Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) joergie válasza KaLeun (#50) üzenetére


joergie
őstag

Áhá. Délután 6tól indul a szerver.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#52) KaLeun


KaLeun
senior tag

Már megy a szerver.

Cila

(#53) KaLeun


KaLeun
senior tag

Sokkal jobban fut, mint a WoT. Elsőre itt is inkább megfontoltan kell játszani, ráadásul értelemszerűen nem állsz meg egyből, általában a széleken flankolnak és a tapsztalt alphások a szigeteket úgy használják, mint a WoT-ban a sziklákat.

Cila

(#54) Enzolord válasza zozyk (#39) üzenetére


Enzolord
addikt

Na, most voltunk ugyanabban a csatában... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#55) zozyk válasza Enzolord (#54) üzenetére


zozyk
addikt

:DDD
Nyertünk is.

(#56) Enzolord válasza zozyk (#55) üzenetére


Enzolord
addikt

Jaja.. Eddig egész pofás.... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#57) Enzolord


Enzolord
addikt

Azért arra vigyáznak, nehogy valaki kifejlessze a tier 7 és afölötti hajókat.. 777000 tp mindkét ágon a fejlesztés.. :W

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#58) KaLeun válasza Enzolord (#57) üzenetére


KaLeun
senior tag

Most úgyis csak t4-ig lehet vagy nem?

Cila

(#59) Enzolord válasza KaLeun (#58) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem tudom, de azt gondolom, hogy 5ig ki lehet fejleszteni, mert nem a 7 hanem a 6os tier kerül ennyibe.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#60) Bingisz válasza Enzolord (#59) üzenetére


Bingisz
addikt

Tier 5-ig lehet.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61) Enzolord


Enzolord
addikt

Na kezdődik a TK.. Csapattárs hegyezett ki.. Nem kellett sokáig várni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#62) Bingisz válasza Enzolord (#61) üzenetére


Bingisz
addikt

Engem viszont megvettek kilóra. :Y :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63) Djuree


Djuree
félisten

ez egy szar eddig. tök lassú uncsi irányithatatlan. olyan mint a wowp érzésre, ez nem lesz sikeres már most látom. hosszu csaták lesznek, manapság nem sok embernek van erre ideje, az kell mint a wot, gyors pörgös csaták. meg sokkal nagyobb a gépigénye is mint a wot-nak. wot elmegy mediumon, ez meg csak low-on. valami pörgösebb arcade dologra számítottam...ahogy a wt tankos része sem, ez sem lesz sikeres soha igazán, ez is olyan lassú mint annak a tankos része. nem jó...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#64) Enzolord válasza Djuree (#63) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát én nem tudom, a gépigény résszel nem értek egyet, fullon megy 55 60 fpsen, míg a WOT közepes-high között csak..
Viszont az tény, hogy nem gyors.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#65) psycroptic válasza Djuree (#63) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem idáig(pár csata) nagyon tetszik. Lesz ez még pörgősebb is hiszen még csak alpha/beta test, anno a WOT closed beta is lassú volt nem voltak olyan pörgősek a csaták, mint most. (ha megláttál egy ferdit vagy egy T-54-et sírva menekültél előle és beállt a camp)

PSNID: Tomy83PS

(#66) joergie


joergie
őstag

Na, nekem is tetszik a dolog, olyna a feeling mint mikor először wot elé kerültem :R
Direkt a nehezebb utat választottam, destroyerrel tolom, magamat szivatom :DDD De a végére mindig suicide rush lesz belőle. Annyi időm mindig van, hogy a torpedókat kiszórom,,, hátha talál egy-kettő :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#67) Sonja


Sonja
veterán

Sikerült kipróbálnom. Hmm... Nem lenne ez rossz, ha játszhatóbb lenne. Legalábbis számomra. Már úgy értem, hogy az irányítása a hajónak rettenet. Oké, hogy a valóságban is így fordul, meg stb, de én játszani szeretnék. :P 2 hajót azért sikerült elsüllyesztenem, de a harmadik kiszedett. :) FullHD, minden max (AA nélkül) stabil 60fps, és szvsz szép. Ebből a szempontból remekül sikerült. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#68) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Nekem tetszik. Nem lassú, nem gyors... a grafika rendben.
De.. Nektek is alpha verziót ír ki? Azt hitem ez már a béta,
-
Amcsi és Japcsi ág van.
Ezeken belül melyiken érdemes haladni és miért.
.
Láttam egy érdekes fűst alkalmazás. A játékos ment egy nagy kört és közben fűst-ködöt eresztett ki.
Érdekes volt... kifele lehetett nézni, de befele nézve nem látszódtak a hajók.
Elsőre fura volt hogy átlehet lőni a szigetek felett.
.
Azt még nem tudtam eldönteni, hogy menetből jobb lőni vagy ha megállok.
Azt is nehéz eldönteni hogy mutassam a hajó oldalát vagy ne... ha nem akkor csak 2 löveg használható, oldalról (x szögből) mind.

