Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5201) Csabee. válasza McKane (#5199) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Virtualdub

Üdv: Csabee.

(#5202) < CyberBob > válasza Csabee. (#5179) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Valószínűleg nincs baja a merevlemeznek. Próbáld átállítani a bios-ban a hdd-ét ide módra (persze ha le van húzva a merevlemez) vagy tedd alapra. Ha így elindul, akkor ki kell törölni az összes partíciót és utána tudod megint ahci módban telepíteni a hetest. Ha nem akarod kitörölni a partíciókat akkor ide módban telepítsd ideglenesen amíg kimented a dolgaidat.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#5203) Matthewsz válasza Blue@X (#5197) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Köszi, máris lecheckolom!

(#5204) C64


C64
őstag

hali, a képek gyorsítótáras (.db) opcióját, mentését hol lehet bekapcsolni?

üdv

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#5205) Killing válasza lavassa (#5200) üzenetére


Killing
addikt

Próbáltad valami lemez formázóban láthatóvá tenni?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5206) lavassa válasza Killing (#5205) üzenetére


lavassa
csendes tag

Bocs, mire gondolsz pontosan? Szabad területként látszik...

(#5207) Kukti válasza Csabee. (#5187) üzenetére


Kukti
tag

Elvileg nem kell hozzá átalakító, mert a noti satás vinyóknak ugyanolyan a csatlakozója mint a normál sata-s nak.

olyannal találkoztam már hogy bizonyos gyártók mindenféle átalakítót buheráltak rá, de ezeket általában le lehet szedni.

szóval szedd ki a vinyót, fejtsd le róla az átalakítót, és utána már rá tudod dugni a gépedre.
(persze ha van fölös sata csatlakozód :DD )

az IDE vs. AHCI között meg ha váltogatsz tuti nem fog elindulni, hanem kékhalál lesz a vége.:(

[ Szerkesztve ]

(#5208) bobsys válasza Penge_4 (#5191) üzenetére


bobsys
addikt

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\
\WDI\DiagnosticModules alatt torold ki a

{5EE64AFB-398D-4edb-AF71-3B830219ABF7}
{45DE1EA9-10BC-4f96-9B21-4B6B83DBF476}
{C0F51D84-11B9-4e74-B083-99F11BA2DB0A}

kulcsokat

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#5209) Poo


Poo
aktív tag

Hello

jól gondolom hogy ha tv-outra(vidkártyán) dugok tévét akkor a jobb klikk/képernyőfelbontásnál kéne keressem a tv-t?gondolom katt az észlelésre és meg kéne jelenjen?és ha igy nem megy akkor hogy menne? :D

[ Szerkesztve ]

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5210) Killing válasza lavassa (#5206) üzenetére


Killing
addikt

"a D: meghajtó egyszer csak eltűnt a sajátgép alól"
Akkor kéretik pontosabban fogalmazni. A lemezkezelő pedig jóhogy mutatja.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#5211) Kukti válasza Poo (#5209) üzenetére


Kukti
tag

ha nem megy akkor win+P kombinációval is lehet próbálkozni még

(#5212) Poo válasza Kukti (#5211) üzenetére


Poo
aktív tag

hát az sem segít.így már kezdek gyanakodni a tv-re hogy valami gubanc van vele mert másik videokártyával sem ment ezért cseréltem le de pedig a dvd lejátszóval gond nélkül megy az AV....szal érdekes,bár ez a mostani egy ati kártya és svideonál még van pár "plusz" luk amibe mehetne valami de az svideo is belemegy simán szal azok nem tudom akkor minek vannak.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5213) Penge_4 válasza bobsys (#5208) üzenetére


Penge_4
veterán

"Cannot delete"
Jobbklikk->Permissions->adok az Administrator-nak full control-t, Apply majd: Unable to change"

Sakk matt...

