Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) PAtr0n válasza Ijk (#530) üzenetére


PAtr0n
addikt

3-as Zero? Az melyik? Én nem találom, írd le kérlek :B
Amúgy nekem a KI-43II (T2-es) nekem nagy kedvenc, nem nagy a tűzereje, de valahogy az a gép nekem nagyon bejön. A legtöbb gépet azzal szedtem le, volt olyan kör, amiben 7-et, rommá lőtt testtel, amikor meghaltam akkor is ütközés miatt. Az általad említett KI61-nek rosszabbak a fordulékonysági tulajdonságai, azért nem egy annyira jó fighter.
Még a németekhez visszatérve: Szerintem a BF110 az egyik legjobb heavy fighter. Az utána lévő Do217 szart sem ér, szarul fordul, ami eleve keresztet vet az egész gép sorsára. Az utána lévők még nincsenek meg, de kíváncsi vagyok mik lesznek még. A BF109-est meg lehet lecserélem egyenlőre a HE112-re, mert nem egy nagy eresztés, főleg fordulás terén, cserébe viszont piszok gyors, meglógni/ellenséges bázist rusholni tökéletes, mert tűzerő azért van.

donmackó:
Sajnos ezzel együtt kell élni. Nem sok gamer csapatjátékos. De vagyunk mi, akik mindig próbáljuk menteni a menthetőt :)

miresz:
gyönyörűség! Most ez melyik orosz csoda?

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#552) miresz válasza PAtr0n (#551) üzenetére


miresz
veterán

Yak-9. :)

(#553) PAtr0n válasza miresz (#552) üzenetére


PAtr0n
addikt

Isteni! ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#554) Ijk válasza PAtr0n (#551) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hidroplán, bitang jól fordul a tőkesúllyal az alján. Domination-ra ajánlott körözni a tömegben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#555) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Hát... nekem ez a szovjet géppark nagyon fekszik. A LaGG-ok mellé még ott van az 1-es szintű Csajka (arcade-ba azt is beviszem) és durva, hogy még a 4-es szintű gépekre is rá lehet vele ragadni és bedarálni őket. Már lassan kihúzok rajta minden fejlesztést. Főleg földi célok ellen használom a rakétáit, de az előbb három killem is volt vele és nagyon állja a bekapott lövéseket is.

(#556) Ijk válasza Stauffenberg (#555) üzenetére


Ijk
nagyúr

Múltkor dominationban 4-5-ösök között 12 gépet lőttem a Chaikával.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#557) PAtr0n válasza Ijk (#554) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jahh, olyanom van! :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#558) Stauffenberg válasza Ijk (#556) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szegény Hurricane mk2... üldözőbe vett (Csajka még mindig), már annyira szétlőtt, hogy leszakadt az egyik szárnyam, de valahogy elém került, én meg gyorsan kilőttem a földi céloknak szánt rakétákat... mind a nyolcat rálőttem és az utolsó elkapta. :D

(#559) BoB válasza Stauffenberg (#558) üzenetére


BoB
veterán

Mázlista :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#560) PAtr0n válasza Stauffenberg (#558) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az igen! Kell ilyen csoda néha! :D
Ma én BF-110-el 5 szétcsapott enemy után visszamentem a bázisra, és kijavítottam magam. Utána felszálltam, és az első szembe jövő kilőtte a pilótát.... :U

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#561) aNorganiK_ válasza BoB (#559) üzenetére


aNorganiK_
tag

A múltkor lebombáztam egy repülőt.. :D pont alám repült amikor elkezdtem ledobni a bombákat.. :DD

--- too weird to live too rare to die ---

(#562) BoB válasza aNorganiK_ (#561) üzenetére


BoB
veterán

Még egy mázlista :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#563) PAtr0n válasza aNorganiK_ (#561) üzenetére


PAtr0n
addikt

Pont ezt kérdeztem múltkor, hogy lehetséges e ilyen jellegű eliminálás. Ezek szerint igen. Na akkor ez volt ám az igazi Bulls eye :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#564) Stauffenberg válasza PAtr0n (#563) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, velem is volt ilyen. Bár nem láttam, de ledobtam a terhet, telt az idő, majd azon akadt meg a szemem, hogy "enemy aircraft destroyed", utána 3-4 másodperccel elkezdtek hullani a földi célok is. :D

