Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Tenken válasza BoB (#249) üzenetére


Tenken
őstag

Nekem meg az a véleményem, hogy ez egy relatív érték. Azonos körülmények között igaz csak. Ugyanaz az a gép kisebb körben fordul alacsonyabb sebesség mellett, ergo egy lassabb, de nagyobb forduló körű gép lefordulhat, ha túl gyorsan érkezel be mögé. Attól függően, hogy milyen típusú gépre akarsz rátapadni kell belőni a sebességet. A dogfight-ot én egyébként nem annyira szeretem. Inkább rámegyek megszórom, de ha nehány forduló után még mindig nincs meg, akkor inkább spuri vissza a magasba, amíg még megvan a sebesség.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#252) Tenken válasza Tenken (#251) üzenetére


Tenken
őstag

Van új pöccs!

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#253) D013 válasza Tenken (#252) üzenetére


D013
aktív tag

Kinek hogy tetszenek a felszerelést érintő változtatások?
Nekem nagyon is, főleg hogy a Bf-109-en végre 3 db 20 mm-es ágyú díszeleg, és bár hamar kifogy, végre lehet vele halálos sorozatokat leadni pl egy beaufighter ellen, vagy egy a20-as ellen (ami mondjuk a személyes kedvencem). Az is tetszik hogy mutatja már oldalt a hangárban hogy milyen büntetéssel jár a gép teljesítményére nézve a plusz felszerelés. Szóval egyre jobb lesz ez, csak a balanszon foltozgassanak még.

(#254) miresz válasza D013 (#253) üzenetére


miresz
veterán

Egy nagy határ fos lett. Azóta én lőhetek mindenkire mint a barom,semmi eredmény,de ha valaki eltalál rögtön kettészakad a gép.

(#255) Imilenni válasza Tenken (#252) üzenetére


Imilenni
addikt

Leírnád ezt a fegyverzet ügy cuccot kérlek?
2 napig nemtudok WarThunder közelébe kerülni:(

Press "F" to pay respects.

(#256) Tenken válasza Imilenni (#255) üzenetére


Tenken
őstag

Nem tudom WoT-ot mennyire ismeritek, de valami számomra hasonló fejlesztési megoldás került be itt is a játékba. Az elv az volt a kiírás szerint, hogy régen is a II. vh-s újonc pilóták használt gépeket kaptak, amit a szerelőjükkel folyamatosan pofoztak ki, meg alakítottak a pilóta ízlése szerint. Ez most itt úgy jelenik meg, hogy egy rakás xp-ért lehet unlockolni dolgokat, amikkel tudja majd a gépet azokat az értékeket, amit eddig alapból illetve elvileg lehetőség lenne ezek szerint némi egyediesítésre is.

Ez leírva nem olyan rosszul hangzik, de a gyakorlatban elég nagy kibaszás az olyanokkal szemben, mint pl én is, aki nem olyan rég óta játszik és kevés xp van az egyes gépein. Eddig ha jól repültem teljesen pariban voltam egy régi ásszal is akár, most meg egy idióta pistike is szétszedhet két lövésből, ha elég türelmes volt ugyanazzal a géppel...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#257) SipiBcs válasza Tenken (#256) üzenetére


SipiBcs
őstag

Azért azt ne feledjük, hogy ha már eléggé sok XP-t lőttél egy géppel, akkor fejlesztheted a fegyverzetedre a lőszert. Elég sokat jelent véleményem szerint, hogy éppen milyen lőszered van megvásárolva és milyen beállítva. A Japán papírrepülők ellen pl a leghatásosabb a gyújtó lövedék. 1-2 találat után kigyullad és leesik. A Német és Orosz gépekre a páncéltörő lövedékek a legjobbak. Bár ez utóbbiak annyira OP-ok, hogy lassan már kezdem azt érezni, hogy a II. VH valójában az Orosz légierő fantasztikus, megismételhetetlen és fenomenális győzelmeitől és az Orosz repülőipar csúcstermékeitől lett megnyerve.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#258) Imilenni válasza SipiBcs (#257) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát nemtudom..volt lehetőségem játszani 1 kört..egy bizonyos Yak-9B :F egyetlen egy lövéssel leszedte az Me-410-et alólam, sőt MINDEN német gépemet másodpercek alatt ledarálták?! Ez mi lehetett? SOHA nem volt még ilyen... :W
A másik dolog: Ahogy láttam, bizonyos matricákat CSAK aranyért lehet a gépre tenni, ez user error vagy tényleg így van?

