Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) JackFeryll válasza Dictator^ (#1799) üzenetére


JackFeryll
őstag

Stamina szerintem erről is szól.

(#1802) ETOM


ETOM
addikt

Valamit érdemes lejebb venni amitől annyira nem romlik graf? Így 30-60 között van FPS bár inkább 30-hoz közelít legtöbbször.

4850 1gigás a kártya gpu limit van 99%-n pörög.

(#1803) erikke17 válasza ETOM (#1802) üzenetére


erikke17
őstag

Rendert próbáld meg dx11-re tenni, Antistropyt meg 8x-ra próbáld :)

Szerk: Hoppá asszem HD48**-on nincs dx11 csak 10.1 :S De azért tégy egy próbát vele :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1804) PAtr0n válasza erikke17 (#1803) üzenetére


PAtr0n
addikt

Azok a kártyák valóban nem tudják a DX11-et, de érdemes átkapcsolni, mert hoz pár fps gyorsulást a DX11 render.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1805) ETOM válasza erikke17 (#1803) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi átraktam. :R

(#1806) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Jó már a dx11 render? Mikor kijött nekem mindíg fagyott, azóta nem raktam át, hanem dx9-en nyomom

(#1807) wall2


wall2
tag

Ennyi marhát :DDD nem tud lelőni erre beleszáll az emberbe. :D

(#1808) JackFeryll válasza wall2 (#1807) üzenetére


JackFeryll
őstag

AB ? 10 gép mellett simán megéri :D

(#1809) Revolit válasza wall2 (#1807) üzenetére


Revolit
senior tag

Nekem pont tegnap este volt, 3 ellenséges gép jött rám, egyet lelőttem, mindenem piros szárnyam fekete, második jött oldalról, pont rá tudtam fordulni és felhúzni rá a gépet hogy belecsapódjak, aircraft collision, vittem őt is ;] Simán jó volt, már halott ember voltam úgyis.
De az a legjobb mikor csapattárs jön beléd... szerencsére tier 2-től már nem jellemző, de reserve /tier 1-ben eléggé.

(#1810) D013


D013
aktív tag

Na végül megszereztem az utolsó skint is a géphez 250 Player shot down kellett hozzá, biztos volt valami szorzós, mert a service recordban csak 207 áll. Lassan átadja a helyét majd az új P63 C-5 Kingcobrának, sajnos egyre nehezebbé vált vele tier III-ban killt szerezni. A jövőben már csak realistic battle-ban fogom hasznát venni :)

(#1811) Dictator^


Dictator^
veterán

Spitfire Mk. Vb/trop 120.000, Spitfire Mk. IX 260.000... ezek megvannak már egy ideje, most kifejlődőtt a Vc.
De mi kerül a Spitfire Vc-be 600.000-be?! (látom, hogy 4x 20mm-es van)
(Ráadásul mikor még nem tudtam az árakat sem, olvastam, hogy melyiket éri kifejleszteni, és pont a Vc-t nem ajánlották.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1812) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Oh baby végre, már úgy vártalak :)

(#1813) Malibutomi válasza D013 (#1810) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jók a cobrák nagyon, csak át kell állítani magát az embernek, hogy ne keveredjen nagyon fordulóharcba vele.

(#1814) Dictator^


Dictator^
veterán

Ha tehetitek, ne loggoljatok ki, ugyanis connection error van, nem lehet belépni.
Nem dobott ki, csak a crew skillt nem engedte elsőre elosztani, mindig valami invalid name errort kaptam. De végül elosztotta.
Haver megprobált kiloggolni, Ő se tud visszamenni, a másik haver bentmaradt, és Őt be is dobta egy játékba.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1815) ferero válasza Dictator^ (#1814) üzenetére


ferero
tag

sajna megszívtam, kiléptem mert jöttek hozzám. most mennék vissza. reménytelen.

"Taurus"

(#1816) D013 válasza Malibutomi (#1812) üzenetére


D013
aktív tag

a következő nekem is ez lesz, már van benne 50k xp-m :)

(#1817) ferero válasza Malibutomi (#1812) üzenetére


ferero
tag

nekem is a mustang jönne, de elment a kedvem az amcsi gépektől.

