Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) junior11


junior11
veterán

Van már vmi infó, hogy mikorra várhatók a kiegészítők támogatása az Edge-ben? :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#202) pzstm válasza junior11 (#201) üzenetére


pzstm
Topikgazda

semmi hivatalos nincs még sajna :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#203) Воланд válasza junior11 (#201) üzenetére


Воланд
titán

jovore. th2-re terveztek, de el vannak csuszva vele.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#204) junior11 válasza Воланд (#203) üzenetére


junior11
veterán

Mindig csúsznak vmivel... :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#205) Dr.FantastiK válasza pzstm (#199) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

az 10568 sokkal jobb mint az elozo 565.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#206) westlake válasza Dr.FantastiK (#205) üzenetére


westlake
félisten

Más meg azt mondja, hogy nem érdemes felrakni, mert a populárisabb alklmazások rosszabbak, mint a 10565-ben. :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#207) vlevi válasza junior11 (#204) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem csusznak. Megmondták, nem lesz több, és ez se lesz készen soha, akkor mi csúszna? :))

(#208) Dr.FantastiK válasza westlake (#206) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

nallam elesben megy, sima.

eggyetlen nagyobb hiba hogy nem lehet 1klikel megnyitni az Outlok-ban levo mailok-ban levo linkeket ,,''class not registered'' .. ;] ;] !

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#209) pzstm válasza Dr.FantastiK (#208) üzenetére


pzstm
Topikgazda

gyanítom Edge-el akarná megnyitni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#210) Máté94 válasza Воланд (#203) üzenetére


Máté94
addikt

(#211) Воланд válasza Máté94 (#210) üzenetére


Воланд
titán

nem kell ehhez winbeta. ha egy ilyen nagyszabasu dolog nincs benne a megjelenes elotti 2-3 hetben az insider buildben, akkor a "veglegesben" sem lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#212) #22743424 válasza westlake (#206) üzenetére


#22743424
törölt tag

Bezzeg a 10572-est nem adták ki pubilkusra.

(#213) pzstm válasza #22743424 (#212) üzenetére


pzstm
Topikgazda

már 10575-t tesztelgetnek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#214) #22743424 válasza pzstm (#213) üzenetére


#22743424
törölt tag

Gondolom, hogy azóta tovább mentek csak nekem mint "halandó lénynek" erről volt tudomásom., A 10572-es is 2015. október 14. Szerintem elmegyünk 10580 vagy 10584 és ott a vége. Na hamarosan meglátjuk, remélem :D

(#215) pzstm válasza #22743424 (#214) üzenetére


pzstm
Topikgazda

vége? minek? egy novemberi TH2-nek? de amúgyis...a buildszám lényegtelen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#216) #22743424 válasza pzstm (#215) üzenetére


#22743424
törölt tag

Gondolom akkor kijönnek az új isok annak a build számára gondolok, persze az insider megy tovább. :)

(#217) #22743424


#22743424
törölt tag

Gondolom egy belsős embernek sokkal több információja van arra vonatkozólag, hogy egy- egy új kiadásban mit módosítottak mit adtak hozzá vagy vettek el a visszajelzések és a terveknek megfelelően. Ezért van az, hogy egy új build lehet nem tud annyit mint egy régi, vagy hozzáadtak kivettek vagy tesztelnek éppen valamit. Ezt innen kívülről nem igazán lehet látni. :)

(#218) pzstm válasza #22743424 (#216) üzenetére


pzstm
Topikgazda

10584-et is kevésnek éreznék, de sosem lehet tudni persze :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#219) fuze


fuze
őstag

Ha nem vagyok insider-ben akkor is tudok feedbacket írni a microsoftnak?

adms.hu | UI Designer

(#220) Воланд válasza fuze (#219) üzenetére


Воланд
titán

a feedback alkalmazassal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#221) Grodd


Grodd
tag

10576 kint van fast ringben. Felraktátok? Mik a tapasztalatok?

(#222) pzstm válasza Grodd (#221) üzenetére


pzstm
Topikgazda

én ugyanúgy meg vagyok vele elégedve mint a korábbiakkal...csiszolgatják, finomítják :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#223) vlevi válasza pzstm (#222) üzenetére


vlevi
nagyúr

Vagyis akkor sz... ;]
Ettől függetlneül persze, este én is felrakom.
Ez már valamiféle novemberi (nem insidereknek kiadásra kerülő) frissítéshez fog hasonlítani?

[ Szerkesztve ]

(#224) pzstm válasza vlevi (#223) üzenetére


pzstm
Topikgazda

már egy jóideje arra hasonlít ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#225) Máté94 válasza pzstm (#224) üzenetére


Máté94
addikt

Én várom a TH2-őt, legyen már hétfő! :DDD

(#226) pzstm válasza Máté94 (#225) üzenetére


pzstm
Topikgazda

:F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#227) vlevi válasza Máté94 (#225) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az insidereknek már jórégóta megy a 10565 build, az outsiderek (bocs a hülye szóviccért :) ) nem kapnak semmit hétfőn. Legutóbb valami november közepe dátumot emlegettek. De hivatalos bejelentés a dátumra vonatkozóan nem volt. Kész lesz, amikor kész lesz.

