Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) FireKeeper válasza sonaj0203 (#3950) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem egyszerűbb ha kérsz kölcsön egy másik vinyót, arra átmásolod ami kell, és leradírozod/újrarakod az egészet, szerintem kevesebbet fogsz szívni...
más: ha satás dvd íróval satás vinyóra akarok xp-t rakni, ráadásul ha ez nem lenne elég, nForce-os lappal, akkor ássam el magam?:D mármint számítsak komplikációra?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3952) akaido válasza lúzer (#3947) üzenetére


akaido
addikt

[link]
Barátod lehet az MWSnap: beállítható gombokkal, magyar, ingyé van.

[Szerkesztve]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3953) dany27


dany27
őstag

hi

egy olyan gondom van h egyszerűen nem bírom felrakni az XPt valami olyan gondja van h amiko kiválasztom h melyik partícióra rakja hogy nem kompatiblis a windózal pedig NTFS
csak annyi h nem active szentem ez lesz a gond! de pmagic nem engedi állítani activera!
jah meg logical

(#3954) Dooby


Dooby
tag

Üdv Mindenki!
Van rá mód, hogy az angol xp-t rábírjam a magyar nyelvre?
Köszöntem Guruk!

Kifordítva, minden ember rózsaszín! Utálom az olasz bort!

(#3955) sonaj0203 válasza FireKeeper (#3951) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

köszi :R

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#3956) kraftxld válasza Dooby (#3954) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, MUI pakkot (Multilingual User Interface) kell rárakni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3957) debut12


debut12
aktív tag

Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi. Adott egy Asus Commando alalplapos, Maxtor DM 21 SATAII-250GB-os gép. 2 particióra van osztva a vinyó. Mostanában azzal szivat a gép, amikor új rendszert akarok felrakni, összekeveri a particiókat. Ami eddig D(nagyobb partició) volt, azt C-nek ismeri fel, és a C-t pedig D-nek.
És persze telepítés után is ez a szisztéma alapján kezeli. :((
Szerintettek mitől lehet ez, és hogyan tudnám visszavarázsolni a C-t C-nek, a D-t D-nek??
Előre is köszi!

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#3958) kraftxld válasza debut12 (#3957) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az egyik partíció legyen primary, a másik extended.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3959) debut12 válasza kraftxld (#3958) üzenetére


debut12
aktív tag

Szia!
Köszi a gyors választ!!
És ezt a winfos telepítés után át lehet állítani, vagy mindenféleképp le kell menteni az adatokat, újra particionálni, és egy másik gépben helyrepofozni?

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#3960) kraftxld válasza debut12 (#3959) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, lehet a windows telepítése után is, Partition Magiccel például.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3961) debut12 válasza kraftxld (#3960) üzenetére


debut12
aktív tag

Rendben, köszönöm a segítséget! :R

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#3962) zsoi válasza Mr.Skynet (#3949) üzenetére


zsoi
senior tag

WinMe: NEEEEEEEEEEEEEEEE
írtózat sz*r!
Windows 2000 Prof. SP4 helyette!

dany27: logikai partícióra nem tudsz windows telepíteni, annak PRIMARY kell!

[Szerkesztve]

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#3963) Nightquest válasza zsoi (#3909) üzenetére


Nightquest
csendes tag

Sajnos nem szolgálhatok jó hírrel.
1. Minden féle fájl esetén ilyen lassan megy.
2. Windows Intéző és mountolás se jó.
3. Az Eszközkezelő mindent rendben talál és tudnia kell a routernek gond nélkül a 100 megát minden porton, a lámpái jelzik is, hogy úgy működik (pedig ugye a hibás gépen csak 10 megát ír a kapcsolat).
Próbáltam a diagnosztizálást és ott is azt írja, hogy 10 mega, full duplex. Illetve amikor elindul a kapcsolat (mondjuk letiltás és engedélyezés után), akkor 100 mega, half duplex van eleinte egy kis ideig. A tesztek rendben lefutottak, viszont a kábelnél az 5-6, 7-8 érre nem írta, hogy rendben van, vagy csak azért van ez, mert 10 megán azokat nem használja?
Próbáltam azt, hogy kényszerítem a kapcsolatot 100 mega full duplexre, illetve tettem fel újabb drivert (a CD-n lévő a jelenlegi, de a neten van újabb), viszont ezen esetekben meg gyakorlatilag meghal a net, hihetetlen lassan tölt be minden oldalt, a torrentek sebessége is kb. 1 k-ra esik le, de a sok próbálkozás közben volt olyan is, hogy totál meghalt a net, az Explorer ki is írta, hogy nem találja a kereső lapot, nem látszott a többi gép, stb. (Viszont ilyenkor a diagnosztizáló program 100 mega full duplexet írt ki, minden kábel ér rendben, stb.) Ami még fura, hogy a ''jó'' driverre visszaállva se azonnal jött rendbe a net. Egyébként próbáltam a hálózati varázslót, gép és router újraindítást, hálózati kártya kivétele az Eszközkezelőből, stb. (Ezen dolgok hozták rendbe a netet a ''jó'' drivernél, de a többinél semmi hatás.)
Talán hibás a hálókártya? Pedig nemrég lett véve és egy Realtekes kártya. Vagy az alaplappal van a gond? Mert a Windows is friss telepítés.
Még annyi infó, hogy hasonló majdnem használhatatlan net jelenség volt korábban is, azért lett újrainstallálva a Windows, de az nem segített (ezt ide is írtam, talán emlékszel még), viszont egy másik fórum tanácsára hálókártya csere után jó lett a net, legalábbis ennyire, mint most.