"Taurus"

(#1818) Malibutomi válasza ferero (#1817) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nincs azokkal semmmi baj, csak úgy kell használni őket ahogy szeretik. Általában elég sok killt összehozok a cobrákkal, meg p-47-ekkel.

[ Szerkesztve ]

(#1819) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Na ilyenkor szerintetek megkapja értem a killt ?
Letettem a gépet jó csúnyán mondjuk, de nem foglalkoztak velem és túléltem a csatát :D

(#1820) Dictator^ válasza JackFeryll (#1819) üzenetére


Dictator^
veterán

Arcade-be, ha eltörik valamid leszállásnál (pl szárny) és a bázisra tetted le, a killt felszámolja, meg neked a "halált", de javítás után mehetsz megint. (Oldalt írja is, hogy ki kapta a kill-t)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1821) Revolit


Revolit
senior tag

Írtátok, hogy "i" a motor újraindítása, na kétmotoros bombázóval volta, egyik motor leállt, mondom kipróbálom újra tudom-e indítani, erre leállította a másik motort is :(((
Aztán hiába nyomogattam az "i"-t, csak "bugyborékolt" néha a motor, de nem indult újra. Nem állt le teljesen a jó motor forgása, de nem is adott hajtóerőt még 110%-on sem, így szépen le is zuhantam :( (dimbes dombos terep volt, nem tudtam leszállni)

hogy kell újraindítani motort? egyszer megnyom és vár? vagy nyomva kell tartani?

(#1822) JackFeryll válasza Dictator^ (#1820) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ez RB, de akkor gondolom itt is így működik.

(#1823) smisa


smisa
őstag

sziasztok,

lehet hogy kipróbálnám a játékot de a promo kódokról nem szeretnék lemaradni mik vannak most és melyik a legjobb?

előre is köszönöm

(#1824) Dictator^ válasza JackFeryll (#1822) üzenetére


Dictator^
veterán

Biztos, ha simulátorba is így ment (egy későbbi postomnál olvashattál a LaGGos bénázásomról), de ott is vagy 4x javítottak meg, mert nem tudtam felszállni :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1825) ferero válasza Malibutomi (#1818) üzenetére


ferero
tag

nem tudtam ráérezni, ruszki gépek viszont nagyon fekszenek.

"Taurus"

(#1826) Máté94 válasza Revolit (#1821) üzenetére


Máté94
addikt

Ha leáll az egyik motor, azt már a büdös életben sem fogod újraindítani, mert meghalt. (Értsd: fekete)
Csak egyszer kell megnyomni, és beindul/leáll, persze indításnál egy kis időbe beletelik, mire újra eléri a fordulatot.
Valószínűleg Wellington volt, ott meg már mindegy, ha nincs egy motorod, akkor vége, leesik.

(#1827) PAtr0n válasza smisa (#1823) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szia!

Ez most ami eléggé megéri, 22 ojróért: steam
Ezt kapod vele (remélem megy az angol):

- For Steam only: P-36A “Hawk” fighter of lieutenant Philip M Rasmussen, one of the few American pilots, who managed to take off to protect Pearl Harbor from furious attacks of Japanese planes.
- Two premium airplanes: XP-38G, A6M5 Ko.
- Two single player campaigns: War Thunder - USA Pacific Campaign (1941-1943), War Thunder - Japanese Pacific Campaign (1941-1943)
- Premium account for a month.
- 1700 Golden Eagles.

Bár ez sem utolsó, ha valakinek sok aranysas kell: steam

7eurót spórolsz vele a 10.000 aranysason, ráadásul 2 hónap prémet, és 2 prém repcsit kapsz.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1828) Revolit


Revolit
senior tag

Magyarázza már el nekem valaki, hogy Briteknél a Beaufort MkVIII miért 2.0 ratignes, előtte lévő Blenheim meg 1.7? Az a tier 1-es Beau egy vicc... semmire nem jó, kétszer annyi idő alatt fordul meg, nem mászik, nincs fegyvere csak turretje (jó Blenheimen se lőttem le még az életbe semmit gépfegyójával). Egyből vissza is tértem fullos kis Blenheimhez, azzal azért elég jól lehet aprítani. Bombák ugyanazok férnek erre is mint Beára, de gunnerek múltkor 3 fightert szedtek le rólam! És marha jól fordul.

