Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) KJ82 válasza Highground (#27648) üzenetére


KJ82
senior tag

Operationokból nagyon könnyen tudsz kapitányt szerezni, nekem is onnan van szinte az összes 10 pontosom. Az " Operation of the week"-hez meg divízió sem kell.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27652) Chabe89 válasza Highground (#27648) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha nem akarsz nagy rombolót elsőre, akkor valami Fujin/Kamikaze ajánlatot kell kilesni. Halloween környékén szokott lenni. BB-ből a Tirpitz és a Bama amit ajánlani lehet szerintem.

(#27653) Highground


Highground
aktív tag

Köszönöm a tippeket! Esetleg a mostani kínálatból a Bama-n és a Tirpitz-en kívül min érdemes egyáltalán elgondolkodni (mondjuk ha teljesen félretesszük azt hogy premium)? :R
Szerk.: Vagy inkább felteszem máshogy a kérdést: Ha teljesen félretesszük a dologból azt, hogy premium és fizetni kell érte (mondjuk ha ingyen választhatnátok 2 max. 3-at), akkor melyiket választanátok így veterán fejjel, de newbie felhozatallal (és kevés idővel). :U :R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#27654) KJ82 válasza Highground (#27653) üzenetére


KJ82
senior tag

Nagyon nem vagyok veterán ( inkább lelkes newbie szintén kevés szabadidővel :) ). Nálam az alábbi lenne a kívánságlista: De Grasse / Scharnhorst / illetve a Kamikaze családból valamelyik.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27655) Dinasti válasza Highground (#27653) üzenetére


Dinasti
senior tag

Nekem a nagyobb prém hajók mind megvannak. A KII vel és az uj francia Gascogne vel is jó játszani. De most a kedvencem a Hood. A vásárlás miatt meg ne szabatkozz. Nem egy pénztárcából gazdálkodunk. Annyi emberen vettem már észre hogy szégyellik mások előtt hogy költenek a játékra. Nem kell. Ez is egy hobby mint a horgászat vagy a jet sky és sorolhatnám. Valakinek gondot okoz megvenni 1000 goldot is van aki meg rákölt az első héten 100.000 et 2 hét mulva törli az accot és éli az életét tovább mert észre sem vette ezt a kiadást. Szóval nézz videókat hogy melyikhez milyen stilus passzol és bejönne e neked. Kredit hozam miatt a t8 as prmekből az összes csata jó. De azért arra készülj fel hogy ami másnak op neked nem biztos hogy befog jönni.

(#27656) #65675776 válasza TCSZ (#27639) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mint később írtam a tech tree hajókra igaz az írásom. A prémium/speciális hajók más szabályrendszer szerint készülnek.

(#27657) kozi71 válasza Highground (#27653) üzenetére


kozi71
senior tag

+1 Gascogne

high tech, low life

(#27658) Highground


Highground
aktív tag

Wow, megmondom őszintén a Gascogne-t nem is gondoltam volna :)
A Scharnhorst-ot nagyon szívesen megvenném én is! De sajna nemrég vették ki a premium shopból, és akkor amikor bent volt még csak hezitáltam rajta hogy kellene venni. :/ Már bánom is. Mindenki nagyon fun hajónak mondja.
A kamikaze jelenleg szintén nem elérhető. Csak 4 DD van a prem shopban most: Loyang,Sims,Leningrad,Blysk.
Hát ezzel a Gascogne-al és Kii-vel is most aztán meg lettem zavarva :D Az igazság az, hogy a Kii már előtte is tetszett, de mivel sok helyen lehúzták, így kiesett a kosárból. A Gascogne nem is volt a "látóteremben", de most utánaolvasva, pont PvE-re nagyon ajánlja LittleWhiteMouse review-ja is! :Y Na most légy okos Domonkos :D Bama,Tirp,Kii,Gascogne... Ez így sok lesz :DDD Redukálnom kell kettőre, mert ennyi pénzt nem szántam rá :DDD Ráadásul a Gascogne Admiral Edition elég izmos ajánlat 7000 doubloon-al, kapitánnyal,stb.
A max. amit ki tudok hozni az erre szánt keretemből az: Gascogne+?+?
Gasc.+Bama+Tirp? :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#27659) TCSZ


TCSZ
senior tag

Fel raktam a Molotovomra a festést+ a zászlókat. Kidobott aztán víssza jelentkeztem. Erre meg csak pörög és nem enged a csatába....
:(
Már ki is lőttek. Jó csata volt....

