Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) olivera88


olivera88
veterán

Néha megyek ezzel is kicsit ha már megtartottam. Ma két complimentet kaptam :DDD , erre a másodikat. Vesztésre áltunk a vége felé is.. 1 Shima meg 1 Hindi volt az enemynél a végére, a Hindi megbujt a Shima füstjében és lőtt egyet, de nem sejtette milyen közel vagyok... így felspotolodott, én meg gyors odacéloztam a vizvonalra és ki is kaptam.

Meglett az első két embléma is mai első csatával.

(#26798) Én ráérek Szombat, Vasárnap bármikor.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26802) távcsőves válasza FoxiestFox (#26798) üzenetére


távcsőves
senior tag

Értelmes időpontban (ha a gyerek lóg a karomon, az nehéz esett) csónakázhattunk egyet, mért ne. Nekem is T9-ig van hajó max.

[ Szerkesztve ]

(#26803) sutyerák007 válasza FoxiestFox (#26798) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Mit szeretnél trainingelni? :)

(#26804) Chabe89 válasza sutyerák007 (#26803) üzenetére


Chabe89
addikt

Az egoját. ;]

(#26805) LK válasza sutyerák007 (#26803) üzenetére


LK
addikt

Az igény felőlünk merült fel. Mi szeretnénk tanulni tőle :DDD

Én általában H-V 20-21 után vagyok fent. Majd kiderül ki lesz éppen jelen,azzal összehozunk valamit.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26806) sith7 válasza LK (#26799) üzenetére


sith7
nagyúr

És nem szabad szapulni a másikat.

ezt miért nekem mondod ? :F
én vagyok az akit szidni "szoktak" :)

(#26807) olivera88


olivera88
veterán

Superheal balansz.
AP vel használom egyébként. De kedvem támadt egy HE körre, háát undoritó..

A velem szemben álló Yamato kapott majd 20 k salvot 2 tűzzel.
26.4 reload + adrenalin rush skill...

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26808) FoxiestFox válasza olivera88 (#26807) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mostanában azért elgondolkodtam néhányszor ezen. Hogyha ez az új meta, akkor fel kell rá ülni, mert jobb már aligha lesz. Szóval hiába mondom én azt, hogy le se szarom a HE-köpködő, turtlebackes BB-ket, vagy spaced armoros, overpen-pinata cirkálókat, ha mostantól ilyenek jönnek, ez van, és kész.
Már csak azon billegek, hogy a brit BB, vagy francia cirkaágat kezdjem el (a csatahajók nem tetszenek, legalábbis abból, amit eddig láttunk).
Csak kérdéses, hogy a francia T10 cirka vajon szórakoztatóbb, mint a Zao? Utóbbit sem játszom, hiába garantált az arsonist vele.
A Conq pedig elég jól néz ki, a képességeit pedig ismerjük, csak félek, hogy gyengeség hiányában az is unalomba fulladna nálam hamar.

[ Szerkesztve ]

(#26809) olivera88


olivera88
veterán

Jó ez a Midway. :)) Még marad egy sok HP s Yamato a végére, bezzeg ha azt tudtam volna támadni... meglesz 300 k is lehet. :DDD
Lehetett volna több dmg is kicsit, ha jobb döntések hozok, de most már mindegy

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26810) cheatergs


cheatergs
senior tag

A cv-userek miért az ellenséges hajók levadászását preferálják először a légifölény megszerzése helyett?

A cv-k nem az én világom, de ennek megértéséhez kipróbáltam az usn vonalat, az ellenséges vadászok leszedésére koncentrálva. Pár tucat csata után rendre minimális lett a veszteségünk, mivel az 1v1-ekbe nem zavartak bele a torpok, se dive-ok.
Ez alapján nem értem a team magára hagyását az ellenséges repcsiknek.

Mi zajlik másh a magasabb tierekben?

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#26811) FoxiestFox válasza cheatergs (#26810) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Háromféle CV van

- küldetést játszik, magyarán segít nyerni. megkeresi, spotban tartja, strike-olja a rombolókat
- balfasz, és csupán sebzést farmol, mert milyen szép a szám a végén, a csapat pedig le van fosva
- védekezik, és igyekszik megvédeni a fontosabb hajóit a csapatnak, segít a rombolóknak, hogy ne spotolódjanak az ellen repülői által

Vannak átfedések, de én ezt a hármat vettem észre eddig.

