Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) GEPESZ66 válasza baleee89 (#3595) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A sportcsarnokban kaptad?Én már 3 hete elküldtem az igénylőlapot a Tisztaszoftvernek, mindjárt másnap, ahogy felkerült honlapjukra az igénylőlap,de még nem kaptam meg.Azt mondták, hogy túl nagy az igény.

(#3602) mobal válasza abridabri (#3599) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

másmilyen dvd, másik olvasó, lassaban irod ki az image -t esetleg? (ha eredeti akkor passz) vagy pedig valamilyen hardverhiba... szerintem próbálj meg még kábelt is cserélni.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3603) #92888064 válasza sfdrakex (#3598) üzenetére


#92888064
törölt tag

pl cod6-ban be volt állítva, de semmi.
közben rájöttem, hogy én lámultam, az utolsó fülnél most ki tudtam választani a dts-t. mielőtt felraktam a drivert nem találtam ezt a lehetőséget (felismerte a hangkártyát). hangkártya driver install után meg a hangkártya szoftverében akartam beállítani, ahol nem lehet. úgyhogy vagy a driver install után engedélyezte ezt az opciót vagy figyelmetlen voltam, de az a lényeg, h műkszik, úgyhogy köszönöm :R

(#3604) sfdrakex válasza abridabri (#3599) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sata-s a vinyó? Ha az nézzdmeg milyen módban van, tedd át a másikra esetleg.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3605) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!
Mitől lehet az, hogy win 7 alatt a 3dmark vantage nem indul el. Már telepítéskor is valami syntax errort ír. Több telepítővel is próbáltam. Tehát nem a vantage hibás elvileg. A telepítő a hiba után tovább megy, de a mark nem indul csak azt írja ki, hogy valamit inicializál és várjak. De nem történik semmi.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3606) Kommy válasza abridabri (#3599) üzenetére


Kommy
veterán

Biosba tiltsd le a floppy meghajtót ha nincs a gépben. Amúgy meg ha türelmes lennél már továbbment volna, van hogy 30 perc míg az a rész lemegy de utána tökéletesen megy minden

(#3607) abridabri válasza Kommy (#3606) üzenetére


abridabri
veterán

kb 25percet vartam.
amugy ez meg a legeleje
Bejon a windoz logo es utana az a leve'lmintas kek kepernyo . meg semmit se telepitett addig.
Floppy letiltva

(#3608) sfdrakex válasza JoolsNOS (#3605) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Minden más működik? Játékok mennek rendesen? Ezeknek a 3D markoknak értelme kb semmi, szóval ha a géped működik jól akkor ne zavarjon ha nem megy.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3609) Kommy válasza abridabri (#3607) üzenetére


Kommy
veterán

Ha jól gondolom akkor ennél a képnél áll [link], nekem amikor ez volt akkor letiltottam a floppy meghajtót és azután gyorsan továbbment. Igaz hozzáteszem, hogy én nem DVD-ről telepítettem, hanem USB-ről

(#3610) Jorus válasza Gabás (#3600) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én is iesmire gondoltam, holnap megnézem, köszi!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3611) virkir válasza abridabri (#3599) üzenetére


virkir
veterán

Esetleg biosban a floppy-t érdemes letiltani ha még nincs mert olyankor szokott megakadni akár negyed órányit is.
Na kicsit lassú voltam.
Esetleg próbáld meg xp-ről image-ből indítani a telepítést mivel gondolom szintén 32 bitest akarsz telepíteni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3612) baleee89 válasza GEPESZ66 (#3601) üzenetére


baleee89
aktív tag

nem onnan van!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#3613) pincehely


