Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3551) atesz117 válasza Zjunior (#3534) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Ha mégsem menne, próbáld meg a New Pc Studiót, nekem ez volt a telefonhoz mellékelt cd-n, és működik is Win7 RC-n.

Samsung Galaxy A34 5G

(#3552) Sk8erPeter válasza kraftxld (#3550) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

pzstm és kraftxld, köszi nektek a gyors válaszokat! :R Meggyőztetek, akkor megveszem a RAM-ot. :K

Sk8erPeter

(#3553) JanoXP


JanoXP
aktív tag

Sziasztok!

Na most mondja meg valaki a frankót...

Adott egy ASUS F5SL noti, T5750 procival, 3 GB RAM-al, ATI 3470-es kártyával.

Vagy a 4. Windows7 Ultimate-et próbálom feltenni. Aktiválás előtti állapotig minden simán működik, hiba nélkül. Aktiválásnál - akár automata, akár manuális - kék halállal elszáll!

32 bites rendszert próbálok rakni, mert ha jól tudom, ez a proci még 32 bites...

Na ez mitől van? Mi a megoldás? Létezik, hogy a géppel a Win7 aktivátora ütközik?

(#3554) JanoXP válasza kraftxld (#3542) üzenetére


JanoXP
aktív tag

én úgy hallottam - nekem is Samu i8910 HD telóm van - hogy a Win7 valami miatt nem szereti a Samsung dolgait, pláne nem a flash-elést. XP Mode állítólag megoldja a problémát, de nagyon sokan két rendszert használnak a Samusok közül, amelyből az egyik az XP... Pont a teló miatt.

(#3555) Morden24 válasza JanoXP (#3553) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megoldás: lemész a boltba, és veszel egyet.

A krekkes problémáddal meg menj a torrentoldalra, ahonnan leloptad. És legalább a PH! alapelveket olvasd már.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3556) kraftxld válasza JanoXP (#3553) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

A proci 64bites.
Pontosan mi a kékhalál? Ha elindul utána még a gép a nirsoft.net-en lévő bluescreenview-el meg tudod nézni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3557) kraftxld válasza Morden24 (#3555) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugalom helo
Senki nem mondta, hogy crack-elt verzióval nyomja a kollega.
Engem is bannolni kell, mert multkor a féreg HP nem szállított csak 32bites Win7-et a notihoz, amiben 4GB ram volt. És a 64bites meg nem fogadta el a legál kulcsot a noti aljáról aztán kinyomatm az aktiválást a frászba?
Szívjon vele órákat akinek két anyja van :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3558) JanoXP


JanoXP
aktív tag

most olvasom, hogy az Intel Core2 Duo T5750 proci 64 bites??? :Y :Y

(#3559) Morden24 válasza kraftxld (#3557) üzenetére


Morden24
nagyúr

Miért érzem azt, hogy a ritka kivétel itt nem lesz igaz, csak simán egy gagyi OEM hack okozza a problémát :U

Mellesleg az meglepő, hogy a 64-es nem fogadta el a kódot, ilyennel még szerintem itt nem nagyon találkoztam.

(#3558) JanoXP: Igen, jól olvasod. Mellesleg 3Gb ramnál csak akkor érdemes 64 bites Windows-t használni, ha valami miatt 64 bites appokat akarsz futtatni.

A tesztüzemhez minek kell krekkelni meg aktivátorozni? Leteszteled, hogy jól dolgozik-e a hekkercsapat? :D

Amúgy tesztelni tudtad volna hivatalos forrásból is, akkor nem valami összecseszett torrentszemetet kellene felraknod :K
Ésszel, emberek. Ésszel.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3560) JanoXP válasza Morden24 (#3555) üzenetére


JanoXP
aktív tag

bocsánat! Csak mivel céges a gép, így gondoltam, mielőtt pénzt áldozok egy viszonylag új op.rendszerre (mert a géphez kaptam jogtiszta XP-t), letesztelem egy ingyenes megoldással. És ha minden programom, ami kell a munkámhoz (OmegaCAD, stb.) tökéletesen fut rajta, akkor veszem meg. Nem őrültem meg céges gépen illegális programokat használni. Max. 2-3 napos tesztüzem folyna...