(#26812) sh4d0w válasza cheatergs (#26810) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Attól is függ, milyen CV. Japánnál kevesebb a fighter.

https://www.coreinfinity.tech

(#26813) Chabe89 válasza FoxiestFox (#26811) üzenetére


Chabe89
addikt

A másodikra nem is olyan rég láthattunk egy példát. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26814) FoxiestFox válasza Chabe89 (#26813) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De ő nem játszik régóta, csupán 9600 csatája van, fejlődésben lévő szervezet. :D

(#26815) ledgeri


ledgeri
nagyúr

No meglett az 1000. nyitás.
61-ből:
Csomó zászló , kevesebb festés a lucky-kból.
Majdnem teli lett a yamamoto. (1 hiányzik)
Lett egy HS csajszi (sajna a megkapás-kori gyűjtési állapot számít, nem a nyitáskori)
Franci kollekció 2-2 hiánnyal gyűlik. 2 olcsóbbik BB-s küldi meglett...

2 szuper:
egyik: korábbról

1000. konténer, amit nyitottam: másikSuper:
Aktuálisan most beszeretve:

Akit érdekel, videóban az eloszlás

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26816) távcsőves


távcsőves
senior tag

26813 és 26814

Hangosan felnyerít jókedvében.

[ Szerkesztve ]

(#26817) olivera88 válasza FoxiestFox (#26814) üzenetére


olivera88
veterán

Így van, CV vel elég későn kezdtem játszani.
Amúgy meg ellen CV behalt elég hamar igy nem volt mit lefarmolni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26818) cheatergs válasza sh4d0w (#26812) üzenetére


cheatergs
senior tag

Általánosságban kérdeztem.

Olvastam a Foxy által is írt attacker-defender hozzáállásról; h milyen sorrendet állítanak fel maguknak a cv-k a kiiktatandó kategóriák között; mozognak-e az elejétől és hogyan.

Ezért szokott feltűnni a magas tierekben is össze-vissza röpködő gépek látványa (nem a start utáni spotolásról beszélek), amikor a vadászok hatból négy torpvetőt leszednek, utána elkanyarodnak random irányba, így a maradék 2-nek sikerül ráengedni a magára maradt célra a torpját, majd hazaflangálni.
V amikor meccs felére elfogy az összes fighterje, így az ellen maradék gépei vígan garázdálkodnak a szlalomozó hajók ellen, ami különösen kellemetlen egy párharcban v menekülésben, v időre menő capnél.
V épp tök üres terület fölött köröznek a vadászok (még csak vissza se hívja őket feltöltésre), miközben a túloldalon lenne munkájuk.

Tisztában vok vele, h a csapattárs látóteréből nem sokat lehet látni mapen, így tudhat ő olyat, ami miatt inkább a túlsarokba akar erősítést juttatni, v épp neki nincs fogalma arról, h kinek kellene segítség.
Meg vsz elég pocsék a cv-k gui-ja, szal megértem az ennek a számlájára írható holtidőket is.

De általánosságban inkább a Foxy által 2-es pont tűnik gyakorinak, és nem supportként tekintenek magukra, hanem killerként.
Persze az önzőzésük nem súlyosabb a többi cat-user megrögzött hülyeségeinél, de talán leglátványosabbként rendre elgondolkodtat, h csak volt vmi logikus indokuk a meccs közbeni randomitásukra, ami miatt tabellán az anticsapat cv-je 3-4 sinket meg 30 vadászt számolhatott.

Mindig minden mindegy

(#26819) #21346560


#21346560
törölt tag

Egy képet már én is csak berakok! :)

(#26820) FoxiestFox válasza olivera88 (#26817) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Amúgy meg ellen CV behalt elég hamar igy nem volt mit lefarmolni.

