Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) frame>24 válasza Honzi (#26850) üzenetére


frame>24
addikt

Barokk stílusú aranyozott stukkók, ha jól látom, a kéményen még angyalka is van... :D
A máltai kereszt biztos a napóleoni időkre utal.. (?)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26852) cheatergs válasza nonsen5e (#26849) üzenetére


cheatergs
senior tag

Inkább egy "no cheat" nyavalya kéne bele. :DDD T7+ olyanokat szokott bealakítani, amik eufemizmussal élve is kinövik az rng-t.
No, meg az áruló allied botok, amik 1etlen funkciója 2 percen belül megdögleni close combatban, minél kevesebb kárt okozva a vöröseknek.

Ah én észrevettem, 3 féle ai-iq-t állítottak be: low-, mid- és hi-tier. T1-3-ig szándékosan mellélő és hagyja magát kinyíratni; T4-6-ig minimális erőfeszítéssel le lehet győzni; T7-10 pdg képes némi taktikára, meg dlc-ként eljátszadozik az rng-vel a player kárára.

De mint írtam, az ai általában elég merev, tökkelütött, csőlátású, de pont ezért lehet próbálgatni a szögeket, távolságokat, módszereket a különféle egységeken (bár a taktikák mindig az ellenfél skilljétől függnek, pvp-ben nincs sok haszna a pve-s módiknak).

Szal ez a 2 opció van. V a player bünteti a gépet coopban, v az xp-s playerek büntetik a playert randomban. :U

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#26853) Honzi válasza frame>24 (#26851) üzenetére


Honzi
senior tag

Franciák.
Ahogy nézem a másikon meg egy kakas lesz elöl. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#26854) ledgeri válasza Honzi (#26853) üzenetére


ledgeri
nagyúr

"Le Coq"

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26855) cheatergs válasza Honzi (#26850) üzenetére


cheatergs
senior tag

Sztem jó ötlet lenne, ha a player magának hozhatna létre camókat, kiválogatva a bónuszokat. Más kérdés, h akk átmenne ptw-be.

Mindig minden mindegy

(#26856) ledgeri válasza cheatergs (#26855) üzenetére


ledgeri
nagyúr

MondjukÚgy, hogy van 100%-nyi bónuszod, és arra húzod a csúszkákat, amire akarod: Vagy 100%kapitány, vagy 50hajó 50 kapitány, stb...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#26857) #77646080 válasza ledgeri (#26856) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez jól hangzik.

(#26858) olivera88


olivera88
veterán

Befejeztem a Viva la francet és mégse lett meg a collection, h lehet az. :F Duplikátum meg nincs amit beváltsak. :(

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26859) LK


LK
addikt

Bretagne-nyal :) játszott már valaki ? Használható?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26860) cheatergs válasza LK (#26859) üzenetére


cheatergs
senior tag

Nekem mediocre. Egy lightosabb New York.

A Normandie viszont kellemes. Gyors, nagy lőtávja van, biztos sebzést hoz, a turn rate-je meg szinte 1 ca-é. Hátránya tornyok korlátozott szöge, a T4-es hp és AA, de 1 irányból ledobott torpokat könnyű kikerülni vele, a hajó-hajó mecccsben meg brillírozik még T7 ellen is.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#26861) LK válasza cheatergs (#26860) üzenetére


LK
addikt

Köszi. A Bretagne-t követő ajándékhajó a Normandie ? Vagy konténerfüggő?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26862) cheatergs válasza LK (#26861) üzenetére


cheatergs
senior tag

Nekem a Bretagne-t és a Normandie-t dobták ki a quest-konténerek, a Lyont és Richelieu-t azóta se kaptam meg sima kontiból, szal sztem venni kell még ilyen egyedieket a store-ból. De a többiek biztos tudják.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#26863) LK válasza cheatergs (#26862) üzenetére


LK
addikt

Akkor nem biztos,csak lehetséges. Köszi. Mondjuk mostanában esedékes +3 +4 konténer kinyitása, lehet, hogy azokban lesz.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26864) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Valaki elmondhatná, hogy mit csinálok rosszul... Az ellenség 20km ről eltalál és sokat sebez, de ha én eltalálom, akkor csak pár ezret.... Tier7 Gneisenau AP-val lövök.

