Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5401) pete_21 válasza rihi1 (#5398) üzenetére


pete_21
addikt

Szerintem ezeket gond nélkül fel fogja ismerni. Igaz, hogy az Asrock oldalán csak XP-s, illetve Win2000-es drivereket láttam, de szerintem minden gond nélkül felismeri a Win7. Még P2-es gépeken is vígan fut, pedig azok jóval régebbiek. ;)

D1Rect: Nem tudom biztosan, de lehet, hogy ezzel a programmal az UACot ki lehet exploitolni, mivel alig kérdez rá valamire...

[ Szerkesztve ]

(#5402) Csabee. válasza Edween (#5394) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Oks, nekem sok dream-em volt de törlöm őket.. :)

Üdv: Csabee.

(#5403) Edween válasza D1Rect (#5400) üzenetére


Edween
őstag

Még Vista alatt népszerű eszköz volt! Szívesen!

(#5404) rihi1 válasza pete_21 (#5401) üzenetére


rihi1
tag

köszi!
holnap ki is probálom!

(#5405) Edween válasza Csabee. (#5402) üzenetére


Edween
őstag

A dream-eket ezzel a cuccal lehet futtatni, csak fizetős, ezért jobb az előző lehetőség.

(#5406) Csabee. válasza Edween (#5405) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaja, ezt használtam win vistánál de most már leszokok róla kkor ..

Üdv: Csabee.

(#5407) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

Sziasztok!
Kéne egy segítség:
Felraktam a Foxit Readert. Amikor felmentem egy oldalra az IE8-al és meg akartam nyitni egy pdf kiterjesztésű állományt akkor ez az ablak jött elő csak a Foxittal:

Na most én rányomtam arra, hogy többet ne jelenjen meg ez a figyelmeztetés.
Most viszont szeretném, hogy figyelmeztessen. Hogyan tudom ezt visszaállítani és hol?
Az IE8-ban már visszaállítottam mindent az alap beállításokra, de ettől függetlenül mégis megnyitja a Foxit-tal a pdf dokumentumot automatikusan. Ezt nem szeretném.

[ Szerkesztve ]

(#5408) Steelmanus válasza nyunyu (#5316) üzenetére


Steelmanus
addikt

Egy kicsit finomitom a dolgot. Megnyitod az Eszkozok Nyomtatok-t az vezerlopultban es ott lesz a jelenleg nem mukodo. Felul ra katt a nyomtato hozzaadasara ekkor megjelenik egy ablak benne a HP nyomtatokkal. Gondolom ott sem lesz az amit keresel, ezert alul katt a Windows Update-re erre kimegy a netre es leszedi amit csak tud, eltart egy ideig es igy lesz ket opcio. Egy a regebbi HP a masik pedig a Hewlett Packard azt szedte le es abban keresgelj majd a tipusodhoz legkozelebbit valaszd ki. Nalam a 656c a 660c driverevel megy 64 bites W7 alatt ugy, hogy a nyomtato kezelopaneljat is megkaptam.

[ Szerkesztve ]

(#5409) Edween válasza Szellem. (#5407) üzenetére


Edween
őstag

Az uac-ét ha feltolod full-ra, a Mindig kérek értesítést-re, és ha meg csinálod ezt a pár lépést, akkor újból be kell, hogy dobja az ablakot, onnan egyértelmű, már ha jól gondolkodom...

(#5410) Szellem. válasza Edween (#5409) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az UAC fullon van feltolva.

(#5411) Edween válasza Szellem. (#5410) üzenetére


Edween
őstag

Azt gondoltam, alapértelmezésen van, bocsi!

(#5412) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Sziasztok, meddig működik a win7 aktiválás nélkül? Csak mert most lenne időm felrakni, a campusos szériaszámot meg kitudja mikor tudom megszerezni (egyelőre még TO sincs az egyetemen plusz utána ugye levelezgetni kell).
Nincs esetleg valami hely, ahova személyesen el tudom vinni az iskolalátogatásit és egyből adnak kódot?

