Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Fel válasza K3NZO (#1500) üzenetére


Fel
addikt

Gondolod egy küldiért már meg is kapod? :) Még kell hozzá kilenc.

(#1502) K3NZO válasza Fel (#1501) üzenetére


K3NZO
senior tag

Akkor már annyira nem is érdekel :D

"Per aspera ad astra"

(#1503) lowzor


lowzor
veterán

Nem is olyan rossz a Lagg :) Egy kicsit odasuhintok vele, aztán már a gyengébb szerkezetű gépek hullanak is szét.
A Yak 7 is hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#1504) PAtr0n válasza lowzor (#1503) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, de a Yak jobban szeret vertikálisan is fordulni, míg a Lagg nem nagyon :) Ezért hasonló a Lagg a BF109-hez. Odapörkölsz magasról zuhanva mint a Vércse, aztán odébb állsz sebesen, gyűjtve a jó kis magasságot az újabb támadáshoz. A Lagg nem hogy nem rossz, kifejezetten jó cucc. ha szerencséd van és nagy a tumultus, fél percen belül akár 3 gépet is kettéhasítasz vele.
I16 nekem is tetszik, turnfightra is jó, csak kicsit hamar kifogy a skuló. BB1 (T1-es) is nagyon jó támadó, bár nem egy turnfighter, azért ha megsorozol vele valakit, az hamar bekap egy critical-t. Belőle lehet majd később az IL2-est kifejleszteni, ami köztiszteletben álló attacker.

K3NZO:
Erről dumálunk (többek között) egy ideje, te hol voltál? :) nem is kellett volna sokat visszaolvasni. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1505) lowzor válasza PAtr0n (#1504) üzenetére


lowzor
veterán

Egyedül a Mig 3-at nem tudom hova tenni. Az olyan közepes minden szempontból. Pedig már a Mig 3-15 (BK) verzió van meg belőle.

(#1506) Fel


Fel
addikt

Újabb lehetőség tank pakk (és ezzel zárt béta hozzáférés) beszerzésére: CBT Tank Pack Giveaway - Livestream with eNtaK & Sidestrafe

Ma 16:30-tól lesz újra twitch élő adás a hivatalos War Thunder csatornán. Ahhoz, hogy nyerhessen valaki egy pakkot, nem kell mást csinálni, csak az adás ideje alatt be kell jelentkezni a WT csatorna chat-én. A nyerteseket random választják ki a bejelentkezett/jelen lévő felhasználók közül.
3 tankos pakk kerül kiosztásra: 1 M4A2 német zsákmányolt Sherman-es, ill. 1-1 aminél a nyertes maga választhatja meg, hogy Shermant vagy T-34 proto legyen. Ezen kívül kiosztanak még összesen 500 GE-t (ki tudja milyen felosztásban..).

(#1507) Fel


Fel
addikt

Tegnap este beleolvastam a játékban lévő enciklopédiába, és találtam egy olyan feljegyzést, hogy "Skip bombing". Azt hittem, hogy csak szimplán a bomba időzítéséről szól, de nem. Ki kellett próbálni :) :
Do.217E-2 + 250kg bomba vs. híd
Wellington + 4000lbs bomba vs. repülőgép hordozó (itt már a másodikat kapja)
Jópofa. Van valamelyik pályán duzzasztógát? ;]

(#1508) K3NZO


K3NZO
senior tag

Vicces, hogy lassan csak YER-2-s bombázókkal repül mindenki :) (én is :D)

"Per aspera ad astra"

(#1509) K3NZO válasza K3NZO (#1508) üzenetére


K3NZO
senior tag

Titeket nem idegesít, hogy egyre rövidebbek a csaták? Egy vagy két bombázó eléri a repteret és GG. :(

"Per aspera ad astra"

(#1510) m3tr0 válasza K3NZO (#1509) üzenetére


m3tr0
senior tag

engem inkább az idegesít,hogy még mindig nincs normális repülőgépem..talán az amcsik közt akad egy, meg az,hogy még mindig csak ott tartok,hogy ha lelövök 2 gépet akkor pezsgőt bontok... :DDD

amúgy everything is okay :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1511) Máté94 válasza K3NZO (#1509) üzenetére


Máté94
addikt

Melyik szinten? Én még nem találkoztam ilyennel, RB-re gondolsz... gondolom?

