Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) kraftxld válasza sonar (#4550) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Indításkor F8, majd VGA mód, végül a felbontást beállítod a neked megfelelőre.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4552) sonar válasza kraftxld (#4551) üzenetére


sonar
addikt

Milló THX :R :R :R

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#4553) legiaap


legiaap
nagyúr

#4547 és #4548
???

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4554) GC-EvElyN- válasza legiaap (#4553) üzenetére


GC-EvElyN-
senior tag

Sztemhagyjuk...

Hali!Szeretnék kérdezni valami olyat amit nem lehetne de nem tudok rá hol választ kapni.Szeretném megkérdezni ha kapok rá engedélyt.köszi!

(#4555) daninet


daninet
veterán

hali!
probléma: kisöcsém jáccik és megnyomja mindig a windows gombot hogy megnézze az msn-t is...ez eddig ok csakhogy szépen átrendez minden ikont az asztalon amit én nagy gondossággal a monitor külömböző pontjaira szortíroztam kedvem és kényem szerint..
erre kellene valami megoldás..tudom a kiscsávó eltávolítása lenne a legjobb de egyelőre ez nem megoldható. Várom a megoldásokat :DD :R
(jah és nincs a monitor meg a játék felbontása közt külömbség hanem amikor váltunk a kettő között akkor egy ilyen fél méretű csunya fekete rész jelenik meg gondolom mindenki ismeri mi ez a magas valószínűtlenségi fokon működő jelenség)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4556) #96302336 válasza daninet (#4555) üzenetére


#96302336
törölt tag

Egy új felhasználói profil az öcsédnek, egy másik jelszavas Neked. :)
Az öcséd asztala teljesen más is lehet akár az Ő igényei szerinti is, sőt, akár korlázozhatsz eléréseket is. (könyvtárak, akár partíciók is)

(#4557) libus


libus
őstag

Szeretném a Vistát feltelepíteni a gépemre az XP mellé.
Hogy lehet azt megcsinálni, hogy két op. rendszer legyen egy gépen?
Egy 74GB Raptor-ra akarom felrakni, ami 1 partició az egész.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#4558) daninet válasza #96302336 (#4556) üzenetére


daninet
veterán

huh...igen ez ok de vmi más megoldás? (ez egy amolyan közgép itthon szinte 0-24ben megy mindenki csak ideül pár percre és a felhasználói profilok váltogatása :( nem tudom hogy elmondani de erre énis gondoltam és macera lenne
vmi program kellene h 1 kat és beállítja a dolgokat eredetire :R :W

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4559) #96302336 válasza libus (#4557) üzenetére


#96302336
törölt tag

Sajna kelleni fog még egy partíció. És elég nagy a Vista több mint 12giga :Y
Ha megvan a plusz partíció, akkor csak be kell dobni a Vista telepítőt, és választani a másik partíciót. a Vista elintézi, hogy választható legyen Boot-kor a két oprendszer.

(#4560) libus válasza #96302336 (#4559) üzenetére


libus
őstag

A Napokban kaptam egyik havertól egy újság CD-t amin volt egy VirtualBox nevű progi, ami erre van kihegyezve.
Ha ezzel a progival csinálom akkor is kell másik partició? Vagy ez a progi fog kialakitani egy virtuális particiót a HDD-n?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#4561) #96302336 válasza libus (#4560) üzenetére


#96302336
törölt tag

Huh, azt a progit nem ismerem, de a partition magic biztosan tudja.

(#4562) daninet válasza libus (#4560) üzenetére


daninet
veterán

[link]
valami hasonlót tudhat, megnéztem a weboldalukat.. kipróbálni megéri de előtte ments adatot aztán ha nem megy akor legfejjebb viszarakod a visztát magába vagy az xp-t...

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4563) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni. hogy ha a 32 bites rendszeremet lecserélem 64 bitesre / Athlon 64 X2 / akkor a 32 bites xp-t tudom használni tovább, vagy kénytelen vagyok a 64 bitesre váltani?