Nem biztos, hogy értem az összefüggést pl a rombolók spoton tartásával, de ha van is, az fordított. :D

Runo: hát te rombolóként használtad. Végül is, asszem tud stealth torpolni. :D

[ Szerkesztve ]

(#26821) LK válasza sith7 (#26806) üzenetére


LK
addikt

Dehogyis! Azt csak arra írtam, hogy ez alap ahhoz, hogy mindenki jól érezze magát. Akkor mégiscsak jónak mondtam :) Arra céloztam, hogy addig maradok,míg kultúrált marad a hangnem. :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26822) olivera88


olivera88
veterán

Rég volt már ilyen izgalmas csatám Scharnhorstal. Kár h ennyire láma csapatunk volt..De még igy is lefarmoltuk klántársammal fél enemy csapatot.


Ellen New Yorkot utsó pillanatban torpedoztam ki szinte, aztán maradt még 1 AFK hajójuk.
Közben meglett a Normandiera a küldetésem, T5 el el se kezdek játszani már lehet..

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26823) nonsen5e válasza cheatergs (#26651) üzenetére


nonsen5e
addikt

Hát ez igaz volt. :(((
Mikor írtam, akkor még 1-2 napig továbbra is tök szórakoztatóak voltak a matchek, azóta meg egyik napról a másikra zuhan be a winrate, 3x% és ki tudja hol áll meg..
Kb. a játékok 3/4-e abból áll, hogy megyek, megyek, 1-2 perc után kiírja a játék, hogy
Detected [n+1], Incoming [n+2], én meg már nyomom is az alt-tabot, mert 5mp és halott vagyok. Úgy látszik hasonlóan az évente kiadott lövöldékhez, itt sem lehet érdemben bekapcsolódni, ha nem a starttól kezdve játszik az ember?

Na mondjuk az sem segít rajta, hogy a Mutsukinál még a Magyar modern motorcsónak flotilla is erősebbnek tűnik. A 6.3km-ről elindított torpedókat még az a BB is kikerüli, aki nem is akarja, azon belül meg csak vizen járó oneshotboard vagyok - körülbelül minden létező ellenséges DD-nek is. Az a 2x1 12 seces artillery nagyjából olyan effektív, mintha a hajó két oldalára szigszalagoztam volna egy-egy Lugert, és azzal lőnék az ellenségre.

(A játék és sikerélmény 0-hoz való konvergálása már a MutSUCKy megvétele előtt megkezdődött)
Javítsatok ki persze, ha csupa zöldségeket mondok, de nekem *messze* a leggyengébb hajónak tűnik eddig a próbáltak közül. Lehet előbb grindelem össze a free xp-t a Diana-val, minthogy ezzel kelljen a normál xp-t gyűjteni tovább.

A mod support legalább továbbra is jó. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#26824) Chabe89 válasza nonsen5e (#26823) üzenetére


Chabe89
addikt

Japó DD ág nem igazán ajánlott kezdésnek. Értem én, hogy azt tetszett meg minden, de megtanulni az alapokat az amcsik sokkal jobbak szerintem.

(#26825) FoxiestFox válasza nonsen5e (#26823) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az elején elég meredek a learning curve, én is marha sokáig szar voltam, és tény, hogy ez is frusztráló, de az igazi frusztráció néhány ezer csata után jön, amikor T10-ben látsz a meccs végén 200-400 xp-t szerző embereket, olykor fél csapatokat.
Próbálj ki mindenféle ágat, nézz sok Youtube-ot (Flamunak ott van pl a lower tier guides sorozata), az alapok legyenek meg, találd meg, mit szeretsz, és csapasd azzal. Megesik, hogy az sem fogja adni, de ha több kedvenced van, tudod őket váltogatni. :)

(#26826) KJ82 válasza nonsen5e (#26823) üzenetére


KJ82
senior tag

Én rendszeresen használom a Mutsukit. A két ágyúja miatt gyakorlatilag minden elől futnia kell, úgyhogy foglalni nem igazán érdemes vele, én csak spot-ra használom. Viszont torpedóhajónak sokkal jobb mint a Minekaze, amikor azt használtam, sokkal gyakrabban többet kerüték ki a lassabb torpedóit. Általában kinézek vele valami magányosan úszkáló BB-t és arra megyek rá.

