Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) Ronny3 válasza Fire/SOUL/CD (#44600) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Hát ez nem megoldás sajnos a gondomra, mert amit linkelsz azt már magam is megtaláltam és csak ez a baj vele:

The Intel® USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver is not supported on Windows XP* and Windows Vista
:O

de biztos van megoldás, hogy rávegyem az XP-t, hogy ne driver nélkül legyen.... :U

[ Szerkesztve ]

(#44602) gyga válasza Fire/SOUL/CD (#44600) üzenetére


gyga
senior tag

köszi kipróbálom

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#44603) brd válasza Ronny3 (#44598) üzenetére


brd
nagyúr

Ennek leginkább driverokai vannak, vagy van egy régi driver regisztrálva az OS-ben, amihez már nincs fizikai eszköz, de keresi, vagy olyan drivert használsz, ami vár valamire (de lehet, hogy nincs is más driver, így másikat nem is fogsz találni, ami jobb). Ill. még talán az ún. Prefetch működése lehet nem optimális, ezt úgy tudod helyretenni, hogy törlöd a Windows\Prefetch tartalmát (ha fosol, akkor a törlés előtt másold ki a tartalmát biztos helyre, de bajt nem csinálsz a törléssel, újra létrehozza úgyis). A rend (a Prefetch normális működése) pár újraindítás (5-6) és pár órás használat után áll helyre.

USB: nincs. Egyébként, ha a gyártó azt mondja, hogy nem készít hozzá, mire számítasz...?

Nem kell driver nélkül lennie, ott a leírásban, be kell állítani a BIOS-t megfelelően, és akkor 2.0-sként múkodni fog.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44604) Ronny3 válasza brd (#44603) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Köszi a választ:) Kipróbálom..

és igazad van kb semmire nem számítok, de ahogy az AHCI támogatást is egymagam oldottam meg Xp-n úgy, hogy kb senki nem tudta a megoldást, gondoltam erre rákérdezek, hátha valakinek is van ilyen gondja és megoldotta:)

Amúgy számmomra érthetetlen, hogy miért nem készít az Intel az XP-hez USB 3 -as támogatási drivert, mert amúgy a többi gyártó meg KÉSZÍT USB 3 -as controllerhez XP drivert:(

Működik most is USB 2 -es -ként az összes USB 3-as port... mert driver nélkül autómatikusan a 2-es controller működteti... :U
De pont azért vettem az alaplapot mert kéne az USB 3 -as gyorsasága, ami azért érdekes, mert összesen 8 USB3 port van az alaplapra integrálva, és abból 4db ETRON típusú, amihez van XP driver, de mivel az Intel alaplapi driver nem támogatja az USB 3-at ezért az Etron USB 3 -as is csak USB 2-esként működik, ami vicc:S

[ Szerkesztve ]

(#44605) gyga válasza Fire/SOUL/CD (#44600) üzenetére


gyga
senior tag

Nagyon jó köszönöm :) most már csak az ékezeteket kell elhagynom mert mert nem szereti :)

szerk Majdnem jó. Ha pl több szóból áll a mappa akkor (pl: hb györössy kert 19-59) akkor mellé csinál 4 mappát hb/györössy/kert/19-59 néven és ezekbe teszi bele a kívánt almappákat

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#44606) brd válasza Ronny3 (#44604) üzenetére


brd
nagyúr

Nincs mit.

kb senki nem tudta a megoldást

Én nem olvastam a kérdésed, valamit biztos mondtam volna, mert havonta kb. legalább 1 gépet át kell hekkelnem IDE-ről AHCI-re. ;)

USB: valószínűleg úgy gondolja, hogy az már neki érdektelen piac, nem éri meg oda nagyon fejlesztgetni.

