Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) BogyóBP válasza FoxiestFox (#27199) üzenetére


BogyóBP
addikt

Fasza. Akkor prémium nélkül ha az ember nem kocka irdatlan nehéz elérni a X es tiert.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27202) BogyóBP válasza LK (#27200) üzenetére


BogyóBP
addikt

Természetesen igen, az egy jó hajó.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#27203) Chabe89 válasza BogyóBP (#27202) üzenetére


Chabe89
addikt

Barátkozz már meg legyél olyan kedves azzal szerkesztés gombbal! :U

(#27204) KJ82


KJ82
senior tag

Már megint ilyen gyökér küldetés.........2-3 ilyen még és lemondhatok az Aigle-ról :W

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27205) FoxiestFox válasza KJ82 (#27204) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ó, akkor ezek szerint ki lehet hagyni egyet-kettőt? Núb vagyok én ezekhez. A mostani mi?

(#27206) sh4d0w válasza LK (#27200) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig a játékban a német lövegek erről hírhedtek. Megcélzod a broadside vízvonalat és 3 rövid, 5 hosszú lövés lesz belőle... Kábé mint az ökörhugyozás, sovány malac vágtában.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#27207) KJ82 válasza FoxiestFox (#27205) üzenetére


KJ82
senior tag

Elvileg 18-at kell megcsinálni a 26-ból. Most: nyerj, túlélj, top 5. Mondjuk most a 3. csatában sikerült, elég jó random csapatom volt.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27208) FoxiestFox válasza KJ82 (#27207) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, ez könnyűnek tűnik.

(#27209) #52588800 válasza KJ82 (#27207) üzenetére


#52588800
törölt tag

Elsőre meglett :D

(#27210) KJ82 válasza #52588800 (#27209) üzenetére


KJ82
senior tag

Kezdőként nekem ez még nehezebben megy :) Mondjuk az elég sokat segített hogy 2 CV volt , a Clevelandem meg full AA, vigyáztak rám a többiek rendesen :)

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27211) FoxiestFox válasza #52588800 (#27209) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam azzal lesz baj, hogy többnyire BB-t játszom, és nehezen fogom vissza magam. Tehát ha lehet közelharcolni, akkor én belemegyek, és igaz hogy szétcsapok előtte pár ellenfelet, de rendszerint annyi nekem is ;]
Na meglátjuk.

(#27212) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#27211) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Rombolóval sikerült, hehe. :D

(#27213) KJ82


KJ82
senior tag

[link]

Szóval ha jól értettem, akkor csak simán beregisztrálok és kapok egy adag cuccot ? Azt se tudom mi az a Twitch.....

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27214) #65675776 válasza sh4d0w (#27206) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ami számomra meglepő volt a Bismarck-kal, hogy nagyobb távolságból pontosabb volt. A legjobb pontosságot minden esetben akkor értem el, ha felküldtem a spottert. Spotterrel még kis távolságokra is pontosabb volt, mint simán.

LK: T9 tech tree csatahajóknak alapból 120k a javítási költsége. Ha nullszaldóra akarod kihozni, akkor 120-130k felett kell sebezned és el kell süllyesztened legalább egy hajót. Talán még a repülőgépek lelövése növeli érdemben a bevételt. Mindezt prémium nélkül értem.

[ Szerkesztve ]

(#27215) cheatergs válasza KJ82 (#27213) üzenetére


cheatergs
senior tag

Nekem az jött le, h csinálni kell egy új accot wows-ban is, nem lehet linkelni 1 meglévővel.

Másfelől a twitch camo nem perma, így max. a lvl10 cmdr-ért érné meg.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#27216) FoxiestFox válasza KJ82 (#27213) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszi. Érdekes promó. :D Free triallal indít a cucc, semmibe sem kerül, megadod a kártyaszámod, aktiválja a 7 nap próbát, linkeled a WoWSoddal, kiváltod a lootot, aztán azonnal lemondható, én is így tettem (attól még a 7 nap próbát kihasználhatod), még a kártyát is töröltem, nem csak az előfizut, a biztonság kedvéért.
Kappa meg, mint kapitány név.. :)) És elvileg elite xp megy rá? Nem tudom, hogy oldották meg, hogy ami xp-t elér vele az ember, azt megkapja pluszban elit xp-ként, vagy marad 10 pontos, és mindent azon felül kap meg elite-ként..
Dobott 10-10 zászlót konténerenként, és nem csak Twitch camokat.





