Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#1300) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah
- Commander Skill mire is jó egész pontosan?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1302) Flayer válasza - = Zk = - (#1301) üzenetére


Flayer
senior tag

Itt szinte mindent megtalálsz csak olvasni kell!
www.wows.hu/index.php/faq

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1303) - = Zk = - válasza Flayer (#1302) üzenetére


- = Zk = -
félisten

cool, köszi :C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1304) wall2


wall2
tag

Ebben a játékban több agyhalott van mint a wot. :K Mi a reteknek jönnek játszani az olyanok akik nem csinálnak semmit csak állnak egy helyben. Jobb lenne végig co-op nyomnának amíg megtanulnák, mi a fenét kell csinálniuk, legalább nem hozná hátrányos helyzetbe a csapatot.

(#1305) smisa


smisa
őstag

Mindenkinek üzenem aki KUMA-ra gyúr: király a gép megér minden szenvedést ;]

(#1306) ledgeri válasza smisa (#1305) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én már visszasírom ..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1307) Sontir Fel válasza smisa (#1305) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ami viszont utana jon... :O

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1308) smisa


smisa
őstag

Furutaka annyira rossz ?

(#1309) sith7 válasza smisa (#1308) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, de az Aoba már jobb :K

(#1310) ledgeri válasza smisa (#1308) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Inkább a különbség köztük nagy...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1311) LK válasza smisa (#1308) üzenetére


LK
addikt

Az tőled függ,mit tudsz kihozni belőle. Nehézcirkáló. Kifullozva ez is jó lesz sztem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1312) sith7 válasza LK (#1311) üzenetére


sith7
nagyúr

Kifullozva ez is jó lesz sztem.

8800 free xp - t is beletettem, hogy minél előbb el tudjam adni :((

(#1313) Tuco Ramirez válasza sith7 (#1312) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A Furutaka lenne az M3 Lee wows-os párja...? :D

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1314) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Nekem a főnix volt nagy kínlódás, a japóknál csak torpedózok, elég kínlódni az amerikai krúzerekkel :D

(#1315) sith7 válasza Tuco Ramirez (#1313) üzenetére


sith7
nagyúr

A wot - os modell itt is megvan, minden vonalon van legalább egy szivatós jármű :K

(#1316) LK válasza sith7 (#1312) üzenetére


LK
addikt

Ki mit tud belőle kihozni.. WOTban is valaki szerette a TOG II-t valaki gyűlölte ennyi.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#1317) capulet75


capulet75
addikt

Vessetek meg bár érte, de én nagyon élvezem ezt a rombolózást. ;] Nagyon izgalmas kis köröket lehet vele menni, persze ott van a pakliban hogy ha egy cirkáló vagy csatahajó rám tüsszent akkor vége a dalnak.
Előző csatában két romboló, egy csatahajó és egy hordozó is belekerült a torpedóim útjába, nagy szívdobogás volt végig. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1318) smisa válasza capulet75 (#1317) üzenetére


smisa
őstag

utálunk is érte ;]

hát én most felhúztam a Myogit oké hogy 18,55km a hatótáv a lövegeknek de célzókat kiteném a tengerre egy ladikba az biztos ;] kb 1/30 a találati arány
volt olyan pálya ahol kezdetből láttam az ellenséget miután felküldtem a repülőt de nem találtam semmit el :W

[ Szerkesztve ]

(#1319) malacka87


malacka87
senior tag

Beta után ezek a premium dolgok maradnak csak meg?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#1320) ledgeri válasza smisa (#1318) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát rá kell érezni... nekem pont kezd megtetszeni az a nézet!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1321) Flayer válasza capulet75 (#1317) üzenetére


Flayer
senior tag

Jó rombolózni az biztos!:)
Én most a Wakateke vagy mi a neve japán tier 3-ast nyomom de ennek az ágyúja nagyon lassan fordul visszasírom az előzőt!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1322) sith7 válasza smisa (#1318) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez szintén a túl kell élni kategória ezen a vonalon , a Kongo, ami ezt követi már sokkal jobb

Flayer
Rombolóval nem ágyúzunk :N , torpedózunk :K

(#1323) Flayer válasza sith7 (#1322) üzenetére


Flayer
senior tag

Jó,hogy szóltál eddig én csak ágyúztam vele!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1324) sith7 válasza Flayer (#1323) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y ... nem szabad ! :Y

kérdezzzzzéééé vaze :DDD :D ;)

viccet félretéve , természetesen lehet velük ágyúzni is, de akire én torpedót lövök, arra nem szívesen ágyúzok, mert ha egy kis esze van, akkor a lövés pillanatában irányt vált, és akkor a torpedók már nem oda mennek, ahova eredetileg tervezve voltak

[ Szerkesztve ]

(#1325) Malibutomi válasza sith7 (#1324) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Meg amugy is rombolora 10km-en belul kettot lovunk, aztan visszafordulunk amerrol jottunk, mert elottunk lesz 4-6 torpedo.
Aki ezt nem tartja be az belefut a pofonfaba.

