Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) cliofalcon


cliofalcon
csendes tag

A kérdésem lehet, hogy nem egészen ebbe a topicba vág, de azért felteszem válasz reményében. A laptopom a nagyobb memória és CPU igényű programoknál (pl. Photoshop CS2) lefagyasztja a programot, csak a kényszerű bezárás segít(ez nem segíti elő a munkám elmentését). Régebben ilyet nem csinált. Ezenfelül nagyon belassult. Egy Windows újratelepítés ezen segítene?

[ Szerkesztve ]

"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."

(#33002) leyo76 válasza cliofalcon (#33001) üzenetére


leyo76
senior tag

Nem tudom mennyire foglalkoztál eddig karbantartással, takarítással. Ha nincs bevett szokásod akkor újratelepítés előtt, kezdőknek, ajánlanám a tuneup 2010 -et. Angol ugyan, de találsz benne töredezettségmentesítőt, takarítót, különböző optimalizálási lehetőségeket. Aránylag egyszerű a használata, érdemes lenne ilyenben gondolkodni...

(#33003) cliofalcon


cliofalcon
csendes tag

Köszi, kipróbálom az újratelepítés úgyis nagyon macerás.

"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."

(#33004) Dot


Dot
őstag

Hali!
Volt ez a problémám. Javasolták, hogy próbáljam nem buherált windows-al. Kipróbáltam, ugyan úgy újraindult a gép!! Rekord idő alatt!! 20 másodpercet játszottam!!
Aztán gondoltam 1-et és bekapcsoltam a virtuális memóriát. És 3óra játék után nem produkálta a tünetet! Most vagy szerencsém volt vagy ez lenne a megoldás?!?!?!
Szerintetek?

Ja és ezt tessék nézegetni!!!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#33005) kraftxld válasza localhost (#33000) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez csak egy frissítés hozzá nem maga a csomag.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#33006) #93794560 válasza Dot (#33004) üzenetére


#93794560
törölt tag

Érdekes jelenség az, amiről korábban is beszámoltál, ugyanis a Windowsban alaphelyzetben a virtuális memória kezelése be van kapcsolva. Nem tudom, hogy nálad miként fordulhatott elő, hogy telepítés után nem volt engedélyezve, és külön kellett bekapcsolni. Használd így a gépet, és ha nincs több hiba, akkor ez volt a probléma forrása. Mindenesetre érdekes, mert még nem találkoztam olyannal, hogy a frissen feltelepített Windowsban ne lett volna engedélyezve a virtuális memória.

(#33007) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv újra,

Szokásos problémám, hogy nem akarok regedit-tel játszani, ahhoz még kuka vagyok...

Viszont a parancsikojaimról, a bal alsó sarokból el akarom tüntetni azt a kis nyilacskát. Van pár az Asztalon, és a minimalista design-ba nem fér bele a nyilacska. Kaptam egy fülest, miszerint ez segít(TweakXPUtility), és most ebben turkálok. Az angol nem idegen, de a program igen, és sehogy sem tudom, hol keressem a megoldást. Van aki tud segíteni/ismeri a programot?

Előre is köszi, Ábel

mod: Megtaláltam. Azzal, ha a nyilacskát eltüntetem, ugye nem vágok gallyra semmit? Gondolom buta kérdés, de sose lehet tudni :B (nem volt semmi olyan Note, ami azt mondja, hogy gáz lesz)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33008) Steelmanus válasza hoffman_ (#33007) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ahhoz hogy eltuntesd az nyilakat az ikonokrol eleg az MS fele TweakUi is.
Most W7 alatt vagyok de ha kell atbootolok es kuldhetek kepet.
Nem lesz baj belole, sot valaszthatsz hogy kisnyil legyen vagy semmi es ha jol emlekszem meg van olyan is hogy Egyedi, de ugye ez nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#33009) Steelmanus válasza #93794560 (#33006) üzenetére


Steelmanus
addikt

Gondolom hogy 4 Gb RAM mellet kikapcsolta, en is kikapcsoltam mar 2 Gb mellett is, igaz nem jatszom max neha a CoD2-vel ha merges vagyok :) de az siman befer a 2Gb-ba sok jatek szol ha nincs lapozofajl, hat amivel jatszani szeretett volna az nem szolt.

(#33010) hoffman_ válasza Steelmanus (#33008) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Már beleugrottam, eddig nincs gáz, bár én sztem nem az MS-sel csináltam. Köszi azért :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33011) Steelmanus válasza hoffman_ (#33010) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szia, nem is lesz en mar hosszu evek ota nyilak nelul nezem az XP-s Asztalt.