[ Szerkesztve ]

(#27217) #77646080 válasza cheatergs (#27215) üzenetére


#77646080
törölt tag

Meglevő fiók is linkelhető.

Daa-raa: igen, a spotter kézzel foghatóan javít a BIS pontosságán, ezt figyeltem meg én is.

(#27218) TCSZ válasza #77646080 (#27217) üzenetére


TCSZ
senior tag

Ezt a twich-es dolgot meddig lehet megcsinálni?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27219) ledgeri válasza LK (#27186) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak azért az IJN-t ajánlottam, mert gondoltam, hogy ott már t-5 ben választható a gépkiosztás, de most már lehet, hogy rosszul gondolam... Bármelyik jó (USN,IJN) De viszont ott van még a menekülő faktor -a japánok jóval gyorsabbak, és nehezebben észlelhetőek!

(#27189) LK A replaynél vagy CV-knél :) ?

(#27194) LK Na Youtube-ozni ezerrel, ha angolt tanulsz! Egy alkotó több videóját is ajánlom hosszabb távon, ráállsz a szóhasználatára, és könnyebb így, legyen bármi, csak érdekeljen!

(#27201) BogyóBP Ez nem így van: lehet türelmesnek is lenni, akkor is meglesz!

(#27204) KJ82 Tessék akkor tervezni vele (görgő le, és ott az összes előre)

(#27216) FoxiestFox No, köszi a képekért...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27220) FoxiestFox válasza ledgeri (#27219) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szivi.
Na, akkor ki lehet hagyni, egy csomót, király. Könnyű mind (ennek ellenére nekem nem sikerült időben a 150 hit és win :D ). Azért a többi alapján mindjárt meg is lesz.

(#27221) ledgeri válasza FoxiestFox (#27220) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jaa,

Még a twitch-hez: A port marad, vagy megy a hét nap után -olvastad-e?

Ahogy nézem, ez Áprilisig eltart... Lehet, hogy kivárom a heted :), vagy tovább, mert két hónapot említ...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27222) olivera88 válasza sh4d0w (#27195) üzenetére


olivera88
veterán

Másodlagos mióta rövidebb FDG N mint Bismarck on? Pont h hosszabb.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27223) FoxiestFox válasza ledgeri (#27221) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem tudom, a port nekem nem lényeges.

(#27224) LK válasza ledgeri (#27219) üzenetére


LK
addikt

Értelemszerűen :DDD
Ki kell először szótáraznom a CV szakszavakat, valami kis ropogós bige videóját néztem tegnap, mármint a cv-ről szólót :DDD

daa-raa 120000 ??? :Y

Na, beizzítottam egy T5 IJN CV-t :O
Nem az én világom. Ha bemegyek vele randomba, tuti reportolni fognak ;]
Tier hatba sosem fogok felmenni. Ennyi mindenre figyelni. Nem tudja valaki, hogy tudok hajó nézetbe visszaváltani? Mert az autopilot minimum szarnak nevezhető.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27225) Chabe89 válasza LK (#27224) üzenetére


Chabe89
addikt

Az a ropogós bige a legjobb CV játékos NA szerveren. :) Már ha azt nézted amit linkeltem.
Amúgy én pont az USA CV-kkel voltam így. Tudod hány reportot összeszedtem Essex-el? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27226) LK válasza Chabe89 (#27225) üzenetére


LK
addikt

Perszehogy őt nézem, de attól még nem fogok megtanulni cv-vel játszani :)

Miért reportoltak? Nem úgy táncoltál, ahogy a többiek fütyültek?

