Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) frame>24 válasza asuspc96 (#50) üzenetére


frame>24
addikt

A topik nem él, de a játék és mi, a playerek igen! :D

Milyen maximumot, hova akarsz kihozni? High beállításon kurvaszép már.
De ha nem elég, akkor viszont ezzel érd be, nem olvastam sehol graf. modról...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#52) myckey válasza asuspc96 (#50) üzenetére


myckey
veterán

miféle mod kellene?
mindent kimaxolva,marha szép a game. ;)

egyébként meg sajnos kevesen járnak ide.
gondolkodtam rajta,hogy fel kellene pesdíteni az életet :D ;]
de sajnos nem látom értelmét,pedig tényleg nagyon élvezetes Game

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#53) #21346560 válasza asuspc96 (#50) üzenetére


#21346560
törölt tag

Videókártya és processzor kell a maximum kihozásához....
Nem tudom milyen mod kéne még, szerintem qrva jó a grafikája....

(#54) asuspc96


asuspc96
senior tag

Jó értem...

kérem a neveket leírni tolhatnánk majd egyet... ;]

(#55) #21346560 válasza asuspc96 (#54) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az enyémet nem nehéz kitalálni ;)

(#56) csak IGC


csak IGC
tag

A németeket tényleg ilyen könnyű leszedni vagy én vagyok még kis szinten? Németekkel tolom és 1-2 lövés és lepottyanok mint szilva a fáról.4-es gépeim vannak minnyár 6-os leszek.Én persze meg ha 8-szor eltalálok egy ellenfelet akkor se akar lepottyanni pedig fent van a két 20mm-es meg a két 7.92mm-es.Mondjuk gondolom nagyobb szintű gépek és még ha beléjük megyek akkor se kottyan meg nekik,meg nehéz ezeket a németeket irányítani is főleg ilyen hegyes pályákon amikor rám jön egy Spitfire meg Beaufighter Mk és hasonló gépek akkor meg szinte esélytelen meglógni is meg rájuk fordulni is,ha felhúzom és úgy akarok megfordulni az is kevés vannak olyan mozgékony gépek hogy hiába manőverezek a hegyek közt a levegőben frankón vagy lent alacsonyan a fák közt...(az utóbbi jó hely amikor rajtad vannak 5-en mert Balu kapitányt játszottál),de ha én bemérek valakit akkor nagybaj van az ellenfélnek általában,jól célzok csak még lehet kikéne tapasztalni hogy mikor megjelölök egy ellenfelet és hatótávolságban van akkor ne pontosan a körbe lőjek hanem mondjuk úgy lőjek a kör mellé hogy a szárnyát találjám el mert akkor könnyebb leszedni,ha seggét lövöm lőhetem egy ideig. :K

Na majd az 50mm-esre leszek én kíváncsi :)

(#57) frame>24 válasza csak IGC (#56) üzenetére


frame>24
addikt

A összes nemzet közül a japánok a feltűnően sérülékeny gépek, és ez valójában is így volt. A németek e szempontból szerintem átlagosak. Az oroszoknál az IL széria brutálisan páncélozott.

Amúgy mindenki úgy érzi, hogy őt magát instant lelövik, de támadáskor meg húsz tár sem elég az ellenfélbe...

Sokak szerint pont a német ág a legnehezebb, aztán a brit.
Szerintem ez játékos függő. A klasszikus német fighterek nagy része (BF109 széria, de főleg a FW190 altípusai) kifejezetten "energia-fighterek", azaz nem jól fordulnak, de gyorsak emelkedésben és zuhanórepülésben, így az ún "boom-and-zoom" harcra használhatók.
Vagyis magasról rácsapsz valakire odalenn, majd egy rövid sorozat után emelkedsz vissza a magasba, és nem állsz le fordulózni, ahol a sok japán, orosz és brit gép szinte mindig fölényben van. E módon a legtöbb gép nem tud utánad jönni, mert energia (sebesség vagy magasság) előnyöd van hozzájuk képest.

Ebben a harcmodorban az a nehéz, hogy kevés idő van célozni, lőni és korrigálni, más szemszögből viszont gyakran te magad választod meg, kivel lépsz csatába, és mikor húzol el.

De persze a játék még BÉTA, és még sok pontatlanság / hiba van a gépek repülési modelljében, szóval ezt mindig számításba kell venni.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#58) csak IGC


csak IGC
tag

Bf 109 és Me 410-es szériát húzom, ez a két sor elég nekem. :)
Ti melyik szériákat kezdtétek és melyik nemzetiségben?
Fw 190-enek i jók lehetnek de nem hiszem hogy belekezdek mert pénzem biztos nem lesz rá.

