Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) lanw válasza BiP (#550) üzenetére


lanw
aktív tag

Szóval lehet,hogy a végtelenségig kell várni. Nagyon szuper. :C

#550 akkor marad az iso

[ Szerkesztve ]

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#552) BiP válasza lanw (#551) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, gondoltam most ránézek, elkezdte az update magától tölteni az új buildet. Szóval csak a 367--> 371 között volt beakadva.

(#553) pzstm válasza BiP (#552) üzenetére


pzstm
Topikgazda

nekem csak Enterprise esetében volt olyan, hogy kicsit meg kellett erőszakolni... :)

Sima Pro esetében minden build megjött

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#554) Milestone2 válasza pzstm (#553) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"Azinyim" nem Enterprs oszt mégis megakadt...most szenvedhetek az ESD-vel.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#555) lanw


lanw
aktív tag

Na végre lejött. :C

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#556) Milestone2 válasza Milestone2 (#554) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És mire hazaértem magára talált és meglelte a frissítést...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#558) pzstm válasza westlake (#557) üzenetére


pzstm
Topikgazda

kiemelendő, hogy slow ringesek is kaptak új buildet ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#559) Lali-213 válasza pzstm (#558) üzenetére


Lali-213
senior tag

Már fel is települt. Egyelőre nem látok javulást az előzőhöz képest. Vagy csak nem figyelek eléggé? :D

(#560) pzstm


pzstm
Topikgazda

Windows 10 Anniversary Update Available August 2

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#561) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 14379 for PC and Mobile

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#562) Milestone2 válasza pzstm (#561) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Huhh, de begyorsultunk!!! :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#563) lanw


lanw
aktív tag

Nem gyenge felhozatal 3 nap alatt 3 féle verziót tettem fel. HAJRÁ,HAJRÁ :C

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#564) Lali-213 válasza lanw (#563) üzenetére


Lali-213
senior tag

Bízom benne, hogy a "slow ring" beállítással ilyen gyakran nem jönnek a kiadások. :)

[ Szerkesztve ]

(#565) lanw


lanw
aktív tag

#564:
Mire ki jön a végleges az .old mappám dugig lesz ;]

[ Szerkesztve ]

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#566) pzstm válasza lanw (#565) üzenetére


pzstm
Topikgazda

cleanmgr.exe-t nem árt futtatni néha ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#567) Lali-213 válasza lanw (#565) üzenetére


Lali-213
senior tag

Én mindig törlöm a régi verziót 1-2 nap után, ha elég stabilnak tűnik.

(#568) Milestone2 válasza Lali-213 (#567) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy-úgy...egyedül csak az asszonynál tartom meg a régit, minden másból a legfrissebbet szeretem/keresem... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#569) Lali-213 válasza Milestone2 (#568) üzenetére


Lali-213
senior tag

Neki meg otthagyod a "szemetet"? :D

(#570) vlevi válasza lanw (#563) üzenetére


vlevi
nagyúr

Egy jó ideje már nem raknak új fícsört az insiderbe, csak hibát javítanak, ráadásul közeledik az aug.2 (a beígért évfordulós frissítés dátum), ezért jönnek egyre sűrűbben a preview verziók. Én erre tippelek.

(#571) westlake válasza vlevi (#570) üzenetére


westlake
félisten

Én azt hittem, hogy mindenkinek egyértelmű, hogy az egyre közelebbi megjelenés miatt sűrűsödött a build-ek megjelenése... :D

Play nice!

(#572) lanw válasza westlake (#571) üzenetére


lanw
aktív tag

Na-na,csak semmi cinizmus :R Amúgy meg semmi jelentősége ;)

[ Szerkesztve ]

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#573) BiP válasza westlake (#571) üzenetére


BiP
nagyúr

Sokmindenre hittem én már azt, hogy mindenkinek egyértelmű, az emberek mégis rácáfolnak.
- utcán nem ordíttatjuk a zenét mobiltelefonról
- nem hugyozunk az utcán ill. buli után nem hányunk a kapualjba
- terhes nőnek átadjuk a helyet a buszon/villamoson/vonaton
és még végtelen a sor.

