Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) BiP válasza pzstm (#1550) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi. Így azért barátibb, és még értelme is van :)

(#1552) zolee001 válasza pzstm (#1550) üzenetére


zolee001
őstag

To be clear, this is what we wrote when we unveiled S mode: That it would arrive with the next Windows 10 update, due in about a month and called Redstone 4. Belfiore’s earlier tweet explaining S mode said that this change would come “next year.” That’s incorrect: It’s coming next month.
Némi zavart érzek a (kommunikációs) eröben

(#1553) pzstm válasza zolee001 (#1552) üzenetére


pzstm
Topikgazda

elég komolyt...jelezték is nekik többen már....

pláne azért mert RS4-nek még nincs hivatalos neve, és nem tudni hogy RS4-re vagy RS5-re gondol

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1554) zolee001 válasza pzstm (#1553) üzenetére


zolee001
őstag

Gondolom a nevet vmi bazi nagy WOW show keretében leplezik le

(#1555) pzstm válasza zolee001 (#1554) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Terry Myerson blogbejegyzése valószínűbb :DDD

(Spring creator's update-ról volt több pletyka eddig, nemsokára úgyis bejelentik dátummal és névvel gondolom)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1556) chipesz válasza pzstm (#1555) üzenetére


chipesz
őstag

Igen, valószínűleg ez lesz a neve, már ha ennek hinni lehet. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1557) norti válasza zolee001 (#1554) üzenetére


norti
addikt

Spring Creators Update

Ja, ez ugyanaz, mint a Verge poszt :D

[ Szerkesztve ]

(#1558) zolee001 válasza norti (#1557) üzenetére


zolee001
őstag

Ugy megnáznék egy time lapse videjót a marketing/névadó/átnevező kommando munkájáról amint keményen kreativkodnak,hogy mi legyen a termék neve :-)

(#1559) vlevi válasza zolee001 (#1558) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pedig en javasolni akartam nekik a fall után a rise-t, de hallgattak rám :)

(#1560) vlevi válasza vlevi (#1559) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mármint nem hallgattak rám.
nyavalyás mobil :)

(#1562) chipesz


chipesz
őstag

Nem tudom hányan használjátok a Tablet mode-ot, de nálam rendszeresen előjövő probléma, hogy a csempékről eltűnnek az ikonok, elég zavaró. A megoldás az, hogy kilépek a tablet módból, majd vissza, de ez akkor se fasza. Egyébként nem csak Insider buildeknél van, FCU-nál is ez volt.

Screenshot

Más: Edge-ből még nem lehet PWA-kat kirakni Startra? Mármint hogy valóban úgy is nézzen ki, mintha egy app lenne, címsor, könyvjelzősáv meg minden nélkül.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1563) westlake válasza norti (#1561) üzenetére


westlake
félisten

Szerintem nem. Nem rémlik, hogy az előző RTM-ekeket "egyből" publikálták volna ISO formában is. Esetleg nem erre gondoltál? Van benne vízjel is, meg lejárati idő is. RTM-ben egyik sincs.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1564) norti válasza westlake (#1563) üzenetére


norti
addikt

Lehet ebből a 17115.xx lesz majd a végleges, amin már nem lesz vízjel, de azért tippelek erre a fő buildre, mert Xboxra is ez jön + előzőnél is a rtm előtt nem sokkal jött ki egy slow ring build + isok. De ez tényleg csak az én tippem.

(#1565) pzstm válasza norti (#1564) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Xbox-ra sem az jön ki, már most 17117-nél jár az Alpha ring ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1566) westlake válasza pzstm (#1565) üzenetére


westlake
félisten

118-as, 119-es és már 121-es is van.

Play nice!

(#1567) vlevi


vlevi
nagyúr

Most vettem észre, hogy a 17115-ben az értesítések megjelennek teljes képernyős játékok közben is. pl. az email értesítések. Doomozás közben nem nagyon szokott érdekelni, ha levelem jött :)
Valamelyik korábbi insider verzióban mintha lett volna ne zavarjanak opció, vagy valami ilyesmi, illetve az insider előtt, a 1709 buildben, sosem jelentek meg értesítések a játékok közben.
Ez valami új fícsör, vagy bug?