(#26865) dokee78 válasza SoulReaver (#26864) üzenetére


dokee78
félisten

Gneisenau eléggé szór.

(#26866) #52588800 válasza SoulReaver (#26864) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ez a hajód gyengesége. A távolból kilőtt - feldélzeten át becsapódó lövedékek sokat sebeznek, te viszont a távoli és megfelelő szögben elfordult hajókon nem sebzel sokat.

(#26867) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A bismarck -ban reménykedem, hogy az majd jobb lesz...

(#26868) sh4d0w válasza SoulReaver (#26867) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Bismarck jó hajó, de jó kapitány is kell bele.

https://www.coreinfinity.tech

(#26869) #52588800 válasza SoulReaver (#26867) üzenetére


#52588800
törölt tag

Az is ilyen lesz, csak ott jönnek majd bónusznak az AP bombás carrierek, amik nagyon gyorsan kiszednek.

(#26870) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Magyarul, teljesen felesleges ez az ág.... 1160-at sebzek vele, 6 lövegből 1 talál..... 30 ból 2 lövés felette van..

[ Szerkesztve ]

(#26871) Chabe89 válasza SoulReaver (#26870) üzenetére


Chabe89
addikt

Németekkel bírkózni kell, ez az erősségük. Bismarck az egyik legjobb T8 BB a játékban. Elnézést, de aki azt mondja rá, hogy szar az valószínűleg rosszul használja.

[ Szerkesztve ]

(#26872) #52588800 válasza SoulReaver (#26870) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem felesleges. Minden ágnak megvan a gyengesége/erőssége. Áganként más-más játékstílus. Német BB jobb közelharcra.

(#26873) SoulReaver válasza Chabe89 (#26871) üzenetére


SoulReaver
veterán

Még nem tudom milyen... :)

Gondolkodom, hogy az ikertesót (tirpitz) megveszem gyakorlónak.

[ Szerkesztve ]

(#26874) Demertin válasza SoulReaver (#26873) üzenetére


Demertin
tag

Akkor már inkább a Scharnhorstot. Messze jobb hajó, mint a Gnei. A Tirpitz a torpjain kívül nem kínál semmivel többet, mint a Bismarck. Meg előbbivel igazán jól el lehet sajátítani a német BB játékstílust, kevésbé bünteti a hibákat, mint a T8-asok.

(#26875) SoulReaver válasza Demertin (#26874) üzenetére


SoulReaver
veterán

Scharnhorstot -ot nem találom a prém shopban.

(#26876) FoxiestFox válasza Chabe89 (#26871) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor én rosszul használtam. De T6-9-ig mindet. :D Gneinek vannak pillanatai, de ebben a metában, mikor 6 fostos ágyúval talán eltalálsz valamit, cserébe az első brit fos gyújt rajtad 2 tüzet 6-8k kíséretében, nem ajánlanám senkinek :D
De a Bismarckot sem, mert szintén ebben a metában egy dolog, hogy te pusholnál, és használnád a nagy hatótávolságú noskill püttyögtetőt amit másodlagos fegyverzetnek hívnak, csapat nélkül ez kifejezetten lehetetlen. Divben tud működni, az tény. De a főágyúk annyira inkonzisztensek, hogy gyakran közelre se..

Más.. a nap legvállalhatóbb, és a legvállalhatatlanabb csatája. Utóbbi felett percekig pislogtunk redzsivel, hogy mi lehet, mert elég nehezen tudtuk felfogni, hogy ilyen van. :D


[ Szerkesztve ]

(#26877) cheatergs


cheatergs
senior tag

Nekem a Bayernnel is rossz a tapasztalatom az utóbbi időben, pdg egy príma hajó volt.

Nem hallgattak el egy nerfelést a német ágnál?

