Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) bullseye válasza sith7 (#1100) üzenetére


bullseye
addikt

Hát izé. Egyelőre 5-6. szinten nyomom, hogy ne szívassam a csapattársakat. Carriereket még nem is néztem. De ha van kívánság, kipróbálhatok pár hajót.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1102) sith7 válasza bullseye (#1101) üzenetére


sith7
nagyúr

Ami engem kifejezetten érdekelne az a tier 8 -as japan cirkáló, Mogami, meg a Yamato :K :R

(#1103) bandiras2


bandiras2
senior tag

Havernál lanparty volt, bementünk párban hogy megmutassam milyen az ha 5 sec/frame van tűzvezetéshez. Előrelátóan co-op battle, hogy ne csesszük szét a többiek játékát. De hogy még félig vakon is első lettem...
Ez ám a színvonal!

Nincs valakinek ultra low res modja? Az se baj ha az [LHX ]szintjére butítja a grafikát, csak fusson!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1104) bullseye válasza sith7 (#1102) üzenetére


bullseye
addikt

Első kör, szinte top hajóként, bár a sok Warspite rossz jel volt. Eleinte AA voltam, aztán kicsit sétáltam, belefutottam egy másik cirkálóba, az kapott pár AP-t, utána észrevettem a hordozót (nekünk nem volt, mert vicces), de jól menekült, eltartott HEvel egy darabig, közben kaptam 1-2 torpedót (-13k, maradt 23k), de meglett, csak közben nem maradt csapat, egy BB kapott még néhány HE-t, aztán telibekapott egy sorozat valamelyiktől, és hopp.

A móka kedvéért a kisebb ágyúval mentem, mert az többet lő + szépen pumpálja a lőtávját az Advanced Fire Training, így azzal, meg a kétmillás upgrade-nek köszönhetően majd 20k volt (szerintem többnek kéne lennie, de mindegy). És 10 másodpercenként eldurranthattam az ágyúkat.



'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1105) sith7 válasza bullseye (#1104) üzenetére


sith7
nagyúr

finom karika volt, köszi :R

Valamikor tolsz majd egy Yamato - t is ?

(#1106) bullseye válasza sith7 (#1105) üzenetére


bullseye
addikt

Jaja, majd valamikor később. Most felraktam a nagyobb agyút, de meh. Asszem az +20% to acquisition valami más, mint amire gondoltam. így 18+ helyett 15k hatótávval nem volt olyan jó.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1107) sith7 válasza bullseye (#1106) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#1108) bandiras2


bandiras2
senior tag

Megoldom én a problémámat bazmeg...
Diavetítőzik az tűzharcnálbazmeg? Na majd jól kockára butítom az animációkat monochrome színmélységgel.


[feltettem ide.]
/res/particles/animated
Na így már kezd játszhatóvá válni régi gépeken is.Még majd rámegünk a ship textúrákra is, és akkor majd szépen fog futni.

Másfél órát szoptam vele GIMP-ben, de megérte.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1109) JackFeryll válasza bandiras2 (#1108) üzenetére


JackFeryll
őstag

Intel HD4400 -al próbálta már valaki ? :D

(#1110) sith7 válasza bandiras2 (#1108) üzenetére


sith7
nagyúr

Az igen :C

(#1111) Flayer


Flayer
senior tag

Gyerekek!
Ne menjünk már át a WOT topikba néha megjelenő személyeskedésbe!Eddig itt jó hangulat volt maradjon is ez!!!Thx all!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1112) sith7 válasza JackFeryll (#1109) üzenetére


sith7
nagyúr

Intel HD4600 - zal , ezzel a géppel 1920*1080, low minden 35-40 fps

(#1113) LK válasza Flayer (#1111) üzenetére


LK
addikt

Ha nem így lesz,választunk egy véreskezű topicgazdát! ;]

Valaki vmi infót tudna nyomni a
Phoenix,és Kuma utáni hajókról? Tier 5-6 cirkálókról?
( Pl. a KUMA kúúma jó )

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1114) sith7 válasza LK (#1113) üzenetére


sith7
nagyúr

Kuma nagyon jó, utána lévő nem jó ,20 mp reload+lassú mozgás, a 6 - os 7 - est nem ismerem, a 8 -as állítólag nagyon jó, a Mogami

Phoenix után ami jön az jó, állítólag egy az egyben olyan mint a Murmansk, ami nagyon jó - nekem is megvan, tényleg jó, a tier 6 -os, a Cleveland, meg még jobb állítólag: [link], utána jövők passz

