Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6951) band1103 válasza sfdrakex (#6950) üzenetére


band1103
őstag

Leegyszerűsítve mondhatjuk hogy egy dll futtató?

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#6952) sfdrakex válasza band1103 (#6951) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Én is csak most olvasom amit linkeltem, mondjuk igen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6953) wwhy


wwhy
veterán

1 kis help, mert lassan a falra mászok: W7 Enterprize, jogtiszta, 3 napos.
Keresés az intézővel semmit sem talál meg, üres ablakot dob mindenre.
Hol lehet beállítani, h a fájlok tartalmában is keressen? a mappák beállításánál beállítottam, de semmi eredmény :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6954) bobsys válasza wwhy (#6953) üzenetére


bobsys
addikt

indexing options-advanced-file types-nal tudod allitani hogy mely fajltipusoknak keressen tartalomban is

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6955) Tomocso válasza sfdrakex (#6949) üzenetére


Tomocso
tag

Akkor mi lehet a gond??
Ha ti rámentek a VEZÉRLŐPULT--> HÁLÓZAT ÉS INTERNET --> OTTHONI CSOPORT , ablakra és ott az OTTHONI CSOPORT LÉTREHOZÁSA gombra és utána egy TOVÁBB, akkor nektek tovább megy?? mert nálam kiirja hogy : A Windows nem tud otthoni csoportot beállítani a számítógépen.
de miért??
vagy nem is igy kell WLAN hálót csinálni?

-

(#6956) sfdrakex válasza Tomocso (#6955) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

WLAN hálót? Routerhez akarsz csatlakoztatni valamit? Vagy mit is szeretnél pontosan ?

Nálam ott simán tovább megy, csináltam már helyi hálót így, a se7enes gépem láátta rendesen a wifin csatlakozó xp-s gépet.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6957) wwhy válasza bobsys (#6954) üzenetére


wwhy
veterán

ott minden be van jelölve, és az a dühítő, h ez előtt Ultimate volt, ami tökéletesen keresett, ahogy feltettem, minden beállítás nélkül. Itt meg semmi :W

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6958) Morden24 válasza Tomocso (#6955) üzenetére


Morden24
nagyúr

WLAN hálóhoz bőven elég, ha megosztod a gépeken, amiket meg akarsz osztani, aztán szépen látszódik a "Network" ablakban, és csók.

Mellesleg nekem működik a homegroup.

Sectumsempra - For Enemies

(#6959) bobsys válasza wwhy (#6957) üzenetére


bobsys
addikt

fel van veve a mappa hogy indexelje?
indexing service fut?

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6960) wwhy válasza bobsys (#6959) üzenetére


wwhy
veterán

persze, most adtam hozzá, de itt lesz az eb elásva, valahogy rá kell vegyem, h az egészet indexelje be, és csak utána keresni. Ezt hogy is lehetne? azaz h amit kijelölök mappát azt 1-2 indexelje be, mert ugyan a listában szerepel, de alig pár száz fájllal.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6961) bobsys válasza wwhy (#6960) üzenetére


bobsys
addikt

ha idle be van a gep akkor indexel ezerrel, ha dolgozol a geppel akkor visszavesz az indexelesbol

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6962) randras válasza wwhy (#6957) üzenetére


randras
veterán

tulajdonképpen mi is a különbség az ultimate és az enterprise között, mert régen találtam erről egy cikket, de mostmár sehol sincs :(

(#6963) Tomocso válasza Morden24 (#6958) üzenetére


Tomocso
tag

Nahh szóval: van egy Linksys WRT54G routerem és vettem hozzá egy msi WLAN vevőt és ezekkel szeretnék 2 gépet összekötni LAN-ba hogy tudjunk a két gépen hálóban játszani, másolgatni ilyenek! Az internet nem túl fontos mert szar mobile netem van de ha azt is meg tudnánk osztani annak csak örülnék.
ez a gond
látja a Linksys-t de nem tud rá csatlakozni, gondoltam kell neki egy otthoni hálózat és itt el is akadtam.

-

(#6964) bobsys válasza randras (#6962) üzenetére


bobsys
addikt

a kulonbseg a licenseben van

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6965) wwhy válasza bobsys (#6961) üzenetére


wwhy
veterán

újjáépítettem az indexet, miután betettem a kérdéses mappákat, de még mindig nem tökéletes, de már jobb. Olyan szavakra mint "tagok" kellene dobjon minim.10-20 fájlt, erre talál 2-őt.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6966) sfdrakex válasza Tomocso (#6963) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

routerbe kéne belépni és azonos titkositást beállítani a routerben is meg a wifivel csatlakozó gépen is. Nem kell hozzá homegroup meg ilyesmik. A routerbe belépni a böngészőbe beirt saját ipddel is menni fog azt hiszem, vagy http://192.168.1.1 általában de nézzd meg a leírását.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6968) Tomocso válasza sfdrakex (#6966) üzenetére


Tomocso
tag

Hogyan lépek a routerbe? :F OK!