Nekem is ilyen megoldással van kettő USB3-as vezérlő az alaplapon (1 Intel, egy Eltron), ám sajnos nincsen USB3-as eszközöm, ezért kipróbálni nem tudom, és a problémakör sem nagyon izgat, de az Eltron vezérlő nem pont azért került az alaplapra, hogy legyen egy chipsetfüggetlen USB3-as vezérlő?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44607) Ronny3 válasza brd (#44606) üzenetére


Ronny3
aktív tag

NA hát ez az érdekes amit én sem értek, mert fel telepítettem az Etron USB 3-as drivert az XP-re és akkor is az USB 2-es sebességén megy csak, az ASROCK Fatality XFastUSB gyorsasági meghajtó programjával együtt is:(

Kb. 22.000 kbyte/mp -on a win 7-en kipróbált 80-135.000 kbyte/mp helyett:(

[ Szerkesztve ]

(#44608) brd válasza Ronny3 (#44607) üzenetére


brd
nagyúr

Nem lehet, hogy esetleg más driver van hozzá, vagy a BIOS-ban kell valamit állítani, hogy USB3-ként működjön?

The only real valuable thing is intuition.

(#44609) Fire/SOUL/CD válasza gyga (#44605) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"szerk Majdnem jó. Ha pl több szóból áll a mappa akkor (pl: hb györössy kert 19-59) akkor mellé csinál 4 mappát hb/györössy/kert/19-59 néven és ezekbe teszi bele a kívánt almappákat"
Ja igen... Módosítottam

@echo off
for /D %%d in (*) do (
echo "%%d"
md "%%d\01_mappaneve"
md "%%d\02_mappaneve"
md "%%d\03_mappaneve"
md "%%d\04_mappaneve"
md "%%d\05_mappaneve"
md "%%d\06_mappaneve"
md "%%d\07_mappaneve"
md "%%d\08_mappaneve"
md "%%d\09_mappaneve"
md "%%d\10_mappaneve"
)
pause

"most már csak az ékezeteket kell elhagynom mert mert nem szereti "
Nem kell, csak ezt a kódot másold be a Wordpad-be, ott beírod ékezetes mappaneveket, majd mentés másként és a fájltípusnál a szöveg - MS-DOS formátum típust választod (brekeghet, hogy formátumvesztés stb, de az nem érdekes) és mented. Át kell nevezni TXT-ről BAT-ra és kész.
Így biztosan működik rendesen, mint ahogy láthatod is: [link]

UI: Ha még lesz ezzel kapcsolatos gond(remélem nem), azt már privátba írd meg...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44610) Ronny3 válasza brd (#44608) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Na legalább az USB 3 -as gondom megoldódott, mert a 8 db portból CSAK 2 volt ami tud működni USB 3-as sebességgel..:O

a legfelső kettő.. a többi 6 db csak az Intel driverrel működne USB 3 -as sebességgel.. most végig dugdostam és erre az eredményre jutottam:)

de az a lényeg, hogy mostmár nem érdekel az Intel driver, hogy lesz e, mert a külső HDD-re tudok USB 3-as sebességgel másolni a legfelső kettő USB3-as porton keresztül XP-n, ami most 125.000 kbyte/mp :C

A boot dologgal kapcsolatban még tesztelem, mert törőltem a Prefetch mappát, de még nem gyorsul a bootolás sajnos, pedig megvolt az 5 indítás már bőven:)

Nem tudod, hogy kell azokat a drivereket kitörölni vagy milyen programmal kell kitakarítani, ami az előző alaplapra telepítés miatt beragadt driverek és már nem kell? Köszi szépen az ötleteket:) :U :R

Mert tuti az a baj a 11x boot "csík" szaladgálás miatt, hogy keres valamit ami már nincs:(

[ Szerkesztve ]

(#44611) Ronny3 válasza brd (#44608) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Megtaláltam azt a hardvert amit keres a WIN bootnál:

az IDE portnak az egyik ágán nincs semmi és oda keres valamit és ugye nem talál, amint bedugtam az IDE-s HDD reckkel, akkor felére csökkent a boot csík 11 ről kb.6-ra:)

