Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6201) DZs


DZs
senior tag

A Java miatt felugrik egy ellenörző képernyő, hogy engedélyezem-e a módosításait. Ez a User Account Control a tűzfalhoz kapcsolódik, ahol megjelölhetném a Javat, hogy az minding engedélyezett?

(#6202) Neil Watts válasza DZs (#6201) üzenetére


Neil Watts
veterán

Megmondom én hogy mi a probléma:
Most akarod először telepíteni a Java-t, az viszont engedélyt kér, ugye. (UAC) Engedd tovább.
Vagy van másik megoldás is: NIS 2010-et használsz és esetleg az kavar be. :F

(#6203) sitzoookaaa


sitzoookaaa
csendes tag

sziasztok!
nekem olyan problémám lenne hogy win 7(32 bit ultimate) alat nem megy se a cod2 se a cod4 multi és hiába rakom ujra mindig kifagy ezzel:iw3.mp exe működése leált ha valaki tudja hogy lehetne megcsinálni az irjon köszi. :R

"Alku van ha 100éves vagy és a szüleid is elkisérnekl!" || gyors válasz oka: PH függő vagyok! || ha valakinek írok privátot vegye a fáradságot hogy visszaír! || telefonon is elérsz:06308413121 (hétköznap 12:10 töl-21 ig kedden 15-21 ig hétvégén 8-21 ig)

(#6204) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az miképpen lehet, hogy a kékhalálozások számát az everest 0-nak írja, közben tudom, hogy 1 hete 2-t is összehoztam valamilyen okból?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6205) kraftxld válasza z0d1AK (#6204) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy rossz helyről olvassa ki.
A nirsoft féle bluescreenview is 0-t mutat?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6206) z0d1AK válasza kraftxld (#6205) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az jó kérdés, mert nem tudom, mindjárt letöltöm, és megnézem, hogy az mit ír.

Szerk.:

Letöltöttem, megnéztem, az 2-t ír, amennyiről én is tudok.
akkor az everest olvassa ki rossz helyről? Érdekes, mert eddig nem volt ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6207) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Wifi kártya van a gépemben és tegnap este faszán működött is. Feltelepült hozzá az illesztőprogram és zöld volt a jele a wifi kártyának a tálcán. Most reggel bekapcsoltam a gépet és "disconnent" van, de működik a net.
Az illesztőprogramot "ok"-nak írja a windows feladatkezelő.

Eredeti win 7-et lehet kettő gépre telepíteni vagy csak egyre?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6208) sfdrakex válasza Joe bácsi (#6207) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha sima alap akkor 1 gépre ha valami több gépes licensz akkor ahány gépre szól a licensze annyira lehet tenni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6209) negyedes válasza sitzoookaaa (#6203) üzenetére


negyedes
addikt

Eredeti a jatek meg a win?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6210) kraftxld válasza z0d1AK (#6206) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

A legfrissebb everest? Ha igen akkor jelezd Fiery-nek a hibát az everest topikban.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6211) Joe bácsi válasza sfdrakex (#6208) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Professional.....

Akkor egy gépen megy. :W

Még egy dolog: ezeket nem ismeri fel a wind: - Creative Game port
- Logitech Microphone (Messenger)

Van hozzájuk cd, meg a neten is keresett illesztőprogit, de nem jó, akkor sem! :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6212) sfdrakex válasza Joe bácsi (#6211) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A gameport Vista óta felejtős. A microfon nem is működik? Vagy csak nem ismeri fel ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6213) Joe bácsi válasza sfdrakex (#6212) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ha csak úgy letiltom nem lesz belőle gond a Gameporttal?
A mikrofont mindjárt kipróbálom.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6214) sfdrakex válasza Joe bácsi (#6213) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tiltsd le nem lesz gond ha nem dugsz rá semmit. Ha előlapira dugod a mikrofont akkor kapcsold ki azt hogy érzékelje ha rádugod, nálam legalább is az előlapin nem érzékeli a micet ha bedugom így azt hittem én is hogy nem működik pedig de.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6215) sitzoookaaa


sitzoookaaa
csendes tag

a játék igen a win az nem

"Alku van ha 100éves vagy és a szüleid is elkisérnekl!" || gyors válasz oka: PH függő vagyok! || ha valakinek írok privátot vegye a fáradságot hogy visszaír! || telefonon is elérsz:06308413121 (hétköznap 12:10 töl-21 ig kedden 15-21 ig hétvégén 8-21 ig)

