Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Micsurin válasza sith7 (#800) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:C szuper, de ha leszedem ma és belépek akkor maradok? :D (most szedi)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#802) sith7 válasza Micsurin (#801) üzenetére


sith7
nagyúr

ki tudja ... :))

(#803) LK válasza sith7 (#800) üzenetére


LK
addikt

Csak este érek haza. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :O

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#804) Rém


Rém
tag

A rombolósok életét megnehezítették a füstgenerálási lehetőség lecsökkentésével. Háromról kettőre csökkent az alap amit max eggyel lehet tovább fejleszteni. Elég karcsú a régebbi verzióban lévő öt lehetőség helyett.

(#805) Micsurin


Micsurin
nagyúr

ugye csak 4gb tölt le :DDD ha nem sírok mert a végén még elfogy az ídőm és lemaradok :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#806) Atlantis válasza Rém (#804) üzenetére


Atlantis
veterán

Teszek én rá, ha füstölnek, inkább a torpedóikat nerfelnék... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#807) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Béta után Acc reset lesz itt is ?

This is the way

(#808) sith7 válasza LK (#803) üzenetére


sith7
nagyúr

Túl nagy volt a csend , a mostani "nyitással" kapcsolatban, itt benn a melóhelyen is beszéltük, hogy semmi előzmény nem volt, csak annyi, hogy micropatch, aztán meg hirtelen open béta ...

(#809) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a játék krva jó :C 1 csatát mentem most , de nagyon jó , ha most bennmaradhatok akkor maradok , ha nem akkor veszek csomagot így , hogy kipróbálhattam 100% :DD

...meg is nézzem a Battleship-et :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#810) sith7 válasza Micsurin (#809) üzenetére


sith7
nagyúr

:D

Örülök, hogy örülsz, de már nincsenek cbt csomagok :N ... szerintem most már nem kell sokáig várni, és full open lesz :K

...meg is nézzem a Battleship-et :DDD
Jó film az

Én a japókat húzom, de a Pearl Harbort most nem nézem meg :B

(#811) Micsurin válasza sith7 (#810) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most kellet elkeserítened ,most már csak reménykedem , hogy megjelenésig azért maradhatnak az újjak itt ebben a bővítés szerűségben :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#812) JackFeryll válasza sith7 (#810) üzenetére


JackFeryll
őstag

Mármint rendes/teljes verzió ? Teljes nemzetek hiányoznak a játékból :D

[ Szerkesztve ]

(#813) Micsurin válasza JackFeryll (#812) üzenetére


Micsurin
nagyúr

War Thunderben sincs pl Angol tank de a GF open beta , ott is csak 2 és 1 3/4-ed nemzet van.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#814) sith7 válasza JackFeryll (#812) üzenetére


sith7
nagyúr

úgy értettem mindenki számára elérhető lesz :)

(#815) Micsurin


Micsurin
nagyúr

1 kérdés , lesz "arany" torpedó ? :DDD Csak , hogy tudjam , megéri-e megkedvelni a játékot :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#816) John_Doe válasza Micsurin (#815) üzenetére


John_Doe
senior tag

Remélem nukleáris töltettel.
Sok dolog van amit nem értek. Miért nincs ugye gold ammo, gyorsított kapitányképzés. Előbbit egyáltalán nem míg utóbbit nagyon hiányolom. Bár ez lehet hogy összefügg. Mivel nincs gold ammo így a sok birkát valamivel rá kell venni hogy költse a goldot hát majd válthatja a free xp-t. Az álcafestésből sincs örök életre szóló még.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#817) JackFeryll válasza Micsurin (#815) üzenetére


JackFeryll
őstag

Még nincs, de ahogy elnézem az interfészt be lesz az vezetve.

(#818) Micsurin válasza JackFeryll (#817) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:W Remek , akkor elég hamar el fog ez is WoTosodni... Német hajók mikor várhatóak kb ( OB ) ?