Már csak arra kéne megoldás, hogy az IDE-s HDD nélkül is maradjon ez a kb. 6 csík ;]

[ Szerkesztve ]

(#44612) Poo válasza Ronny3 (#44611) üzenetére


Poo
aktív tag

Biosban jól be van állítva ez az IDE rész és az eszközökön a jumper is?Azt hiszem hogy ha csak egy mastered van ki lehet kapcsolni biosban hogy ne keressen mást,gondolom most auto-n van és ezért keresgélhet.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#44613) brd válasza Ronny3 (#44611) üzenetére


brd
nagyúr

Nem lehet a csatornát/portokat kikapcsolni a BIOS-ban? Az USB pedig elvileg kékkel van megjelölve, pont ezért, hogy az az USB3-as. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#44614) Ronny3 válasza brd (#44613) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Igen kékkel van megjelőlve az USB3-as portok, mind a 8db:D

Nem tudtam, hogy melyik az a pár amit érdemben USB3-as portként tudok használni XP-n, mert azt a kettő darabot legfelül az egér port mellett kezeli az ETRON gyártó XP drivere!

A többit az Intel hajtaná, ha lenne hozzá XP driver:(

IDE csatornákat nem lehet kikapcsolni BIOSBAN, sőt az IDE controllert sem találtam, hogy kikapcsoljam... :U

[ Szerkesztve ]

(#44615) joccadoki válasza Fire/SOUL/CD (#44600) üzenetére


joccadoki
senior tag

így van egy kis parancsor. mi mindenre jó még a dos. De nem kell word hozzá inkább a szövegszerkesztő is elég. Azt elmenteni egy txt-be majd átkonvertálni .bat-ba

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#44616) joccadoki válasza Ronny3 (#44614) üzenetére


joccadoki
senior tag

elméletileg le lehet tiltani méghozzá a Standard CMOS Features-ben belépsz és ott találhatóak a meghajtók.
Rálépsz ami nem kell, majd az auto-t kijavítod NONE-ra ezáltal kikapcsolja a meghajtót. Ráadásul a rendszer elméletileg így is kezeli

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#44617) brd válasza Ronny3 (#44614) üzenetére


brd
nagyúr

:)

:(

The only real valuable thing is intuition.

(#44618) joccadoki válasza brd (#44617) üzenetére


joccadoki
senior tag

bő válasz volt :D :D :D

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#44619) Fire/SOUL/CD válasza joccadoki (#44615) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Wordpad-t írtam(ez a beépített szövegszerkesztője a Windows-oknak), nem Word-t... :N

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44620) Ronny3 válasza brd (#44617) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Ez nekem is tetszett:D :C

(#44616) joccadoki : Nem volt szükség kikapcsolni a meghajtót a BIOSBAN, mert átcseréltem az IDE-éket és most a MASTER-re tettem a DVD írót és a SLAVE-re az IDE-s Rackes HDD-t és mostmár ha kiveszem az IDE-s HDD-t a mobil rackből akkor már nem keresi BOOT-nál az XP az IDE csatorna SLAVE csatornáján, hogy van-e valami hardver, mert megelékszik a MASTER-re berakott DVD íróval és 11 boot "csík" helyett már csak 6 van :C :U

[ Szerkesztve ]

(#44621) Csontikka válasza Ronny3 (#44598) üzenetére


Csontikka
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#44622) vikzolol3


vikzolol3
csendes tag

segítsetek ezt hogy oldjam meg? mit rakjak fel hogy jó legyen???
http://www.kepfeltoltes.hu/view/130419/n_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#44623) joccadoki válasza Ronny3 (#44620) üzenetére


joccadoki
senior tag

Ronny 3 : nem érettem azt hogy miért jó, hogy a CDROM van masteren és a HDD pedig slaven. Mivel a bios megkülönbözteti ezeket bootolás szembontjából. Meg azt sem értem, hogy ezzel a cserével hogy tűnik el a boot csíkbol? egyáltlán milyen boot csík?

