Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) ollie válasza Patrick (#4848) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

XP Home-ban tuti, hogy nem is fogod megtalálni, sőt el sem fog indulni, ha netán átmásolnád egy Pro változatból.

***

(#4852) montressor válasza REDeath (#4850) üzenetére


montressor
aktív tag

event viewer? kikapcsolgattal mindent az msconfigban? bootvis?

(#4853) zsoi válasza REDeath (#4850) üzenetére


zsoi
senior tag

nem tűnik egyszerűnek, de hát szeretjük a szakmai kihívásokat... ;)
Amit én tennék:
0. ellenőrizd a winyó "állapotát": hard disk sentinel pld, + windows logjait hátha beír olyan hibát amivle tudunk kezdeni vlmit. +nézz rá milyen módban használja a winyot az XP: (dma/udma?) +msconfig:auto indítás:gyalulás
1. csökkentett módban (rendszervisszaállítás kikapcs. előtte):
-vírusírtás, 2 fajta képmprogram eltávolító, hijackthis, security task manager
2. próba csökkentett mód hálózattal ott mit csinál. ha így sem jó akkor winyo ki el haverhoz adatmentés és ott is viruskeresés (másik fajta keresővel)

[ Szerkesztve ]

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#4854) REDeath


REDeath
őstag

bootvis-t ki fogom próbálni. de msnconfigot mér kéen gyalulni egyébként? az is be tud állni mint registry?
logokat is megnézem. visszamenőleg kb meddig kell? addig amig be nem lassult gondolom.. áramszünet is megölhette? mer a nyomorék elmű miatt elég sokszor van, és többször is volt hogy hagytam tölteni, aztán hazajöttem és gép nem ment áramszünet miatt.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4855) REDeath


REDeath
őstag

ja és pl új mappa létrehozásánál is seekel egy jó 15-20 mp-et :( ez most tűnt fel mikor csináltam egy mappát a bootvisnek hogy legyen hova letöltsem...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4856) zsoi válasza REDeath (#4854) üzenetére


zsoi
senior tag

az áramszünet elég rendesen odab*szhat szoftveresen és hw-sen is.
msconfig mindíg javallot.
de érdekel mit csinál csökkentett módban hálózattal..

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#4857) REDeath válasza zsoi (#4856) üzenetére


REDeath
őstag

bootvis-t meg hdsentinelt is csökkentet módban érdemes?

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4858) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Hello

Most csak rendszergazda fiok van a gepemen es unom mar h ocsem mindig szetbarmolja a beallitasaim

Hogy tudom megcsinalni, h amiket jatekokat felraktam az fusson neki, legyen kulon asztala, de ne telepithessen semmit de a virusirto azert frissuljon.

Annyit tudjon csak h net, msn, jatekok, egy kis tarhely neki.

90 87.5 87.8 87.5

(#4859) REDeath válasza REDeath (#4857) üzenetére


REDeath
őstag

hd sentinel azt írja "nincs szükség beavatkozásra" viszont a rendszervionyóm (3 partíciós: c,d és egy linux 5 gigás) 70%-os kondícióban van a progi szerint, ez nemtom jó-e vagy sem, gondoloma töredezettsége is ront a százalékon..

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4860) REDeath válasza REDeath (#4859) üzenetére


REDeath
őstag

meg az sem világos előttem hogy régen 7 perc alatt kitömörített pl egy dvd-t... aztán eljött egy időszak videókari csere után (ugyanolyan cak gariztatva lett) amikor maradt a 7perces tomoritesi ido de szaggatott kozben a zene, az összes progival. ennek okát azóta se tudom. aztán eljött a mostani korszak jópár hete, hónapja amikoris zene simán megy, csakhogy a tomoritesi idő 16-22 perc lett hirtelen... és ez egy másik 60 gigás vinyó a gépben, nem maga alatt tomorit a rendszer. ez számomra amolyan világ 8ik csodája

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4861) VinoRosso válasza VinoRosso (#4849) üzenetére


VinoRosso
veterán

valaki erre plz!?

(#4862) Andrewhouse válasza VinoRosso (#4861) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

hali

A dumprep a windózos hibajelentő, és a feladata az elszállt programokról infókat gyűjteni (ha jól emlékszem).
Nem vírus. De ha sok van belőle, természetesen lassít.
A dumprep elvileg akkor indul el, ha egy program összeszakad. Azt probálja logolni, illetve reportot küldeni a microsoftnak. De ez lehet féreg vagy akármi!