[ Szerkesztve ]

(#3561) JanoXP válasza Morden24 (#3559) üzenetére


JanoXP
aktív tag

no, de jó... akkor hazamegyek (mert már itt vagyok a melóhelyen és itt nem túlzottan engednek töltögetni, agyig vagyunk tűzfallal, meg korlátozással) és letesztelem a hivatalos forrásból. Igazából engem az OmegaCAD és annak is a hossz-szelvény szerkesztője érdekel, hogy fut-e alatta, mert az a kenyérkeresőm...

KÖSZI!!!

És még egyszer sorry!

(#3562) Morden24 válasza JanoXP (#3561) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sajnos CAD-ügyben passzolok, nem használok egyet sem.

Semmi gond, csak érdemes tájékozódni, ha már egyszer valamit meg akarunk nézni. ;) Ha így lenne, akkor pl. sok hülye egyetemista/főiskolás a warez helyett kitöltene egy tistaszoftver.hu-s lapot, és a mi adónkból az MS-nek átutalt pénz nem holttőke lenne :D

Sectumsempra - For Enemies

(#3563) JanoXP válasza Morden24 (#3562) üzenetére


JanoXP
aktív tag

én kérdeztem a CAD fejlesztő céget, de azt mondták, hogy még nem próbálták ki Win7 alatt. Vista-n pl. nem fut nekik. A Sentinel hardverkulcs setupja után sem... Ha nem műxik Win7 alatt sem, akkor a Ghost-al lementett XP-m megy vissza...

(#3564) Barthezz2 válasza JanoXP (#3560) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezt a CAD programot nem ismerem, de nálam a Pro Engineer Wildfire 4, és a Catia is megy win7 alatt, de csak 32 biten, 64-en nem!

Aktiválásról meg nekem is az a véleményem, hogy.. A beaktivált win7-em gondolt egyet, és deaktiválta magát, pedig rendes MSDNAA-s kulcsal volt felrakva. Hát köszönöm szépen MS.. :W

Everybody lies.

(#3565) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Valaki esetleg tud egy free Hyperterminal programot? Az eredeti cég már pénzért adja.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#3566) Uzmany


Uzmany
őstag

Egy kis segitséget kérnék Tőletek.
win7 ultimate 64 bit-et használok. az Eseménynapló tele van piros és sárga felkiáltójelekkel, pedig tegnap frissen tettem fel :(

pl: A háttérbeli optimalizálások a vártnál több időt vettek igénybe, ami a rendszerinditási folyxamat teljesitménycsökkenését eredményezte.

név: BackgroundPrefetchTime
teljes időtartam: 60461ms
okozott késés: 11000ms

illetve kb ugyanez, csak sárga felkiáltójelle, és abban az eventlog-ra hivatkozik.

vajon mi lehet a gond?
előzőleg RC 32 bit volt fent, azzal semmi gondom nem volt, ráadásul jelentősen hamarabb is állt fel a rendszer. semmi hw változás nem volt, a win legális.

előre is köszönöm a segitséget.

® visions created with passion

(#3567) kraftxld válasza ludla (#3565) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Putty vagy xp-ből másold át a hyperterm.exe-t, mi is így csináljuk Win Server 2k8 alatt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3568) D1Rect válasza Morden24 (#3559) üzenetére


D1Rect
félisten

Hogyan is működik pontosan?
Szerintem ennek a telepítőjét szedtem le régebben, csak jegeltem a projektet.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#3569) sfdrakex válasza D1Rect (#3568) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Letöltöd a linkről a 90 napos trial enterprise-t a 32 vagy a 64 bitest, kiirod dvdre telepíted és 90 napig tudod használni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3570) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Reggel benezek a topicba es mit latok egyesek utasitgatjak a masikat hogy vegye meg az op.rendszert. Mindenki szabad ember es azt tesz a penzevel ami akar. Majd ha az MS megoldja hogy a W7-et par perc alatt kekhalalba lehet donteni ugy hogy abbol semmi nem veszi ki, RTM verzio, akkor majd erdemes kiadni ra a penzt addig nem. Rohadtul idegesit az ha masoknak olyan dirigal aki nem ert annyira az op.rendszerhez hogy valojaban mit is kell nezni ahhoz hogy stabil maradjon, am amikor megmagyarazzak hogy miert tettek probakeppen annyi inteligenciaja nincs hogy elnezest kerjen azert amit kiirt nyivanos forumba.
Az ilyen ember az aki mindent megvesz filmet, mp3-at, programokat soha semmilyen torott programot nem hasznalt az eleteben, es termeszetesen nem latogat torrent oldalt.