(#1512) lowzor válasza m3tr0 (#1510) üzenetére


lowzor
veterán

Az amcsiknál én is pezsgõt bontottam, ha 2 gépet sikerült lelõnöm 1 csatában. Ruszkikkal, németekkel álagban 5-öt 6-ot.

(#1513) Szőrös  válasza Máté94 (#1511) üzenetére


Szőrös 
veterán

RB-re ez nem annyira jellemző. Mondjuk 4 napja nem játszottam de addig ilyen ott nem volt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1514) rollaz válasza K3NZO (#1509) üzenetére


rollaz
tag

RB-ben ilyen probléma nincs. Ott néha a felhőben elbújt botokat nehéz megtalálni, ha már nincs az ellenfélnél más hátra.

(#1515) m3tr0 válasza lowzor (#1512) üzenetére


m3tr0
senior tag

-

jó..sőt akkor inkább nem is írok majd

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1516) Szőrös  válasza m3tr0 (#1515) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem játssz még egy kicsit és nézegess tutorialokat mert hát izé...szóval nem akarlak megbántani de sületlenségeket írsz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1517) K3NZO válasza rollaz (#1514) üzenetére


K3NZO
senior tag

Én jóformán csak arcade-ban játszom és ott addig tart a játék, míg egy darab yer-2 eléri az ellenfél repterét.

"Per aspera ad astra"

(#1518) Dictator^ válasza m3tr0 (#1515) üzenetére


Dictator^
veterán

Ne add fel !

Az elején Én is szívtam rendesen, 1 hét gémelés után még mindig nem éreztem rá, néztem pár streamet, közbe rájöttem erre-arra, azóta van, hogy az alap T1 repülővel lazán leszedek 3-5 enemy-t (pl IW-15-el megöltem az előző csatában 2 huricane mk2-t , egy splitfire mk2b, 2 lagg 3-mat utolsóra nem emlékszem. Első lettem vele.)

Szóval ne add fel, nézz pár videót a játékról, a célzásról stb.. és menni fog!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1519) rollaz válasza K3NZO (#1517) üzenetére


rollaz
tag

Értem. Le kell őket lőni. :) Igen, tudom, hogy az arcade tele van agyhalottakkal, emiatt tartanak a csaták csak néhány percig. Meg kell próbálni néhányan együtt játszani, 3-4 embernek már talán van esélye megfogni az elején a bombázókat.

(#1520) Szőrös  válasza m3tr0 (#1515) üzenetére


Szőrös 
veterán

most nem kell besértődni de azt írni hogy nincsenek használható gépek meg hogy a spitekkel nem tudod hogy lehet jó eredményt elérni...szimplán azt jelenti hogy nulla tapasztalatod van.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1521) lowzor válasza rollaz (#1519) üzenetére


lowzor
veterán

Én mindig ráállok a bombázókra, igaz néha 1 évig tart őket lelőni. A motorjukat kell lőni, vagy ha nagyon közel vagy rakétával.

(#1522) m3tr0 válasza Szőrös  (#1520) üzenetére


m3tr0
senior tag

1. nem sértődtem meg
2. valóban nulla a tapasztalatom
3. azt hiszem nem csak én írtam már le,hogy az elején kapható gépek közül alig van olyan ami jó...ezt nem csak én írtam le.
4. olyat nem írtam,hogy a spitfire-rel nem tudom hogyan lehet jó eredményt elérni :DDD
már csak azért sem írhattam mert nincs olyan gépem..
azt írtam,hogy nehéz odáig eljutni,hogy spitfire-rel ( és/vagy hasonló jobb erősebb fegyverzetű géppel) repülhessek mert drágák,főleg úgy,hogy alap gépekkel kell összeszedni rájuk a lóvét...

legközelebb mielőtt leoltasz olvasd el még egyszer azt amit írok,mert lehet nem én írok hülyeséget csak te nem értelmezel jól szöveget :U

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1523) Szőrös  válasza m3tr0 (#1522) üzenetére


Szőrös 
veterán

spit rank 2-es gép , nehéz odáig eljutni ? ne viccelj már...

hurri mk1 pikpak megvan , beülsz szétterrorizálsz vele mindenkit és kifejleszted spit-et.

problem solved.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1524) donmackó válasza K3NZO (#1517) üzenetére


donmackó
őstag

Ma AB-n én a Ju-88-al + 2 B-25 + 1 Wellingtonnak 4 percig tartott a 3 bázist lebombázni. Ebből az egyik egyedül az én pusztításom ( 2x500 + 20x50 kilós kombóval). Véleményem szerint eléggé gyengék lettek a bázispontok.

