Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Aarpok válasza pzstm (#750) üzenetére


Aarpok
őstag

Van egy 14393.221 home verzióm.Ezzel az isoval lehet frissíteni vagy tisztán is mehet?

Аарпок

(#752) pzstm válasza Aarpok (#751) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Frissítheted is, de tiszta telepítés is mehet, amennyiben egy már aktivált eszközről van szó (feltételezem nyilván igen)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#753) Aarpok válasza pzstm (#752) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen aktivált a rendszer csak mivel home és az insiderek pedig pro verziók abból lehet gond?

Аарпок

(#754) pzstm válasza Aarpok (#753) üzenetére


pzstm
Topikgazda

jah home-ot nem vettem észre sorry.....véleményem szerint nem kellene...sima upgradet csinálnék, de szerintem be kell aktiválnia....max utána visszamész rollback-el simán ha mégsem (logikátlannak tartanám, hogy Home-al nem lehetsz insider, pont ez a program lényege ugyanis...)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#755) Aarpok válasza pzstm (#754) üzenetére


Aarpok
őstag

Köszönöm és ha kódot kér hagyjam üresen?

Аарпок

(#756) pzstm válasza Aarpok (#755) üzenetére


pzstm
Topikgazda

igen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#757) vlevi válasza pzstm (#752) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ammior legutóbb belenéztem az insider programba (14393 előtt), akkor felraktam üresen a win10 home 10586-s buildet, üresen egy üres hdd-re. Ezzel léptem be az insider programba, és amikor frissült, akkor megmaradt home vreziónak. A sarokban azt írta magáról, hogy win10 home insider preview.

(#758) Aarpok válasza vlevi (#757) üzenetére


Aarpok
őstag

Ezt csak megerősíthetem ugyan is nálam is így nevezi magát: Windows 10 Home insider preview.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#759) pzstm válasza Aarpok (#758) üzenetére


pzstm
Topikgazda

király.

akkor mehetsz 14936-ra faston ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#760) Aarpok válasza pzstm (#759) üzenetére


Aarpok
őstag

Mentem volna,de szerintem beakadt ugyanis letöltötte 14936-ot (vagy valamit nagyon gyors volt) majd közölte,hogy néhány frissítés nem települt.Rányomtam a retry-re ezután meg közölte a rendszer naprakész :D Újra is indítottam a gépet majd kerestettem vele,de szerinte naprakész.Rejtett könyvtár van "~Windows BT",de ahogy láttam nem a telepítő van benne hanem csomó más fájl.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#761) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Nekem épp elindult a 14942 build letoltése.

Nem szóltatok nagyurak, vagy épp aludtam...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#762) westlake válasza Milestone2 (#761) üzenetére


westlake
félisten

(#763) Aarpok


Aarpok
őstag

Nálatok működik a mail app? Azt írja nekem a fiókbeállításaim nem naprakész. :U Természetesen 14942 IP-n.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#764) zsoltzsolt válasza Aarpok (#763) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam egy emailt se jelenít meg. Vagyis mikor megnyitom, akkor csak a feladót látom, az üzenetet nem. Mind gnail, mind hotmail-es fiókomban.

(#765) Aarpok válasza zsoltzsolt (#764) üzenetére


Aarpok
őstag

Most próbáltam az outlook.hu-s címem megy az outlook.com viszont nem ki érti ezt?

Аарпок

(#766) vlevi válasza zsoltzsolt (#764) üzenetére


vlevi
nagyúr

TROLL ON:
Szokjatok hozzá. A posta és naptár egy uwp app, ennyire stabil, ennyire lehet rá számítani
:W
TROLL OFF
Sajnos trollkodás nélkül is ez a véleményem, én is sokszor megpróbálom, beparaméterezem, működik, örülés, aztán 1-2 nap múlva azt veszem észre, hogy nem értesít, néha csak az élőcsempéje használhatatlan, és időnként előfordul, amit most is írtatok, hogy annyit tud tenni, hogy kiírja, frissítés 4 napja. De nem frissül.
Ezért aztán általában rövid együttlét után powershell scripttel törlöm. De mostmár script sem kell majd, mert azt olvastam valahol, hogy a posta appot (és még sok másikat) is lehet majd rendesen uninstallálni.

Annyival lehet próbálkozni, hogy a gépházban a hozzá tartozó fiókakat kitörlöd. Nem a windows bejelentkezési fiókra gondolok, hanem van egy ilyen, a postához kapcsolódó fiók, csak most nincs előttem win10 gép, nem tudom megnézni nektek, hogy pontosan mi is az. Szóval ezt kitörlöd, akkor talán nulláról újra beállítva működni fog. Egy ideig. De az is lehet, hogy ez csak a preview verzió miat van így, és majd a következő buildhez íródó "known issues..." azzal fog kezdődni, hogy mail app is not working ...
Aztán talán javíjják.

(#767) Aarpok válasza vlevi (#766) üzenetére


Aarpok
őstag

Azt is próbáltam semmit nem ért ugyanúgy nem működik pedig az előzőben 931 ott ment.A 36-al nem tudom azt átugrotta a frissítő.

Аарпок

(#768) zsoltzsolt válasza vlevi (#766) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Meg lett a hiba oka. AZ összes fiók esetében törlődött, hogy:
Mindig töltse le a teljes üzenetet és internetes képeket.
Kipipáltamújra, most már látom őket, nem mindet az igaz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#769) netpeti98


netpeti98
addikt

Megérkezett a szokásos Windowscentral összefoglaló
Apró, de szimpatikus változások. Remélem az új Photos app hamarosan lekerül Production ringre is, bár a GUI-ra még ráférne egy kis igazítás.

