Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) TESCO-Zsömle válasza Atlantis (#600) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudom, azért írtam. Öröm volt együtt nevetni veled. Mellesleg lövésem nem volt mi az a BB/DD amit a chat-en írogattak...

Annyit tudtam, hogy ezek az adott osztályok hivatalos katonai rövidítései.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#602) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Ráéreztem a kis gonosz rombolókra :)
Brutális milyen jól lehet vadászni velük a nagy csatahajókat.

Romboló és csatahajó nagy kedvenc, a többi nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#603) h1mpi válasza JackFeryll (#602) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd, ha meglesz Minekaze :) az az igazi gonosz dög ;) a tier6-os viszont csalódás utána

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#604) mikron


mikron
tag

Elég bosszantó, hogy állandóan 2-3 tierrel magasabb hajók ellen kell küzdeni. :((( Úgy legyen eredményes az ember.

(#605) BR-Steel


BR-Steel
tag

Ez miért rózsaszín ?

(#606) TESCO-Zsömle válasza BR-Steel (#605) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert túl sokat lőtt csapattársba.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#607) BR-Steel


BR-Steel
tag

Amúgy a játékosok zöme, miért akkora szerencsétlen, hogy ellenség rombolóit kergetik, miközben bázispontokkal bukjuk a meccseket. :((( Az ilyen páfrányok jobb lenne az agyukat használnák a sok baromságuk helyett. :U 90% ilyenek végett vereség a nyerhető meccs.

[ Szerkesztve ]

(#608) mikron válasza BR-Steel (#607) üzenetére


mikron
tag

Nemrégen játszottam New Mexico-val 1vs4 :D elég sokáig húztam, sebeztem kb 65.000 végén mikor kilőttek benyögte az enemy mekkora szar ez a hajó. :D Közbe meg bukták a meccset a marhák. :D :D

(#609) bandiras2 válasza BR-Steel (#607) üzenetére


bandiras2
senior tag

nyertem mar meccset hasonlo okokbol, bar erzesre sokkal gyakoribb a forditottja. simmsel kiboritottam a torpedokat a ramrohano csatahajora, eltalalt, lowhp voltam, betalaltak a halacskak felhpra huztam, majd nyertunk massziv letszamhatranyban, mert engem kergettek a gyokerek ahelyett hogy foglaltak volna az uj terkepen. lol. 100 hit felett, crit kigyujtas hegyek, torphits es egy halom credit plusz xp. kosz, vegre atelhettem a masik oldalrol os.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#610) octopus666


octopus666
tag

Cleveland után a Pensacola csalódás számba megy. :U Többet vártam tőle sokkal, de a New Orleans már kárpótlás lesz. :DDD

(#611) mikron


mikron
tag

:D Imádom ez a bestiát. :K Nagyok között is jól muzsikál. :C

[ Szerkesztve ]

(#612) bandiras2 válasza mikron (#611) üzenetére


bandiras2
senior tag

wyominggal megettem kozelharcban egy congot. 300 hp maradt de kinyirtam. mindezt eleve serult allapotban 1 torony minuszban, mert a csata elejen vegleg szetlotte pont ez a congo. 9 kigyujtas, nehany crit, kb 60 talalat. nincs screen mert a csata veget megunneplendo kivagott a kliens. ma csak 4x szakadtam le 4 csata alatt. masnak is upc? havernak thome alatt eddig osszesen 1 szakadt meg. 1 honap mulva lejar a szerzodesem utthagyom a upc-t a csaba.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#613) Atlantis