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#44624) joccadoki válasza vikzolol3 (#44622) üzenetére


joccadoki
senior tag

Miért mi ez?
Valami játékot nem tudsz felrakni (a cabal az egy game nem?)? Ráadásul ez valami update.exe. Ezzel frissíteni szoktak nem elindítani.

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#44625) brd válasza joccadoki (#44623) üzenetére


brd
nagyúr

Leírta: azért jó, mert így a vezérlő nem vár a nem létező eszköz felismerésére, hanem rögtön szembefut vele egy ATAPI eszköz. A boot csíkból úgy tűnik el, hogy van a Windows bootolása közben egy (több?) rész, amikor minden más leáll, és csak vár valamire, ez az eszközfelismerés a jelek szerint pont egy ilyen várakozás. Arról a boot csíkról van szó, ami azon az ótvar felbontású/színmélységű Windows XP bootlogó alatt balról jobbra mászkál (úgy néz ki nagy fantáziával, mintha egy kukac mozogna).

The only real valuable thing is intuition.

(#44626) joccadoki válasza brd (#44625) üzenetére


joccadoki
senior tag

persze ez világos csak azt nem értem hogy a meghajtók általában(mindig) plug and play eszközök! A "bootcsík" pedig folyamatjelző és az nem mutat semmit csak hogy nincs lefagyva a computer. Ha kiakad valamiért, az egy esetleges eszköz csere, hibás szektor, sok program a winen belül. A windows leállítása során menti az adatokat és az esetleges új hardverlistát is! köze nincsen egy esetleges master - slave cseréhez az xp bootolásának, pláne hogy a bios beállításait részben nem is veszi figyelembe.

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#44627) brd válasza joccadoki (#44626) üzenetére


brd
nagyúr

Nem mindig, az IDE (P-ATA) pl. tipikusan nem P'n'P, HW-szinten legalábbis nem. Az, hogy driverszinten esetleg az szokott lenni, csak a hibaelkerülés miatt van valószínűleg, mert így nem kapsz kékhalált, ha eltűnik egy P-ATA eszköz a rendszerből menet közben. A bootcsík nem kiakad, csak most neki 11 helyett 6x megy el balról jobbra, ez azt jelenti, hogy jóval kevesebb ideig tart (hiszen majdnem a fele).

köze nincsen egy esetleges master - slave cseréhez az xp bootolásának, pláne hogy a bios beállításait részben nem is veszi figyelembe.

Hogyne lenne, minden bootfolyamatnál inicializálásra kerülnek az OS-ben bejegyzett driverrel rendelkező HW-eszközök, ennek a háttértároló-vezérlő esetén egy portdetektálás is a része. Érthetőbben fogalmazva: minden bootolás esetén vizsgálásra kerül, hogy a vezérlő portjain milyen eszköz van. Nem létező eszköznél ez általában tovább tart. ;)

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44628) szucs.miki


szucs.miki
csendes tag

Sziasztok!

Problémám merült fel a Windows XP telepítése közben:
Leformázom a winchestert, partícionálom, bebootolok a telepítő lemezről "A Windows most fájlokat másol.", aztán újra indul a gép és a "A folytatáshoz nyomjon meg egy gombot" (vagy valami ilyesmi szöveg) résznél megakad a telepítés, elméletileg 5mp és tovább lép, folytatódik a telepítés (bejön a grafikus kép, stb.) de ehelyett gyakorlatilag lefagy. Valakinek valami ötlete?

(#44629) Jarod1 válasza szucs.miki (#44628) üzenetére


Jarod1
addikt

bootolj cd, ről és ramtesztet indítsd el,

(#44630) csoszrobert


csoszrobert
csendes tag

Üdvözletem a Mélyen Tisztelt Guruknak!