@John_Doe: Kapitányos dolgot nem értem , még csak 3-as vagyok :B

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#819) Sontir Fel válasza Micsurin (#809) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Londoni hétvégém 3 hónapja: látogatás a HMS Belfaston este pedig Battleship a tvben. Nah azóta várom remegve ezt a játékot :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#820) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, sikerült végre kipróbálnom. Így 5-6 csata után azt mondom, ez a játék jó. Ebből is kinéz 4 év, mint a wotban :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#821) Micsurin válasza Sontir Fel (#819) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor pacsi , én a moziból jövett, itthon láttam egy trailert , később 2-3hete akartam venni packot , de mondtam majd júli (diák tárcának 6 ezer az 6 ezer :D )erre most itt a lehetőség :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#822) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Még mindig tölthető. Most léptem be.

“ nem kell mindig nyerni “

(#823) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Chaten miért állítják tucat számra , hogy OB ? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#824) Sontir Fel válasza Micsurin (#821) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Szuper jó film. Nála jobban már csak a Battle for LA-t szeretem. Nem kell gondolkodni, csak élvezed ahogy harcolnak :)

Spórolj valami faja cirkálóra jó kis hajók vannak.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#825) Micsurin válasza Sontir Fel (#824) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az is nagy kedvenc :DD

Erre szabad mondani , hogy jó / átlagos kör itt ? :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#826) sith7


sith7
nagyúr

Murmansk powa :D

(#827) Sontir Fel válasza Micsurin (#825) üzenetére


Sontir Fel
őstag

A Titaniccal 207et lőttem múltkor :DDD

(#826) sith7: jól hozza a creditet!

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#828) sith7 válasza Sontir Fel (#827) üzenetére


sith7
nagyúr

Jól bizony :K

(#829) Micsurin válasza Sontir Fel (#827) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na jóóóó van már :DDD Remélem holnap is enged majd belépni , meg is szerzem majd a japán BS-t , nagyon tetszenek , ha jól látom akkor amolyan sniperek ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#830) Sontir Fel válasza Micsurin (#829) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Nem tudom, nekem annyira nem jonnek be. Persze egy Xes amcsi kell a Battleship miatt. Farolni akarok vele :D

Amugy a japan cirkalok tetszenek, ezek 8-10 km hatotavos torpedok nagyon sunyik. Ha szannek meg penzt erre a jatekra akkor gondban lennek hogy amerikai 7es premium vagy 8as japan... nehez ugy :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#831) Micsurin válasza Sontir Fel (#830) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szigorúan csak Japán, én is csak megtévedésből mentem az amcsikkal :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#832) sith7 válasza Sontir Fel (#830) üzenetére


sith7
nagyúr

8as japan

:K :K :K

(#833) Sontir Fel válasza sith7 (#832) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Sokan mondjak, hogy zsenialis a japan gep, de ez a tuzfuggony is meggyozo 7:30 korul. Imadom :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#834) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Japán BS-ek? Kongo 11 éves korom óta az egyik kedvencem(Battlestation :D) , itt pl milyen?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#835) sith7 válasza Sontir Fel (#833) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, csak azt mondják, hogy kicsit "puha" ... :F

(#836) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Életképek, amikor a legkisebb is számít!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#837) sith7 válasza ledgeri (#836) üzenetére


sith7
nagyúr

Lehet csak korán van még, de nem értem ... :F

(#838) Micsurin válasza ledgeri (#836) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azt, hogy? :DDD nagyon kimérted :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#839) Atlantis válasza Micsurin (#834) üzenetére


Atlantis
veterán

Japán csatahajók jók, Kongo különösen az. Nagyobb lőtáv, talán pontosabban, kisebb szórással is lő, mint az amerikai, cserébe lassabban fordul (nyomorult torpedókat nehezebb kimanőverezni), gyengébb a légvédelme és vékonyabb a páncélja.

Egyébként ahogy korábban írtam, a BB-vonalak most a legnagyobb szívás, romboló ellen esélyed nincs, cirkáló folyton kigyújt és kritikust lő, hordozó is biztos rád vadászik, meg a legnagyobb és legkönnyebb célpont vagy nekik.