Nézzd meg milyen progik indulnak el rendszerinduláskor.
Ezt a regedit.exe-vel tudod pl. megtenni.

Szóval jó buli ez... Sok sikert!
De lehet jobban jársz újra telepítéssel

Max ezt tudom még figyelmedbe ajánlani!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4863) kapcs-ford válasza kapcs-ford (#4820) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Csináltam egy másik prim.partíciót a meglévő mellé és az első partícióról a ghost-tal lementett systemimage-et raktam fel az új partícióra de nem sikerül a boot ini szerkesztése.
XP

Ameddig jutottam az az hogy az alábbi beállítással tudok bootolni mindkét opr-re de mikor pl boot-olok a NET-re akkor látszódik a NONET partíciója. Hogyan lehetne úgy beállítani azt, hogy ne lássák egymást?

"[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows NET" /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows NONET" /fastdetect "

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#4864) lúzer válasza kapcs-ford (#4863) üzenetére


lúzer
veterán

Mi ez a net, nonet kapcsoló?
Ezt még nem láttam

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4865) kicsitomi88 válasza lúzer (#4864) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Sztem ez egy workstation megy egy netes particio, o nevezte el,

90 87.5 87.8 87.5

(#4866) lúzer válasza kicsitomi88 (#4865) üzenetére


lúzer
veterán

:R
Oké leesett, mint itt a magyar:
...(1)\WINNT="Microsoft Windows 2000 Professional - magyar"

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4867) kicsitomi88 válasza lúzer (#4866) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Pontosan.

90 87.5 87.8 87.5

(#4868) lúzer válasza kapcs-ford (#4863) üzenetére


lúzer
veterán

Ha elveszed a másik partíció betűjelét az nem elég?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4869) kapcs-ford válasza lúzer (#4868) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Azt hol csinálom? :B
Gondolom akkor hozzárendel egy másik betűt, jelenleg az F-en van.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#4870) Keksz


Keksz
senior tag

Sziasztok,

probalgattam xp alatt a dinamikus lemezeket es ott neztem h lehet atnyulo "lemezegyseget" kepezni ezzel, meg is csinaltam, 3 winyot ugymond "osszefuztem", most egy betujel alatt vannak.

A kerdesem egyszeru:
Ha a rendszerwinyon levo XP-t ujratelepitem, akkor az majd lesz olyan okos hogy ezt a 3 winyot 1nek latja, vagy elvesznek akkor az adataim, ugyanis ujra kell oket formaznom?

A valaszt elore is koszonom,
Keksz

(#4871) Balinov válasza Balinov (#4845) üzenetére


Balinov
félisten

[link] nos,messenger megint el volt indulva.valaki szakértő megnézné,hogy a linkelt képen van-e vmi gynaus

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4872) montressor válasza REDeath (#4860) üzenetére


montressor
aktív tag

-esetleg meg alaplapi csipszet driver?

Az msconfig azert kell, hogy ne induljon el minden xir-xar. Ha virusgyanus a modszer akkor meg megnezheted a regeditben:

local machines\software\microsoft\windows\current version\run
alatti bejegyzeseket, nincs-e vm furcsa.

Winyonal meg checkdisk? A csokkentett mod tenyleg jo otlet. Van helyed a vinyon? Swap be van kapcsolva? Allitsd automatikusra, h a win kezelje.

(#4873) montressor válasza phanfantom (#46) üzenetére


montressor
aktív tag

csokkentett modban sem?