(#574) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Olvastam az Insider programról, hogy lehetőség van "tesztelőnek" beállni az MS-hez. Kérdésem az lenne, hogy ez a rendszer a mindennapos használatra mennyire alkalmas? Teljes körűen tudom használni? Vagy azért valami korlátozás van benne? Köszönöm előre is szíves válaszotok! :R

Sic Parvis Magna

(#575) westlake válasza 30z.Samu (#574) üzenetére


westlake
félisten

Vannak bennük idegesítő dolgok, de ilyeneket a stabilban is lehet találni. Egy próbát érdemes tenned. Főleg, ha bugreportolsz is a MS-nak.

Play nice!

(#576) vlevi válasza 30z.Samu (#574) üzenetére


vlevi
nagyúr

Használható is, meg nem is.
A mostani tesztverzió már használhatónak mondható, azért, mert már régóta nem tettek bele újdonsagoka, csak hibát javítanak, ui. közel van az augusztusi megjlenenési dátum.
De a tesztverzióban mindig benne van az, hogy nem tudid használni. Volt pl olyan insider build, ami nagyinsok gépen 1xűen el sem indult, és van, hogy hosszu hibalistát mellékelnek a friss tesztverzióhoz.

(#577) vlevi


vlevi
nagyúr

Walamelyik insider verziótól kezdve a bejeletnkezési képernőnek van egy (számomra zavaró) zoom-in animációja. Nem szeressük. Ki lehet azt kapcsolni valahogy?

(#578) 30z.Samu válasza westlake (#575) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszönöm a válaszokat! És ezt csak egyszerűen fogom és csinálok egy USB-s telepítőt? Vagy kell ehhez valami hogy használhassam? Mármint valaminek meg kell felelni, hogy Insider lehessek?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#579) westlake válasza 30z.Samu (#578) üzenetére


westlake
félisten

Nem. Ugyanolyan telepítő, mint egy Windows 7-es.

Play nice!

(#580) pzstm


pzstm
Topikgazda

Viszlát RS1, üdvözöllek RS2 148xx :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#581) westlake válasza pzstm (#580) üzenetére


westlake
félisten

Akkor jól gondoltam, hogy miért nincs napok óta új build. Megvan a 14400-as RTM? ;)

Play nice!

(#582) pzstm válasza westlake (#581) üzenetére


pzstm
Topikgazda

nope. Nem kell "RTM", ahhoz, hogy már egy másik csapat kódot ugorva elkezdje a következőt. ;)

Július 4-e kavart be, azért nincs még ma sem build, belső buildek kiértékelése folyik épp

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#583) westlake válasza pzstm (#582) üzenetére


westlake
félisten

De ha az "előzővel" (jelenlegivel) nem végeztek, akkor egy másik csapat miért kezdi el a következőt? Miért nem ugyanaz a csapat csinálja az "összes" IP build-et? Eljutnának a GA verzióig, aztán meg jöhetne a RS2.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#584) pzstm válasza westlake (#583) üzenetére


pzstm
Topikgazda

első fázisokban simán leválik RS1 része, és már kezdik az RS2-t. Akkor, mikor már kódban nem nagyon lesz változás, semmi komoly

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#585) westlake


westlake
félisten

Vajon igaza van Otniel-nek?
Mondjuk az első képekből úgy is ki fog derülni.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#586) westlake válasza westlake (#585) üzenetére


westlake
félisten

Nincs benne vízjel, úgyhogy akár RTM (GA) is lehet a 14384.

Play nice!

