Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6351) sfdrakex válasza Sub-ZeRo (#6348) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

1.8.5 az uccsó stabil, legalább is nekem arra frissitette az 1.8.4 et, a 2 es még béta igen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6352) 7Heads Drago válasza < CyberBob > (#6339) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt most nem értem. Miért lenne szigorúan csak 32 bites a Gamer Edition?
Az Xp az már egy őskövület a Win7-hez képest. A 32 bit csak azon volt érvényes szerintem. Fura lenne ha lekorlátoznák a memóriát a mai játékoknál ilyen formában.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6353) Gorneck válasza Sub-ZeRo (#6348) üzenetére


Gorneck
titán

Már RC2.

Gorneck#1239

(#6354) sfdrakex válasza 7Heads Drago (#6352) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vicc volt, sztem ahoyg az egész Gamer Edition meg a többi windows buherált változat is. :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6355) Sub-ZeRo válasza sfdrakex (#6351) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

arra is frissítettem, de nekem nem volt jó, ledobott netről, meg nem tudtam netezni, ha ment a kliens.... az 1.8.4 volt nekem a legstabilabb eddig, akkor úgy mondom :)

Mod: Koszi Gorneck23 :R

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6356) Blashe


Blashe
aktív tag

Lefrissítettem 1.8.5 -re, csak hogy az a baj vele hogy seedelni vele szinte lehetetlen max sávszéllel. Azért is használtam 1.7.7-et mert az legalább nem volt lekorlátozva és ment 2,4 mb/s el. Most hogy frissítettem alig éri el az 1mb ot feltöltésnél. :(

(#6357) Sub-ZeRo válasza Blashe (#6356) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1.8.4 ?! próbáld meg azzal

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6358) band1103 válasza Blashe (#6356) üzenetére


band1103
őstag

Kapcsolat titkosítása erőltetve van?

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#6359) Gorneck válasza Blashe (#6356) üzenetére


Gorneck
titán

Ez most annyira nem érdekes...mi van a ramzabálással? Az megoldódott?

Csak nem UPC-s vagy? :D

Gorneck#1239

(#6360) Neil Watts válasza Sub-ZeRo (#6348) üzenetére


Neil Watts
veterán

"De a 2.0 mintha még béta verzióban lenne nem?"

Jaja, de semmi baj nincs vele :)

(#6361) Sub-ZeRo válasza Neil Watts (#6360) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

akkor jó :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6362) Blashe


Blashe
aktív tag

A ram probléma nem tudom hogy megoldódott-e hiszen nem fut max sávszéllel a torrent.
Most feltettem az 1.8.4 -et.
A kapcsolat titkosítás-t hol tudom megnézni ill. beállítani ?
Egyébként Digi-s vagyok.

(#6363) Neil Watts válasza Sub-ZeRo (#6361) üzenetére


Neil Watts
veterán

nekem legalábbis :D

(#6364) Gorneck válasza Blashe (#6362) üzenetére


Gorneck
titán

Csak egy példa...300/300 mellett nekem fogyaszt a 2,0 RC2 22 megát...ha megette a ramod, akkor azt kisebb fel/le töltéssel is észre kéne venned...

Gorneck#1239

(#6365) #65675776 válasza Blashe (#6356) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pont a seedelés viszi el a memóriát. A felfelé menő csomagokat ugyanis feltolja a memóriába, és onnan seedeli.

(#6366) Sub-ZeRo válasza Blashe (#6362) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

a zöld pipa mellett van olyan szöveg, hogy DHT... arra jobb gomb és a pipát (pipákat) kiveszed

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6367) tomcsi


tomcsi
senior tag

Nekem is kliens problémám lenne..

Mégpedig az ha elindítok egy torrent fájlt akkor ezt dobja ki :

C:\Users\Tomcsi\AppData\Local\Temp\[PRE]The.Simpsons.torrent nem nyitható meg, mert a hozzárendelt segédalkalmazás nem létezik. Változtassa meg a hozzárendelést a beállításoknál.

Már próbáltam újból hozzárendelni de nem változik semmi..

(#6368) tomcsi


tomcsi
senior tag

Illetve, hol tudom az ablakok háttrészínét megváltoztatni?

(#6369) Blashe válasza #65675776 (#6365) üzenetére


Blashe
aktív tag

Értem én hogy memóriát igényel, na de ennyit ?! :(
Egyébként az az érdekes, hogy kb. 1 hete van fent a win7, és az első 2-3 napban ilyen gond nem volt. Most kezdett nem rég zabálni. A másik hogy ilyenkor amikor 4gb ramot használ, a gép is belassul nem kell mondanom.