Na majd az 50mm-esre leszek én kíváncsi :)

(#59) #21346560 válasza csak IGC (#58) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én csak a németet tolom, abból minden ágat szinte.

(#60) myckey


myckey
veterán

nos nálam jelenleg farmolás megy ezerrel
legnagyobb osztályom a 2-3
de főként reserve gépekkel tolom
1m kreditig nem is veszek nagyobb gépet
természetesen már jóval fejlettebb vagyok,de egyelőre nem akarok belecsapni a lecsóba magasabb szinten
várom azt is,hogy miként fejlesztik magát a játékot
sajnos még mindig kevesen vagyunk

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#61) csak IGC


csak IGC
tag

Már steamről is le lehet tölteni. Steam

Na majd az 50mm-esre leszek én kíváncsi :)

(#62) jano_77 válasza myckey (#52) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én kipróbáltam még tavaly év végén, de nagyon nem jött be az egeres irányítás. :(
Viszont kérdezném, hogy a tankos részéről lehet már tudni vmit a játéknak, hogy mikor lesz elérhető?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63) frame>24 válasza jano_77 (#62) üzenetére


frame>24
addikt

A tankos részét nem kell idén várni, legalábbis más fórmon, jobban tájékozott emberek ezt írták.
És igaz is lehet, ugyanis a repülős tech treek is hol vannak még a tervezett teljestől, kb. mint Makó Jeruzsálemtől.

pedig szvsz az egeres irányítás mostanra nagyon jó lett, körül tudsz nézni, pontos, és nem kell átrendezni a szobádat hozzá.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#64) jano_77 válasza frame>24 (#63) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infót. Hát nem tudom , én annak idején a tutorialon sem jutottam végig, annyira gáz volt az irányítás. Lehet javítottak rajta, de ettől még nem gondolom, hogy alapból egy joy-al való játékot átírnak egérre, az annyira faszányos lehet. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#65) rollaz


rollaz
tag

Szerencsére már egérrel és joy-jal is egyaránt jól lehet játszani, persze mindenkinek más tetszik. Utóbbit persze azért szokni és gyakorolni kell, de ha rááll az ember keze, akkor utána nem szívesen vált vissza egérre.

(#66) Tenken válasza rollaz (#65) üzenetére


Tenken
őstag

Kipróbáltam én is. Első benyomások alapján az irányítás egy hatalmas megkönnyebbülés volt a world of warplanes-ben tapasztaltakhoz képest. Még némi sikerélményem is volt, mert rögtön sikerült 3 gépet kilőnöm az első csata alatt. Látszik, hogy még nagyon az elején van, de ha a tankos része is ennyivel jobb lesz, mint a WG féle légi, akkor nagy bajban lesz a WoT.

Kérdezném a topicot használóktól, hogy van-e itt olyan aki joystick-ot használ, és jobb-e azzal?

(Esetleg valami elérhető árú jó minőségű darab-ot is említhetne, ha ismer :))

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#67) rollaz válasza Tenken (#66) üzenetére


rollaz
tag

Jobb-e? Bonyolultabb.
Szokni kell, mert merőben más, realisztikusabb. Saitek X52-vel próbálgatom, nem mondom, van hová fejlődni, pedig az IL-2-vel is elég sokat játszottam régebben.

(#68) myckey válasza jano_77 (#64) üzenetére


myckey
veterán

Jelenleg az egér+bill kombó nagyon jó.
szépen el lehet vele vezetgetni a mahinákat.
Valószínű,hogy nem játszanék vele annyit,ha szar lenne a játékélmény ;)

Szóval szerintem egy percig se féljen senki se az egeres irányítástól

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#69) SoulReaver válasza myckey (#68) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ma kipróbáltam én is, de annyira kínai minden... Az irányítással nem tudtam még megbarátkozni.. :S De am. tetszene!

(#70) myckey válasza SoulReaver (#69) üzenetére


myckey
veterán

Van TS-ed?
Nagyon nincs kedvem sok sok sort írni,de szívesen mondok ezt-azt
Az irányítást pedig nem értem,nálam nagyon is jól lehet egérrel-billel boldogulni.
Gyakorló küldetéseket megcsináltad már?
Arra kapsz majd aranyat meg kreditet,asszem.

Egyébként egyáltalán nem kell hozzá Atomfizikusnak lenni,átlátható ez is ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#71) Imilenni


Imilenni
addikt

Látom a wot-os topikból is van itt emberke :3

Press "F" to pay respects.

(#72) #21346560 válasza Imilenni (#71) üzenetére


#21346560
törölt tag

Van-van :DDD

(#73) Tenken válasza myckey (#70) üzenetére


Tenken
őstag

Classic vagy inkább shooter beállítással érdemes próbálkozni?
Nekem elsőnek a classic tűnt kézenfekvőnek, de lehet legközelebb tolok pár kört a másikkal is. Átállítani merre tudom? Néztem, hogy settings része még nem az igazi a programnak.

