Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Rathrol válasza Stauffenberg (#750) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Engem meg alig lőnek meg de olyan kárt okoznak hogy leáll a motor, a szárnyam olyan mértékben megsérül hogy neki csapódok a hegynek, holott én bele nyomom az egész tárat hit/critical sebbzéseket prodokukálok, és mégis tudja vezetni hogy ne zuhanjon le, mi ez fekete mágia?:O

[ Szerkesztve ]

(#752) Reaper válasza Stauffenberg (#750) üzenetére


Reaper
őstag

Ma én lényegében csak bombázóval megyek aminek van 3 tornya, benne 3 lövész. Volt valami 300 sasom, így vettem nekik xp-t, hogy minden toronyban legyen lövész, mert bosszantott, hogy csak alulra tudok lőni. Na most volt egy olyan csatám, ahol alacsonyan repülve bombáztam a tankokat, és közben kaptam a kill asisteket az ellenséges vadászgépekre. Persze kilőtték az üzemanyag tankomat, és mire visszaértem a repterünkről, addigra már vége is volt a csatának, de jó móka volt berepülni a kicsik közé ezzel a tankkal ami mindenfelé szórja a golyókat :)

(#753) Stauffenberg válasza Rathrol (#751) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem nincs bajom azzal ha súlyos modul sebzéseket okoznak, csak az bosszant fel, hogy az arcade meg historical tele van olyanokkal akik egérrel játszanak, őket lerázni ha rád ragadnak mondjuk a lehetetlennel egyenlő (jó mondjuk ez fordítva is igaz, de ez csak annyit jelent, hogy te is egy idegesítő seggdugasz vagy az ellenfeled szemében). Ha nem az első lövéssel szednek szét, akkor is pillanatok alatt ledarálnak, teljesen mindegy milyen lerázó manővert dobsz be. A Full Real meg azért bosszantó, mert eleve mindig kicsi létszámmal indul és sokan már a felszállásnál meghalnak. A legtöbb csatám ebben a játékmódban baromi unalmas, mert alig pár játékos kergeti egymást egy hatalmas légtérben.

Már várom a tankokat a játékba. Bár nagyon szeretem a repülést, de a szimulátoros múltammal nem tudok nyugovóra térni afelett, hogy egérrel mennyire dedós szintű az irányítás és ez aktívan kihat a játékmenetre, pont amiatt, mert a légiharcnak az égvilágon semmi értelme. Egyszerűbb lenne ha a játék kiírná, hogy: "Hé haver, valaki rád ragadt, feladod a játékot? Nyomd meg az Alt+F4-et ha igen!" és akkor nem kell nyűglődni azon, hogy megpróbálod lerázni Gipsz Jakabot aki 30 perc repülési tapasztalattal ász pilótaként lohol a seggedben, mert a számítógép csinál helyette mindent.

(#754) Reaper válasza Stauffenberg (#753) üzenetére


Reaper
őstag

Gipsz Jakabék ellen nekem a jó öreg BF2142 trükk majdnem mindig bejön, alacsony repülés, szinte érintve a fákat, zuhanó repülés végén felkapva, esetleg kanyonban cikázás. Abszolúte kezdő vagyok jómagam is, és szivattak már meg így, de nekem is sikerült már így leráznom ellent. Bár lehet csak szerencsém volt :)

(#755) Stauffenberg válasza Reaper (#754) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez talán működik arcade módban ahol mindenki 100-200 méter magasan bohóckodik duplafedelű gépekkel, ráadásul olyan kis kaliberűek a géppuskák, hogy simán átmennek a fa-vászon gépeken rombolás helyett. De nem túl szerencsés nagyobb erejű gépekkel ilyen magasságban manőverezni. Főleg nem olyan géppel ami manőverezés közben hajlamos extrém gyorsan magasságot veszíteni (pl: LaGG sorozat). Na meg ahol már a lőszer javadalmazás is azt jelenti, hogy másodpercenként 3 kg-nál is több ólom hagyja el a gépet már rendszerint nincs túl sok időd manőverezni. Bekapsz egy sorozatot és az utolsó csavarig széthullasz.