Köszönöm türelmetek.

(#4564) bocX


bocX
tag

Sziasztok!

Nem is igazán tudom behatárolni a problémát, de megpróbálkozom vele itt. Szóval a szituáció a következő. Van két asztali PC konfiguráció, teljesen különbözőek, semmilyen hardver nem egyezik meg közöttük, maximum a hozzcsatolt perifériák. Egyik napról a másikra az egyik konfig elszállt, nem indult el az op.rendszer, előjött egy kék halál szerű ablak, leginkább hardver hibára emlékeztet, meg windows-al nem voltak gondok. Bár közvetlen ezelőtt egy optikai meghajtó meghalt, és emiatt nem állt le a win rendesen, mindig kikapcsoló gombbal kellett neki segíteni. Optikait kicseréltem aztán működött a gép mindzidáig (kb~ 1 hétig), és utána jött ez az ablak. Mivel volt itthon alkatrészem, párat kicseréltem, futtattam mem.test-t, semmit külnöset nem találtam, így HDD problémára gyanakodtam. Mivel nem sok időm volt vele foglalkozni, így a fentebb említett problémát, úgy próbáltam orvosolni, hogy teljesen kicseréltem a gépet egy másikra (teljesen másik konfigra), ami maradt: monitor, nyomtató, kártyaolvasó, fényképezőgépdokk. Az általam 'tönkrement' konfig: egy optikai, és egy pata winchester, akartam ezek mellé korábban egy mobil rack-et hogy +1 winchester opcionálisan belemehessen, de nem ment, nem ismerte fel, meg kiakadt tőle a win. Az 'ujabb' konfig: egy sata winchester és egy optikai, korábban volt benn +1 winchi és simán ment. Na most...az ujabb konfig váltott a régit, belül teljesen különböznek, friss op.rendszer telepités...minden program ami kell feltelepítve. DE! Almás a dolog, ugyanis mikor elkezd tölteni (ms win xp logó alatta fut a csík), azelőtt van egy 6-7sec üres fekete képernyő ai alapból nem szokványos, továbbá ha akarok betenni plusszba egy másik winchestert akkor kiakad a win, azt írja (winchitől függ maxtor vagy hp vagy samsung), hogy a win nem találja a hal.dll-t, vagy hardver hibát okozott valami, és nem tud betölteni, ellenben ha magányosan van benn a winyo akkor tölt, igz az elején akkor is azzal a 6-7sec üres képernyővel.
Lehet ez így kicsit követhetlen, ha nem világos megpróbálom finomítani, de kérdés az - mivel ilyen jellegű hibát életemben nem láttam - mi lehet a baj??
Iszonyatosan zavaró a dolog, fontos, mert mnkához kellene a gép. Lehet hogy valami külső periféria okozza ezt a hibát? Mind USB-s, bár van egy program, ami hardverkulcsos, de eddig sosem volt vele gond (párhuzamos porton van rajta). Szóval nemtudom. A gép fizikailag ugyanott van, lehet rossz neki a Feng-Shui miatt, szal nem megfelelő, és valami sugárzás nem tetszik neki.
Erre tudtok valamit mondani, mert én tanácstalan vagyok...?!?!
lehet rossz topikban teszem fe la kérdést, de nem tudtam behatárolni a probléma eredetét

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#4565) #54715584 válasza Frenk (#4563) üzenetére


#54715584
törölt tag

tudod hasznalni, kiveve a 64 bit elonyeit :)
minden ugyanugy fut, mint a 32 bites procin :)

(#4566) bnss


bnss
veterán

Üdv.

