Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5751) Sub-ZeRo válasza Crytek (#5745) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

eszköz kezelő, jobb klikk, háló kártyádat, azon jobb klikk, tulajdonságok, speciális fül és a task offloadot off-ra rakod. majd restart.... eza azért kell mert a nagy csomagok miatt a háló kárty nem kapcsolódik a netre, vagy ilyesmi... és ezzel a beálítással már tudsz nagy csomagokat is kapni

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5752) Crytek válasza Sub-ZeRo (#5751) üzenetére


Crytek
veterán

De xp-n és vistán miért nem okoz fagyást ha nincs offon és windows 7-en miért teszi?

Next PC Upgrade: 2022

(#5753) adam_ válasza Calogero (#5750) üzenetére


adam_
senior tag

Nem rendelkezek hozzá engedéllyel, azt írja. Rendszergazdaként próbáljam meg?

(#5754) virkir válasza Crytek (#5752) üzenetére


virkir
veterán

Talán mert az ASUS b@szott írni win7.re hálókártya drivert?
Esetleg a gyártó nem adott ki rendes 64 bites drivert a 7-hez?

adam_
Igen.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5755) sfdrakex válasza adam_ (#5753) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

igen

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5756) Calogero válasza adam_ (#5753) üzenetére


Calogero
addikt

akkor rosszul csintáltad az 1 lépést.

Start menü - keresőbe írdbe hogy cmd. Majd jobb gomb futtatás rendszergazdaként.
vagy
Start menü - kellékek - Parancsor jobb gomb futtatás rendszergazdaként

(#5757) adam_


adam_
senior tag

Köszi szépen mindenkinek a segítséget, sikerült nyernem több mint 3GB-ot. :) Mi a hátránya, hogy kivan kapcsolva a rendszervisszaállítás és a hibernálás, azon kívül, hogyha összeomolna a rendszer nem tudom visszaállítani?

(#5758) Calogero válasza adam_ (#5757) üzenetére


Calogero
addikt

Más hátánya nincs, csak nincs r.visszaállítás és hibernálás

[ Szerkesztve ]

(#5759) Lenry válasza adam_ (#5757) üzenetére


Lenry
félisten

pontosan ennyi

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5760) Hikvision


Hikvision
senior tag

Üdv Mesterek! A garázs gépre felraktam az X86-os Win7-et. De nem találok sehol A Geforce4 TI4200 128mb 8X AGP VGA-hoz működő Drivert, mert amit alapból felrak a Windows azzal 3d-nél kékhalál vmi nv4.sys-okossággal. És amit idáig találtam drivert, telepítésnél kiírta, h nem támogatja már ezt a kártyát. ha régebbit rakok akkor meg az oprendszert nem támogatja :) Nyilván nem játszani akarok a gépen, csak nem tetszik, h akár a winamp, akár az Aero 3d támogatást kérne ott bejön a kékhalál. a config a következő: Abit NF7,Sempron 2600+,1gb ddr 333,Geforce4 TI4200 128mb 8x AGP. A segítséget előre is köszi! :R

20 éve a PH-n.

(#5761) hackeeeee válasza Hikvision (#5760) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, keríts hozzá vmi vistás drivert, ha nincs, akkor nincs. Akkor ez van... :U

Véleményem szubjektív...

(#5762) sfdrakex válasza Hikvision (#5760) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ahhoz a kártyához sztem nem lesz driver, esetleg vegyél olcson egy 9600 os atit, vagy 6600 os nvidiát pár ezerért utánad dobják azokon megy aero is driverük is van.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5763) candyman83


candyman83
csendes tag

32 bites alkalmazások futnak a 64 bites win-en? Köszi

(#5764) adam_ válasza Calogero (#5758) üzenetére


adam_
senior tag

Ahham, hibernálás pontosan mit csinál?

(#5765) sfdrakex válasza candyman83 (#5763) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Futnak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5766) negyedes válasza adam_ (#5764) üzenetére


negyedes
addikt

moonman osszefoglalta kicsivel fentebb [link]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5767) virkir válasza adam_ (#5764) üzenetére


virkir
veterán

Találd már fel magad.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5768) Hikvision


Hikvision
senior tag

Kiderült, hogy egyedül a 81.98 XP-s Forceware jó Win7-hez sp2-es komp. módban, a TI4200-es kártyákhoz. És tényleg működik :DD

20 éve a PH-n.

(#5769) Killing válasza candyman83 (#5763) üzenetére


Killing
addikt

Minden gond nélkül.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5770) nfsu17


nfsu17
veterán

"A visszaállítási pontok automatikusan létrejönnek minden nap..."
from MS

Nekem 28-ai az utolsó, pedig tegnap is ment a gép. :F
És csak ma vettem vissza a méretét.

(#5771) Speeedfire válasza nfsu17 (#5770) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

nekem minden nap készít épp az előbb (2 perc) csinált 1-et

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5772) pete_21 válasza Speeedfire (#5432) üzenetére


pete_21
addikt

A Firefoxot indítsd csökkentett módban, a Start menüben megtalálod. Ha úgy jól megy, akkor valamelyik kiegészítő lesz a ludas.

