Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) John_Doe válasza Reaper (#798) üzenetére


John_Doe
senior tag

Ez tudtommal nem igaz. Az hogy hány torony tüzel csak attól függ rálát-e az ellenre. A skill csak annyiban járul hozzá hogy ha 1 embered van a skill szerint akkor a többi érték arányosan csökken a több toronnyal rendelkező gépeknél ezt jelzi is. Bár úgy rémlik az megint skill függő hogy a hogy több ellenfél esetén ne egyet akarjanak lőni de ebben nem vagyok biztos.

szerk.: a skill neve egyébként az hogy képzett lövész szóval én úgy értelmezem ettől még van ott egy vakegér újonc aki lövöldöz.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#802) Djuree válasza Reaper (#798) üzenetére


Djuree
félisten

ezt nem értem. miért ne lenne minden lövész állásban ember? úgy veszed a gépet h van hozzá legénység. embert eleve nem is tudsz venni, nincs olyan opció :F
max a sima gunnereket tudod cserélni experienced gunnerrekre...az meg nem az.

John_Doe: pontosan így gondolom én is. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#803) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

5 gépemből 4 elment capture-re amiből 3 sikeres is volt, de senki más nem csinált semmit, és vesztettünk, na ez a méreg nem a cián

(#804) erikke17 válasza PAtr0n (#790) üzenetére


erikke17
őstag

Hát igen eléggé irritáló mikor egyedül kiosztok 4-5k dmgt csapattársaim meg jó ha lőnek 1000 körül de gyakrabban alatta :D Amúgy meg szeretem WoT-ot csak néha kell más is mert egy idő utána bezsibbad az ember agya ugyan attól :D
Engem itt legjobban a repülős része fogott meg de biztos jó lesz a tankos része is :)

Djuree - Nekem nincs még 10-es gépem kifejlesztve ki van de nincs rá keret :D Vagyis lenne ha pár vasat eladnék.. Meg le is köt, de néha elkap a gépszíj..

Ma nekifeszülők átnyálazok minden még egyszer, mert elég sok opció van :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#805) Reaper válasza Djuree (#802) üzenetére


Reaper
őstag

Meglehet, hogy akkor én értelmeztem félre, és csak azért nem tudtam lőni, a hátra lefelén kívül semerre mert más volt a probléma, reloadoltak, vagy elhaláloztak éppen.

(#806) Stauffenberg válasza Flayer (#800) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Körözz a magasban a bombázóddal (kivéve ha zuhanóbombázó, ugyebár), válts át bombavető nézetbe és minimálisan, de olyankor is tudod irányítani a gépet (ahogy a valóságban is a legtöbb bombázón a bombavető a gép mozgatásával tudott célra tartani, olyankor az ő kezében volt az irányítás). Mozgó célpontok esetén érdemes azzal kalkulálni, hogy míg leér 5000 méterről a bomba az bizony idő és ők közben mozognak. Csak gyakorlással lehet ráérezni, hogy hova kell dobnod a bombákat, hogy ők pont belesétáljanak.

(#807) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Birom az új pályákat :DDD legtöbben nem látni semmit :C

(#808) PAtr0n válasza Wans (#792) üzenetére


PAtr0n
addikt

Várjunk azért vele, nehogy eltolják egy kicsit odébb. Persze már én is szeretném nyomni, és remélem a fizikával kapcsolatos bugokat már kigyomlálták, múltkor az orosz gameplay videóban látott "Stugot lejtőn farolás után megborítja a kis kiálló szikla" kicsit nevetségesen hatott. :)

Grimreaper:
A több "experienced gunner" csak azért kell, hogy akár több lőállásból is tudjon egyszerre szórni a bombázó, amúgy meg ha 1 lövész van, az szerintem "vándorol" a fészkek között ami idő. Legalábbis én így gondolom.