(#6216) z0d1AK válasza kraftxld (#6210) üzenetére


z0d1AK
veterán

v5.00.1650-es verzió.
Megyek is, beszólok oda is akkor

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6217) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hali.

adott egy 64 bites rendszer, ami ghostolva lett(elég sok progi, miegyéb) a gyorsabb visszaállítás miatt.

kérdés a következő:

vissza lehet e tenni a rendszert, ha a gépezet uj lapot kap?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6218) Joe bácsi válasza sfdrakex (#6214) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Kép van a camban, hang nincs! :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6219) Syl válasza Valed (#6189) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez a memóriafelzabálás nem csak olyan filmekkel jelentkezik amik közben meg vannak osztva utorrenttel?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6220) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

És vmi PCI beviteli eszközt is kidob az eszközkezelő. :W
Nem tudom frissíteni az illesztőprogit.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6221) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Másik, evereshez (is) kapcsolódó kérdés, bár inkább wines:
hogyan méri az rendszer a bekapcsolva és a kikapcsolva töltött időt hibernálás során?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6222) < CyberBob > válasza Syl (#6219) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Na igen, lejátszás vagy kiírás előtt ki kel másolni máshova.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6223) kraftxld válasza z0d1AK (#6216) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Van már 5.30.1900-as is, szerintem először frissítsd az Everestet

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6224) kraftxld válasza Joe bácsi (#6220) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nyomsz rá egy tulajdonságot az eszközkezelőben, a részleteknél a hardware IS-nél milyen VEN é DEV számok vannak?
Kb ilyesminek kellene lennie
VEN_197B&DEV_2381

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6225) kraftxld válasza darál0w (#6217) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen programmal lett "ghost"-olva?
AHCI vagy IDE módban van a vinyó?
Amúgy igen, de valószínűleg újra kell aktiválni, meg ha komoly változás van a storage részben akkor lehet bűvölni kell a drivereket.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6226) band1103 válasza kraftxld (#6193) üzenetére


band1103
őstag

Akkor marhaságot olvastam.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#6227) Joe bácsi válasza kraftxld (#6224) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Már kitöröltem inkább a francba. De a Creative gameporthoz volt vmi köze. Azt se tudom, h. mi az.
A wifi kártyára tudsz vmit mondani? meg, h. nincs hangja a webcamnak?

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6228) kraftxld válasza Joe bácsi (#6227) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Mivel majd elúszok a rengeteg infóba, így csak széttárt karral tudok az égbe nézni :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6229) Joe bácsi válasza kraftxld (#6228) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Wifi kártya van a gépemben és tegnap este faszán működött is. Feltelepült hozzá az illesztőprogram és zöld volt a jele a wifi kártyának a tálcán. Most reggel bekapcsoltam a gépet és "disconnent" van, de működik a net.
Az illesztőprogramot "ok"-nak írja a windows feladatkezelő.

A webcam video része megy, a hang nem. Egyben van a camban a kép és a hang is. Logitech Quick Cam messenger.
Nincs a neten hozzá win7-hez jó driver. :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6230) nfsu17


nfsu17
veterán

Nálatok a miniautűrök cache meddig érvényes?
Azaz pl egy képekkel teli mappában meddig maradnek meg a kis képek, hogy a következő megnyitáskor már gyorsabban töltsön be a mappa?

Nekem pár nap és mindig előről kezdi el betölteni.

(#6231) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

A gondom, amit leírok már XP alatt is megvolt, de nem sikerült megoldanom, a megoldást a win7 telepítésétől vártam.

A gépemben 3 db hdd van, 2 db sata és 1 db ide-s. Amikor először felraktam rá még anno egy xp-t, akkor mindhárom bent volt, a biosban raid beállításokat használtam, de semmi nincs raidelve, csak annyiért maradt úgy, mert csak így volt hajlandó mindent felismerni a gép (az 1 db ide csatornán volt masterben az említett hdd, meg egy dvd író). Eddig minden oké, XP fut, használom, stb...

