Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44851) kispx válasza Fecogame (#44850) üzenetére


kispx
addikt

Lesz.

(#44852) InfiniteReality válasza Fecogame (#44850) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Hátrányod max a memóriakártyából van, mivel a sok írűs amit a Windows működés közben csinál, ki fogja nyírni a flash cellákat.
Egyébként is a FAT-nak szinte csak hátránya van az NTFS-hez képest. Most nem tudom felsorolni mindet, de elég sok van...

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#44853) quailstorm válasza InfiniteReality (#44852) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Például a fájlméretlimit 2 Gigánál... Meg elég lassú is. Helyette van az exFAT, amit persze senki nem használ szinte...

(#44854) Lenry válasza quailstorm (#44853) üzenetére


Lenry
félisten

4GB a FAT fájlméret limitje.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44855) DS39 válasza Lenry (#44854) üzenetére


DS39
nagyúr

A FAT(16) 2GB, a FAT32 4GB. (én így tudom)

[ Szerkesztve ]

(#44856) Lenry válasza DS39 (#44855) üzenetére


Lenry
félisten

valóban, de FAT16-ra már nem, tudsz XP telepítővel formázni (ha jól emlékszem)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44857) quailstorm válasza Lenry (#44856) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez tény, de pl én azt se tudtam hogy XP-t lehet FAT32-re telepíteni... Nem az NT4 volt az utolsó ilyen? Legalábbis nálam a telepítő nem kínálja fel...
A fájllimitet fejből írtam, leginkább HD videó felvételhez gáz a FAT16. Mikor 10 perc után beszól hogy vége...(ezekszerint a mai droidszarok FAT16-ot használnak? Loll..)

Látom pl Win98 upgrade-nél előfordulhat hogy FAT32 marad.

[ Szerkesztve ]

(#44858) Fecogame válasza quailstorm (#44857) üzenetére


Fecogame
veterán

[link]

Ha formázni lehet, akkor gondolom telepíteni is... :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#44859) quailstorm válasza Fecogame (#44858) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én nem emlékszek ilyenre. Csak NTFS és gyors meg teljes. XP Pro SP2 telepítő...
De igen, lehet telepíteni meglévő FAT32-re.

[ Szerkesztve ]

(#44860) Csontikka válasza quailstorm (#44859) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Akkor nem kínálja fel, ha a partíció nagyobb 32GB-nál.

"A Windows XP telepítése közben nem formázhatók 32 gigabájtnál (GB) nagyobb kötetek a FAT32 fájlrendszerrel. A Windows XP képes csatlakoztatni és támogatni a 32 GB-nál nagyobb, FAT32 rendszerű köteteket (az egyéb feltételektől függően), de a Formázás eszköz használatával telepítés közben ilyen kötet nem hozható létre. Ha mégis 32 GB-nál nagyobb kötetet kell formáznia, használja az NTFS fájlrendszert. Megteheti azt is, hogy a Microsoft Windows 98 vagy a Microsoft Windows Millennium Edition (Me) rendszerrel készített rendszerindító lemezt használ, és az azon található formázási eszközt veszi igénybe."

Üdv,
Csontikka

forrás

(#44861) quailstorm válasza Csontikka (#44860) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jajó, sose akartam ilyen kicsi helyre XP-t rakni ;] Akkor azért nem láttam. (fú egyszer kaptam egy 4 GB-os HDD-t amin volt egy XPSP2 meg office 2003. Hogy fért rá azt nemtom..)

(#44862) Csontikka válasza quailstorm (#44861) üzenetére


Csontikka
aktív tag

Én is meglepődtem kb egy fél éve volt nálam egy őskövület amire újra kellett húzni, egyszer csak a telepítő CD-m amiről mindig telepítettem beköszönt egy fat32-vel, mondom mi a fene!? :) Akkor jártam utána én is, először azt hittem rossz CD-t vettem elő :))

[ Szerkesztve ]

(#44863) Bigyo13


Bigyo13
őstag

a A fentieket olvasva én is átkonvertáltam az XP SP3-as rendszeremet FAT32-ről NTFS-re, de sajnos egy érdekes dolog történt egy program indításnál..:

A program egy másik NTFS meghajtóra volt mindig is installálva.. ha FAT32-ről indítom akkor az indító splash jól írja ki az infót a progiról, de , ha ezt az NTFS fájl rendszerből indítom akkor a helyes infók helyett két sorban krix-krax van.. és nem tudom rá a megoldást, mert se újratelepítés semmi nem segít, hogy NTFS-en is jól írja ki a progi az infót :W