(#33012) Lakers


Lakers
tag

Sziasztok!

Épp most haverom gépével történt, rendszerbetöltési hiba....
Eset: először XP-t rakta fel, aztán Fedorát, de a fedorának baja volt, és particion magickkal leszedte a fedorát, és formázta... De a Grub utána a windows mappából írta ki a hibát... na ekkor be XP javítókonzol, fixboot, fixmbr parancsok, és azóta semmi, non-system disk hibát ír ki...
Ötlet valakinek, hogy hogyan lehet visszahozni az XP-t az élők sorába?
Most azzal próbálkozik, hogy a fedorát ismét felnyomja és rábízza a Grubot a dolgokra :D

(#33013) Dot válasza #93794560 (#33006) üzenetére


Dot
őstag

Én kapcsoltam ki 1. indításnál a virtuális memóriát. Mivel ha nincs bekacsolva akkor sokkal gyorsabb a gép.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#33014) leyo76 válasza Lakers (#33012) üzenetére


leyo76
senior tag

Szerintem ha másik partícióra feldobna egy xp-t csak annyi időre hogy felrakja rá az easy bcd-t és kijavítsa a dolgokat akkor sokkal jobban járna mintha még jobban összezutyulná az újrarakott fedorával...

(#33015) #93794560 válasza Dot (#33013) üzenetére


#93794560
törölt tag

Az igaz, hogy kikapcsolt virtuális memóriánál gyorsabb a gép, de amint olyan alkalmazás fut, aminek a fizikai memóriánál többre lenne szüksége, akkor jönnek a gondok. Netezésnél, egyéb hagyományos használatnál nyilván nincs rá szükség, de a mai izom 3D-s programoknál már előfordulhat.

(#33016) Dot válasza #93794560 (#33015) üzenetére


Dot
őstag

Ja csak az a fura, hogy mikor kikapcsoltam a virtuális memóriát és elindítottam a company-t akkor láttam hogy elvileg 1,2giga memóriát foglal, vagy cod6 1,7gigát. Összesen sose ment 2,2 giga fölé a memóriahasználat.
Tehát nem is gyanakodtam ilyesmire. Az óra mellett se jelezte, hogy kevés lenne a memória.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#33017) Mag__


Mag__
tag

Sziasztok!

Egyik gépemen csak 55%-al megy max a hálozat,annyival sem mindig.
Win xp sp1 op rendszer.

Itt egy kép:

[link]

köszi a választ

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#33018) Zozzant válasza Mag__ (#33017) üzenetére


Zozzant
addikt

miért is kellene 100%-al mennie?

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#33019) Mag__


Mag__
tag

100 mbites lanon másolok adatokat. Másik géppel töltök fel ugyan arra, ott a másik 88%-on megy,de a kérdéses gép csak 55%-ig megy fel.Valami probléma lehet a netkoddal vagy, a hálokártyáva nem full duplex,vagy ilyesmire gondolok.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#33020) Zozzant válasza Mag__ (#33019) üzenetére


Zozzant
addikt

Pl a netlimiterrel próbáld nézni, mert a windows annyi infót mutat hogy kb semmit

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#33021) mattpaksi


mattpaksi
tag

Hol tudom megnézni hogy egy xp cd volt-e már regisztrálva?

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#33022) hoffman_ válasza Steelmanus (#33011) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33023) Dot


Dot
őstag

Még mindig újraindulgat a gépem... Probléma itt felmerült, hogy a buherált xp okozza a leállást, de most már teljesen jogtiszta xp van fent! Most CoD6 alatt állt le ami szintén eredeti.

Aztán megoldódni látszott a probléma azzal, hogy bekapcsoltam a virtuális memóriát. De ezek szerint csak szerencsém volt, hogy nem indult újra a gép mióta bekapcsoltam.

Ezek szerint valami módon ez a konfig nem alkalmas xp-re, vagy nemtudom.
Akinek van ötlete az feltétlen írja!!

[ Szerkesztve ]

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#33024) akaido válasza Dot (#33023) üzenetére


akaido
addikt

Első kör a hw MEO:
Minden csatlakozás tökéletes? Tehát CPU hűtő perfektül illeszkedik a procira, nincs kissé ferdén rajta? A HDD-k csatlakozása is rendben van? A tápcsati jól a helyén van az alaplapban?

Második kör sw:
Minden XP-s driver feltelepített korrekt állapotban van? ( alaplapi chipset driver, hangzsuga, vga meghajtó, LAN driver) Eszközkezelőben megnézed van-é sárga felkiáltójel?