Aztán jött a gond, amikor kivettem a ide hdd-t (kell egy másik gépbe), akkor nem találta a rendszeremet, pedig nlite-al moddolt xp-t tettem fel anno, a satás vinyóra! Jelzem, az idésen semmi nincs, csak be van kötve, látja, kész, ennyi - adat nincs rajta. Na sebaj, biztosan lesérült valami - reinstall indít, immáron csak 2 db sata vinyóval, ugyebár nyugodtan, mivel az nlite-os xp már működött korábban. A hibaüzenet az, hogy nem tartalmaznak a meghajtók (amiket lát) xp kompatibilis partíciót. Próbáltam AHCIben, RAIDben, semmi. Csak akkor kegyeskedett az XP felmenni, amikor vissza bekötöttem az ide vinyót, és raid-re állítottam a biost (raidelve továbbra sincs semmilyen adat!!!). Meguntam a dolgot, elhatároztam magam a win7 mellett, mert feltételeztem, hogy valami driver gond lesz. Az ide vinyó ment abba a régi gépbe, amiről most írok, minden oké.

ÉS akkor jöjjön az W7 telepítés: ugye 2 db sata bent, alaplapi sata támogatás oké, stb., telepítőlemez be. Mindkét vinyón van adat, mindkettő 2fele van particionálva, 100 gigát hagytam szabadon az egyiken a 7-nek. El is indul, látja is a meglétüket, a labeleket is, de nem tudja lekezelni őket, csak törölni a partíciót, se formázni, se semmi... Ugyanez a hiba AHCI-ben és RAIDben is. Töröltem az előkészített 100 gigás partíciót, de feltenni magát oda sem tudta ezután sem. USB-ről próbáltam vele hivatalos amd drivereket megetetni, nem talál semmit. Feltételezem, hogy bios-gond lesz, illetve egyik fórumban láttam ilyesmit, hogy az lehet a baja, hogy a partíció - amire tenni akarom - kiterjeszetett (bővített), és nem elsődleges... Most azon gondolkodom, hogy a nagyobbik SATára kimentek mindent, a kisebbiket meg formázom, leszedek minden partíciót, aztán majd csinál vele valamit a win7...

Jah, a win7 másik gépben kipróbált, problémamentes, stb, igaz 64 bites, van 32-esem is, de nem hiszem, h ez lenne a gond. :W :W :W

Tenácsok?
Előre is köszönöm, és elnézést a hosszúság miatt. :R

DH

Ui.: a hibaüzenet valami ilyesmi volt XP alatt, nem tudom, h segít-e:

"Ahhoz, hogy a WinXP-t a kijelölt partícióra telepítse, a telepítőnek néhány indítófájlt a következő lemezre kell írnia:
76317 MB lemez: 0 Id: 0 busz: 0 - atapi [MBR]
Ez a lemez nem tartalmaz WinXP-vel kompatibilis meghajtót.
A telepítés folytatásához, menjen vissza a partícióválasztó képernyőhöz, és hozzon létre olyan partíc....."

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#6232) Fire/SOUL/CD válasza Den Hadnagy (#6231) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az XP-s "kavalkádra" részletesen nem térek ki, nagy valószínűséggel az AHCI üzemmód okozza a galibát, azon egyszerű oknál fogva, hogy nem lehet XP-t telepíteni AHCI módban, kivéve ha integrálják az AHCI drivert(vagy beadagolják floppyról, ha van). Ezzel részemről ebben a topicban ezt a rész lezárom, mint Stohl Buci a szavazást. :DDD

Az lesz a járható út, amit írtál is, azaz a "nagy" sata-ra kimenteni minden fontos adatot, és a másikra telepíteni a W7-t. A telepítőben/vel minden partíciót törölni, majd létrehozni és formázni. Telepítés előtt célszerű a BIOS alapra állítani, majd a szükséges módosításokat elvégezni és ami fontos, AHCI módra állítani a SATA üzemmódot.
(A telepítés idejére érdemes lehet esetedben a másik sata HDD-t lehúzni, amire meg telkepítesz azt a sata1 csatiba dugni. Ez utóbbi nem szükséges, de célszerű az egységeket sata1-től szépen sorba dugdozni, kezdve a HDD(k)-el, aztán az optikai eszközökkel)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6233) gambler


gambler
tag

Sziasztok!

