Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) wall2 válasza KaLeun (#450) üzenetére


wall2
tag

Persze, mivel a WG-nek nem jöttek be a pénzügyi számításai, ezért lépték ezt meg. :DDD No comment :C

(#452) Flatron710


Flatron710
tag

Az utóbbi pár napban nem volt időm játszani. Olvasom, hogy kezdenek gyűlni a WoT-os Vérpistikék? Mennyire súlyos a jelenség ami a játék játszhatóságát illeti?
Tény, hogy az alfában is voltak érdekes figurák, de azt inkább be lehetett tudni annak, hogy teszt. Értem ezalatt, hogy lőtték egymást "modul" tesztelés miatt, bejárták a pálya legtávolabbi sarkát, ütköztek egymással, stb...

Kedvencem amikor "alpha noob" vagyok az Iwaki Alpha-val. :D ( várom, hogy a chat-et mikor lehet kikapcsolni) Szerintem aki már régóta játszik vele, az nem csinál hülyeséget és ráhatással tud lenni egymaga is a győzelemre. Nem kifejezetten azért mert "skill-es". Én inkább ezt rutinnak nevezném. Ezt természetesen mindenki megszerzi majd pár száz csata után ha a képességei engedik.

Nem túl szerencsés egy zárt - fejlesztés alatt álló -- játékba pénzért beengedni bárkit is... valószínű, hogy ők nem "tesztelni" fognak, hanem szórakozni. Anno sok bug reportot küldtem be különböző hibákról.
A felhasználók számának emelkedésével nem biztos, hogy a hibajelzések száma is növekedni fog, pedig itt az lenne a lényeg, hogy a nyílt verzió eléréséig minél több hibát szűrjenek ki a játékból... :K

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#453) Telda válasza Flatron710 (#452) üzenetére


Telda
addikt

Mivel mondhatni lassú a játékmenet, szerintem a pistikék hamar elkopnak.

(#454) BR-Steel válasza Flatron710 (#452) üzenetére


BR-Steel
tag

Sajnos mindenhol a pénz beszél ezért lépte ezt meg a WG szerintem. Annyira nem vészes szerintem a helyzet mint ahogyan sokan gondolják. Pár csatát játszottam alacsonyabb tierben megnézni milyen a felhozatal :DDD van pár anomália de elmegy pár üveg sörrel. :D A WG helyében én biztos azt csináltam volna, hogy aki csomagot vett az csak Co-op csatát tudjon menni amíg végleges nem lesz a játék. Bekerült örüljön neki, fejlesztgetheti magát mire meg kész lesz a játék tudni fog mindent. :K

(#455) Flatron710 válasza Telda (#453) üzenetére


Flatron710
tag

Amikor a VIII-as New Orleans-al levadásztam az első X-es Des Moines cirkálót ( mint célpontom ), akkor nem éreztem lassúnak a játékmenetet... Alig győztem navigálni a 3 jéghegy között, ahol 888-asokat( nem elírás ) írtunk le... :D

Nekem tetszeni fog a Des Moines! ( Szeretem és talán rá is éreztem a torpedó nélküli amcsi cirkálókra... :P ) Kis kaliber? Jah... Kis HP? Jah... De amikor a teljes lövegsor újratölt ~8 mp alatt... ( és célirányosan oldalról lövöm az ellent...)

Felbecsülhetetlen! Minden másra ott a Master Card! :)

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#456) BR-Steel


BR-Steel
tag

Aurora ide vagy oda, nekem nagyon bejön :D

(#457) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha jól fordította a g fordító akkor 20-án, GMT 11:00-tól megnyílik valami az oroszoknál, 90% hogy zárt béta kulcsigénylés, limitált példányszámban... (igényeltem kulcsot ott is, biztos, ami biztos, és az előbb jött a mail)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#458) mikron


mikron
tag

Az új játékosoknak nem lehetne valami oktató módot betenni, hogy mit kell csinálni csata közben ? :((( Nem tudnak bázist elfoglalni :C nem tudják melyik hajónak mi a szerepe és rendeltetése :( Fájdalmas ami most zajlik a játékban. :F

(#459) Bende1111


Bende1111
tag

Sziasztok!
Ma kezdtem játszani a WOW-al és kellene egy kis segítség. :DD
A különböző típusú hajóknak mi a feladatuk? (pl cruisrek) :)
Mennyire legyek bátor velük?
Köszi a segítséget! :R