(#5413) konfar.dani válasza galuszp (#5364) üzenetére


konfar.dani
aktív tag

Ez nekem is így van, teljesen normális, ha sok ikon van az asztalon.:)

Los ángeles nunca mueren

(#5414) Psychonaut válasza KilgoreTrout (#5412) üzenetére


Psychonaut
addikt

30 nap.

(#5415) kraftxld válasza KilgoreTrout (#5412) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

slmgr -rearm -al kitolható a 30 nap még párszor.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5416) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

üdv
mostanában sokszor kifagy a firefox-om
mielőtt kifagyna ezt a hibajelentést küldi
AppHangB1
vki találkozott már ezzel?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5417) pete_21 válasza Speeedfire (#5416) üzenetére


pete_21
addikt

Csak a Firefox-szal fordul elő? Melyik verzió van fent? Próbáld meg a Firefoxot csökkentett módban futtatni. Ha úgy jó, akkor valószínűleg valamelyik kiegészítő lesz a gond. Ezeket letiltogatással ki tudod majd szűrni.

(#5418) moonman válasza Szellem. (#5407) üzenetére


moonman
titán

registry-ben menj a

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Low Rights\ElevationPolicy

kulcshoz és a jobb oldalon "AppName" szerint keresd ki azt a Class ID-t, ami neked kell, majd egyszerűen töröld az egészet. IE újraindít és kész is.

ezt pl. nagy marhaságnak tartom, hogy kivették a GUI-ból, XP-nél még szépen lehetett tweak-elni a fájltípusok működését, most már csak egy buta társítgatós ablak van. így jártunk.

(#5419) moonman válasza galuszp (#5364) üzenetére


moonman
titán

nem kéne annyit registry-t "tisztítani" és akkor talán az icon cache is épségben maradna.

(#5420) moonman válasza Edween (#5397) üzenetére


moonman
titán

fasza, ezzel kb. értelmét is veszti, tehát akár ki is kapcsolhatod az egészet.

(#5421) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok.

Tegnap feltettem tesómnak a 32bit-es Win7-et.
Minden fasza, minden jó 1 dolgot kivéve, hogy a nyomtatóval kicsit vergődik.
Nehézkesen ismeri fel és ha felismeri akkor is kb. 20 perc mire kinyomtat valamit.
Olyan mintha teljesen le lenne terhelve a gép és úgy próbálna nyomtatni, de nincs terhelve.

A gép:
Asus M2NPV-VM
5400+ X2
ATI 3870
3GB DDR2 800 Kingmax
120GB ATA Samu+ 250GB Sata Sea
Canon Pixma IP3000

Valaki találkozott már ilyennel?

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#5422) Szellem. válasza moonman (#5418) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm szépen!
Ez megoldotta a problémát. Azt viszont én sem értem, hogy miért a registry-ben kell urkálni, hogy ezt visszaállítsa valaki.

Privátod ment!

[ Szerkesztve ]

(#5423) D1Rect válasza moonman (#5420) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor inkább kikapcsolom. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5424) kisszecso válasza Tigi (#5421) üzenetére


kisszecso
csendes tag

itt nézz körül:
[link]

(#5425) atish15 válasza hackeeeee (#5392) üzenetére


atish15
aktív tag

Csak 5.1.Kérdezősködtem más fórumokban is és a googleban is és a win7 máshol is problémás az 5.1 el.A 7.1 re állítás azért kell mert különben nem szól a hátsó hangfalpár.Az a baj hogy nálam csak így lehet

(#5426) Tigi válasza kisszecso (#5424) üzenetére


Tigi
őstag

Köszi, de már próbáltam, de semmi változás hiába raktam fel a Canon update-t.
Az az érdekes, hogy ugyanez a win és ugyanilyen a nyomtató nálam működik egy sokkal gyengébb gépen (Intel).

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#5427) hackeeeee válasza atish15 (#5425) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm, mondjuk hülyekérdés, de ha máshova dugod a háttereket, akkor is az oldalsó marad? Meg most nem azért, de ott a back panelen csak 1 van kiszinezve, vagyis úgy látszik mintha 1 lenne bedugva, vagy csak az én szemem sz@r így korán reggel? :D

Én ezt a szól, nem szól dolgot, megoldottam az SPDIF-el, 5ch stereo-ra van állítva az erősítő, vagy Dolby Digital Live.