pincehely
addikt

Beléptem én is az Office 2010 beta tesztelő brigádba.
Eddig tetszik. :DD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3614) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Rájöttem a megoldásra, ez törölhető :)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#3615) Sk8erPeter válasza Morden24 (#3559) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"3Gb ramnál csak akkor érdemes 64 bites Windows-t használni, ha valami miatt 64 bites appokat akarsz futtatni."
Ezzel a témával kapcsolatban kérdezgetnék érdeklődésképp: ennek valamennyire ellentmondó véleményeket olvastam már több helyen (meg BME-s levlistán is többen állítják), miszerint tapasztalat szerint valamilyen oknál fogva a 64 bites Windows 7 gyorsabb, mint a 32 bites. Pl. egyik ok, hogy egyszerre nemcsak 32, hanem 64 bitnyi adatot képes megcímezni, így gyorsulhat a műveletvégzés. Önmagában az, hogy 64 bites, még nem magyarázza a gyorsabb programfutást, mert a legtöbb alkalmazás ki se használja.
Te a gyorsabb futás ellenkezőjét tapasztaltad? Hogy nem gyorsabb a 64 bites?
Azért is érdekel, mert jelenleg 2 GB RAM-om van, és most nem is tervezek többet venni, és van egy 64 bites MSDNAA-s liszensszel ellátott Win 7-em, azt szeretném felpakolni a saját gépemre. Még nem használtam huzamosabb ideig 64 bites oprendszert - tudtommal nem lesz gond a 32 bites alkalmazásokkal, de hallottam már olyasmiről is, hogy valamiféle virtualizáció szükséges...vagy nem? És amúgy alapvetően miért nem ajánlod a 64 bites oprendszert kevesebb, mint 4 GB RAM esetén? (persze nem azt mondtad, hogy nem ajánlod, csak most lehet, hogy kifordítottam a szavaidat :B)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#3616) < CyberBob > válasza Sk8erPeter (#3615) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Nyugodtan rakd fel ha akarod semmi gond nem lesz vele. Konkrétan nem gyorsabb a rendszer hanem érzésre gördülékenyebb. Gyorsabb akkor lesz ha 64bites alkalmazásokat is használsz pl: WinRar.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#3617) MaciG


MaciG
addikt

Régebben már írtam ide egy úgynevezett "fekete képernyős hibával az indítás után", és akkor ez megoldódott valahogy ,de most megint elkezdte. Állítólag valami malware vírus az oka, és én ezért le is futtattam egy a-squared Anti-Malware-t, teljes ellenőrzéssel. Talált is pár kétes eredetű cumót, nah én azt mind le is töröltem (megtisztítottam), de még mindig fenn áll a hiba. (Mondjuk úgy 4 indításból 1x). Ez akkor mi? :F

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#3618) band1103


band1103
őstag

Hali!

Kérlek benneteket segítsetek mert ahogy csak tudtam már körbekerestem a témára itt is meg a gogliban is és lehet hogy béna vagyok de nem találtam semmit.

Probléma: Képernyőfelbontás megváltoztatásának problémája 8400GS (G98) karival egy 19"-os CRT-n

1. Régebben már lemértem a látható méreteit a monitornak és kijött hogy valódi 4:3-as a látható aránya (1.33)
2. Ezért 1280*960 -as felbontást használtam az XP-n amit gond nélkül be tudtam állítani
3.A w7 ult.x86 feltelepítése után a rendszer automatikusan 1280*1024-et állította be de mivel az nem 1,333 hanem 1,25 arányú ezért torz és nekem nem felel meg.
3.felmenetem az ms update-ra és lejött a nVidia 191.07-es driver-ja a karimhoz. Majd megpróbáltam beállítani a megszokott 1280*960 felbontásra a monitoromat.

Sikertelenül! Mert a monitor maradt 1280*1024-ben de a w7 úgy húzta össze a képet hogy csak 960-at jelenített meg belőle. Ez nem kóser!
Driver frissítés kell vagy valahol állítani kell valamit?

Kérlek segítsetek abban hogy a w7 valódi 1280*960-ban hajtsa a monitoromat.

Minden segítséget előre is köszönök :R

Band

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#3619) pincehely válasza band1103 (#3618) üzenetére


pincehely
addikt

Szerintem itt elsősorban az Nvidia driverben kell keresni a ludast, nem winben.

Gondolom már próbáltad a speciális beállítások alatt azt, hogy ne rejtsen el minden frissítést, felbontást?

Ha nem: Jobb egérgomb---képernyőfelbontás---Speciális beállítások---Monitor---A monitor által nem megjeleníthető üzemmódok elrejtése dobozból vedd ki a pipát.
Ez után próbálkozz újta a felbontással.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3620) Morden24 válasza Steelmanus (#3590) üzenetére


Morden24
nagyúr

És azután legálisan beszerzel egyet, vagy lehet használni pl. ingyenes oprendszereket is :K

Sectumsempra - For Enemies

(#3621) Morden24 válasza Sk8erPeter (#3615) üzenetére


Morden24
nagyúr

valamilyen oknál fogva a 64 bites Windows 7 gyorsabb, mint a 32 bites

Attól, hogy 64 bitre váltasz, nem lesz semmi gyorsabb. Az esetleg lehetséges, hogy az eszközmeghajtók jobbak, vagy ilyesmi. De csak azért, mert migrálsz 32-ről 64 bitre, még nem fogsz sebességbeli változást tapasztalni.

