Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) Morden24 válasza Killing (#3250) üzenetére


Morden24
nagyúr

Futtasd le az élményindexet, akkor valszeg bekapcsolja magától is.

Ha meg nem, akkor asztalon jobbklikk, testreszabás és rá fogsz jönni. :K

Sectumsempra - For Enemies

(#3252) sfdrakex válasza Killing (#3250) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Asztalon jobb klikk / személyre szabás ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3253) Killing válasza Morden24 (#3251) üzenetére


Killing
addikt

Nem működik, és az ablakokat sem tudom 3D-ben pörgetni. Viszont aero shake van (eddig is volt). :F De 0,1 pontot javult az éményindexem. :DD
sfdrakex: Ez alapján sem működik.

mod: Nemzetközi téma Magyarországosban nincs?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3254) S.O.S. válasza Killing (#3253) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Most,hogy nézegetem nekem se működik.
Nem találok semmilyen beállítási lehetőséget . :F
Biztos én bénázok. :D
A minősítés : 5.9

Üdv : :R

(#3255) polarx válasza polarx (#3239) üzenetére


polarx
tag

erre esetleg vki?

(#3256) rigo88 válasza rigo88 (#3246) üzenetére


rigo88
aktív tag

sok mindenre nincs még megoldás. én egyedül azt nem értem, hogy ha valami jó volt miért kellett elrontani...
nem tragédia, csak ha milliók ugatnak a hiba miatt miért nem csinálják meg, nincs megoldhatatlan probléma.

Dirr

(#3257) sfdrakex válasza polarx (#3255) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sima törlés pl csökkentett módban ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3258) sfdrakex válasza rigo88 (#3246) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A win7 alapdrivereivel se volt jó? Vagy rögtön tettél fel más drivert?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3259) polarx válasza sfdrakex (#3257) üzenetére


polarx
tag

nem tudom h törölhetem e, elvileg az csak egy driver adattár ahol van a "file repository" könyvtárban. Nem tudom h használja e a gép, nem láttam a feladat kezelőben nem tudom h miért van a gépen nem tudom h mi használja használta, szóval, ha vki azt mondja h nem lesz baj akkor megpróbálom kitörölni csökkentettben. Da ha van egyéb ötlet h kiderítsem h mi az ott vagyis h miért van ott, örülnék.

(#3260) rigo88 válasza sfdrakex (#3258) üzenetére


rigo88
aktív tag

nem alap se volt jó

Dirr

(#3261) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Van valakinek olyan oldalsáv cucca, ami mutatja mind a 4 magot?

Alister from Hell

(#3262) sfdrakex válasza polarx (#3259) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akor helyezzd át máshova ha nem okoz gondot törölheted ha problémázik vissza tudod tenni a helyére.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3263) Morden24 válasza Alastair' (#3261) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pölö, de nézz körül.

Sectumsempra - For Enemies

(#3264) Sub-ZeRo válasza Alastair' (#3261) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

van

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3265) polarx válasza sfdrakex (#3262) üzenetére


polarx
tag

thx

közben volt próba, nem engedi törölni csökkentett módban sem.

[ Szerkesztve ]

(#3266) rigo88


rigo88
aktív tag

Ilyen?

jó jó egyszerűbb ide beírni egyből ha fáj valami...
viszont faking napok óta keresem a megoldást, néhol írták, hogy megoldották, de a megoldást "elfelejtették" odaírni. még a sevenforumson sincs mego.

[ Szerkesztve ]

Dirr

(#3267) sfdrakex válasza Alastair' (#3261) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt van a Quad / Dual Core Usage Gadget, igaz vistás de működnek win7en is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3268) Alastair' válasza sfdrakex (#3267) üzenetére


Alastair'
nagyúr

THX és neked is Morden. :R

Alister from Hell

(#3269) Speeedfire válasza polarx (#3265) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

próbáld ki az unlocker-t

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3270) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Skacok. Tud valaki segíteni, hogyan lehet a hálózati megosztásnál megcsinálni, hogy más számítógép be tudjon lépni a megosztott cuccokba? LANpartyn megosztottam, leszedtem róla a jelszavas védelmet is, többi gép hibátlanul látja a megosztást, de nem tudják megnyitni a mappákat. Én belemegyek a hálóüzatokba akkor látom én is a vasam de én a mappákba is tudok lépkedni. Az engedélyeket is megadtam, hogy csak olvasásra megtudják nyítni... Valakinek ötlet? :U

(#3271) Speeedfire válasza Gyufaaa (#3270) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

lehet h nem voltatok egy csoportban
esetleg nyilvános hálózatot állítottál be

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3272) volvoguy


volvoguy
addikt

egyik fórumozó társamnak is panaszkodtam a hangfalam által kiadott recsegő-ropogó hang miatt, ami a Win7 feltelepítése óta áll fenn, és csak és kizárólag játék közben valamint amikor videót nézek és zenét hallgatok...

és ő 2 dolgot mondott nekem...hogy amíg XP esetén a hang előállításáért a DirectSound volt felelős, addig Vista és Win7 esetén ezt már az Open AL végzi...