(#3571) sfdrakex válasza Steelmanus (#3570) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Neked ez küldetés naponta pár embert kiosztani, aztán ha kapsz valami választ arra már nem reagálsz?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3572) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

WIN7 esetében elég e a beépített tűzfal, vagy tűzfallal rendelkező biztonsági szoftvert tegyek fel?

(#3573) sfdrakex válasza GEPESZ66 (#3572) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Elég, gondolom mellette van még fent antivírus program is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3574) Morden24 válasza GEPESZ66 (#3572) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én nem erőltetném az ilyen minden-az-egyben csoda rendszervédelmi izéket.

Windows Tűzfal + egy Microsoft Security Essentials vagy Avira, és nem lesz baj. :K

Sectumsempra - For Enemies

(#3575) nyunyu


nyunyu
félisten

Adott egy Win7, meg egy Office2010beta.

Miert van az, hogy ha mondjuk az oneletrajzomat akarom csatolni egy emailhez, es Win7 keresovel kerestetem a doc fajlt, es ugy huzom ra az Outlookra, akkor csak egy linket szur az emailba???

Ha manualisan tallozom, vagy Win7 talalatra jobb klikk, konyvtar megnyitasa, onnan athuz, akkor bezzeg rendesen berakja a doc-ot mellekletnek.

Hmm, ez sem rossz:
Talalatra jobb klikk, kuldes emailban:

Most az Outlook, vagy a Win7 a hulye?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3576) Morden24 válasza nyunyu (#3575) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pardon, tévedtem, neked van igazad.

Találatokból csak linket dob. Tippem szerint Office 2010 bug. Megnézhetné valaki, akinek 2007-ese van, és akkor kiderül.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3577) virkir válasza Morden24 (#3576) üzenetére


virkir
veterán

Nem ficsőr inkább bug mivel 2007-ben ha ráhúzom az emilre a csatolandót akkor berakja rendesen.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3578) pzstm válasza nyunyu (#3575) üzenetére


pzstm
titán

Outlook 2010 x64 nincs ilyen hiba.....
Most próbáltam.

Jobb klikk, send to Mail recipient is működik. Napi több levelet is így küldök.:

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3579) Gabás válasza virkir (#3577) üzenetére


Gabás
addikt

sztem ők a Start menü keresőjőből próbálják közvetlenül behúzni: úgy a 2007-ben is csak egy hivatkozás lesz

(#3580) Morden24 válasza Gabás (#3579) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen, erről van szó. Máshogy nekem is teljesen jó x86 Office 2010-ben.

Sectumsempra - For Enemies

(#3581) nyunyu


nyunyu
félisten

Eddig nem tunt fel, mivel altalaban nyitva volt a Total Commander, aztan onnan szoktam atdobni a mellekletet.
Csak most gondoltam megsporolom a TC ikonra kattintas, Alt-F2 D, Alt, M, Enter, Alt, C, Enter, Alt, egerrel megfog procedurat, helyette hasznalom az intelligens keresot, ha mar van.
Oda ugye eleg az elso par betujet beirni a fajlnak, aztan duplakattra megnyitja, nem kell konyvtarstrukturaval veszodni.

De ezek szerint rosszul gondoltam, kereso nem magat a fajlt adja vissza vegeredmenykent, hanem egy ramutato linket.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3582) virkir válasza Gabás (#3579) üzenetére


virkir
veterán

Nem nekem onnan is berakja rendesen

Hozzá kell tennem én még RC7232-őt használok.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3583) Steelmanus válasza sfdrakex (#3571) üzenetére


Steelmanus
addikt

Miert magadra vetted?

(#3584) sfdrakex válasza Steelmanus (#3583) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem, csak kérdeztem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3585) Morden24 válasza Steelmanus (#3570) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha szar, nem veszed meg és nem is használod. Kipróbálni meg legálisan is lehet.