Atlantis
veterán

Rohadt jó a hordozó-játék. Még sokat kell gyakorolnom, de eddig bejön, 1-2 eredményesebb csata is volt már. Arról nem is beszélve, hogy kész pénznyomda.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#614) bandiras2 válasza Atlantis (#613) üzenetére


bandiras2
senior tag

jol fizet az teny.
en azert kezdtem el carrierezniert annyira ruhellem oket. legifoleny configgal hajtom az ellenseges torpedohuszar legnagyobb oromere. 20+ lelott repcsiert durva penzeket lehet szakitani arrol nem is beszelve hogy az egyszem torpkotelekem seggbelotte az ellenseges hordozot. igen, kepes vagyok kerulo uton a terkep szelen utaztatni oket csak ezert. mindig szegyellem maham kicsit mikor csatahajora dobom a halakat, bar mikor egy eszetlen rombolot tarolok le az priceless.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#615) Atlantis válasza bandiras2 (#614) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem még csak T4-esek vannak, nincs rajta vadászgép, csak torpedózom. A manuális ledobást még gyakorolni kell, de jó lehet ez még.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#616) Preda válasza mikron (#611) üzenetére


Preda
aktív tag

Jah egyik legjobb BB eddig szerintem bár japó ág csak Amagi-ig van meg de az nem jön be annyira.

Előbb mentem egy jó meccset megint vele 97k dmg. Csak úgy hullottak. Végén 3 ellen foglalt 2 Atlanta meg egy destro. Első kettő löveggel lőttem egyiket hátsó kettővel másikat mert egy irányba mentek. Aztán még onesotoltam a destrot:D. Végül 5 kill lett.

Pénteken oneshotoltam full hp-ról egy Omahát szegény :D. Csak elfelejtettem sreenelni.
Amúgy most nagyon eltolták a hangokat mini pach előtt sokkal jobb volt.

(#617) Atlantis


Atlantis
veterán

Így, hogy lecsökkentették a torpedók észlelési távolságát, a rombolók OP-ok lettek kissé. Még egy cirkálóval se lehet elkapni a nyomorultakat, a torpedókat kimanőverezni meg kb. lehetetlen...legalábbis nekem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#618) octopus666


octopus666
tag

Azt valaki megmagyaráznál, ha rombolóval megyek és elnyomom a füstöt akkor, hogy a fenébe tudnak 14-16 km-ről kilőni? mikor a 6 km ről tudnak csak észrevenni közelben nincs felderítő sem. ?

(#619) h1mpi válasza octopus666 (#618) üzenetére


h1mpi
nagyúr

blind shot luck

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#620) bandiras2


bandiras2
senior tag

Bouge pulykavadászat légifölény módra:

Lenyomtam az ellen hordozókat az égről ahogy azt kell. Én EZÉRT játszok carriert. Hogy szopassam őket!
Az egyikről még leégett 10k HP is. Mármint képes voltam 2x körbetaxizni a térképet a zuhanóbombázókkal, csak azért hogy pofán verjem a hordozókat.
Szanaszét szedtem a kötelékeiket, nem sokat tettek hozzá a csatához, és mindezért engem átkozhattak ;] :C
Mondjuk én sem, de nem azért vesztettünk, mert a torpkötelékek szétszedtek minket. :(((
Nem volt rajtuk vadászkíséret :C :C :C :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#621) JackFeryll válasza bandiras2 (#620) üzenetére


JackFeryll
őstag

Jó, de ez nagyon karcsú jutalom ennyi repülőért.

(#622) Ch0b


Ch0b
tag

Szerintem a hordozókra vadászni hordozóval, az a legnagyobb butaság a játékban. Talán egy esetet leszámítva, amikor nincsenek vadászaid, de ez meg még nagyon nagy rizikóval is jár.

Hordozóval úgy kell mindig kiiktatni a másik hordozót, hogy leszeded a gépeit, mert utána semmit nem ér. Ezért teljesen felesleges átrepülni a térkép másik végébe, így eltelik egy csomó idő, ami alatt az ellenséges csatahajókra rá lehet zúdítania torpedókat, így segítve a saját csapatodnak.