Akadt egy kis probléma (inkább csak esztétikai "hiba"). A friss XP-n létre lett hozva néhány fiók, ám amikor kiderült, hogy nincs szükség az egyikre, akkor azt szépen töröltem, ill. szerettem volna, mert a Documents and Settingsben ott hagyta a névre szóló mappát, amit eddig semmilyen módszerrel nem sikerült kitakarítanom onnan. Számítógép-kezelésben már nem szerepel ez a fiók, teljesen tanácstalan vagyok jelen pillanatban... Megköszönném, ha valaki adna egy hasznos tippet. :R

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4567) ollie válasza bnss (#4566) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vedd a könyvtárat saját használatba.

***

(#4568) bnss válasza ollie (#4567) üzenetére


bnss
veterán

Ezt kifelejtettem, hogy nem sikerült saját használatba venni, pedig rendszergazda jogokkal próbáltam. (A saját használatba vétel sor és a jelölőnégyzet el van szürkítve.) Azért köszi a tippet.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4569) legiaap


legiaap
nagyúr

#4548-as hsz:
"Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogy és miként lehet a winben beállítani, hogy több mint 3 billentyűt is képes legyen lereagálni. Sokat fpsezek, és bosszantó, hogy gugolva+leanelve+előremenve nem tudok már mást csinálni. Segítsetek, ha tudtok.
Biztos jó a topic nem olvastam végig:D :U
KÖszi"
Most idéztem egyet amire még nem kapott választ az illető,de ez a kérdés engem is érdekelne.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4570) Gabás válasza legiaap (#4569) üzenetére


Gabás
addikt

ez a billentyűzettől függ, nem a rendszertől

(#4571) jackpcsm


jackpcsm
tag

Szisztok!
azért írok mert már teljesen kifogytam a lehetőségekből!
van egy hp nx 6325 s gépem TL-52 es procival.

a probléma az lenne hogy van az xp-ben ez az energiagazdálkodási lehetőségek rész.
Ugye ez a gép olyan hogy hogyha a bemutató vagy a max telep módot választom akkor leveszi a cpu speedet ha nincs kihasználva.
Igen ám de 1 hete furcsa dolgokat művel a drága.
azt csinálja hogy én beállítom itt a menüpontot olyanra amilyenre nekem tetszik pl képernyő kikapcsolás 10 perc stb.. majd szépen 800on döcög a gép ahogy kell.
Aztán tok random (15 perc vagy 8óra) 1x csak felmegy 1600ra minden ok nélkül és itt az energiagazdálkodási lehetőségek résznél meg minden viszaállítódik defaultra ami ugye azért para mert pls 30perc után elmegy aludni ami nem tú jó ha töltök éppen. és ezt csinálja 1 hete folyton...
probáltam már uj cpu drivert meg azt is hoyg más modot használok (bemutató) de mindíg ugyanezt csinálta...
nem szeretném ujrarakni az xp so pls segítsetek

előre is köszi a helpet

(#4572) bnss válasza jackpcsm (#4571) üzenetére


bnss
veterán

Szvsz erre van szükséged (én is ezt használom). Letölt->Telepít->Beállít->Örül :DDD

#4568-ra valaki? :B

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4573) qestion


qestion
aktív tag

priviben küldjetek egy serial-t ha lehet...

a pálya

(#4574) legiaap válasza Gabás (#4570) üzenetére


legiaap
nagyúr

valahogy sejtettem
akkor nem tudok rendesen játszani

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4575) kraftxld válasza qestion (#4573) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Alapelvek? :U

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4576) Sdi válasza bnss (#4572) üzenetére


Sdi
addikt

Csökentett mód ? Unlocker ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#4577) jackpcsm válasza bnss (#4572) üzenetére


jackpcsm
tag

hüüüüüü!
érdekes és hasznos progi :)
köszi

most probálgatom remélem beválik ,bár sajnos a noti kikapcsologombjárol így is le kell szoknom, mert ugye azt is átállítja a gép így rögtön kikapcsol ha megnyomom nem pedíg kérdez,és lecsukni se lehet bűntetlenűl...
valami tipped van esetleg hogy hogy lehetne külön segédprogi nélkül orvosolni a hibát?
köszi

(#4578) makosrepas


makosrepas
tag

Sziasztok!