[ Szerkesztve ]

-

(#6969) sfdrakex válasza molngab (#6967) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Többeknél volt belassulás azon a részen megáll az elején majd egyszer csak megcsinálja, normál esetben azon a gépen sztem 15 max 20 perc, de inkább kevesebb a telepítés.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#6970) randras válasza molngab (#6967) üzenetére


randras
veterán

nekem az tart a legtovább, max 10 perc. valami gáz van.. dvd-ről, vagy usb-ről telepítetted? mer ha dvd-ről, próbáld meg usb-ről, és ha úgy jobb, akkor dvd/olvasó hiba [link]

[ Szerkesztve ]

(#6971) band1103 válasza sfdrakex (#6952) üzenetére


band1103
őstag

Köszi :R .

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#6972) Zomb€€ válasza Fire/SOUL/CD (#6281) üzenetére


Zomb€€
őstag

Feldobtam VMWare-t, tetszik is, viszont ez se a 3D karit használja ahogy látom. Hogy lehetne rábírni hogy ne vmi gagyi integráltat szimuláljon?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#6973) moonman válasza Zomb€€ (#6972) üzenetére


moonman
titán

nézd, a virtualizácó nem játékra és 3D-re való. nem fogsz olyan megoldást találni, ami alatt a natív OS-t akár csak megközelítő élményben fogsz tudni ilyen alkalmazásokat futtatni. amúgy ha VMWare alatt is "szaggat", akkor elképzelhető, hogy simán gyenge is a géped.

(#6974) polonic válasza Zomb€€ (#6972) üzenetére


polonic
félisten

A virtualbox-ban van valami 3d támogatás. De csodát ettől sem kell várni. Nem erre való a virtualizáció.

(#6975) Zomb€€ válasza moonman (#6973) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nem játékra használom, és a gépem sem gyenge. Simán csak azt szeretném hogy a 2d alkalmazások ne szaggassanak bizonyos kapacitás felett.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#6976) Tomocso válasza sfdrakex (#6966) üzenetére


Tomocso
tag

Nah addig eljutottam hogy látja egymást a két gép de nem enged rálépni a másikra mert azt írja hogy : Lehet hogy nincs joga a hálózati erőforrás használatához.
most mit kell beállítani?

-

(#6977) < CyberBob > válasza Zomb€€ (#6975) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A 2d alkalmazások szinte azonos sebességgel mennek alatta, a játékok pedig 22-29 fps (FarCry2, Sims3). A vga emulált, de ezeket tudja: "Run even more 3D applications with support for DirectX 9.0c Shader Model 3 and OpenGL 2.13D graphics."

Amúgy ha valós 3d teljesítmény kell használd a hetes beépített virtual gépét (nem XP-mód), persze ahhoz gép restart kell.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6978) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Noh akkor, senki sem próbált msn beépülő modult meg 64bites WMP12-t? :D

Me mindegy végülis, használok 32bitest... Csak kíváncsi vagyok, de ezek szerint ez akkor nem tűnt fel senkinek... :DDD

Véleményem szubjektív...

(#6979) bpx válasza Zomb€€ (#6975) üzenetére


bpx
őstag

és mégis mi az a 2d alkalmazás ami szaggat?

(#6980) Fire/SOUL/CD válasza Tomocso (#6976) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Lehet, hogy ezt, ezért ;]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6981) randras válasza hackeeeee (#6978) üzenetére


randras
veterán

ja igen, hogy miért a foobar2000! azért mert mindent tud amit a windows media player (megfelelő számú beépülővel megkokáztatom többet is), és nevetségesen kicsi, és gyors. és nem lesznek ilyen gondjaid. :DD

(#6982) hackeeeee válasza randras (#6981) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És nekem mivel ad többet meséld már el, amikor MPC HC-vel nézek minden filmet.. WMP csak zenére kell semmi többre. Mi a fenének telepítsek fel minden hülyeséget, ha nincs rá szükségem, meg fogadok a program sem 64bites, tehát innentől meg végképp felesleges.

32bitessel nincs gondom, azzal műxik, winamppal is megy gen_msnnel...