Irányításról annyit, hogy szerintem valahogy arra kell berendezkedni, hogy a komolyabb manővereket billentyűzeten a finomabbakat (pl célzás, vagy manőver apróbb finomítása) meg egérrel végezzük, így elképzelhető, hogy a szokásosnál alacsonyabb sensitivity-re is szükség lehet.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#74) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Sziasztok!
Csak most kezdtem a játékot, az lenne a kérdésem, hogy grafkán mit tudok még feltolni azon kívül, hogy max-ra állítom. Gyanúsan sok fps-t ír.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#75) Imilenni válasza BlessedElroy (#74) üzenetére


Imilenni
addikt


Ott még lehet pár dolgot feljebb húzni :)

Más:
Ha nem fogy el az összes ticket még talán nyerhettem is volna

Hát igen..(wot feeling)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#76) BlessedElroy válasza Imilenni (#75) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Van is értelme vmelyiket babrálni? vagy az már nem lesz látványos?
(nem mintha csúnya lenne a játék)

Origin: BlessedElroy

(#77) rollaz válasza BlessedElroy (#76) üzenetére


rollaz
tag

Felhúzhatod tökig is, nincs vele gond. Arra viszont figyelj, hogy talaj közelben néha eléggé le tud esni az fps, ha olyan pálya felett repkedsz. Persze nem tudom milyen géped van.

(#78) myckey válasza Tenken (#73) üzenetére


myckey
veterán

Nálam pofon egyszerű minden.
egérrel ugye alapból irányítom a gépet.bal gomb:lövés
jobb gomb:zoom
görgő:extra sebesség....

bill:
bal shift szintén "kiakasztja" a sebességet
G:Kerekek ki-be dobása
R:rakéta
Space:Bomba kioldása
értelmeszerűen a W,A,S,D irányítás csak úgy mint a Q,E páros de a billentyűzeten én finomhangolni szoktam a mozgásom,nem sokszor használom.
Billentyűzettel jobban lehet manőverezni,és húdefasza technikákat alkalmazni.

H:Szárny fék.

Azt hiszem ennyi így hirtelen,amiket használok,

Nem állítottam soha semmit,minden alap.
Beállításokban még csak véletlen sem bogarásztam,mert nekem tökéletesen irányítható a Vasmadár.

-----------------------
Grafika
Bátran húzzatok fel mindent csutkára,igen jól van optimalizálva,nálam minden ki van akasztva,és meg se rezzen.
A játék pedig nagyon szép,bár ez már párszor el lett mondva.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#79) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Tegnap kezdtem el az igazi játékot, addig csak tutorialt csináltam és semmi gondom nem volt.de a multiban kb 10 percenként kifagyok.(skype is ment)
szerintetek merre keressem a hibát?

Origin: BlessedElroy

(#80) csak IGC


csak IGC
tag

Tegnap volt egy nagyon jó pillanatom. :) Elkezdtem zuhanó repülésben menni aztán közben bepörgött az egér és ez miatt ugye késöbb húztam fel ,szinte éppen hogy nem értem hozzá a földhöz de lehet hozzá értem,na mindegy az a lényeg hogy már úgy voltam vele hogy ezt már nem húzom fel :D de aztán mégis, úgy örült a fejem. :) Persze ilyenkor mondtam magamba hogy : gyerünk bébi ,gyerünk bébi húzd fel, húzd fel!. :D :D

Na majd az 50mm-esre leszek én kíváncsi :)

(#81) Velesa


Velesa
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném bejelenteni, hogy megnyílt a hivatalos magyar fórum:

http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/238-magyar-f%C3%B3rum/

(#82) jano_77 válasza Velesa (#81) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak a játékban regisztráltak olvashatják!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#83) rollaz válasza Velesa (#81) üzenetére


rollaz
tag

Végre, időszerű volt. :)

(#84) mimi93imi válasza rollaz (#83) üzenetére


mimi93imi
csendes tag

Hali sAw vagyok a gamben

Mi újság, nem gondolkodtatok még vmi klánba? vagy ha már nektek van akkor bevehetnétek! Mert rohadtul idegesít h néha annyira beállnak védekezni és lehet rajtuk látni h nem támad senki csak védik egymást mint az állat. állítom vmi jó baráti v kolis társaság lehet és szedet-vedet társaságban nem védi senki senkit csak rammolnak rá aki épp a közelben van.

Lenne egy kérdésem aki amcsit tolja h a 11 szintű kingcobra mért 11-es szintű mivel egy hangyafasznyival sem jobb a 9 szintűnél??? pontosan ugyan az minden adata.... csak azért mert darázs festés van rajta?

am amcsi 10 szint ruszki 9 brit 9 szint melyik a jobb sztek? tudom h a friccek jól emelkednek a japók jól fordulnak de én ezek közül mondjatok vmit.