Valakinek van ötlete, hogy miért csinálja csak ez az egy progi az NTFS-en ezt? :R

FAT32

NTFS

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

(#44864) Lenry válasza Bigyo13 (#44863) üzenetére


Lenry
félisten

nem tiszta.
most van egy rendszered FAT32 fölött, meg egy másik NTFS-en és mindkettőre telepítve van a fenti program?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44865) Bigyo13 válasza Lenry (#44864) üzenetére


Bigyo13
őstag

Nem.. nincs két rendszerem.. csak levan mentve a FAT32 C: rendszer meghajtó tartalma egy fájlba és azt tudom visszatőlteni, ha nem jön be az NTFS:)
...és eddig FAT32 volt az XP fájl rendszere.. azt konvertáltam NTFS-re és azóta a program hibásan írja ki indításnál az infót!

Eddig is és most is külön meghajtón volt a progi, de a c meghajtó rendszer gyökerébe menti sajnos az REG infót és azt nem lehet megtalálni, hogy javítsam a konvertálás miatt :(

És mivel az egész XP fájlrendszere át lett konvertálva, valószínű megsérült ennek a proginak a regisztrációs bejegyzése.. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

(#44866) brd válasza Bigyo13 (#44865) üzenetére


brd
nagyúr

Nem lehet, hogy egyszerűen nem fér hozzá a file-hoz (NTFS jogok)? Vagy, ha annyira régi, akkor nem is ismeri/támogatja az NTFS-t?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44867) Bigyo13 válasza brd (#44866) üzenetére


Bigyo13
őstag

Működik a program megfelelően.. az a baj, amit írtam, hogy a konvertálás miatt a C gyökérkönyvtárában titkos bejegyzésként elmentett fájl a konvertálásnál "megsérülhetett" ..

A megoldás, ami úgy néz ki jó, hogy a programban újból beírom a regisztráció adatait és ismét lementi az NTFS XP rendszer gyökerébe a hibás helyett, helyesen..
és akkor jól jeleníti meg az indításnál a splash az infót :K

Samsung Galaxy S3/S5

(#44868) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

tudnátok ajánlani xp-re vmi olyan progit amivel egy mappát tudnék jelszavas védelemmel ellátni a vinyón?

a válaszolóknak előre is köszönet!

(#44869) föccer válasza baandii (#44868) üzenetére


föccer
nagyúr

Csinál külön felhasználói fiókokat, amit jelszóval védesz és a kérdéses mappát tedd be az adott felhasználó személyes mappájába.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44870) baandii válasza föccer (#44869) üzenetére


baandii
senior tag

Nem akarok nagyon lámáskodni de ezt lehetne egy picit részletesebben :D

(#44871) Fecogame


Fecogame
veterán

Elvileg az XP-t nem lehet telepíteni memóriakártyára... Azonban ha a telepítést egy HDD-re végzem el, és utána átmásolom egy az egyben az egészet ( modjuk Northon Ghost-al ), akkor működhet a dolog? Tehát futhat a rendszer kártyáról?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#44872) föccer válasza baandii (#44870) üzenetére


föccer
nagyúr

Vezérlőpultben, felhasználói fiókok, új fiók létrehozása. Onnan eléggé egyértelmű a dolog.

Ezután a saját fikóba belépve a dokumentumok mappában lévő fájlokat, könyvtárakat csak az adott fiók tulajdonosa látja.

Ehhez viszont hozzá tartozóük, hogy a Windows indítása után be kell jelentkezni, illetve még annyi, hogy redszergazdai joggal rendelkező fiók saját használatba tudja venni bármelyik fiók tartalát.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44873) InfiniteReality válasza Fecogame (#44871) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Tönkre fogja írni a kártyát... és nagyon lassú is lesz.

MiniPE Windowst kell feltenni, ami tulképpen csak kicsomagolja magát a flashkártyáról ramdrive-ba és működik, használható (de nem mint normál oprendszer, csak mint ilyen "Live XP").