#256Tenken
Egészen jól hangzik!
Kicsit örülök hogy ezt behozták!

Press "F" to pay respects.

(#259) SipiBcs válasza Imilenni (#258) üzenetére


SipiBcs
őstag

A Yak9B egy magas szintű gép, ha jól emlékszem 35 mm gépágyúval. Ha 1 lövedék is eltalálja a gép testét páncéltörő lövedékkel.... kettétörik. Használom én is az Orosz csapatban. Brutális! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#260) John_Doe válasza Imilenni (#258) üzenetére


John_Doe
senior tag

A matricák szerintem úgy működnek mint a gépek fejlesztése értem ezalatt hogy ha türelmetlen vagy aranyért megkapod de aki nem akar fizetni az is meg tudja szerezni csak több munkával. Fejlesztésnél ugye xp kell itt meg le van írva hogy mittomén német géppel lőj le 100 ellenséget.

Shal'kek nem'ron!

(#261) #21346560 válasza John_Doe (#260) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát persze, miről is szólna, ha nem a pénzről és a türelmetlen agyatlan pénzeszsákokról :)

(#262) Imilenni válasza SipiBcs (#259) üzenetére


Imilenni
addikt

De az Me-410 (50mm-es)-el hiába lövök telibe bárkit is, simán repül tovább..ezt hogy? :F
Amúgy köszönöm! :)

John_Doe Régebben az összes megvolt már szinte..most meg kezdhetem elölről... :W

Press "F" to pay respects.

(#263) Tenken válasza Imilenni (#262) üzenetére


Tenken
őstag

Az egy db 50 mm-es löveg elöl nem? Azzal, hogy találsz el bármit is? Meg ahogy néztem, hogy a tára sincs ha jól emlékszem 100 skuló sem. Szerintem többet ér légi célpont elleni lövedékekkel több ágyú. Persze kell a kaliber, de inkább legyen 4 egy szinttel kisebb nagyobb tárral, mint 1 brutál ilyen apró tárral.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#264) rollaz válasza Tenken (#263) üzenetére


rollaz
tag

Elég az az 5 cm-es ágyú bőven. Kicsit célozni kell vele és 1-2 lövéstől kb. minden leesik. Igazi troll, ha nagyon funolni akarok akkor azt repülöm, de hb-ben is megállja a helyét.

(#265) miresz


miresz
veterán

Nekem azzal a sok barommal van tele a tököm aki direkt neked megy meg sem próbál légi harcban legyőzni inkább neki csapja a gép farkának a gépét,és lezuhanok ő meg repül tovább mint ha mi sem történt volna. Az ilyen barmokat kellene kiszűrni mert egyre szarabb lesz a játék élmény.

(#266) Imilenni válasza Tenken (#263) üzenetére


Imilenni
addikt

Megvan a többi Me-410-is..ezzel csak akkor megyek amikor sok bombázó van, nekem nem kevés a lőszere ..egész gyorsan újra is tölt..
Imádom amikor szembe jönnek velem..és lesnek hogy 1 pukktól darabokra estek..akkor meg kapom hogy "csíter" meg ilyenek... :C
Amúgy igen! elöl van egy 50mm-es lövege, elég csak vele célozni ahogy leírták.

Press "F" to pay respects.

(#267) Tenken válasza Imilenni (#266) üzenetére


Tenken
őstag

Jó persze bombázót nem nagy kunszt becélozni... Én vadászokra is rámegyek BF110-el, akkor meg kevésnek tartanám a tárat, meg az egy csövet.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#268) rollaz válasza Tenken (#267) üzenetére


rollaz
tag

A vadászok nagy többségére bőven elég az egy lövés. Fordulóharcba amúgy sem kell belemenni a 410-ekkel. Rárepülsz, bumm, eltűnsz. Nagyon kicsi szerencsével le is lőtted. Nálam legalábbis szokott működni.

Más: az új peccs nekem nagyon bejött. Ma végre le tudtam frissíteni, gyorsan fel is pakoltam a messzerekre a plusz 2 gépágyút. Őrület. Eszméletlen jó lett.

(#269) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na végre én is csatlakoztam a táborhoz. Eddig csak bele-bele nézni tudtam a játékba, de most majdnem egész hétvégén gyűrtem, hogy megismerjem egy kicsit jobban.

