Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Szőrös  válasza Dictator^ (#1650) üzenetére


Szőrös 
veterán

"jobb lesz a WoTnál,"

Ezt így kategorikusan nem lehet sem most sem később kijelenteni. Más lesz , nagyon.
Van akinek a wot jön be majd jobban van akinek ez.

Egyébként ha megnézed játékon belül alul van 3 fül abból az egyik aktív a másik kettő még nem...azt hiszem ezzel meg is válaszoltam a kérdésed . :)

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1652) Fel válasza Szőrös  (#1651) üzenetére


Fel
addikt

"Egyébként ha megnézed játékon belül alul van 3 fül abból az egyik aktív a másik kettő még nem..." - Az új GUI-ban már nincs ilyen.
Egyedül a legénységi ablakon van egy olyan dolog, hogy Air vehicles (balra alul), ami vagy csak simán emlékeztető, hogy egy repülő személyzetét vizsgáljuk, vagy pedig azt jelenti, hogy később, a különböző hadnemek osztoznak majd a crew slotokon.

(#1653) Szőrös  válasza Fel (#1652) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja tényleg a "csodás" 1.37 újabb okossága. :(((

Mindegy , egy kliens lesz nem külön mint a konkurenciánál.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1654) Dictator^


Dictator^
veterán

Realistic játékba, ketten üldöztünk egy srácot, majdnem kilöttem rá mindent, leszakadt a kerekem Hagiri A5M4-el, erre enyém lett a kill. Majd visszaút fele, a haverom lelőtt "mert loptam a killt".
Marha jó, hogy realisticbe is ilyen hülyék vannak.
Ketten kezdtük el lőni, kb ugyannynit löttünk rá.. de nem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1655) Fel válasza Dictator^ (#1654) üzenetére


Fel
addikt

Hülyék biza vannak mindenhol, a WT sem menekülhet előlük.. Engem is tegnap, vagy az előtt leszedett egy kis orosz gyökér, mert elloptam a killjét.. Szintén RB módban.. A Spitfirekéjével cirógatott egy B-17-et, de nem ment vele sokra. Én (Mustang Mk. I.) rázuhantam, felgyújtottam, valamit szétlőttem rajta, és mivel közel volt a földhöz, gyorsan le is esett. Azt hiszem a kör bukta lett..

torz on borz: Igazából, nem nagy veszteség. Mivel eddig is csak fölöslegesen voltak ott, nem kár érte. Majd, ha lesznek földik, akkor visszakerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#1656) D013


D013
aktív tag

Kezdem megszeretni a p-47-eket, bár nem fordulnak jól, az erős motor és a jó fegyverzet miatt egyre jobban érzem milyen csatákba, milyen magasságból kell belemenni. Tetszik hogy nem esnek le egy könnyen, a motor kirángatja egy pillanat alatt a alacsony sebességből. Más kérdés hogy a németeknél már bekerülök tier IV-es meccsekbe, és nem élvezem...mindenkinek minden 1 hit, nehéz érvényesülni....nem tudom ezekkel + p40 helyett p51, mennyire lesz esélyem. :(

(#1657) Dictator^ válasza Szőrös  (#1651) üzenetére


Dictator^
veterán

Játékon belül a menübe? Vagy maga már egy csatába?
Mert nem találok sem aktív, sem inaktív füleket.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1658) Szőrös  válasza Dictator^ (#1657) üzenetére


Szőrös 
veterán

Már nincs ott , változott az UI . De írtam hogy 1 kliensben van az egész.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1659) Dictator^ válasza Szőrös  (#1658) üzenetére


Dictator^
veterán

De egy pályán is? Mert fórumokba mindenki irja, hogy lehetetlen lenne balancolni, és nem lesz egy gamebe a 3 (repülő, hajó, tank).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1660) Szőrös  válasza Dictator^ (#1659) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mit lehetetlen balancolni ?

AB mód van most csak és igen egy pályán vannak , pontosabban a harckocsik egy nagyobb map kisebb jól kidolgozott részén vannak de nincsenek elkülönítve a repcsiktől.
NEM , NEM OP-ok a repcsik ! Már most van egy halom videó ahol látni hogy kapják ki őket flak-el..meg mással is.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1661) Fel válasza Dictator^ (#1659) üzenetére


Fel
addikt

YT egyveleg: [link]. Van pár egészen friss videó is (nemrég csökkentettek az NDA szigorán).