(#69) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Hogy lehet megnézni a már lejátszott csaták eredményeit?
Egyszer előjött a lista, de nem tudom miképp. (csata után volt.)

(#70) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ezek a botok mindig befoglalnak...
Egész jól játszanak, de lehet hogy csak az emberek bénáznak.
Mondjuk az az első foglalós csatában nem is láttam mit kell foglalni vagy védeni, nem volt kinn a zászló.

(#71) Tomi0703 válasza fsb1000 (#70) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem rossz, nem rossz... Csak hamar meguntam. :DDD Pedig volt vagy 7-8 csatám, talán 2szer ha kilőttek és nem, nem kempeltem. :DDD ;]
Az irányítást szokni kell, meg a sebességet, hogy fél óra míg megkerülök egy picsa szigetet. Annyira azért nem fogott meg mint a WoT.

(#72) fsb1000 válasza Tomi0703 (#71) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen az elején volt egy uncsi fillngje.
De aztán a japó ágon átváltottam csatahajókra és izgalmas közelharcokat vivók.
Amikor hajók forgólódnak egymás körül... és szép nagy sebzések hullanak egyszerre 6 lövegből... na az már valami. Közben torpedók húznak el.... szép.

(#73) fsb1000 válasza fsb1000 (#72) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez lesz az én hajóm:

(#74) fsb1000 válasza fsb1000 (#73) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezek a kis torpedóvetők elég veszélyesek.
Gyak csak akkor süllyesztenek el, ha kapok torpedó találatot.
Nehéz elkerülni, jelez a jelző, de nem mindig látom honnan jön... max forgolódok.
-
A kredit számítás hasonló lehet mint a wot-ban a spottot sebzéssel.
Mivel a sűrűjében forgolódok, mindig sok XP-t kapok. TOP1-2
Viszont lesebeznek 20-25%-ra + rengeteget lövök és így sok a költség. Negatív kredit... kis hajókkal kell pótoljam. Már a t3 csatahajó is veszteséges volt. Be is ragadt mikor kaptam 2 torpedó találatot és korán haltam.
Elfogyott a kredit.
-
A HE és AP használat sem világos. Ajánlás szerint csak azonos osztályra jó.
sacc/kb HE-vel többet sebzek.
.
A gyenge pontokat sem ismerem... ha egyáltalán van ilyen a játékban.
A valóságban volt, a japán hajók másként épültek.

(#75) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma folytattam a csatákat kredit gyűjtéssel.
Bot-os csatában jól gyűlik, de a botok sajna egész jók.
Eléggé lesebzett csatahajó mellé akartam kerülni sziget árnyékból, ágyú forgás pont jól kiszámolva és erre lerammolt. Azonos osztályú csatahajó volt én kb 75%-ról süllyedtem, neki volt 15-20%
Elkerülni nem lehetett.

(#76) joergie válasza fsb1000 (#75) üzenetére


joergie
őstag

Blog lett a topikból? :DDD
Nekem a Kawachi utáni tetszik a legjobban, battleshipből. Destroyerből ntier5 amcsi van,,, már azzal is bekúsztam párszor 2k xp fölé, de battleshippel volt már 3,5k is. Sajnos csúnyán op a legnagyobb vas(adott tierben), több skill kell a kicsikhez.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#77) fsb1000 válasza joergie (#76) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egyet nem értek... TP XP szerző vagyok, de leamortizálnak 20% alá.
Így fogy a kredit...
Csatahajóval... többi termeli.
neked +oszos köreid vannak?
.
Más:
Kezdetben nem használtam az X-et. De mostanra rászoktam, mert 50%-os találati arányt biztosít.
Távolról jobb mint a kézi, közelről az ember 80%-ot biztos lő. De belé is....