Harmadik kör: A virtuális memcsit fix kezdeti és max. értékre állítsd be!

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#33025) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Segítségeteket kérném, mert kifogytam az ötletekből..

Adott 1 laptop xp home-al, amit idehoztak, hogy vírusos lett, nem is bootolt. Nopara, xp cd be, fixboot, már megy is. Dolgozott mint atom, Norton 360-at első dolgom volt leszedni róla, majd reboot, csodák csodájára már nem dolgoztatta a winyót. Utána futtattam egy spyware keresést is, talált valamit, azok mentek karanténba, reboot, és azóta nem hajlandó felállni a rendszer! Indulás után az asztal 1mp-re megjelenik, majd jön a "kék csoda" 0x0000008e BSOD kóddal. Csökkentett módban elindul.
Amiket eddig próbáltam:
-csökkentett módban driverek újratelepítése (már amelyiket engedte)
-a törölt fájlok visszaállítása
-xp javításos újratelepítési kísérlet, de nem látja a korábbi telepített rendszert (se prof se home cd-vel)
-hiba javítására keresgéltem, de eddig egyik módszer sem vezetett eredményre.

Úgy kellene helyrerakni a kicsikét, hogy a telepített dolgok megmaradjanak rajta, mert közülük néhány nem pótolható. Ghostolás sem játszik, mert a benne lévő 80-as winyóból 12giga szabad és eleve nincs több partíció, tehát egyrészt nincs hova, másrészt ennyi adatot nem is szeretnék átmozgatni.

Ötleteket szívesen várom :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#33026) Fire/SOUL/CD válasza A_ScHuLcZ (#33025) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Azzal kell kezdeni, hogy ha lehetséges, akkor felsorolod, hogy mi az, ami szerinted nem pótolható, hátha vagyunk itt a fórumban többen, akik lehet, hogy tudunk rá megoldást(persze ez nem biztos, de egy próbát azért megérne). Mindezt azért kellene megtenni, mert az a gép halott. Ott teljes újratelepítés kell, lassú formattal formázva a teljes merevlemezt. Olyan rendszerrel alapban nem foglalkozom, amin olyan kártevő is lehetett, ami képes volt, a többszörösen védett MBR-be is belerondítani... :(
(Azonkívül meg biztosan marad olyan kártevő(mert jó eséllyel nem fogod tudni leszedni, vagy ha igen, akkor rendszerfájlok mennek a levesbe, vagy már mentek is a levesbe), ami abban a pillanatban, amikor pl a nethez kapcsolódsz, hozza egyből a haverokat "bulizni")

Szomorúan, de pár dolgot le kell szögezni

1. A tulaj megtanulja, hogy milyen fontos az értékes adatok mentése
2. Az 1 partíciónak ilyen negatív kihatása vannak(ha 2 partíció lenne, akkor nem kellene az egészet formázni)
3. Ha tetszik, ha nem, de megkockáztatom, hogy olyan kártevő sem kerülhetett be magától, ami képes csak úgy simán MBR-t fertőzni, ehhez a user aktív közreműködése kellett

Szóval sorold fel a pótolhatatlan adatokat/progikat, ez a legtöbb amit tehetsz jelen körülmények közt

Fire.

UI: Ha egy ilyen fertőzöttségű rendszerről mentesz le adatokat, akkor semmi sem garantálja, hogy nem fertőzött fájlokat fogsz lementeni, vagy adott esetben akár egy penderive csatlakoztatásakor, maga az egység is egyből nem fog-e fertőződni...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#33027) kraftxld válasza Mag__ (#33019) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Milyen hálókártya, milyen switch, vinyó bírja mindkétoldalt a tempót, nem széjjel töredezett file-okat próbálsz másolni? Meg már az SP2-t se támogatja az MS nemhogy az SP1-et, úgyhogy kezdésnek SP3 fel.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#33028) InHell


InHell
senior tag

Sziasztok.Van most egy XP prof. a gépemen,és volt mellette egy win 7 is.Csakhogy a win 7 -et már letöröltem,de bootoláskor még mindig felkínálja melyik oprendszert akarom indítani.Nem lehet ezt valahogy eltüntetni,mivel már csak XP van fent,és roppantul idegesítő?
Köszi.Üdv.

< béna duma helye >

(#33029) Dot válasza akaido (#33024) üzenetére


Dot
őstag

1. kör: Mivel szinte az egész gép ki lett cserélve és minden csere után leállt a gép, így szerintem ez rendben van. Azért a biztonság kedvéért minden csatlakozót megnyomkodtam.
Majd megpróbálom az intel alap hűtőjével, ha legközelebb szétszedem a gépet. Ránézésre nem ér hozzá sehol a hűtő a chipekhez.