Ezért lenne kritikus, hogy például át tudod-e verni az ellenfeled, mert ha mindenki botkormánnyal nyomul, akkor elég csak egyetlen rossz mozdulat az ellenféltől és már kiszabadulsz a karmaiból, de egérrel tök más a helyzet, azon nem nagyon van mit elrontani, aki egy kurzort rajtad tud tartani, az úgy tud rátapadni a seggedre, mintha hozzád lenne kötözve.

Na mindegy, azért én az esetek többségében élvezem a játékot. Csak akkor jövök ide nyafogni mikor végképp kiborít (olyan 1-2 óránként, akkor ököllel rávágok az Alt+F4 kombinációra). :D

(#756) Reaper válasza Stauffenberg (#755) üzenetére


Reaper
őstag

Igen én egyelőre csak arcade módban repkedek, és csak hébe-hóba kapok bele HB csatákba.
Holnap kölcsön fogom kérni egy ismerősöm joystickját, hogy kipróbáljam, mert jelenleg a bill+egér kombó valahogy annyira nem az igazi, bár az is lehet, hogy gyakorlással jó lesz az, vagy csak nem az igazi a sensitivity beállítás amikkel próbálkozom.

(#757) Stauffenberg válasza Reaper (#756) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Úgyis az egérnél fogsz kikötni. A joystick esetében neked kell vezérelned az összes vezérsíkot, míg egér esetében csak gondolnod kell egy irányra és a számítógép mindent megcsinál helyetted. Ezért tartom úgy, hogy sokkal jobb lenne nem arcade/historical/full real kategóriákra bontani a játékot, hanem az egyik az egérrel repkedős a másik meg a joystick-ot használók játékmódja lenne.

Az arcade mód meg a legsötétebb idióták gyűjtőhelye. Érdemes gyorsan elkezdeni historicalban játszani. Az előbb nyomtam egy arcade kört és az egy dolog, hogy abszolút csak én, csak egyedül, csak kizárólagosan egyedül én használtam a chatet illetve a beépített parancsokat (érdemi reakció nulla, semmi, pont ahogy a World of Tanksben már megszoktam), de az már nagyon gáz, hogy már csak 1 db ellenséges tank maradt, azt kellett volna leszedni, de az én gépem erre alkalmatlan volt, meg egyébként is a légi harccal voltam elfoglalva. Nekünk még volt 14 db földi egységünk, amit lassan lecsipegetett az ellenség, mert egyik bombázónk, Stukánk vagy nagyobb tűzerejű vadászunk nem volt képes leszedni az utolsó tankot.

Jó volt látni az eredményjelzőn, hogy a kék csík még félig van, a pirosból meg alig látszik valami, majd innen kikapni... :)

De az is jó mikor repteret kell foglalni és fogynak a ticketek. Az ezt megelőző kör 4,5 perc alatt ért véget, mert mindhárom repteret az első mozdulattal elfoglalta az ellenség és rajtam kívül senki sem próbált foglalni. Négy géppel léptem a csatába és mindegyik ráment a próbálkozásra hogy repteret foglaljak.

Az arcade mód borzasztóbb mint a World of Tanks, ami nagy szó ha tudjuk, hogy a WoT a világ szobapáfrányainak gyűjtőhelye.

(#758) PAtr0n válasza Stauffenberg (#757) üzenetére


PAtr0n
addikt

" már csak 1 db ellenséges tank maradt, azt kellett volna leszedni, de az én gépem erre alkalmatlan volt"

Alkalmatlan? Hacsak nem papírból van. Hát mire valók a kamikazék? :D
Én már fejeztem így be pályát, ha azt pont látta az ellen, biztos szórta rám az átkot, hogy hogy a fenébe lehet ilyen undorítóan nyerni. Ja és bombázóval csináltam, hogy jó kövér legyen a lúd :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#759) donmackó válasza PAtr0n (#758) üzenetére


donmackó
őstag

Még egy biplane is képes egy tankot kiütni kamikázéval.Én is szoktam alkalmazni,főleg ha lelőnek és még oda tudom irányítani a gépet.

Release the cable hounds!