Gondolom az MKVI (tier 2-es) Beau már jó lesz, mert nagyon dícsérik, de a tier1-es szánalmas... 1.0 ratinget adnák neki max jóindulatból, meg mert az a minimum...

(#1829) Malibutomi válasza D013 (#1816) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Kipróbáltam, de a tök alap p-51 gyengébb mint a full tuningos p-47-em. Hajrá fejlesztés!

(#1830) smisa válasza PAtr0n (#1827) üzenetére


smisa
őstag

valami olcsóbb kivitel nincs? én sima induló promo kódra gondoltam :B

(#1831) JackFeryll válasza smisa (#1830) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nincs, csak a sima ref link van amivel 50 aranysast kapsz a meghívó meg egy csomó mindent ha fejlődsz és/vagy befizetsz. :K

[ Szerkesztve ]

(#1832) smisa válasza JackFeryll (#1831) üzenetére


smisa
őstag

mint kiderült már egy éve van regem és anno játszotam is :DDD így elég sok mindenem van :)

(#1833) wall2


wall2
tag

Valaki meg tudná mondani azt, hogy egy I-16 type 18 Ishak egy lövéssel, hogy tud kiszedni egy IL-2-t ? :U

(#1834) Dictator^ válasza wall2 (#1833) üzenetére


Dictator^
veterán

Pilot kill. Ha nincs elég a vitality-n elég hamar le tudnak szedni 1-1 lővéssel.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1835) wall2 válasza Dictator^ (#1834) üzenetére


wall2
tag

Elég érdekes amit művelt az a gép egész játék alatt, amúgy meg a vitality 32-n van.

(#1836) smisa


smisa
őstag

A cél kereszten lehet változtatni illetve mit jelezen ki a cél felett mert alig látom a gépet a cél keresztől és a felirattól. Amúgy lvl 4 vagyok köszönhetően a tavaly januári tesztelésemnek 200k pénzzel, merre érdemes menni melyik nemzet irányába?

Elég sok minden változot de sajna itt is sok a rammer :W (aki nem tud lelőni belémszál), illetve most nem negyon lehet leszálni az ellenség repterére mert a légvédelem leszed, régebben simán lehetett landolni.

Az egyik mecsen oylan szép magyarsággal anyázta egymást két honfitárs hogy a végén már a cspat szólt rájuk ne írják telie a chet-t. :W

[ Szerkesztve ]

(#1837) Revolit válasza smisa (#1836) üzenetére


Revolit
senior tag

Belém azért ritkán jönnek ha nem akarom. Legtöbbször ugye szemből jönnek, de utolsó pillanatban felrántom teljes erőből és oldalra is megdöntöm picit, és 10-ből 9x elkerülöm az ütközést, a maradék egynél meg anyázok egyet magamban :B Arra meg hogy máshogy jöttek volna belém nem is emlékszem. Pedig még tier1-2-ben játszom, ahol sok az inkább WoWP-be való egyéniség :DDD No offense :P

Másrészt kb folyamatosan a "c"-n tenyerelek, ha épp nem lövök valakit (néha még akkor is körbenézek) így nem nagyon tudnak meglepni, nagyjából észben tartom merre hány repülő, és pl nem szállok be veszett harcba sem, tehát ha látom hogy van egy barát és 4-5 ellenség körülötte, akkor nem fogok berepülni segíteni. Max BnZ-ok egyet de akkor is jól felmérem a terepet.

[ Szerkesztve ]

(#1838) Malibutomi válasza Revolit (#1837) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem nem is kell felrántanom, szemből 85%-ban kilőnek valamiért. 10% amikor mindketten meghalunk, és 5% hogy én nyerek. :)
Mostmár ha szemből jönnek inkább megszórom már 1 km-ről, aztán kitérek és elhúzok.
Amúgy nem is értem ezeket, ha le is lő, az ő gépe is megsérül, tök hülyeség ez a szemből támadás.

