Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) LK


LK
addikt

Sajnos ezzel a semmirekellő ócskavas sz@rkupaccal ilyen vacakul megy a játék. Ó és csak nem egy St Louise-t szedtem ki ! :)) Ez volt a 100-ból az egy úgy látszik :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1402) smisa válasza LK (#1401) üzenetére


smisa
őstag

grat

ha jól tudom 1:1 be írták a phonix SL-t, te meg gondolom nem így lőted le ;]

(#1403) LK válasza smisa (#1402) üzenetére


LK
addikt

De,majd a te kedvedért beírom a köv. csatában egy St Louisnak,hogy egyedül jöjjön A1-be legyenszíves..... :W
A lényeg az hogy nem sz@r a járgány.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1404) - = Zk = - válasza Tuco Ramirez (#1394) üzenetére


- = Zk = -
félisten

naigen...
én a St. Luis-zal tudok csak aprítani igazán :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1405) capulet75 válasza LK (#1403) üzenetére


capulet75
addikt

De asz@r. Nyilván egy Yamato-t is el lehet süllyeszteni vele ha te lövöd bele az utolsó torpedót, de az volt írva hogy 1 v 1-ben jobb lenne a Lajos. És ez így is van.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1406) Gaz 78 válasza Spenike (#1397) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Hali! ..üdv mindenkinek!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1407) Tuco Ramirez válasza smisa (#1402) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ha tartotta tőle a megfelelő távolságot, akár 1v1-ben is lenyomhatta volna. ;)

A St. Louisnak amúgy sokkal inkább vitorlás sorhajó, mint igazi cirkáló feelingje van. De 11 km-en belül valóban egy igazi aprítógép. :D

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1408) smisa válasza LK (#1403) üzenetére


smisa
őstag

TE kezdted itt a nyál verést hogy 100-1x megvolt az SL amikor nem is arról volt szó hogy nem kilöhető tanuld már meg értelmezni a leírtakat :W :W :W

(#1409) Malibutomi válasza LK (#1401) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem is volt vele ilyen korom egy, akkor orultem is, de osszessegeben tovabbra is ocskanak gondolom

(#1410) TESCO-Zsömle válasza LK (#1401) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha azt hiszed, hogy a Phoenix szar, akkor nem próbáltad a Furutakát. Jelenleg fejlesztem, de bazzeg azok az ágyúk mintha egy csatahajóval mennék... Az egyetlen különbség, hogy legalább pontosak. Én mondom a csatahajóknak kéne olyan fegyverzet, mint ami ezen van. A sebesség stimmel is, de oda nagyon kéne a pontosság. A torpedók a 6km-es hatótávval elég kényelmesek közelharcban, de maga a test nagyon lomha cirkálókhoz mérten, így macerás a ráfordulás. Megjegyzem ez azért is bajos, mert a 45s/180-as ágyúforgásra is kéne a rásegítés...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1411) sith7


sith7
nagyúr

Nálatok megy a szerver ?

(#1412) Malibutomi válasza sith7 (#1411) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

nem

(#1413) LK válasza smisa (#1408) üzenetére


LK
addikt

Nyílván azt a részt nem neked írtam. Az egy régebbi dolog. A nyálverés az hogy valaki nem tud játszani egy hajóval,rögtön azt kiabálja hogy használhatatlan(ez sem rád vonatkozik) Tesco Zsömlének is írom,hogy pont azt akarom mondani,hogy a Főnix nem szar.
Ezeket a wows.hu-n írták,idézek:

"Az amerikai cirkálók piszkosul jók, a Phoenix és az Omaha szinte a legjobbak a 4. és 5. tierben. Japó részről Kuma ami hasonló kaliber."

"kezdek a phoenixre ráérezni azt hiszem örök darab, még a japán ágon nem mentem de elcsodálkoztam 3-as szinten torpedó"

De itt az emberek azt sem várják ki hogy fullos legyen egy hajó,az első 5-10 csata után már ítélkeznek,de majd később ha az lesz ,rájönnek hogy mégiscsak használható. Gondolom nem fog senki hülyét csinálni magából, hogy visszajön ide azzal,hogy: " most már jobb a hajó,elhamarkodtam az ítéletet" . Komolyan:hogy nem tudok egy hajóval játszani akkor ócska? Akkor magamról adnék ki szegénységi bizonyítványt. Wotos honlapon megkaptam hasonló dologért,hogy: "akkor az user error lesz" És innen nem érdekel a dolog. :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1414) TESCO-Zsömle válasza LK (#1413) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én tudom, hogy a Főnix jó, hamarosan nekem is lesz, csupán kontrasztot akartam adni, hogy ha valaki szerint az xar, akkor az mit mondana a Furutakáról, ami olyan mobilis, mint egy csatahajó...