Djuree:
Ez most olyan volt mint amikor Kiss Ádám mesélte az érettségis sztorit: "ugyvaaaan!" :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#809) erikke17


erikke17
őstag

3-as szintű vagyok van már Tier3-as német gépem, de vagy én vagyok béna vagy nehéz célozni vagy mellé visz :D
Bezzeg engem seperc alatt szétrámolnak.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#810) PAtr0n válasza erikke17 (#809) üzenetére


PAtr0n
addikt

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. :)
Ha üldözőbe vettek, mindig rángasd az egeret mindenfelé, mert úgy rohadt nehezen találnak el. Illetve, ha sokáig kerülgetitek egymást, de senki nem tud a másik mögé kerülni, a következő szembefordulás után oldj kereket, és támadj messzebbről. Ha szerencséd van nem jön utánad, és újra rá tudsz repülni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#811) Wans válasza erikke17 (#809) üzenetére


Wans
aktív tag

rángasd az egeret + 30-40%-ra vedd vissza a motort és kapcsold be a combat flaps-et ( ha van a gépeden) és nem csak, h nem talál el, de jó eséllyel, ha egy noob követ, akkor vagy olyan közel kerül hozzád, h felrántja a gépet és visszafordul vagy elmegy melletted és már fordulhatsz is rá. mostanában ezzel szoktam kísérletezni kb 50-60%-ban bejön, de van, h égő repülővel végződik a történet. :K

célzásnál: ne mindig a szürke pontot daráljad, hanem néha egy nagyon picit pont a jelzés elé kell lőni. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#812) PAtr0n válasza Wans (#811) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mi a pöcs az a kombat flapsz? Mire jó? Mivel lehet kapcsolni? :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#813) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

Prém repülőre lennék kíváncsi, hogy működik a Wt-ben! Ugye vegyük alapul a wot játékát, ott ha van 8 prémed az 9-10 szintű tankokat lát mert az a max szint ott. Na itt ugye 20 a max szint itt-ott, és ha én vennék 10-11 szintű prémium repülőt, és közben azért elérném a 16-20 szintű gépeket, az nem hátrány a prém repülőkre nézve ilyenkor ha leszedik az összes magas szintű gépemet, akkor a prém repülök ilyenkor már elvesztik az előnyüket?! Remélem értitek amit próbáltam össze hablatyolni!:D

[ Szerkesztve ]

(#814) Wans válasza PAtr0n (#812) üzenetére


Wans
aktív tag

a szárnyaknak az állását lehet változtatni. 3 féle van:
-Raised flaps: ez az alap, ezzel mész gyorsan.
-Comba flaps: ezt benyomod, akkor a szárnyak olyan állásban lesznek, h lassítani fogják a gépedet. ez akkor jó pl, amikor felülről támadsz vkire és akkor zuhanás közben kevésbé fogsz gyorsulni, illetve akkor jó, amikor konkrétan lassítani kell.
-Landing flaps: leszálláshoz van kitalálva, de van amelyik gépnél csak akkor elérhető ez, amikor már a kerekek is lent vannak.

nálam az "F" betűre van rakva, asszem alapból is az. :K

Rathrol: asszem értem. igen, a magasabb szintű gépekhez képest már jóval gyengébbek. a prém gépek általában azért jók, mert vmiben jobbak a velük egyszintűeknél és sokkal több pénzt és xp-t adnak.

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#815) Szőrös  válasza Wans (#814) üzenetére


Szőrös 
veterán

plusz magyarázat flapshez : fékszárny a becses neve.
Egyrészt valóban fékezi a gépet ( landing módban ) ez ugye leszállásnál vagy zuhanó manővernél jól jön. Másrészt a szárnyfelületet is növeli így a felhajtó erő is növekszik ez meg forduló harcnál hasznos ( combat mód ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#816) Stauffenberg válasza Wans (#814) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az "F" betű alapból a módok között ugráltat, de valahol az "á" vagy "ű" körül van a fékszárnyak váltása (raised - combat - landing sorrendben és fel-le lehet váltani). Azért nem emlékszem a pontos kiosztásra, mert az esetek többségében tényleg elég az "F"-et nyomkodni, csak zavaró, hogy nem mindig találja ki, hogy én leszálláshoz szükséges állásba tenném. Olyankor belecsapok az éáűúőóüö gombok közé és teszi amit tenni kell. :D

(#817) Angel1981


Angel1981
veterán

A WT-ben hogy van a csata utáni jutalmazás?
Kizárólag egyéni teljesítmény alapján (szerintem ez e jobb), vagy úgy mint a WoT-ben; a győztes többet kap, akkor is, ha egyénre bontva rosszabbul teljesített?