(#4874) montressor válasza Balinov (#4871) üzenetére


montressor
aktív tag

erdemes akkor nezni, amikor epp nem netezel, mert gondolom a prohardver es a goole nem gyanus, de az ket ipszamos:http nem tom mi. Gondolom netezel kozben. Szoval sztem zard be, az osszes halozati forgalmat generalo alkalmazast, es ugy konnyebb.
Mondjuk az mar pozitiv, h nincs 200db ;)

(#4875) Locutus


Locutus
veterán

Szerintetek ilyen gépre: p35 lap, c2d e6300, 1gb ram, hd2600pro érdemes már vistát telepíteni, vagy inkább xp?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4876) REDeath válasza Locutus (#4875) üzenetére


REDeath
őstag

attól függ mire használod a gépet. de igazából nem gép kérdése szvsz, hanem hogy kell-e neked az a plusz ami vistaban van.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4877) Locutus válasza REDeath (#4876) üzenetére


Locutus
veterán

Most is vistat hasznalok, de ezen a gepen jatekokban sokszor 50%-kal lassabb mint az xp. (3000+ a64, 6600gt, nforce3 ultra, 1gb ram)
Igazából ebbe a csapdába nem akarok újra belefutni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4878) REDeath válasza Locutus (#4877) üzenetére


REDeath
őstag

hát vistán lasabbak is lesznek mindg valamivel mint xp-n, szóval ha játszani akarsz akkor inkább xp

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4879) REDeath


REDeath
őstag

Na megnéztem BootVis-el a boot folyamatot, de csomó grafikon üresen maradt, pl a CPU usage az nálam üres meg a BootActivity is üres, akárcsak a driver deely...
a Disk Utilization meg olyan mint egy szivrohamos EKG, és hallani is lehet a szabályos seekelést, fél mp-ig seekel, utána nem, aztán megint fél mp seek, megint semmi... mindjá kitépem vinyót...
msconfig-ban kiszedtem csomó midnent (bár eddigis ki voltak ezek, nem tom hogy kerültek vissza... ) de így is 4 perc volt a boot.
engem az a disk utilization aggaszt, mer tényleg egy nagy ősrobbanásra emlékeztető grafikon volt ott, googleben krestem képeket, mindenki másnál normálisabban néz ki...
ma még ki lesz próbálva csökkentett mód hálózattal, most lefuttatom a chkdsk-t, de egyenlőre /f nélkül, nem kell egyből javítani ha valami rossz...
uii: ja és bootvisben a process creates-nél pár process elindul, aztán egy hosszú szünet, majd megint elindul pár, majd megint hosszú szünet.... :(

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4880) REDeath válasza REDeath (#4879) üzenetére


REDeath
őstag

tuzfalr visszatérve a windows nem is sír hogy nem megy tűzfal, pedig xp tuzfal se megy... de miből hiszi a win hogy megy a tuzfal ha nem megy, még folyamatoknál se? :((
ilyenkor kezdek gyanakodni hogy vagy ms basza el az xp-m hogy vistát vegyek, vagy a Sunbelt szopat, mer nemrég szedtem le a counterspy2 próbaverzióját, azután pár nappal jelentkezett ez a szép kellemes lassulás... de előtte se volt semmi spyware... ügyelek a gépre amióta megvan a net, nem volt egyszer se spywarees tudtommal

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4881) REDeath válasza REDeath (#4880) üzenetére


REDeath
őstag

mai utsó hsz-em :)
csökkentett mód: indul, de itt is mikor már úgy tűnik mintha felállt volna a rendszer, ilyen szaggatott seekelésbe kezd... aztán kb 1 perc és abbahagyja.
normál módban 1 perc míg látszik a windows töltőképernyő, aztán még 1,5 - 2 perc és már olyan mintha midnen fasza lenne, eltűnik a nod32 ablaka is (tűzfal természetesen nem indul :(( ) per pill a nod32 ikonja a systrayen egy fekete kocka:) és aztán még bő 1 perc masszív szagatott seekelés. ezt a gyönyörű bootfolyamatot zárja le a seekelés befejezése végén az msn megjelenése, (nem aut login, csak feljön az ablak). Innentől kezdve használható a gép.
viszont ha a mappák közt nézelődök és kijelölök egyet, akkor néha megint seekelésbe kezd, kb.20 mp-ig, utána jelöli csak ki, addig fagyva van minden...
Már csak a töredezettségmentesítésben bízok, bár azt félek elindítani, majd csak a cuccok archiválása után, pl áramszünetek miatt...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4882) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, jó helyre írom-e, de megkérdem itt.

Van egy USB modemem, amivel szeretnék kapcsolódni a netre. Ez kb. egy hónapig ment, aztán most nem tudom működésre bírni. Elkezd kapcsolódni, majd hibával megáll.
A modem programja azt írja, v.mit módosítanom kell a kapcsolat beállításain, az XP (mert ugye onnan is csatlakozhatok) meg azt írja, h. a modem (v. a gép?) és a távoli számítógép PPP-beállításai nem egyeznek... :F

Mit jelenthet ez?