[ Szerkesztve ]

(#78) fsb1000


fsb1000
nagyúr

fura hogy alfa (béta hétvége) teszten, nem adnak ingyen kreditet.
én megakadtam csatahaló t4 szinten
lehet valamit rosszul csinálok, de ne kelljen már rombolóval meg cirkálóval kreditet farmoljak, ha kipróbálnám a t5-ös csatahajót.

(#79) joergie válasza fsb1000 (#77) üzenetére


joergie
őstag

Van 2 tier5ösöm és 110k zseton :D de én destroyer ággal kezdtem, a battleship mindig egy tier-el később lett meg.
X-et azt se tudom mi az. MI AZ? :DDD Mostpróbálgattam, de nem ír ki semmit, meg nem látom be van e kapcsolva tőle valami, vagy nincs, de kattogni kattog tőle valami :DDD
Ha valami autoaim, akkor használom ezerrel, wot-ban is nagyon rászoktam mostanában ;]

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#80) fsb1000 válasza joergie (#79) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én amcsi ággal kezdtem romboló, cirkáló van ott, de a japán hajók jobban tetszenek.
És igen nem fejleszettem a rombolókat, mert már az első csatahajós körök jók voltak.
Élvezetm és dölt az XP.... de a kredit fogyott a költségek miatt.

.
Az X szerintem rögzíti a célt és néhány hajónál és célzóberendezéssel állítja mennyivel lőj elé, legalábbis úgy tűnt átmozgatta az "előcélzás" távolságát.
De amúgy automatán is rááll a célra és követi is a célzóberendezés.

(#81) Enzolord


Enzolord
addikt

Na, kinek mi a véleménye a teszt hétvége után?
Pro és kontra..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#82) joergie válasza Enzolord (#81) üzenetére


joergie
őstag

Nekem tetszett. Tele van akcióval, az első 3 perc mondjuk tényleg unalmas, de arra van az "auto drive in" :R
Mondjuk most pont találtam egy olyan tankot woton amitől kb minden második csatában a szívem kiugrik a helyéről, nagyon izgalmas(és hát miért játszunk, ha nem ezért :) ). Na a hajós nem ilyen intenzitású, de folyamatosan lefoglal. nem egy dögunalom minden egyes csata, pedig gyakran elhúzódik negyed órára. Masszív időgyilkos, az biztos ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#83) forras2


forras2
őstag

Szevasztok

Merre lehet/érdemes meghívóért "pitizni"? :))

(#84) fsb1000 válasza forras2 (#83) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jelenleg nem üzemel a szerver.
Én abban bízom, hogy a következő körbe már meghívó nélkül is be lehet jutni.
Ha mégsem, akkor a tuti beszerzési forrás az eBay

(#85) Enzolord válasza joergie (#82) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem is ez jött le, de a robot pilóta jó, felraksz egy kávét, vagy rendelsz pizzát, és még mindig nem értél oda..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86) fsb1000 válasza Enzolord (#85) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért általában 2-3 percen belül bespottolnak, ha nem félgőzzel mész.

(#87) Djuree


Djuree
félisten

ha már a játék nem tetszik, összeraktam a saját rombolómat. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#88) fsb1000 válasza Djuree (#87) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez nagyon klassz!
.
Kár hogy nem tetszik.

(#89) Djuree válasza fsb1000 (#88) üzenetére


Djuree
félisten

hát majd még próbálkozok vele, pár csatát toltam csak. adok még neki esélyt az tuti.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#90) Angel1981 válasza Djuree (#87) üzenetére


Angel1981
veterán

Azta! Ez igen! :R

Most néztem meg ezt a videót.
Tudom, hogy mire ebből játék lesz, akár még 1 év is lehet, de ezen majdnem elaludtam, olyan lassú a játékmenet.

(#91) fsb1000 válasza Angel1981 (#90) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Már a mostani állapotában is teljesen játszható volt.
Nem olyan lassú a játékmenet, bár az kétségtelen, hogy amíg felvonulnak a hajók, addig nem sok történik.
Lehet úgy kéne kezdeni hogy már lötávolban van a két csapat.