(#818) Szőrös  válasza Angel1981 (#817) üzenetére


Szőrös 
veterán

Vegyes , figyelembe veszi az egyéni teljesítményt így vesztes csata esetén is elég jó xp/credit zsebelhető be ha jó voltál de nyertes csata esetén azért többet kapsz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#819) Stauffenberg válasza Angel1981 (#817) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Jobban súlyozva van az egyéni teljesítmény irányába. Múltkor megesett, hogy beléptem csatába, de telefon volt és végül nem csináltam semmit. A vége az lett, hogy 0 XP és 0 kredit lett a jutalmam.

Például az összesítőben az is szerepel, hogy mennyire voltál aktív a csatában (csak a saját részvételed alapján), aki megy és teszi a dolgát az mindig 90% felett van. De például azért is jár XP meg kredit (noha nem sok), hogy az adott géppel mennyi ideig voltál életben, sőt olyan kitüntetés is van, hogy ha árkád módban egyetlen géppel túléled a teljes csatát, akkor azért is jutalmaz.

Nagyon kicsi a határvonal a lóf*sz jutalom meg a bőséges XP meg kredit hozam között. Van olyan, hogy odateszed magad, de kicsit balszerencsés a kör, hát olyankor hiába voltál alapvetően jó, elég sovány jutalmat ad. De vesztes csata esetén is jöhet sok XP meg kredit (bocs, ezüst oroszlán), ha sokat daráltál és sokat tettél a csapatért.

(#820) Angel1981 válasza Szőrös  (#818) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi!

Akkor kijelenthetjük, hogy "igazságosabb" a WoT rendszerénél?
(Ahol nem ritkán előfordul, hogy a vesztes csapat top 3 tagja kevesebb XP-t kap, mint a nyertes középmezőnye?)

Stauffenberg: köszi szintén!
Akkor végül is Te személy szerint milyennek ítéled a jutalmazási rendszert a WoT-hez viszonyítva?
Ha jól értem, azért ritkábban történnek olyanok, amiket igazságtalannak érez az ember.

[ Szerkesztve ]

(#821) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na volt egy vicces menetem, picit tömörtve így nézett ki:

Elején fel magasra, kiszúrtam magamnak egy bombázót, el is kezdtem apritani, lövöm lövöm, kifogyok, ő is lő, újratöltés, megint lövöm, egy motor ég, két motor ég, lövöm, kifogyok, ő is lő, újratöltés, megint lövöm, repkednek a darabok, még mindíg lövöm...ő is lő....éééééés nyertünk vége a menetnek, 0 lelőtt géppel végeztem :DDD

(#822) Szőrös  válasza Angel1981 (#820) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem bőven jobb ez a rendszer . Kevésbé függ az egyéni jutalmazásod a sok siemkától. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#823) Stauffenberg válasza Angel1981 (#820) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem a World of Tanks jutalmazási rendszerével sincs baj, ott inkább az a gond, hogy túl sok hülyét vonz a játék (ami nem csoda, mert rettentő ostoba TV reklámokat ad ki a Wargaming, amivel azt sugallja, hogy a World of Tanks egy könnyed arcade játék, ahol mindenki lő mindenkire ész nélkül). Ha nem lennének hullámvölgyek amikor sok körön keresztül képtelenség nyerni a hülyék miatt, akkor senkit sem zavarna, hogy a nyertesek jóval többet kapnak. De ha jól emlékszem a legutóbbi patch behozta azt, hogy a vesztes csapat legjobbjait jobban jutalmazza (már lassan 2 hónapja nem nagyon játszottam vele, nem annyira vagyok képben).