DD-vel engem is állandóan beküldenek ide oda cappelni, általában a halálba. Múltkor pl. Fox ült a füstjében Kutuzovval (nem biztos) ,és küldözgetett foglalni, aztán rámnyomtak egy radart, és éppenhogy túléltem, aztán mondja: "hol vagy má, nem azt mondtam, hogy foglaljál? " :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27227) FoxiestFox válasza LK (#27226) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó, még a radar baitinget átvesszük akkor :D

(#27228) LK válasza FoxiestFox (#27227) üzenetére


LK
addikt

Tényleg vegyük. Ha radaroznak , annyit szoktam tenni, hogy kikerüljek a területéről,majd visszaslisszolok óvatosan. Mivel nincsen radaros hajóm, fogalmam sincs róla, hogy működik. Ha van jó ötleted, tudásod,javaslatod, örömmel várom, mert hasznos tagja kívánok lenni a BIF társadalomnak :D
Nem vagyok rossz DD-vel, de a radar a halálom.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27229) sh4d0w válasza olivera88 (#27222) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Megnéztem közben és csak nálam rövidebb, mert még hiányzik a kapitány skill. De ettől függetlenül, rosszabb hajó a Bismarcknál.

A Twitch-es történethez: szép és jó, hogy ezt megcsináljátok, de ha valaki ki akarja próbálni az Amazon Prime-ot később, akkor ne csinálja, mert ezzel aktiválja az Amazon Prime trial-t is.

https://www.coreinfinity.tech

(#27230) olivera88


olivera88
veterán

Beteg átlagsebzés Lyonnal. :DDD

Én 8 ik csatánál járok vele 74 k s átlaggal. Kihuzhatnám Richeliut freeből, de nem húzom. :N

Még egy érdekesség. :Y :U

Bezzeg ha ilyen MM et kapnák egysze én is Midway-al.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27231) frame>24


frame>24
addikt

MM changes WiP for randoms
Visibility mechanics and rendering
AP vs DD
CV rework

Nem akartam az egészet idézni, de pl. a BB AP nerf DD-k ellen ( :DDD ) érdekeschen hangzik. Persze én várom, Okhotnikból igazi troll hajó lesz, "suicide squad" helyett

A CV-ket meg teljesen át akarják balanszolni, az idei év egyik fő témájaként

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27232) cheatergs válasza frame>24 (#27231) üzenetére


cheatergs
senior tag

"...World of Warships is really not a game for battleships alone..."
Actually:
"...World of Warships is really not a game for battleships alone..."

Mindig érződik a staffból, mennyire szabadulni akarnak az emléktől, h a cucc eredetileg World of Battleships néven futott. :))

A 2 tier difit is csak támogatni lehet, hisz mekkora élvezetes csatát lehet már vívni Königben Colorado ellen v Coloradóban Iowa ellen! :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#27233) Chabe89 válasza LK (#27226) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát mert én strike-ot játszottam és nem fedeztem a picsájukat. :D

(#27234) #65675776 válasza frame>24 (#27231) üzenetére


#65675776
törölt tag

Utána meg majd vergődik a sok cirkálós, hogy a csatahajók nem támogatják őket. Mert ugye a cirkálósoknak tipikusan derogál a rombolókat vadászni (ahogy a rombolósoknak is). Rendben, legyen ez a nerf, de akkor egy cirkálónak se legyen esélye ágyúkkal csatahajók ellen (HE fire chance-t és úgy általában a tűz jelentősségét meg durván vegyék vissza). Akkor talán rászoknak, hogy a dolgukat (felderítés, légvédelem, nagyobb egységek fedezése) végezzék. Plusz, legyen ez a nerf, de akkor egy OP találat okozzon elárasztást. Plusz a másodlagosok legyenek pontosabbak és hatékonyabbak.

Egyébként meg ha annyira vissza akarják szorítani a BB-k számát, akkor misem egyszerűbb: a MM-et kell módosítani, hogy maximum 2-3 BB lehessen egy csatában.