[ Szerkesztve ]

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27660) LK válasza TCSZ (#27659) üzenetére


LK
addikt

Mindenkitől kérdezem, nemcsak tőled, bocsi félrenyomtam :)

Nem küldi a válasz emailt a wg a tesztszerverre való regisztrációhoz. Akkor ennyi volt, vagy szokás megváratni
az embereket? Ha valaki regisztrál a köv. tesztszerverre újra kell?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27661) eventus


eventus
veterán

Cleveland most t6 és amcsi ágon t7 ig vagyok. Ha a Cleveland megy t8ba, akkor kvázi újra megkell szerezni, bár fejlesztették kicsit.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#27662) KJ82


KJ82
senior tag

#27658:

Nekem a Scharnhorst eléggé hasonlónak tűnik a Cesare-hoz, ami az egyik kedvenc hajóm. Úgy gondolom h. a játékstílusa is hasonló lehet a kettőnek. ( Ha ez nem így van, javítsatok ki nyugodtan.) Annak ellenére, hogy egyenlőre nem akarok T5-6nál feljebb menni, egy leárazás/ akciós csomag esetén potenciális jelölt.

Valamiért csak akkor hajlandó hozzászólást küldeni ha a fenti új hozzászólásra kattintok, a válasz gomb nem működik. Meg akadozik az egész oldal, miközben a többivel semmi gond.

[ Szerkesztve ]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#27663) frame>24


frame>24
addikt

Kronshtadt preview-spekuláció
Az eddigi adatok alapján BB szórása lesz, ezen a ponton görbült le a szám. :(
Az egyetlen tényező, ami nálam a cruisereket a BB-k elé tudja helyezni, az pontosan-a-pontosság...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27664) ledgeri válasza TCSZ (#27650) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kívánt mennyiségtől függően inkább ajánlom a public tesztet, és küldijeit:
Kapsz minden alap zászlóból 3-3-at, speciálisokból meg 5-5-öt... Mindezt hetente-amikor van..
Ha meg nem sietsz felhasználni akkor lehet gyűjötögetni is: a0.7.2- mellett még a 6.15-ösök is megvoltak (előtte megint lekértem...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27665) TCSZ válasza ledgeri (#27664) üzenetére


TCSZ
senior tag

Ez a public tesztes dolog multkor nem jött össze nekem. Nem fogadta el az email címem....

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27666) ledgeri válasza TCSZ (#27665) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja, akkor vagy passz, vagy utánajárós...Vagy egy e-mail alias...?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27667) #65675776 válasza frame>24 (#27663) üzenetére


#65675776
törölt tag

De ez nem egy sima cirkáló, hanem egy csatacirkáló. Ahogy a Kongo is az valójában (annak épült), mégsem kapott cirkálós szórást. Scharnhorst, Spee, Hood detto.

(#27668) LK válasza ledgeri (#27666) üzenetére


LK
addikt

ugyanezt írtam, nemrég.....

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27669) frame>24 válasza #65675776 (#27667) üzenetére


frame>24
addikt

Igen, de:
ezek közül a Spee az, ami ingame is cruiser besorolású, és ennek megfelelő érték felé húz a dispersion is (182m, a többi 200 felett jóval).
A többi BB class
A téma tárgyát képező leendő prem is cruiser kategóriába megy elvileg, ezért reménykedtem.
De szvsz túldimenzionáltam kicsit a témát, úgyhogy leülök már.

szerk: csak a markereket akartam belinkelni képként, de nem találok...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27670) #65675776 válasza frame>24 (#27669) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ki tudja, lehet lesz majd külön csatacirkáló kategória is.