(#1115) LK válasza sith7 (#1114) üzenetére


LK
addikt

Köszi. Akkor 4,5,6 USA megtartós, japán 4-6 is. Murmanskot annyira dícsérik,hogy lehet veszek egyet (de félek wg-ék lenerfelik később) . Akkor már vehetek slotot is :DDD Jól kitalálták ezt :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1116) sith7 válasza LK (#1115) üzenetére


sith7
nagyúr

Ahhoz képest mennyibe kerül , nagyon jól hoz :K

(#1117) Sontir Fel válasza bullseye (#1104) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ez nagyon ott van!
Ez jobb vagy rosszabb gep mint a premium 8as japan?
Amugy szerinted 7es amerikai premium vagy 8as japan? :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1118) Flayer válasza bullseye (#1092) üzenetére


Flayer
senior tag

A képet látván kinevezünk a topik hajóteszterévé!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1119) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Ti minden ágat visztek vagy ráfeküdtetek egy nemzet egy hajótípusára ?
Jelenleg próbálok mindent vinni a CV-ken kívül, bár igazából a DD és a CA a szívem csücske.

(#1120) Micsurin válasza bullseye (#1101) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Yamato pls , :D

más: Holnap kresz vizsga , ha sikerül , végre lesz is időm a játékra :D

@ JackFeryll: ÉN igazából a japán BB ágra feküdnék rá :) meg melette néha - néha a cirkálókat is csinálnom/nám. :)) Jó az a CV , ne légy ilyen ;] Érezd a sötét oldal erejét :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1121) LK válasza JackFeryll (#1119) üzenetére


LK
addikt

Én sokat wotoztam,ezért ismerem a rendszerüket. Ebből kifolyólag előre megterveztem a dolgokat :) Cirkálókkal haladok előre Amcsi és Japán vonalon. Mivel két ágat húzok csak, pillanatok alatt el fogok jutni tier 6-7-ig.
Veszek egy jó prémium hajót,és dől a lé (már most is dől). A kapott free xp-k meg arra mennek el,hogy kapásból át fogom ugrani az első 3-4 tiert. Ha már tömve leszek xp-vel és lével, folytatom a Kawachival félbeszakított ágat,és talán amcsi BB ágat. ( Csak a BB ággal az a bajom,hogy 2 percig éltem sokszor,mert két torpedós repülőraj megtalált,remélem magasabb tierben lesz értelmes AA is )

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1122) sith7 válasza JackFeryll (#1119) üzenetére


sith7
nagyúr

Egyszer lesz egy olyan meccsed, ahol csinálsz cv - vel 5-6 torpedó találatot /és akkor még nem mondtam sokat/ , és meg fog tetszeni :K

[ Szerkesztve ]

(#1123) Flayer válasza JackFeryll (#1119) üzenetére


Flayer
senior tag

Én itt is 2 accontot fogok használni egyik USA másik Japán!
A Kawachi után ami jön a nevét nem tudom most fejből az is csalódás nekem!Így egyenlőre hanyagolom az ágat!
Viszont a cirkáló ág nagyon tetszik meg a destroyereket is ki fogom próbálni!

Gondolom prém nélkül itt is necces lesz a felsőbb osztályok a WG ismerve!?

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1124) sith7 válasza Flayer (#1123) üzenetére


sith7
nagyúr

A Kawachi után ami jön a nevét nem tudom most fejből az is csalódás nekem!Így egyenlőre hanyagolom az ágat!

Azt kell túlélni, aztán ami jön utána a Kongo, az már jó, a tier 6 - os Fuso pedig még jobb ... állítólag

Én még csak a Kongo - nál vagyok, de az már fényévekkel jobb, mint az elődje

szerk.:

Gondolom prém nélkül itt is necces lesz a felsőbb osztályok a WG ismerve!?

hm ... tier 9 -es csatahajó, hajótest upgrade 5 millió, tier 10 -es csatahajó 20 millió ... van még kérdés ? :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1125) Micsurin válasza sith7 (#1124) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Myogi , az is túlélős szerintem. De nem akarok közbe vauzni :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1126) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Az amcsi rombolók melyik tiertől kezdve lesznek használhatóak? Mert a T2 és T3 eddig tragédia... :( Hozzájuk képest már a japcsi 2-es is fényévekkel jobb.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1127) sith7 válasza Micsurin (#1125) üzenetére


sith7
nagyúr

Az jön a Kawachi után, arról beszélünk ;)

(#1128) bullseye válasza Sontir Fel (#1117) üzenetére


bullseye
addikt

Prémből azt hiszem nekem csak a szovjet/angol van, a closed beták nem, sőt a closed-ért járó T4 USA sem (vagy csak béna vagyok és nem vettem észre - tényleg, olyan szűrők miért nincsenek, mint WoTban, sem kiemeltek?)