(#1568) chipesz válasza vlevi (#1567) üzenetére


chipesz
őstag

Most is van Ne zavarjanak! csak Focus Assist lett a neve (magyarul gondolom Fókusz segéd, bár elég bénán hangozna így).

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1570) vlevi válasza chipesz (#1568) üzenetére


vlevi
nagyúr

Tényleg ott van...
Mondjuk engem a nezargassanak is idegesített, mert, amikor játszok, akkor persze, hogy nem érdekelnek az emailek. De, amikor kiléptem a játékból, vagy akár másból, akkor rögtön zargatott az összes marhasággal, ami aközben történt. Szerintem bőven elég lett volna a korábbi működési mód, amikor, játék közben nem zargat, és elég, ha a jobbalsó sarokban az értesítési ikonon látom, hogy jött valami.
Azt persze nem csinálják meg, hogy az értesítési terület ne fullscreen legyen. Nem látom értelmét, hogy miért jó az, hogy a jobbalsó sarokban kattintok az értesítő ikonra, de, ha 1db értesítés van, akkor az a képernő tetejére kerül. Nem lenne elég akkora méretű értesítőt nyitni, amennyin elférnek az értesítések?

közben töltődik a 120-as

Na, lehet tippelni, belepusztul, vagy sem?
Még itt van a 17115 előtti windows.old, a meghajtó sem egy túl hatalmas darab (64-es SSD), kíváncsi vagyok, mit szól a "disk full" üzenethez. Elvileg mondjuk már a telepítés előtt illene megnéznie, hogy elég lesz-e, ezek szerint megnézte, és elégnek találtatott. Vagy, ha rájön, hogy kevés, letörli a régit?

[ Szerkesztve ]

(#1571) pzstm válasza norti (#1569) üzenetére


pzstm
Topikgazda

#noRTM

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1572) BiP válasza pzstm (#1571) üzenetére


BiP
nagyúr

elírtál egy betűt. noRTi :))))
Amúgy kíváncsi leszek, melyik lesz az.

(#1573) vlevi: Valóban pluszpont. :R

[ Szerkesztve ]

(#1573) vlevi válasza vlevi (#1570) üzenetére


vlevi
nagyúr

Rájött, hogy fogy a hely, megkérdezte. Ez így egy pluszpont...

(#1574) norti válasza pzstm (#1571) üzenetére


norti
addikt

Hát igen, a lottón sem nyerek sosem :D

(#1575) mukibuci válasza vlevi (#1573) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ezt mar nagyon rég tudja

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1576) westlake válasza pzstm (#1571) üzenetére


westlake
félisten

Főleg, hogy a 121 mellett már 122 is van. ;)

Play nice!

(#1577) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 17123 for Fast

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 17623 for Skip Ahead

És 17120 a slow ringen.

Jó hétvégét mindenkinek! ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1578) westlake válasza pzstm (#1577) üzenetére


westlake
félisten

És még mindig nem RTM a Redstone 4. :B

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1580) vlevi válasza norti (#1579) üzenetére


vlevi
nagyúr

Cortana dolgot nem kellene erőltetni. Értem én, hogy próbálják nyomni, mert a másik két platformon is van ilyen, de egy asztali gépen semmi hasznát nem látom. Se kamera, se mikrofon nincs a gépben.
A baj az vele, hogy olyan szinten bele van integrálva a rendszerbe, hogy csak erős kompromisszumot kell kötni, ha ki akarja gyomlalni az ember.
Mixed realityre sincs semmi szükség.
Kar, hogy ezek mindenki gépére felkerülnek, akár kell, akár nem, ahelyett, hogy több gigabyte helyett és serulekenysegei problémáktól ovnam meg magam, ha rajta sem lennének a gepemen ezek a dolgok.

(#1581) Dr.FantastiK válasza vlevi (#1580) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

:C :C :R :R

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#1582) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

'' No downtime for Hustle-As-A-Service,
Dona <3 ''

ez meg a masik Marhasag, ebbol sose lessz egy erdemes Service ,, majd ugyjarnak mint a Windoz Phone -val !!