(#27671) TCSZ válasza #65675776 (#27670) üzenetére


TCSZ
senior tag

Támogatom! de akkor jó pár dolgot át kéne dolgozni nem?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27672) eventus válasza Highground (#27658) üzenetére


eventus
veterán

Gneisenau is szuper hajó, nagyon szerettem csatazni vele, torpedó is hasznos neha.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#27673) #77646080 válasza eventus (#27672) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ezzel nem vagy egyedül, én annyira kedvelem, hogy meg is marad végleg. Jó kapitánnyal és megfelelő kiegészítőkkel öröm vele csatázni. :)

Ám a kérdés prémium hajókra vonatkozott. Ő pedig nem az. :N

(#27674) capulet75 válasza #65675776 (#27670) üzenetére


capulet75
addikt

Nem lesz. Second line lesz, és abba illesztik be a BC-ket.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27675) capulet75 válasza Highground (#27658) üzenetére


capulet75
addikt

Szia. Nekem megvan az összes T8 prémium BB ( kivéve a Roma, de az is meglesz amint visszarajkák a shopba ). A Gascone nem jó hajó, felejtsd el. Kipróbáltam secondary és survival buildel is, egyik sem jó. A KII ellenben szuper, AA-re van most kihúzva, ergo a CV esélytelen, ha beszögeled nem nagyon tudnak neki citadelt lőni ( sajnos az Amagi turtleback péncélzatát nam kapta meg ), a 10x410 meg nagyon pusztító. Ha e kettőböl kell választani, egyértelműen a KII. A Tirpitz sztem alap T8, meg kell hogy legyen, igazi daráló.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27676) eventus válasza #77646080 (#27673) üzenetére


eventus
veterán

Értem én, de ha épp nem tudja meg enni vagy nem elérhető, akkor ott a tesója :)

Más: t10ben másnál is kevés a cv?

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#27677) FoxiestFox válasza capulet75 (#27675) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem a többség számára semmi értelme több T8 BB-t tartani, hacsak nem gyűjtői indíttatásból. Tekintve az árukat, egyszerűbb és kézenfekvőbb venni valami normális játékot azon a pénzen. :D

(#27678) eventus válasza FoxiestFox (#27677) üzenetére


eventus
veterán

Jó nekünk ez a @#$ is, nemde? :) más nem kötött le így, talán rainbow six siege.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#27679) FoxiestFox válasza eventus (#27678) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Persze, mások a preferenciák. :K

(#27680) #77646080 válasza eventus (#27676) üzenetére


#77646080
törölt tag

ha épp nem tudja meg enni vagy nem elérhető, akkor ott a tesója

Jogos. :)

(#27681) đe$|re


đe$|re
senior tag

Ha valaki sokat gondolkodna a Tirpitzen:

(#27682) capulet75 válasza FoxiestFox (#27677) üzenetére


capulet75
addikt

Szerintem mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Ha valakinek nem fáj több prémium hajót venni, akkor tegye. Nyilván belefér mellette a többi "normális játék" is ha kell . ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27683) #77646080 válasza đe$|re (#27681) üzenetére


#77646080
törölt tag

Good job. :) :Y :D

(#27684) olivera88


olivera88
veterán

Ahhoz képest mennyire vártam KII re, ott rohad a kikötőben. A szokásos kedvenc prémekkel megyek továbbra is, Tirpitz, Alabama, Scharnhorst, Missouri.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27685) TCSZ


TCSZ
senior tag

Egy kis Noob örömködés:

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27686) FoxiestFox válasza TCSZ (#27685) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Aktiváld inkább a Windowst a gépházban. :D

(#27687) TCSZ válasza FoxiestFox (#27686) üzenetére


TCSZ
senior tag

Azt csak akkor engedi, ha 10 pontos lesz a hajó kapitánya. :P

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27688) ledgeri válasza LK (#27668) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27689) LK válasza TCSZ (#27687) üzenetére


LK
addikt

De bezzeg a fél éves prémiumra van pénz mi? :DDD Mondjuk a rendőrség és az APEH 3-4X-es áron vett windowst, ők már úgyis kifizették. :D

Ledgeri : azóta sem jött meg a visszaigazoló email, a tesztszerverről......