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#44874) brd válasza Fecogame (#44871) üzenetére


brd
nagyúr

Gondolom, USB-s a kártyaolvasó. Ez esetben az a baj, hogy az USB alapból olyan eszköz, aminek a drivere még nem töltődik be abban a szakaszban, ahol a háttértároló-drivereknek kell. Mókolni kell hozzá a driverbejegyzést, hogy memóriakártyáról/USB meghajtóról fusson, és nem szabad utána USB-drivert telepíteni (ill. azt megint át kell írni). Olvasnivaló.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44875) InfiniteReality válasza brd (#44874) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Ezek a "mókolt" Windowsok nem igazi, teljesértékű Windowsok, erre nem biztos hogy kitér a cikkben az ember. A BartPE meg az összes többi, a PE megoldásra alapoz (ami bele van építve a Windowsba és a Preboot Environment-et takarja).
Azaz többé kevésbé használható, módosított Windows file-okkal, de mégsem teljesértékű.
Ha úgy van megcsinálva, hogy a kártyától csak felolvassa a Windowst (mint egy képet) és RAMdrive-ba tölti, akkor működhet, viszonylag jól. De ilyenkor is kell mellé egy HDD, mert különben nem igen lenne hová elmenteni a beállításokat.
Ez a megoldás inkább ilyen "Live XP"-re jó (viszont ezzel az erővel futhatna CD-ről is, bár pendriveról, méginkább USB HDD-ről gyorsabb).
Egyébként ha USB HDD-ről fut, akkor mindez nem gond, de azt meg kell érteni, a Flash eszközök (pendriveok és memóriakártyák), nem bírják a sok írási műveletet. A Windows pedig folyamatosan írogat a boot diskre, így "tönkreírja" a Flash eszközöket.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#44876) brd válasza InfiniteReality (#44875) üzenetére


brd
nagyúr

Teljeserteku lesz, elolvastad, amit linkeltem? Annyit tennek hozza, hogy a windows/driver file-okat nem kell lecserelni a PE-sre, maradjanak az eredetiek (amugy is, remelhetoleg SP3-asak mar).

The only real valuable thing is intuition.

(#44877) civil3d


civil3d
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám. Adott egy Asus F3E laptop. Erre szerettem volna egy xp feltelepíteni de egyszerűen nem bootol be. A cd eredeti, és jó kipróbáltam. A cd meghajtó is jó. Második lépésként kértem egy másik xp cd-t szintén eredetit. Azt bebootolta de nem sikerült nagyon sok mindent hiányolt amit máskor nem. Kíváncsiságból gondoltam rámegyek egy windows 7-tel az is bebootol de miután felmásolta a filéket, és újraraindult megint rengeteg filét keresett. Nézzétek el hozzá nem értésemet. Most ott járok hogy vagy nem bootol be az xp prof, vagy bootol xp home és windows 7 de nem tud telepíteni. Valaki hasonlóval találkozott már? Nagyon kíváncsi vagyok a megoldásra. Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#44878) Gidus


Gidus
csendes tag

Sziasztok!
A gépem furcsa dolgokat produkál: Fagyás közeli állapotba kerül, nem reagál semmire, de egy újraindítás rendbe teszi és akkor működik egy darabig, majd eljátsza ugyanezt naponta 1-2-szer! Az eseménynaplóban ilyen üzenetek vannak:"A TCP/IP elérte az egyidejű TCP kapcsolatkísérletek számára vonatkozó biztonsági korlátot" Megazhogy:"Az eseményazonosító ( 0 ) leírása a forrásban ( MagniPicUpdater ) nem található. A helyi számítógép nem rendelkezhet a szükséges rendszerleíró információkkal vagy az üzenet DLL fájljaival ahhoz, hogy távoli számítógépekről kapott üzeneteket tudjanak megjeleníteni. Az /AUXSOURCE= flag paraméter használatával megjelenítheti a leírást, a részleteket a súgó tartalmazza. A következő információ az esemény része: Failed to create HTML document instance (-2147221008)."
Az a baj, hogy ezektől én nem lettem okosabb, van valaki, aki meg tudná mondani, hogy ez mit jelent?

(#44879) localhost válasza Gidus (#44878) üzenetére


localhost
Közösségépítő

CCLEANER futtatása javasolt, alapbeállításokon.
letöltés

A felső két ikon a választékból. (Tisztító és Rendszerleíró)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#44880) B-Man072


B-Man072
tag

Sziasztok!