Helyzetem a kövi: adott egy internet szoláltatás (www.tmnet.hu), ami egy wireless internet szolgáltatás. Jelenség: Fogadott byte-ok száma mindig jóval kevesebb mint a küldött. Amikor ez a jelenség mutatkozik, akkor a net sem használható, annak ellenére, hogy az internet kapcsolat csatlakozva van. Ha letiltom a hálózati csatlakozást, majd kihúzom a modem tápegységét (adapter), majd vissza, ezt követően újra engedélyezem a netkapcsolatot, akkor a hálózati cím lekérése és újra csatlakozás után müxik a net kb. 10-20 percig, majd kezdődik minden előlről...

Miért lehet ez? Szolgáltató hibája, vagy nálam nincs rendben valami? Mit lehet tenni?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#44631) brd válasza csoszrobert (#44630) üzenetére


brd
nagyúr

Vírus/windows filemegosztáson látszódnak a többi wireless user számára a file-jaid és másolják/torrent. (Valószínűségi sorrend is egyben.)

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#44632) Jarod1 válasza csoszrobert (#44630) üzenetére


Jarod1
addikt

az ip cím kiosztás automata vagy manuális?

(#44633) csoszrobert válasza Jarod1 (#44632) üzenetére


csoszrobert
csendes tag

Automata, DHCP-vel kiosztott.

(#44634) Ronny3


Ronny3
aktív tag

Esetleg valaki tudja, hogy az XP-n hogyan tudom elővarázsolni a Samsung TV által külső HDD-re felvett filmeket?

XFS fájl rendszerben van, de az XP-m nem látja a HDD tartalmát..

Nem nagyon találok XFS fájlrendszert olvasni képes keretprogramot :W :U

(#44635) Visormail válasza Ronny3 (#44634) üzenetére


Visormail
addikt

Ezt találtam Crossmeta File System Drivers

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#44636) Ronny3 válasza Visormail (#44635) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Köszönöm, de sajnos ezt NEM engedi az XP telepíteni.. elkezdi de hibát ír ki:(

valami portmap port 111 -et keres telepítésnél.. aztse tudom miaz:(
azt mondja, hogy a crossmeta file system 1.2 nincs telepítve a gépemen .. :(((

Nem hiszem el, hogy nincs egy normális PROGRAM ami az XFS fájlrendszert tudja olvasni XP alatt :Y

[ Szerkesztve ]

(#44637) Visormail válasza Ronny3 (#44636) üzenetére


Visormail
addikt

Csinálj a hibaüzenetről egy képernyőmentést, ahogy néztem nagyjából ez az egy program az esélyed rá hogy olvasd az xfs-t bármelyik windows alatt. Remélem rendszergazda joggal indítod a telepítőt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#44638) Ronny3 válasza Visormail (#44637) üzenetére


Ronny3
aktív tag

3 HIBA üzenet is van :U

HIBA1

HIBA2

HIBA3

(#44639) Visormail válasza Ronny3 (#44638) üzenetére


Visormail
addikt

Úgy kezdi hogy nincs fent az alapprogram ezért nem tudja feltenni a kiegészítést, tehát szerintem rossz sorrendben telepíted. Szedd le mindkét telepítőt és először a Crossmeta FUSE Kernel nevűt tedd fel, utána az Addons XFS-t.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#44640) Ronny3 válasza Visormail (#44639) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Köszönöm:)

Igazad volt igen, de a 1073-as hiba így is megvan a végén a telepítés befejezte előtt:(

[ Szerkesztve ]

(#44641) Ronny3


Ronny3
aktív tag

De amúgy ez iszonyú bonyolúlt valami, azt sem tudom, hogy olvassam ki vele a HDD tartalmát:(

Ha esetleg valaki tud olyan programot ami az XFS fájlrendszert olvasni tudja és fut XP-n, azt megköszönném! :)

