Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5901) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Az MSE az még béta változatban van? Ha feltelepítem a win7-re akkor kikapcsolja a defendert?
Még nem használtam, de kiakarom próbálni, hogy milyen. :D

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5902) Speeedfire válasza sfdrakex (#5899) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

kinek mi számít gyorsnak ;]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5903) sfdrakex válasza Speeedfire (#5902) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igen közbe nekem is ez jutott eszembe, de a meglepően gyors kolegámnál a se7en szerintem. Bár nálam gyorsabb de csnya is lenne ha az adatlapomon lévő gépet verné egy 2800 as barton :D Viszont én lassabbra számítottam mikor mentem hozzá és megláttam 7 es van fent azon a gépen, csak sogóra dobta fel neki kolegám annyira nem vágja. Netezésre meg korrekt, boot idő se hosszú, bár nem mértem de elég gyorsan felállt a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5904) lala42 válasza moonman (#5895) üzenetére


lala42
őstag

Én is B.U.É.K. mindenkinek :C

Már bocsi, hogy beleszólok, de igaza van a srácnak. A Downadup átjön. F-secure kellett a letakarításához :K No meg sok türelem :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5905) Gorneck válasza Sub-ZeRo (#5901) üzenetére


Gorneck
titán

Nem. Igen, de az nem baj.

Neked is és persze mindenkinek. :)

lala42: Pontosítanál mellik a sok közül?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#5906) mobbo válasza sfdrakex (#5899) üzenetére


mobbo
senior tag

1024ben cod4 olyan 70fps (epp most neztem, fent volt a konfigon)
ez jelentosen valtozna w7 alatt?

3.45re van huzva a p4, szerintem ez alapbol is erosebb es gyorsabb mint egy amd (no offense)
nem?

(#5907) sfdrakex válasza mobbo (#5906) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Erősebb igen. Szerintem esne az FPSed, bár pontos képet sztem akkor kapunk ha kipróbálod, de mondom még 1 giga ramot ha beledobnál a gépbe nem lenne semmi gond.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5908) Lenry válasza lala42 (#5904) üzenetére


Lenry
félisten

francokat jön át. nekem csak az van, semmi más, és megfogta

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5909) mobbo válasza sfdrakex (#5907) üzenetére


mobbo
senior tag

sajna 2x512 van benne, tulaj nem akar 2x1 gigara boviteni anyagi okokbol
:(

felrakom probabol

(#5910) sfdrakex válasza Lenry (#5908) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet mikor hozzád ment a vírus már védett ellene az adatbázisa, mikor másokhoz akikhez bejutott még nem védett ellene.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5911) sfdrakex válasza mobbo (#5909) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szerintem is tedd fel nyugodtan egy próbát megér.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5912) Steelmanus válasza moonman (#5895) üzenetére


Steelmanus
addikt

Jo rendben legyen igazad. Viszont van egy pendrive-om ami pontosan arra szolgal hogy mindennemu fertozes megtalalhato rajta, de a Kedvedert csak a Conficker egy kulonleges fajtajat hagyom rajta es megkernelek ha tudnalak hogy tedd be a gepedbe. Nincs Autorun.inf fajl rajta de hidd el mukodik es kivancsi lennek ra hogy mikent viselkedik majd az op.rendszered. En nem kerdojelezem meg a tudasodat sot sokra tartom de ne gondold azt hogy mas nem tud olyat amit nem kellene. Van akit tanitanak van akit kikepeznek.
Boldog Ujevet Neked is.

[ Szerkesztve ]

(#5913) pzstm


pzstm
titán

mondjuk aki január óta nem update-elt, az meg is érdemel minden férget meg egyebet....
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5914) Morden24


Morden24
nagyúr

BÚÉK mindenkinek! ;)

Sectumsempra - For Enemies

(#5915) Gorneck válasza Steelmanus (#5912) üzenetére


Gorneck
titán

Jó lenne már leírná vki, hogy melyikről van szó?! Ha meg átereszti, akkor miért nem küldte be kivizsgálásra a supportnak?

Én mindig így teszek...és elég gyorsan bele is kerül az adatbázisba...

