Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6251) Steelmanus válasza Joe bácsi (#6227) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nem kitorolni kell hanem letiltani, ugyis visszateszi, a Vista vonulat benne a W7-el mar nem tamogatja a regi gepek alaplapi vagy a hangkartyak gameportjat az a hosszukas sotetsarga port amire jatekvezerloket lehetett regebben dugni, az XP alatt meg mukodik de mar efolott nem.

(#6252) sfdrakex válasza VS461 (#6247) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ami csak da telepít ahova tetted az valószínüleg igen, de ha a windows vagy app data egyéb mappákba is rak pár filet, ami nem lesz ott az újra telepítés után akkor nem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6253) Fire/SOUL/CD válasza atesss (#6244) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Azért ehhez a laptophoz meg lehet találni jó pár W7-es drivert, pl ez a VGA-é: [link]
Amelyik eszközköz van W7 támogatás, azt a drivert felrakhatod.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6254) Clemi válasza Fire/SOUL/CD (#6236) üzenetére


Clemi
veterán

Arra ügyelj, ha valamilyen progival törlöd a partíciókat, akkor egyben hozz is létre vele, mert ha egy particionálatlan HDD-re telepíted a W7-et, akkor létre fog hozni egy 100MB-os rejtett partíciót is a telepítő!!!

Már bocsi de sztem pont fordítva van! Mikor telepítek, csak törlöm a particiót, de nem hozom létre, csak kijelölöm, hogy oda menjen fel a rendszer. A W7 létrehozza és elkészíti magának a helyét, de nálam még SOHA nem készült az a bizonyos 100MB-os partició!

(#6255) fireproof


fireproof
őstag

Nem tudjátok mi a baj, hogy zenéket akarok betenni a mappába 3782 db zene van de akárhova csinálok mappát mindig csak 3364 zenét tesz be.Van valami mappa méret korlátozás vagy mi? :F

(#6256) DZs válasza Neil Watts (#6202) üzenetére


DZs
senior tag

Már telepítve van , de mindig felugrik.

(#6257) Neil Watts válasza DZs (#6256) üzenetére


Neil Watts
veterán

Akkor pedig frissíteni akar, vagy pedig User Error.
Works for me (tm)

(#6258) Fire_Cross válasza Pompi (#1) üzenetére


Fire_Cross
csendes tag

Valaki meg tudná mondani hogy Nero-ba hogy kell kiírni Windows 7-et vagy Vistát?
Adat DVD vagy Rendszerindítóba DVD-BE?

(#6259) #93794560 válasza Fire_Cross (#6258) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha a Windows ISO fájlformátumban van, akkor a CD/DVD író menüből ki kell választani a CD kép felírás menüpontot. Itt kitallózod az ISO fájlt, és az írás gombra kell kattintani.

(#6260) Fire/SOUL/CD válasza Clemi (#6254) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ez valóban érdekes téma, és még az is lehet, hogy neked van igazad. Nekem úgy rémlik, hogy akkor szokott ez a partíció megjelenni, ha vesz valaki egy HDD-t, bevágja a gépbe és arra telepíti a W7-et, teljesen függetlenül attól, hogy hány darabra szeleteli a telepítővel...
A másik téma, ami már itt is többször felmerült, hogy minden változat megcsinálja ezt vagy sem. Keresgéltem a neten régebben és egy MS blog-ban írta az egyik fejlesztő, hogy ennek a rejtett 100mb-os partíciónak az elsődleges(hangsúlyoznám, hogy elsődleges) feladata, hogy enélkül a későbbiekben nem lesz használható a BitLocker funkció, és csak másodlagos feladata, hogy különböző rendszeralkalmazások, rendszerindításkor betöltődő driverek, stb stb ide kerüljnek.(mert hogy azon a részen gyorsabb a HDD)

Ezt elméletben el is tudnám fogadni, mivel eddig nekem csak azok a változatok hoztak létre automatikusan rejtett partíciót, amiben a BitLocker funkció meg is található(Ultimate, Pro, Enterprise, stb). Ennek viszont meg az mond ellent, hogy régebben írta valaki ebbe a topic-ba, hogy a Home Premium is létre hozta nála(már pedig abban nincs BitLocker, igaz ez nem mond ellent a az MS fejlesztő blogjának, hisz nem azt írta hogy kizárólag a BitLocker miatt jön létre, hanem hogy az elsődleges feladata). Szóval teljes káosz uralkodik jelenleg ebben a kérdésben. Jó lenne egy részletes leírás az MS részéről és akkor talán megoldódna, hogy melyik változat(ok), milyen esetben, mekkora stb stb partíciót hoznak létre(vagy sem).