(#44642) DS39 válasza Ronny3 (#44641) üzenetére


DS39
nagyúr

a Linux támogatja ezt a fájlrendszert, szerintem tölts le egy linux live cd-t, azzal próbáld meg átmásolni a videofájlokat az NTFS fájlrendszeredre. :)

(#44643) joccadoki válasza Ronny3 (#44641) üzenetére


joccadoki
senior tag

1 a probléma ott van, hogy ez egy titkosított adat! ezt csak külön progival tudod nézni. meg kell keresni a hozzávaló programot ami alkalmas erre! ( nem tartom valószínűnek hogy megoldja a problémát ha linuxal felmásolod NTFS-re mivel akkor sem tudod lejátszani! Amúgy egy partíciócsere megoldaná a gondot.)

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#44644) Ronny3 válasza joccadoki (#44643) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Na szia!

Köszönöm, hogy érdemben is tudsz jókat írni:)

Igen valószínű TITKOSAK a dolgok a HDD-n mert a SAMSUNG TV vette fel rá a műsort!

A partició cserét, hogy csináljam? Nem kell formázni ahhoz a HDD-t? Mert akkor minden eltűnik róla! :(

Utólag is KÖSZÖNÖM (#44627) brd válaszait, mert NAGYON jól leírta, hogy mi miért és hogyan van az XP BOOT-nál:)

(#44645) Ronny3 válasza DS39 (#44642) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Köszi ez is jó ötlet, csak megtudjam csinálni mert ilyet még soha... :U

(#44646) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

A "places bar"-ral szórakozok, egy reg fájlt akartam létrehozni erre a célra, hogy a TweakUI-t kihagyhassam a buliból.
Viszont a reg fájl egy "places-szűz" gépen törli a többi alaphivatkozást is (nem jelenik meg semmi helyette).
Azt vettem észre, hogy a kulcs végén alapesetben hiányzik a "comdlg32\PlacesBar". A TweakUI / reg fájl hozza csak létre. Ha törlöm a kulcsot, akkor visszaáll minden.

***
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\comdlg32\PlacesBar]
"Place4"="x:\\..."
***

Mondjuk az is megoldás, hogy felveszem a többi alap változót, hiszen a TweakUI azokat létrehozza.
De ez a mutatvány akkor nem játszik, ha már bele van piszkálva.

(#44647) joccadoki válasza Ronny3 (#44644) üzenetére


joccadoki
senior tag

vannak programok ami segítségével nem kell formázni!

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#44648) energy4ever


energy4ever
addikt

Mostanaban par regebbi jatek nem indul el a gepemen.
Grand Theft Auto San Andreas, es a Prince of Persia Warrior Within sem pl.
Hiba: Amikor elinditom az indito EXE-jet a jatekoknak ezt dobja fel pl: Prince of Persia : Warrior Within has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
Ilyenkor mit tudok tenni? Ujrarakni nagyon, de nagyon nem szeretnem a gepet, de jo lenne ha megoldodna ez a problema.
Erdekes, hogy a nem ennyire regi jatokakal meg nincsen gondja, pl Call Of Duty Modern Warfre 2. XP-van a gepem. Hardwerileg meg nem gyenge ezekhez a jatekokhoz(4x4,8Ghz CPU, 2GB Ram, 512Mb VGA, 10000RPM Sata HDD,stb)
Valaszokat elore is koszonom! :)

(#44649) Bigyo13 válasza joccadoki (#44647) üzenetére


Bigyo13
őstag

Olvastam ezt és nekem sem megy az XFS fájlrendszer olvasása semmivel sem :N
Tudnál írni olyan programot amivel formázás nélkül lehet olvasni az XFS fájlrendszerű HDD-t?

Köszi! :C

Samsung Galaxy S3/S5

(#44650) InfiniteReality válasza energy4ever (#44648) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Eredeti dobozos játékok vagy virágbolti verziók?

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.