(#1662) Malibutomi válasza Fel (#1661) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jó az első videó
Rögtön elmondja, hogy nem lesznek OP-ok a repcsik, mert nem jelennek meg pirossal az enemy tankok.
Azt figyeli a Stuka, hogy hol lát friendly tankot harcolni, és úgy találja meg kit bombázzon.

(#1663) Revolit válasza Malibutomi (#1662) üzenetére


Revolit
senior tag

Engem az lepett meg (lehet már mindenki tudja rajtam kívül, de én annyira nem követtem tankos részét, bár én is várom azért :) ), hogy egy "helyre" kerülnek a tankok meg a repcsik is. Tehát nem lesz külön crew tankoknak. Így már azért lehet nem lesz elég a csak silver lionokkal megvehető hely :P

(#1664) Szőrös  válasza Revolit (#1663) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Tehát nem lesz külön crew tankoknak"

Ez ki mondta ? Csak azért mert hülyeség.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1665) Cseri0058


Cseri0058
őstag

kezdek belejönni :)

(#1666) Szőrös  válasza Cseri0058 (#1665) üzenetére


Szőrös 
veterán

mehh nem szóltam benéztem :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1667) JackFeryll válasza Cseri0058 (#1665) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nekem a rekordom talán 25 volt egy géppel. (csak nagyrészt botok voltak :DDD)

(#1668) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Mennyi a maximális garázshely amit egy nemzethez lehet vásárolni?

(#1669) PAtr0n válasza JackFeryll (#1667) üzenetére


PAtr0n
addikt

Azok elég bangák szegények. Komolyan, mintha sétarepülésen lennének huggyos nyugdíjasokkaI. Ingyen frag :D

Cseri:
Szép eredmény! Mostanában én is ritkán kapok 1500 csillagocska/kör alatt. :) Mondjuk nekem a rekordom 12 gép/kör. RB-ben meg 2 :)

Malibutomi:
Jaja, nem lesz könnyű dolguk a madárkáknak, eléggé kiszolgáltatottak lesznek az enemy AA tűzzel szemben, mert eléggé meg kell közelíteniük a célt mielőtt meglátnák azt. Remélem tényleg nagyon jól kidolgozott rendszer lesz a vegyes csata (is). Megjelenés után pár hétig tuti ontják majd a patch-eket, az lesz ám az igazi bétateszt :D
Ja és kíváncsi leszek mennyire komolyan számoltak a hirtelen megnövekedő szerver terhelésekkel, a WoT-os táborból tuti nagyon sokan ránéznek majd, az pedig nem kevés játékos... Nekem kicsit rosszak a a megérzéseim, mert még mostanában is küzdenek szerver problémákkal.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1670) PAtr0n válasza lnk (#1668) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szia!

8/náció. De hogy tisztában legyél ez nem WoT, tehát nem garázshelyet veszel, hanem legénységet, akiket az adott slotra betett új gépre mindig át kell képezni (valamennyi ezüstért cserébe). Persze az elősző repcsit nem felejtik el, tehát ha visszaülteted őket, nem kell már fizetni érte.
Ha jól emlékszem az első 5 hely ezüstért vásárolható, a maradék 3 meg aranyból (aranysas)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1671) lnk válasza PAtr0n (#1670) üzenetére


lnk
aktív tag

Köszönöm a választ

Már hat van lehet beruházom egy kis pénzel és 8 ra bővítem bár az esetek többségében a 6 is elég :)

(#1672) PAtr0n válasza lnk (#1671) üzenetére


PAtr0n
addikt

AB módhóz bőven elég, RB-be meg SB-be meg úgy is csak 1 gépet vihetsz. Ilyen szempontból is sokkal pénztárca barátabb ez a játék mint a konkurens...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1673) Fel válasza PAtr0n (#1670) üzenetére


Fel
addikt

"8/náció." - Ezt ki mondta? Szerintem semmi korlát nincs, vehetsz amennyit a pénztárcád megendeg, csak ugye egyre többért és többért.

(#1674) PAtr0n válasza Fel (#1673) üzenetére


PAtr0n
addikt

Kell hogy legyen korlát, több fórumban olvastam, bár amióta kijött a 1.37 lehet változtattak ezen is, próbálok utánajárni de addig is:
Ugyan közel 7 hónapos post, de ezt találtam:
"We can also add 6 more crew slots to our 3 starting slots, cost for additional slot is 10k lions for the 4th, then 50k lions, 200 eagles, 500 eagles, 1200 eagles and finally 1800 eagles for the 9th slots."