2. kör: Természetesen az összes driver az alaplap cd-jéről van felinstallálva! Kivétel a videókari, ez a legfrissebb nem béta az nvidia.com-ról. Eszközkezelőbe sárga színnek nyoma sincs.

3. kör: Pontosan milyen értéket állítsak be? Most az alap amit a windows beállít a 3GB.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#33030) Dot válasza InHell (#33028) üzenetére


Dot
őstag

Hali!
Sajátgép jobb klikk-> Speciális fül-> Indítás és helyreállítás-> Beállítások-> Rendszerindítás
itt rámész a szerkesztésre és kitörlöd a W7 sorát.
Vagy ha félsz hogy valami mást is kitörölsz akkor itt a Rendszerindításnál kiválasztod az xp-t és beállítod a Rendszerek listájának megjelenítését 1 másodpercre vagy kiveszed a pipát.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#33031) cigam válasza A_ScHuLcZ (#33025) üzenetére


cigam
félisten

Viccesek ezek a pótolhatatlan adatok. Miért nem készült róluk mentés (eső után köpönyeg). Viszont nemértem, hogy miért nem ér meg egy 20k-s külső vinyót a mentés?
Merthogy, ha a winyo nem sérült, egy liveCD-vel simán lementhető minden adat egy külső egységre. Vagy annyira mégsem fontosak azok a "pótolhatatlan" fájlok?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#33032) InHell válasza Dot (#33030) üzenetére


InHell
senior tag

Szia.
Nem nagyon látok win7 -re vonatkozó sorokat sajnos.Mit kéne kitöröljek,esetleg segítenél?
mutatom:

< béna duma helye >

(#33033) Dot válasza InHell (#33032) üzenetére


Dot
őstag

Természetesen akkor maradt a 2. megoldás:
"Vagy ha félsz hogy valami mást is kitörölsz akkor itt a Rendszerindításnál kiválasztod az xp-t és beállítod a Rendszerek listájának megjelenítését 1 másodpercre vagy kiveszed a pipát."

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#33034) zsole84


zsole84
senior tag

Lenne egy problémám:

Az xp pár napja nem indult. Valamilyen dll fájl hiányzott/hibás volt. Újratelepítettem a rendszert. Most pedig az van, hogy bootolás után elsötétül a kép, kb. 6-7mp-en belül alul egy szürke csík jelenik meg, majd ezt követően indul el a windows. Mitől van ez?

(#33035) szbalogh


szbalogh
őstag

Halihó!

Van nekem egy kis itx-es pc-m. Nincsen rajta ide csati csak 2db sata. Egy xp-t vagy 7-et szeretnék egy 2gb-os pendrive-ra tenni és azzal használni amíg nem szerzek vinyót hozzá. Hogyan csináljak ilyen pendrájvot ami ismeri a gép hardvereit is?

Lécci segítsetek!

Nick: HE_Storm

(#33036) InHell válasza Dot (#33033) üzenetére


InHell
senior tag

Ez így szépen hangzik,csakhogy nincs választási lehetőség,amint látod itt csak az XP.

Viszont bootoláskor alapértelmezettnek a win7-en van,nem pedig az XP-n.Így értelmetlen 1 secre beállítani.
Akkor marad a win reinstall?.Kitörölném a boot.ini-ből ha lenne mit.

< béna duma helye >

(#33037) pukkancska válasza zsole84 (#33034) üzenetére


pukkancska
tag

Semmi.
Betölti az alapfájlokat a rendszer.

(#33038) cigam válasza InHell (#33036) üzenetére


cigam
félisten

Az nem lehet, hogy a W7 után maradt egy 100MB-os partíció ami berántja a rendszert? Nézd meg egy partícionáló programmal, hogy van-e, és hogy az-e az aktív? Ha igen, akkor állítsd át, hogy az XP-s partíció legyen az aktív.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#33039) Steelmanus válasza cigam (#33038) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hat ez nem jutott volna az eszembe, igen jo hogy beirtad, mert ezek szerint ez csak ugy allhat elo ha a W7-et telepitettek elsore majd utanna az XP-t es a W7 javitassal helyrehoztak MBR-t. Remek eszrevetel, koszonet erte.

[ Szerkesztve ]

(#33040) ro_bert17 válasza InHell (#33036) üzenetére


ro_bert17
őstag

Találtam egy ilyet. Utólag nem tudom ér-e valamit (ráadásul lehet csak az RC-re volt jó), de egy próbát talán...