Ha lesz rá Concealment Expertes kapitányod, akkor a láthatósága leesik majd 5.4 km-re, és bőven lesz távolságod hogy torpedózgass. Az Incoming-ot jelző skill meg szerintem totál felesleges, ha észrevesznek , 100% hogy MINDENKI rád fog lőni :)

Nálam ezek a skillek vannak :

Priority Target, Last Stand ( rombikon elégy gyakran hazavágja a HE lövedék a meghajtást ), Torpedo Expert, Concealment Expert.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#26827) cheatergs válasza nonsen5e (#26823) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ami még segíthet, h nem Randomban, hanem Coopban tolod, mivel az AI jóval kiszámíthatóbb (már amikor nem csal :DDD ), így jut idő a hajó és módszerek kísérletezgetésére.
Plusz kevésbé stresszes a hangulat, nyugodtabb a játékosállomány is (én emiatt dropoltam a Randomot).

Cserébe sokkal lassabban lehet ott fejlődni, szal, ha rövid időn belül hajtasz hi-tierre, akk marad a pvp.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#26828) frame>24 válasza nonsen5e (#26823) üzenetére


frame>24
addikt

A japó ág (IJN) tényleg nehéz (volt) kezdésnek (de nem tier 1-3 kezdésnek, hanem egyáltalán a DD-ket tekintve az ágon lefelé!). Azért kezdtem velük, mert kifejezetten a "torpedo boat" kategória érdekelt (kontra "gunboat" pl. USSR + USA DD-k, illetve a "mixed" hajók, ld. GER DD-k). Akkor még nem tudtam, hogy t4 után mit jelent majd ez.
Azóta több más DD ágat ismertem meg teszt szerver és prémiumok révén, USSR előnye még a legnagyobb sebesség a többihez képest (bizonyos távon belül nem menekülhetsz előlük).
--> most is van/lesz még a napokban public teszt, nézz fel!
Ha maradsz a csíkszeműek DD-i mellett, azt azért hozzátenném, hogy most a t9 Yügumo-nál érzem, hogy megérte (utóbbi szerintem brutál, bár ezt a global statok valahogy nem tükrözik), illetve a hosszú grind közben a Fubuki + Akatsuki hajókat emelném ki, mint a tierjükben szerintem versenyképes cuccokat (ezzel 1-2 "profi" reviewer nem ért egyet, de hát ugye mindenki más). Isokaze, Minekaze, Mutsuki, Hatsuharu "ultra-"szenvedősek szerintem is (Mutsuki talán picit kevésbé).

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26829) FoxiestFox válasza frame>24 (#26828) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Isokaze god-tier torpboat. ;)
Minekaze a torp nerf óta necces, de simán vállalható.

(#26830) #52588800 válasza frame>24 (#26828) üzenetére


#52588800
törölt tag

Kagero se volt az a "hú de nehéz" hajó.

(#26831) olivera88


olivera88
veterán

Ma elég normális napot sikerült kifogni. 25 csata eddig 16 win. És elég jó csaták is voltak.
Egy kis free XP farmolás Scharnal. :DDD

Két majdnem egy millás kör.

GZ test volt az ellenfél itt. Leszedtem egy jó pár gépjét, pedigy nincs fent az AA modul most.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26832) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Észrevettem, miért olyan rossz az AA a De Grassen.. hát nem padot tettek a helyére? :D

(#26833) redzsi válasza FoxiestFox (#26832) üzenetére


redzsi
senior tag

Milyen idilli! :D
Mondjuk jobb mint a Fritz-X a Roma felépítményében.

(#26834) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ma, PT, 3v3 t6 Cv, 2-2BB...
Cv még kábé tudja mit hogy kéne, de nem támad fighterel, és beautopilotozza magát, mindegymelyik-pálya közepére. Én a franciával 134k-t csinálok a 2 BB-n persze utolsóval együtt halunk...
Utána nézem a J vonalban az NC-t... 7 percen keresztül a repülőket próbálja kilőni főágyúval... :U loss..

Ok Főszeróra: Perth VS csapatom. Írom, hogy lőjék ha a füstben van.... válasz: nem kell félni, olyan mint a leander... 5 perc mulva én vagyok az oldal elején, 2 dd mögöttem, másik oldal meg kezd lehalni...