A War Thunder rendszere az egyéni teljesítménnyel szemben igazságosabb. De persze az arcade battle így is tele van a WoT-on meg a CoD-on szocializálódott hülyékkel. Érdemesebb a historical csatát erőltetni, ahova ugyan csak egy gépet lehet bevinni, de egy csekély mennyiségű prémium fizetőeszközzel csinálhatsz belőle backup repülőt amivel lesz +1 esélyed.

(#824) Rathrol


Rathrol
aktív tag

"DÜBÖRÖGJÖN AZ ACÉL" :DD

Amúgy a WOT és WT, olyan mint a cod és bf! Cod->WOT Bf->WT

[ Szerkesztve ]

(#825) Wans válasza Stauffenberg (#823) üzenetére


Wans
aktív tag

"....CoD-on szocializálódott hülyékkel."

cod1 óta szocializálódom azon. köszi! ;]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#826) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Valaki közületek nem nyomult tegnap este éjjel? Volt egy menet, mikor a másik csapat már full vesztésre állt, erre elkezdték fosni a szót a chaten magyarul, de mindenféle hülyeséget, bábi néni de jó hogy jössz meg ilyeneket...

(#827) Djuree válasza Wans (#825) üzenetére


Djuree
félisten

cod is jó, csak az máshogy, ott csak mész oszt lősz, de néha az is kell. :K nekem is nagyon sok órám van, főleg a sima modern warfare-ban. azt nagyon szerettem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#828) Stauffenberg válasza Wans (#825) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A CoD + United Offensive nálam a mai napig meghatározó multis élmény. Imádtam, én még akkor is nyomtam a haverokkal mikor már mindenki az MW-vel nyomult. Aztán szépen elsüppedtek a szerverek az enyészetben, de mi azért LAN-on is sokat toltuk.

Amiket ezek után kiadtak CoD címmel, azok marhaságok.

A közösség is nagyon felhígult, ami minden sikerjáték átka. A Counter-Strike is vonzott épp elég vérpistit akik a mikrofonba káromkodáson és mindenki anyja emlegetésen kívül nem sok érdemit tettek hozzá a játékhoz. Aztán az egyre sikeresebb Call of Duty is összeszedte a maga gyökér hadseregét. Akkor lehetett a Battlefield-be vándorolni. A Bad Company 2-ig bezárólag az a sorozat is jó volt, majd a BF3 dobbantott egy igazán nagyot és az is tele lett barmokkal. A World of Tanks-et meg talán mind ismerjük milyen... :)

Ördögi kör. Minél sikeresebb valami, annál több hülyét vonz. Azzal nekem semmi bajom ha valaki hülye, de amikor mások játékát teszik tönkre, az zavaró. A WoT topikban is volt állandóan egy csomó ellenvélemény mely szerint "mindenkinek joga van játszani", de ha ennyire nem szereti a csapatjátékot, akkor játsszon egyjátékos módban. A focipályáról is elzavarják azt aki úgy gondolja, hogy ő majd egyedül is jól szórakozik.

(#829) Fel válasza Stauffenberg (#816) üzenetére


Fel
addikt

Az 'F' billentyűs az molyan "dinamikus" fékszárny állítás lenne. Mindig adott szitutól függően vált a semleges (zárt), és valamelyik nyitott állás között. Pl.: kifutón zárt - felszállás. Kiengedett futók mellett zárt - leszállás. Repülés közben zárt - harc.
A fokozatos pedig magyar billentyűzeten az Ú -Ő-vel váltható.

-----------------------------------------------------------
Előzőtől függetlenül...