Megértem a most belépők lelkesedését, kívánom, hogy ne múljon. Viszont miután nyolcadszor vagy zsinórban ugyanazon a pályán, már nem olyan őszinte a mosoly. Béta, tudom, de szerintem unalmas...a CBT időszak csökkenő játékosszáma alapján nem csak nálam hagyott alább a kezdeti lelkesedés.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#840) JackFeryll válasza ledgeri (#836) üzenetére


JackFeryll
őstag

HP rendszer csodái. :N

(#839) Atlantis
Hát igen én is azt hittem, hogy a csatahajó lesz a kedvenc osztályom és mégsem. Lassú dögök minden téren, de a tűzerejük se elég sokszor. A cirkálókat találat esetén röhögve kéne széttépniük.

Most a cirkáló + romboló a legélvezhetőbb szerintem. (2D-s repülős kattintgatós móka nem az én világom)

(#841) Atlantis válasza JackFeryll (#840) üzenetére


Atlantis
veterán

Naja, hordozó ugyan a pénzt jól hozza, bevallom, első nap még lelkesedtem is érte, de hosszabb távon dög unalom és az átlagnál jobban ki vagy szolgáltatva a csapatnak, márpedig agyhalottból itt sincs hiány már most sem. Azért a WoT-os arty-nál jobb. :)

Amúgy egy kezemen meg tudom számolni, hányszor sikerült csatahajóval egy sorozattal leszedni cirkálót (tudom, én vagyok a noob balfék :) ). 30s töltés, míg ő ezalatt 2-2,5 sorozatot beléd rak, a japánok még torpedót is küldenek neked, te meg szépen leégsz, mint egy gyufa, mialatt próbálod kikerülni a halakat. A mindenféle gyulladáscsökkentő modulok, skill-ek szerintem max. placebo hatásúak.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#842) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Kipróbáltam: túl arcade - de ezt már a repülősből és a wot lebutításából is lehetett érezni - : az AP gránát nagyobbat sebez a HE-nél, páncél- és páncélátütési értékek sincsenek, helyette van a bő lére eresztett random, ami már a wot-ot is tönkre vágta...

Napi 1-1 csata még elmegy, de több már inkább idegesítő..., kár érte: ennél többet érdemelt volna ez a téma is! :(

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#843) Micsurin válasza Atlantis (#839) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Remek akkor kell , WoTban is (amilyen sokat) én játszottam vele a Heavykkel kínoztam magam :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#844) LK


LK
addikt

Nekem egyenlőre tetszik,csak le kéne vetkőzni az előre megyek meghalok taktikát. St Louise második hajótest után brutális mennyiségű ágyút kapott, elég jó volt vele. A Japó csatahajókra is rámegyek,biztos buffolják majd őket.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#845) sith7 válasza LK (#844) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem egyenlőre tetszik,csak le kéne vetkőzni az előre megyek meghalok taktikát

Amikor a számláló eléri a nullát, akkor számolj el magadban 20 - ig, és csak aztán indulj el ;)

(#846) LK válasza sith7 (#845) üzenetére


LK
addikt

Túl sok a kilőtt torpedó,de összességében egy rövid este alatt tier 3-ig eljutottam az amcsi cirkálókkal, Japóval a másodikig,harmadik után Japó csatahajó lesz.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#847) Micsurin válasza LK (#844) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Japok már most is jók , T3 hajók a kawachi kivételével meg vannak és jobban tetszenek mint a jenki hajók :K
főleg mert a cruisereknek is van torpedója.

most kellet szerkesztened :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#848) sith7 válasza LK (#846) üzenetére


sith7
nagyúr

told csak :K

szerk.:
Túl sok ?
Magasabb tier - ben még több lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#849) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Én is szedem már lefelé de nagyon rossz érzés kezdőnek lenni nem úgy már mint a WOT-ban!
Így kérhetnék némi elindulási tanácsot mivel érdemes kezdeni melyik nemzettel kezdeni!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#850) sith7 válasza Flayer (#849) üzenetére


sith7
nagyúr

Japán cirkálók :) /med tank ala Wot/ :D

Ezeket mindenképpen olvasd el, sok hasznos info van itt, szerintem mehetne az 1. hsz - be is, a link: [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.