(#760) Djuree válasza Stauffenberg (#753) üzenetére


Djuree
félisten

akkor meg mi a fenéért nem mész vissza szimezni? :U nem értem miért szivatod magad ha nem tetszik így a dolog. mazochista vagy? ott van a régi eurofighter-2000, csak a felszálláshoz egy 200 oldalas könyv kellett, nem tudom ki az a beteg aki ezt igényli, biztos nincs az életében elég problémája, megoldani valója, dolga hogy még erre is legyen ideje. engem nem érdekel a sim, nekem az arcade mód egérrel! teljesen megfelel, 1 óra kikapcsolódásnak bőven jó, több meg nem kell belőle, untig elég...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#761) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Mondjuk az tényleg vicces, hogy a menetek 50%-ában kapok medált a legtöbb földi célpontért, és ellenük a legkeményebb gépem egy Hurricane kemény két bombával...

(#762) Stauffenberg válasza Djuree (#760) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem állítottam, hogy nem játszom mellette szimulátorokkal. Csak néha kell a könnyedebb szórakozás is, erre jó a WT, kiváló hangulata van, de néha nagyon felnyomja az agyvizem.

Én biztosan nem tettem volna ennyire könnyűvé az egérrel való irányítást, hagytam volna valamennyi manuális vezérlést is. Mondjuk ha legalább a vízszintes vezérsíkokat neked kellene irányítani (és ez még nem túl bonyolult billanytűzetről sem), akkor lenne esélyed arra, hogy lerázd az üldöződ, de fordítva sem lenne még túl nehéz üldözőbe venni valakit.

A kitérő manőverezés lényege a blöff és el kell érned, hogy az üldöződ hibázzon. Na az egérrel irányítás ezt a hibafaktort iktatja ki teljesen.

Játszottam már számos arcade repülős játékkal és láttam nem egyszer olyat, hogy billentyűzetről vagy gamepad-ről is jól irányítható volt. Neked kellett irányítani majdnem az összes vezérsíkot, nagyon egyszerű volt, bárki 2 perc alatt megtanulja. És mégsem kellett hozzá, hogy csak egy egeret rángass és mindent csináljon a számítógép helyetted.

Mindegy, ez csak egy személyes vélemény. Ettől függetlenül csípem a WT-t, csak néha nem bírom megállni, hogy átkozzam az irányítást mely pont a légi harc lényegétől és legizgalmasabb részétől fosztja meg a játékosokat.

(#763) Rathrol válasza Stauffenberg (#762) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Gondolom azért mert egy mezei siemka is legyen sikerélménye! Így csalogatva a legtöbb embert a játékba, én kimondottan örülök neki, mert én pont ettől tartottam az elején hogy biztos nehéz lesz bill+egér kombóval irányítani (meg akinek van komoly joystick az aprít majd), ezért se töltöttem le jó darabig, aztán youtube hallottam hogy milyen pofon egyszerű, nah akkor vágtam bele...Mondjuk én soha nem voltam oda a légi harcért, de ez valamennyire megfogott, csak két dolog zavar a játékban, géppuskások gyorsan hallnak meg a bombázóban...és nincs csapatjáték, bár a wot is el lehet mondani ezt.

[ Szerkesztve ]

(#764) Angel1981 válasza Fel (#731) üzenetére


Angel1981
veterán

"De az is biztos, hogy nem kell WoT féle tanközönre számítani, mivel sokkal szűkebb, szorosabb keretet szabnak a gaijin-nél. Időben a koreai háborúig mennek, míg "papír" gépek nem valószínű, hogy lesznek."

Most nem szidni akarom a WoT-t, de ez nekem egy szimpatikus húzás!
Kevesebb tank, de jobban kidolgozva, és kiegyensúlyozva! :R
(Mondjuk kérdés mi lesz majd 2-3 év múlva, lehet akkor már ott is feladják ezt az elvet, és 500 tank közül válogathatunk. :D).

(#765) Angel1981


Angel1981
veterán

Arról tudni valamit, hogy a WT-ben hogy fognak állni az anyagiak?
Egyszer kell megvenni / havidíj / WoT-s rendszer / stb?