Véleményem szubjektív...

(#5428) atish15 válasza hackeeeee (#5427) üzenetére


atish15
aktív tag

Így van csak egy van mert most csak a fejhallgató van bedugva de a beállítások úgy vannak :) Most a gépbe dugott csatlakozókat cseréljem fel?Amiket bedugok bejön egy panel és ki kell jelölni mit használok.[link] Ha a subon cserélgetem fel amiket a hátsó helyére dugok akkor nem mennek.

(#5429) hackeeeee válasza atish15 (#5428) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Na szóval, itt ugye elvileg van side, az nem tom, hogy melyik színű, próbáld meg, hogy abba dugd bele a háttereket, és akkor vajon mi történik...

Amúgy, ha normálisan be van kötve, minden oda ahova kell, akkor a win hangfal tesztja, a hang beállításokban mit mond?

Véleményem szubjektív...

(#5430) atish15 válasza hackeeeee (#5429) üzenetére


atish15
aktív tag

A teszt szerint jó.És a panelban hátsónak vagy oldalsónak állítsam?Az 5ch-s dolgot hol találom?

(#5431) hackeeeee válasza atish15 (#5430) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Olyanod neked nincs sztem.. Mivel nekem nem ilyen "szettem" van, hanem nekem épített cuccom van, külön erősítővel. :)

Hát, hogy volt rossz, háttérbe volt dugva, és hátteret állítottál, és sz@r volt? Ha igen, akkor dugd be az oldalsóra, állíts oldalsót, és nézd meg mi történik. :D

Én 1szer próbálkoztam ilyen analóg történettel, inkább feladtam, és akkor már Dolby Digital Live.. dehát ugye az is csak digin műxik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5432) Speeedfire válasza pete_21 (#5417) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

csak a firefox-al van probléma, randomra kifagy
olykor ha képet akarok nézni, vagy lementeni egy fájlt
de volt már olyan is h nyomtam egy új tabot és akkor
jelenleg a 3.5.6os verziót használom, legjobb tudomásom szerint ez a legfrissebb
kiegészítőkből meg 7 db van csak fent, amiket napi szinten használok :U
kezdek kiábrándulni a firefox-ból :O

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5433) nyunyu


nyunyu
félisten

Anyam baratnoi mar megint megtalaltak a hulye kotelezo biztositos papirjukkal :W

Tegnap nagy nehezen ki birtam nyomtatni a tizeves, HP altal mar nem tamogatott nyomtaton, alairva elfaxoltak.

Aha, csak nem jo az alkusz faxa, be kene szkennelni, ugy email.

Na, vajon milyen szkenner van itthon?
Jol sejtettetek, HP ScanJet 3200C, meg regebbi mint a nyomtato :O

Ehhe, most jott le hozza az utolso XP driver, valami sj648sc.exe, de miert kinai???

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5434) hackeeeee válasza nyunyu (#5433) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nha waz... :\

És ahhoz sincs semmi? Én is szívtam a scanner dologgal, vettem egy HP F2480-as multi cuccot, aztán kész... Mert lapscannerek meg rohadt drágák ennek az árához képest...

Véleményem szubjektív...

(#5435) atish15 válasza hackeeeee (#5431) üzenetére


atish15
aktív tag

Az a baj hogy akármelyikbe dugom át tudom állítani hogy mi legyen.Normális esetbe a zöld az első hangszóró.De ha a feketébe dugom és arra pipálom hogy első akkor az lesz.Ha a hátsókat oldalsóra vagy elsőre állítom akkor szól de ha hátsóra akkor nem.Nem tudom mennyire érthető :B

(#5436) Neil Watts válasza nyunyu (#5433) üzenetére


Neil Watts
veterán

"Downloads for this product are not available through this website. Please contact your local HP representative for information on the specific update methods available for this product."

:DDD :O

[ Szerkesztve ]

(#5437) hackeeeee válasza atish15 (#5435) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Asszem értem. :D

Na vájá, hogy van ez hivatalosan, 5.1-nél, a zöld a front, a narancs a sub-center, a fekete a háttér, igaz?