Release the cable hounds!

(#1525) PAtr0n válasza Fel (#1506) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az első link hibás :)
Még úgy se regeltem twich-re, most megtettem. Kíváncsian várom az élő adást, látni akarok sok faroló tankot! :D Beszarás a pattogó bomba, fene se gondolta volna, hogy ezt is megoldották a készítők! :Y Ez működik minden féle bombával? A bombán lévő kamerát hogy hozod be? Megyek ki is próbálom valamelyik teszt pályán. :)

Más:
Most frissített a game (1.37.35.49)-re, de a hivatalos oldalon nincs semmi patch notes... minden esetre kipróbálom, az Anisotrophy-t visszakapcsolni, hátha azt (is) javították...

K3NZO:
Yer2-essel szerencsére még nem nagyon találkoztam, inkább T2-ben mozgok, de az meg ugye összepakolhatna akár T3-mas gépekkel is, a Yer2 meg pont az. Nálam egyenlőre igen ritka AB-ben hogy 3-4 percig tart a csata, simán kihúzzuk 10-15 percig is akár. Majd magasabb tierben lehet lerövidül tényleg.

asdxv:
Hátulról motor, szemben/oldalról csak a pilótafülke. ;)

m3tr0:
Húzd az oroszokat, ha az elején sikerélményt szeretnél. Én németekkel kezdtem, az elején nem túl acélosak a vadászaik, bár a BF110-es Heavy fightertől azon a szinten nincs jobb. Japánokkal is csak azért jó kezdeni, mert könnyen lefordulsz velük bárkit, csak nem lőnek valami erőset. Britek elég hamar (T2-3 környéke) amcsik később keményednek be, elején szenvedés velük.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1526) K3NZO


K3NZO
senior tag

Ti mivel és hogyan farmoltok pénzt?

"Per aspera ad astra"

(#1527) m3tr0 válasza Szőrös  (#1523) üzenetére


m3tr0
senior tag

6-os szinten vagyok és a spithez 9000 rp kell... :DDD
azt szenvedd össze úgy,hogy csatánként 500 kapsz ha ügyes voltál :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1528) Fel válasza PAtr0n (#1525) üzenetére


Fel
addikt

Nem hibás, csak valószínű törölték a fórumról a bejegyzést (esetleg éppen szerkesztik..). Ott úgyis csak a hír lett volna, a twitch csatorna a lényeg.

A bomba(jó) kamera 'U'-ra működik (rakétával és torpedóvel is).

Eddig ez a rekordidőm:

Nem tudom hányszor fordultam vissza a bázisra újratölteni :)

----------------------------------------------

Updates 04.01.2013 (1.37.35.46, 1.37.35.49)
Fixes:
Server connection stability have been improved

Improved FMs:
Fixed performance of the flaps for all of the SB planes
Fixed temperature rating for all of the Yaks and Typhoons
Trimming of the I-16 improved slightly
Bf 109 K-4, Bf 109 G-6, Bf 109 G-2, Bf 109 G-10 – fixed issue with heavy rudders
Minor fixes to Ar-2

Mintha ezt a patch notes-t 1-2 napja már láttam volna... Aha, mert két patch van benne összevonva.

[ Szerkesztve ]

(#1529) Szőrös  válasza m3tr0 (#1527) üzenetére


Szőrös 
veterán

tutorialt megcsinálod kapsz 450 goldot , 1 napi prémium 100 gold ha tudod hogy sokat tudsz játszani ezt betolod és többet kapsz. egyébként is érdemes szerintem legalább egyszer 2500 goldot venni mert a vetélytárssal ellentétben itt a napi prémium jóval kedvezőbb szóval sokkal jobban fel lehet használni mint ott .

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1530) m3tr0 válasza Szőrös  (#1529) üzenetére


m3tr0
senior tag

köszönöm a tippet,ezt megcsinálom szerintem. :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1531) Dictator^ válasza Szőrös  (#1529) üzenetére


Dictator^
veterán

Már nem 450 goldot ad, csak 1xx valamennyit nem? Vagy az összes tutorial kipipálása adja meg a 450et?
Jelenleg non prémium, non fizetős accal van 390 goldom.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1532) Szőrös  válasza Dictator^ (#1531) üzenetére


Szőrös 
veterán

Összesre adott 450-et , remélem ezen nem változtattak.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1533) PAtr0n válasza Fel (#1528) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem rossz idő :) De RB-ben talán nem is lehetetlen.
A kameragombot köszi!

