Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96242) MrCsiT válasza slett27 (#96222) üzenetére


MrCsiT
addikt

Kicsit még mindig másról van szó:

A WSUS vállalati környezetben teszi lehetővé azt, hogy az Üzemeltetés kontroll alatt tarthassa, hogy hová mi települ fel frissítés gyanánt. Ez azért fontos, mert lehetnek olyan céges alkalmazások, amik egy-egy frissítést követően nem fognak megfelelően működni - és adott esetben a cégnek azokra akár semmi szüksége sincs. Vagy, lehetnek hibák egy adott frissítésben. Ezért első körben mindig tesztkörnyezetben telepítik a frissítéseket, ott "hatástanulmányt" végeznek, és ha nincs galiba, csak ezt követően kerülhet szóba az éles rendszeren történő frissítés.

A Te általad kérdezett update megosztás funkció pedig nem azt jelenti, hogy mindenképp másik gépről fog letölteni az a windows példány, ami épp frissülne: ha pl. a 2. , 3. , n. PC ki van kapcsolva, akkor szerintem ugyanúgy a netről fognak települni a frissítések, mintha ez az opció nem is lenne aktív. E mellett, ha van 10 géped, és azon - mondjuk egy átlagos hónap win+office frissítéseit nézve, de legyen hozzá egy SQL service pack is mondjuk - darabonként 2 GB helyet adnod kell csak arra, hogy az fent legyen tartva erre a megosztás funkcióra.. hát, én komolyan nem tudom, hogy ez mennyire jó megoldás.

Van itt olyan, aki ezt használja? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.