A gépem a következőt produkálja, ha egy böngészőben (IE, Firefox) megy egy letöltés, akkor addig nem tudok megnyitni másik oldalt, mert Firefox esetén: "A kiszolgáló nem található" IE esetén pedig az "Érvénytelen cím" üzenet jelenik meg. Többszöri frissítés nyomogatása után viszont be szokott jönni az oldal. Üritettem a gyorsítótárakat, kiadtam már az ipconfig /flushdns parancsot is, mégis úgy tünik, mintha nem mindig tudná feloldani a neveket, vagy valamilyen okból csak nagyon rövid ideig próbálkozik a kapcsolódással.
Virus, spyware nincs.
A net kapcsolattal nincs gond, mert másik gépen simán működik, csak ez szórakozik valamiért.
Ha valakinek lenne valamilyen ötlete az újratelepítésen kívül, annak nagyon örülnék.

Előre is köszi!

A fenti hozzászólás nem mindig tükrözi híven a véleményem, néha nem tudom, hogy mit beszélek/írok...

(#4579) bnss válasza Sdi (#4576) üzenetére


bnss
veterán

Csökkentett módot meg sem próbáltam, én hülye. Köszi a tippet és a programot is. :R

jackpcsm: Vezérlőpult->Energiagazdálokási lehetőségek->Speciális fül

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4580) gardener


gardener
senior tag

Félelbeszakdt egy telepítésem. (CS3)

Most meg,azt mondja,hogy fejezzem be az előző telepítést.

A programok telepítése és törlése ablakban szerepel,
de ha rákattintok a Módosítás/eltávolítás gombra,
nem távolítja el. :(

valaki plíz?

Thx

(#4581) Rapid


Rapid
aktív tag

Kéne egy kis segítség. A XP indításakor mindig ez az üzenet jön fel:

"A Windows nem találja a(z) '\VCI_Task.exe' fájlt. Ellenőrizze, hogy helyesen írta-e be a nevét, majd próbálkozzon újra. ..."

Azonfelül nem nyitja meg a jpg fájlokat a Win. képnézegetője.

Van valami összefüggés a kettő között? Mit lehet tenni?

Előre is köszönöm.

(#4582) PazsitZ válasza Rapid (#4581) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link]
A VAIO Cooporated Initialisation szolgáltatást kell letiltani.

- http://pazsitz.hu -

(#4583) Rapid válasza PazsitZ (#4582) üzenetére


Rapid
aktív tag

Köszi!

És hogy is van ez magyarul?

(#4584) Steelmanus válasza daninet (#4555) üzenetére


Steelmanus
addikt

A progi neve Dips, nem kell telepiteni.
[link]
Amikor keszen vagy az asztalon az ikonok elrendezesevel, lemented,
azutan ha elallitjak akkor restore.

(#4585) PazsitZ válasza Rapid (#4583) üzenetére


PazsitZ
addikt

Jobb klikk a "munkaterületre"
Intéző
szolgáltatások és alkalmazások
szolgáltatások
VAIO Cooporated installációra dupplaklikk
"starttipus" deaktiválás-t kiválasztani
alkalmaz
ok
Én kb. így tudom lefordítani, de magam se teljesen értem hol akar ez lenni? :F
A programok telepítése-eltávolítása-nál?
A lényeg, hogy keresd meg ennek a VAIO prognak a beállításait és deaktiváld, ha minden igaz.
Esetleg még megpróbálhatod az msconfigban kiszedni az autorunból...

- http://pazsitz.hu -

(#4586) Rapid válasza PazsitZ (#4585) üzenetére


Rapid
aktív tag

Köszi!