(#5773) Speeedfire válasza pete_21 (#5772) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

váltottam google chrom-ra :B
ha a kiegek miatt kell valakmi akkor használom csak a firefoxot

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5774) fatal` válasza candyman83 (#5763) üzenetére


fatal`
titán

Igen.

(#5775) sislaciii


sislaciii
aktív tag

A képen látható, alapórajelet ír a procinál, pedig 3.2-n van. nem lehet átállítani?

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#5776) Speeedfire válasza sislaciii (#5775) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

everest mennyit ír ki? nem lehet h visszaveszi a szorzót ha nem használod?
be van kapcsolva az eist meg "c1e" vagy mi?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5777) sislaciii válasza Speeedfire (#5776) üzenetére


sislaciii
aktív tag

De **** vagyok.. 3.6-on megy. :DDD És ha terhelem 3.6ig se írja át.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#5778) Speeedfire válasza sislaciii (#5777) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

gondoltam h everest a te barátod :DDD

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5779) hackeeeee válasza Speeedfire (#5776) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha úgy van tuningolva, hogy állítva van a szorzó, akkor lehet az a gond.. :DDD Bár lehet, hogy csak a gadget miatt írja úgy, ahogy.

Véleményem szubjektív...

(#5780) simon7012


simon7012
aktív tag

Tudjátok,hogy miért van az,hogy az ikonok eltűnnek a tálcáról?
Vagy ha nem tűnnek el, akkor csak egy sima behajtott szélű ikon lesz?
Van erre valami megoldás?

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#5781) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Tud nekem valaki segiteni ? Most vettem egy lenovo s12 (ionos) netbokot és az lenne a kérdésem hogy ha feltelepitek egy játékot miért nem rakja ki teljes képernyöbe ? A felbontást akár hogy variálom a játékba akkor sem teszi ki teljes képbe csak ha akkorára állitom a játék felbontását mit ahogy a win7 ben van . Ha kisebre állitom a felbontást akkor a képernyö két szélén egy csik van . A játékba pedid be van állitva ateljes képernyö van egy pipa benne . Holl lehet ezt beálitani hogy kirakja az összes játékot teljes képbe ? Nvidia ion kártya van benne és Win7 op rendszer. Hol tudom kikapcsolni a win7-ben a native felbontást ? Hol tudom beálitani hohy teljes képbe rakja ki a játékokat és hogy a két oldalt ne legyen csik ? Köszi a válaszokat !

(#5782) negyedes válasza kliszi (#5781) üzenetére


negyedes
addikt

Nincs valamifele control center lent az ora mellet?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5783) sfdrakex válasza simon7012 (#5780) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Felbontást nem variáltad? Másik kijelzőt nem dugtál rá a gépre?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5784) adequate_cou


adequate_cou
senior tag

Üdv

Egy kis kellemetlenségem lenne a Windows 7 hálózatkezelésével kapcsolatban. A helyzet nagyon egyszerű: Van két gép, XP Prof. és Win 7 Ultimate, mindkettő boltban vett, legális. Az internetet mindkettő egyazon routerről kapja, viszont a Win 7-es gép néha csak sokadik újraindításra hajlandó csatlakozni nem a routerhez, hanem azontúl(a hálózati térkép alapján) az internethez, XP-s gép bekapcs után rögtön.

Tapasztalt bárki hasonló problémát vagy esetleg lenne ötlete a megoldásra?

Segítséget előre is köszönöm.

(#5785) Steelmanus válasza kliszi (#5781) üzenetére


Steelmanus
addikt

Gondolom elotelepitett W7-el kaptad a Lenovo S12 Ion netbookot es egy particion rajta vannak a megfelelo driverek. A Baratom is nemreg vett egy ilyet csak az nem Ion-os. A segedprogramok kozott szokott lenni erre egy kis progi, vagy az Fn + valamilyen valtogombal lehet valtogatni hogy mikent rakja ki a kepet a kijelzore. Ahogy olvastam 1240x800-as a kijelzo azert nem tudja megfeleloen kitenni mert a nativ az 1240x1024 lenne ez a szabvanyos ha ettol elterne, a kijelzo miatt torzulna a kep.

[ Szerkesztve ]

(#5786) Tosee válasza adequate_cou (#5784) üzenetére


Tosee
őstag

Frissítsd a hálózati kártya driver-t!
Nálam win7 prof és semmi gond a hálózattal, és az internet eléréssel sem! Router mögött vannak nálam is a gépek...

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5787) Clemi válasza Crytek (#5752) üzenetére


Clemi
veterán

De xp-n és vistán miért nem okoz fagyást ha nincs offon és windows 7-en miért teszi

Bocsi nincs türelmem visszakeresni a kezdő hsz-ed. Anyit tudok, hogy torrentezés közben kihal a W7-ed.