Az egész sebzési rendszert teljesen át kellene dolgozniuk, nem csak egy elemet kivenni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#27235) olivera88 válasza Chabe89 (#27233) üzenetére


olivera88
veterán

Neked is strike volt :DDD , nem gondoltam volna.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27236) LK válasza #65675776 (#27234) üzenetére


LK
addikt

Saját maguk okozták a BB-k számának növekedését, az új nemzetek hajóival. Lángokádó Angol BB-k, Francia sebezhetetlen BB-k. Még talán játszani sem kell tudni hozzájuk.

cheatergs: szegény Omahák, mennyit lőttem ki oneshottal, Gneisenauval.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27237) #52588800 válasza frame>24 (#27231) üzenetére


#52588800
törölt tag

Még mindig rossz irányba haladnak, de ezt már megszokhattuk tőlük.

(#27238) sh4d0w válasza LK (#27236) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Pont ez a legnagyobb baj: nem kell skill a játékhoz, hülyebiztos, minden változtatás ebbe az irányba halad. Ha daa-raa koncepciója megvalósulna, máris inkább skill kellene a jó játékhoz.

Pont a BB nerf a DD-k ellen mutatja, hogy rohadtul nincs lövésük, mit jelent a balance.

https://www.coreinfinity.tech

(#27239) LK válasza sh4d0w (#27238) üzenetére


LK
addikt

Hátha ezt behozzák, a magányosan hajózó BB instant kill lesz, mert közel is mehetek akár hozzá. Mire átvált HE-re, és rámfordul, meghalt.

daa-raa nagyon jól mondja, csak a wg az imbalanced hajókkal vonnza be a játékhoz a még el nem ért potenciális játékosokat

fox: egyre gondolunk :K

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27240) #52588800


#52588800
törölt tag

Na és ezzel mit kezdenének?

(#27241) FoxiestFox válasza sh4d0w (#27238) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Flamu is szorgalmazta amúgy, hogy a BB AP ne csapja szét a rombolókat ennyire.
Tény, hogy ebben a formában problémás, és szorgalmazni kellene a BB-k lőszerváltását célpontfüggően, de legalább ennyire fontos lenne, hogy akkor mondjuk a másodlagosokat buffolják DD-k ellen, és érjük ugyanazt az önvédelmi hatást.
Mert ha simán visszaveszik a BB AP-t rombolók ellen, az gyakorlatilag a valaha volt legbrutálisabb DD buffot jelenti, és volt már, nem is olyan régen, mikor DD heavy meta volt, nem kívánom senkinek ismét.

(#27242) #65675776 válasza sh4d0w (#27238) üzenetére


#65675776
törölt tag

Most arrafelé megy a "fejlesztés", hogy a DD-knek ne legyen ellenszere*. Egyértelműen ezt mutatja az Asashio is. Nem tudom mikor voltál utoljára úgy Random csatában, hogy egyedüli BB legyél. Halál, mert tipikusan van 5-6 DD, és azok mind téged akarnak. A saját DD-k ilyenkor feszt siránkoznak, hogy "jaj, csak egy BB van, nincs mit csinálni". Mikor megemlítem nekik, hogy esetleg van az ellen soraiban fél tucat romboló és a mapen 4 cap, ezekkel foglalkozi meg az ő dolguk lenne, még fel vannak háborodva. Ha visszaszorítják a BB-k számát, akkor az maga után fogja vonni a DD-k számának csökkenését is. És akkor lesz egy World of Cruisers jellegű játékuk.

* - Szerintem nemsokára jön majd egy radar és hydro nerf is. Utóbbi gondolom kap majd még egy paramétert, ami a DW torpedók észlelésére vonatkozik, és fele lesz a sima torpedókénak. A radar nem fogja érzékelni a rombolókat, vagy azokat csak kisebb távolságból.

Az Asashio kapcsán meg majd előbb-utóbb számítok egy no friendly fire DW torpedóra is.