Annyiban tévedtem, hogy a meglévő 3 mellé, még 6-ot lehet, nem pedig 5-öt.

Szerk:
Szert lehet tenni a 10. helyre is, elmondja a srác, hogyan: Youtube

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1675) ETOM


ETOM
addikt

Nagyon tetszik ma kipróbálom csak elég lassan tölt néha.

(#1676) wall2


wall2
tag

Jó kis játék nagyon :K csak egy baj van vele :D miért lövik le az embert a saját csapattársát. :F

(#1677) PAtr0n válasza wall2 (#1676) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én nem találkozok túl gyakran egymást lelövöldöző csapattárssal, persze az már gyakran előfordul, hogy üldözvén egy enemy-t, kapok hátulról a csapattárstól, mert meg van őrülve, hogy övé legyen a kill.
Az összeütközések viszont minden napra kijárnak, és sajnos a kezdők többsége nem is akar kitérni, inkább addig soroz szemből amíg össze nem ütközik.

ETOM:
Úgy érted lassan tesz be pályára? Igen a várakozási idők néha kicsit hosszúak, de szerintem bőven ki lehet bírni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1678) ETOM válasza PAtr0n (#1677) üzenetére


ETOM
addikt

Jah nem bocsi hülyén írtam. A játék letöltési sebessége ingadozott, de mostanra lejött meg csináltam a tutorialokat és mentem két online meccset. Nekem nagyon bejön csak gyakorolnom kell sokat elég béna voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1679) mikron


mikron
tag

Nagyon megérte ezzel a játékkal kezdenem. :U A másikkal össze sem kell hasonlítani, kenterbe veri minden téren.Nagyon kíváncsi leszek milyen lesz élesben a tankos része, de 1000% a wot-ot is elbújhat mögötte. :DDD

(#1680) PAtr0n válasza mikron (#1679) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ha a WoWP-ra gondolsz, akkor nincs is miről beszélni, melyik jobb. Mind hangulat, mind grafika, mind összetettség terén. Viszont a WoT már kemény dió, mert tegyük fel, hiába lesz nekünk tankos WT, teljesen más játékmenetet kíván a 2 játék. Aki sunnyogni szeret (spotrendszer), bejön neki a könnyebben számolható HP rendszer, és az eléggé befolyásolható célzási rendszer, az úgy is marad a WoT-nál. Tehát így kijelenteni, hogy melyik jobb, nagyon szubjektív. És ez így van rendjén, majd szépen szét oszlik a 2 tábor, szép is lenne ha a sok WoT-os hirtelen WT-zni kezdene.

ETOM:
Sok mindent kitaglaltunk itt az utóbbi 1-2 hónapban, érdemes visszaolvasni, sok dolgot tanulhatsz :) De majd úgy is lesznek kérdések :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1681) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Olyan genyó vagyok :)
Bementem az I-es szintre a ruszki gépekkel :DDD A 12 kill után irtak már a team-ben hogy easy tom easy :)

(#1682) Revolit válasza Malibutomi (#1681) üzenetére


Revolit
senior tag

Én is ezt szoktam, ha unom hogy tier 2-3-ban sz*r vagyok ;]
Chaika pont tegnap kapta meg mark of destinctiont :D

(#1683) PAtr0n válasza Malibutomi (#1681) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem ér, kis sunyi vagy, ha bemegyek én is a csajkákkal, szét alázom a mezőnyt :D
De az az érdekes, hogy azokat a csatákat élvezem én is a legjobban. Még most is, amikor a Brit Nimrod, meg Fury-kal nyomom, hogy húzzam az angol ágat. Egy fosok a Chaika-hoz képest, na meg az összes náció gépe az hozzájuk képest (talán még a HE-51 jó).
Én nem értem ez a I15-öt. Előbb forr fel a géppuska a folyamatos tüzeléstől minthogy kifoggyon a golyó, lefordulom még a japó Ki-10-eseket is, és sokat bír a bódé. Hát mi, ha nem OP a Chaika? :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1684) JackFeryll válasza Malibutomi (#1681) üzenetére


JackFeryll
őstag

Pedig a Sealclubbing elkerülése végett magasabb tierbe kéne rakjon.

Amúgy az 1.37 óta valahogy kiegyensúlyozottabb lett a játék. Most, hogy összekapták a játékosok legnagyobb részét egy tierbe (III) már sokkal ritkábbak a 8-12 körüli killek egy csata alatt.