Eddig eléggé tetszik. Bár érdekes, hogy itt is, meg a World of Warplanes-ben totál béna vagyok, annak ellenére, hogy én alapvetően az igazi szimulátorokhoz vagyok szokva (pl: IL-2 sorozat). Ezt annak tulajdonítom, hogy ez az árkádos repülési modell teljesen másféle viselkedésre ösztönzi a gépeket, mint egy igazi szimulátorban. Ez nem baj, ez más stílus. De félre is toltam a joystickot, egérrel jól el vagyok.

Nagyon tetszik, hogy nem jutalmazza a játék a bámészkodást és a balfaszkodást. A World of Tanks-ben elég csak a nyertes oldalon lenni és nulla munkával is jön a kredit meg az XP. Itt hamar rá kellett jönnöm, hogy muszáj csinálni is valamit a jutalomért. Szerintem ez jó. Arra ösztönzi a játékost, hogy tanuljon vagy aki lusta hozzá, inkább feladja és elmegy lemmingnek valamelyik Wargaming játékba. Bár ki tudja mi van itt is magasabb szinteken, de egyelőre így látom. :)

(#270) BoB válasza Stauffenberg (#269) üzenetére


BoB
veterán

Ha az igazi szimulátorokhoz szoktál, javaslom próbáld ki a historical battle módot, teljesen más mint az arcade :K

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#271) Stauffenberg válasza BoB (#270) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, az már sokkal komplexebb, de az is inkább csak olyan, mint a konzolos IL-2 Sturmovik: Birds of Prey nehezebb fokozaton (PC-re Wings of Prey néven adták ki, elhagyva az IL-2 előtagot, ami tényleg komoly sértés lett volna).

Csak ott eddig mindig sokkal többet kellett várnom csatára, pedig arcade módban sem mindig sieti el a dolgot.

Meg nekem nincs bajom az arcade móddal, csak egy kicsit bénázok vele amíg rá nem érzek erre a "súlytalan" repülési modellre. :)

(#272) Tenken válasza Stauffenberg (#271) üzenetére


Tenken
őstag

Üdv! :)
Bár én sem régóta vagyok tag. Egyenlőre Arcade-ban szokom a feelinget.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#273) Stauffenberg válasza Tenken (#272) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is még inkább az arcade módot tolom. Kipróbáltam pár historical csatát, nagyon hangulatos volt, de most elsősorban az a célom, hogy gyorsan kifejlesszek pár táposabb vasat. A német vonalra mentem rá erősebben, de az angoloknál is haladok.

Még csak ismerkedünk, igyekszem kiismerni a különbségeket a fejlődési rendszerben a World of Tanks-hez képest. Meg kíváncsi vagyok, hogy itt mikor jön el a pillanat ahol már illik prémiumra költeni.

(#274) miresz


miresz
veterán

Sziasztok!

Valakinek arról van fogalma,hogy hogy lehet "egyedi" nem a játékba beépített mintákat,(bár az új patch óta azt sem találom) felségjeleket feltenni a gépre? Elég sokat látok ilyet.

(#275) Tenken válasza miresz (#274) üzenetére


Tenken
őstag

Hangarban tudsz matricákat rakni a gépre, de csak olyat amiket már "megkaptál". Beépített cuccokat ad időről időre bizonyos teljesítmények után. Ezeket lehet forgatni, méretezni. Alapból 2-t, és sasért, még 2-t. Illetve vannak külön "festések" is, amik az egész gépre kiterjednek.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#276) miresz válasza Tenken (#275) üzenetére


miresz
veterán

Ezek a beépítettek megvannak azzal nincs gond. (9-es szintű vagyok) .Konkrétan én olyasmire gondolok,hogy láttam gépeken lengyel,cseh,bulgár,stb felségjelzést is. Ezek érdekelnének,hogy hogy kerülnek a gépekre. Szerintem valami saját kreálmányok,csak jó lenne tudni,hogy hogyan mert akkor egy mMagyar is jó lenne. :)

(#277) Tenken válasza miresz (#276) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem nem saját. Nem tudom elképzelni, hogy ha én berakok a saját programomba egy egyedi logot az hogy kerülne oda máshoz is. Ezek vagy beépítettek, vagy csak a te kliens oldaladon látszanak. Amúgy én sem tudom hol lehetne beállítani. :(

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#278) BoB válasza Stauffenberg (#273) üzenetére


BoB
veterán

Szerencsére pont ezért eltérő mennyiségű pénzt és xp-t kapsz a csaták után (értelemszerűen arcade ér a legkevesebbet, full a legtöbbet).

Ha nem így lenne mindenki arcade-ben farmolna.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#279) Stauffenberg válasza BoB (#278) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mondjuk ezt még nem figyeltem meg. Köszi a tippet. :) Nem gondoltam, hogy van köztük ilyen szempontból különbség.