(#3964) martonx


martonx
veterán

Sziasztok!

Újratelepítettem a windowsomat egy új SP2-es win xp x64-gyel. Ey ugyebár alapból angol nyelvű.
A problémám az, hogy hiába állítom át a billentyűzetet magyarra, akkor is felcseréli az y-t és a z-t.
Nagyon idegesítő.

Csináltam egy képernyőmentést a beállításról: [link]

Vajon mi hiányozhat ebből a windowsból? Előzőleg is win xp x64-et használtam, csak az egy régebbi SP1-es volt, és proci csere miatt tettem újra a wint. Abban ment gond nélkül a magyar billentyűzet.

Segítsetek kérlek! :O

Én kérek elnézést!

(#3965) mafla


mafla
tag

Hali mindenki!!
Az lenne a gondom,hogy nem tudom az xpt feltenni mert amikor a telapítő fájlokat megcsinálja és ujra indul nem folytatja mert az NTFS:SYS fájlt keresi!!
A winyó egy 60 gigás maxtor nem satás.
Előtte vista volt rajta!!
Előre is köszönöm!!!

:F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F

---------Michael Schumacher forever--------

(#3966) Worker


Worker
aktív tag

Egy AM2-es proci eseteben mar csak 64 bites windowst tudok hasznalni, vagy mukodokepes egy 32 bites verzio is?

Ha a valasz az, h mukodik a 32 bitessel is, akkor megeri-e azt hasznalni? Vagy mivel jobb a 64 bites, mint a 32 bites, azon kivul h konkretan arra talaltak ki?

Remelem nem kerdeztem nagyon nagy hulyeseget, de EGYALTALAN NEM VAGOM A TEMAT.

Elore is koszonom a segitseget! :R

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#3967) DigitXT válasza Worker (#3966) üzenetére


DigitXT
félisten

Természetesen működőképes a 32 bites verzió.:) A 64 bites Win egyik reklámozott előnye, hogy képes 4GB RAM-nál többet is kezelni. De XP-ből 2GB RAM-mal a 32-bites tuti, szerintem megéri azt használni (kompatibilitás, stb.).:D (A WinXP Pro x64 ''nem egy olyan nagy durranás''; szerk: idézőjel, és pl. lehetnek driverhiányok stb.; Vistánál persze megint más lehet a helyzet - ott mind' a 32 bites, mind a 64 bites verzió tartogathat meglepetéseket, reméljük idővel egyre kevesebbet.;))

[Szerkesztve]

(#3968) Mr.Skynet válasza zsoi (#3962) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Köszi :DDD 2 nap alatt rájöttem, mért nem jött még le a filmem: kb 3 óránként befagyott mint atom a jó öreg ME :((

(#3969) martonx válasza Worker (#3966) üzenetére


martonx
veterán

Szerintem meg érdemesebb akkor már 64bites wint feltenni. Észrevehetően gyorsabb lesz a géped, a memória igénye pedig kb. 10%-kal nagyobb a 32 bitesnél.
Én eddig egyedül egy régi creative webkamerához nem találtam 64bites drivert.

Én kérek elnézést!

(#3970) martonx


martonx
veterán

3964-re valaki?

Én kérek elnézést!

(#3971) StSanya


StSanya
őstag

Hali!


Segítsetek légyszíves, van egy nagyon idegesítő gondom!

Az SB Live Value hangkártyámhoz mikrofon van csatlakoztatva. A hangerőszabályozó lejátszási részén a mikrofon némítás be van pipálva, hogy a hangszóróból ne halljam a zajokat, amit a mikrofon összeszed.