Mas: kemeny emberek jatszanak neha..elvesztettunk egy coop meccset mert mindenki meghalt a csapatombol :) Egyedul maradtam 4 bot ellen a vegen.

[ Szerkesztve ]

(#1326) Tuco Ramirez válasza Flayer (#1321) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Csak a torpedókat használd. Nagyon jó ez az ág, az Isokaze még jobb lesz, a Minekaze meg maga az álom. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1327) Rém válasza sith7 (#1324) üzenetére


Rém
tag

Japánnal nem lövünk csak rombolóra maximum, viszont Nekem megvan az orosz prém romboló, azzal lövünk mindenre, már nem egy csatahajót süllyesztettem el ágyúval :)
Annak is lassan forgatják a muzsikok a tornyokat, de ha egyszer ráfordul akkor reped ing gatya!

(#1328) sith7 válasza Rém (#1327) üzenetére


sith7
nagyúr

arról nem tudok nyilatkozni :N

(#1329) Tuco Ramirez válasza Rém (#1327) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ágyúzásban a Sims-nél nincs jobb romboló. ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1330) Flayer válasza Rém (#1327) üzenetére


Flayer
senior tag

Szegény ember vízzel főz!
Nincs prém hajó itt sem mint a WOT-nál nem vagyok hajlandó fizetni érte!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1331) Sontir Fel válasza Flayer (#1330) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Biztosan lesznek majd olyanbfeladatok, aminek teljesítéséért lehet majd prémium hajót kapni :)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1332) Flayer válasza Sontir Fel (#1331) üzenetére


Flayer
senior tag

Igen tuti lesz a WG ismerve de azok időmilliómosoknak lesz!Napi 60 csatát nyomni se időm se türelmem.
Így is elég az agyhalott saját csapattársát kilövő DD-ket elviselni!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1333) Rém válasza Tuco Ramirez (#1329) üzenetére


Rém
tag

A kimondhatatlan nevű szovjetnek a torpedói is használhatók :)
Olyan mintha a japán és az amcsi legjobb részeit variálták volna össze.

Van persze hátrány a 130-as lövegek lassabban fordulnak, mint mondjuk a Sims-é az észlelhetőség gyengébb mint a japánoké, és kevesebb torpedó, de összességében nagyon jó és használható. És mellesleg nagyon jó a légvédelme is.

[ Szerkesztve ]

(#1334) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Sracok a cap itt hogy mukodik?

Bent allunk negyen az ellendsegek capjen, megy fel a csik, aztan pukk visszaesik a negyedere. Ez miert van?

(#1335) Sebestyen01 válasza Malibutomi (#1334) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem lőtték meg a legrégebben capelő hajót?

(#1336) Flayer válasza Malibutomi (#1334) üzenetére


Flayer
senior tag

Na ez jó kérdés bár én csak végső esetben cappelek!
Lehet nézi,hogy milyen hajó és a lassabb hajók ha
odaérnek levesz valamennyit az enemytől!Lehet baromság amit írtam de majd a hozzáértők megírják!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1337) D.Orion válasza Malibutomi (#1334) üzenetére


D.Orion
veterán

Azért, mert asz egyik hajót találat érte és ezzel az ő base cap pontjai elvesztek. Ugyanaz, mint a WoT-ban.

(#1336) Flayer: :)) :P

[ Szerkesztve ]

(#1338) Flayer válasza D.Orion (#1337) üzenetére


Flayer
senior tag

Meleg van kicsit tovább írtam képzeletben a játékot!
Bár ha egy hordozó vagy csatahajó levánszorg addig + cappet neki!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#1339) capulet75


capulet75
addikt

Ez a T4-es Wyoming kimaxolva nem is rossz. Leszámítva hogy egy lassú disznó, viszonylag pontos és sokat lő.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1340) Tuco Ramirez válasza Rém (#1333) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Finoman fejezted ki magad. :) Ég és föld a két hajó lövegforgási sebessége közötti különbség. A ruszki rombolóval én is szemeztem egy ideig. A lassú torpedóit még elfogadtam volna, de a lassan forgó ágyúk miatt nem vállaltam be.