(#565) aNorganiK_ válasza PAtr0n (#563) üzenetére


aNorganiK_
tag

Utána egy fotót megért volna a chat ablak.. :D nyílván akit leszedtem az szitkozódott meg "fkin lucker.." vagy 3x.. :D akik látták azok meg tolták a smileykat.. :D

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

(#566) PAtr0n


PAtr0n
addikt

B*sszátok meg, akkor lehet nekem is ez volt múltkor, most jut eszembe! Dobtam a bombákat kábé 4500-ről, aztán kábé 7-8mp múlva "Erkreft disztrolyd", de én azt hittem, hogy amelyik vadászt megsoroztam az zuhant le, de azt csak füstölősre lőttem, szóval tuti nem enyém volt a kill. Akkor ezek szerint nem is nehéz összehozni ezt a dolgot. Hájják meg, mostantól erre fogok játszani, ahol nagy a tumultus, oda dobálom a bombákat, aztán ha netán teamkill lesz, legalább röhögünk egy nagyot. :D Jahh, és csak szigorúan arcade módban! ;)

Fel is szerelem az 50kg-os gólyafosokat, több bomba több esély. :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#567) Ijk válasza PAtr0n (#566) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem lehet levegőben lebombázni gépet. Ha a reptéren szotyizik vagy ha közel repül a földfelszínhez és alatta csapódik be közel, akkor kárt tud tenni a gépekben is.

Rakétázni viszont lehet, a nagyobb bombázókat meg kötelező. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#568) Stauffenberg válasza Ijk (#567) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Múltkor nagy mázlija volt az egyik reptéren álló ellenséges gépnek. Köröztem körülötte, erre balszerencsémre berepültem a célkeresztjébe, elengedett egy sorozatot rám (még mindig a földön állva), erre kapásból az első lövést kiütötte a pilótám... :D

(#569) PAtr0n válasza Ijk (#567) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor pedig reptér felett voltam. Amúgy nagy fun lenne, ha le lehetne bombázni őket a levegőben is.
Rakétás gépem még nincs, de ki fogom próbálni. :)

Stauffenberg:
Na pont az ilyen killek miatt nem szoktam ideges lenni, mert annyira komikus, hogy fel sem húzom magam :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#570) Stauffenberg válasza PAtr0n (#569) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én sem szoktam ilyentől ideges lenni, mert annyira vicces, hogy csak röhögök rajta. :D

A rakétás repülő meg jó móka. Nekem mondjuk még csak a Csajka az egyetlen amin fent van, azon nem olyan nagy a tűzerő (medium tankokra van hogy négyet is ki kell lőnöm, mert ha csak egy miliméterrel megy mellé, már meg sem sebzi és van ám szóródása).

(#571) Wans válasza Stauffenberg (#570) üzenetére


Wans
aktív tag

az nagyobb móka, mikor a saját csapattársam beáll az elé akit éppen lövök és kapom a -5000 ezüstöt. volt már olyan, h egy este alatt kiszedtem 3-4-et a sajátjaim közül... :W mondjuk az tényleg poénos volt, h amikor lőttem a szembelevő ellent, nem azt sikerült kilőni, hanem a mögötte lévő emberem pilótáját => -5000 xd

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#572) PAtr0n válasza Wans (#571) üzenetére


PAtr0n
addikt

Amikor látom, hogy üldöznek valakit, mindig oldalról repülök rá, és úgy sorozom, mer se nem céltábla a teamtagnak, se nem teamkiller nem akarok lenni. Inkább hagyom a fenébe az egészet, ha esélytelen úgy meglőni az ellent, hogy a csapattárs ne szenvedjen találatot.