(#280) Tenken válasza Stauffenberg (#279) üzenetére


Tenken
őstag

Annyival nem ad többet sajnos. HB-ban 1 géppel még az extra jutalom mellett is nehezebb olyan teljesítményt produkálni, mint a darálós arcade-ban.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#281) BoB


BoB
veterán

Most hogy hazaértem külföldiából látom hogy már steam-en is elérhető a játék. Ti melyik klienst használjátok?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#282) Stauffenberg válasza BoB (#281) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is Steam-ről szedtem. Korábban még a closed bétába volt alkalmam belenézni, de idő hiányában elmaradt a nagy felfedezés. Amióta van open, azóta tervezem, hogy végre leszedem, de most a Steam adta meg a végső lökést. Két kattintás, negyed óra alatt lejött és már bent is voltam aprítani. :)

Remélem ad egy kis felfrissülést a játékos állománynak, mert a Steam azért nagy húzó erő tud lenni.

Csak ne túl sokat... a World of Tanks is ott csúszott félre, hogy hihetetlenül populáris lett, ez pedig rányomta a bélyegét az egészre. Túl sok ott a csökkentett módban működő zokni.

(#283) #21346560 válasza Stauffenberg (#282) üzenetére


#21346560
törölt tag

Túl sok? Szinte már csak az van :(((

(#284) BoB válasza Stauffenberg (#282) üzenetére


BoB
veterán

Úgyse jönnek át HB-ra úgyhogy nem zavar. Ha meg mégis, sokáig nem repülnek :D

WOT-on azért szerintem rengeteg gyerek játszik, azt ne felejtsük el. Nem várhatunk el olyan somindent egy 8-10 éves gyerektől.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#285) Stauffenberg válasza BoB (#284) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem is pont ez szimpatikus a War Thunerben, hogy van olyan játékmód, ami azért némileg távol tartja a teljesen káposztákat. :D

Mint Battlefield-ben a hardcore mód, ahol nincs célkereszt, nincs lőszer kijelzés, nem mutatja az ellenség helyzetét, nincs radar, stb... :)

(#286) H@lede


H@lede
tag

Üdv Mindenkinek!

Meg kell mondanom kellemesen csalódtam ebben a játékban hívtak korábban is hogy próbáljam ki de mondtam hogy nem érdekelnek a repzik. Egy hete aztán felkerült a gépemre és azóta alig tudom lerakni. Eddig csak tankoztam, de ez a játék teljesen más játékélményt nyújt mint a wot. Remélem ennek a játéknak is hasonló népes tábora lesz (vagy ha nem jobb). Ha valakinek lenne kedve esetleg repkedni BananaBomber néven megtalál rank 9-nél járok.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#287) Doomgiver válasza Stauffenberg (#285) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:C

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#288) myckey válasza Stauffenberg (#285) üzenetére


myckey
veterán

Igen
ezt jó hogy belerakták,így tényleg el lehet kerülni az idegbaj,többnyire :)

aki ökörködni szeretne,az megy a szimpla játékmódban
többieknek meg lehet alkotni nehezebb fokozaton

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#289) BoB


BoB
veterán

Valaki próbálta már a full real-t? Ki kellene próbálni mert még pedálom is van a boton kívül. Csak lusta vagyok magam elé venni :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#290) BoB


BoB
veterán

Valamelyik update-ben átállították a bombázóknál a lövész irányítását? Mert most invertálva van az y tengelyem de csak abban... Így képtelen vagyok célozni vele :(((

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#291) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Sziasztok!

Pár napja én is csatlakoztam a játékhoz, azelőtt csak a WoT topicban hallottam róla. Nem sok nappal ellőtte tettem fel a WoWP-t, amiben eleddig csak a tutorialt játszottam ki, de a gagyibbnak tűnik az egész, ez a WT nagyon megfogott. Eddig csak Arcade-ban nyomom, átlag a tabella közepe/tetején vagyok mindig, repülős gamekben mindig jó voltam. Lassan ki szeretném próbálni a Historical módot, és a full real-t.
Kíváncsi vagyok ezt mennyien tolják majd, és hogy majd a tankos része felül tudja e múlni a WoT-ot. Grafika nagyon jól optimalizált, gyönyörű szinte minden, zene igazi háborús hangulatot kölcsönöz a játéknak.
A nevem ugyanez a játékban is, egyenlőre még csak lvl. 4 vagyok, ha gondoljátok vegyetek fel. :)

bob.zxr:
Én megyek veled szívesen full real-ben, valahonnan előkotrom a 2000Ft-os Genius botomat :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#292) BoB válasza PAtr0n (#291) üzenetére


BoB
veterán

Jól van, akkor majd előveszem a cuccost és kipróbálom először!