(#33041) benedekco válasza akaido (#32914) üzenetére


benedekco
addikt

semmi nem jött be :(
Tényleg nem tudom mi lehet... valaki mondta, hogy már tapasztalt ilyesmit realtek-el, majd küld rá valami progit, de még nem tette meg... esetleg valaki másnak ilyesmi problémája?

Más.
Energiagazdálkodás sémát szeretnék asztalról módosítani. Erre hogy van lehetőségem?
Pl kitenni egy ikont asztalra amit elindítva maximális telep-re kapcsol az energiaellátás. Vagy bármi másra. Gondolom egy cmd paranccsal ez megoldható, csak sajna nem tudom hogy hívjam meg a progit ami átállítja a czuccost.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#33042) brd válasza InHell (#33036) üzenetére


brd
nagyúr

A Vista óta másféleképpen indul a rendszer, ezért XP-s telepítőCD-be, bootol róla, majd j betű, fekete háttér előjön, rendszergazda jelszó beír, majd fixboot és fixmbr. Az XP partíciójának aktívvá tétele csak akkor fog segíteni, ha azon is megvannak a rendszerindító file-ok (ntldr, ntdetect.com stb.), ill. a bootsectora is megfelelő.

The only real valuable thing is intuition.

(#33043) brd válasza benedekco (#32797) üzenetére


brd
nagyúr

A DHCP az hol lenne? A routerben? biztos, hogy jó helyre kötöd a kábelt (LAN portok), ill. biztos, hogy működik/bekapcsolt a routerben ez a funkció?

The only real valuable thing is intuition.

(#33044) zsole84 válasza pukkancska (#33037) üzenetére


zsole84
senior tag

Értem, de ezelőtt nem csinált ilyet, hanem rögtön töltött, most meg megakad.

(#33045) benedekco válasza brd (#33043) üzenetére


benedekco
addikt

Biztos, hogy ha nem kötök be semmit sehova és automatikus az ip akkor már elszáll a helyi hálózat. (a win kioszthatná a kártyának, de nem képes erre se, nemhogy még egy router egy nem működő valaminek amit a win se tud kezelni)
Mellesleg, elég sok ilyet kötöttem már össze és elég sokat szívtam, hogy ne búrjam el a router részét. De itt még odáig sem jutok el! :O Ez benne a buli. Különben nem jöttem volna ide kérdezni.
Bocsi, csak mindenki ezzel jött és már leírtam sokadjára, hogy ezekkel tuti nincs baj! Mellesleg a router itthon még működött. Ott is működik, de csak fixen kiosztott IP esetén látom azt. Így viszont nincs net.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#33046) brd válasza benedekco (#33045) üzenetére


brd
nagyúr

A win kioszt saját magának, ez a 169.xxxx cím. A felkiáltójel pedig azért van ott, mert azt jelzi vele, hogy ez nem DHCP-től kapott, hanem magának adta a gép(win). Persze ettől még lehet a driver is rossz.

The only real valuable thing is intuition.

(#33047) InHell válasza brd (#33042) üzenetére


InHell
senior tag

Szia.
Nem fogadja el a rendszergazda jelszavamat.3 próbálkozás után meg indítsam újra..Szerintem reinstall.
Azért köszi a segítséget mindenkinek.

< béna duma helye >

(#33048) pukkancska válasza zsole84 (#33044) üzenetére


pukkancska
tag

Ha arra gondolsz, akkor nekem is az 1 soros szürke csík szaggatottan ugrál. Tehát balról elkezd ugrálni, megáll, újra elindul, megáll.
Töredezettség mentesítsd a kötetet, mert lehet, hogy azért kell többet várnod mint normál esetben, mert ugrál a vinyó feje.

(#33049) benedekco válasza brd (#33046) üzenetére


benedekco
addikt

A win nem oszt ki magának semmit, mert nem képes rá.

Alaplapi driverrel is ezt a mókát játssza meg a legfrissebb realtek.com-ról letöltöttel is.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#33050) brd válasza benedekco (#33049) üzenetére


brd
nagyúr

De, a win osztja magának azt a 169.xxx-es címet, mert ez a tartomány direkt erre van fenntartva.

Nézd, hosszú praxisom alatti ilyen hibával még nem találkoztam, és nehezen is tudom elképzelni, hogy driver hogyan okozhat ilyet, hogy csak a DHCP üzenetek nem jutnak el a gépig (persze megoldható, de ennek a hibaként való megjelenése igen valószínűtlen). Mindenesetre próbálj ki másik hálókártyát is.

The only real valuable thing is intuition.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.