Na mindegy a PT-n Lyonnal lett meg a Bismark-cita... Szóval feels balanced...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26835) eventus válasza FoxiestFox (#26832) üzenetére


eventus
veterán

Algerin is azok vannak, pislogtam. Lusta francik doglenek.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26836) olivera88 válasza redzsi (#26833) üzenetére


olivera88
veterán

Ez a játékban lévő Roma modellje? :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26837) FoxiestFox válasza eventus (#26835) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lehet, leülnek oda pár géppuskával, és az az AA. :D

(#26838) cheatergs


cheatergs
senior tag

Kéne egy legális quit hotkey, h akinek lassú és kis lőtávú hajója van, az 1értelmű győzelem esetén - mikor 6+ maradtak 1 ellen - lécelhessen idő előtt, mert percekig nézni a vánszorgó teknőből a távolban menekülő egy szem ellent aligha az, amire a staff tervezett. :U

Mindig minden mindegy

(#26839) redzsi válasza olivera88 (#26836) üzenetére


redzsi
senior tag

Igen, majd csekkold le.

(#26840) LK


LK
addikt

Mivel tartottam egy több hónapos szünetet, legutóbb rosszul emlékeztem arra, hogy van tier 9-es hajóm. A közös játéknál derült ki.
Sok FXP-m van , de régebben Chabe89 beszélt rá arra, hogy ne ugorjak át hajót, inkább az új fejlesztésére használjam.
Múlt játéknál jó lett volna, ha van tier 9 hajóm. Az a kérdésem, hogy szerintetek melyik kettőt húzzam ezekből? Bismarck, Kagero , Benson ? Kevés játékra van időm, azért kérdem.

Később jön majd a 8-as Cleveland is, majd egyszer, azt tuti továbbviszem.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26841) Chris0321 válasza LK (#26840) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a Bismarck-ot biztos fejleszteném. Nekem már megvan az utóda is igaz én is sokat kihagytam és mostanában inkább csak a Tirpitz-el megyek 1-2 kört, hogy ne szokjak el teljesen a játéktól és farmoljak kicsit.

(#26842) #52588800 válasza LK (#26840) üzenetére


#52588800
törölt tag

Benson -t, másiknak meg néznék valami mást.

(#26843) ledgeri válasza LK (#26840) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Miért is offtopik ez?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26844) LK válasza ledgeri (#26843) üzenetére


LK
addikt

Illendőségből, hátha valakit nem érdekel.

Többieknek meg köszi: Mindkettő DD-vel élvezem a játékot, és elég sokszor nyerek velük, de alacsony a sebzésem sajna. Általában előre küldenek, és nem segít senki. Ezért is gondoltam, hogy a topiclakókkal játszok, mert legalább egymásra vagyunk utalva. Spotolok, sebzek, ha tudok,cserében kapok valamennyi védelmet.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26845) FoxiestFox válasza LK (#26844) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És a védelmi pénz hol marad? :D

(#26846) LK válasza FoxiestFox (#26845) üzenetére


LK
addikt

Nem kapsz torpedót a s€€ggedbe :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26847) ricinus13


ricinus13
senior tag

(#26848) FoxiestFox válasza ricinus13 (#26847) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez ilyen. Teljesen elborult abba a tierbe. :D

(#26849) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Köszönöm a tanácsokat, mondjuk nem tudom mit érek velük. Elég meh, hogy amikkel könnyebb játszani, még erősebbek is.

FoxiestFox: Megnéztem 1-2 videót (alapesetben zsigerből utálom azt nézni, ahogy más játszik), de amit a pillanatnyilag releváns hajókról mutatott, az végtelenül szituáció, ellenség-kompozíció és ellenség skill függőnek tűnt. (mondjuk az Isokaze-vel sokkal jobban ment még a játék)
---
Most néztem épp, hogy komolyan ennek a hajónak még a torpedója is a legmesszebbről észrevehetők között van..? A Carrier meg szó szerint a hajómra dobja a torpedókat az meg rendben van? :F
---
cheatergs: Próbáltam több menetet most is, meg még pár napja is botok ellen. Abból nem nagyon érzem úgy, hogy bármit is tanulhatnék, mert körülbelül annyira okozott kihívást 3-4 killt szerezni még a mutsuckyval is, mintha a szigetek eltalálása lett volna a cél. Ebben nincs valami nehézség állító nyavalya?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#26850) Honzi


Honzi
senior tag

Ez a pernanent camo elég jól néz ki.
Teszt szerveren csak erre az egy hajóra volt elérhető.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.