Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Barthezz2 válasza BiP (#1000) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Átállítottam (remélhetőleg)mindent angolra(US). Meglátjuk. Most elsőre rákeresve nem talál semmit.

Everybody lies.

(#1002) westlake


westlake
félisten

Nem szokványos, de a 15019-hez éppen van magyar nyelvi csomag.

#1003: Ez legyen már annak a gondja, aki feltelepíti. ;]

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1003) Воланд válasza westlake (#1002) üzenetére


Воланд
titán

Aztán meg majd ha jön a következő build akkor megint megy majd a csodálkozás hogy miért nem akar települni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1004) pzstm válasza Воланд (#1003) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Mondjuk nemsokara egy 15025 ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1005) zsoltzsolt válasza pzstm (#1004) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Telefonra is? Kissé bugzik a legújabb fast :D

[ Szerkesztve ]

(#1006) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 15025 for PC

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1007) zsoltzsolt válasza pzstm (#1006) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ahh, már megint csak pc.. 😁

(#1008) vlevi válasza pzstm (#1006) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nagyon belehúztak az utóbbi időben.

(#1009) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kicsit (nagyon) lassan jön ez lefelé...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1010) westlake válasza pzstm (#1006) üzenetére


westlake
félisten

15025 ISO (64-bit, Pro)
magnet link

Play nice!

(#1011) pzstm válasza Milestone2 (#1009) üzenetére


pzstm
Topikgazda

nekem is most 8 percig tartott a download, máskor 5 alatt megvan :)))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1012) Milestone2 válasza pzstm (#1011) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Töltöm le a teljeset pastebinről. Órák óta marháskodik a rendes frissítés...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1013) BiP


BiP
nagyúr

Reggel rányomtam a frissítésre, Initializing update....
Semmi változás. Aztán olvasom a release notes-ban, hogy ismert bug, türelem, csinálja közben, csak nem mutatja.
Nem tudom, így mennyi idő lett volna, nem tudtam megvárni, majd este újra ránézek.

(#1014) Воланд válasza BiP (#1013) üzenetére


Воланд
titán

Nekem reggel kilenc óta megy. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1015) pzstm válasza Воланд (#1014) üzenetére


pzstm
Topikgazda

WU service stop, gép restart, majd keresés. Mindkét gépen múlt alkalom óta csak ezzel működik nálam

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1016) Воланд válasza pzstm (#1015) üzenetére


Воланд
titán

Délre lejött, fel is ment szépen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1017) pzstm válasza zsoltzsolt (#1007) üzenetére


pzstm
Topikgazda

ma este kapsz mobilt is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1018) zsoltzsolt válasza pzstm (#1017) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!
Már jön is lefelé. Magyar nyelven megint nem, váltani kellett angolra.

(#1019) Barthezz2 válasza zsoltzsolt (#1018) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem asztalin nem jött be az angolra állítás. 2 napja megtettem, de azóta sem adott be semmit.
Vagy itt nem működik, vagy valahol, valamit még át kellene állítanom angolra, hogy menjen..

Everybody lies.

(#1020) Milestone2 válasza Barthezz2 (#1019) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Töltsd le a neked megfelelőt, írd ki DVD-re, próbáld frissítésként telepíteni, ha sikerül, akkor az updaterednél akadt be valami, ha nem sikerül, akkor nem megoldás számodra az angolra átállítás.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1021) zsoltzsolt válasza pzstm (#1017) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Lehet kissé láma a kérdés.. Régióváltást akár naponta is csinálhatok a telefonon?
Régen mintha lett volna valami korlátozás...

(#1022) Barthezz2 válasza Milestone2 (#1020) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:(

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1023) Milestone2 válasza Barthezz2 (#1022) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kb erre számítottam....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1024) Barthezz2 válasza Milestone2 (#1023) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor ez van.

Everybody lies.

(#1025) #33253120 válasza pzstm (#1015) üzenetére


#33253120
törölt tag

Erre rápróbálok.
Tegnap este 9 óta 41%-on áll...

(#1026) #33253120 válasza #33253120 (#1025) üzenetére


#33253120
törölt tag

Na, most már 0%, onnan nem történik semmi. :(

(#1027) Milestone2 válasza #33253120 (#1026) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Neked is javaslom, ha már másképp nem megy: [link] több gépemen már csak így megy egy ideig, aztán egyszer csak észbekap és valamelyik következő frissítést már megint magától felrakja.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1028) vlevi válasza Barthezz2 (#1022) üzenetére


vlevi
nagyúr

És próbáltad a másik nyelvet telejesen törölni?
Ezenkívül még az jutott eszembe, hogy a nyelv megadásanál van valami beállitas arra, hogy ez legyen-e a rendszer nyelve. Talan azt is at kellene állitani amerikaira

(#1029) #33253120 válasza Milestone2 (#1027) üzenetére


#33253120
törölt tag

Biztos, hogy nem így fogom csinálni.