(#460) h1mpi válasza mikron (#458) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor megyek játszani :DDD meg akarom dönteni a 6 frag-es rekordomat :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#461) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Domination. Pontban hű volt a nevéhez.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#462) BR-Steel


BR-Steel
tag

Minden kezdet nehéz. :DDD De könyörgöm ennyire. :D

(#463) h1mpi válasza BR-Steel (#462) üzenetére


h1mpi
nagyúr

-1 az szép :D Majd meg kell tanulnia az újoncoknak, hogy a 3. sorból nem torpedózzuk szét a saját csapatunkat :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#464) mikron


mikron
tag

De az biztos, hogy már a játékban vannak csalók :K egy romboló 10 kill senki nem tudta megsebezni, mindenkit kapásból kilőtt. :((( Perfect Game :F

(#465) ledgeri válasza mikron (#464) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ilyenkor prinscreen ezerrel (beépített képlopó), aztán meg report !

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#466) fsb_essex válasza mikron (#464) üzenetére


fsb_essex
tag

csalók?
Szerinted hogy csalnak?

(#467) bandiras2 válasza fsb_essex (#466) üzenetére


bandiras2
senior tag

egy modrol van szo.
youtube:mingles with jingles 99

egy, karabban az alpha reszekent meglevo de kesobb inaktivalt celzassegito celkeresztet aktival ami szuksegtelenne teszi a bemero loveseket es nagyban javitja a citadel valoszinuseget. meg mindig a rendszer resze. remelem a public betara gyokerestul kiirtjak a rendszerbol.
tovabbi elonye, hogy mutatja a szikla es fustfuggony mogott levo celpontnak megfelelo celkoordinatakat is. kijossz a szikla mogul es booom. halott vagy.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#468) fsb_essex válasza bandiras2 (#467) üzenetére


fsb_essex
tag

Köszi!
Ha jól értem, akkor ez csak egy célzás segítő és nem lesz tőle sebezhetetlen ahajó.
Legálisan használható?

(#469) bandiras2 válasza fsb_essex (#468) üzenetére


bandiras2
senior tag

nem. de ha az ellen nem manoverezik mikozben kapja a tuzet, akkor nagyon gyorsan halott lesz miutan szinte csak citadelt kap. agresszoven manoverezo ellenseg ellen nem hat a mod. talald ki hova megy 3 sec mulva. jelenleg nem illegal, de remelem nagypn gyprsan az lesz.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#470) LK


LK
addikt

Hogy visszataláljak......

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#471) h1mpi válasza LK (#470) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kedvencek gomb? ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#472) LK válasza h1mpi (#471) üzenetére


LK
addikt

Az meg mi? :DDD Még nem jutottam be a bétába,de figyelem a történéseket,remélem kevesebb lesz a retard ebben a játékban. :) Amit alkotsz a bétában,azt átviszik a normál játékba?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#473) BR-Steel válasza LK (#472) üzenetére


BR-Steel
tag

Nem, mindenkinek törlik. :K Tiszta lappal kezdődik a játék.

(#474) LK válasza BR-Steel (#473) üzenetére


LK
addikt

Tehát ez úgy működik,mint a wotnál a tesztszerver. Nem tudni mikortól lesz éles?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#475) BR-Steel válasza LK (#474) üzenetére


BR-Steel
tag

Biztos még pár hónap el fog még telleni, mivel még az orosz,angol, német hajók nincsenek bent a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#476) ledgeri válasza bandiras2 (#469) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én ezt úgy módosíttatnám, hogy ai ellen legyen bekapcsolva térkép-hajótípus-elécélzás gyakorlónak, hisz az ai azért van... De Ember ellen ne lehessen használni...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#477) BR-Steel válasza ledgeri (#476) üzenetére


BR-Steel
tag

De az biztos, ha ez a játék is szép lesz "mod" -olva akkor szerintem lehúzhatják a rolót nagyon hamar.

(#478) fsb_essex válasza ledgeri (#476) üzenetére


fsb_essex
tag

És, most ez bekapcsolható vagy csak a moddal?

