Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

Feltennék egy hülye kérdést :D Logitech Momo Racing kormánnyal lehet tolni a játékot?

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#452) PAtr0n válasza Doomgiver (#451) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mindent lehet! Ha a Grid-et vagy NFS-t vagy akár az rFactort borkormánnyal játszod, akkor meg pláne! :)
Viccet félretéve, nem tudom, próbáld ki hátha működik vele, nekem is van Momo Racing, de eszembe nem jutott volna azzal játszani :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#453) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Nem volt ez rossz kör! Bár irányítgatni kellett a csapatot, de lám mindig szót fogadtak! Meg is lett az eredménye, a végén fordítottunk és nyertünk! Én meg még sosem lőttem le ennyi gépet, igaz 5x haltam meg, de az 5. gépemmel pont a végén :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#454) Wans


Wans
aktív tag

lol, én most látom, h kaptam a tegnapi 100 aranyért + még 200-at, dehogy mire? mert én nem nyertem 5 meccset az is biztos. xd

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#455) Doomgiver válasza PAtr0n (#452) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Korrekt lenne ha támogatná az ffb-t :D Úgy nyomulni

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#456) raggg


raggg
senior tag

Tegnap mentem pár kört... alacsony rankon a hb queue-k tök üresek, ez sajnálatos, így maradt az árkád. Amúgy azon agyaltam, hogy árkádban érdemes-e hazavinni a gépet, vagy inkább tegyem le a fűre és vigyem a következőt? Mire elértem a reptérig meg vissza a sérült géppel, majdnem vége lett a pályának.

ragklaatPS

(#457) Doomgiver válasza raggg (#456) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Nálam géptől függ. Ha az E3 as vagy G2 es messereimet sebesítik meg akkor hagyom a picsába. De az F4 esimet a világ végére kiviszem :D

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#458) Stauffenberg válasza raggg (#456) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem csak attól függ, hogy taktikailag melyikkel jársz jobban. Van olyan, hogy nem hagyom magam, nagy nehezen, szétlyukasztott szárnyakkal is visszavergődök a reptérre, máskor meg inkább rárontok sérült géppel is az ellenségre, ha elvesztem hát elvesztem. :) De én alapvetően inkább védem őket amíg lehet.

(#459) PAtr0n válasza Stauffenberg (#458) üzenetére


PAtr0n
addikt

Arcade-bam sose gondoltam volna ilyesmire. A végsőkig küzdök, olyannyira, hogy ha zuhanásra sebesítenek, kiugrok, és duplacukaharával ejtőernyővel a hátamon még kettérúgok a földön egy armored cart :D
Nem tudom van e értelme visszavinni a gépet, rengeteg időt vesz el, bármennyire is király vas.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#460) raggg válasza PAtr0n (#459) üzenetére


raggg
senior tag

Én is így érzem.. historicalban már persze van értelme, de árkádban nem igazán. Egyszer kétszer volt, hogy inkább meg akartam menteni a gépet, de addigra általában vége a meccsnek (ahogy írtam is).

ragklaatPS

(#461) Stauffenberg válasza PAtr0n (#459) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezért is mondtam, hogy ami a taktikailag helyesebb döntés. Ha túl messze a reptér, akkor én sem töröm agyon magam, hogy nagy nehezen visszamenjek ha van még más gépem játékban. De sokszor a saját reptér közelében folyik a harc, olyankor nem nagy kitérő. Meg jó érzés látni a végén, hogy mennyit repültem egy adott géppel, ami akkor jó ha az adott gép annyit repült, amennyi ideig az egész meccs zajlott. :D

(#462) PAtr0n válasza Stauffenberg (#461) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem is értem miért harcoltok ti a reptérnél? :) Én 1 kezemen meg tudnám számolni, hányszor zajlott ott nagyobb csata. Persze 1-2 zuhanó, meg vadász néha arra téved, de általában leszedjük seperc alatt őket.
Tegnap rá voltam kattanva a bombázásra, már kezdek ráérezni az ízére, most kapta meg a nagyobb védelmi géppityukat, plusz összegyűlt annyi fejlesztés, hogy tudtam kvalifikálni a személyzetet (basic qualification), így kaptam nem kevés bónuszt 1-2 képességre. Pl. a gunnerek pontosságára +22 pontot, ezen kívül még 5 másik dologra kábé ugyanennyit. A köv lépcső azért jóval messzebb van, de nem lehetetlen összeszedni, pláne nem aranysas-al, ami ugyebár pénz :) Eddig még nem költöttem a játékra, de helyet a hangárban tuti venni fogok, szerencsére annyira nem pénzéhes a játék mint a WoT.