Te a gyorsabb futás ellenkezőjét tapasztaltad? Hogy nem gyorsabb a 64 bites?

Én 2007. novembere óta 64 bites OS-t használok, és azt tapasztaltam, hogy ugyanolyan gyors, mint a 32-es.
Azért javasoltam, amit, mert a 64 bitnek két valódi előnye van: a memóriakezelés és a natív 64-es appok futtatása. Ha egyik sem számít, akkor felesleges. Persze ettől még fel lehet rakni, csak minek.

van egy 64 bites MSDNAA-s liszensszel ellátott Win 7-em, azt szeretném felpakolni a saját gépemre

Nyugodtan felrakhatod, ugyanolyan gyors lesz 2Gb-vel a 64-es rendszer, mint a 32-es.

És amúgy alapvetően miért nem ajánlod a 64 bites oprendszert kevesebb, mint 4 GB RAM esetén?

Félreértés ne essék, részemről mindenkinek szívesen ajánlom, sőt: 4Gb ramnál egyenesen kötelezőnek gondolom.
De ha egyetlen előnyét sem akarod kihasználni, akkor ugyebár felesleges fontolgatni, hogy melyik rendszert tedd fel, mert teljesen jó a 32-es is.

Mindössze ennyi :K

Sectumsempra - For Enemies

(#3622) ludla válasza kraftxld (#3567) üzenetére


ludla
őstag

Köszönöm a segítséget! :R :R
Esetleg valaki nem tudná nekem a hyperterm.exe-t át küldeni a mail címemre? Jelenleg nincs Xp a közelembe amiből ki szedhetném köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#3623) Kolondrum

Én úgy gondolom mindent kipróbáltam de nem nem nem, legyen ulti vagy pro ez a vga venti fordszámszab nem megy automata, csak ha én magam emelem meg minden indításnál. Az ntune működésre bírása sztem abban rejlik, hogy az nvidia drivernek nemzetközinek kell lenni, azóta felejt mióta angol driverem van. A riva tuner meg pfff az ha fejen áll is az user kérdezget indításkor. :W

Valaki erre? [link]

(#3624) D1Rect válasza Morden24 (#3621) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem aki tud kezdjen el átszokni 64 bitre, jobb előbb túllenni rajta, sokáig már úgysem lehet elkerülni. ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3625) pincehely válasza D1Rect (#3624) üzenetére


pincehely
addikt

Igen, ez nagy igazság.
Talán több helyet foglal, mint a 32 bites, de sosem lehet tudni, hogy mikor kerül még 2 giga ram az említett konfigba.
Akkor lehet a jól megszokott rendszer clean install-lal felváltani.
A jővőre is gondolni kell.

[ Szerkesztve ]

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3626) D1Rect válasza pincehely (#3625) üzenetére


D1Rect
félisten

Arról nem is beszélve, hogy ilyen-olyan driverből össze kell szedni az újabbakat, stb.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3627) Kolondrum válasza pincehely (#3625) üzenetére

Vazz gondoltam a jövőre és a beta win7-et nyúztam, most a 64bitre is kell? :DD Amúgy igazatok van.

(#3628) b3er


b3er
aktív tag

Hali!
Lenne egy kérdésem, melyiket válasszam. Játékra van a gép használva első sorban, de intenzíven neteznek is rajta, meg film nézés 1000rel.
A kérdés melyik rendszert válasszam. Windows 7 Professional v Ultimate? és 32 v 64bit-est?
Most egyenlőre 2GB ram van a gépemben, de lehet hogy lesz benne még +2...
A professional így tudom üzleti célú, így gondolom stabilabb rendszer lehet nem?
Előre is köszi
Üdv.b3er

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#3629) virkir válasza b3er (#3628) üzenetére


virkir
veterán

Ha sok felesleges pénzed van akkor bármelyiket választhatod csak a szolgáltatásokban térnek el nincs olyan hogy stabilabb meg legstabilabb.
Átlag otthoni használatra bőven elég a HomePremium ha tevezel 4 giga ramot akkor a 64 bite..

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3630) b3er válasza virkir (#3629) üzenetére


b3er
aktív tag

de amint az előbbi HSZ-ekben olvastam 2G rammal nemfog többet enni akkor a gép ha 64bites lesz, szóval nyugodtan vegyem azt? :U Nem akarok feleslegesen pénzt kidobni...