Természetesen én sem várom, hogy fullos legyen a hajó, de ha megnézem a fejlesztéseket annyit látok, hogy a 2.7-es ROF helyett 3,5 lesz majd. Ennyi... És vigasztaljanak a 6km-es torpedók...

Én az alapján ítélem meg a hajókat, hogy a többi hajóhoz képest milyenek. Nyilván minden hajóval lehet jó és rossz csatákat futni, ha a random faktor úgy hozza. Elvégre még mindig 29 ismeretlen mozog a pályán rajtunk kívül és van RNG is...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1415) capulet75 válasza LK (#1413) üzenetére


capulet75
addikt

"De itt az emberek azt sem várják ki hogy fullos legyen egy hajó,az első 5-10 csata után már ítélkeznek,de majd később ha az lesz ,rájönnek hogy mégiscsak használható."

A kimaxolt Phoenix-re írtam hogy sz@r. A stock az egyenesen egy fos.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1416) Tuco Ramirez válasza capulet75 (#1415) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Azért az érdekelne, hogy szerinted konkrétan mégis miben szarabb mint a japán tiertársa, a Kuma (ami a többség véleménye szerint egyáltalán nem rossz hajó)?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1417) sith7 válasza Tuco Ramirez (#1416) üzenetére


sith7
nagyúr

Nyugalom emberek .... ez is csak olyan mint a wot, nem mindenkinek jön be ugyanaz a tank/hajó :N

(#1418) LK válasza Tuco Ramirez (#1416) üzenetére


LK
addikt

Érvekkel és kérdésekkel semmire sem mész. Sz@r és kész,el van döntve. Ha belinkelnél 50 csatát ahol a csapatod első felében végeznél vele,is kevés lenne. Sztem. ne rabold a saját idődet.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1419) LK


LK
addikt

Újra aktív a szerver! Jó játékot!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1420) capulet75 válasza Tuco Ramirez (#1416) üzenetére


capulet75
addikt

Stock állapotban tényleg űbersz@r, ez a helyzet fullosan valamennyit javul de (számomra) egy borzasztó kellemetlen hajó. A Kuma viszonylag jól bírja az adok-kapokat, a Phoenix többször robbant már fel egy
sorozattól mint az összes többi hajóm együttvéve. A páncélzata nagyon gyatra, a fegyverzete gyenge. Egyetlen dologra valamennyire hatékony, a rombolóvadászatra. De még ott is nagyon észnél kell lenni.

(#1418) LK : talán ha nem szólnál bele. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1421) Sebestyen01 válasza capulet75 (#1420) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Olvasva a fórumokat, sokan bírálják a fejlesztési fa ezen hajóját, te hát nem te vagy az egyetlen aki élt az észrevétellel miszerint bőven nem T4-be való! Sőt!

(#1422) LK válasza capulet75 (#1420) üzenetére


LK
addikt

Ne aggódj,uninstalláltam. Nem látsz itt többet.
Amúgy ez az első értelmes hsz-ed a Főnixről.A kollégát meg ismerem másik topicból,neki azt írok amit akarok. :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1423) Tuco Ramirez válasza capulet75 (#1420) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A Kuma-tól azt kaptam amit vártam, a Phoenix viszont kellemes meglepetés volt számomra. Imádom vele a St. Louis-okat szívatni, 11-13 km-ről rommá lövöm őket úgy hogy vissza se tudnak lőni. :) Gyors mint az istennyila, a tüzérsége szerintem jobb mint a Kumaé, annak viszont a torpedói hatékonyabbak és a repcsi is jól jön időnként. Nálam a két hajó kb. egál, de ízlések és pofonok, ugye. ;)

LK: Miért törölted, meguntad...?

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1424) capulet75 válasza Tuco Ramirez (#1423) üzenetére


capulet75
addikt

A Kuma elég hatékony hajó, a fegyverzete tornyokban van így mindet lehet egy oldalra irányítani ellenben a
Phoenixnél ez lecsökken 50%-ra. A légi felderítés nagyon nagy segítség néha, több csatahajót levadásztam már a segítségével. A főnixel eszem ágába sem jutna csatahajókra vadászni. Ha meglátok egyet, pucolok a másik irányba.

(#1422) LK: annak írsz akinek akarsz, amíg nem engem minősítesz. ;)

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1425) Flayer


Flayer
senior tag

Úgy látom kezd elwotosodni a fórum!Aki járt ott tudja miről beszélek!Ne folytassuk az oda vezető utat!!!!!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1426) sith7 válasza Flayer (#1425) üzenetére


sith7
nagyúr

jaja, nem kéne :(

(#1427) TESCO-Zsömle válasza Flayer (#1425) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csupán hígul a játékoskör. Természetes folyamat, nincs mit tenni ellene...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1428) Flayer válasza TESCO-Zsömle (#1427) üzenetére


Flayer
senior tag

Nekem az egymást osztó irományokkal van gondom nem a hígulással!Hígulni is lehet kulturáltan!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1429) TESCO-Zsömle válasza Flayer (#1428) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hígulni is lehet kulturáltan!