Mindig minden mindegy

(#26878) olivera88 válasza Chabe89 (#26871) üzenetére


olivera88
veterán

Fox mondta nemrégiben h a Bismarck a tápláléklánc alja. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26879) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Milyen vonalon induljak el szerintetek, hogy ne érjen ilyen sok csalódás? :) rombolókhoz nincs tapasztalatom,...

(#26880) 4580693 válasza SoulReaver (#26879) üzenetére


4580693
senior tag

Nekem a német meg japán cirkák nagyon bejöttek. Főleg a japán furutaka. Azzal élmény volt a játék.

(#26881) SoulReaver válasza 4580693 (#26880) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az a wakatepe után van ugye? Azt most húztam ki, de még stock.

(#26882) 4580693 válasza SoulReaver (#26881) üzenetére


4580693
senior tag

A wakatöke az dd. Cirkáló ágat próbáld. Most fejlesztettem ki a Mogamit. Azzal még nincs tapasztalakom, de az elődje, a Myoko nagyon kellemes, ahogy a Furutaka is, amint említettem korábban. Azon az ágon egyelőre az Aoba, ami nagyon nem jött be.

(#26883) #52588800 válasza SoulReaver (#26879) üzenetére


#52588800
törölt tag

Aktívabb játékhoz : Gearing, Hindenburg, Montana
Passzívabb játékhoz : Shimakaze, Zao, Conqueror

(#26884) FoxiestFox válasza olivera88 (#26878) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Richeliuval új alja lesz. ;]

(#26885) Chabe89 válasza FoxiestFox (#26876) üzenetére


Chabe89
addikt

Egyértelmű, hogy te használtad rosszul. ;] Amúgy nem is a gyújtogatás a probléma, hanem az AP bombák.

(#26886) LK


LK
addikt

A Gnei és a Bismarck biztos nem sz@r hajók. Nehogy elterjedjen ez a marhaság... :)
Lehet hogy nem hozza az elvárt szintet, de kinek mi az elvárt szint? És ki milyen stílusban játszik vele? Nálam 62% és 55% win rate-tel vannak. Ezzel én elégedett vagyok, lehet hogy másnak ez kevés. És hozzátenném, hogy 1 hete játszok csak csapatban (amikor beférek vhova) ). A Gnei-t én is ki akartam hagyni, de nagy hiba lett volna. Bárcsak lennék ilyen sz@r az összes hajómmal :D

SoulReaver : az általad kedvelt játékstílus alapján válassz ágat, írd be ide, a profik majd segítenek, akik a hajók 90%-val már játszottak

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26887) #77646080 válasza LK (#26886) üzenetére


#77646080
törölt tag

A Gnei és a Bismarck biztos nem sz@r hajók.

Egyetértek, noha az én regisztrációm még a N00B kategória :D , az azért lejött eddig, hogy a német csatahajó-ág használható (nekem nagyon adja), BAYERN-GNEI-BISMARCK megtartósak. :)

Természetesen különfélék vagyunk, nem mindenkinek esik kézre. De az túlzás, hogy vacak... :N

(#26888) LK válasza #77646080 (#26887) üzenetére


LK
addikt

Mondjuk ilyen névvel mi mást várna tőled az ember, mint hogy kedveled a Német hajókat :DD
German power :R
Kedvenceim a WOT-ban: PT, T, TII, Ferdinand,

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26889) #77646080 válasza LK (#26888) üzenetére


#77646080
törölt tag

Yepp, tankosban is az a favorit, onnan a név... :DDD

(#26890) olivera88 válasza FoxiestFox (#26884) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD

Kiváncsi vagyok rá már nagyon milyen lesz, de nem sikerült megszerezni. :( A T5-T6-T7 lett meg.
Meg HE is gond Bismarckal, mivel valamennyivel érzékenyebb a HE re mint más BB k...

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26891) LK válasza olivera88 (#26890) üzenetére


LK
addikt

Van valami mérőszám a hajók gyúlékonyságával kapcsolatban? Hol lehet megnézni a táblázatot?