Én azért ezeket a nemzeteket választottam mert a szobatársam pont a németet meg a japót nyomja és nem megy neki túlságosan... pedig ő nála láttam meg a játékot és szerettem meg...

(#85) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!
Szombaton elkezdtem játszani a játékkal, és nagyon megfogott! :K
Először a németekkel játszottam sokat, most pedig az angolokkal.
Csak egy dolog idegesít: Ha belém száll egy gyökér, akkor nekem szarrá törik a gépem, kapok egy kis pontot, de annak a gyökérnek a repcsije sértetlen. És ez mindig velem történik, hogy nekem összetörik, ő meg elmegy és megkapja a lezuhanásomért a pontot.
Na ez miért van? :W
Ezt leszámítva nagyon jó játék!! :K

Androidos Outlookból küldve

(#86) #21346560 válasza Algotis (#85) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez azért van, mert ő a szárnyadnak száll neki a géptesttel.....

(#87) Algotis válasza #21346560 (#86) üzenetére


Algotis
addikt

És akkor Neki semmi baja? :U
Szálljak én is rá "merőlegesen", hogy elvigyem a szárnyát? ;]

Androidos Outlookból küldve

(#88) Imilenni


Imilenni
addikt

Mióta kijött a 1.29 :F azóta..nagyon sokszor kifagy a játék..másnál nem jelentkezett ilyen bug?

Press "F" to pay respects.

(#89) #21346560 válasza Imilenni (#88) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nálam nem.

(#90) myckey válasza Imilenni (#88) üzenetére


myckey
veterán

nem tapasztaltam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#91) rollaz válasza Imilenni (#88) üzenetére


rollaz
tag

Szintén nem tapasztaltam ilyet.
Sőt, egy nagyon jól sikerült peccsnek gondolom az 1.29-et. Gyakorlatilag kaptunk egy új játékot, kis túlzással.

(#92) myckey


myckey
veterán

War Thunder - The Premium Day.
Vasárnap 7 órától Hétfő reggel 8-ig a játkba lépők,24 órás ingyen prémet kapnak.

---200% more XP points and 150% more silver income for every online fight.---

használjátok ki :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#93) #21346560 válasza myckey (#92) üzenetére


#21346560
törölt tag

Köszi! :R

(#94) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Sziasztok!

3 napja repülök, de nagyon megfogott a játék hangulata, kivitelezése! Annyi szerencsém van, hogy jellemzően sqaddal vadászok, vannak tapasztaltabbak nálam, így nem kell teljesen tapasztalat nélkül idétlenkednem! :)

Viszont amire nem kaptam választ:
- Mi az oka, hogy 2-es, 3-as gépekkel berak bennünket a magasabb kategóriába, de játék keresésnél azt jelzi, hogy 2-3-hoz keres szervert.
- Mennyire béta a béta? Ebből lesz majd megvásárolható játék és még csak teszt fázisban van vagy ebben a formában megy tovább és aki akar az csengessen pénzt a sasokért?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#95) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Sziasztok!

Haverral tegnap kezdtük el a játékot és kéne egy kis útbaigazítás.

Sok ország van usa,orosz,japán,anglia stb... Melyik orszég milyen tulajdnságú gépekkel bír? Ahogy olvastam a japán gépek fordulékonyak és gyorsak, viszont pár golyó és már le is zuhant.

(#96) SipiBcs válasza BreeZeRr (#95) üzenetére


SipiBcs
őstag

Papírrepülő! :D

Nekem azt javasolták, hogy amíg meg nem tanulom a játékot, addig az USA-t erőltessem.
A német kétfedelűek fordulékonyak, de könnyen sebezhetőek. Ellenben itt már 3-as, 4-es szinten vannak erős gépek, míg a többinél magasabb osztályokban (6-8) jelennek meg az erősebb járgányok.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#97) BreeZeRr válasza SipiBcs (#96) üzenetére


BreeZeRr
tag

Értem. És USA-t végig lehet eröltetni vagy magasabb szinten már nem olyan jók?

(#98) SipiBcs válasza BreeZeRr (#97) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ezt még nem tudom... szerény négyes vagyok! :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#99) Máté94 válasza SipiBcs (#96) üzenetére


Máté94
addikt

Nekem szinte mindegy melyik ország repülője, 10 percnél ritkán bírom tovább... (3 géppel)
:DDD

(#100) #21346560 válasza Máté94 (#99) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezért érdemes több legénységet... én csak a német ágon megyek és 8 repcsim van... az előző csata végére maradt 5....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.