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#3631) virkir válasza b3er (#3630) üzenetére


virkir
veterán

Nem fog.
A tapasztalatok szerint cirka 30%-ot használ alapból függetlenül a ram mennyiségétől pl. nálam most foglal 1,6 GB-ot amiből a FF 300 megát a Java meg a VMware meg még 100-at eszik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3632) b3er válasza virkir (#3631) üzenetére


b3er
aktív tag

Oké Akkor Szerintem egy 64bites Ultimate lesz, de lehet hogy Home Preium.
Köszi a tanácsot. Üdv.b3er

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#3633) Kolondrum válasza b3er (#3630) üzenetére

Én használtam rövid ideig 64bitest, az látta a 4giga ramomat és elmondom neked százalékban kifejezve ugyan annyit evett mint a 32 bites ami csak 3.26giga ramot lát. Tehát érted. :) :)

(#3634) b3er válasza Kolondrum (#3633) üzenetére


b3er
aktív tag

Aha aha, akkor szerintem holnap már elhozom, mivel még munkanap lesz ;]

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#3635) Morden24 válasza D1Rect (#3624) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én is ezt mondom egy ideje ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#3636) Morden24 válasza pincehely (#3625) üzenetére


Morden24
nagyúr

Biztos, hogy több helyet foglal, de 2-3-4 gigára ki nem tojik a mai vinyóméretek mellett? Jó tudom, van egy réteg, akinek 10 mega is fáj, de hát az nyeljen ciánt.

Sectumsempra - For Enemies

(#3637) pincehely válasza Morden24 (#3636) üzenetére


pincehely
addikt

Nem azért írtam ezt ,mert zavar, csak megjegyezte.
Nem is igazán érdekel, hogy mekkora helyet foglal a win, hiszen ha sokat foglal, akkor valszeg sokat kapok a foglalt helyért. Nah érted.
Ha 40 gigára települne a win 7 akkor is ezt használnám.
De van aki akadékoskodik. Na ő akkor nyeljen ciánt! :DD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3638) Morden24 válasza pincehely (#3637) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tudom, nem is rád értettem, de tényleg van az a vérpista réteg, aki +10mega vinyóhelyért és hasonló mennyiségű ramért szétberheli a Windózát, mert azt hallotta, hogy attól +30 pont lesz a 3dmark-ban :D

Sectumsempra - For Enemies

(#3639) D1Rect válasza Morden24 (#3635) üzenetére


D1Rect
félisten

Bocs, nem olvastam az előző 50K hozzászólást. ;]

(#3638) Morden24: Ne is mond, aztán jön, hogy csináld meg neki, meg egyébként is mekkora sza... vacak az egész.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3640) veber


veber
tag

Hi

Win 7 64 bithez mi jobb a 2 vagy 4 Gb Ram?

toki

(#3641) pzstm válasza veber (#3640) üzenetére


pzstm
titán

minél több annál jobb ;)
!GB ram optimálisabb. 2GB ram esetében x86 is elég...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3642) band1103 válasza pincehely (#3619) üzenetére


band1103
őstag

Köszönöm a szándékot de sajnos mikor a képernyőfelbontás---Speciális beállítások---Monitor---A monitor által nem megjeleníthető üzemmódok elrejtése dobozig eljutottam az a kép fogadott hogy nem volt benne pipa de be volt szürkülve tehát nem változtatható opció volt. Tehát ez az út zsákutca volt.

Viszont megtaláltam a megoldást:

1.Asztal jobb egérgomb->nVidia control panel->Display->change resolution->Add resolutions...

Eddig az elöző próbálkozásaimban is eljutottam de nem jutottam semmire mert az előjövő ablak teljesen üres volt! Xp alatt egy csomó felbontást tartalmaz de nem lehetett mit választani. De most nem hagytam annyiban és mélyebbre fúrtam:

2.A fenti helyen van egy Enable resolutions not exposed by the display rublika amibe betettem a pipát de ennek ellenére továbbra sem volt hajlandó megjeleníteni listát amiből választhatok. Így hát megpróbáltam még mélyebbre fúrni!

3. A fenti helyen van még egy Create Custom Resolution gomb. Az előjövő ablakba beírtam a kívánt horizontális és vertikális felbontási adatokat, kiválasztottam a kívánt képfrissítést és színmélységet. Viszont csak 2 gomb volt: Test és a Cancel. Rányomtam a testre és láss csodát a képernyő átváltott végre 1280*960-ba amit le okéztam amire visszaváltott 1280*1024-be.
Oké, a test jó lett. És most mit csináljak hogy úgy is maradjon?