(Ja, még valami. A modem másik gépen hibátlanul megy, a modem a hibás gépen más SIM-kártyával sem jó, ebből én azt szűröm le, h. a beállításokkal van/lehet baj... :F )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4883) Jazz


Jazz
veterán

Üdv!

...mivel gondoltam a windows rendszerbe való belenyúlást igényel, ezért ide tettem fel a kérdést:

Olyan programoknál, ahol nincs külön "ablakok mindig felül" parancs opció (pl. Adobe Prof...és általában minden komolyabb program), de mi szeretnénk hogy az ablak mindig felül legyen.
Ezt valahogyan nem tudjuk megtenni Win alatt? pl. gondolok ilyenre hogy az indító exe file után valamilyen - paraméter, ami általánosan működik, és a win vezérli, passz... Vagy akár olyan program ami direkt erre találtak ki (tudom, de ezért nem akartam külön a milyen topic programba menni:) )
Thx!

free your mind

(#4884) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

Nem tudom, hogy szoftveres-e a problémám, de azért halljátok:: ;)

Gépet cseréltem, windows ment a régi gépen rendesen (XP prof),
az új gépen pedig amikor töltődik (mennek a csíkok :Y ), akkor egyszer csak
látom hogy abbahagyja a komoly töltést, és csak néha villan fel a HDD led....
ha fél óráig így hagyom akkor se töltődik be....

Kollégémnál is jelentkezik hasonló, ő úgy bootol, hogy Sata-s winyó le,
ha windows bejött, satas vinyó vissza, és így működik...

Néha bebootol néha nem, tegnap már 3X egymás után nem, akkor
kiválasztottam, hogy utolsó működő állapot betöltése, így bebootolt,
de nem tudom, ha ma este benyomom a gépet, akkor menni fog-e?? :( :(

köszi előre is :R :R

(#4885) Balinov válasza Locutus (#4875) üzenetére


Balinov
félisten

szvzs még 1GB ram,és jobban fog hasítani sok játék XP alatt..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4886) zsoi válasza REDeath (#4857) üzenetére


zsoi
senior tag

nem. az normál módban mehet nyugodtan.
70%-os kondíció az k*rva sz*r .finoman szólva.
-bootvis: van benne optimization is
- nem kötelező sírnia az xpnek ha nem megy az xp-s fw. simán kikacsolható/eltüntethető a figyelmeztetés
-EVENTLOGOK?

kapcs-ford: hide-ra kell állítani az adott partíciót. vagy tiltsd le a hozzáférést.

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#4887) montressor válasza REDeath (#4879) üzenetére


montressor
aktív tag

fél mp-ig seekel

1 probalj meg kolcsonkerni egy vinyot, tedd at/mentsd le a fontos adatokat
2 bootolj be vm livecd-s linuxxal pl. knoppixal, es mozogj a vinyon, h ugy is csinalja el
(ezt nem kell telepiteni, felismeri a vinyot (remelem a vista filerendszeret is passz, de jo esellyel igen) es ) es probalj meg masolni ra, filmet nezni stb, akkor is csinalja-e, ha mas az oprendszer, akar a havernal is berakhatod egy rackbe, es probalni masolni, hasznalni
magyarandibol: hardver hiba v. szoftver...
3 es akkor meg mindig ott a lehetoseg, h esetleg alaplapi vezerlo dilizik-e
4 ha van masik vinyod, ghostold at ra az egeszet, es probald leformazni elojon-e vm hiba

olvasva ezt
csökkentett mód: indul, de itt is mikor már úgy tűnik mintha felállt volna a rendszer, ilyen szaggatott seekelésbe kezd... aztán kb 1 perc és abbahagyja.

nekem vinyo gyanus

[ Szerkesztve ]

(#4888) VinoRosso válasza Andrewhouse (#4862) üzenetére


VinoRosso
veterán

Az NTDVMmel indlult, szal valami DOSos cuccal lenne baja? Ezért nem is értem, hogy miért indul el bootnál. Msconfigból ki tom szedni az induló programok listájából, szal amugy nem gáz, csak nem sűrűn futtatok nem win32es alkalmazásokat, és ezért nem értettem a hibaüzit. Kösz a segítséget!