(#5214) Kukti válasza Poo (#5212) üzenetére


Kukti
tag

atiék általában adnak egy speckó átalakítós okosságot a kártyáikhoz, mert szerintem nem szabvány s-video van rajtuk. nézd meg a dobozában nincs e RCA-ra alakító adapter. azzal talán érdemesebb próbálkozni.

(#5215) < CyberBob > válasza Kukti (#5207) üzenetére


< CyberBob >
őstag

"az IDE vs. AHCI között meg ha váltogatsz tuti nem fog elindulni, hanem kékhalál lesz a vége"
Azért kell ide módra váltani mert különben a bios-ba sem tud belépni ha már a merevlemez felismerésénél beáll a gép.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#5216) Poo válasza Kukti (#5214) üzenetére


Poo
aktív tag

én is erre gondoltam csak éppen a kártyát csak úgy intéztem minden nélkül freebe és nincs olyan átalakító dolog, esetleg nem tudod hogy van-e neki valami specko neve vagy valami?

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5217) Kukti válasza Poo (#5216) üzenetére


Kukti
tag

sajnos azt nem tudom, de majdnem ugyanúgy néz ki mint az s-videó

(#5218) Penge_4 válasza bobsys (#5208) üzenetére


Penge_4
veterán

Na végre, sikerült, köszi. Azóta megtaláltam, amúgy Win7-nél már nem csak ezt a 3 kulcsot kell törölni.

(#5219) negyedes válasza Poo (#5216) üzenetére


negyedes
addikt

Ket fajta s-video van 7 vagy 4 tus csati. RCA-n keresztul lakarod kotni a TVhez?

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5220) Kukti válasza Poo (#5216) üzenetére


Kukti
tag

na itt is van. ezt nézd meg

szerk: látom negyedes kolléga megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#5221) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hello MIndenki

Nekem egy asus f5sl típusú notebookom van, és az a bajom, hogy nincs mindenhez driverem, valakinek akinek hasonlója van nem tudja hol lehetne letölteni friss drivereket?
mivel ati catalyst csak 9.9 az utolós még éppen elég lenne, de hang nem jó csak az eredeti driverrel, a többi cucchoz meg semmi sincs csak az eredetim. valakinek valami tipp??
asus oldalon néztem, ott incs hivatalos támogatás csak az f5sr szériához ami nagyon hasonló de mégsem jók teljesen a driverek.
A másik, hogy felrakom a vista drivereket, kivéve a vga abba a win7es beta ati-t és bármelyik veziót is rakom fel belassul a gép, a proci mindig járatva van, még ha semmit nem is csinálok vele...:S a nem szükséges alkalmazások természetesen kilőve, vista alatt minden megy jól, csakhát mégis a win7 lenne az igazi. a másik hogy lehet hogy win7 alatt jobban melegszik a gép??
A segítséget előre is köszike:)

(#5222) Poo válasza negyedes (#5219) üzenetére


Poo
aktív tag

van a tvnél egy scart adapter meg van 4 tűs svideo kábelem és igy szeretném valahogy összekötni, meg akkor kéne valami átalakító akkor ezek szerint ami a 7 tűt 4-ra varázsolja, de ha van egyéb ötlet szívesen fogadom.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5223) Poo válasza Kukti (#5220) üzenetére


Poo
aktív tag

ahogy nézem akkor a 7 tűsnek is azok a tűi ami a 4 pinesnek csak ott 7 van szal akkor így is kéne menjen nem?legalább is logikusnak tűnik hogy kéne mennie

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5224) Kukti válasza szabonagyur (#5221) üzenetére


Kukti
tag

javaslom hogy az Asus K50IJ-s széria drivereit próbáld. az ATK-t el kéne fogadnia de a többit is. (kivéve vga)

egy hasonló asus notin gond nélkül telepítettem mindent, és elég jól is működik a szentem.
egyedül a hangkarival volt gond, de az everest a barátod, nézd meg mi van benne pontosan és arra keress rá.

melegedni lehet az utility-k hiánya miatt van, hogy nem olyan optimalizált.