(#6370) Syl válasza virkir (#6329) üzenetére


Syl
nagyúr

Na**sszameg, jól le vagyok maradva ezzel az augusztusi connect-es win7-tel. Ha jól körülnéznénk, lehet hogy már sp1 is van heteshez? :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6371) pzstm válasza Syl (#6370) üzenetére


pzstm
titán

work in progress [link]

;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6372) Syl válasza Blashe (#6369) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha egy seedelt cuccot elkezdesz másolni, vagy nézni, akkor valamiért az egészet elkezdni becache-elni. Aztán ha ez a fájlt egy 350 megás tv sorozat epizódja, észre sem veszed. Ám ha egy 13 gigás gyűrűk ura 720p mkv, akkor pillanatok alatt kifekszik a gép. :((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6373) < CyberBob > válasza Blashe (#6340) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Nálam 1.8.2 van fent és nem eszi a ramot.

7Heads Drago: csak poén volt, mert már láttam olyat aki 6GB rammal is XP-t használt és amikor átlát hetesre akkor is csak 32 bitesre a játékok miatt. Én pont a játékok miatt használok 64 bites rendszert, hogy ne csak 2GB-ot kapjon az a szerencsétlen hanem amennyi van a gépben.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6374) Syl válasza pzstm (#6371) üzenetére


Syl
nagyúr

De lehet hogy ezek a Gamer Editiont gyártó srácok már rendelkeznek a végleges SP1-gyel :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6375) Sub-ZeRo válasza tomcsi (#6367) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

a temp mappából nyitod meg? :U Akkor is ezt írja ki, ha az asztalra, vagy másik mappába bemásolod?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6376) mobbo


mobbo
senior tag

lehet hogy lathatatlan betukkel irok? :DDD

na mind1, kerdezek ujat

atitool 0.24 nem tud betoltodni indulaskor
hogy lehet megoldani?

(#6377) Blashe válasza < CyberBob > (#6373) üzenetére


Blashe
aktív tag

Teljes sávszéllel tudsz feltölteni ?

(#6378) tomcsi válasza Sub-ZeRo (#6375) üzenetére


tomcsi
senior tag

Nem a temp mappából van megnyitva hanem torrent oldalról. Ott rákattintok és feldobja a letöltés ablakot majd mielőtt elindulhatna a mikrotorrent máris kiírja egy ablakban..

(#6379) moonman válasza rdi (#6304) üzenetére


moonman
titán

a fullscreen-támogatás azért lett kivágva, mert a WDDM nem támogatja a DOS felbontásokat (80×25 karakteres képernyő).

az ablakot szintén ezért nem tudod átméretezni, mert ezek fix felbontások. a betűméretet állítva viszont nagyobbá varázsolhatod a dolgot. nekem pl. a gyári cmd beállítás túl kicsi, ezért én át is szoktam állítani ilyenre.

(#6380) Gorneck válasza mobbo (#6376) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet.

Ha nem win7 ready és nem segít a komp mode se akkor sehogy szvsz...vagy vmi hekkkeléssel...

Gorneck#1239

(#6381) moonman válasza pzstm (#6371) üzenetére


moonman
titán

kicsit keverednek itt a branch-ek...

RTM milestone files apply only to RTM builds.

GDR service branches contain only those fixes that are widely released to address widespread, critical issues.

LDR service branches contain hotfixes in addition to widely released fixes.

(#6382) Sub-ZeRo válasza tomcsi (#6378) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

és ha a fájl típusokat vissza álítod eredeti állapotra? azt nem tudom, hogy próbáltad e már...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6383) kzsolti73


kzsolti73
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Bocsi a fórum vezetőségétől, hogy másodjára írom le ugyanazt a kérdést, de nem találom az üzenetemet. Annyit tudok róla, hogy 2010. január 2-án, 17 óra körül írtam. De nem találom.
Most még egyszer írok.
Tehát:
Van nekem egy UNITEK KB-2825 billentyűzet. A csatlakozása PS2.
Az egyetlen problémám vele, hogy a Windows 7-tel nem teljes a működése, mivel a driver-je ezt az oprendszert nem támogatja.
Tudna valaki mutatni hozzá egy drivert, amelyik kompatibilissé teszi ezt a billentyűzetet a Windows 7-tel?
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#6384) < CyberBob > válasza Blashe (#6377) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Igen amennyit bír a net.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6385) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
minap torrentezés közben kinyomott 1 hibát, amit ezután elég sokszor megtette még ma..
ez a hiba
C:\Users\Andris\AppData\Local\Temp\{torrent neve helye...}.torrent nem menthető, mert a mappa tartalmát Ön nem változtathatja meg.