4. Visszakerültem a nVidia control panel->Display->change resolution->Add resolutions... ablakba ahol még mindig nem volt választható 1 nyamvadt felbontás sem. A lista teljesen üres volt. Csalódottan kiléptem a change resolution ablakba egy ok gombbal (nem cancel-el).

5. Ekkor jött a meglepi. Abban az ablakban ahol a szabványos felbontásokat lehet megtalálni látszólag semmi nem változott hisz pont ugyan az a kép fogadott mint előtte. Ámde az ablak görgető sávban a csúszka már nem legfelül volt hanem lejjebb mintha lenne még valami a lista felett Hát görgetem a csúszkát és előtűnik az elrejtett opció amit nemrég leteszteltem. Kiválasztom és alkalmazom és láss csodát: A monitorom VÉGRE valódi 1280*960-ban. Pedig az XP-be nem volt problémás a felbontások választása, alkalmazása.

Pár kérdésem lenne így a végére: Mi a szarért ilyen körülményes egy felbontás beállítása? Minden más is ilyen nehézkes és körülményes lesz a w7-ben? Mert akkor cseszhetik!

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#3643) bpx válasza band1103 (#3642) üzenetére


bpx
őstag

" Minden más is ilyen nehézkes és körülményes lesz a w7-ben? Mert akkor cseszhetik!"

természetesen nem, az esetek 99%-ában minden megy rendesen, ez volt a kivétel :)

(#3644) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!
Lenne egy kis gondom. Rádugtam egy 320-as WD-t, fel is ismerte, eszközkezelőben látom, viszont a sajátgépben nincsenek ott a partíciók. /Windows 7 64 bit/
(kezdő user)
üdv

[ Szerkesztve ]

.

(#3645) God Vazzeg válasza Troy. (#3644) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Manage alatt a winyókezelőben adj neki betűjelet és jó lesz ;)

(#3646) kisninja válasza polonic (#3587) üzenetére


kisninja
őstag

Tisztában vagyok a dolgokkal de akkor gondolom nem hallottál a kalibrálásról. El kéne érjem hogy az akku kapcsoljon le és ne az Op rendszer... Sokszor előfordul, hogy félremér a gép lekapcsol közben lenne az akkuban még fél óra.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#3647) polonic válasza kisninja (#3646) üzenetére


polonic
félisten

De hallottam. Ezt oprendszerből a 2 % miatt nem tudod kivitelezni.
Úgy csináld, hogy amikor nagyon kicsi már a töltés az akksiban, akkor újraindítod és belépsz a biosba vagy a bootválasztómenübe, ha van, lehajtod a kijelzőt és megvárod, amíg kikapcsol. Bár nem tudom így ilyenkor hány százalékig hagyja merülni a gép az akksit.

(#3648) Steelmanus válasza Sk8erPeter (#3615) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hasznaltam egy ideig a W7 32 bites RTM op.rendszert 2 Gb RAM-al majd kiprobaltam a 64 bites W7 RTM-et termeszetesen a 2 Gb RAM-al, csupan azert hogy lassam a tomorites gyursulasat, vagy film kodolast, es ennel maradtam vagyis jelenleg a 64 bitest hasznalom.
Ime a memoria fogyasztasa akkor amikor "lecsendesul" a rendszer, vagyis indulaskor 700 Mb korul mozog ha hagyod hogy lefussanak az idozitett programok az op.rendszeren belul akkor ezt kapod, mivel nem vagy kezdo tudod hogy mit kell letiltani egy Ultimate verzioban.

Mint lathatod kb 7 perc kell neki, a 32 bites verzional is nagyjabol igy alakul.

[ Szerkesztve ]

(#3649) pzstm válasza Steelmanus (#3648) üzenetére


pzstm
titán

mivel nem vagy kezdo tudod hogy mit kell letiltani egy Ultimate verzioban.

Szerintem leginkább semmit ne tiltson le senki semmilyen verzióban :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3650) kbalazsa válasza pzstm (#3649) üzenetére


kbalazsa
senior tag

Pedig van néhány dolog, amit érdemes lekapcsolgatni némi performancia javulás reményében. Persze attól függ, kinek mire van szüksége. Aero kell/nem kell? Sokszor keresel Windows Search segítségével? Stb.

Ha nincs rájuk szükség ki lehet nyugodtan kapcsolni őket, mert akkor fölöslegesen eszik az erőforrásokat.

Itt egy cikk, ami összefoglalja mit lehet még tenni a jobb performancia és boot idők érdekében.

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.