Vmelyik szín még lenne akkor az oldalsó, igaz?

Véleményem szubjektív...

(#5438) atish15 válasza hackeeeee (#5437) üzenetére


atish15
aktív tag

Így van pontosan.

(#5439) hackeeeee válasza atish15 (#5438) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nos, akkor azt kéne megpróbálni, hogy a háttereket ne a feketébe dugd, hanem abba, amelyik az oldalsóé, és azt mondod neki, hogy háttér van bedugva. Vagyis én erre gondoltam, és akkor úgy hátha szólnak. A többi maradjon úgy, ahogy lennie kell... :)

Véleményem szubjektív...

(#5440) Poo


Poo
aktív tag

Erős gyanúm vagy hogy ez miatt nem akar elindulni a diablo II, valami nem kóser ezzel a vga cuccal
Szerintetek?

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5441) hackeeeee válasza Poo (#5440) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az lehet, keress hozzá 7.11-es Vistás drivert, az a legutolsó ami támogatja ezt a szériát, és vsz. meg is eszi a 7, ha update nem talál hozzá semmi drivert. Diablo 2 meg tuti megy, mert még RC alatt játszottam vele. :D

Véleményem szubjektív...

(#5442) Poo válasza hackeeeee (#5441) üzenetére


Poo
aktív tag

win update az nem talált saját gyártóit a 7.11 est meg feltettem de nyoma sincs meg probálkoztam a 7.12 esel is de azzal is az volt hogy felment de nyoma sincs a rendszerben , mikor meg manuálisan mutattam meg neki a drivert akkor meg azt rinyálta hogy a win talált újabbat és megfelel ez neki ha meg leszedem(eltávolítás) gép restart már újra meg is találta.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5443) hackeeeee válasza Poo (#5442) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ne telepítsd, kicsomagolja, utána szakítsd meg a telepítést, és eszközkezelőben tallózd be.

Véleményem szubjektív...

(#5444) dudo


dudo
tag

Sziasztok!

Nektek van a C:\ gyökérben autoexec.bat és config.sys fájl?
Most raktam fel eredeti W7 Pro-t és ebben van, de ez előtt használtam Ultimate-t, Home Pro-t és ott nem volt, bár azok torrentről voltak be szerezve.

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

(#5445) Neil Watts válasza dudo (#5444) üzenetére


Neil Watts
veterán

:Y Nekem nincs! (Eredeti-MSDN Ultimate)
MOD: Az még az XP szokása volt! :)

[ Szerkesztve ]

(#5446) Poo válasza hackeeeee (#5443) üzenetére


Poo
aktív tag

bocs de nem értem hogy hogy gondolod?

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#5447) hackeeeee válasza Poo (#5446) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Régimódszer. Elindítod a telepítőt, kicsomagolja az egészet a C-re, vagy ahova megadod, hacsak nem vmi kicsomagolt cuccot szedtél le. Ha van benne CCC, és DD is, akkor lesz külön 2 mappa abban, amit létrehozott oda, ahova beállítottad, 1ik a CCC vagy a CP lesz, másik a DD.

Utána, eszközkezelő->videókártyák rész lenyit, ahonnan linkelted a képet is, ott van olyan, hogy illesztőprogram frissítése, és ott betallózod neki a display driver-ből az inf-et.

Remélem érthetően fogalmaztam. :D

(CCC=Catalyst Control Center, CP=Control Panel, DD=Display Driver)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5448) hackeeeee válasza Neil Watts (#5445) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem sincs, de asszem RC-nél meg volt. (MSDNAA-Professional verzió)

@dudo: A méretük 0kb nem? Akkor meg tökmindegy, elfér az ott. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5449) Sub-ZeRo válasza dudo (#5444) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem msdn ultimate-m van és ott mindkét fájl megtalálható nekem... és eredeti az enyém is... és 7600-os build....

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5450) dudo válasza Neil Watts (#5445) üzenetére


dudo
tag

Hát akkor csak jól láttam hogy nem láttam az ultiban és a HP-ban!
most már csak az a kérdés hogy ebben minek van, mert én is utoljára Xp-ben találkoztam vele.

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.