(#479) ledgeri válasza fsb_essex (#478) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem tudom pontosan... keress rá a érdekel...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#480) fsb_essex válasza ledgeri (#479) üzenetére


fsb_essex
tag

Hol keressek rá? Ebben a fórumban? Vagy van valahol WoWs leírás amiben ez benne lehet?

(#481) ledgeri válasza fsb_essex (#480) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Google szintre gondoltam...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#482) BR-Steel válasza ledgeri (#481) üzenetére


BR-Steel
tag

Még pár napig használhatják a gyökerek a következő frissítésben már nem tudják. :DDD :DDD Majd akkor sírnak mint a cumis malacok.

(#483) ledgeri válasza BR-Steel (#482) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Miért nem?
Ha azért mert azt is utána kell frissíteni, akkor az csak időleges megoldás... ha meg hivatalosan tiltott akkor boldogság!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#484) mikron válasza ledgeri (#483) üzenetére


mikron
tag

Hivatalosan tiltott lesz. :K :C legalább nem fognak állandóan citadellát lőni a kis noobok. :))

(#485) ledgeri válasza mikron (#484) üzenetére


ledgeri
nagyúr

YAAYYYYY :C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#486) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Képelemző: Szerintetek ki süllyedt először a csapatomból?

Meg néha előjön egy bug: a kamerám áll, de a hajó megy tovább, ennek mi az oka, és megoldása?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#487) h1mpi válasza ledgeri (#486) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az AC mit csinált a front vonalban? :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#488) ledgeri válasza h1mpi (#487) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Felderít...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#489) h1mpi válasza ledgeri (#488) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az komoly teljesítmény :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#490) Luck Dragon

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy hol tudom megszerezni az aktiváló kódot ami az oldal kér tőlem, ezt esetleg rendelni kell, kérvényezni netalán fizetős? Szívesen kipróbálnánk a játékot. Köszönöm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#491) ledgeri válasza Luck Dragon (#490) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Alapból feliratkozol. és kapsz kódot ha kiválasztanak, vagy veszel egy hajócsomagot jópénzért, és bekerülsz.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#492) Luck Dragon válasza ledgeri (#491) üzenetére

Köszönöm ,akkor várunk.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#493) bandiras2


bandiras2
senior tag

Megállás nélkül omlik a kliens... Mi a f...???
Nem melegszik túl, mert most volt takarítva, a bordák hidegek.
AMD Athlon 64 X2 6000+ (3116Mhz); Win7 32 4Gb
GeForce8600GT
Minden le van véve minimumra a látótávokat kivéve. Ja, és laggzik is mintha muszáj lenne. Nem nálam van a hiba, a hangkapcsolat játék közben hibátlan.
Másnál is csinál ilyet?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#494) BR-Steel


BR-Steel
tag

Miért játszanak olyanok akik még azt sem tudják a hajónak melyik az eleje és a hátulja. :((( Borzalom, csatahajóval bemegy a szorosok közé majd fennakadnak a sziklákon és kilövik őket. :C Majd a végén benyögik jó lenne ha az utolsó négy hajót is kilőném, mert bukjuk a csatát. :U Én meg varázsló vagyok. :DDD

(#495) Luck Dragon válasza BR-Steel (#494) üzenetére

Ugyan gyakorlás kérdése, kinek több vagy kevesebb idő kell. De majd belejőn és nem kell varazslónak lenned. :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#496) Telda


Telda
addikt

Orosz a szöveg, de a lényeg látszik.
[Japán anyahajók]

[ Szerkesztve ]

(#497) Cooper911


Cooper911
senior tag

"Temporary game currency—tokens—will be transferred to accounts instead of gold doubloons. After the wipe of all accounts at the beginning of the Open Beta Test, all previously purchased goods will be re-transferred to players."

Ha megveszek egy prém csomagot akkor wipe után a megmaradt tokenek helyett goldot kapok? Vagy az elköltöttek helyett is kapok annyit amennyi volt a csomagban?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#498) Cooper911 válasza Telda (#496) üzenetére


Cooper911
senior tag

4:10-nél ebben is mutatják milyen anyahajók lesznek:

https://www.youtube.com/watch?v=sK6ij44WErE

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#499) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Valakit megszeretgettek...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#500) DEV_NULL válasza ledgeri (#499) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Gyúúú :DDD :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.