Most mentem egy "gyors" eventet (The hardest day), elég jól sikerült:

A legtöbb találatot hajóktól kaptam be, bár egy spit majdem lekapott. Azért nagyon érezni, hogy máshogy viselkednek a gépek RB-ben, senki nem hirtelenkedik annyira, meg valahogy könnyebb kiszámolni, hogy megéri e valakit támadni, aztán elhúzni a csíkot. Sokkal kimértebb a játék, nincs annyi marhaság mint AB-ben.

Dehogy egy kis Arcade Battle-s tapasztalat is legyen tegnapról:
Tegnap rárepültem egy 3 tagú rajra Lagg3-11-el jó magasról (kb. 3000m), a föld közelében üldözték egy társunkat. Mire közelebb értem pont végeztek vele, és felém vették az irányt emelkedőben szemben, az egyiket szemből ki is szedtem, a másik kettőből az egyik levált és fordulóra vette az irányt, a másik elhúzott mellettem kis sebzést okozva. Kábé 300m magasan húztam fel a gépet olyan 600-al zuhanva, és gyors emelkedésbe kezdtem 110%-os gázzal, ami a Lagg-al nem túl nehéz, hamar vissza lehet így húzni 1600-1700 környékére, és kábé 250-nél szoktam vele átfordulni. Erre mi történik? Amelyik gép levált a társulatból (valami heavy fighter volt) kábé 900-1000 méter magasan kiszedett hátulról miközben emelkedtem csuma gázzal. Hogy a fenébe tudott lőközelbe kerülni, amikor sokkal gyorsabb voltam? A fordulása után -nagy jóindulattal- esetleg a föld közelében kellett volna lelőnie amikor felhúztam a gépet, nem 6-700m emelkedés után amiben tuti hogy nekem van előnyöm ami egyre csak nő. Nesze neked energia fighting. :(((

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1534) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Indul az újabb közvetítés a Béta tesztről, hajrá nézzétek!

Itt: Twitch

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1535) PAtr0n válasza PAtr0n (#1534) üzenetére


PAtr0n
addikt

Sajnos elmarad technikai okokra hivatkozva: official forum :(

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1536) Dictator^


Dictator^
veterán

Typhoon Mk1a-ról tud valaki valamit mondani? Mióta megvan utálom, nehéz ,lassú, a gunok olyanok mintha valami papir galacsinokat lő egy szétszedett tollból..

Mi az előnye?
Irtam egy srácnak akinek FW190 A-2-je volt, 3mp alatt ledarál vele bármit, aztmondja a typhoon szerinte jobb, bár mégse typhoon ja van.
Szóval akinek van, mondjon már róla valamit..
T1-es gépekkel több killt csinálok mint a Typhoonommal.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1537) lowzor


lowzor
veterán

Melyiket érdemes research-ölni kövi körben?

(#1538) Szőrös  válasza Dictator^ (#1536) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jó az csak kb mint az összes gépnél stockként nem mutatja meg az erejét , fullra kell fejleszteni és akkor már nagyon jó kis gép lesz belőle. Az angol hispano gépágyúk amúgy elég jók , fejlesztve jobb lőszerrel meg főkép.
Fullosan az emelkedése is nagyon jó , baromi erős a motorja és a sebessége is elég nagy.
A szerkezete is iszonyat erős és ezt kell kihasználni . Nagy magasságban ne vidd fordulóba úgy meghal , ha rád mennek akkor csak bólints le vele , gyűjts energiát aztán szépen húzd ki belőle. Nagyon sok gép vagy nem bírja ezt a sebességet vagy kiszedni nem tudják a zuhanásból és széttörnek a francba mert nem bírják az erőhatást.

szerk :mea culpa MK 1a-ban csak meggymagköpködők vannak , 1b-el kevertem nekem az van . A többi része viszont okés.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1539) Dictator^ válasza Szőrös  (#1538) üzenetére


Dictator^
veterán

Engine throttle nincs csak kifejlesztve még (igazából már a Spitfire Vb T3 is ki van tolva mellette, mert a Typhoon annyira nem jött be).
Hogy érted, hogy bólintsak le vele? Flapsot nyomjam be? Vagy mire gondolsz?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1540) Szőrös  válasza Dictator^ (#1539) üzenetére