(#4587) jackpcsm válasza bnss (#4579) üzenetére


jackpcsm
tag

:D

köszi a tippet de ezt én is tudtam :)
nem arról van szo hogy nem tudom hol kell átállítani a dolgot hanem hogy a drága gép gondol egyet és visszaállítja defaultra az egész energiagazdálkodás részt (a sémákat,risztásokat,speciálist is) :F

szóval ezen a progin kívűl van valami tippetek/tipped?
(de ne az legyen hogy rakjam ujra az xp-t :) )
köszi

(#4588) gardener


gardener
senior tag

VAlaki a 4580-ra? :O

(#4589) jackpcsm válasza bnss (#4579) üzenetére


jackpcsm
tag

kiegészítésnek még annyit hogy amióta 1x benyomtam az NHC t (tehát most nem fut) azóta az energiagazdálkodási részben már csak a csak a risztásokat és a speciálist állítgatja át, a sémákat már nem... :F

(#4590) Vakegérke válasza gardener (#4588) üzenetére


Vakegérke
veterán

Manuálisan törlöd a progi könyvtárát, a Dokuments and Settings\Felasználó\Application Data könyvtárt is nézd meg, mert oda is berakhatott valamit. Ezek után már csak egy jó kis registry pucolás szükséges.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4591) Rapid válasza PazsitZ (#4585) üzenetére


Rapid
aktív tag

Én kb. így tudom lefordítani, de magam se teljesen értem hol akar ez lenni? :F

Kb itt fagytam le én is :F

(#4592) lonewolf2


lonewolf2
csendes tag

Hali!

Kezdetben vala a windowsos C partíció meg a linuxos partíció. Gondolám egyszer csak, hogy minek nekem a linuxos, foglalja a helyet és nem használom, amúgy is kéne a C-re a hely, mert Visual Studio-t kéne telepíteni, ezért beszerzém a Partition magic nevű csodát, és törlöm a linux partíciót, hozzácsapok egy kis helyet a C-hez, és optimális esetben ilyenkor újraindítás után bejön a windowsos setup screen, és ott kiírja, hogy a partition magic miféle csoda dolgokat művel épp. El is jutott a törlésig, ott elakadt (több linuxos particio volt) a lényeg hogy bebootolt a windows, töröltem manuálisan a linuxot, megint megcsinálom Partition Magiccel amit akarok, restart.

És a gubancok most kezdődnek. Volt ugyanis nekem egy GRUB-om is, ami most ugyebár nem akart elindulni, error, nem bootol a gép.
Jolvan, windows telepítő CD, windows javítása, reboot, ugyanaz, még mindig GRUB-olni akar.
OK, Win install egy másik partícióra (linux helyére), mondom az majd helyre teszi a boot sectort és a grub para megszűnik. fel is megy (amúgy elég érdekes jelenségeket produkálva) a windows, reboot, hurrá, nincs grub, választhatok 2 windows közül, megnyomom h indítsa az alsót, mert ugye az a régi. Az be is jön, kiírja hogy a partition magic csuda dolgokra készül éppen, és ha van bármi nemű ellenvetésem a dologgal kapcsolatban akkor most szóljak, vagy hallgassak mindörökké, ámen. Hát szóltam neki hogy most már ne alkosson, mert változott a szitu, erre bejön a windows setup, mintha telepíteném a windowst éppen. Ezt akkor még balga fejemmel nem értettem, miért történt, ezért gyorsan nyomtam neki egy resetet, mondván ne rontsa már el a jol belőtt windowsomat, majd az újat telepítse ha még úgy érzi hogy kell neki, bár erősen furcsállottam a helyzetet. Nem sokkal ezután jöttem rá, hogy ez a telepítő screen azért jött be, mert én még az elején úgy kezdtem, hogy windows javítása, fel is másolta a fájlokat, beállította h köv bootoláskor telepitse ujra a cuccosokat, és az ugye ezzel jár. Ezzel a resettel pedig sikeresen elértem azt, hogy ha a régi windowst szeretném betölteni, akkor bejön egy setup screen, hogy a partition magic befejezi a műveleteket, és nem csinál semmit, majd bejönne a már említett setup screen, de ehelyett egy szép fekete képernyő jelenik meg egy egérrel, ami amúgy bejön, meg designos meg minden, de nem lehet kezdeni semmit se vele.