Azonban minden PC bekapcsolás után ez a beállítás törlődik, és újra be kell rakni a pipát, a Lejátszás -> Mikrofon -> Elnémításba...

Valami ötlet?

[kép]

[Szerkesztve]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#3972) sh4d0w válasza martonx (#3969) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a MS szerint nem igaz:

Here's What You Need to Use Windows XP Professional

- PC with 300 megahertz or higher processor clock speed recommended; 233 MHz minimum required (single or dual processor system);* Intel Pentium/Celeron family, or AMD K6/Athlon/Duron family, or compatible processor recommended
- 128 megabytes (MB) of RAM or higher recommended (64 MB minimum supported; may limit performance and some features)
- 1.5 gigabytes (GB) of available hard disk space*
- Super VGA (800 x 600) or higher-resolution video adapter and monitor
- CD-ROM or DVD drive
- Keyboard and Microsoft Mouse or compatible pointing device


Here's what you need to use Windows XP Professional x64 Edition

Important: Windows XP Professional x64 Edition cannot be successfully installed on x86 (32-bit) systems or 64-bit Intel Itanium–based systems. 32-bit device drivers are not supported on Windows XP Professional x64 Edition.

- Computer with a supported processor: AMD Athlon 64, AMD Opteron, Intel Xeon with Intel EM64T support, Intel Pentium 4 with Intel EM64T support
- 256 megabytes (MB) of RAM or higher recommended
- 1.5 gigabytes (GB) of available hard-disk space (additional space may be required if installing over a network)
- CD-ROM or DVD drive
- Super VGA (800 x 600) or higher-resolution video adapter and monitor
- Keyboard, Microsoft Mouse, Microsoft IntelliMouse, or compatible pointing device


Ez testvérek között is 2x memóriaigény és ez még csak maga az oprencer, ha nem akarsz semmi alkalmazást futtani, akkor is csak döcögős lesz. Windows Server 2003 kernel van alá bedugva, igazából csak magának a rendszernek kell 512 MB RAM, ha jól akarja érezni magát és akkor még alkalmazások nem is futnak. Egyértelmű, hogy 1 GB memóriával nem érdemes nekikezdeni a használatának; kipróbáltam, tapasztalat.

https://www.coreinfinity.tech

(#3973) martonx válasza sh4d0w (#3972) üzenetére


martonx
veterán

Hát pedig én 1 Gb-vel használom.
Előtte ugyanennyivel használtam 32 bites xp-t.
Szeretem ha a háttérben fut mindeféle csicsa, és ezekkel a 32 bites xp kb. 400mb-ot használt alapból, a 64 bites meg 450-et.
Viszont összehasonlíthatatlanul gyorsabban indul a 64 bites, és használat közben sem lassul úgy be a háttérben futó kis progik tömkelegétől, mint a 32 bites.

Azt meg öröm látni, mikor magától kitisztítja a memóriából a benntragadt szemeteket, ellentétben a 32 bitessel.

Ergo kb. egy napi folyamatos használat után a 64bites még kevesebb memóval is beéri, mint a 32 bites.

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Én kérek elnézést!

(#3974) zsoi válasza Nightquest (#3963) üzenetére


zsoi
senior tag

próba:
I. másik utp kábel
II. 2 gépet köss már össze közvetlenül (crosslink kábel)
III. másik kártya

mafla:
- másik telepítő CD,
- memória teszt
ha ezek rendben és még mindíg ez a hiba:
- másik adat-kábel (cd/winyó)
- másik winchester-rel próba

martonx: én nem ajánlom a 64bites XP-t rengeteg szoftver és hardver (=driver) nem kompatibilis vele, kevesebb alkalmazást írnak rá...

[Szerkesztve]

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#3975) martonx válasza zsoi (#3974) üzenetére


martonx
veterán

:DD

Nem is nekem kell ajánlani, mert én már egy éve használom. Tényleg tudtok olyan programot mondani, ami nem kompatibilis vele a DOS NAVIGATOR-on kívül :))

Jó mondjuk én is találtam egy-két problémát pl. ha itt valaki visual studio 2005-ben programozik, akkor az 64 bites rendszer alatt 64 bites változókkal dolgozik alapból, de ez azért simán megoldható.

De, hogy az átlag user soha semmi program kompatibilitási problémát nem fog találni az tuti.

És, hogy az eredeti VPN-es problémámra válaszoljak: a windowsos beépített tűzfal volt bekapcsolva, és ez fogta meg a megosztásokat.