Prémium gépekről pár apróság.
Szerintem egyértelműen azt a típust érdemes megvenni, amelyik a legtöbb bónuszt adja. Bár ezek közül nem mindegyik érhető el a játékból (pl.: Dora / Mustang / Ace advanced pakk a Steam-en, ill. a játék online shopban). Nem feltétlen arcade csatában a legjobb használni őket.. Sőt.. HB, vagy FR módban a legtöbb gép még egyszer annyit hoz. Vagy az "Events" módban van egy "Operations" lehetőség, ami ugyan arcade (újratöltés levegőben, célzássegítők, egyszerű repülési modell), de csak egy géppel lehet menni, és bónszként +15% bevételt ad.
Van egy BTD-1 amcsi tengerész gépem, egész jókat lehet vele aratni, ebben a módban:

Az xp azért ennyi, mert napi első győzelem volt, ráadásul 5x-ve.

HB módban kissé macerásabb, mert ugyan bombázó, de nincs bombavető nézete, így nehezebb vele a pontos "dobás". De megtanulható.

[ Szerkesztve ]

(#830) BoB válasza Rathrol (#824) üzenetére


BoB
veterán

"Cod->WOT Bf->WT"

Cod->WOT
Bf->WT arcade
Americas Army->WT historical

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#831) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Amúgy a war thunder tankos része egybe lesz a repülőssel igaz? Tehát nem úgy mint a wot-ban hogy külön szedik őket!

(#832) Szőrös  válasza Rathrol (#831) üzenetére


Szőrös 
veterán

Egy kliensben lesz mindhárom fegyvernem , ez már most is látszik ( képernyő alján ott a 3 fül ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#833) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

A tankos változat már kipróbálható? Ha még nem, akkor várhatóan mikor érkezik?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#834) Szőrös  válasza aginor (#833) üzenetére


Szőrös 
veterán

PS4 megjelenés , azt még nem tudni hogy EU vagy US időpontban.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#835) PAtr0n válasza Wans (#814) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszi az okítást! Most már használni fogom őket, mert bár enemyt már próbáltam lassítással magam elé tessékelni, de az eddig csak a motor szinte teljes leállításából állt :) Leszálláskor lassítani meg csak gázelvétellel, meg a jobbra-balra billegetéssel szoktam.

Stauffenberg:
United Offensive... Lanok egyik kedvenc királya volt akkor, amikor még minden szabad péntek, és szombat esténket lannal töltöttük. :) Nekem a CoD a 2-vel már el is szakadt, szerintem a multija hatalmas visszalépés volt az 1-hez képest. MW1-et sose próbáltam multiban, de az tetszett a látottak alapján. Viszont a Cs 1.6 marad az örök etalon, azt élveztük a legjobban. A komoly csapatszellem abban bontakozott ki igazán. Manapság néha bohóckodok steam-en a GO-val, valamilyen szinten visszahozta az 1.6 feelingjét, de azokat az időket, azokkal a játékokkal nem pótolhatja már semmi.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#836) donmackó


donmackó
őstag

Ma leszakadt 700 km/h-nál a két szárny a spaviero-ról HB-ben és, kiírt egy 700 km-es speed limitet. Über király! Ez új? Eddig max kigyulladt azt kész.Egyébként nagyon kezdem unni hogy historicalban mindig ebbe a szutyok krymsk-i pályra rak. Másik már nincs is?

Release the cable hounds!

(#837) rollaz válasza donmackó (#836) üzenetére


rollaz
tag

HB-ben már figyelni kell a sárkányszerkezet terhelésére is, mert bizony hajlamos valósághűen működni és széthullani, ha olyan erők érik.

(#838) donmackó válasza rollaz (#837) üzenetére


donmackó
őstag

A szárny már nem is nagyon izgat.Inkább az hogy nincs másik pálya.Nem mellesleg a spaviero-n nincs légfék mint a junkers-en, így nem nehéz elérni a limitet.Mondjuk az nem is dive ,hanem medium/torpedo bomber így max mókából lehet vele zuhanó bombázni.Csak már néha bekattanok attól hogy mindig ugyanaz a pálya van, így elkezdem a repteret meg a konvojt zuhanásból pirítani. ;]

Release the cable hounds!

