Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) vlevi válasza vlevi (#250) üzenetére


vlevi
nagyúr

Fenn is van.

(#252) vlevi válasza vlevi (#251) üzenetére


vlevi
nagyúr

Van magyar nyelvi csomag, és működik is.

(#253) pzstm válasza vlevi (#252) üzenetére


pzstm
Topikgazda

hogy tetszik eddig? szembetűnő változás? :B ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#254) vlevi válasza pzstm (#253) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nemnagyon van. Megyeget.

(#255) westlake válasza Воланд (#249) üzenetére


westlake
félisten

Eléggé final TH2-nek tűnik. Se vízfej, se nincs beléptetve a IP csoportba.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#256) csixy


csixy
addikt

Már nekem is jön le ezerrel. Alig tudok tőle hozzászólást írni. Akkor ezzel már magyarul is lehet majd insiderkedni? Cortana tud magyarul?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#257) beta válasza westlake (#255) üzenetére


beta
aktív tag

ha ez a final az eleg gaz, nekem hazavagta a wifit..

(#258) pzstm válasza beta (#257) üzenetére


pzstm
Topikgazda

milyen Wifi milyen driverrel? 6 gép frissült le tegnap este, semelyiken nem csinált ilyet.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#259) beta válasza pzstm (#258) üzenetére


beta
aktív tag

Mediatek wifi stick. Sikerult kozben megcsinalni, visszaraktam a regi driveret, es minden mukodik, ahogy korabban. Valoszinuleg ennek akkor nincsen koze az uj buildhez, csak pont most frissult a driver is.

[ Szerkesztve ]

(#260) pzstm válasza vlevi (#254) üzenetére


pzstm
Topikgazda

nekem borzasztóan hiányzik a Watermark :DDD :C

azt hittem ezt észreveszed ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#261) csixy válasza beta (#259) üzenetére


csixy
addikt

Nálam is simán megy vele az RT3290-es.

pzstm: "nekem borzasztóan hiányzik a Watermark"
Tiszta , száraz érzés!

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#262) vlevi válasza pzstm (#260) üzenetére


vlevi
nagyúr

Csak azt vettem észre, hogy a wízjellel együtt eltűnt a posta appból a működés. Megint. Nem tudom, mikor fogom megelégelni, és törölni az egész vackot, de ez már siralmas. Egy levelezőprogramot nem képesek írni, akkor majd oprencert fognak tudni? Vagy, akkor már ne rakják bele a gamilt, ha egyszer nem megy.
Teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor jelzi értesítésként az új mailt, van, hogy magában az alkalmazásban sem jelennek meg az új levelek, a döglöttcsempéjét már említeni se nagyon érdemes.

(#263) #33253120 válasza vlevi (#262) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mondjuk azt én is hiányolom, amit a win 8 DP/CP alatt először szerettem, aztán meg utáltam... Ott jött notification mindenről ami hozzá lett kapcsolva az online fiókhoz, itt meg semmi... Se a fiókos, se a gmail, se facebook, se semmiről nem jön notification...

(#264) westlake


westlake
félisten

Nem sokat használom a Windows 10-et, de a 10586 gyorsabbnak, "pattogósabbnak" tűnik, mint a 10240.

Play nice!

(#265) Grodd


Grodd
tag

Állítólag fel lehet már iratkozni a redstone branch-re az insider settingsben. Van olyan fast ringes itt, akinél már opcionális az rs1?

(#266) #33253120


#33253120
törölt tag

Ha telepítem a Windows 10 Pro N-t, beloginolok az Insider fiókkal, és bekapcsolom a Fejlesztői módot a Gépház -> Fejlesztőknek mód alatt, akkor az valid lesz, vagy mindenképpen Insider Preview kell hozzá?

Korlátos netes helyen vagyok pár napig, és az NTonee féle USB3 driver keresési próbálkozások között sikerült egy olyan, ami miatt pár dolog nagyon nem az igazi. Viszont vagy ez van, vagy egy régi 99** preview...