Amúgy ma HB-ztam párat, nem túl sok sikerrel. Angliai csata, német vagyok bombázóval, rögtön ellőtték az egyik motort, zuhanás közben egy hajót sikerült eltalálni, aztán ennyi. Még egyszer nekifutottam Heavy fighterrel, akkor meg kilépett a játék. Már pályán sem remekeltem, valahogy mindig engem spéciznek ki többen, aztán esélyem sincs :((( valahogy az arcade jobban fekszik, a legszívesebben meg full real-ben játszanék, de kormány + pedálok, meg valami fejkövetős cucc nélkül abszolút nem érdemes.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#573) Wans válasza PAtr0n (#572) üzenetére


Wans
aktív tag

én sem azt mondom, h a sajátom mögé állok be, hanem pont az szokott lenni, h lövöm mint állat és pont akkor belép elém vki oldalról, felülről vagy oldalról. :(((

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#574) Fel


Fel
addikt

Üdv!

Lehet-e olyat csinálni, hogy adott nemzet gépei közül "kizárok" egyet az Arcade Battle-re vihetőkből?
A konkrét problémám az, hogy kaptam ez a Tu-2-es szovjet zuhanó bombázót, ami 9-es, de az össze többi gépem 2-3-4-es... I-16 type 18-cal nem nagy élmény 9-es gépek ellen menni.. :B. A Tu-2-t szeretem, de ha ki lehetne hagyni, míg elérek vele azonos szintet, az szerintem nem lenne rossz. Lehet jobban is haladnék..

(#575) Expendable válasza Fel (#574) üzenetére


Expendable
aktív tag

Arcadeban "kötelező" 3db gépet betenni és a legmagasabb szintjét figyelve tesz be a tierbe a matchmaker. (azt teszed ki amelyiket akarod, csak min 3 legyen benne)

(#576) Wans válasza Fel (#574) üzenetére


Wans
aktív tag

igen, lehet. rámész a gépre, ott felnyílik a fül, ahol lehet választani a gépeket és vhol a tetején lesz egy olyan, h "Send to holiday". :K

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#577) miresz


miresz
veterán

Napi messer kép:

(#578) Expendable válasza Wans (#576) üzenetére


Expendable
aktív tag

Viszont ezt az első hárommal nem tudod megtenni, csak a többivel.

(#579) Fel válasza Wans (#576) üzenetére


Fel
addikt

Köszi, meglett! Elsőre nem esett le, de utána megtaláltam a Change aircraft opción belül, legfelül. :)

(#580) BoB


BoB
veterán

Ha valaki nem tudná, X5-ös nap van.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#581) PAtr0n válasza BoB (#580) üzenetére


PAtr0n
addikt

BMW? Vagy milyen X5? :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#582) BoB válasza PAtr0n (#581) üzenetére


BoB
veterán

:P

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#583) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srácok, nem lehet valahogy váltani a bombázókban a gun helyek között? Csak a felső géppityuval lehet tüzelni?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#584) rollaz válasza PAtr0n (#583) üzenetére


rollaz
tag

Mindegyiket tudod abból a nézetből használni. Mikor körbenézel, akkor hol aktiválódik hol nem a célkereszt attól függően, hogy éppen holtteret pásztázol-e vagy sem.

(#585) Doomgiver válasza PAtr0n (#583) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Így van

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#586) PAtr0n válasza rollaz (#584) üzenetére


PAtr0n
addikt

Abból a nézetből? Most akkor lőhetek bármelyikkel, de csak felső nézetből? Ezt nem értem, ne haragudjatok :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#587) rollaz válasza PAtr0n (#586) üzenetére


rollaz
tag

Az az egy nézet van a lövészekből, de ha kifordítod oldalra, akkor az oldalsó géppuskákkal tudsz tüzet vezetni.
Jobban nem tudom leírni ezt, talán majd valaki, nyelvészetileg képzettebb kolléga.

(#588) PAtr0n válasza rollaz (#587) üzenetére


PAtr0n
addikt

Kapisgálom köszi :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#589) Syz


Syz
senior tag

Grrrr..na nekem most jött elő hogy nincs még CF támogatás a játékban.Mikor letöltöttem akkor mindent feltoltam maxra és nem volt semmi gond grafikailag,most azonban egyik napról a másikra érdekesen megváltoztak bizonyos dolgok.Az egész grafika ilyen rajzfilmszerűbb lett és a felhők,hegyek,fák szélén néha hatalmas nagy elmosódás látható,a neveket pedig (akár ellenség,akár barát) zöld színű,elmosódott gyűrű veszi körül.Gondolom valamit változtatnak közben a játékon mert az FPS drop szindróma néhány helyen már eltűnt,de cserébe most előjött ez a hiba ami gondolom csak a CF tulajokat sújtja.Vagy van másnak is ilyen problémája?