Szőrös 
veterán

Neem , nem flaps, nyomd le az orrát . Vagyis zuhanj lefelé. :D
De csak akkor ha van elég magasságod és a seggedben vannak.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1541) D013


D013
aktív tag

6 gépet szedtem le, továbbra is P40-el...az egyik ráadást az Fw190 volt, arra kaptam az awardot. Ez a gép mostmár csak a p51-el lesz lecserélve :DD

[ Szerkesztve ]

(#1542) m3tr0


m3tr0
senior tag

Ezt a Hurricane Mk1-et mondhattátok volna előbb is...elég jól adja..elsőre 4 gépet úgy lőttem le vele ,hogy csak na. :DD
Máris jobb a kedvem. :DDD :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1543) K3NZO válasza m3tr0 (#1542) üzenetére


K3NZO
senior tag

Látod látod :) ? Én a B-17-el nem tudok betelni :D illetve mostmár a yer-2-vel.

Valami PH-s klánt összehozhatnánk nem? Vagy nem is tudom, hogy WT-ben ezek, hogyan is vannak? Még nem volt szerencsém együtt repülni veletek :(

"Per aspera ad astra"

(#1544) Szőrös  válasza K3NZO (#1543) üzenetére


Szőrös 
veterán

B-17 egy kib*szottcsíteropfeketlyuk. :D
Baromi masszív , nyeli a skulót rendesen a lövészeivel meg pillanatok alatt kilyuggat.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1545) K3NZO válasza Szőrös  (#1544) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ezért tetszik :D és már a B17-G is meglenne csak nincs rá pénzem :( még az sem lehet egy rossz szerkezet :D

"Per aspera ad astra"

(#1546) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Sziasztok!

Pár napja ismertem meg a játékot, és egyből beleszerettem. :) Egy ismerősöm játszott vele steamen gondoltam rázoomolok mi is ez és végül toltam bele 10 órát egyhuzamban.

A world of tanks kimaradt az életemből, jó ha pár kört láttam belőle de ez a repülős téma jobban átjön.

Kezdő vagyok még, alap repcsikkel szedem őket (ahogy tudom), kíváncsi leszek mennyire gyorsan fejlődök majd.

Bármilyen kezdőknek való tanácsot szívesen elfogadok, mit érdemes első körben kutatni melyikek a "legjobb" repülők ezen a szinten. Oroszokkal kezdtem most németeket fejlesztem a BF109ről sok jót hallottam.

Asszem megnézek pár tutorial videót, hogy jobban képben legyek.

Aki úgy gondolja hogy van ideje \ energiája kicsit oktatni az vegyen fel STEAM-en, sokat segítene. :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1547) wall2


wall2
tag

Nekem is ez a véleményem a játékról :) hihetetlen jó a grafikája :K kenterbe veri a konkurenciát minden téren. :D WOT most pihen nálam :DDD azt már untam egy kicsit :U ott nem lehet beszélni csapatmunkáról. War Thunder mindenekfelett. :C

[ Szerkesztve ]

(#1548) PAtr0n válasza Szőrös  (#1544) üzenetére


PAtr0n
addikt

Legalább van náluk is olyan gép amiért érdemes játszani. A vadászaik elég harmatosak (na jó az Airacobra, Kingcobra elég jók de a abban a tierben vannak jobbak), a B17 viszont ellensúlyozza minden nyűgjüket az tuti. :)

m3tr0:
Írtam én is, hogy ha Angolozol, akkor nyomjad a Hurricane meg Spit ágat, azokban nem fogsz csalódni, stock-ként se szarok ;)

ZS3NI:
Felvettelek steam-en, bár nekem még nem ott van telepítve a játék, később letöltöm oda. Van egy pár játékod :)
1 kis segítség a WT-hez:
Az offical oldalt olvasd gyakran, illetve az ott található magyar fórumon is sok segítség található.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1549) Szőrös  válasza PAtr0n (#1548) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nana , Hawk , Kittyhawk , Corsairek mind jók , Bearcat-et is dicsérik a Mustangról azt mondják hogy 1.37 óta ufo szóval vannak ott bőven jó vadászok csak nem dogfighterek . Ha úgy akarja valaki használni az nem fog menni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1550) K3NZO


K3NZO
senior tag

Ma sem tudok játszani a rossz kapcsolattól, kezd nagyon idegesíteni a dolog :(

"Per aspera ad astra"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.