Egy lehet hogy hülye kérdésem lenne.
Adott egy konfig:
-P4 2,6Ghz
-1,5Gb ram
-Integrált videókártya
-120Gb HDD

Tudom hogy nem egy erős konfig (sőt..), de lehetne valahogy hardvercsere nélkül gyorsítani rajta? XP SP3 van most rajta, és Youtube-on egy videót alig lehet vele megnézni. Alkatrészcsere macerás, mert valami HP-s gép, és elvileg csak a gyári alkatrészei jók bele.

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#44881) Fire/SOUL/CD válasza B-Man072 (#44880) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hardver csere vagy bővítés nélkül semmit nem tudsz vele kezdeni érdemben. :(
Ha elsősorban az akadozó videókon javítanál(gondolom nem HD videók), akkor egy VGA kártya vásárlása lendíthet a dolgon.
A kérdés csak az, hogy van-e egyáltalán az alaplapon 1 "nyamvadt" AGP 8x port?
Ha igen (és persze anyagilag sincs akadálya), akkor érdemes lehet beszerezni egyet (túl izmos nem kell (mert AGP-sben is azért voltak erős zsugák)), elég max egy ilyen vagy egy erősebb ilyen VGA-t beszerezni)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44882) Panthera


Panthera
őstag

Egy régi gépre akarok feltenni xp-t, de a hdd sata, így be kell adnom telepítés közben a drivert, különben nem ismeri fel. Ezután minden jó, amíg újra nem indul.
Mert utána - ha jól gondolom - már nem a cd-ről bootolna a telepítő, de ez nem hajlandó a hdd-ről, kezdődik az egész előről. Pedig a hdd-n ott van fél GB windows könyvtár is, amit előtte másolt fel.
Ha beintegrálnám a telepítőbe azt a tetves drivert, akkor szerintetek változna a helyzet?
Még a bios frissítés jutott eszembe, de ezek után szerintem nem az a baj.

(#44883) Fire/SOUL/CD válasza Panthera (#44882) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A BIOS-ban a SATA üzemmódot állítsd vissza IDE-re (azt, ami jelenleg vélhetően AHCI-n van), akkor semmilyen driver nem kell.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44884) Panthera válasza Fire/SOUL/CD (#44883) üzenetére


Panthera
őstag

Azt akartam már legelőször is, de sajnos ebben nincs AHCI mód opció...

(#44885) Fire/SOUL/CD válasza Panthera (#44884) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Milyen deszkáról is van szó akkor? :U
Ja az adatlapodon szereplő "What The Matrix NEO?" bimbiacélról gondolom... :DDD

Igen, ott annyit tehetsz, hogy a chipset drivert letöltöd, kicsomagolod, a benne levő EXE-t ismét kicsomagolod és az ALL mappa teljes tartalmát felmásolod egy floppy gyökerébe. Aztán XP telepítésekor F6 és majd megkeresi magának azt, ami kell.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44886) B-Man072 válasza Fire/SOUL/CD (#44881) üzenetére


B-Man072
tag

Rendben köszönöm, akkor lehet videókártya beszerzése lesz

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#44887) Panthera válasza Fire/SOUL/CD (#44885) üzenetére


Panthera
őstag

Abit VT-7 lapról van szó. A sata az megvolt F6-al, ahogy mondtam, rakjam bele a chipsetet is?

(#44888) Fire/SOUL/CD válasza Panthera (#44887) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Megnéztem a deszkát (nem mai gyerek)...
A BIOS-ban ha letiltod a SATA RAID ROM opciót, úgy is kell neki driver vagy esetleg úgy a meghajtót sem látja a telepítő? :U
Ha esetleg így is gond van, akkor meg keress egy régebbi vagy újabb verziójú VIA Raid driver-t (a mostanihoz képest, amivel gond van)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44889) Panthera válasza Fire/SOUL/CD (#44888) üzenetére


Panthera
őstag

A sata raid romtól függetlenül, mindig kell neki driver, hogy elkezdje a telepítést. A bootolás közben egy pillanatra mindig látszik a hdd (channel 0-ra írja ki), a biosban viszont soha.

Most le volt tiltva a sata raid rom, minden drivert beadtam neki (a chipsetben ami benne volt, azt is), ugyanúgy nem lett jó.
Visszakapcsoltam a sata raid romot, akkor azt az üzenetet dobja fel a boot helyett:

"A lemezegység valamilyen hardverhibája miatt a Windows nem indítható.
A megadott rendszerindító lemez nem olvasható. Nézze meg a rendszerindítási elérési utat és a lemezegység hardverét.
További információkért olvassa el a Windows futtatásához szükséges lemezkonfigurációról szóló részt az operációs rendszer dokumentációjában, illetve a hardver dokumentációjának ezzel kapcsolatos részét."