Viszont a visszajelzési központban jelezni kellene mindenkinek akinek ilyen, hogy hamarabb legyen javítás.

(#1030) Milestone2 válasza #33253120 (#1029) üzenetére


Milestone2
nagyúr

It's your business...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1031) Воланд válasza #33253120 (#1029) üzenetére


Воланд
titán

Mondjuk ez know issue.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1032) #33253120 válasza Воланд (#1031) üzenetére


#33253120
törölt tag

Igaz.

(#1033) Barthezz2 válasza vlevi (#1028) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Próbáltam, bár úgy nem vártam napokat, lehet kellene, bár dvd-ről sehogy nem akart frissíteni, szóval..
Rendszer nyelvnek megadva, login screen, meg mindenhova angolra állítva az megvolt.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1034) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 15031 for PC

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1035) zsoltzsolt válasza pzstm (#1034) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Már megint csak a pécé 😀

(#1036) pzstm válasza zsoltzsolt (#1035) üzenetére


pzstm
Topikgazda

hétre terveznek mobil buildet is, reméljük összejön nekik ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1037) westlake válasza pzstm (#1034) üzenetére


westlake
félisten

Pre-RTM

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1038) zsoltzsolt válasza pzstm (#1036) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az jó, köszi a hírt 🙂

(#1039) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Introducing Dynamic Lock: Dynamic Lock automatically locks your Windows 10 PC when you’re not around based the proximity of a Bluetooth-paired phone. If your Bluetooth-paired phone is not found near your PC, Windows turns off the screen and locks the PC after 30 seconds. To enable Dynamic Lock, make sure your phone is paired to your PC via Bluetooth and go to Settings > Accounts > Sign-in options and toggle Dynamic lock to “on”.

Going to Settings > Devices will crash the Settings app. You will be unable to pair a Bluetooth device. Bluetooth quick actions from Action Center also does not work.

köszipuszi :D egyébként az ötlet tetszik

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1040) westlake válasza pzstm (#1034) üzenetére


westlake
félisten

15031 ISO (64-bit, Pro)
magnet link

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1041) Milestone2 válasza Milestone2 (#1027) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És lőn, megjött az esze, 15031-et máris simán tölti lefele....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1042) pzstm válasza mukibuci (#1039) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Ezt írják is. Amúgy józan paraszti ész: upgrade előtti párosítás ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1043) pzstm válasza westlake (#1037) üzenetére


pzstm
Topikgazda

mivel ilyen már nincs, így inkább maradjunk annyiban, hogy feature-complete ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1044) westlake válasza pzstm (#1043) üzenetére


westlake
félisten

Ezt még nem is hallottam. Viszont elég hülyén "hangzik". :B
De akkor ez azt is jelenti, hogy már nem tesznek bele új dolgokat, csak a meglévő hibákat javítgatják a kiadásig?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1045) pzstm válasza westlake (#1044) üzenetére


pzstm
Topikgazda

hát USA-ban régóta sok programnál használják a feature-complete státuszt. Újabb funkciókat már nem fog kapni a rendszer, hibákat javítanak, csiszolnak. Február második hete van, lassan el kell készülni vele ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1046) Воланд válasza mukibuci (#1039) üzenetére


Воланд
titán

IPhone-al ugysem működik. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1047) pzstm


pzstm
Topikgazda

Ma este hétkor várok mindenkit szeretettel egy kötetlen beszélgetésre, bemutatóra. Beam-en fogok streamelni. Itt lehet majd követni: https://beam.pro/pzstm
Ha nem akarsz lemaradni, érdemes beamen is követni ;)
Várom a kérdéseket!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1048) norti válasza pzstm (#1047) üzenetére


norti
addikt

De mivel kapcsolatban? :D Insider Preview build?

(#1049) mukibuci válasza Воланд (#1046) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

látom :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1050) pzstm válasza norti (#1048) üzenetére


pzstm
Topikgazda

15031, creatores update általában. Semmi olyat nem fogok elmondani, ami nem publikus, szóval lehet Nektek nem érdekes, meg Ti már láttátok is :B :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.