Egy utópisztikus világban talán. Bővülni lehet kulturáltan, a hígulás már minőség-romlást is jelent.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1430) Because


Because
őstag

helló!

ha letöltöm ezt a warshipes játékot mennyivel lesz jobb mint a WoT? abban sajnos csalódnom kellett...

(#1431) Flayer válasza Because (#1430) üzenetére


Flayer
senior tag

Minden az mint a WOT csak itt hajók vannak!
Agyhalottak......stb!
Fórum is kezd wotosodni!:D
Tehát üdv a klubban!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1432) Because válasza Flayer (#1431) üzenetére


Because
őstag

nyössz... abban leginkább a tier eltérés zavart, valahogy 10/8 csatában 2 szinttel alacsonyabb voltam mindig...

de ha már megvettem ezt a 750ti karit valamire használni akarom :)

(#1433) sith7 válasza Because (#1430) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha abban csalódtál, akkor ebben is fogsz

(#1434) bullseye válasza Because (#1432) üzenetére


bullseye
addikt

Na, itt akár hárommal is lehetsz lejjebb! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1435) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Az miért lehet hogy ismerősnek időnként a játék 100%-ra pörgeti a procit és leesik az fps?
1 csata alatt 1-2x csinálja és most kezdte el.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1436) Rém válasza Because (#1432) üzenetére


Rém
tag

Ha rombolóval vagy hordozóval játszol nincs igazán jelentősége hogy vannak e az ellennek két szinttel magasabb hajói.

(#1437) Tuco Ramirez válasza bullseye (#1434) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Szvsz itt mégis valamiért jobban működik az MM mint a WoT-ban... :U

#1430 Because: Töltsd le, próbáld ki, aztán meglátod bejön-e. ;)

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1438) Because


Because
őstag

köszönöm a hozzászólásokat!

adok ennek is egy esélyt (még jó, hogy "ingyenes")

(#1439) Flayer válasza Because (#1438) üzenetére


Flayer
senior tag

ingyen játékkal itt is lassan haladsz akár a WOT-ban!
Ezzel itt is számolj!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1440) Flayer válasza Because (#1432) üzenetére


Flayer
senior tag

Tényleg nem bántani akarlak de most beleolvastam a wotos
fórumba!Látom kaptad az ívet rendesen!
Azt kell mondjam itt is érdemes olvasgatni a játék előtt mi miért és,hogy történik!
Ha nem teszed megint csak csalódás és afk lesz a részed!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1441) bullseye válasza Because (#1438) üzenetére


bullseye
addikt

Csak előre szólok, hogy itt szerintem többet kell gondolkodni, mert lassabb a játék (főleg az alsóbb szinteken), de azért egy nagy hibával könnyen meg lehet halni. Meg AFK campelni sem lehet olyan "eredményesen".

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1442) Gaz 78 válasza Because (#1438) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nincs loltraktor fíling alacsony tierben. Lehet jókat csatázni-sebezni tier 1-2-ben is mivel alacsony tierben is hatékony hajók vannak. :) Nem gáz ha nagyobb hajónak kell nekiesned :)

[ Szerkesztve ]

(#1443) #21346560 válasza Because (#1430) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mégis mi az konkrétan, ami csalódást okozott benne?

(#1444) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Rajottem mit utalok az Omahaban...meg is beszeltuk a masik Omahas sraccal meccs kozben.
Az elso legyfing ami eltalalja tuti hogy elviszi vagy a kormanyt vagy a motort.

(#1445) Bad Pritt válasza Malibutomi (#1444) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Imádom! Tegnap 110K+ sebzéses köröm volt vele, folyamatosan döntöm meg vele a rekordjaimat, elképesztő jószág. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1446) Malibutomi válasza Bad Pritt (#1445) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Megvettem ra az upgradet hogy -20% a motor kiesese ellen, szerintem igy jobb lesz

(#1447) Malibutomi válasza Malibutomi (#1446) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha mar ott voltam elvertem egy valag penzt a New Yorkra is, hat majd 18km-es lotavval egesz mas hajo lett

(#1448) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#1444) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Japán rombolók/cirkálók ilyenek még. Zsinórban motor és/vagy kormány...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1449) Gaz 78 válasza Malibutomi (#1447) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Hogy lát 18 km-ig? Érdekelne engem mivel az én fullos Nú Yokom csak 15,5 km-ig lát O.o

[ Szerkesztve ]

(#1450) Malibutomi válasza Gaz 78 (#1449) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Bejeloltem:

Elotte meg kell venni a Main Battery Modification 1-et, aztan lehet ezt felrakni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.