Egyéb értelmes ötlet?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6983) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#6978) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

De, én nekifutottam, és minden olyat kipróbáltam, amit csak tudtam. Alapértelmezett lejátszóvá tettem a WMP12-t, az msn erre a célra szolgáló DLL-t bemásoltam neki(meg is jelent a plugin-oknál a "Most játszott" csoport, csak épp nem volt bent semmi), és még pár "bűvészkedés". Aztán(ezzel kellett volna kezdenem) MS táján próbáltam keresgélni, és ott meg le vagyon írva, hogy mivel a WMP12 valóban 64 bites alkalmazás, amíg nem lesz 64 bites msn, addig nem kellene próbálkoznom... :DDD :C
(neten találtam valahol, egy vadegér által újra fordított(x64) msn DLL-t, de csak WMP11-hez, nos ennek BSOD lett a vége :DDD )

Úgy hogy várhatjuk a x64 WLM-et...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6984) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#6983) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Na ilyen választ vártam. :K

Köszönöm szépen. :R

Akkor addig marad a 32bites, mert én azért használgatom néha napján, szal nem árt ha van, köszi. :)

Véleményem szubjektív...

(#6985) Syl válasza < CyberBob > (#6977) üzenetére


Syl
nagyúr

ha valós 3d teljesítmény kell használd a hetes beépített virtual gépét

Ezt kifejtenéd?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6986) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Hiába állítottam át a biosban S3-ra nem ébred fel alvó módból!
Nyomta neki egy spacet és a vinyó meg a proci elkezdett dolgozni, meg a billentyűzet is erőre kapott, de ennyi volt az egész!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6987) hackeeeee válasza Joe bácsi (#6986) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk ez hibernálás gond, de nem lehet, hogy ez segít, esetleg?

Véleményem szubjektív...

(#6988) Joe bácsi válasza hackeeeee (#6987) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csak 2 vinyó van benne, egy 250-es és egy 500-as, de próba cseresznye.
Amúgy :R

Nem tudom letölteni! Hol a download???

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6989) hackeeeee válasza Joe bácsi (#6988) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Őőőő. Na ez egy jó kérdés... :DDD Én se néztem soha, csak olvastam...

Nem ez a View and request hotfix downloads gomb lenne az? Csak én ott elfogadom a feltételeket, és nem történik semmi...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6990) < CyberBob > válasza Syl (#6985) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Van egy megoldás: [link]

Ha fel van telepítve a virtuális win kapsz egy boot menüt és a bekapcsoláskor választasz, hogy melyik induljon. A virtuális rendszeren, csak a hdd lesz emulálva (egy .vhd fájl lesz a merevlemezen).

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#6991) WonderCSabo válasza Fire/SOUL/CD (#6983) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azt várhatjuk... :(

(#6992) Joe bácsi válasza hackeeeee (#6989) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nekem ez jön be:[link]

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6993) Fire/SOUL/CD válasza Joe bácsi (#6992) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ment priv.

WonderCSabo
Az lehet, de ha az lesz a legnagyobb problémám, hogy az x64-es WMP12 nem jeleníti meg a lejátszott zene adatait msn/wlm-ben, na akkor végzek egyből egy harakirit... :DDD
(hackeeeee is gondolom nem fog mély letargiába esni ez miatt, csak érdekelte :DDD )

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6994) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok.
Dualboot-ot akarok csinálni jelenlegi rendszerem megtartásával win7 build 7600.
Egy XP-t akarok felrakni mellé, mit kéne csinálnom .
Esetleg egy link is megteszi. :)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#6995) hackeeeee válasza Joe bácsi (#6992) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem is, akkor passz... :\

@Fire/SOUL/CD: Hát nem fogok, csak kíváncsi voltam. :D

Véleményem szubjektív...

(#6996) Fire/SOUL/CD válasza ADAM1337 (#6994) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az utólag telepített XP el fogja "tüntetni" a W7-et, azaz csak az XP fog indulni átmenetileg. Utólag talán a legegyszerűbb EasyBCD-vel rendbe tenni a boot-ot, hogy választható legyen melyik OS-t indíthasd. Kezelése nagyon egyszerű, sok infót is találhatsz róla a neten.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#6997) ADAM1337 válasza Fire/SOUL/CD (#6996) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszönöm.
Remélem hamarosan megírom majd mit sikerült vele.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#6998) Poo


Poo
aktív tag

hali

valaki nem tudna tanácsot adni hogy az ati CCC-t hogy tudnám felvarázsolni a gépre mert a vidkártyámhoz nincs támogatás de azért tettem neki valami atisat és elfogadta de a CCC-t nem tudom felvarázsolni rá és kéne a tv-és vidkártya összekötéséhez.
radeon 9250-esem van.
thx

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#6999) forestia válasza Gorneck (#6915) üzenetére


forestia
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7000) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

Találkozott valaki már olyan jelenséggel Win7 alatt, hogy a fájl, szerkesztés, stb. lenyíló menük nem az adott menüpont bal széléhez igazítottak, hanem a jobb szélhez (ezáltal az első 3 lenyíló menü a képernyő bal széléhez tapad. Hogyan lehetne ezt átállítani?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.