Viszont a másodlagosok esetén alapnak tenném meg a manual fire controlt, nem kapitány skillnek. Igenis a csatahajósok is nézzenek ki néha a periszkópjukból, és aktívan tegyenek a rombolók ellen, főleg, hogy ez lesz az egyetlen lehetőségük. Az automatikus dolgokat amennyire csak lehet vissza kellene szorítani.

FoxiestFox: Nem kell szorgalmazni semmiféle lőszerváltást. Csatahajóktól el kell venni a HE-t (ami szárazföldi célok rombolására, partraszállások támogatására van). Kisebb felszíni egységek ellen van rajtuk a másodlagos fegyverzet, azt kell ennek megfelelő szintre hozni. Jelenleg a legtöbb hajón nagyrészt csak dísznek vannak.

Egy nagykaliberű AP lövedék egyébként meg közvetett találat esetén is nagy valószínűséggel kettétörne egy rombolót.

[ Szerkesztve ]

(#27243) cheatergs válasza #65675776 (#27234) üzenetére


cheatergs
senior tag

A WG a játékosállomány elvárásait instant rendbe tehetné, ha a telepítés előtt egy külön ablakot biztosítana ennek az egyetlen feliratnak.

dd>cl>bb>cv

:DDD

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#27244) FoxiestFox válasza #65675776 (#27242) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mozogjunk kicsit a realitások talaján, a HE elvétele nem fog megtörténni. :))

(#27245) #52588800 válasza FoxiestFox (#27241) üzenetére


#52588800
törölt tag

WG azon csúszik el mindig, hogy azt feltételezi, hogy a random 12 ember össze fog dolgozni.

(#27246) FoxiestFox válasza #52588800 (#27245) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem mindig, a Monqueror kiválóan meglesz, ahogy a brit BB ág nagy része is, azok úgyis mindig HE-t püttyögtetnek. Az összes többi BB ág keresztbe lesz tojva.

(#27247) olivera88 válasza LK (#27236) üzenetére


olivera88
veterán

"Sebezhetetlen Franciàk"
Nyelik a citet mint kacsa a nokedlit

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27248) frame>24 válasza #52588800 (#27245) üzenetére


frame>24
addikt

Pedig a legnagyobb baj szerintem is ez. EGY jelentős játékmód van csak, ami nem ösztönzi a Co-op felfogást. (látjátok, nem csak a magyar nép széthúzó, hanem az emberek általában ;] )

Operation of the week? Mindegyik új kb-4-5 játékig értékes, amíg mind az 5 csillag megvan (ott is a végén már unod, mert scriptelt).
Co-Op battles? Buta AI rush: kihívás, pénz, és xp nuku. (ez lett az Armored Warfare veszte, a fő játékmód a PvE lett, mert ott adott jó xp-t, csak hát a (ro)botok...
Random: újabban már szándékos lemmingelés és hátul/jobb/bal szélen ácsorgás. "A minimap vajon miii?!"
CB, KLÁN csata: igen, ez csak a hardcore gamereknek megy, időigény miatt.

Sokadszor írom, hogy legalább egy wot-féle company battle kéne, ahol nem csak 3 játékos foghat össze.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27249) LK válasza olivera88 (#27247) üzenetére


LK
addikt

Hát persze. Bismarckkal csak oldalról tudom őket sebezni. Fox is alátámasztotta mindazt amit tapasztaltam. Volt, hogy több sorozat nopen volt. Elmegy a nénikéjébe a WG. Csak menekülés közben tudom őket normálisan sebezni. Ha meglátom őket egy csoportban, már fordulok is meg. 3 Francia leszedte a csapatunk felét.
Lehet, hogy más hajó többet sebez rajtuk, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27250) #52588800 válasza FoxiestFox (#27246) üzenetére


#52588800
törölt tag

HE -vel sem leszel nagyon kisegítve. 2 salvo között bőven elég az a fél perc, hogy kitorpedózzon. Persze ha lenne csapatmunka, nem lenne ezzel sem gond. Most viszont átcseréljük a Concealment modot a Target Aquisitionre és reméljük a legjobbakat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.