[ Szerkesztve ]

(#770) vlevi válasza netpeti98 (#769) üzenetére


vlevi
nagyúr

Most vegyem elő megint a tartalékvinyómat???
Azon van egy win10, ami insider programba be van léptetve. Csak megnézem már, miféle ujdonságok ezek.

(#771) tatararpad válasza netpeti98 (#769) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem bugyután néz ki. Mobilon kényelmesebb a pivot, de desktopon nem látom sok értelmét, ott még a hamburger is jobb szerintem.

(#772) netpeti98 válasza tatararpad (#771) üzenetére


netpeti98
addikt

Ezért írtam, hogy még ráférne egy kis csiszolás, egyrészt túl nagy a fejléc, másrészt a profilkép alá rejtett Beállítások menü megint szembe megy a többi appban használt megoldással (eddig egyedül a Store használta ezt a megoldást)
Az új megjelenítő nézet viszont szerintem jobb lett, bár a Törlés ikont felraknám a felső sávba a többi szerkesztő művelet közé.

[ Szerkesztve ]

(#773) westlake


westlake
félisten

Mekkora bug már.
A Task Manager-t hiába állítom át, a következő megnyitáskor megint minden alapértelmezett (14942). :O Pedig most akartam feltenni vagy 10 gépre.
Valaki legyen már olyan drága és pattintson egy FB-t róla. Köszi! :D

Ráadásul most látom, hogy a jobbgombos Start menüből kiszedték a Control Panel-t. Ez nem pálya! :(((

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#774) westlake válasza westlake (#773) üzenetére


westlake
félisten

Megnyugodtam. Gyorsan letöltöttem és feltelepítettem a 14936-ot.
Csend, rend, fegyelem...

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#775) westlake


westlake
félisten

(#776) westlake válasza westlake (#773) üzenetére


westlake
félisten

A Task Manager ugyanolyan szar. Remélem ez nem szándékos és nem akarják így hagyni. :O

Play nice!

(#777) Milestone2 válasza westlake (#775) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Thnks. Nekem a laposomon a 942 minden második bekapcsolásra indul el...remélem megjavul és SW hiba...nem elöregedés és HW...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#778) pzstm válasza Milestone2 (#777) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Surface Pro3-nál nekemis ez volt. Mostanival már nem tapasztaltam...legalábbis egyelőre

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#780) zsoltzsolt válasza westlake (#779) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mobilon vagy húsz perce 0%-on áll. Majd csak elindul egyszer 😀

(#781) Milestone2 válasza westlake (#779) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi. Majd este...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#782) pzstm válasza zsoltzsolt (#780) üzenetére


pzstm
Topikgazda

nem. Jelenleg is nézik a kollégák, elég sok embernél ez van. Feedback hubban jelezd mindenképp. Köszi!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#783) zsoltzsolt válasza pzstm (#782) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én még oda se tudok bejelentkezni :)
Három ms fiók van fönt (egy outlook, a százéves hotmail-es-ez a fő fiók, megy egy o365-ös).
Kérdi, hogy melyik fiókkal akarok belépni, kijelölöm, majd megint visszadob, hogy nem vagyok bejelentkezve
:) :)

(#784) Gyufaaa válasza zsoltzsolt (#783) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nálam is dettó.

(#785) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Csak nálam áll még mindig 0%-on? :F

(#786) zsoltzsolt válasza Gyufaaa (#785) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem, nálam is. De hol angolul írja, hogy van frissítés, hol magyarul 😂

(#787) Gyufaaa válasza zsoltzsolt (#786) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Már "kivok", hogy nem jön. :P

(#788) vlevi válasza Gyufaaa (#787) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mint egy lyány a buli után :DDD

(#789) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Szóljon már valaki, ha jön neki. Hétvégén wdrt-t akarok, s jó lenne az appok telepítése előtt felmenne a legújabb.

(#790) Gyufaaa válasza zsoltzsolt (#789) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Dettó ugyan ez a terv.

(#791) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Áruházi frissítés is gázos. Várakozóban van minden frissítés

(#792) zsoltzsolt válasza Gyufaaa (#791) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Állítólag egy hr után lejön. Akkor inkább neki állok egy wdrt-nek 🙂

(#793) Gyufaaa válasza zsoltzsolt (#792) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nanee. Akkor már inkább én is. Na majd hétfőn nekileselkedem...

(#794) zsoltzsolt válasza Gyufaaa (#793) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Már a 14393.321-nél tartok :D

(#795) zsoltzsolt válasza zsoltzsolt (#794) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És voilá!! :DD :DD most kezd lejönni 14951.1000
:C :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#796) vlevi válasza zsoltzsolt (#795) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én meg 14931-nél.
Most tettem fel kábé negyedórája, teljesen nulláról, pendriveról telepítettem, hdd formázással. Insidert átállítottam fást ringre, újraindítottam, frissítésnek töltött le valami kumulatív update-t, de azóta semmi.
Figyeltem arra, hogy totál amerikai legyen a telepítés, mindenhol US van beállítva. (de a magyar billentyűzet csak felkúszott, fingom nincs honnan).

Az baj, hogy nekem Home Insiderem van?

(#797) zsoltzsolt válasza vlevi (#796) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én telefonról beszéltem eddig :)
Lehet én járok rossz topickan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#798) Milestone2 válasza zsoltzsolt (#797) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt hiszem van WP insider is, de jóóóóóó helyen vagy itt is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#799) vlevi válasza zsoltzsolt (#797) üzenetére


vlevi
nagyúr

At lehet :)
Latom, mar megtalaltad a megfelelo topicot.

(#800) vlevi válasza vlevi (#796) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na, en is csatlakozok a lany a buli utan erzeshez
"megjott" :)

Marmint a 14951
:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.