Tehát a szitu most a következő:
-van egy működő alap windowsom, amiből tudok alkotni, de nem szeretnék sokáig, mert nincs kedvem mindent újra belőni.
-volt egy működő windowsom, a C:\-n, amit igencsak szeretnék visszaállítani működőképes állapotba. Innen én töröltem a virtuális memóriát ( pagefile.sys) de amúgy minden a régi (reméltem, hogy az majd megoldja ezt a bootolás utáni setup bejövős dolgot, de nem)

Amire szükségem van: The Ultimate Answer to the Great Question of Life, the Universe and Everything, miszerint:
Hogyan tudnám visszapöckölni a régi windowsomat olyan állapotba, hogy ne akarjon minden áron setupolni, hanem csak simán bootoljon be? Ilyesmire gondolok, hogy valamelyik windows alkönyvtárban írjak át valamit egy fájlban, vagy töröljek egy könyvtárat, csak nem tom h mit kéne...

köszi

(#4593) golyani


golyani
addikt

új az XP.
egyedüli felhasználó vagyok, eddig jó volt nme kellett rákattintani a nevemre az üdvözlő képernyőn most pedig rá kell és sehogysem tudom megoldani h automatikusan beengedjen mint ezelőtt.
user controlpassword2 nem segít, regeditben autoadminlogon 1-es értéknél is ugyanez van.
vki mondjon vmi okosat pls!

(#4594) rzerge


rzerge
aktív tag

Sziasztok!
Most fagytam ki kékhalállal bf2-ből. ftdisk.sys fájl volt kiírva meg vmi ilyesmi: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA asszem vmi ilyesmi
egyszer-kétszer már kifagytam, de most már meg is néztem
ez utalhat arra, hogy kezd behalni a vinyó? vagy csak "szimplán" az oprendszer baszakszik?
aztán meg újraindításnál boot failure volt, csak ctrl+alt+del volt kiírva, aztán kikapcs, vezetékek megigazítása, és megint elindult a win
sztetek mi lehet?

szerk: esetleg egy játék újratelepítés megoldaná? lehet hogy rossz helyen van a lemezen?

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#4595) golyani válasza golyani (#4593) üzenetére


golyani
addikt

.Net 1.1 SP1-el megoldódott.

(#4596) fagy53 válasza rzerge (#4594) üzenetére


fagy53
nagyúr

A legegyszerűbb, ha lefuttatsz egy memteszt progit pl. Orthos-t.

(#4597) libus válasza daninet (#4562) üzenetére


libus
őstag

Köszi :R
Lehet, hogy megpróbálom! :U

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#4598) Rapid


Rapid
aktív tag

Miért írja minden jpg file megnyitásakor, hogy nem win32 alkalmazás??????
Nagyon bosszantó. Most csak ezért rakjam újra az XP-t?

(#4599) koob válasza Rapid (#4598) üzenetére


koob
senior tag

még nem írtottad ki teljesen a vírust

(#4600) fila


fila
senior tag

Hello!

Egy kis segítség kellene, nem indul el az xp. (hardver változtatás nem történt)
Két hibaüzenetet dob:
1.
C/Program Files/Diskeeper Corporation/Diskeeper/Tab.dll has been tampered. Please contact executive software for assistance.
2.
Egy probléma megakadályozza, hogy a windows pontosan ellenőrizni tudja a számítógép lincencének állapotát. Hibakód 0x80090006.

Aki tud kérem segítsen.
Köszi

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.