(#766) Djuree válasza Angel1981 (#765) üzenetére


Djuree
félisten

ua. mint a wot. ingyenes és vehetsz prémet, prém tankokat stb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#767) DonElvis


DonElvis
tag

Sziasztok,

Bombázó köteléket (5-6 gép) össze lehet hozni valahogy? Vagy csak sorsolás alapján, random lehet egy-egy játékba belépni? Új vagyok, én is a "másik"-ról szoktam át a WT-re.

Üdv:
Don

Ami nem számít, az nem érdekel

(#768) Angel1981 válasza Djuree (#766) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi szépen!

Újabb kérdés; valahol olvastam, hogy van benne single player mód is, valóban így van?
Ha igen, az milyen?

(#769) Djuree válasza Angel1981 (#768) üzenetére


Djuree
félisten

asszem 2 kampány van, de pénzért lehet megvenni. pont tegnap vettem meg a steam packot, 20+ ojró volt. 2 kampány, 2 prem repcsi, 1 hónap prem, 1700 aranysas. de még nem kezdtem el őket. remélem megérte.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#770) Szőrös  válasza DonElvis (#767) üzenetére


Szőrös 
veterán

Lehet squadot csinálni így többen is tudtok egy csatába menni. Azt hiszem prém nélkül 4 fős lehet de ebben nem vagyok biztos.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#771) Angel1981 válasza Djuree (#769) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi! :R

Követni fogom ezt a fórumot is, érdekel a WT!

(#772) Stauffenberg válasza Rathrol (#763) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem semmi bajom azzal, hogy tök könnyen irányítható, bárki azonnal elérhet sikereket, stb. Csak a War Thunder egy kicsit identitás zavaros, mert vegyíti a szimulátoros elemeket az arcade elemekkel. Ez még nem lenne baj, csak szerintem egy kicsit rossz arányú a keverék.

Ha már ennyire nagyon nagyon nagyon nagyon fapadosan árkádos az irányítás, akkor a sérülési modellnek is le kéne ezt követnie, mert a kettő együtt egy kicsit felemás. Mintha a World of Tanks-ben nem HP lenne, hanem csak egyetlen találat kellene ami átüti a páncélt. Vagy ugyancsak a WoT-ban ha kilőnének egy legénységi tagot, akkor a tanknak az a része végérvényesen megbénul (pl: többé nincs töltés, többé nincs irányítás, többé nincs parancsnok aki kiadhatná a tűzparancsot, stb). Ha ezek lennének ott, akkor bizonyára ott is joggal várnák el, hogy vagy ne így működjön vagy a célzási rendszert dolgozzák úgy át, hogy az ellenfelednek legyen esélye védekezni.

Ha most a War Thunder rendszerét ültetnénk át a WoT-ba az kb azt jelentené, hogy aki a célkeresztedbe kerül, az jobb ha ott rögtön elkezd azon gondolkozni, hogy melyik legyen a következő tank amivel próbálkozik.

BTW, ettől függetlenül még mindig inkább szeretem mint nem szeretem. :) Meg még mindig sokkal több pozitívumot tudok mondani ami a War Thunder mellett szól. Nekem tényleg csak ez az egy apróság a bajom, minden más fasza.

[ Szerkesztve ]

(#773) Szőrös  válasza Stauffenberg (#772) üzenetére


Szőrös 
veterán

A DM azért követi ám az aktuális játék módot mert AB-ban egy csűrőlap crit nem számít annyira mint FRB-ben . Előbbinél azért még lazán el lehet úgy repkedni, utóbbiban meg gyk jobb ha kiugrasz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#774) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hát kipróbáltam a facetracknoirt egyszer, semmi extra, adtam neki még egy esélyt, ott is arra gondoltam, semmi extra, csak a felirat tünt fel, 7X air kill streak....szóval mégiscsak ér valamit :)
Nem vagyok egy sztár pilóta, csak katuár módon puttyogtatok, de nem hiszem hogy valaha kaptam 39.000xp-t egy menetért.