Más: egy jó kör után Beaufighter-el (az 5-ös szintűvel) 22 ezer pénz és 11 ezer xp HB módban. (prémium nélkül.)

Arcade-ben menyi szokott jönni egy jó körre?

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#293) BoB válasza PAtr0n (#291) üzenetére


BoB
veterán

Hát kipróbáltam a Full real csatát. Felesleges belekezdeni fejkövetős cucc nélkül. :(

Valamint pedál nélkül sem jó mert az oldalkormány fullra kitérítve vagy sehogy billentyűzettel.. nem lehet célozni értelmesen földi célokra (légi harcban nem volt részem.)

Szintén Beaufighter:

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#294) PAtr0n válasza BoB (#293) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor felejtős a full real... kár. Na majd beszerzek valami pedálos cuccot, a fejkövető téma szerintem nem olyan fontos, persze azzal sokkal jobb lenne, de gondolom nem olcsó mulatság.
Akkor marad az arcade, meg a historical.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#295) BoB válasza PAtr0n (#294) üzenetére


BoB
veterán

Szerintem próbáld ki Te is, meg fog változni a véleményed. Inkább pedál ne legyen.

Az a probléma, hogy a külső nézet tiltott, a repülőket pedig semmi sem jelöli. A kokpit kitakarja a látótér nagy részét. Jön a légi harc, elmegy melletted, elkezdesz fordulni, de hol van? Elkezdesz nézelődni, de mindeközben nem lehet irányítani a repülőt. Megtalálod, nézet vissza, repülő fordul, de akkorra már máshol van. Egyszerűen képtelenség felvenni valaki olyannal a versenyt akinek fejkövetője van.

Én csináltam itthon magamnak a DCS szériához a Wii távirányítójával és pár infra leddel.

De e szerint egy webkamera is elég fejkövető szoftverrel: War Thunder Head Tracking - No TrackIR Needed

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#296) PAtr0n válasza BoB (#295) üzenetére


PAtr0n
addikt

Amiket írsz az csak megszokás kérdése, és igazi élmény ha le tudsz így lőni valakit. Én mazohista vagyok ha játékokról van szó, mindent a legnehezebben, mert az az igazi sikerélmény.

Viszont amit linkeltél fejkövetős cucc, ki kéne próbálni, már csak azt kéne tudni, minden webkamera jó e ehhez, vagy nem árt egy drágább. Mert 2 cam-om is van, lehet majd kipróbálom, a videó alatt ott van a linkek a szükséges szoftverekhez.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#297) Stauffenberg válasza BoB (#295) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezt a webkamerás Track IR utánzatot próbálta már valaki a játékban? A mellékelt videóból nekem úgy tűnik, hogy viszonylag kötött a kamera mozgása vagy csak annak van fura fejmozgása aki a videót készítette.

(#298) raggg


raggg
senior tag

Sziasztok!

Nem rég szereztem tudomást erről a játékról és egy kicsi segítséget kérnék: számomra nem teljesen tiszta, hogy mennyire szimulátor a játék? Szükséges joystick hozzá? Hál'istennek nem rég ajándékoztam el a régi saitek joystickem, de lehet kölcsönbe visszakérném, hogy kipróbáljam, de ha nem szükséges, akkor nekimegyek a játéknak x360 kontrollerrel...

ragklaatPS

(#299) BoB válasza raggg (#298) üzenetére


BoB
veterán

Nem szükséges, én egérrel játszom.

Staufi: nem próbáltam de ha kipróbálod megoszhatod velünk a tapasztalataidat :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#300) Stauffenberg válasza BoB (#299) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nincs webkamerám, ezért kérdezem én is. :D Mert inkább egy 5 ezres kamera, mint egy 40-50 ezres Track IR! :D

(#298) raggg: Ez nem szimulátor. Főleg arcade módban nem, ahol gyakorlatilag egy egérrel meg a "W" gombbal bőven elvagy. Nekem ebben a játékmódban például be sem jött a joystick használata, pedig van az igazi szimulátorok (IL-2, Lock On, FS2004, FSX, stb) miatt. Kezdésnek szerintem jó lehet az X360 kontroller vagy az egér+billentyűzet még historical módban is.

De ingyenes. Töltsd le, próbáld ki. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.