(#267) pzstm


pzstm
Topikgazda

Elindult az Office Insider program

Jelenleg egyetlen Insider-es topik van, lehet átnevezés lesz a megoldás ;) (Microsoft Insider Program?)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#268) Воланд válasza pzstm (#267) üzenetére


Воланд
titán

legyen termekenkent kulon. kulon van a mobilnak is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#269) pzstm válasza Воланд (#268) üzenetére


pzstm
Topikgazda

tényleg...csak az Preview néven van...azért nem gondoltam erre :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#270) junior11 válasza Воланд (#268) üzenetére


junior11
veterán

Szerintem is.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#271) Воланд válasza pzstm (#269) üzenetére


Воланд
titán

at is neveztetem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#272) #33253120


#33253120
törölt tag

Amúgy elmegy az egész Insider program a FA****ba.

Már bocs.

NTonee-val bepróbáltunk pár usb3 drivert, és a 99** óta frissítgetett rendszerem baromságokat kezdett írni.
ASUS laptopom van, erre kiírja az eszközkezelő, hogy Lenovo billentyűzet, meg ilyesmi.
Toltam egy friss preview-t.
Előtte is volt bajom, a kártyaolvasót vagy látta, vagy nem, illetve a legfájóbb pont az volt, hogy összesen két USB aljzat van a gépen, amiből az egyik USB2, a másik USB3. Na ez utóbbi sosem működött, de Linux alatt hibátlanul teljesített. Most meg jó.
No meg a Touchpad.
Minden frissítés után fel kellett rakni az ELAN drivert, itt meg alapban tud minden használt gesture-t...

Nem értem.... De nagyon nem értem....

(#273) pzstm válasza #33253120 (#272) üzenetére


pzstm
Topikgazda

majd hátha valaki megfejti, hogy a driverekkel való bajaid miért az Insider program hibája...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#274) #33253120 válasza pzstm (#273) üzenetére


#33253120
törölt tag

Azóta lenyugodtam.
:)

Nincs baj, csak értetlenül álltam azelőtt, hogy anno elkezdtem használni a W10-et, valami 9928-as verzió környékén. Voltak gyermekbetegségek benne amelyek szépen elmúltak.
Gyakorlatilag minden szép, és minden jó volt, bár build-ről build-re frissítve az eszközkezelőben jobb klikk frissítés azért kellett néhány eszköznek. A touchpad is működött minimális szinten, de a gesture nem ment. Ehhez felraktam az ELAN touchpad kezelő appot az Asus oldaláról. Minden más a rendszerrel szállított driverrel működött, vagy nem működött. Mivel az Asus szerint ez a gép sosem fog W10 támogatást kapni így nem akadtam fel azon, hogy nem megy az usb3-as aljzat, és a memóriakártya olvasó. Ha nagyon olyan, akkor bootolok egy linuxot, és használom onnan.
Folyamatosan frissítettem, mert szeretem a naprakész rendszert, viszont nemrég csak nem hagyott nyugodni a kisördög, rápróbáltam az usb3 driverre. Sikertelenül. A nem megfelelő driver eltávolítása után nem volt igazi pár dolog. Ami kezdetben ismert, de nem működő eszköz volt, az ismeretlen lett, a win update loopba került amikor fel akarta rakni a szerinte odaillő drivert, meg ilyesmi.
Jött egy ötlet, hogy úgy is régen telepítettem, rakjuk újra.
Letöltöttem ugyanazt a buildet amit abban a pillanatban használtam, feltelepítettem, és minden hardverelem megy magától, semmihez nem kell drivert telepíteni. A touchpadhoz gyárilag fent az ELAN, a memóriakártyaolvasó működik, az usb hibátlan....

Azaz a 9928-ról folyamatosan naprakészre (10565) frissített rendszer nem annyira teljes értékű, mint a friss 10565-ös.