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6261) sityuka80


sityuka80
tag

Sziasztok.
Érdemes illetve kell-e feltenni kodek packkot?
Köszi a választ.

(#6262) bobsys válasza Fire/SOUL/CD (#6260) üzenetére


bobsys
addikt

ez mar volt tema [link]
bitlocker+"The 100mb partition may also be related to the hardware vendor's diagnostic partition that usually resides on a system so they are able to provide some means of troubleshooting outside of the operating system. This may be what you are seeing, it usually is viewable when you cold boot your system, at the Hardware logo screen you'll see options that state press F----whichever function key it uses ---to enter System Diagnostics"

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6263) rdi válasza moonman (#6085) üzenetére


rdi
veterán

Az még rendben is volna, de akkor meg legalább megnagyobbítanám az ablakot de nem tudom hogy?
Kínomban már dosboxozok :) pedig csak turbo pascalt meg prologot kellene futtatnom :)

Egyébként nem tudod mi az oka ennek a furcsa korlátozásnak?

[ Szerkesztve ]

Fej! Tor! Potroh!

(#6264) sfdrakex válasza sityuka80 (#6261) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szerintem nem, érdemesebb KMplayert használni, vagy media player classicot, vagy bármit amiben van beépitett codec.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6265) Sátán44


Sátán44
addikt

Beállítottam a BIOS-ban hogy a gép indulásakor kérje a jelszót,miután megadtam rögtön azt kérdezi hogy mit akarok tenni,W7 indítsa el vagy a memória diagnosztikát. Ezt nem lehet valahogyan kikapcsolni?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#6266) band1103 válasza sfdrakex (#6264) üzenetére


band1103
őstag

Bocs hogy megint :B ... de mivel létezik egy olyan program is hogy media player classic ezért nagyon fontos lenne ha megkülönböztetnék a Media player classic home cinemától. Mert te is tudod hogy az utóbbinak van ténylegesen minden audio és video formátumot lefedő saját szűrőkészlete. És igen csak ajánlott ezeket előnyben részesíteni a codecpack-ok helyett. Ahogy te is mondtad :R

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#6267) sfdrakex válasza band1103 (#6266) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Én még a sima Media player classicot használom nem a home cinemát és HD-t mindent visz normálisan.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6268) band1103 válasza sfdrakex (#6267) üzenetére


band1103
őstag

Nekem voltak problémáim bár azok még XP-n jöttek elő. Lehet hogy a W7 saját szűrőinek köszönhetően már a sima MPC is elég. XP alatt nem volt elég és rászoktam arra hogy a MPC-HC-t favorizáljam az MPC helyett :B :R

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#6269) < CyberBob > válasza Fire/SOUL/CD (#6260) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Akkor hoz létre a Win 100Mb-os partíciót ha a telepítőnek egy particionálatlan részt mutatok. Kb. tízszer telepítettem így és mindig létrehozta.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6270) Morden24 válasza band1103 (#6268) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez azért van, mert a W7-ben jóval több belső codec van, mint az XP, vagy akár a Vista esetében.

Sectumsempra - For Enemies

(#6271) band1103 válasza < CyberBob > (#6269) üzenetére


band1103
őstag

Nálam viszont nem mindig hozza létre. Csak akkor ha a HDD-n előtte minden partíciót legyalulok és szűzzé teszem az egész HDD-t. De ha van rajta egy elsődleges és +2 logikai partíció + az a particionálatlan terület amire a W7-et telepíteném és közben a HDD-n már van 1-2 működő más op.rendszer is akkor nálam nem hozza létre a 100MB-osat hanem azokat a dolgokat amiket arra tenne ráteszi az elsődleges és aktív partícióra. Tehát még akkor sem biztos hogy létrehozza ha a telepítőnek egy particionálatlan részt mutatok.

Morden24: És ezért (is) álltam át W7-re. Pedig nagyon nem akartam de főleg a DXVA és a Compute Shader győzött meg végül. :R

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#6272) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Üdv.