(#775) Djuree válasza Malibutomi (#774) üzenetére


Djuree
félisten

én pont ma reggel mentem egy 6 killes kört, de kikaptunk, pedig 5x xp-vel ez durva lett vna. bár így se lett rossz, de az lett vna a nagy zsákolás.
mi ez a rendszer mit írsz?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#776) Malibutomi válasza Djuree (#775) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Facetracknoir? Olyan mint a trackir, csak arcfelismerésesel müködik sima webcammal. Nyilván nem olyan sima mint a hardveres cucc, de elég jól működik.

(#777) Djuree válasza Malibutomi (#776) üzenetére


Djuree
félisten

lehet be kéne szereznem egy webcam-et, már régóta akarok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#778) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Nah már annyira benne vagyok a játékban és tetszik, hogy megfordult a fejembe hogy befizetek egy nem túl drága prém gépre. Szerintetek érdemes, vagy költsem valami hasznosabbra!?:D Már úgy értem hogy a játék ingyenes, csak nem tudom olyan e mint a WoT ha eléred a 9-10. szintet ott csak prém acc vagy prém járművel tudod fenntartani a nagyobb masinákat.

[ Szerkesztve ]

(#779) Malibutomi válasza Djuree (#777) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én előbányásztam egy kb 10 éves nonema akármit :)
Ha már veszel vegyél 60fps-est. :)

(#780) Szőrös  válasza Rathrol (#778) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jobbfajta prém gépet érdemes venni az mindig jól hozza a manit.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#781) DonElvis válasza Malibutomi (#774) üzenetére


DonElvis
tag

Szia,

Milyen webkamerád van? Laptop webkamerájával működne ez az arckövetés szerintred?
Nem találtam attól infót, hogy mit kell tudnia a webkamnak ahhoz, hogy működjön.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#782) Djuree válasza Malibutomi (#779) üzenetére


Djuree
félisten

max 5k-t költenék rá.
pl: [link]
jónak tűnik és gyönyörű is. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#783) Szőrös  válasza DonElvis (#781) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha tud 30 fps-t akkor az már elegendő hozzá Én egy MS VX-2000 alap webakmmal próbáltam és működött. Ez nem egy nagy szám kamera csak 1.3 megapixelt tud szóval ha ennél jobb akkor nyugodtan ess neki.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#784) Malibutomi válasza DonElvis (#781) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem egy tök gagyi régi, doboz aljából kukáztam és ezzel is megy. Egy jobbal gondolom jobb lenne.

(#782) Djuree

Sztem ez tökéletes

[ Szerkesztve ]

(#785) Rathrol válasza Szőrös  (#780) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Melyikre gondolsz? Német/orosz/japó gépei közül?

(#786) Szőrös  válasza Rathrol (#785) üzenetére


Szőrös 
veterán

Amelyik legjobban fekszik a stílusodnak. Olyan tier 6-7-re menj el mindegyikkel , próbálgasd melyikkel mész a legjobban és azt vedd meg.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#787) DonElvis válasza Malibutomi (#784) üzenetére


DonElvis
tag

Köszönöm a válaszokat,

Otthon kipróbálom a régi Asus notim webkamerájával, hátha.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#788) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, már az elején szívok a játékkal...
Launchert feltelepitettem de letöltés közben mindig lefagyasztja a gépet.. Egy óra után kb ilyen időközönként, mindig jobban terheli pocit elején csak 2-3% majd mikor már 20-25% körül tekeri lefagy.. Kapt egy restartot leellenőrzi fileokat és tölti tovább, majd egy óra múlva megint.. 5megás nettel eléggé könnyfakasztó 6 gigát letölteni.
Mi az istenért csinálhatja ezt?? :-/

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#789) erikke17 válasza erikke17 (#788) üzenetére


erikke17
őstag

Na bocsi a dupláért, de sikerült a szülés.. láttam hogy le lehet tölteni torrentel is igy hát nem haboztam letöltöttem azzal.
Nagyon szuper még csak az elején vagyok meg sok az összevisszaság mindenhol, de majd megtanulom aztán belejövök, hogy mi merre van mint WoT-ban :D WoT mellé kiváló lesz mikor ott 1000%-os szopás van randomfaktor végett.. :D Na meg amúgy is..

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#790) PAtr0n válasza erikke17 (#789) üzenetére


PAtr0n
addikt

Üdv nálunk!