(#228) Máté94 válasza vlevi (#227) üzenetére


Máté94
addikt

Én titkon azért reménykedhetek, hogy megérkezik hétfőn a TH2, mint frissítés sima W10-hez. :))

(#229) netpeti98 válasza pzstm (#226) üzenetére


netpeti98
addikt

Volt pletyka, hogy jövő hétfőn érkezik.

(#230) BiP válasza netpeti98 (#229) üzenetére


BiP
nagyúr

Ami azóta november 12-re módosult.

vlevi: Az Insidereknek jó régóta ment a 10565, de éjjel kaptak új buildet (10576). Ez már nagyon közel van a Fall Update-hez (ha épp nem az).

[ Szerkesztve ]

(#231) netpeti98 válasza BiP (#230) üzenetére


netpeti98
addikt

Gondoltam, hogy módosul. Kicsit korainak éreztem a dátumot.

(#232) pzstm válasza BiP (#230) üzenetére


pzstm
Topikgazda

létezik frissebb is már, bár lehet az már post-TH2? :-P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#233) BiP válasza pzstm (#232) üzenetére


BiP
nagyúr

Persze, de az még csak a belső ringeken van. A branch-név általában elárulja, hogy mi a helyzet.
Az Insidereknek jött alatt a publikus buildet értettem.

(#234) Máté94 válasza BiP (#230) üzenetére


Máté94
addikt

Én azért reménykedem a jövő hétben, ha nem egyből akár hétfőn. :)

(#235) vlevi válasza BiP (#230) üzenetére


vlevi
nagyúr

"10565, de éjjel kaptak új buildet (10576)"
Pedig reggel volt egy kis szabadidőm, gondolkodtam is rajta, hogy bekapcsoljam-e a gépet, otthon, de aztán mégsem tettem. Na, majd, ha hazaérek, meglesem ez a 10576-t.

(#236) Grodd


Grodd
tag

És mi lesz az insider programmal, miután GA lesz a TH2-ből? Folytatódik rögtön az RS1-el, vagy lesz egy kis szusszanás előtte, amíg bekerülnek az új feature-ök alapjai és insiderek által tesztelhető minőségi szintet eléri a redstone?

(#237) junior11


junior11
veterán

Build 10576: [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#238) vlevi


vlevi
nagyúr

Jött valami új

(#239) #33253120


#33253120
törölt tag

Ez most így gondolt egyet, és felugrott. A gép éppen 6-10 perce tétlen volt, pont a másik gépem piszkálom, csak megláttam a szemem sarkából, hogy valami változott...

Mi is történik?
Szerk.:
Ahogy rányomtam a prt sc-t, el is tűnt....

[ Szerkesztve ]

(#240) vlevi válasza #33253120 (#239) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem is csinálta. Utána néztem meg a windows update-t, ott volt az említett frissítés. Például van magyar nyelv. Legalábbis azt írja, de nem megy fel...

[ Szerkesztve ]

(#241) BiP válasza #33253120 (#239) üzenetére


BiP
nagyúr

Ezt nekem is csinálja egy ideje (pár build óta, nem új dolog).
Elvileg ez a rendszer része, szóval elvileg normális. De nem tudom, miért nem a háttérben csinálja, elég kőkorszaki ez a felugró üres ablak.

vlevi: nincs összefüggésben a többi frissítéssel, azok az új builddel jöttek. (nekem a 10576-ra frissítés után azonnal felrakta ezeket).
Magyar csomag meg elvileg még csak a 32bitesre van (tegnap legalábbis), nem tudom, hogy a 64bites kész lett-e azóta.

[ Szerkesztve ]

(#242) #33253120 válasza BiP (#241) üzenetére


#33253120
törölt tag

Elvben van letölthető pack, de ahogy letölti, telepíti, megint az jön, hogy letölthető. :)

(#243) vlevi válasza #33253120 (#242) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nálam is ez történt. Írtam is ide, hogy végre van magyar langpakk, de mire beirtam, addigra rájöttem, hogy még nem mukodik a nyekvbeallitas.

Amugy az ilyen ablak felugralasokat az insiderben természetesnek veszem, mármint azt, hogy egy-egy funkciohoz nem irnak rendes ui-t, csak majd a vegleges kiadashoz.

[ Szerkesztve ]

(#245) Воланд válasza netpeti98 (#244) üzenetére


Воланд
titán

hat de a legutolso mobilos build egy hulladek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#246) netpeti98 válasza Воланд (#245) üzenetére


netpeti98
addikt

Kérdés, hogy mennyire lesz bugos, de az új készülékek miatt már nem sokáig lehet húzni.

(#247) pzstm válasza Воланд (#245) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Vagy kijelolik RTM-nek es frissítik majd még a közeljövőben...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#248) Воланд válasza pzstm (#247) üzenetére


Воланд
titán

en meg mindig kizart dolognak tartom, hogy azok utan, hogy az ms szetverte azt, ami anno a nokia d&s uzletaga volt, maradtak olyan viszonyban a szolgaltatokkal, hogy a telefonos rendszer az o beleszolasuk nelkul frissulni fog. eleg megnezni azt a cirkuszt, ami most az uj keszulekek forgalmazasa korul megy amerikaban. persze jo lenne ebben tevedni, de en nem latok ra sok eselyt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#249) Воланд


Воланд
titán

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 10586

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#250) vlevi válasza Воланд (#249) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, hogy szóltál.
Már jön is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.