Windows 7 külföldről történő beszerzésében van valakinek megosztható tapasztalata? Hol érdemes, mennyivel olcsóbb meg ilyenek...

Köszi!

Két szóban elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább (Robert Frost)

(#6234) Den Hadnagy válasza Fire/SOUL/CD (#6232) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Köszönöm a gyors választ!

Elnézést az XP-s kitérő miatt.

Bocs, ha értetlennek tűnök, de amikor azt írod, hogy sata1-re dugjam az 1 db vinyómat, akkor konkrétan sata1-es portra gondolsz az alaplapon, vagy az elősre (ami nálam sata 0)?
Lap: http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Driver_Model.aspx?ProductID=3291&ost=windows+7+64bit#anchor_os

A következőket fogom tenni:

0. Adatmentés
1. Partíciók törlése
2. Így gyakorlatilag szűz vinyó
3. Bios default
4. Sata mód: AHCI
5. 1 db sata vinyó fel

Ha mindent jól értettem.

És köszi - jelentkezem, ha megoldódtam :D

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#6235) Valed válasza Syl (#6219) üzenetére


Valed
tag

igazad van csak azoknál a filmeknél jelentkezik amik meg vannak osztva utorrentel, torrent bezárása után minden normálisan megy

végre megvan, a probléma köszönöm

(#6236) Fire/SOUL/CD válasza Den Hadnagy (#6234) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, az első sata port-tól indulj, mindegy h sata1-től vagy sata0-tól van számozva... :DDD

Arra ügyelj, ha valamilyen progival törlöd a partíciókat, akkor egyben hozz is létre vele, mert ha egy particionálatlan HDD-re telepíted a W7-et, akkor létre fog hozni egy 100MB-os rejtett partíciót is a telepítő!!!

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6237) Morden24 válasza gambler (#6233) üzenetére


Morden24
nagyúr

Onnan érdemes, ahol jó árat találsz.

A lényeg csak annyi, hogy megbízható, normális webshoptól rendelj, és inkább fizess kicsivel többet egy tutibiztos áruért, mint hogy pórul járj.

Személy szerint amazon.co.uk-ről rendeltem, de én még előrendelésben.

Sectumsempra - For Enemies

(#6238) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Növérem Lenovo N100-asára telepítettem épp a Win7-et.
De van mellette azért egy XP is tartalékba.
Mivel kb. 3,5 éves modell (Intel 945 chipset első szériájából, Core Duo alapú Celeron M 410), a Lenovo oldalán nem hinném hogy nagyon vannak új driverek.
Intel INF-et, meg VGA drivert Intel oldaláról szedek.
A hang Relatek, azt a realtek oldaláról ? Vagy van valami egyéb javaslat (pl. a legújabb a tapasztalatok szerint nem jó, ezért ponthogy ne azt tegyem, stb.) ?
Wifi-t (Broadcom ABG, pontos típust nem tudok hirtelen), BT-t (Widcomm driveres) elvileg felismerte, de inkább abból is kéne teljes driver.
És felismerte az ujjlenyomatolvasót is (AuthenTec Inc. AES2501A) magától ! Csak program nincs hozzá beépítve úgylátom, nem tudtok ajánlani egy lehetőleg ingyeneset ?

Ja és a nyomtatónk lesz még nehéz eset, HP Laserjet 1000W. :F

[ Szerkesztve ]

(#6239) sfdrakex válasza atesss (#6238) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha felismeri a hardvereket és működnek is jól, akkor sztem nem érdemes piszkálni ha lesz frisebb felteszi winupdateel.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6240) virkir válasza gambler (#6233) üzenetére


virkir
veterán

Benéztem :W

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#6241) Fire/SOUL/CD válasza atesss (#6238) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

W7 esetében "alapszabály" vagy legalábbis erősen javasolt, hogy ha valamit felismer, ahhoz telepít drivert(automatikusan vagy windows update-ről), és az eszköz megfelelően működik, akkor azt békén kell hagyni. Nehogy felpakolj ezeréves chipset drivert alá!