(#1685) PAtr0n válasza JackFeryll (#1684) üzenetére


PAtr0n
addikt

T1-es csatában még mindig kirívóan sok a kill. De ahogy írod T2-3-ban (és afelett) már nem nagyon lehet tarolni, kicsit jobban ellensúlyoz az MM.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1686) Malibutomi válasza PAtr0n (#1683) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem csak egy chaika van, a többi a reserve gépek. :)

(#1687) PAtr0n válasza Malibutomi (#1686) üzenetére


PAtr0n
addikt

I-15, kábé ugyanaz mint a csajka (I-153P). A lényeg, hogy tarolnak mindannyian :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1688) Revolit válasza JackFeryll (#1684) üzenetére


Revolit
senior tag

Engem tier1.5-be rak. Így hívom ami 1.7-es aircraft erőtől kezdődnek :DDD
Szóval van a reserve-eknek az a sima pálya ahol még sehol csak egy dombocska sem. Na engem oda nem rak be a Chaikával, pedig az 1.3-as. Berak simán az 1.7-ek megakkor már ugye 2.0 és még fölötte közé... még spitfire ellen is mentem már. Pedig ilyenkor nekem is csak reserve meg az I15+chaika, utóbbi kettő 1.3-as

(#1689) Dictator^ válasza Malibutomi (#1681) üzenetére


Dictator^
veterán

Én hiába megyek I-es gépekkel 75%-ban T3-at kapok ellenfélnek. WTF.
Tudom battle raiting, meg ezek. . .

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1690) JackFeryll válasza Dictator^ (#1689) üzenetére


JackFeryll
őstag

T2-ben sem tudok játszani mert állandóan T3-as ellenfeleket kapok akkor meg már mehetek a 3-asokkal is :)

(#1691) Dictator^ válasza JackFeryll (#1690) üzenetére


Dictator^
veterán

T2-vel jópár T3-at meglehet fogni, de általába T3 ha véletlen rámlát mármint a T1-esemre, akkor instant halott vagyok.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1692) Dictator^


Dictator^
veterán

1 óra, 25perce nem nyertem egy gamet se, nem tudtam le 4x-ezni egyik nemzetet sem.
Általába olyan szinten kikapunk, hogy az első 3 perc után ki is léphetnék.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1693) Dictator^


Dictator^
veterán

Hogy tudom megnézni ki kitt lőtt le? Visszanézni az elmúlt 30mp-et.
Leszálltam, crasheltem, de javítottak, mert közbe elfoglaltuk A-t.
Srác ragel, hogy mondta, HOGY Ő Foglalja, majd miközbe javítottak, félrenéztem és csak azt látom, hogy valami kék csapattárs kilőtt.
Beültem egy gépbe, de mire betöltött már nem volt ott.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1694) Szőrös  válasza Dictator^ (#1693) üzenetére


Szőrös 
veterán

replay-t visszanézed itt kiírja .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1695) Revolit válasza Szőrös  (#1694) üzenetére


Revolit
senior tag

Igen de játékon belül egyből nem lehet? Ez engem is érdekelne, kérdeztem is egyszer játék közben, hogy logot nem-e tudom visszanézni, erre az volt a válasz, hogy használjam a c-t...

(#1696) Dictator^ válasza Szőrös  (#1694) üzenetére


Dictator^
veterán

Csak aztírja, hogy ki kit lőtt le.
Én viszont crasheltem, tehát eleve a gépem már nem számított célpontnak (ugy vette, hogy kilőttek) ki lehettem feketitve, és javítás alatt áltam, így nem írta ki ki lőtt ki végül, csak látom, hogy a csapattárs lő, és elrepül felettem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1697) ETOM


ETOM
addikt

Most jön egy noob kérdés, hogy lehet 3-nál több gépem? :B

(#1698) JackFeryll válasza ETOM (#1697) üzenetére


JackFeryll
őstag

Vásárolsz ezüstért több helyet aztán aranyért aztán a meghívottakért is jár valameddig azt hiszem.

(#1699) ETOM válasza JackFeryll (#1698) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi szépen sikerült is venni egy helyet :R

(#1700) Szőrös  válasza Dictator^ (#1696) üzenetére


Szőrös 
veterán

replay-ben tudsz váltogatni a gépek között is így meg tudod nézni ki és hogyan lőtt ki.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.