Azért vicces ez a tűzfal, mert pingelni engedi a gépeket, csak kommunikálni nem :W

Én kérek elnézést!

(#3976) zsoi válasza martonx (#3975) üzenetére


zsoi
senior tag

F-Secure Client Security.

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#3977) mafla


mafla
tag

Hali mindenki!!
Az lenne a gondom,hogy nem tudom az xpt feltenni mert amikor a telapítő fájlokat megcsinálja és ujra indul nem folytatja mert az NTFS:SYS fájlt keresi!!
A winyó egy 60 gigás maxtor nem satás.
Előtte vista volt rajta!!
Előre is köszönöm!!!

---------Michael Schumacher forever--------

(#3978) föccer válasza mafla (#3977) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Hajrá.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3979) Dashes


Dashes
őstag

Adott egy winchester 4 partícióval, egyiken xp-vel. ( C:) . Eljött az idő egy reinstall-ra. Leformáztam a C:-t ( NTFS) felpakolta a fájlokat, a végén , újraindítás... Ki vettem a lemezt : Helyezze be a ..../nem található bootolható forrás . :F Ha bennt hagytam a lemezt, akkor újból indult a telepítés. Többször is próbáltam a végeredmény mindig ez volt. NT-t is próbáltam, ugyan ez a helyzet volt.

Ha valaki tud segítsen! Kösz!

(#3980) Mr.Skynet válasza Dashes (#3979) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

A bios-ba a boot-olási sorrendnél biztos minden jól van beállítva?
Lehet fura 5let, de nem lehet, hogy nem aktív a C: partíciód?

(#3981) Dashes válasza Mr.Skynet (#3980) üzenetére


Dashes
őstag

Xp volt rajta , le lett formázva, mást nem csináltam vele. Sorrendet nem figyeltem, szerintem rendesen van,ha mégsem akkor is működnie kéne szerintem, a winchester amúgy is bennt van a sorrendbe, de megnézem. Másik gépnél is kipróbáltam, ugyanaz a helyzet. :F :(

(#3982) Fehérsólyom


Fehérsólyom
aktív tag

Sziasztok!

Következő problémám van:
Ha bekapcsolom a Vendég fiókot, Vendégként belépve, a Lomtárra kattintva hibaüzenetet kapok. Azt írja ki, hogy sérült, és ki akarom-e üríteni? Igen vagy Nem válasz után újra rákattintva nincs hiba. DE újraindulás után újra jelentkezik a jelenség.
Tudja valaki miért lehet? Előre is köszönöm!

(#3983) piadex2


piadex2
senior tag

Hello!

Brutális probléma:

eszközkezelő:
hang-, video-, játékvezérlő:
mpu-401 kompatibilis MIDI eszköz
stb.

vezérlőpult, hangok és audioeszközök:
''nincs hang eszköz''

És nincs hang a windows xp-ben, pedig a hangkártya (integrált) telepítve van!!!!

Segítsetek!

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#3984) zsoi válasza martonx (#3975) üzenetére


zsoi
senior tag

Arról már nem is beszélve hogy a legtöbb szoftver nem 64bites rendszerre van készítve hanem 32-re. HA el is megy a 32bites program 64bit alatt, az sebességcsökkenést jelent a programra nézve. (át kell alakítani az utasításokat 32 bitre)

mafla: olvass vissza, és jelezd ha van valami!

dashes: elsőre nekem is az a tippem: nem aktív a partíció (boot dos/win98 floppy, fdisk) vagy bios boot sorrend

fehérsólyom: hozz már létre egy felhasználót, adj neki vendégjogot (felh. távolítsd el) és nézzük meg így mit csinál...

piadex2: milyen alaplap?

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#3985) montressor válasza piadex2 (#3983) üzenetére


montressor
aktív tag

eszkozkezeloben hangkartyadra kattintva jobb gomb properties, a megjeleno uj ablakban a properties fulon nyisd le a mixer devices dolgot es torold ki alola a kartyadat, majd inditsd ujra a gepet. Lehet, h az audio devices alatti dolgot is le kell torolni...
remelem segit

(#3986) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Újraraktam a Win-t és most szinte minden második indításnál nem indítja el a programokat az indítópultból.
Miért van ez, és mi a megoldás?

"Csak úgy mondom"

(#3987) zsoi válasza Csapi007 (#3986) üzenetére


zsoi
senior tag

- előzmény/hibaüzenet/bejegyzés az eseménynaplóban van?
- köthető programhoz, vagy teljesen random?
- Windows update?
- vírus nincs?
- egyéb hiba?
- csak az indítópultból nem indul, máshonnan indítva megy?
- másik felhasználói felületen is +van ez a hiba?