És hogy szerinte mindenképpen érdemes BIOS frissítést végrehajtanom..valóban ez lehet?
Hiszen végigpróbáltam az összes drivert, régit és újat egyaránt, a gépben nem matattam, tehát tönkre nem mehetett...valamitől mégis serceg a hang...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3273) Morden24 válasza volvoguy (#3272) üzenetére


Morden24
nagyúr

Próbáld meg a bios frissítést. Nem értem, mitől félsz...

Egyébként igen, jól mondták. Az XP idejében még volt DS, Vista óta viszont OpenAL van. Amúgy semmi nem garantálja, hogy jó lesz ettől a hangod, de ha jól tudom, minden mást megpróbáltál már.

Amúgy Win7 alatt fel van neked telepítve a legfrissebb directx update?

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3274) polarx válasza Speeedfire (#3269) üzenetére


polarx
tag

nem segített

(#3275) Speeedfire válasza polarx (#3274) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

akkor nemtudom

esetleg beírni az autoexec.bat-ba h del c:\xyz.xyz

bár ebben nem vagyok biztos h jó 5let, inkább várni kellene a többiek megoldására is

más: win 7 alatt próbálta valaki a speakbordot életre kelteni? nekem nem indul el sehogy sem, próbáltam már a kompatibilitást is állítani

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3276) volvoguy válasza Morden24 (#3273) üzenetére


volvoguy
addikt

nem a legfrisebb DX nem volt a gépemen...ezt most pótoltam...miért, a DX is okozhat ilyet?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3277) Lest4t


Lest4t
aktív tag

most raktam fel ezt az oprendszert. és a telepítésnél az 1 gigás partícióból kijelöltem 60 gigát és arra raktam fel. a többit hagytam ugy partícionálatlanul. Most azt hogyan tudnám leformázni és partícionálni? sajátgépben nem jelenik meg.

(#3278) Dadan


Dadan
csendes tag

Az ég is a win7 ellen van :) Olyan 4gigás pendrájvot kaptam kölcsön, ami random lecsatolja magát így nemigazán alkalmas telepítésre. A kérdés a következő:
adott egy 320as vinyó, az elején 21 giga üres hely. Ide létrehozok 2 partíciót, egy 17 gigás elsődlegest, majd a maradékot is elsődlegesként hozom létre. Megformázom NTFSre a kicsit, odamásolom a win7 telepítőlemezének teljes tartalmát (ahogy az usbre tettem:) aktívvás és bootolhatóvá tesztem a bootsect /nt60 paranccsal (mint usbnél). Letörlöm a 17gigás partíciót. Ekkor vajon képes leszek e bootolni az install partíciót és rendesen lefuttatni a telepítőt?

(#3279) syler


syler
aktív tag

Sziasztok. Hogyan lehet letiltani, hogy ne jöjjön be állandóan a telefonos kapcsolat? Routeren keresztül vagyok, így ez feleslegesen jön be. Ki kellett próbálni közvetlenül gépbe kötni a netet, akkor muszáj volt így csatlakozni. Azóta viszon sokszor bejön böngészés közben is meg skype indításkor.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#3280) Lest4t válasza Lest4t (#3277) üzenetére


Lest4t
aktív tag

1 TB ost akartam írni. Sorry

(#3281) pincehely válasza syler (#3279) üzenetére


pincehely
addikt

Szerintem a hálózati és megosztási központból tudod elvégezni ezt a műveletet.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3282) mickemoto


mickemoto
őstag

Üdv!
Volt már valakinek olyan problémája a Win7-el hogy olyan hibaüzenetet ír ki hogy a Windows feladatkezelő leállt majd egy pillanatra elsötétül a képernyő és ezután néhány funckció, például az asztalon lévő lomtár vagy az aztalra jobbklikk képernyőfelbontás beállítása használata nem lehetséges mivel újra ezt a hibaüzenetet küldi, valamint egy ilyen hibaüzenet után a PowerISO program is leáll és csak akkor lehet újra elindítani és képfájlt behívni ha ujraindítom a gépet, és az előbb leírtakat is addig csinálja amíg nincs reset.

win7 home prof 64bit van fent
Tud valaki valami gyógymódot?

(#3283) syler válasza pincehely (#3281) üzenetére


syler
aktív tag

Hát igen addig én is eljutottam, de ott mit tegyek azt már kevésbé tudom:)

MOD: Megvan :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#3284) Morden24 válasza mickemoto (#3282) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha tuning van a gépeden, akkor vedd vissza alapra.

Sectumsempra - For Enemies

(#3285) atesz117 válasza Lest4t (#3277) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Startmenü > Számítógép > jobbkatt > Kezelés > Lemezkezelés

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#3286) mickemoto válasza Morden24 (#3284) üzenetére


mickemoto
őstag

Nincs tuningolva a gép. Avast vírusirtó van fenn de nem jelzett semmit.Ami még furcsa az az hogy kb egy hónapja telepítettem oprendszert és friss telepítés után is csinálta.

(#3287) Morden24 válasza mickemoto (#3286) üzenetére


Morden24
nagyúr

A helyedben futtatnék egy memtest-et.