Yamato lesz este, csak kicsit dolgoznom is kéne :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1129) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mentem kikötni...

És ritka, hogy a csapatból senki sem hal... Járhatna érte plecsni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1130) BR-Steel


BR-Steel
tag

Borzalom ebben a játékban is milyen játékosok vannak. :U Soha nem értettem, miért lép be valaki a játékba ha semmit nem csinál. :N Miért nem lehet az ilyeneket kitiltani végleg. Hiába teljesítesz jól az ember az ilyenek végett, már most főhet az ember feje. Ebben a játékban csúcsot fog dönteni a wr. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1131) smisa


smisa
őstag

Persze hogy elbuktuk 7-2 ről lehoztam 3-2 amit a SC csak nézzet a sarokból igaz mákom is volt de akkor is :

(#1132) Micsurin válasza sith7 (#1127) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R My fault.

Na holnap vizsga , 15:0-ra akarom megverni ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1133) capulet75 válasza BR-Steel (#1130) üzenetére


capulet75
addikt

Á, ma én is csak idiótákat kaptam. Ész nélkül rusholnak, persze hogy porba lövik őket. Loholnak a csatahajók középre mikor az ellenfélnek 2 CV-je van (nekünk 1), a pálya első 5 percében a fele brigád ment a hullámsírba. Hiába iktattam ki két BB-t is torpedókkal, a Kuma gyengécske hajó és lassan jön a javítás.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1134) sith7 válasza Micsurin (#1132) üzenetére


sith7
nagyúr

Egy kalappal :C

(#1135) bullseye


bullseye
addikt

Megvolt a Yamato, lényegesen kevésbé dicsőségesen. Alig van T9-10 játékos ilyenkor, így elég gáz volt, sok várakozás majd egy 4-4 és egy 7-7 fős csata.

Elsőben nálunk egy cirkáló, 2 romboló, ellenfélnél 3 cirkáló, 1 hordozó. A hajó messzire lő, de én sem vagyok még túl gyakorlott, meg teljesen jó találatnál is van annyi szórása, hogy megússzák. Bementem közelre, sebezgettem, de a torpedóbombázók lebontottak elég gyorsan. De 7 betalált lövés 27k sebzést ért (+2,5 tűz), meg a secondariek is elég jók, 15k-val. Repülőket is szedtem szépen, de...

Másodikra hátul maradtam. Szétrakott térkép, velem 1 db cirkáló, térkép másik felén egy T8 hordozó, náluk T10. És két T10 BB – nálunk én voltam az egyetlen, de volt 2 T9-ünk szóval nem lett volna olyan rossz, ha eltalálok valamit. 20 km felett 16-18 másodperc a lövedékek beérkezése. Ha egy hajó nem egyenesen mozog, akkor csak véletlen lehet eltalálni szinte. + a pontosság miatt még akkor sem mindig. Első percekben álltam hátul és lőttem, összesen 3 találattal (alap HE maradt bent, égett a pofám, de legalább a hajó is) erre beanyáztak, hogy AFK vagyok :) Mikor szinte egyedül maradtam rám jött egy Colorado, és fordulóztunk, ami a Yamato ágyúival szívás, de a secondary szépen osztotta: 17k lett, meg azért végül csak beérték a lövegek, szóval neki meg a testvérhajójának kiosztottam 32k-t +11k tűzet az elején :) A repcsiket is lelkesen szedegették, de esélyem nem volt a hordozó ellen.

2 Vesztett csata, 1200/1600 xp prémiummal és 186/223k ezüst, de elfelejtettem nézni mennyi a lőszer/javítás, szerintem nem jöttem ki jól a dologból. Talán holnap du többen lesznek, és lesz AA fedezetem, mert baromi erőset üt a Yamato, de asztalnál meghal.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#1136) sith7 válasza bullseye (#1135) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a tesztet :R

(#1137) BR-Steel válasza capulet75 (#1133) üzenetére


BR-Steel
tag

Nem beszélve arról, hogy csatahajóval mi a fenének mennek be a szigetek közé. :U Fennakadnak nem tud megfordulni, odamegy egy romboló és vége a dalnak.Ma egyik hajómat sem tudtam lecsillagozni az ilyen gyeptéglák miatt.De legalább ma sikerült 5 hajót hullámsírba küldenem. :DDD Nem kell bosszankodni, de nagyon zavaró az ilyen RNG. :U

(#1138) Atlantis válasza BR-Steel (#1137) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért megy be, mert ha hátul marad egyedül, akkor is elkapják az élelmesebb hordozósok vagy egy-egy "kertek alatt" átsurranó romboló, bár ez ritkább. Ahogy arról már többször volt szó, a csatahajózás jelenleg nem az igazi.