Letöltöttem a Virtuális gépet Win 7-hez, XP moddal használom, viszont lenne egy olyan kérdésem hogy be lehetne azt állítani hogy ne integrált videokártyát használjon, hanem az anyagép 3D kariját? Mert így szaggatnak az alkalmazások:S

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#6273) Morden24 válasza Zomb€€ (#6272) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem fog összejönni.

Ehelyütt megjegyezném, hogy az XP mód nem 3D gyorsítást igénylő alkalmazások futtatására való. Ez többek között abból fakad, hogy nem is alkalmas ilyesmire.

Sectumsempra - For Enemies

(#6274) 7Heads Drago válasza sfdrakex (#6264) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát nekem a KmPlayer codecje nem futtat le minden filmet.
Viszont ha felrakok hozzá egy ac3 filtert és a saját kodekjét nem telepítem, akkor jó.
A mediaplayer meg macerás felírat kezelésben. Illetve hiányosak az infoi.
< CyberBob >: Viszont "tiszta" rendszert csak akkor hozol létre ha a régit törlöd. És ha nem akarsz Xp-s lemezt is használni akkor marad a 100mb. (vagy egy másik renszerről formázod meg az illetékes partíciót)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#6275) Fire/SOUL/CD válasza < CyberBob > (#6269) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Híjjj ez kezd bonyolódni. :DDD Szóval te azt mondod, hogy van egy partíció a HDD-n, meg egy nem particionált terület. Ha a nem particionált területre telepíted a W7-et, akkor akkor is létrejön a rejtett partíció, noha már volt a HDD-n egy létező partíció?(már ha jól értettem) :F

Ez csak érdekel. Amúgy nem foglalkozom a rejtett partícióval, mivel nem hagyom hogy létrejöjjön. Viszem magammal az Acronis/Paragon cuccot aztán azzal "előparticionálom" a HDD-ket és akkor nem jön létre az biztos. ;]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6276) Zomb€€ válasza Morden24 (#6273) üzenetére


Zomb€€
őstag

Igazából csak pokerezek rajta,de ahhoz is kevés. Lenne erre másik mód?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#6277) Siiiiix


Siiiiix
tag

Üdv

Újraraktam a Windows-t (Ugyan az ami előzőleg volt fenn) és most iszonyat lassan jeleníti meg a exe file ok ikonjait. Szóval pl belépek totalcmd be, aztán belelépek egy olyan mappába ahol van 4-5 .exe file (független a mérettől) olyan 2-3 mp amíg betölti az ikonjait, addig csak ilyen default fehér konzol van kinn. Valaki megoldás?

(#6278) negyedes válasza Siiiiix (#6277) üzenetére


negyedes
addikt

Kikapcsolod az antivirusod. Ha nem tevedek ez a rezidens vedelem ami scanel.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#6279) sfdrakex válasza Siiiiix (#6277) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Indexelés végzett már a vinyoiddal vagy most ért még fel a windows és indexel több százgigát ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6280) Siiiiix válasza negyedes (#6278) üzenetére


Siiiiix
tag

ééééés tényleg. Erre nem is gondoltam, pedig leeshetett volna, hogy már nem Avast-ot hanem AVG-t használok :D

(#6281) Fire/SOUL/CD válasza Zomb€€ (#6276) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, vmware Itt egy "elvetemült" kolléga épp FarCry2-vel játszik alatta, gondolom akkor a pókerhez is elég lesz. :DDD [link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6282) mobbo


mobbo
senior tag

en meg mindig kerdeznem ezt:

hogy tudok beallitani valami olyat hogy ha valami baj van ezzel a w7-tel amit csinalok epp ne kelljen atmennem hozzajuk hanem itthonrol elerjem? tavoli segitseg vagy mi az ez?
hogy kell beallitani?

:U

(#6283) sfdrakex válasza mobbo (#6282) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Távsegítség. vagy egy logmein nevü progival, vagy valami más távoli asztalissal.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6284) Siiiiix válasza mobbo (#6282) üzenetére


Siiiiix
tag

Van rá egy progi, csak eszembe kell jutni a nevének. De azt hiszem msn be is be van építve

(#6285) Morden24 válasza mobbo (#6282) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az, Remote Assistance.