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27690) Highground


Highground
aktív tag

Köszönöm a tippeket srácok! Még mindig rágódok rajta, hogy miket vegyek meg :) 3 maradt versenyben (véglegesen) Tirpitz, Alabama, Kii
De egyszerűen nem tudok dönteni :U Nagyon megoszlanak a vélemények a Kii-ről pl. Az Alabama talán mindenki által ajánlott, a Tirpitz szintén. A végén maradni fogok a Tirpitz + Alabama párosnál. Pedig megmondom őszintén a Bismarck miatt először nem is annyira erőltettem a Tirpitz-et. Ugyanis jelenleg a Gneisenau-t nyomatom tier VII-nél, ugye a következő már a Bismarck lesz (majd egyszer). És ugye a Tirpitz és a Bismarck között "csak" (nagy idézőjelek) annyi a jelentősebb különbség, hogy a Tirpitz jobb secondary-vel, míg a Bismarck lényegesen jobb AA-el rendelkezik. De természetesen a Kii-ről is hallani jó véleményeket, mint pl. Capulet kolléga is az imént éltette :) A Gneisenau is jó, de néha neki is ugyanaz a betegsége mint a legtöbb Német BB-nek... "dispersion kicks in". És akkor lehet fogni a fejet :) Kb. mint a Bayern-nél, bár az személyes tapasztalatom szerint talán az egyik legfosabb ágyúval megáldott hajó. Vagy csak nekem nagyon nem volt vele szerencsém. Épp ezért van bennem az a kis ördög, hogy "Vedd a Kii-t!" :D Pedig mindenki isteníti a Tirpitz-et. :/ Úgy fosok az ágyúitól, hogy veszek egy újabb dispersion beast-et csak most pénzért... pedig mégiscsak a Tirptz! :U

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#27691) TCSZ válasza LK (#27689) üzenetére


TCSZ
senior tag

Nem vettem még egy nap prémiumot sem, mert nem tudtam ki használni. Ha csatánként is árulnék, akkor lehet, hogy vennék. És szerintem nem csak én vagyok vele így. Valaki szólhatna a Wargamingnak, hogy legyen ilyen opció is a premium shopban.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27692) #52588800 válasza Highground (#27690) üzenetére


#52588800
törölt tag

A Kii -nek is nagy a szórása, mint a Tirpitznek.

(#27693) sutyerák007 válasza Highground (#27690) üzenetére


sutyerák007
senior tag

"És ugye a Tirpitz és a Bismarck között "csak" (nagy idézőjelek) annyi a jelentősebb különbség, hogy a Tirpitz jobb secondary-vel, míg a Bismarck lényegesen jobb AA-el rendelkezik."

Hát őőő.... vannak ott fontosabb különbségek. :U

(#27694) LK válasza TCSZ (#27691) üzenetére


LK
addikt

Vannak zászlók, és álcák erre a célra. Volt hogy 4 csata alatt 20k fxp-t gyűjtöttem :) Azt hittem betojok amikor megláttam :) Jól kombinálva simán megfelelnek egy prémiumnak +30% income, -10%repair, +777% fxp+314%fxp az új pí álcával, stb....

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27695) TCSZ válasza LK (#27694) üzenetére


TCSZ
senior tag

Azért ehhez a noob kategória kevés. És az is pénz amíg ezt a sok cuccot megveszem hozzá. Zászlóból nem lehet mindent kapni. :(

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#27696) FoxiestFox válasza LK (#27694) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ma minden high tier szarom hagyta magát leszorzózni elsőre, felpimpelve, mid tier is ment, úgyhogy én is akasztottam vagy 40k free-t. :D

(#27697) LK válasza TCSZ (#27695) üzenetére


LK
addikt

Én nem veszek zászlót. Minek venni? Mindet mission-ben szereztem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27698) olivera88 válasza sutyerák007 (#27693) üzenetére


olivera88
veterán

És a Bismarck kevesebb citet kap. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27699) sh4d0w válasza Highground (#27690) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Tirpitzen van torpedó, amit nagyon hiányolok a Bismarckról.

https://www.coreinfinity.tech

(#27700) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Tudjátok, mi lenne jó április elsejei event?
Ha pár napra teljesen skill-alapúvá tennék a játékot. :D Mindenki víz feletti citadellával, hajszál pontosan mindig ugyanúgy együtt maradó lövedékekkel, játék közben detonation nélkül, de aki kezdés után 5 perccel még spawnon van, az kidetonálna. ;] Ha egy BB megáll, és percekig nem mozdul, csak snipeol, egyre feljebb mászna a citadellája, míg végül az egész hajótest azzá válna. ;] Határtalan móka és kacagás lenne szerintem, a fostos űrhajók helyett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.