A Win7 ugye módosítatlan, nem valami felextrázott/lecsökkentett verzió?
Merthogy "home prof" egyébként nincsen, csak Home Premium vagy Professional, de gondolom ezt csak simán elírtad :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3288) JanoXP


JanoXP
aktív tag

sziasztok!

Nos, úgy gondoltam, feltelepítem a Win7-et. Kiírtam DVD-re a telepítőt, de nem indítja el a rendszer. A BIOS-ban beállítottam, hogy onnan boot-oljon, de kiír valami 2 soros valamit és nem indítja el...

Mi lehet a baj?

konkrétan:

Reboot and Select proper Boot device
or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key

[ Szerkesztve ]

(#3289) polonic válasza JanoXP (#3288) üzenetére


polonic
félisten

Azt írja, hogy indíts újra és válaszd a megfelelő boot eszközt vagy tegyél be egy boot lemezt a kiválasztott boot eszközbe és nyomj egy gombot.
Ebből gondolván nem boot-os a dvd.
Hogy írtad ki azt a dvd-t? Csak rámásoltad a fájlokat?

[ Szerkesztve ]

(#3290) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Érdekes dolog történt velem..
Ma netezgetek, erre feljön egy figyelmeztetés, hogy aktiváljam a windows-t. Mondom mi a..
MSDNAA-s win7 x64, aktiválva volt, 2-3 hete telepítettem, és semmi hardvert nem cseréltem. Rányomtam, hogy ok, aktiváld, elkezdett futni a csík, majd kidobta, hogy nem érvényes :W
Ez most mi a jó franc? Így használjon az ember legális windowst..

Everybody lies.

(#3291) JanoXP válasza polonic (#3289) üzenetére


JanoXP
aktív tag

úgy írtam meg a DVD-t, hogy letöltöttem a progit, bele egy virtuális meghajtóba, ami előszedte belőle magát a telepítőt és ezt írtam ki adatként egy dvd-re...

(#3292) hackeeeee válasza Barthezz2 (#3290) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szép....

Nekem ilyen kis ablak jött be párszor gép bekapcsoláskor, ráböktem, hogy figyelmeztetés később, vagy ki X-eltem az ablakot, asztalin is, és notin is bejött, de azóta egyszer sem, asztalit újra is telepítettem már azóta, de nem jött még be az ablak.... Én sem tudtam mire vélni... De sajátgép, jobbkatt tulajdonságokban azt írja, hogy aktiválva van. Meg ugye asztalin újratelepítés után azonnal aktiválta. Notin X86, asztalin X64-es rendszer, mind2 MSDNAA-s...

Elvileg ez vmi bug, és már az RC-ben is benne volt, v is nekem ezt mondták itt...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3293) Morden24 válasza JanoXP (#3291) üzenetére


Morden24
nagyúr

Rosszul írtad ki.

Lemezképként kell kiírnod valami normális íróprogrammal (itt egy, ha nem lenne esetleg :) )
És nem kell mountolgatni minden szart virtuális meghajtóba.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3294) polonic válasza JanoXP (#3291) üzenetére


polonic
félisten

Úgy kéne kiírni, hogy iso írása adathordozóra (vagy valami hasonló nevő lehetőség) és akkor betallózod az iso-t, aztán írod is.

(#3295) Morden24 válasza Barthezz2 (#3290) üzenetére


Morden24
nagyúr

Próbáld meg később, ha meg nem megy sehogy, kérdezz rá inkább.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3296) JanoXP válasza Morden24 (#3293) üzenetére


JanoXP
aktív tag

a curva életbe... Pedig máskor is csináltam már így és akkor működött...

Pl. Nero képes ilyenre? Azzal tudok képet kiírni, ugye?

Az nem lehet gáz, ha újraírható a DVD? Le kell zárni az írást követően?

(#3297) Morden24 válasza JanoXP (#3296) üzenetére


Morden24
nagyúr

Gondolom igen, de nem használok Nero-t szerencsére :)

Az a gond, amit írtunk.

Sectumsempra - For Enemies

(#3298) hackeeeee válasza JanoXP (#3296) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Képes. Felül van egy olyan, hogy CD/DVD író, ha azt lenyitod, ott lesz olyan, hogy CD-kép felírása.

Szerencsére én sem használok nero-t, ashampoo rulez. :)

Véleményem szubjektív...

(#3299) JanoXP válasza Morden24 (#3297) üzenetére


JanoXP
aktív tag

köszi szépen!

Lehúztam ezt a progit... Kipróbálom, ha hazaérek, merthogy perpill most már csak otthon van DVD íróm... Mivel az XP-t levettem a célgépről... :)

(#3300) Barthezz2 válasza hackeeeee (#3292) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát ez óriási.. had ne mondjak semmi rosszat.. :W

Morden24: és hol kérdezzek rá? Mert miután nem fogadja el, bejön ugye hogy itt-ott próbáljam aktiválni, rámegyek a telefonosra, és amit megad számot hogy hívjam, az a szám nem létezik. Próbáltam hívni, de a "hívott számon előfizető nem kapcsolható" :F

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.