Csatahajó egyedül = süllyedés, tök mindegy, a pálya melyik részén van....ezért inkább megy a csapattal és reménykedik, hátha nem ő lesz a célpont.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1139) LK válasza Tuco Ramirez (#1126) üzenetére


LK
addikt

T3 amcsi romboló tragédia??? Lehet hogy még stock neked nem? Mert a St Louise nagyon jó.90-110 találatom van vele rendszeresen. A sok ágyú miatt egy sorozattal felgyújtok bárkit. Sose fogom eladni. :N
(Többször süllyesztettem el vele 3 hajót)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1140) Bad Pritt válasza LK (#1139) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az cirkáló. Ő a Wickesre gondol, ami tényleg szaros. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1141) LK válasza Bad Pritt (#1140) üzenetére


LK
addikt

:R Tegnap nem játszottam,és még kávét sem ittam. Nem vagyok képben :o

Tuco Ramirez: :R köszi az infót amúgy,akkor freeből kell átugrani,ha szaros.

Lassan kéne szervezni PH-s csapatokat nem? Kéne egy wowsos játékos adatbázis,ha megunjuk a Siemka/ Zombi playereket,legyen kivel játszani. ;]

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1142) Tuco Ramirez válasza Bad Pritt (#1140) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

És melyik lesz már végre olyan romboló ezen az ágon, ami "nem szaros"? :U

LK: Szívem szerin átugranám free-ből, ha tudnám hogy az utána jövő már használható. Ezért kérdeztem... ;)
A St. Louis a jelenlegi formájában tényleg durván OP. Nem csoda hogy rengetegen hozzák, néha a csatában részvevők harmada azzal csapatja...

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1143) Bad Pritt válasza Tuco Ramirez (#1142) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem a Nicholas már bejött, a Farragut meg kifejezetten jó szerintem. De ahogy látom mostanában a meccsek felosztását nem igazán rajonganak az emberek a rombolókért. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1144) JackFeryll válasza Bad Pritt (#1143) üzenetére


JackFeryll
őstag

Igazából nagyon ritkán látom, hogy két romboló együttműködne pedig ha keresztbe szórják a torpedókat ott nincs nagyon menekvés.

(#1145) Tuco Ramirez válasza Bad Pritt (#1143) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Jelenleg a cirkálók a menők ahogy én látom. Bár viszonylag sok csatahajót is látok, pedig azokkal szerintem T3-4 szinten elég szívás játszani. A japcsi rombolók nekem eddig bejöttek, jó álca és torpedófegyverzet, élvezet levadászni velük a lomha nagy dögöket. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1146) gaben88 válasza JackFeryll (#1144) üzenetére


gaben88
őstag

Nekem most a célom az, hogy a japóknál nyomom a romboló, cirkáló ágat, amcsiknál meg majd a csatahajó és anyahajó ágat. De az elsődleges ág most a japán cirkáló lesz! :-)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1147) Mantin


Mantin
aktív tag

Üdv!
Van itt valaki aki játszott már a zárt bétában és meg tudja mondani melyik nemzetnél melyik ágat érdemes erőltetni? :)
Illetve hogy melyik ágnak mik az erőssége/hátránya a másik nemzet hasonló ágához képest!
Köszi! :)

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#1148) LK válasza Mantin (#1147) üzenetére


LK
addikt

Ha végigolvasod az utolsó 3-4 oldalt,minden benne lesz. Amúgy kinek a pap,kinek a papné.Még részletesebben le van írva Itt

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1149) Mantin válasza JackFeryll (#1109) üzenetére


Mantin
aktív tag

Én próbáltam, 30fps de folyamatos mikrolag full lowon 1366x768ban szóval játszhatatlan ;)
Szerencsére van a gépben egy értelmes NVIDIA kártya :D

LK:köszi!

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#1150) capulet75


capulet75
addikt

Gondoltam rámegyek az USA vonalra, a Tier2-es cirkáló fájdalmasan szar. Nem is tudom hogy lesz ebből T3.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.