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#3988) Dashes válasza zsoi (#3984) üzenetére


Dashes
őstag

Boot sorrend-el is variáltam CD/W. W/CD sehogy sem ment. Aktív dolgot még kipróbálom, másik gépen viszont látta rendesen a C:\ partíciót .

Milyen programmal a legeegyszerűbb?

[Szerkesztve]

(#3989) zsoi válasza Dashes (#3988) üzenetére


zsoi
senior tag

szvsz ahogy írtam: boot dos/win98 floppyról, fdisk: aktív partíció beállítása (ha jól emléxem 2. menüpont)

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#3990) djyuri


djyuri
őstag

Üdv arcok :R

Akadt egy érdekes problémám:)

A windows style-része meghalt...shell32.dll-re hivatkozik...

egy stílus pack tette galyra....minden jó már,csak ez nem..és olyan windows milleniumos a kinézet és ez engem nagyon cukkol:)

Nemtuzdja valaki,hogy melyik az a KB...... frissítés,ami újrateszi vagy valamit módosít ezen a shell32.dll-en?

Tudom...jöhetne most az,hogy miért nem veszem ki a vinyót,mint tesómnál és cserélem le manuálisan egy másik gépeb....ez sajna vagyis nem sajna,mert sokkal pörgösebb,szal 68 pines SSCI vinyó:)....tehát nincs mód cserére:(

Már 3 órája googlézok meg matatok az update honlapon,de a szerkesztők kezét apró darabokra törném,mert akkora marhák,hogy az katasztrófa...ha egyszer már 88 cikket írnak a shell32.dll-ről,akkor ugyan mondja már el valaki,hogy miért nem képenek azt az egy 10 betüs szót odatenni,hogy melyik KB.... -ban van benne:(:(:(
(a gépe jelenleg is dolgozik...ezért nem jöhet szóba format c)


Köszönöm az infókat :R

Üdv.: Gábor

(#3991) akaido válasza piadex2 (#3983) üzenetére


akaido
addikt

BIOS-ban gondolom engedélyezve van az alaplapi audio.
Ha igen, akkor Eszközkezelőben Jobb klikk a problémás eszközön, és Hardver változás keresését indítsd el...hátha bejön.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3992) Dashes válasza zsoi (#3989) üzenetére


Dashes
őstag

Acronissal kipróbálom... azt valamennyire ismerem, utána fdisk.

(#3993) Csapi007 válasza zsoi (#3987) üzenetére


Csapi007
veterán

Hibabejegyzés nincs
a parancsikon be van tévbe az all user indítópultjába
összes frissítés fent van
nincs vírus
egyéb hiba sincs
onnan is elindul kézzel
nincs másik felhasz.

"Csak úgy mondom"

(#3994) montressor válasza djyuri (#3990) üzenetére


montressor
aktív tag

esetleg winxp install cdrol? ott van az i386 alatt

(#3995) djyuri válasza montressor (#3994) üzenetére


djyuri
őstag

HY

nem azzal van a gondom,hogy nincs másik:)...csak a saját windowsban nem lehet módosítani avagy felülírni...Ezért kéne átrakni...de ez scsi eszköz:)

Lehet hozzájutok egy 9 gigás scsi-hez is nemsokára és akkor,ha lesz egy fölös órám,akkor arra gyorsba feldobok egy használhato xp-t és megoldom....de addig fut egész nap a kicsike:) :R

(#3996) localhost


localhost
Közösségépítő

Kérdés, ha adott egy gép 2 HDD-vel, az elsőn XP a másodikon UHULINUX.
Grub a bootmanager szépen működik.
Na most kivenném a LINUXOS HDD-t végleg a gépből.

Hogyan állítom vissza a grubtalan állapotot? >>> Csak XP boot legyen

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3997) kraftxld válasza localhost (#3996) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3998) Fehérsólyom válasza zsoi (#3984) üzenetére


Fehérsólyom
aktív tag

Megvan a megoldás! Nem kapott írási jogot a D meghajtóra a SYSTEM, ezért volt a hiba. Függetlenül a Vendég/Felhasználó -tól.

(#3999) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok! core2duo e6750 es procim van gef8800gtx és főként játékra van használva a pc. Van értelme a 64 bites xp-nek? Milyen előnyökkel járna?

(#4000) zsoi válasza Csapi007 (#3993) üzenetére


zsoi
senior tag

próba csökkentett módban és másik felhasználóval

Fehérsólyom: ennek örülünk

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.