(#587) netpeti98 válasza westlake (#586) üzenetére


netpeti98
addikt

Anno a TH1 esetében is voltak "RTM jelölt" buildek amik már nem tartalmazták a vízjelet. Pl.[link]

[ Szerkesztve ]

(#588) pzstm


pzstm
Topikgazda

Meanwhile in Redmond....#WindowsInsiders prep for a busy day.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#589) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 14383 for PC and Mobile

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#590) westlake válasza netpeti98 (#587) üzenetére


westlake
félisten

És SDK-t is szoktak hozzájuk készíteni? ;]
Eddigi tapasztalataim alapján azt csak final build-hez csinálnak.

#591: Fenébe! :B

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#591) pzstm válasza westlake (#590) üzenetére


pzstm
Topikgazda

nope. 5-6 SDK minimum jött már ki RS1 buildekhez ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#592) westlake


westlake
félisten

Valóban vízjel és lejárati idő nélkül, de még mindig egyértelműen IP build. Pre-RTM.

Play nice!

(#593) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 14385 for PC and Mobile

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#594) westlake válasza pzstm (#593) üzenetére


westlake
félisten

Furcsa.
Vajon a 14385 miért nem "sikítozik", hogy kellene valamit kezdezni azzal az (vélhetőleg) Insider Preview account-tal, mint például az előző build (14383)? Kérdezem másképp: egy Insider Preview build miért nincs alapból Insider Preview branch-ben? Van egy olyan érzésem, hogy ez az RTM build. :B
Vagy csak valamit elbsztak volna a srácok a beállításnál?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#595) pzstm válasza westlake (#594) üzenetére


pzstm
Topikgazda

nem helyes a megállapítás, pláne amiért a screenshot sme jó valamiért.

így néz ki nálam, és megsúgom, egy "véglegesnél" is így fog ;)

14385-n

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#596) westlake válasza pzstm (#595) üzenetére


westlake
félisten

Háromszor telepítettem fel. Mindig ugyanaz az eredmény.
A GA miért nézne ki ugyanígy? Miért lenne a GA beléptetve az Insider branch-be? Sosem volt.

A te Windows-od véletlenül nem WU-n keresztül frissített? Mert ha igen, akkor nem csodálkozom ezen. Én friss telepítéseket csináltam.

Egyébként miért is nem jó valamelyik ss? Pontosan az látszik rajtuk, amiről beszélek. Egyébként vicces, hogy mutatsz egy olyan képet, amin már az látszik, hogy egy Insider felhasználó van hozzáadva a Windows-hoz. Csodálkozol, hogy Insider brach-ban van a Windows? :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#597) pzstm válasza westlake (#596) üzenetére


pzstm
Topikgazda

jah értelek....akkor mondjuk úgy, hogy van már újabb is, szóval még nem ez lesz szerintem :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#598) westlake válasza pzstm (#597) üzenetére


westlake
félisten

Akkor vagy valóban elkrták, és nem úgy állították be, hogy alapból Insider csoportban legyen, vagy a GA csoport most már a Pre-RTM build-ek "kiváltásga" is. Mondjuk az utóbbin eléggé csodálkozom. Az első meg előfordul. Kíváncsi vagyok, hogy akkor a következő milyen lesz.

Play nice!

(#599) vlevi válasza westlake (#594) üzenetére


vlevi
nagyúr

Lehet, hogy hülyeséget beszélek, de a 10385 egyik javitasa az, hogy megszuntették a 10383 indokolatlan rinyálását a lejáró insider account miatt.

(#600) westlake válasza vlevi (#599) üzenetére


westlake
félisten

Nem hiszem, hogy így értették, ha egyáltalán valóban van ilyen javítás. Már a 383 előtti build-ek is "azonnal" kiabáltak, hogy nincs csatlakoztatva Insider account a Windows-hoz. Egyébként ez nem is hiba, teljesen jól van ez így. Itt azért nem rinyált, mert a 385 nincs alapból az Insider csoportba léptetve. Ami egyelőre hibának tűnik, mert egyáltalán nem logikus, hogy egy Insider build ne legyen Insider csoportba rakva alapból. Pont ez szúrt szemet nekem. Mindegy, a következő kiadásnál kiderül.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.