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#1583) norti válasza vlevi (#1580) üzenetére


norti
addikt

Én szeretném Cortanat használni, ahogy a Google Asszisztenst is (PC-n is), magyarul, de továbbra sincs esély egyikre sem, pedig rég elég tökéletes beszédfelismerő rendszert használ mind a Nuance, mind a Google magyarul. Nyilván Cortanahoz csak az előbbit tudná licenszelni a Microsoft, ha egyáltalán akarná (és mondjuk nem belső megoldást fejleszt).

(#1584) westlake válasza norti (#1579) üzenetére


westlake
félisten

És már 17129-nél járunk, szóval a 17127 sem RTM.
Én 17136-tól 17140-ig tippelem az "végleges" buildjét. Március utolsó hete.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1585) zolee001


zolee001
őstag

Akit érdekel megjelent a Windows Server 2019 preview

(#1586) westlake válasza zolee001 (#1585) üzenetére


westlake
félisten

Valahogy elvesztettem az érdeklődésem, amióta nincs GUI. :O

Play nice!

(#1587) zolee001 válasza westlake (#1586) üzenetére


zolee001
őstag

Van GUI verzio is

(#1589) Milestone2 válasza norti (#1588) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Thx.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1590) internetezoo


internetezoo
senior tag

A Windows RS4-ben van magyar nyelv? Köszi.

(#1591) MadMancs válasza internetezoo (#1590) üzenetére


MadMancs
veterán

Alapból nincs. De gépházban letölthető a nyelvi csomag.
17127
Ez már mondjuk másik, tegnap váltottam Ahead-szintre és frissült is, de 17110-17127 ig magyar nyelvű volt, amit most is megtartott szerencsére.

[URL=http://vadmancs.hu/mmh/viewer.php?file=15540109293137266743.png][IMG]http://vadmancs.hu/mmh/images/15540109293137266743_thumb.png[/URL]

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1592) MadMancs válasza MadMancs (#1591) üzenetére


MadMancs
veterán

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#1593) westlake


westlake
félisten

Talán a 17129-lesz az RTM.
És erre meg is jelent a 17130-as build...

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1594) vlevi válasza westlake (#1593) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ha ilyen sűrűn, naponta jönnek új buildek, akkor közel a vég(leges) :)
Ti biztosan közelebb vagytok a tűzhöz, jobban beleláttok, mi is történik ilyenkor, de ez már csak apró bugfixeknek tűnnek.
Persze, nem is lenne szabad most beletenni vadonatúj dolgokat.

Én egyébként, a korábbi insider verziókból kiindulva azt vettem észre, hogy, amikor eltűnik a vízjel, akkor azért még be szokott esni 1-2 build, mire végleges lesz. Nem törvényszerűen, de elő-előfordult.
És a 17127-en még ott a vízjel.

[ Szerkesztve ]

(#1595) westlake válasza vlevi (#1594) üzenetére


westlake
félisten

Talán a Redstone 2-nél nem volt olyan "játék", mint a Redstone 3-nál. Kiadtak egy látszólag RTM buildet, aztán három nap múlva meg jött egy újabb build, amiben megint volt vízjel, meg lejárati dátum. Szerintem most nem fogják megint eljátszani ezt.
Nyilván a komolyabb újitásokat már az RS5-be pakolják.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1596) norti


norti
addikt

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 17128 for Fast

nincs vízjel

17127 meg ment le slowba

[ Szerkesztve ]

(#1597) pzstm válasza norti (#1596) üzenetére


pzstm
Topikgazda

On Build 17128, you will notice that the watermark at the lower right-hand corner of the desktop has disappeared. This does not mean this is the final build as we are not done yet. We’re just now beginning the phase of checking in final code to prepare for the final release.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1598) norti válasza pzstm (#1597) üzenetére


norti
addikt

Olvastam :P

(#1599) westlake válasza pzstm (#1597) üzenetére


westlake
félisten

Nem is tudom, ez miért szorul magyarázatra, amikor már van a 17128-nál három újabb build is. :F :B

Play nice!

(#1600) westlake


westlake
félisten

17133 is RTM
Mondjuk arra nem térnek ki, hogy melyik. Mivel minden buildben van valami hiba, gondolom nem a .1-es, hanem valami újabb lesz az RTM, mint a 16299.15 (ebből is volt ugye 16299.1-es).

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.