Változtassa meg a mappa tulajdonságait, vagy próbálja más helyre menteni.
nyomtam még rá 2 és megy, ezt miért csinálhatja?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#6386) sfdrakex válasza kzsolti73 (#6383) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt kérdezted az azonnali kérdések topicban nem a win7esben ahol most vagy azért nem találod: D Jobb oldalon amugy mutatja hol szoltál hozzá utolsó X alkalommal. ;)

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6387) sfdrakex válasza klambi (#6385) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

futtasd rendszergazdaként a torrentet.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6388) sfdrakex válasza Blashe (#6377) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha felraksz ujabb kliens a beállitásokat nézzd át lehet azért ne mtudsz fullon tölteni fel, mert kevés a kapcsolat és nem tudnak annyival tölteni le amennyivel te fel. Állítsd magasabbra a kapcsolatok számát, vagy bizd a varázslora.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6389) pincehely válasza kzsolti73 (#6383) üzenetére


pincehely
addikt

Hát szerintem ehhez a billentyűzethez szinte esélytelen vista, vagy win7 drivert találni.
A neten kutatva csak win 98, és win 2000-es drivert találtam, még csak XP-set sem.
Szerintem fogadd el, hogy egyes funkcikat nem tudsz használni.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#6390) tomcsi válasza Sub-ZeRo (#6382) üzenetére


tomcsi
senior tag

Ma raktam fel a 7est tehát ha lehet kicsit szájbarágósabban..:) Merre találom ezt a lehetőséget?

(#6391) gambler válasza Daffni2 (#6246) üzenetére


gambler
tag

Morden24 és Daffni2, köszönöm a válaszokat! :)

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#6392) mobbo válasza Gorneck (#6380) üzenetére


mobbo
senior tag

kikapcsoltam az UAC-t
igy most minden ilyen kompatibilitasi jelzes megszunt, minden rendesen fut (sims2+atitool) ami eddig nem akart
:U

kockazatos ezt kikapcsolni? legalis nod32 van a gepen

(#6393) #40553216


#40553216
törölt tag

no, bebuktam még egy dolgot. mivel Ultimate van a közelben, kipróbáltam volna az XP-módot. csakhogy a proci nem jó hozzá. :( bár így, gondolom, azok a cégek, amelyek XP-ről eme jó tlajdonság miatt váltanának 7-re hw csere nélkül (mert teljesítményben akár jó is lehetne), hiába is reménykednek, nem ússzák meg.
viszont kérdés:
van valakinek tapasztalata erről? mert ahogy emlékszem, az így futó XP-re ugyan úgy kell av és fw, mintha önmagában futna. az így egyszerre futtatott 2 rendszert hogy bírja a gép?

(#6394) sfdrakex válasza tomcsi (#6390) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

mentsd le a filet próbáld ugy, vagy telepitsd ujra a torrent klienst, esetleg utorrentben a file associationt nézzd át.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6395) Sub-ZeRo válasza tomcsi (#6390) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Bocsánat :B Amikor a torrentet megnyitod, az ablakon, lent középen körülbelül, lesz egy zöld körben pipa, vagy sárga háromszög. attól balra lesz egy felirat, hogy DHT:ENABLED
Arra jobb gomb, majd a pipát kiveszed és DISABLE lesz...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6396) Gorneck válasza mobbo (#6392) üzenetére


Gorneck
titán

Azt nem mondtad, hogy az állítja meg! Mert azt kiírja...

Nem...szvsz...

Gorneck#1239

(#6397) mobbo válasza Gorneck (#6396) üzenetére


mobbo
senior tag

valami olyasmit irt ki hogy a hadveres reteghez valo hozzaferest ker az atitool de nem kap es futtassam rendszergazdakent, de startup elott erre ugy nincs mod
uac-t nem irta
csak kiprobaltam

egyebkent is zavart
mindenre feldobja az ablakot, szerintem mar akkor is ranyomnek az igenre, ha az lenne kiirva hogy "a csernobil virus torolni kivanja a biost, hozzajarul? igen nem "
:DDD

(#6398) tomcsi válasza Sub-ZeRo (#6395) üzenetére


tomcsi
senior tag

Addig sem jutok el, hogy a torrentet megnyissa..:D
Firefox letöltési ablaka után egyből kidobja azt amit fentebb írtam. Sárga felkiáltó jeles ablakban fejlécnél pedig az van írva, hogy letöltési hiba..

Szerintem amit te most írtál az már a kliensen belül lesz..:)

[ Szerkesztve ]

(#6399) pincehely válasza mobbo (#6397) üzenetére


pincehely
addikt

"a csernobil virus torolni kivanja a biost, hozzajarul? igen nem " :DD
Én is kikapcsoltam, de azért egy ilyen üzenetett észrevettem volna.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#6400) sfdrakex válasza tomcsi (#6398) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Firefoxban ha nem megnyitást nyomsz hanem letöltést és ahova letöltöd onnan nyitod meg akkor se megy? Esetleg ha letöltöd és társitod a letötött . torrent filehet a utorrentet? Ja és valahova másjhova mentsd ne oda ahova alapbóól ment a firefox hanem pl d meghajtora.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.