Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44034) gyurika_74xp


gyurika_74xp
csendes tag

Sziasztok,

Tanacstalan vagyok. Par napja problemas az XP zarolasa es feloldasa. Ha nyomok Ctrl-Alt-Del -t vagy win+L-t mindegy, akkor a zárolást lehetove tevo ablak csak nagyon sokara ugrik fel. Akkor is eltunik gyorsan, hacsak nem tudom nagyon gyrsan elkezdeni beirni a jelszot, ha egyszer elkezdtem, akkor minden ok. Ugyan ez feloldasnak, naggyo-naggyon sokara jelenik meg az ablak. Azt figyeltem meg meg, hogy ha pl leniytom a start menut es nem mozgatom az egeret, akkor 2-3 mp mulva eltunik, visszacsukodik. Olyan, mintha valami frissitene a kepernyot 2-3 mp-kent vagy amint megszunik a focus (kurzor mozgas) akkor tortenik valami.

Nem nagyon tudom mihez kotni, max ahhoz, hogy facebook timeline takaritashoz probalgattam ket scriptet a userscript.org-rol, greasemonkeyval, FF alatt. Ez idoben kb egybeesik a jelenseg kezdetevel, de ez browseren belul tortenik sztem es uninstallatam mar a scripteket es a greasemonkey-t is.

Nem talalok olyan processt, ami fura lenne, virus ellenorzes volt, reboot volt, billentyu nincs beragadva.

Van otlete valakinek? Ceges laptop, az IT legjobb otlete az ujrahuzas, de azt nem feltetlenul akarom.

Koszi elore is: gyuri

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.