(#5225) negyedes válasza Poo (#5222) üzenetére


negyedes
addikt

Errr ez igy nem hiszem, hogy menne. A scartot lehet hasznalni AV-vel?

Neked 4/7 tus s-video to RCA-kell. Mar ha van a TV-n RCA bemenet, igy kellene menjen.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5226) szabonagyur válasza Kukti (#5224) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hát ahogy nézem a hivatalos specifikációt a két gépnek egy közös vonása sincsen...:S
Biztosan egy gépre gondolunk?

[ Szerkesztve ]

(#5227) Kukti válasza Poo (#5223) üzenetére


Kukti
tag

részben. viszont a Composit jel hiányzik róla és az lehet buktató :(

(#5228) Poo válasza negyedes (#5225) üzenetére


Poo
aktív tag

eddig is igy használtam csak történt valami és nem müködött meg a dvd is igy van rákötve hogy a tv-n van kökemény egy scart csati és kész abba beledugtam egy scart adaptert amin van video(rca) svieo(4pin) audio(rca) meg mittudomén mi(rca) és a dvd-t rcaval a scart adapterre és gondoltam hogy az svideo az üresen maradt azt meg összekötöm a géppel svideo kábellel.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5229) Kukti válasza negyedes (#5225) üzenetére


Kukti
tag

kicsit túlzásnak hangzik, de én anno ezt úgy oldottam meg, hogy ati RCA-ra alakító adapterét bedugtam egy Scart-RCA átalakítóba, és simán ment.

ami viszont hiba lehet, hogy a Scart és az S-videó sem megy, ha nem kap hang jelet.
ne kérdezzétek, számomra sem logikus, de nekem csak akkor volt kép ha volt hang is.

viszont hang akkor is volt ha nem kötöttem mellé képet. :W

[ Szerkesztve ]

(#5230) johnny82


johnny82
őstag

Hali! Ide írok, mert ez a topic elég jól pörög. Avast vírusirtóm van. Nemrég feltelepítettem a teamviewer alkalmazást, mert segítettek nekem neten. Azóta az avast hálózatfigyelője naponta többször is jelez. Google-t már próbáltam, csak az a gond, hogy a hálózati dolgokhoz nem értek. Fix ip-m van. Tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#5231) Kukti válasza szabonagyur (#5226) üzenetére


Kukti
tag

az atk, és az asus utility biztos menni fog, a többi nem biztos.

johnny82: no comment sajna, nekem ugyan ez a kombó, gond nélkül ment. nem volt hibajelzés.

viszont ha win 7-et használsz akkor felesleges a teamviewer

[ Szerkesztve ]

(#5232) Poo válasza Kukti (#5229) üzenetére


Poo
aktív tag

hát szerintem sem logikus :D na akkor rákeresek valami fostalicska átalakítóra hátha van valakinek az aprón.....bár tuti hogy pont ilyen nem lesz :))

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5233) szabonagyur válasza Kukti (#5231) üzenetére


szabonagyur
félisten

jó de azok csak utilik, ha nincs driverem ami win7es meg friss akkor semmit nem érek vele, de azért kösz a tanácsot, meg ami direkt asus-os hülyeség, az megvan az f5srből is, csak a többi cucc nincs

(#5234) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Angol Win 7-et raktam fel, és letöltöttem a magyarítást hozzá, de pl amikor indul a windows Üdvözöljük helyett Welcomeot ír, meg lekapcsolásnál Log off meg ilyenek, nem lehet ezeket is magyarra fordítani? :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5235) negyedes válasza Poo (#5228) üzenetére


negyedes
addikt

Elnezest, en voltam a hulye, lehet hasznalni. :W

A CCC-ben biztos van valami bellitas erre. Ott probaltad?