[ Szerkesztve ]

(#623) bandiras2 válasza Ch0b (#622) üzenetére


bandiras2
senior tag

Bouge légifölény konfigban 2 raj vadász, 1 raj divebomber, és 0 raj torpbomber.
A zuhanóbombázóimat szarrálövik az amerikai csatahajók és cirkálók mire odaérnek, rombolóra meg felesleges rázavarni őket. Legyalultam az eget, és bombáztam azt amit érdemes volt. A bouge fedélzetén nagyon kevés a tartalékgép a bombereknek. 1 új raj vadász kijön, de egy új raj bomber már nem.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#624) bandiras2 válasza JackFeryll (#621) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hiába lövök még többet, és nyerjük meg a csatát, csak nem megy feljebb a jutalom...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#625) Preda válasza bandiras2 (#624) üzenetére


Preda
aktív tag

Én kipróbáltam a Bogue-t szerintem szar :D. Maradok a New Mexiconál.

(#626) bandiras2 válasza Preda (#625) üzenetére


bandiras2
senior tag

Az munka! :R

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#627) Atlantis válasza bandiras2 (#623) üzenetére


Atlantis
veterán

Kipróbáltam ezt a konfigot én is, 4-ből 2-szer olyan csatát adott, ahol nem volt ellenséges hordozó...az meg ezzel a felállással szívás. A maradék kettőben meg erősebb hordozók voltak, a vadászfölény nem jött ki.

Amúgy is ez a hordozózás tényleg nem rossz, de annyira a csapatra vagy utalva vele, mint talán semmi más hajóval. Hasonlóan, mint a WoT-ban az arty, bár ez azért valamivel izgalmasabb, mert nem kell spot-ra várnod, így egy agyhalott banda esetén is tud tartalmas lenni a csata.

Preda: Ez igen! Elismerésem!

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#628) bandiras2 válasza Atlantis (#627) üzenetére


bandiras2
senior tag

na mikor ellenem is bedobott 2 nagyobb hordozot es raadasul mindkettot legifoleny configban az szivas volt. de azert egyszer azokat is pofanvertem divebomberrel.

gyakran latom hogy az enemy ac elbujik egy sziget moge es lapul. ugy szeretem ezeket megtorpedozni!
en a meccs elejen beallitom a robotpilotat aztan csak a waypointokat varialom a csata allasatol fuggoen, nem csak varom a halalt hanem futok az eletemert.

hajora persze a modulok:
+10% fightergun es +10% fighter durability kotelezo ezzel a beallitassal.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#629) JackFeryll válasza Atlantis (#627) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ideális esetben a hordozót is kísérné valaki és a csatahajókat is cirkálók.

Nekem meg olyan csatám volt ahol nálunk volt 1 T7-es csatahajó és úgy gondolta az MM, hogy akkor nekünk már nem is kell repülőgép-hordozó, sőt plusz 2 rombolót még adjunk az ellenfélnek. Az lett belőle, hogy kb 3-szor annyi torpedót kellett kerülgetnünk mint az ellenfélnek.

(#630) Atlantis válasza bandiras2 (#628) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is mindig mozgásban vagyok, bár néha elfeledkezem a hajóról és pont arrafelé megyek nyélgázon, ahol rég vesztésre áll a csapat... :)

De hogy torpedózod meg a sunnyogó hordozókat, ha nincs torpedóbombázó-századod?

JackFeryll: A kísérő szerintem nem reális, azzal létszámhátrányban lenne a csapatunk az "ütközőzónában", ráadásul nem túl izgalmas feladat egy cirkáló részére, hogy kísérgesse a hordozót. Legalábbis én nem szívesen dekkolnék hátul a hordozóval, azt tuti. Esetleg egy japán csatahajó lehet reális a környéken, amelyik átlövi a fél pályát és hátulról is jobban tud támogatni, mint egy amerikai.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#631) bandiras2 válasza Atlantis (#630) üzenetére


bandiras2
senior tag

rosszul olvastam el a kuldwtest a 15 torptalalattal. gondoltam letudom egyben. korbezavartam a torpvetoket, majd megtalaltam a sziget mogott acsorgo ac-t az elso kotelek osszes torpja talalt. 2 lekeles javitotta azonnal. 15 masodperccel kesobb erkezett a masik kptelek. 1 mellement meet bemozdult de a lek vegzett vele. nagyobb tisr volt. orultem nagyon . a kawachi miatt szegyellem magam, de a rombolo ami ram jott az miatt nem.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#632) Atlantis válasza bandiras2 (#631) üzenetére


Atlantis
veterán

Jah, így már értem.