Gorneck#1239

(#5916) lala42 válasza pzstm (#5913) üzenetére


lala42
őstag

Én nem is érdemeltem meg :O Októberben raktam win7-et. Akkor hogy is van ez az update? :U Ja és tiszta particióra, semmi mocskolás, frissités, tiszta telepités volt. Nem mondom,hogy nem jó a microsoft irtója, mert minden mást fogott (olyat is, amit a fizetős ESET nem ) de ezt benyelte. :K

(#5915) Gorneck23

Beküldtem. Le vok szarva ;] még annyi reagálás sem volt. :O :W

a jövő héten lejár a 30-napom az F-secur-nál, visszarakom és teszt. :K Megnézzük,hogy mi változott, mert pendriven még megvan a kicsike ;]

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5917) Lenry válasza sfdrakex (#5910) üzenetére


Lenry
félisten

és? kezdjük ott, hogy mire kirobbant ez a conficker-hiszti, addigra vagy fél éve kinn volt Windows Updaten a javítás, amivel vírusirtó nélkül sem tud fertőzni a conficker.

jah, hogy a júzer nem frissít, mert azt mondták neki, hogy elromlik tőle a gépe, meg különben is minek, még a végén rájön a májkroszoft, hogy szoftverhamisítás áldozata lett?
na ők magukra vessek ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5918) moonman válasza lala42 (#5904) üzenetére


moonman
titán

"Már bocsi, hogy beleszólok, de igaza van a srácnak. A Downadup átjön."

nem jön.

(#5919) pete_21


pete_21
addikt

Én is nagyon boldog új évet kívánok minden kedves fórumtársnak, és családtagjaiknak is! :)

pzstm: Én is úgy emlékszem, hogy ezt már javították, sőt, Winupdatekor a kártékony szoftver-eltávolító eszköz leírásában talán benne is van a Conflicker a Blaster és Mydoom mellett. Ha tévedek, akkor sorry.

[ Szerkesztve ]

(#5920) lala42 válasza moonman (#5918) üzenetére


lala42
őstag

Elhiszem, de sajna nálam átjött. Ez van. :F

Ezzel nem azt mondtam,hogy nem jó az MSE.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5921) sfdrakex válasza Lenry (#5917) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Pontosan aki nem frissit az ne panaszkodjon, ennyi :D

BUÉK mindenkinek !

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5922) pete_21 válasza Lenry (#5917) üzenetére


pete_21
addikt

Na igen, sokan pont azért nem Winupdatelnek, mert nem tudnak a lopott Win miatt. Azoknak persze simán fertőz a Conflicker, Blaster etc. Dehát ők így jártak...

(#5923) Gorneck válasza lala42 (#5920) üzenetére


Gorneck
titán

De még mindig nem mondtad el melyik verzió...mert van egy pár.

Gorneck#1239

(#5924) Lenry válasza pete_21 (#5919) üzenetére


Lenry
félisten

ofkórsz
2008 novemberében kezdődött a hiszti, amikor is már hetek óta megvolt a javítás

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5925) moonman válasza pete_21 (#5922) üzenetére


moonman
titán

Blasternél is ugyanez volt. három hónapja kint volt a patch, mégis mindenki anyázott.

(#5926) Clemi válasza moonman (#5925) üzenetére


Clemi
veterán

Boldog Újévet Mindenkinek!

Tessék menni bulizni :C

(#5927) moonman válasza Clemi (#5926) üzenetére


moonman
titán

nálam a szilveszteri buli jelen formájában aképpen testesül meg, hogy felhúzok egy mamuszt, előkapok valami olvasnivalót, és forró teával próbálom elhesegetni a torokfájásom. E! :)

(#5928) sfdrakex válasza moonman (#5927) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az se rossz, én meg ülök a melóhelyemen öltönybe, várom a vendégeket, főzök magamnak teát hogy a torkom enyhüljön és fújom az orrom. Lázam már nincs szerencsére.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5929) Sub-ZeRo válasza moonman (#5927) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem is hasonló lesz a bulizás :) csak a torokfájás nincs benne.:)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5930) lala42 válasza Gorneck (#5923) üzenetére


lala42
őstag

Most melózok, holnap megnézem otthon és referálok.

moonman
A mézes szilvapálinka jobb megoldás. (méz nélkül) Vagy a forralt bor. ( a pincehidegre ) ;] :DDD

sfdrakex
Én is a melőhelyen, de nem öltönyben és nem a vendégeket várom. :C ( a retkeket várom.)

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5931) mobbo


mobbo
senior tag

korabban emlitett konfigon probalom a w7
elkezd toltodni usb-rol, elmegy a csik vegig, majd kiirja hogy starting windows de nem jonnek be a kis szines szarok hanem elmegy a kep es ennyi

otlet?