Azt nem tudom, hogy miért? Az elején elkönyvelte a rendszer, hogy adott hardverhez nincs driver, és a build frissítéseknél onnantól nem is próbálkozott vele?

Na szóval ég és föld a különbség a 9928-ról frissített 10565. és az újonnan telepített 10565 között.
És én ezt a különbséget nem értem.

(#275) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 11082

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#276) pzstm


pzstm
Topikgazda

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#277) Воланд válasza pzstm (#275) üzenetére


Воланд
titán

juj, lesz itt majd siras.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#278) Grodd válasza pzstm (#275) üzenetére


Grodd
tag

na, akkor indul az RS1 branch? Van valami, ami miat érdemes lenne ezt a buildet felrakni? Mert úgy olvasom, új feature-ök még nem nagyon vannak benne.

(#279) pzstm válasza Воланд (#277) üzenetére


pzstm
Topikgazda

ha tényleg begyorsítanak Januártól akkor maximum a jelenlegi Insider népség ötödét hagynám bent...

Grodd: ahogy olvashatod is a hivatalos bejegyzésben, földi halandó számára szembetűnő nem igazán még. Ez teljesen normális ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#280) prolad


prolad
őstag

Az normális,hogy amióta felment a legújabb insider build (20.-a környéke) azóta semmilyen frissítést nem kaptam (pl. biztonsági,ami azért elég gyakran szokott jönni).Nem baj,csak furcsa,eddig mindig volt egy halom,most meg semmi.

(#281) westlake válasza prolad (#280) üzenetére


westlake
félisten

Én sem kaptam. Gondolom normális.
Mondjuk az érdekes, hogy 11082 óta már jött ki javított major update a 10586-hoz. Meg talán friss Adobe Flash is volt azóta.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#282) prolad válasza westlake (#281) üzenetére


prolad
őstag

Nem zavar,,csak furcsa volt.EDGE-rá viszont már ráférne egy komolyabb frissítés,mert egyes oldalaknál (pl. phonearena,facebook) nagyon sokat gondolkodoik,szaggat,eszi a memóriát.

(#283) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 11099

We have a few known issues for Windows 10 Insider Preview Build 11099
•Log on for devices using Citrix XenDesktop may be broken. It is recommended that Insiders that use XenDesktop skip this flight by moving to the Slow ring.
•Applications that depend on Adobe Flash may crash upon launch. This will affect some version of Skype, QQ, WeChat, etc. This does not affect Microsoft Edge or Internet Explorer.
•With this build, defaults for some applications will be reset. Music & Video will default to Windows Media Player. This can be reconfigured opening Cortana or Search and searching for “Choose default apps by file type” to open the correct settings page.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#284) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!

A 1511 10586.63 buildre hogyan tudom az új insidert felrakni vagy frissíteni,benne voltam az Insiderbe de valamiért felraktam ezt a verziót a gépre,most vissza mennék de updaten nem jön le semmi,ha pedig az ezelőtti Insidert akarom feltenni ISO-ból akkor a fájlokat nem akarja megtartani ez a másik gond mi lehet a megoldás?

(#285) Bobo_07


Bobo_07
csendes tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne. Az első hogy nem tudom felfrissíteni 10240-rol a 105xx-re. Neten nézegettem hogy mi lehet a gond, de eddig semmi sem segített. Enterprise-m van.
Másik kérdés hogy ha elkezdem a Insider programot akkor esetleg újra telepíti a rendszert vagy meg marad minden adat a gépen?

(#286) Nagymelák válasza Bobo_07 (#285) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

A telepített programjaid nem fognak megmaradni,nekem is ez a gondom hogy nem engedi azt választani hogy a programokat hagyja meg.

(#287) Bobo_07 válasza Nagymelák (#286) üzenetére


Bobo_07
csendes tag

Köszönöm!