(#4889) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

#4884? :R

(#4890) montressor válasza Rabbitf_24 (#4884) üzenetére


montressor
aktív tag

event viewba nezzel bele hatha ir valamit
vagy csokkentett modban lepesrol lepesre inditsd el, es nezd meg hatha kiderul melyik filenal buzeralodik
esetleg amikor igy varakozik, probald meg a cd eject gombjat megnyomni
volt mar olyanom, h vmiert a cd-t keresgelt, amikor ejecttel kinyomom, rogton megy tovabb minden

(#4891) Rabbitf_24 válasza montressor (#4890) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

köszi majd most este próbálkozok.

akkor valszleg nem hardware hiba ugye? :( :(

(#4892) Rabbitf_24 válasza Rabbitf_24 (#4891) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

most bezzeg elsőre indult .... :K

(#4893) akaido válasza ollie (#4795) üzenetére


akaido
addikt

Neked hogyan jön le onnan a Hiren's Boot Cd?

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#4894) dunkel


dunkel
őstag

Üdv!

Hálózati nyomtatós kérdésem lenne:
Van a hálózatban egy nyomtatószerver (PaperCut), ami autentikálja a júzereket és ha jogosult akkor nyomtathat, ha nem akkor nem.
Az egész procedúra úgy indul, hogy a júzer meghívja a nyomtatószervert (//printerserver) majd beüt egy felhasználónevet/jelszót, települ neki a nyomtató és már tud is nyomtatni.
A probléma, hogy a nyomtató eltávolításával valahol megmarad a felhasználónév/jelszó páros, így másik júzerrel nem lehet a nyomtatót telepíteni ugyanarra a gépre, és mivel ezek a user/pass kombinációk csak limitált oldalszámot engednek kinyomtatni kellemetlen a dolog.
Hol/hogyan kellene kitakarítani a registryt - mert gondolom ott tárolja?
Kösz :R

(#4895) cettlee


cettlee
őstag

hali egy integrált realtek hangkarim van, és egy 5.1 fülessel használom.azt hogy lehetne megcsinálni hogy ha használom "mikorofont" (pl msn-be) akkor a kimeneti hangot vegye fel?
soundblasternél ezt asszem what u hear-nek hivják.

(#4896) montressor válasza dunkel (#4894) üzenetére


montressor
aktív tag

probalj meg rakeresni a felhasznalo nevere, ebbol gondolom lesz par darab, de talan a kulcs neve segit...
de ezek szerint csak 1 user tudja hasznalni a nyomtatot 1 gepen? mar ha nem tudja megkulonboztetni a user/pass-okat...

(#4897) Primőr


Primőr
aktív tag

Sziasztok!

1. kérdés
Miért van az, hogy a készenléti állapotba kapcsoláskor a gép kikapcsol, és nem töltődik be, csak ha a kikapcsolás után teljesen áramtalanítom?

2. kérdés
A laptopokon miféle Windows van? Ugyanolyan, mint a sima Pc-ben?

[ Szerkesztve ]

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#4898) cettlee válasza Primőr (#4897) üzenetére


cettlee
őstag

2. ugyanojan
1.nem hibárnálod véletlenül?

(#4899) REDeath válasza montressor (#4887) üzenetére


REDeath
őstag

Van kubuntum, az is lassabnak tűnik, de seekelést ne mtapasztaltam igaz nem is figyeltem nagyon ,csak netezni mentem fel egyszer hoyg ott megy-e. holnap alaposan megvizsgálom (logokat is - zsoi) meg az alaplapi drivert is
archiválás már régóta érik, de ez volt a végső löket, ezt a szép üres dvdékkel teli hengert elfogyasztom holnap, úgyérzem...
Ha az adataim "biztonságba" lesznek akkor majd merésze(bbe)n fogok mahinálni a gépen.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#4900) REDeath válasza cettlee (#4895) üzenetére


REDeath
őstag

tálcán a hangerő ikonról hangtulajdonságok beállítása --> audio --> hangrögzítés --> hangerő gomb --> és itt kiválasztod a neked megfelelő hangforrást, ami szerintem minden gépen a sztereó keverő lesz.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.