Sectumsempra - For Enemies

(#3586) kisninja


kisninja
őstag

Sziasztok lenne egy kérdésem...
Notival rendelkezem és nem tudok rájönni hogyan tudnám kalibrálni az akkut.
Nem találok olyan opciót ahol nem a win kapcsolná le a gépet.
A lényeg az hogy csutára merüljön le a masina és ne hibernálja stb....
Egyáltalán meg lehet ez oldani win7 alatt ?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#3587) polonic válasza kisninja (#3586) üzenetére


polonic
félisten

Szia!
Gondolom ez lítium akksi. Ezeket teljesen soha nem lehet lemeríteni, az elektronika nem is engedi, mert károsíthatja a teljes lemerülés a cellákat.
Az energiagazdálkodási beállításoknál meg nem is lehet 2 %-nál lejjebb venni az értéket. Egyébként itt azt hiszem be tudod állítani, hogy csak simán kikapcsoljon, ha eléri ezt az értéket, de annak meg semmi értelme, mert a munkafolyamatok mind elvesznek, jobb a hibernálás.

(#3588) baleee89


baleee89
aktív tag

hi lenne olyan gondom win7 meg van bizytonsági másolat eddig minden ok volt velle több gépre is felraktam már de most rakom assyonzéra és borzalmas hóssyú idejig töltbe a windows starting feliratnál! percekig is! mi lehet vele! eddig ugyan ey volt rajta és nem volt gond!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#3589) Steelmanus válasza sfdrakex (#3584) üzenetére


Steelmanus
addikt

En meg valaszoltam.

(#3590) Steelmanus válasza Morden24 (#3585) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igen, marciusig. Es azutan?

(#3591) sfdrakex válasza baleee89 (#3588) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért raktad újra ha nem volt vele gond? Formáztad telepítés előtt a vinyót/particiót amire raktad?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3592) sfdrakex válasza Steelmanus (#3590) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha tetszik meg veszi ha nem tetszik nem veszi meg : D Ha nincs pénze de tetszik akkor meg megoldja okosan, nem olyan bonyi bár nem sikerült neki ha jól emlékszem azt írta.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3593) #92888064


#92888064
törölt tag

hol lehet 5.1-re állítani a hangot?
optikai kimeneten kötöttem össze a gépet az erősítővel, de akármit csináltam csak stereo-ba szólt. amúgy erre is kíváncsi volnék.

(#3594) sfdrakex válasza #92888064 (#3593) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hangkártyád szoftverében. Vezérlőpultban Hangnál.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3595) baleee89 válasza sfdrakex (#3592) üzenetére


baleee89
aktív tag

"eredeti windows valódi elöny" miat lett újra rakva! máshol müködik! igen formáytam particiót! nem tudom mi lehet a gond!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#3596) #92888064 válasza sfdrakex (#3594) üzenetére


#92888064
törölt tag

valszeg nem írtam volna ide ha ilyen egyszerű lenne.
azért köszi, akkor így jártam. az xp-s drivernél nem volt gond

[ Szerkesztve ]

(#3597) Jorus


Jorus
nagyúr

Urak, 7600-as próbaverziót használom, azonban egy utazás miatt elfelejtettem időben meghosszabbítani újabb 30 nappal az aktiválást, és most ugye jön mindig, hogy hamisítás áldozata vagyok. Van erre valami trükkös megoldás, mint XP-nél és Vistánál, vagy rakjam újra?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3598) sfdrakex válasza #92888064 (#3596) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáld meg a programban is állítani az 5.1 et amivel zenét/filmet játszol le.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#3599) abridabri


abridabri
veterán

sziasztok
lenne 1 nagy problemam.
Szoval win7 ultimate telepito dvd-t berakom. szepen bebootol rola es elindul a telepito.
No igen am de itt meg is all . egy darabig meg porgeti a dvd-t aztan megall . az egeret tudom mozgatni tehat nem fagyott le, egyszeruen csak nem megy tovabb a telepites.
Ez mitol lehet ?
minden tuningot levettem . 4ram modulbol csak 1et hagytam a gepben. De meg mindig semmi.
Valami otletetek van ?

(ja igen win xp van a gepemen jelenleg , es ezt szeretnem lecserelni . Gondoltam berakom a win7 telepitot elindul a telepito es leformazom a vinyot es rahuzom a 7 et ) (Xp-t is mindig igy raktam ujra . Vagy most a 7 telepito azert nem indul mert nem szuz vinyora akarom rakni ? )

(#3600) Gabás válasza Jorus (#3597) üzenetére


Gabás
addikt

esetlen a biosban visszaállíthatod a rendszeridőt, s úgy

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.