Viszont megtanultam messziről is kilőni valakit, 800-1000m-ről is leszedem ha nem ficánkol nagyon. Multkor meg is kaptam chaten, hogy "hacker inthe F4U" :)

[ Szerkesztve ]

(#1839) Revolit válasza Malibutomi (#1838) üzenetére


Revolit
senior tag

Ha távolról jön akkor én is kerülöm inkább. Mondjuk reserve gépekkel volt inkább hogy nem kerültem ki akkor se, ott cseresznyemagokkal úgyse nagyon tud károkat okozni :P
De itt szembe jövős eset főleg akkor van, amikor forgunk és 1-200m-en belül kerülünk szembe egymással, illetve még az is kis idő míg az orra beáll, hogy lőni tudjon ugye. De ha tényleg az van amit mondasz, hogy már 1km-től szembe állunk egymással, engem is mindig szétlőnek, kigyullad motor, vagy ha túl is élem, fekete lesz és leáll nem sokkal később.

(#1840) smisa válasza smisa (#1836) üzenetére


smisa
őstag

a célkereszter valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1841) Francia91 válasza Malibutomi (#1838) üzenetére


Francia91
veterán

YAK-9K-val, vagy ME-410-zel azért szépen lehet szemből szedegetni az ellenséget :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#1842) PAtr0n válasza smisa (#1840) üzenetére


PAtr0n
addikt

Menu --> Game options --> Interface fül.

Francia91:
meg minden olyan géppel, amin atomágyú van :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1843) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Átmentem négyes szintre, hát küzdök mint disznó a jégen. Ez már közelebb van játékszinten (ha nem is fizikai modellben) az RB-hez.
4-5000 méter magasan megy a kavargás, aztán halad lassan lefelé. Ráadásul az alap mustang még gyengébb mint a tuningolt hármas gépeim, azokkal még több killt szedek össze.

(#1844) ETOM


ETOM
addikt

Hmm azért magyarokkal is találkozni... :DDD

(#1845) Malibutomi válasza ETOM (#1844) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

szép :)

(#1846) JackFeryll válasza ETOM (#1844) üzenetére


JackFeryll
őstag

Na ezért nincs kint nálam soha a HUN/HU előtag a nevem mellett. :N

Egyébként ha megtanulna helyezkedni akkor nem őt lőné mindenki, mit vár ha berepül a furball-ba. :)

[ Szerkesztve ]

(#1847) Revolit válasza JackFeryll (#1846) üzenetére


Revolit
senior tag

Neki sincs :DDD

(#1848) PAtr0n válasza ETOM (#1844) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ezért (is) szép a mi nyelvünk, nagyon választékosan lehet káromkodni :D

JackFeryll:
Bírom az ilyen gyökereket amúgy, ez a maximum 20-22 éves korosztály. Tudom, mert én is ilyen voltam anno (7-8 éve), lecsítereztem mindenkit, meg anyáztam. Aztán rájöttem, hogy vannak nálam jobbak is, na meg arra is, hogy csak az én szegénységi bizonyítványom ha szidom a másikat :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1849) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hát itt a négyes szint elég elbaszottnak tünik nekem.
Hármason simán lehet 6-8-10 killt szerezni, itt mindenki max 2-3-at és nem a jobb gépek miatt. Ennyi idö jut mire a bombázók végeznek...
Volt olyan menet hogy az elején lett egy killem, kis kavargás után mégegyre rácsaptam, assisst lett, és vége volt a menetnek.

(#1850) Dictator^


Dictator^
veterán

Spitfire Mk. Vb/trop 120.000, Spitfire Mk. IX 260.000... ezek megvannak már egy ideje, most kifejlődőtt a Vc.
De mi kerül a Spitfire Vc-be 600.000-be?! (látom, hogy 4x 20mm-es van)
(Ráadásul mikor még nem tudtam az árakat sem, olvastam, hogy melyiket éri kifejleszteni, és pont a Vc-t nem ajánlották.

Megéri megvenni a Vc-t?
Battle raitingje nagy, 2x áron van a többi t3-hoz képest.. (ki van fejlesztve már)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.