Ezek a "lékelt" süllyedések viccesek amúgy, nem egyszer előfordult, hogy már rég elsüllyedtem, repülőim is csak köröznek a hullámsír felett, aztán egyszer csak kapok egy kill-t. :) Egyébként, kár, hogy a levegőben lévő repülőket nem lehet a hordozó halála után irányítani (tudom, nincs rádió), vagy mekkora poén lenne, ha egy még életben lévő szövetséges hordozó át tudná venni őket. Még ha le nem is szállna rá az esetleges osztály- vagy nemzetiségi különbség miatt, legalább amíg levegőben van és van lőszer, utasítható lenne.

Más: csatahajóknál a Main Battery II-es(vagy valami hasonló neve van) modulnak mi az értelme? Ha jól láttam, inkább árt, lassabban tölt és céloz az ágyú(asszem 10% mindkettőnél)...ez el van baszarintva vagy csak én nem értem a titkot?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#633) bandiras2 válasza Atlantis (#632) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ha azt látom hogy meghalok mindjárt, de még van 10 másodpercem halálig, akkor az összes levegőben lévő harcképes rajnak adok valami feladatot, harcot, felderítést, bombázást, így amíg tart az üzemanyaguk legalább hasznosak a csapatnak. Volt már régebben sűlyesztésem úgy hogy eloltottam a fedélzetet 10% életerőn, és a következő salvo előtt kiadtam a felszállási parancsot támadási klikkel. Még éppen fel tudtak szállni mielőtt végem lett. Ilyenkor automatában dobják a torpedót, de a figyelmetlen ellenfél ellen bőven elég az is. A vadászok pedig üldözték az elérhető kötelékeket. Bármit. 4-5 lelövés is lett halál után.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#634) BéHGT


BéHGT
senior tag

Hogyan lehet beregisztrálni? Honnan tudok aktiváló kódot szerezni?

(#635) LK válasza BéHGT (#634) üzenetére


LK
addikt

Google és a wows.hu is a barátod

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#636) Atlantis


Atlantis
veterán

Asszem abbahagyom a hordozókat egyelőre. Jó-jó, de a cirkálók és csatahajók jobbak...frusztráló, hogy az agyhalott csapatok miatt sorra vesztem el a hordozós csatákat. Pénzkeresetnek viszont jók így is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#637) mikron


mikron
tag

Pár játékosnak szemüveg kellene, mivel nem látnak ki a fejükből. Könyörgöm ha egy csatahajó kijön a sziklák mögül, miért nem nézi meg ki van maga körül ? Nemrégen játszottam rombolóval" Mutsuki" erre kijön egy "Nagato" és belemegy a torpedóimba. :((( meg lett volna a 4-ik killem erre engemet hülyéz le, hogy miért lövöm ki. :W játék végén még tőlem vonnak le 45.000 kreditet. :W

(#638) Micsurin


Micsurin
nagyúr

a 6.000 ft-s pakkokon kivül van valami lehetőség CBT meghívot szerezni ? :) Mert már rég jelentkeztem de semmi . választ/okat köszönöm.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#639) Atlantis válasza Micsurin (#638) üzenetére


Atlantis
veterán

Időnként lehet kódot nyerni a menőbb streamereknél, de nagyon résen kell lenni. Szóval kb. a pórnépnek az a járható út, ha vásárol jogosultságot.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#640) Micsurin válasza Atlantis (#639) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Rendben köszi , átolvasok pár oldal hszt és aztán lehet veszek , kell WoW mellé még valami más is :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#641) JackFeryll válasza Micsurin (#640) üzenetére


JackFeryll
őstag

Mármint a World of Warplanes, vagy a World of Warcraft mellé szeretnéd a World of Warships-et beiktatni ?
Régen csak egy valamit jelenthetett ez a három betű :D

Amúgy rövidesen csak lesz open beta is nem ?