(#288) pzstm válasza Nagymelák (#286) üzenetére


pzstm
Topikgazda

dehogynem...Win7-ről ha upgradelsz, akkoris megmarad minden

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#289) Nagymelák válasza pzstm (#288) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

A múltkor Win 8.1-ről upgradeltem ott meg is maradt minden azt hiszem,most viszont erre a rendszerre csak úgy engedné az Insidert felrakni hogy a telepített programjaimat nem tartaná meg. Erre mondjuk jó lenne valami megoldást találni.

(#290) pzstm válasza Nagymelák (#289) üzenetére


pzstm
Topikgazda

10240-re 10586 is felmehet simán....amennyiben nem x86-x64 anomália van, vagy Enterprise-ról Profra mégy vissza

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#291) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 11102

Known issues:

When we went live with last week’s PC build, Insiders discovered a bug where the cache for Insider Hub wasn’t properly refreshing – preventing new content from showing up in a timely manner. We’ll include known issues with our blog posts as well as in Insider Hub until the bug is resolved.

•Some PC games will crash switching from windowed mode to full screen, upon game resolution change, or upon launch due to a bug in Windows graphics stack. We have observed this with The Witcher 3, Fallout 4, Tomb Raider, Assassin’s Creed, and Metal Gear Solid V but it may occur with other titles as well.
•With this build (and with the last build), applications such as Narrator, Magnifier, and third-party assistive technologies may experience intermittent issues or crashes. If you rely on screen readers or other software, you should not use this build. This issue will be fixed with the next build.
•You might see a WSClient.dll error dialog after logging in. We’re working on a fix for this but as a workaround, you can run the following in Command Prompt with administrative rights: schtasks /delete /TN “\Microsoft\Windows\WS\WSRefreshBannedAppsListTask” /F
•While attempting to update to this build, your PC may show a message that your wireless card is not compatible with Windows 10. The workaround is to visit the support page for your PC or wireless card and install the newest driver that is available.
•The Connect button does not show up in Action Center.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#292) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 14251

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#293) westlake válasza pzstm (#292) üzenetére


westlake
félisten

Szép kis ugrás. :U

Play nice!

(#294) pzstm válasza westlake (#293) üzenetére


pzstm
Topikgazda

le is írják, hogy miért ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#295) Grodd válasza pzstm (#294) üzenetére


Grodd
tag

Feature buildek mikor várhatóak? Én egyelöre slow ringre váltottam, majd akkor megyek vissza fast-ra, ha lesz valami fejlemény...

(#296) #33253120


#33253120
törölt tag

Az utolsó két build-re való frissítés ezzel a hibával áll le még a Windows Update ablakban...
Error 0x800703ed

Van ötlet erre?
Az angolom elég gyenge, ha lehet honos leírást szeretnék a megoldáshoz.

Előre is köszönöm....

Jellemzően mobilnetes vagyok, de most kb 4-5 napig egy digi100 net alatt van a gép, most bármit tudunk csinálni. Telepítéstől nem félek, semmi sajnálható nincs a gépen, de ha esetleg lehet javítani az is tetszene, mert legalább tanulok abból is... :)

(#297) westlake


westlake
félisten

(#298) pzstm válasza westlake (#297) üzenetére


pzstm
Topikgazda

jogos, csak el vagyok havazva, kicsit átsiklottam felette, meg most éppen más ringen vagyok :B :R

Blogbejegyzést tessék elolvasni mindenképp :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#299) novoszath


novoszath
senior tag

olyan kerdesem lenne hogy van 3 gep es egy tabla gep mindegyiken ugyanazzal a címmel vagyok belepves es fast ringen van az insider de meg egyettlen bulid se jott meg a 4 eszkozre

mitöl lehet hogy nem kapom meg a bulideket?? Mert szivesen kiprobalnam....

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#300) King Unique válasza westlake (#297) üzenetére


King Unique
titán

Amúgy az új buildben van vmi érdemleges és látványos fejlesztés, ami miatt izgalmas lenne kipróbálni? :)
Ha csak a szokásos hibajavítás, akkor inkább kihagyom és megvárom a tavaszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.