(#92) joergie


joergie
őstag

2. Beta Hétvége

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#93) Enzolord válasza joergie (#92) üzenetére


Enzolord
addikt

Aki az első béta hétvégét letolta, az megy a másodikra is automatice?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#94) joergie válasza Enzolord (#93) üzenetére


joergie
őstag

igen, be akartam írni a posztba, csak lejárt a módosítási idő. Facebook posztnál kérdezte valaki, és a hivatalos oldal válaszolta, hogy automatikusan csatlakozhatnak az első béta hétvégések is.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#95) joergie


joergie
őstag

Kliens installálva, 6kor nyit a szerver. Jön más is?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#96) Tomi0703 válasza joergie (#95) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát, erről lekéstem... Bár amúgy sem fogott meg annyira. Nekem túl lassú, nem eléggé pörgős.

(#97) joergie válasza Tomi0703 (#96) üzenetére


joergie
őstag

Nekem pont az volt a bajom igazából, hogy nem birok ennyi dologra figyelni. Amíg nem kellett a repülőkre is figyelni pont oké volt, így már kicsit sok. Én szeretem terhelni magam, szóval jó lesz ez részemről.
A repülőgéphordozókat próbálgattam, érdekes, gyakorlatilag szatelit nézetből menedzseled a
1) hajó mozgását, hogy jó távolságból kövesd a fő erőiteket, amelyik valszeg legtovább túlél, de azért ne maradj le, hogy a repülőknek ne kelljen túl nagy távokat megtenni, de mégse spottoljanak
2) menedzselni a vadászgépeket, hogy spottoljanak, ill irtsák a többi repülőt a légtérben
3) menedzselni a torpedó hordozó gépeket, hogy jókor jó szögből engedjék el a torpedókat.
+1) ha van esetleg bombázó, akkor azt is.
Engem teljesen lefoglalt. Volt már hogy egyszerre 4db repülőgépegységet+hajót kellett irányítani tier6ban, az már nem olyan unalmas.
Próbálkoztam a többi hajótípussal is, de kb mindent elfelejtettem amit decemberben megtanultam, vasárnapra top3at tudtam stabilan hozni, most meg...szombaton uninstall ;]
Majd ha béta lesz próbálkozok újra, ez most elég volt.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#98) Tomi0703 válasza joergie (#97) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hogy mi? :Y
Ez valami újítás volt a mostaniban? Csak mert én még a decemberben játszottam vele. Akkor elindultál a kis hajóddal, vártál 3-4 percet mire valami történt és szüntelen lőttétek egymást. Ha valami kis cselhez akartál folyamodni (mondjuk megkerülsz egy szigetet) akkor vártál 2-3 percet és máris ott voltál az ellen seggében (már ha addig nem mentek el onnan).

(#99) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nekem semmi bajom a dinamizmussal, így is eléggé fel van gyorsítva. A Battlestations szerű egyből látjuk az ellenfelet itt csak azt eredményezné, hogy kapásból jönne millió lövedék és a vízben lenne egy másik millió torpedó és 1-2 szerencsést kivéve mindenki instant mehetne a garázsba. Egy kisebb mapon javaslom rohanjon be valaki középre és akkor megtudja miről beszélek...

Az Assasins Creed féle úgy megy egy 18. század eleji brig, mint egy speedboat és a légvédelmi gépágyúkat megszégyenítő gyorsasággal lő az meg szerintem...

A víz(b)en játszódó játékok mindig is lassúak voltak (viszonylag kis sebesség és baromi nagy tér), ott volt pl. a Fighting Steel, vagy mostanában Ironclads széria,vagy vitorlások korából az Age of Sail II és a tengeralattjárós játékok sem kapkodtak.

Joerginak igaza van, hiszen már egy mezei hajón is éppen elég a lövegek mellett a torpedókra figyelni, de akkor van még az érkező torpedók elkerülése, lehetőleg ne legyél több hajó lőtávjában és elkerüld az ütközéseket a saját csapatoddal és lehetőleg a bázist/kontroll pontokat se foglalják el.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#100) Flatron710


Flatron710
tag

A japán csatahajók valami brutálisan erősek. Hatalmas lőtáv és "életerő". Nagyon sok torpedót be kell nyelniük, hogy pl. 1:1 legyen a hp arány a Pensacolam-hoz. Jó, nem egy kategória a kettő, de akkor is...
A rombolók pedig a wows "bat chat-jei". Oddamennek megszórnak minden földi vagyis vízi jóval és eltűnnek.
A hordozókkal kicsit unalmas nekem a játék.
Amúgy csak nekem tűnnek gyorsnak a torpedók?
Összességében bejön a játék! Főleg szakaszban, vagy flottában vagy miben. :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.