Vagy inkább arról van szó, hogyha bemegyek a sűrűjébe Bismarck-kal, az összes cirka engem kezd el lőni rendszeresen.
Mióta FP-re lőttem be a hajót sokkal kevesebb a tűz, valamint prémium javítást kell alkalmazni. Ezt a tippet itt adta valaki, az első pár csatám után amikor legszívesebben eladtam volna. És azóta jobb vele menni.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26892) olivera88


olivera88
veterán

Megvan Lyon. :)) Az 16 ágyú azért odab*sz. :DDD Nem is bánom annyira h nem lett meg a Richeliu.
Első csata vele.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26893) #52588800 válasza LK (#26891) üzenetére


#52588800
törölt tag

Arról van szó, hogy az egyik legkönnyebb célpont. Főleg a secondary buildes, mert az még jól is ég.

(#26894) olivera88 válasza LK (#26891) üzenetére


olivera88
veterán

Hát nem tudok róla... Még WOWS wikiben is irja h könnyen gyullad a Bismarck/Tirpitz.
De pl Alabamára is jellemző h szeret égni... megvárom h végig éghen tűz, elalszik, majd rögtön az első második találat újra kigyujtja. :W És nem is olya ritka ez. :O

Rareparrot Mi köz az égéshez h milyen build?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26895) FoxiestFox válasza LK (#26891) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hogy mekkora alpha dmg jön be HE-től, páncél függvénye.
Illetve azé, mint pl Bismarckon, akkora a felépítmény, amit csak HE pinata jelzővel lehetne jellemezni. Nyeli az AP-t, nyeli a HE-t, cserébe vannak inkonzisztens ágyúi alacsony kaliberrel, és secondary püttypütty, ami situational as fuck.

(#26896) LK válasza olivera88 (#26894) üzenetére


LK
addikt

De most komolyan érdekel, hogy mi alapján mondja bárki is hogy jobban ég egy hajó. Sok a beépített fa? :DDD Ha a wikiben írnak róla, akkor kell hogy legyen egy mechanizmus, amitől függ, hogy mi gyullad ki és mi nem, illetve, a zászlóknak moduloknak valamit befolyásolniuk kell. Amíg nincsen róla konkrét WG cikk, addig csak találgathatunk. Mindenesetre a kapitánytól a fejlesztésekig mindent a tűzoltás szolgálatába állítottam, és óriási a különbség.

Fox: ez mind igaz, csak itt az égésről próbálunk értekezni,avagy mi alapján gyullad valami könnyen.

Várjunk csak! Lehet hogy a HE átütési képességgel arányban nő a gyulladási képesség is? Akkor megvan...

Chabe89 : nem lehet hogy azért mert a HE-jének nagyobb az átütése az átlagosnál? és ez összefüggésben van az égést okozó képességével? :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#26897) Chabe89 válasza olivera88 (#26894) üzenetére


Chabe89
addikt

Mióta berakták a Brit BB-ket azóta szerintem minden hajóról elmondható, hogy könnyen gyullad. :D
Tapasztalataim alapján pedig pont a német BB-k azok, amik nagyon nem akarnak lángra kapni (ha nem Brit BB-vel játszol). Különösen a Goku és az FDG.

[ Szerkesztve ]

(#26898) KJ82 válasza olivera88 (#26894) üzenetére


KJ82
senior tag

Gondolom az hogy aki secondary buildre rak, annak nem nagyon lesznek kármegelőző meg kármentő skilljei ( pl. ami 10 százalékkal csökkenti a tűz esélyét).

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#26899) olivera88 válasza FoxiestFox (#26895) üzenetére


olivera88
veterán

Persze WOWS csoportban azért ajánlgassa mindenki a Tirpitzet prémnek, meg itt is. :U :DD
Egy jól használt Alabama simán tultesz rajta.. Igaz ovatosnak kell lenni, de szép dmg lehet tankolni vele..

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#26900) #52588800 válasza olivera88 (#26894) üzenetére


#52588800
törölt tag

Például kimarad a Basics of Survivability meg a Fire Prevention, ha secondary buildes.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.