Remote Desktop Connection-t keresed gondolom. Távoli asztal kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#6286) Clemi válasza Fire/SOUL/CD (#6275) üzenetére


Clemi
veterán

Szóval te azt mondod, hogy van egy partíció a HDD-n, meg egy nem particionált terület. Ha a nem particionált területre telepíted a W7-et, akkor akkor is létrejön a rejtett partíció,

Csak a magam nevében, és a nálam lévő rendszer felépítésre alapozva mondhatom a tapasztalatom a rejtett 100 MB-os particióval kapcsolatban, amit tapasztaltam az elmúlt 1 évben.

Nálam kezdetek óta a winyó elején van egy számomra biztonsági oprendszer, ami egy kisebb elsődleges, és aktívvá tett partición van. Jelenleg ezen XP van, ezen fut a particionáló programom, és ezen van beállítva a Norton Ghost. Ezt a rendszert használva tudom lementeni, visszaállítani a fő rendszert, ha valami gubanc lenne, és ha össze is omlik a rendszer (XP-esetén volt párszor) akkor innen elérem az összes adatom. Persze ha hardveresen meghibásodik ez a winyó, akkor gáz van, de még mindíg ott a külső winyóm, amire rendszeresen mentek minden fontos adatot, ami egyébként is mindíg másik winyón van mint a rendszerek.

Tehát a lényeg az, hogy nálam a winyó elején egy aktív elsődleges rendszer partició, és mellette a W7-nek kijelölt terület, ami jelenleg elsődleges, de korábban, illetve a korábbi buildok alatt még logikai kiterjesztett partició volt. Sőt, hogy tovább menjek, az első bétákat még úgy tettem fel, hogy két XP volt a winyón, és csak a winyó végéről leszakított területre tettem fel próbaképp a sevent.

Ezekben az esetekben nekem soha, egyik build sem hozta létre azt a bizonyos 100MB-os részt, ha úgy csináltam, ahogy fentebb írtam, vagyis csak töröltem a particiót, hogy üres legyen tutira, és utána csak kijelöltem a nem használt területet, hogy oda települjön a W7. Ettől függetlenül, másnál létrejöhet ezzel a módszerrel telepítve, ami esetleg összefügghet azzal, hogy van-e használatban olyan terület, ami elsődleges aktív, ahol rendszerindító fájlok vannak. (Az összes rendszerindító fájl, nekem az XP-t tartalmazó aktív rendszer partición van)

(#6287) < CyberBob > válasza Fire/SOUL/CD (#6281) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Hogy játszok vele az kicsit túlzás, de futottam vele pár kört. :DD

A telepítésről annyit, hogy a merevlemezen van a rejtett partíció (100MB), C mint rendszer és adat partíció a végén. Win újra telepítéskor a hetes lemezével kitörlöm az első kettőt és az így keletkezett egy particionálatlan területre csak rámutatok és nyomok egy tovább gombot a telepítőben. Így mindig létrehozta nálam a rejtett partíciót is.

Clemi: nekem valószínűleg azért hozza létre így a rejtett partíciót mert az az aktív (és törölve lett), míg neked már volt a merevlemez elején egy olyan.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6288) netboy


netboy
senior tag

sztetek hogy távolítható el ez a progi?
nem igazán van rá lehetőség!

(#6289) Clemi válasza sityuka80 (#6261) üzenetére


Clemi
veterán

Érdemes illetve kell-e feltenni kodek packkot?

Erre okos választ nem kaphatsz! Ez a kérdés teljesen szubjektív, és erősen attól függ, ki mire, és hogyan használja a gépét. Nálad még az sem derül, ki hogy milyen géped van, arról meg említést sem teszel, hogy miért kérdezed.

1. Ha van egy laptopod, amin az öledben, vagy az asztal előtt kuporogva szoktál néha filmet nézni, akkor felesleges a codec pack, van egy csomó belső kódeket használó lejátszó, és egyik job mint a másik.
2. Ha laptopod van, de néha kiküldöd a videójelet egy külső megjelenítőre, és ott nézel filmet, a hangot pedig valami erősítőn keresztül küldöd a hangfalakra, akkor már érdemes lehet.
3. Ha asztali géped van, és onnan streameled a média tartalmat a házimozi rendszer felé, és az egész multimédia tartalmat a házimozi rendszer előtt kényelmesen elhelyezkedve akarod irányítani, akkor kénytelen leszel codec packot használni.
4. Ha mindegy milyen géped van, de nem csak nézed, hanem készíted is a filmeket mondjuk DVD, vagy BR, esetleg kamerával felvett anyagról, és nem csak mpeg, vagy wmv formátumot akarsz használni, megintcsak kénytelen leszel külső kódeket használni, és jobban jársz, ha ez esetben is codec packot teszel fel, és nem te vadászgatod össze mire van szükséged.