Csak ahhoz kell keresni drivert, amit nem ismert fel. Hang és VGA területen szerencsére rendelkezésre állnak W7-es (x86/x64 egyaránt) driverek(Nvidia, ATI/AMD, Realtek, stb stb). Ha valamihez kell driver, de nincs W7-es(és updateről sem jön le), akkor lehet próbálkozni a Vista-s driverekkel.

A nyomtatóra meg azt tudokm mondani, hogy dugd rá, aztán meglátod mi lesz... :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6242) mobbo


mobbo
senior tag

hogy tudok beallitani valami olyat hogy ha valami baj van ezzel a w7-tel amit csinalok epp ne kelljen atmennem hozzajuk hanem itthonrol elerjem? tavoli segitseg vagy mi az ez?
hogy kell beallitani?
:U
thx

(#6243) band1103 válasza Valed (#6235) üzenetére


band1103
őstag

Az ember mindig tanul. Köszönöm hogy tanulhattam. :R

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#6244) atesss válasza Fire/SOUL/CD (#6241) üzenetére


atesss
addikt

Hát én eddig nagyon nem így álltam hozzá, azt mondtam, hogy az csak jobb lehet, amit én rakok fel. De hát akkor lehethogy meg kell változtatnom a véleményemet.
Kártyaolvasót felismerte ugyan, de most próbáltam ki, átmásoltam párszáz MB képet a gépre, és közben teljesen leterhelte a procit. Pedig nem is egy gyors kártya, és 2-3MB/s körül ment (de lehethogy kicsit gyorsabb lett volna csak a proci így nem bírta). Úgyhogy ehhez pl. mindenképp kell más driver.
Intel INF-et, meg VGA drivert az Inteltől szednék le, nem a Lenovótól. Egyébként körbenéztem ott is, nincs fent sokminden... :
System Migration Assistant 6.0.010 2009-11-23
Hotkey driver for Windows 7, Vista, XP, 2000 - Notebooks 2009-10-05
Lenovo System Interface Driver for Windows7, Vista and XP - Notebooks 2009-08-31

Nyomtatót rádugtam, de nem talált hozzá drivert magától. :F

A Wifi-hez még a saját (Broadcom) programja lenne jó, mert lehet pl. MAC címeket, rejtett hálózatokat, nagyon gyenge jeleket nézni, amiket a Windowsos kezelő nem tud.
BT (egyébként már 2.0-s, abban az időben ez ritkaság volt) szintén emiatt kell (nagyon nagy tudású a Widcomm szoftver ! ), de ha lehet külön, akár csak felrakok kezelőprogramot, ha a driver működik.

Ujjlenyomat-olvasó programra valami ötlet ?

(#6245) fireproof


fireproof
őstag

Nem tudjátok mi a baj, hogy zenéket akarok betenni a mappába 3782 db zene van de akárhova csinálok mappát mindig csak 3364 zenét tesz be.Van valami mappa méret korlátozás vagy mi? :F

(#6246) Daffni2 válasza gambler (#6233) üzenetére


Daffni2
addikt

Megbízható, az egyik legolcsóbb,gyors:http://www.overclockers.co.uk

Mostanában szinte mindent tőlük rendelek.

A Win7 hivatalos megjelenésének másnapján, délelőtt csengetett a futár :K
Előrendelés volt.

"Aki ad,az nyer"

(#6247) VS461


VS461
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy láma leszek, de mindegy... :DD Át akarok térni 7 RC-ről a véglegesre (64 bit mindkettő). Alkalmazások, játékok, ilyenek külön partíción vannak, és nem szeretnék törölni, újratelepíteni őket, ha van rá mód. Itt jön a láma kérdés: ha a mostani rendszerből kimásolom az adott programokra vonatkozó registry bejegyzéseket, és az új rendszeréhez hozzáadom őket, akkor fognak működni a külön meghajtón lévő programok?

Köszi.

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#6248) eastsider


eastsider
nagyúr

van olyan mód, hogy berakom a win7 lemezt és az csinál egy javítást a rendszeren (nem úgy, mint anno az XP, hogy rosszabb lett, mint volt) és semmit sem kell újratelepíteni?

(#6249) dbius válasza eastsider (#6248) üzenetére


dbius
veterán

Készíts magadnak ilyen lemezt: [link]

Vagy töltsd le: [link]

(#6250) Majstor válasza eastsider (#6248) üzenetére


Majstor
senior tag

Van

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.