[ Szerkesztve ]

(#642) Micsurin válasza JackFeryll (#641) üzenetére


Micsurin
nagyúr

World of Warcraft mellé kell még valami ami nem fantasy :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#643) Atlantis válasza JackFeryll (#641) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem még nem...még előbb új hajóágak jönnek, azokat is tesztelni kell, talán új pályák is és a mostaniakban is van még hiba. Nem követem nyomon, hogy mi történik a fejlesztésében, de szerintem még odébb van, mire ez nyílt lesz. Persze, lehet, hogy tévedek.

Micsurin: szerintem ennyit megér, pláne, hogy nem is veszik el a vásárolt hajó, mikor "éles" lesz a játék. Szerintem amúgy baromi jó, a játék típusából eredő előnyökkel és hátrányokkal együtt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#644) Micsurin válasza Atlantis (#643) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , akkor szerintem lehet , hogy jövő héten veszek egy pakkot, ha megmarad a hajó a majdani teljesben is :R

Rendben köszi , majd meglátom de szerintem véttel lesz mert WT-ben nem lesz Naval Forces egy darabig :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#645) Atlantis válasza Micsurin (#644) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt ígérték legalábbis, de a Wargaming-nél se lehet biztosra venni semmit. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#646) BéHGT


BéHGT
senior tag

Warships-nek ugyan az a gépigénye? Tehát ha megy a Tanks és a Warplanes is, akkor futni fog ez is? :)
Én is gondolkozom a 2 6 ezres ajánlaton, melyiket ajánlatánok? Vagy mindegy? Japán vagy a szovjet? :)

(#647) Atlantis válasza BéHGT (#646) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem kisebb a gépigénye, mint a WoT-nak és még nincs is optimalizálva, szóval ez várhatóan csak javulni fog.

Amelyik tetszik, más stílus a romboló és más a cirkáló.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#648) bandiras2 válasza Atlantis (#647) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ellent kell mondanom. Nálam főleg intenzív tűzharcban úgy szaggat hogy az kriminális. A pályák betöltési ideje is olyan, hogy a többiek már száguldoznak mikor én még mindig a töltőképernyőt nézem. Máskor olyan folyamatos laggot tapasztalok hogy kibírhatatlan (UPC), gyakran ledobál, és nem enged újracsatlakozni. Van még ezen mit optimalizálni hogy kisebb legyen a gépigénye mint a WOT-nak. Ha lenne hozzá valamilyen TWEAK amivel még lejjebb lehetne butítani a grafikát, főleg a töltésidő csökkentése végett, az jó lenne. Láttam már egy nofire modot, ami kikapcsolja a tűz animációját, de ez zavaró tud lenni, ha nem látod mikor ég az ellen.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#649) Atlantis válasza bandiras2 (#648) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálam semmi ilyen nincs, simán fut High beállításon, stabil 58-60FPS. Egyedül az új pályán (az a trópusi rettenet) vannak kisebb röccenések, de azt a pálya hibájának tudom be. Lassú betöltődés az első csatánál előfordul, akkor látom, hogy mások már mocorognak, de utána semmi gond.

Ugyanezen a gépen a WoT rosszabbul fut, NV-driver által optimalizált beállításokkal.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#650) Rém válasza Atlantis (#649) üzenetére


Rém
tag

A WOT ugyan azon a gépen nálam is rosszabbul fut mint a Warships.

Aki meg a három hajó körül akar választani az orosz rombolóról tudok nyilatkozni, az van meg nekem, az nagyon jó játékélmény szempontjából. Jó ágyuk jó torpedó, erős hajótest, valahol félúton az amcsi és a japán rombolók között. Egy csatában belém rohant oldalról az 5 szintű japán romboló, mindketten full élettel, az ütközésben Ő elsüllyedt, én csak a fél életemet vesztettem el.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.