Egyébként elég vicces, hogy a kistieres rombolók alig forgatják gyorsabban (ha egyáltalán) a kis lövegeiket mint a csatahajók. Rombolók közti közelharc emiatt elég érdekes, van hogy rohangásznak egymás körül, de alig tudnak egymásra lőni...

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1341) Rém válasza Tuco Ramirez (#1340) üzenetére


Rém
tag

A kapitánynak van egy skillje ami gyorsabbá teszi, de így is lassú. Ha szerencsés az ember onnan jönnek ahova be vannak állítva az ágyuk. :)

(#1342) Bad Pritt válasza capulet75 (#1339) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, az Arkansas egy az egyben ugyanez, imádom nagyon. Csak nincs légvédelme, a Wyomingnak van egy kevés.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1343) Tuco Ramirez válasza Rém (#1341) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

így van, én is igyekszek előre abba az irányba fordítani az ágyúkat a rombolón, amerről az ellenfél várható. A bibi ott van, hogy ahhoz hogy egy kistieres rombolóval sikeresen ágyúzhass, nagyjából egyenes vonalban kell haladnod, ez pedig a legrövidebb út a halálba. Sokszor próbáltam már az ágyúval lövöldözést a rombolókkal, többnyire ez lett a vége. Legalábbis T4-5-ig biztos így van (a Sims persze más kategória). Azóta inkább csak torpedózok, az nem csak eredményesebb, hanem sokkal jobb móka is. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1344) capulet75


capulet75
addikt

Szívesen toporzékolnék csak nem lenne semmi értelme. Végre volt egy kis időm hajókázni, erre kb 10-ből 8 alkalommal ilyen fogalmatlan gyöker egyedek mellé rakott be a nagy mindenható sorsoló. :W A hordozók nem mozognak csak amikor már elkezdik lőni őket, a cirkálók nekirongyolnak a csatahajóknak bízva a sebességükben, a torpedóikban vagy talán a jó Istenben. A csatahajó szanaszét, formációknak nyoma sincs, a rombolók kiéhezett kutyaként rongyolnak előre. Why?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1345) Tuco Ramirez válasza capulet75 (#1344) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ez (akár csak a WoT randomja) csak a nevében csapatjáték, bár a wows esetében azért enyhítő körülmény, hogy a nagy többség még csak most tanulja az alapokat. Hozd ki magadból és a hajóból a lehető legtöbbet, a többin meg ne húzd fel magad. ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1346) sith7 válasza Tuco Ramirez (#1345) üzenetére


sith7
nagyúr

És itt az a baj, hogy itt még jobban egymásra vagyunk/ lennénk utalva

Semmi gond nem lenne, ha minden csatahajót kísérne 1-2 cirkáló, romboló, és légi fedezetet adna neki , a csatahajó meg rommá tudná lőni az ellent biztos távolságból

(#1347) D.Orion válasza sith7 (#1346) üzenetére


D.Orion
veterán

Ehhez az is kéne, hogy a csatahajók úgy sebezzenek és olyan pontosan lőjenek ahogy most nem! Egyszerűen felháborító, hogy egy csatahajónak félnie sőt rettegnie kell a destroyer-től. Lead három sorozatot egy számára papírhajóra és az még mindig él. Szerintem T5 alatt teljesen értelmet a Battleship. Vagy a Destroyer torpedói vagy az anyahajó repülői nyírják ki. Ez egy csapatjáték ahol 99%-ban nincsen csapat.

(#1348) sith7 válasza D.Orion (#1347) üzenetére


sith7
nagyúr

Ehhez az is kéne, hogy a csatahajók úgy sebezzenek és olyan pontosan lőjenek ahogy most nem!
Igen, kellene, de ha az esély sincs meg rá, hogy lőjjön mert pl. a középső részen nincs egy hajónk se, és az ellenfél hordozójának repülői megtalálnak ...

Kongo - ig mentem el, ha van lelkierőm, akkor kiszorzózom, de többet nem nagyon megyek vele, inkább cirkálókkal játszom, sajnos ez van most, talán majd később lesz valami balanszolás

(#1349) Tuco Ramirez válasza sith7 (#1346) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ez a Domination pályákon nem lenne jó stratégia. Ha a kisebb hajók hátul maradnak a csatahajókat fedezni, az ellenfél simán becappel és game over. A csatahajókkal meg ugye nem tanácsos bemenni a szigetek közötti torpedóveszélyes szűk átjárókba.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#1350) sith7 válasza Tuco Ramirez (#1349) üzenetére


sith7
nagyúr

Én általánosságban beszéltem egy lehetséges felállásról, ha cap - elni kell, akkor az más tészta

Nem szoktam oda bemenni ... :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.