Egy kicsit mostanság én is hanyagolom a WoT-ot, egyszerűen 8.8 óta folyamatosan agyhalott csapatba dob, ha már 40%-os a napom akkor örülök. Lehetek én a tank ász, ha még így is veszítünk.
A WoT-ba szó szerint idegbeteg leszek, a WT-ben max 1-2 kurv*anyádat eresztek el :)
Már mindenki a tankos részét várja, ha minden jól megy fél év és nyomhatjuk, a WoT meg felkötheti a gatyát. Remélem nem kap több golden dzsojsztikkot, már rég nem érdemli meg sajnos.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#791) Djuree válasza erikke17 (#789) üzenetére


Djuree
félisten

én már meguntam a wot-ot, lényegében mindent elértem benne amit lehet. van egy rakás t10-es gépem, újat már nem mutat a játék, majd pár pöcs után visszanézek. pedig még premem is van...várom a wt tankos részét...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#792) Wans válasza PAtr0n (#790) üzenetére


Wans
aktív tag

nem lesz fél év, ha jól tudom pont mához egy hónapra jön. (remélem nem tévedek) :K

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#793) Djuree válasza Wans (#792) üzenetére


Djuree
félisten

úgyvan!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#794) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Én nagyon nem vagyok kibékülve a csata utáni xp osztással!Ha bombázóval megyek és a földi egységeket kell kiszedni és nem az ellenséges repülőkre megyek,kiszedek egy csomó földi egységet nagyban hozzjárulok a győzelemhez!
Akkor miért kap több xp-t az aki csak repülőket szed le és fele annyit mint én!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#795) Szőrös  válasza Flayer (#794) üzenetére


Szőrös 
veterán

Akkor valamit nagyon nem jól csinálsz, bombázással lehet a legtöbb xp-t összeszedni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#796) Reaper válasza Szőrös  (#795) üzenetére


Reaper
őstag

Pláne amikor berepül az ember a vadászgépek közé egy zuhanó bombázással, és miközben szórom a bombákat, a géppuskásaim is serényen végzik a dolgukat :) A legtöbb kill-asistem bombázóval van.

(#797) Flayer válasza Reaper (#796) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Igen csak mivel az angol legelső elérhető bombázó van 2 fighter ami jó1 pillanat alatt szétkap még,tehát nem keresem a tömeget még!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#798) Reaper válasza Flayer (#797) üzenetére


Reaper
őstag

Hali :)
Azt azért nézd meg, hogy minden lövész állásban legyen embered, én pl volt, hogy beújítottam az első nagyobb bombázót, és csak néztem, hogy miért csak egy löveg működik, hát mert abban volt csak ember a 3ból. Persze egy jobb vadászpilóta így is leszed egy pillanat alatt, de úgyis csak rövid ideig érdemes lenni a sűrűjében.

[ Szerkesztve ]

(#799) Stauffenberg válasza Flayer (#797) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Milyen bombázókat használsz? Ha el akarod kerülni a tumultust, akkor ne zuhanóbombázót reptess. Azok az angol bombázók nem rosszak, gyűjts magasságot és 5000 méteren már nem fognak zaklatni a vadászok, mert egyik sem elég kitartó hozzá, hogy felmásszon erre a szintre egy kétes kimenetelű párharc miatt, helyette földközelben marad és gyepálja a többi vadászt. Itt esetleg az időjárás szúrhat ki veled ha esetleg sűrű felhőzet takarja a célpontokat.

Egy-egy apró célpontra nem érdemes bombát dobni, inkább teljes menetoszlopokat szórj meg. Nálam megesik sűrűn, hogy ledobok hat bombát egy menetoszlopra és mind a hat betalál. Ezt eljátszod még kétszer, aztán ráfordulsz az ellenséges reptérre, azt is abajgatod kicsit és rögtön pörög majd az XP és a pénz. :)

(#800) Flayer


Flayer
senior tag

Ismét Üdv!

GrimReaper:
Igen arra figyeltem mivel nekem még csak 2 torony van lő mindkettő!

Stauffenberg:
Akkor tényleg user error van nálam én mindig zuhanó bombázást használtam!
Köszönöm all!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.