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#590) Wans válasza Syz (#589) üzenetére


Wans
aktív tag

a "CF" az mi? :B
szerk.: ja, rájöttem.

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#591) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Combos kis update (1.8Gb) jött, többek között új madarakkal:

Germany:
Fw-190A-5 (4 x cannons) — tier 10
Bf.109E-1 — tier 5
USSR:
La-5 — tier 7
La-5F — tier 8
B-25J-30 — premium — tier 9
Yak-3P — tier 11
MiG-15 — tier 20
USA:
Curtiss P-36G Hawk — tier 4
North American F-86-F25 Sabre — tier 20
North American F-86-F2 Sabre — tier 20
Great Britain:
Spitfire MK. IIa — tier 5
Spitfire F. MK. IX (Merlin 61 engine) — tier 10
Spitfire LF. MK. IX (Merlin 66 engine) — tier 13
Japan:
Fw-190A-5/U3 changed to Fw-190A-5 with (4 x cannons)
Ki-96 — premium — tier 10
Ki-102 — tier 10

Itt megtekinthető a full changelog

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#592) BoB


BoB
veterán

Más sem tud loginolni server error miatt?

update: közben megtaláltam hogy a patch miatt van a leállás. (szerver karbantartás)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#593) PAtr0n válasza BoB (#592) üzenetére


PAtr0n
addikt

Meg se próbáltam még, mert épp update van. vagyis most nincs, mert leállítottam a wot miatt, azt meg újra le kell töltenem :D
De reméljük, hamar végeznek, éccaka szeretnék ezzel is játszani :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#594) Ijk válasza PAtr0n (#591) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az aircobrákat viszont 7-es szintre tették. Úgylátszik 5-6-os vadászok között még teljesebb lesz az orosz hegemónia. Mondjuk az új messer örvendetes.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#595) PAtr0n válasza Ijk (#594) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát nem tudom, nekem az airacobra nem tűnt túl erősnek (ellenfélnek), de ők tudják :)
Igen valahogy a ruszkikat mindig tápolják :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#596) BoB


BoB
veterán

Mentem 3 kört az új event-ek közül a Kuba-i csatában. (Ezek +50% kreditet adnak.) Az a HB módos. Sajnos úgy látszik átjönnek az árkádosok mert katasztrófa ahogy repülnek :( Ilyen nem szokott lenni rendes HB-ban hogy ilyen sok ember egyszerűen marha.

Vadászok a földi célpontokat támadják :F aminek az eredménye ugye hogy vesztünk mert az ellen vadászai mindenkit kiirtanak. Ráadásul többen egyszerűen a földnek csapódtak a földi járművek lövése közben, gondolom a gépek aerodinamikája más HB módban ezek meg az árkádhoz szoktak.
Emellett ugye a lőszerük is nagyon kevés, légi célra nem is marad nekik mert nincs végtelen itt.

3-ból 3 vereség és mind a 3-ban ugyanez történt...

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#597) PAtr0n válasza BoB (#596) üzenetére


PAtr0n
addikt

Várható volt. Sajnos ez ellen nem lehet sokat tenni. Jó lenne ha lenne olyan HB mód, amibe csak tapasztalt HB -sokat engedne a rendszer. Mittomén, ha pl. lejátszottál 100+ HB módot akkor engedne a pro-k közé :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#598) BoB válasza PAtr0n (#597) üzenetére


BoB
veterán

Ilyen rendszer tényleg jó lenne. :K

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#599) BoB válasza BoB (#596) üzenetére


BoB
veterán

Negyedszerre és ötödszörre is ugyanez történt, úgyhogy úgy döntöttem maradok a sima HB csatáknál.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#600) BoB


BoB
veterán

Délután megvettem az új La-5 és La-5F-et, erre most bejelentik az 50%-os akciót rájuk. Áááá

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.