Ahogy nezem tokmindegy, hogy hany pines az s-video out. Szoval azzal nem hinnem, hogy baj lenne.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5236) lavassa válasza Killing (#5210) üzenetére


lavassa
csendes tag

Na, megnéztem a Partiton Wizard home edition nevű programmal. Nem volt hideolva, ez is üres területnek mutatta. Volt viszont a programban egy helyreállítás funkció, az megtalálta a rajta levő adatokat, viszont nem állította helyre. A lényeg nem is az adatok visszaállítása, hanem hogy miért törlődik időőnként a partíció?
Van valakinek valami ötlete?

(#5237) Poo válasza negyedes (#5235) üzenetére


Poo
aktív tag

hehe.... mi az a CCC me lövésem nincs?

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5238) sfdrakex válasza Poo (#5237) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

atinak a catalíst controll centere.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5239) negyedes válasza Poo (#5237) üzenetére


negyedes
addikt

Kezdek faradt lenni. Most ertettem meg, hogy neked s-video to s-video kell, mert a tvben van egy adapter aminek van s-video csatija is.

A ccc az ati kartyakhoz van catalyst control center, beallitasokal lehet benne varialni. Remelhetoleg neked is van olyan.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5240) Blizz


Blizz
őstag

Lenne egy problémám,felraktam a telefonomhoz(lg kp 500) kapott cd-t,de amikor elindítom a progit, bedugom a telefont a gépbe,újraindul a gép.Felraktam most az usb drivert ami az alaplap cd-én volt.Így már működni fog rendesen?

Más:

x86-om van decemberi változat integrált,melyik magyarosítást érdemes leszednem?

No mistakes, just happy little accidents

(#5241) pszichiater


pszichiater
senior tag

Sorry! Gondolom már ezerszer fel lett téve ez a kérdés..

Win7 Ultimate RC ( Pc World mellékleteként volt anno )
Meddig lehet használni? Utána mi a történet?
Illetve hány gépre lehet feltenni uyanazzal a key-el?

köszöntem :R

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#5242) Poo válasza negyedes (#5239) üzenetére


Poo
aktív tag

Igazából még nem tudtam felvariálni a vidkártya saját driverét me ez a fos nem engedi me hogy újabb van fent valami microfosos univerzális szar és erre rinyál be a másik meg hogy ati oldalán win 7 9500seriestől van támogatás nekem meg 9250 van......de szedtem le valami atis cuccot úgy néz ki hogy fel is települ de igazából nem.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5243) szabonagyur válasza Blizz (#5240) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem vagyok nagyon profi ebbe, de ha windows 7 ultimate verziód van az a windows updateról automatikusan letölti a kijelölt nyelvet neked:)

(#5244) bucilali válasza pszichiater (#5241) üzenetére


bucilali
aktív tag

2010 március eleje és akárhány gépre..

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#5245) Blizz válasza szabonagyur (#5243) üzenetére


Blizz
őstag

Ultimatem van,viszont folyamatosan upgradeol,lehet majd felrakja.:) köszi

No mistakes, just happy little accidents

(#5246) szabonagyur válasza Blizz (#5245) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nincs mit, de mivel csak választható frissítés magától nem rakja majd fel. meg am is be kell utánna állítanod h a magyar nyelv legyen az alapértelmezett nyelv:)

(#5247) < CyberBob > válasza Scholes9 (#5234) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Vezérlőpült -> terület és nyelv -> felügyelet (fül) -> beállítások másolása (gomb) -> az ablak alján a két kockába pipa.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#5248) pszichiater válasza bucilali (#5244) üzenetére


pszichiater
senior tag

Köszi!

De március eleje után kuka? Vagy meg kell ( lehet ) venni?

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#5249) Scholes9 válasza < CyberBob > (#5247) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sikerült, köszi szépen, most már minden magyar :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5250) Blizz válasza szabonagyur (#5246) üzenetére


Blizz
őstag

Igenigen,utánanéztem,már telepítem.:)

No mistakes, just happy little accidents

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.