Ezen a témán persze megint lehet jó sokat vitatkozni, és már volt is róla némi pengeváltás, úgyhogy a lényeg, hogy a kérdésedre csakis szubjektív választ kaphatsz. Jelen válasz az én szubjektív válaszom volt.

(#6290) mobbo válasza Morden24 (#6285) üzenetére


mobbo
senior tag

Remote Desktop Connection-t keresed gondolom. Távoli asztal kapcsolat.

hogy tudom elerni es hogy kell beallitani?

(#6291) Clemi válasza < CyberBob > (#6287) üzenetére


Clemi
veterán

nekem valószínűleg azért hozza létre így a rejtett partíciót mert az az aktív (és törölve lett), míg neked már volt a merevlemez elején egy olyan.

Igen ez valóban így lehet! Ha a seven telepítője nem talál aktív particiót, akkor létrehoz egy területet, és azt teszi aktívvá. Szóval lehet hogy ez dönti el to be or not to be :)

(#6292) sityuka80 válasza Clemi (#6289) üzenetére


sityuka80
tag

Köszi a választ.
Asztali PC ez, használok sok videó szerkesztő alkalmazást.
Film nézésre nem nagyon használom csak addig amíg megnézem a minőségét.
Ajánlanál valamit?

(#6293) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Clemi, < CyberBob > és többi hozzászóló
Akkor ezt a témát kiveséztük... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6294) sfdrakex válasza netboy (#6288) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

vezérlőpultbna programok telepítése hozzáadása? Egyébként ha nem kell miért raktad fel? Mit telepitettél amivel fel ment ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6295) darál0w válasza kraftxld (#6225) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

köszi :R
norton ghost v14.0 a progi, de már kaptam választ egy másik toppikban ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6296) Clemi válasza sityuka80 (#6292) üzenetére


Clemi
veterán

Film nézésre nem nagyon használom csak addig amíg megnézem a minőségét.
Ajánlanál valamit?

Személy szerint nekem a Shark007 féle Windows 7 Codec Pack bevált, de a Klite-ot is tudom ajánlani, bár az jóval több encoder-t feltesz, sok olyat is, amire nagyon ritkán lehet szükség.

(#6297) hemaka


hemaka
nagyúr

Sziasztok.
Fater gépén win7 béta van, de márciusban lejár. Hogyan lehetne meghosszabítani a lejárat dátumát, ha egyáltalán lehetséges ez?

(#6298) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Szervusztok, ezek kozul a free backup programok kozul hasznal valaki olyat ami itt olvashato? Csak azert kerdem hogy ne szedegessem le mindet de ha nem hasznal senki akkor meglepem a Comodo-t azt nagyon szerettem meg XP-n mint tuzfalat. A beepitetben az nem tetszik hogy csak a gyokerbe ment ezert szeretnem kivaltani egy free progival.

(#6299) HENE


HENE
aktív tag

Sziasztok!
Windows 7 fagyással kapcsolatban kérek segítséget.
Egy pár hete kezdte: először elment a kép (monitor kikapcsolt) csak újraindítás után jött vissza.
Most játék közben (Dragon Age: Vérvonalak) fagy le. Kimerevedik a kép és csak az újraindítás segít. Van, hogy 15 perc után leáll, de volt hogy 4 óra játék után sem volt gond.
Megnéztem az eseménynaplót, Kernel-Power hibát ír 41-es kód, de fogalmam sincs hogy az mit jelent. Milyen adatra lenne szükség?
Gép: Athlon Phenom 9550, 4GB RAM, Gigabyte alaplap, Ati Radeon 4850 VGA. Windows 7 ultimate 64 bit - nem tört.
Előre is köszi!

(#6300) moonman válasza Steelmanus (#6298) üzenetére


moonman
titán

mi ment a gyökérbe? szerintem Windows 7-re a beépített Windows Backup a legjobb választás, shadow copy-ból dolgozik, tud teljes rendszerimage-et, és backup frissítésekor csak a változásokat menti le.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.