(#44890) Fire/SOUL/CD válasza Panthera (#44889) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ok, akkor a SATA RAID ROM legyen engedélyezve és a floppy-ról a VIA RAID driver-t kell beadagolni (azt, aminek furcsa mód VIA SATA driver a neve, és eddig is azt adagoltad be), csak most jó eséllyel működni is fog a dolog. (NT5-ös mappába van a XP/2000 driver, nem az NT4 mappában!!!)

UI: Ja és természetesen az XP remélhetőleg nem egy moddolt(mindenféle chipset és egyéb driverrel szétkettyintett) ipari hulladék... Nehogy ilyen "apróság" miatt kelljen szenvedni... :(

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44891) neurodede


neurodede
csendes tag

Üdv kedves olvasók !
nekem olyan problémám lenne ,hogy xp-t (diablo) szeretnék telepíteni egy gépre ,de amikor a hdd váltáshoz ér akkor kék halál. ötletek ?
optika rendben van,
hdd elvileg rendben (99/100 hdd sentinel)
ide kábel cserélve
memtest sikeresen lefutott,
bios rendben
másik procival is ugyanezt csinálja

ja és amire hivatkozik ntfs.sys

(#44892) föccer válasza neurodede (#44891) üzenetére


föccer
nagyúr

Milyen fájlrendszert használ a HDD?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#44893) neurodede válasza föccer (#44892) üzenetére


neurodede
csendes tag

ntfs..
csináltam már azt is ,h elötte partition manager-el lecsaptam az egész hdd-t.
utána hirens-el is...

lot of gépet megcsinálok, de most tanácstalan vagyok.

(#44894) w.miki


w.miki
veterán

XPSP3 32bit mától nem látja a DVD írót.
Acer Aspire 5735z laptopon.
Eddig még minden OK volt, de ma már 3 újraindítás után sincs DVD íróm :(
Néztem az Eszközkezelőt, és ott felkiáltójeles is a IDE\CDROMHL-DT-ST_DVDRAM_GT10N___________________1.00____\5&16445514&0&0.0.0 nem tudom miért.
(Ezt írja:
A Windows nem tudja elindítani ezt a hardvereszközt, mert az eszköz konfigurációs információi (a rendszerleíró adatbázisban) nem teljesek vagy sérültek. (Kód: 19))

A jelenleginél jobb drivert nem talál hozzá.
Mit tanácsoltok?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#44895) Panthera válasza Fire/SOUL/CD (#44890) üzenetére


Panthera
őstag

Az xp az egy alap sp2, semmi nincs moddolva.
Nem lett jó, és a megszokottól eltérően most még kékhalál is jött pluszban. Többször nem próbálom meg, most már elegem van ebből a sz.rból.

Köszönöm szépen a segítséget!

(#44896) w.miki válasza w.miki (#44894) üzenetére


w.miki
veterán

MSFixiIt50027 valahogy megoldotta, az eltűnt DVD írót

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#44897) Panthera válasza Fire/SOUL/CD (#44890) üzenetére


Panthera
őstag

Kiderült, nem a driverekkel volt a gond. Beintegráltam egy xp telepítőbe és úgy felment az xp. Pedig úgy emlékeztem, hogy korábban már oldottam meg hasonló problémát tisztán floppyval.

(#44898) Fire/SOUL/CD válasza Panthera (#44897) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Végül is a lényeg, hogy csak összejött, bár ez azért nem kicsit érdekes, hogy ugyanaz a driver floppy-ról beadagolva nem működik, integrálva meg igen...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44899) Panthera válasza Fire/SOUL/CD (#44898) üzenetére


Panthera
őstag

Arra gondolok, nem lehet, hogy valamiért nem tölti át a drivert a c meghajtóra? És emiatt kezdődik az egész előről az első újraindítás után?

Lehet az is gond, hogy a többi gép az új volt, ez meg egy ősrégi, és egyszerűen nem kompatibilisek a hdd-vel.

[ Szerkesztve ]

(#44900) Bigyo13 válasza Panthera (#44899) üzenetére


Bigyo13
őstag

Jó régi alaplap lehet, ha nincs benne AHCI mód :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.