(#5932) sfdrakex válasza mobbo (#5931) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Második kijelző nincs rádugva ugye? Alaplapi vga ha van biosban le van tiltva?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5933) sfdrakex válasza lala42 (#5930) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mit melózol? Én szállodába recepcióskodok. Kecskeméti fütyülős mézes az a jó szilva barack bármi a megfázásra :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5934) mobbo válasza sfdrakex (#5932) üzenetére


mobbo
senior tag

1db lcd van rajta dvi-on (van egy sima vga out is de azon nincs semmi), alaplapi nincs :U

(#5935) Lenry válasza mobbo (#5934) üzenetére


Lenry
félisten

ha tudod, akkor próbáld ki akkor VGA-n is. hátha...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5936) sfdrakex válasza mobbo (#5934) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

sima outra nem tudjátok átdugni az lcd-t? átalakítóval vagy másik monitort? Esetleg egy load bios default talán nem árt.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5937) mobbo válasza sfdrakex (#5936) üzenetére


mobbo
senior tag

megprobalom
thx

(#5938) lala42 válasza sfdrakex (#5933) üzenetére


lala42
őstag

Védem a népet, vagyont, stb. :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5939) sfdrakex válasza lala42 (#5938) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Jaaa, akkor te reméled hozzád nem megy senki :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5940) lala42 válasza sfdrakex (#5939) üzenetére


lala42
őstag

Bízom benne. :DD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5941) Steelmanus válasza moonman (#5918) üzenetére


Steelmanus
addikt

En irtam hogy nincs .inf fajl.

(#5942) mobbo


mobbo
senior tag

vga-n bejott a kek hatter es eger is van (de mas nincs)
egyelore mas nem tortenik, varok

up: elindult a telepito
:R

[ Szerkesztve ]

(#5943) pete_21 válasza mobbo (#5942) üzenetére


pete_21
addikt

Akkor már fél siker. Lesz egy rész, asszem még az elején, ahol sokáig 0% lesz, de ne aggódj, majd továbbmegy. :)

(#5944) sfdrakex válasza pete_21 (#5943) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

USBről telepíti az pedig ha jól emlékszem dvdről telepítésnél volt jellemzőbb.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5945) Gorneck válasza moonman (#5927) üzenetére


Gorneck
titán

Jobbulást.

Forralt bor mellé én olvasni valónak az államvizsga tételeim készítettem be... :D

Gorneck#1239

(#5946) Chaser


Chaser
titán

Megnézné valaki a nickemre dob-e ki ide írt hsz-t? /ezen kívül/ Tudom hogy írtam ide, live telepítésről, santa cruzról érdeklődtem, de legfőképp a quick lunch létrehozása érdekelne, amire korábban már megkaptam a linket. Törölték volna a hsz-eket? :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5947) pete_21 válasza Chaser (#5946) üzenetére


pete_21
addikt

Itt keress, ez a régi topic, csak már archiválva van.
Amit te keresel, az ez.

moonman-nek, és a többieknek, akik betegek, én is jobbulást kívánok!

(#5948) Chaser válasza pete_21 (#5947) üzenetére


Chaser
titán

Hoppsz, ezt benéztem :B :R

Ez eleánsabb módszer, kicsit gugliztam, gyorsindító menü létrehozása, hátha kell másnak is:
"A Quick Launch menü visszaállítása
Nyomjunk jobb klikkel a tálcára, majd Toolbars, ott a legalsó menüpontra klikkeljünk: New toolbar. Írjuk be: %userprofile%\appdata\roaming\microsoft\internet explorer\quick launch. Ezután alul megjelenik a Select Folderre kattintva a Quick Launch menü, ahova saját programokat rakhatunk a későbbiekben. Kattintsunk még egyszer, majd a Lock the taskbar mellől a pipát vegyük ki, és ha most elkezdjük mozgatni a Quick Launch részt, az ikonok megjelennek. Kattintsunk jobb klikkel a Quick Launcra, majd szedjük ki a pipát a Show Title és Show Text mellől, így minden szöveges információt eltüntettünk, és már csak az ikonokat fogjuk látni. Lefixálni a Lock the taskbar mellé kattintsunk és ezzel visszahoztuk a régi Quick Launch menünket."

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5949) pzstm válasza Gorneck (#5945) üzenetére


pzstm
titán

lázas vagyok, forró tea mellé nem volt kedvem éves beszámoló és elemzés anyagot bekészítenem! :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5950) moonman válasza pzstm (#5949) üzenetére


moonman
titán

ezt a sok kriplit.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.