Milyen módon kapcsolódsz a netre? A hálókártyád driverét amit a W7 feltett piszkáltad? Milyen klienst használsz? A kliensben mit piszkáltál el az alap beállításhoz képest? Azon a meghajtón, illetve könyvtárban, ahová érkeznek az adatok, milyen jogosultságod van?

Hasonló a rendszerünk (alaplap, hálókártya egyezik), és én egy routeren keresztül az utorrenttel vagyok gyakorlatilag folyamatos kapcsolatban egy torrent oldallal. Folyamatosan töltök, és seedelek, de soha semmilyen gondom nem volt. Valami bibi nálad lesz az tuti, mert a torrentezés miatti kifagyásnak az égvilágon semmi köze a W7-hez, sőt sztem ahhoz sem, hogy 64 vagy 32 bit.

(#5788) Clemi válasza simon7012 (#5780) üzenetére


Clemi
veterán

Tudjátok,hogy miért van az,hogy az ikonok eltűnnek a tálcáról?
Vagy ha nem tűnnek el, akkor csak egy sima behajtott szélű ikon lesz?

Milyen progival piszkáltad, optimalizáltad a rendszert?

(#5789) adequate_cou válasza Tosee (#5786) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Legfrissebb van fent. :U

(#5790) Mészike


Mészike
aktív tag

A CCleaner jól működik Win7 alatt? Érdemes használni? XP, Vista alatt nem volt gond vele.

(#5791) bucilali válasza Mészike (#5790) üzenetére


bucilali
aktív tag

7 alatt is szuper, nyugodtan használhatod...

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#5792) sfdrakex válasza Mészike (#5790) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha működik jól a géped felesleges ilyen buherátorokkal piszkálni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5793) simon7012 válasza sfdrakex (#5783) üzenetére


simon7012
aktív tag

Nem.Nem variáltam semmivel.Ez már régebb óta fennálló probléma.Úgy vettem észre,hogy az uninstalálló progiknál fordul elő.Régebben a Revouninstallert használtam de azt ki sem tudtam tenni a tálcára.Váltottam a Your Uninstallerre na ezt kilehetett tenni a tálcára de néhány újraindítást követően ennek is eltűnt az ikonja csak az a kép nélküli ronda ikon lett helyette.Ha azt töröltem(feloldottam) azután már ki sem engedte tenni többé a tálcára....
Azért kérdeztem,hogy hátha valaki szembesült ezzel a problémával és esetleg talált valami megoldást!

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#5794) sislaciii válasza Speeedfire (#5778) üzenetére


sislaciii
aktív tag

De lényegtelen mennyin megy, itt miért alapot ír mindig? ha ráeresztem Intel Burn Testet, és felmegy a szorzó akkor is alap.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#5795) simon7012 válasza Clemi (#5788) üzenetére


simon7012
aktív tag

TuneUp Utilitiest használok,de ez a gond már használata előtt fenn állt!

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#5796) Tosee válasza adequate_cou (#5789) üzenetére


Tosee
őstag

beállításokat ellenőrizted?
Router adja az ip-címeket (DHCP) vagy manuálisan állítottál be win alatt?
Csak a félreértés elkerülése végett... az a gond, hogy a win betöltődése után valamivel később jön létre az internet-kapcsolat?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#5797) sfdrakex válasza simon7012 (#5793) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért használsz ilyen uninstaller cuccokat? Nekem elég szokott lenni a vezérlőpultban a programok hozzáadása eltávolitása, ha valamilye marad egy proginak a gépen azt meg kézzel leturom, én nincsenek ilyen problémáim, tuti valamelyik pucoló okozza a problémát nálad.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5798) Clemi válasza simon7012 (#5795) üzenetére


Clemi
veterán

TuneUp Utilitiest használok,de ez a gond már használata előtt fenn állt!

Ha úgy érzed, hogy te nem piszkáltál el semmit, akkor sorry, nincs ötletem.

Ilyen hibával akkor találkoztam, mikor nagy okosan el akartam tüntetni a nyilat az ikonokról, vagyis amikor piszkáltam a rendszert. Csak megjegyzem, hogy hiába van marha nagy szája a sok tuning program készítő cégnek, nagyon trükkös hibákat tud okozni, még egy egyszerű registry takarítás is (köztudott, hogy a W7 fájltársításaival nem tudnak ezek a programok mit kezdeni), ami csak hogy megjegyezzem teljesen felesleges!

Egyet mindenesetre megtanultam! A rendszerem közelébe se jöhet semmilyen 3rd rendszer piszkáló program. Mondjuk hozzáteszem nincs is semmi bajom, minden úgy működik, ahogy kell.

(#5799) adequate_cou válasza Tosee (#5796) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Router adja, igen, az a gond, hogy Win betöltődés után később jön létre, de van, hogy nem is jön létre kapcsolat normális időn belül, akkor pár restart után jó.

(#5800) bobsys válasza sfdrakex (#5797) üzenetére


bobsys
addikt

radasul semmilyen (nulla) eroforrast nem foglal ha veletlen marad valami registry bejegyzes egy program utan

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.