(#839) BoB válasza donmackó (#836) üzenetére


BoB
veterán

HB-ben pár napja valami krymsk szuper teszt lehet mert csak az van jelenleg... Remélem nem sokáig már mert tényleg unalmas.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#840) donmackó válasza BoB (#839) üzenetére


donmackó
őstag

És várhatóan meddig fog tartani?

Release the cable hounds!

(#841) Stauffenberg válasza donmackó (#836) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az jó ha az a gép elmegy 700 km/h-ig. Van olyan ami már 550-600 km/h körül instabillá válik és nem kell sok a széteséshez. Volt velem olyan, hogy zuhanással rontottam rá a bombázó kötelékre, mondtam magamban ez csak egy arcade játék (mármint nem a játékmód, az historical volt), bírni fogja a gép, még a limit elérése előtt elrántom. Aha, amikor felhúztam a gép orrát, akkor reccs, elvesztettem az egyik szárnyat, majd eszeveszett pörgéssel irányíthatatlanul ráestem egy He-111-re amit magammal vittem Dover hófehér sziklái közé... :D

(#842) aginor válasza Szőrös  (#834) üzenetére


aginor
addikt

Pontos dátum nincs is akkor még?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#843) donmackó válasza Stauffenberg (#841) üzenetére


donmackó
őstag

Az sem gyenge eset. :C

Release the cable hounds!

(#844) Szőrös  válasza aginor (#842) üzenetére


Szőrös 
veterán

Egyelőre nincs.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#845) PAtr0n válasza Stauffenberg (#841) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mondjuk akkor volt sikerélmény :)
Érdekes a szétesős dolog, mostanában a sima árkádban is kivillan valami piros cucc a sebesség alatt asszem, amikor túl gyorsan megyek...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#846) Stauffenberg válasza PAtr0n (#845) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ott csak megvillan, de én még sosem törtem össze. Olyan van, hogy instabillá válik és egy kicsit megváltozik a karakterisztikája mondjuk fordulóban ha ilyen nagy sebességgel mész bele, de én még nem tapasztaltam, hogy a gép megsérülne. Pedig a Bf-109 széria több tagja is megvan, az historicalban szépen ropog ha nem figyelsz, ahogy a valóságban is elég rossz volt ezen a téren (trükköztek is az angol pilóták azzal, hogy zuhanásba vitték a gépet és a német pilóták nem tudtak utánuk menni, aki megpróbálta az sokszor a csatornában végezte).

(#847) PAtr0n válasza Stauffenberg (#846) üzenetére


PAtr0n
addikt

Értem. Amúgy olyan érdekes, hogy lehet, hogy a németek képesek voltak ekkora tervezési hiányosságokat/hibákat véteni? Ez betudható annak, hogy szinte kapkodva fejlesztették a masinákat, csak hogy lépést tudjanak tartani a minden oldalról fokozódó nyomásnak? Én tisztelem és becsülöm őket, mert nem semmi amit a háború első 2 harmadában megcsináltak (itt most persze tekintsünk el az emberi borzalmaktól).

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#848) Szőrös  válasza Stauffenberg (#846) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ööö itt mire gondolsz pontosan , mivel szívatták az németeket ? Én olyasmit olvastam hogy pont a Bf pilóták szopatták a spiteket a zuhanással mert negatív g hatására hajlamos volt kihagyni a korai rollsroyc motor vagy akár le is állt plusz jobban is bírta a Bf sárkány szerkezete ezt az erőhatást.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#849) Malibutomi válasza Szőrös  (#848) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem is pont az rémlik, pár napja néztem valami WWII dokumentumfilmet, és ott azt magyarázták a nyugdijasok, hogy a németek mindig zuhanásban támadtak meg rázták le őket...de lehet rosszul emlékszem

(#850) Szőrös  válasza Malibutomi (#849) üzenetére


Szőrös 
veterán

Plusz majd' az összes német vadász BnZ-re használható leginkább ( E1 , E3 mondjuk jó dogfightra is ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.