Ja és egy élmény a végére: 1-1 tankunk maradt a végén, demár 2 forduló óta nem tudtam kibombázni, és a csapattárs sem. Fogtam, és 4300m-ről bele kamikazéztam magam a tankba. :D Tudom nem volt túl elegáns, de legalább nyertünk :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#463) Wans


Wans
aktív tag

beálltam apám accuntján az amikkal egy körre. mit ne mondjak van különbség a 3-4-es c. level és a 6-7-8-as c. levelek között. :DDD

amit észrevettem, h az ami gépek sokkal jobban fordulnak és a tűzerő is egészen nagy, lehet ütni fogja a német gépeimet.

az aranysasokkal én is gondolkoztam, hangár kéne nekem is, de következő 500-ba kerül. kb sztem csak arra érdemes költeni és ilyen szempontból jól van megcsinálva a játék, h maga a fejlődés nincsen olyan szorosan a pénzhez kötve.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#464) PAtr0n válasza Wans (#463) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szép eredmény! ;)
Azt én is észrevettem, hogy jobban fordulnak a komolyabb gépek, na meg a tűzerejük se piskóta. Így van, hangárra érdemes áldozni, ha nem szeretnél megválni olyan gépektől amikkel már sokat fejlődtél, és esetleg már kvalifikálódtál is.
Miért ütnék a német gépeidet? ha majd te is arra a szintre fejlődsz a németekkel, hidd el lesznek ott ütős vasmadarak! Szerintem ez a game sokkal jobban balanszolt mint a WoT, azonos szintű repcsik, kábé ugyanolyan jók, csak valakinek ez jön be, valakinek az. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#465) Wans válasza PAtr0n (#464) üzenetére


Wans
aktív tag

ütni fogják szerintem, mert már most van amelyiket az amik közül jobban lehet irányítani, mint a legtöbb német gépemet. egyedül ami elfogadhatóan tud repülni az a bf 109-esem, a többi olyan, mint a csuklós busz. xd csak a tűzerejük a hatalmas, de hiába, ha alig tudok rá fordulni az ellenre. pl most az egyik ju88-as attackerrel, amit most kaptam. vmi olyan ágyú van rajta, amivel, ha belelövök az ellenbe 2-3x, akkor az atomjaira hullik, de hiába, ha csak ritkán tudom célba venni a másikat vele.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#466) BoB válasza PAtr0n (#464) üzenetére


BoB
veterán

Miért kellene megválni gépektől? Ez nem a wot meg wowp, itt megmaradnak a repülők. Vagy ha arra gondoltok hogy arcade -be több repülőt tudtok vinni egy csatába az más. Szerencsére aki csak HB-zik annak semmi értelme hangárt venni, erre se kell költeni.

(#463) Wans: "maga a fejlődés nincsen olyan szorosan a pénzhez kötve."

Végülis prémiummal csak dupla olyan gyors a fejlődés :D

(#465) Wans: JU-88 nem egy vadászgép persze hogy nem jó légiharcban :U

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#467) PAtr0n válasza Wans (#465) üzenetére


PAtr0n
addikt

Próbálj meg rendes fighterrel menni, azok sokkal fordulékonyabbak. Nem rég húztam a japókat 5-ös szintre, már ott is vannak jó gépek. Sőt a 2-es fighterük is igazi darálógép (KI-10 talán, ződ festéssel), igaz nem sebez sokat, de sok a skulója, meg rohadt gyors/fordulékony. Azzal volt múltkor egy jó köröm, 8 gépnek lett annyi.
A németeknek is biztos van olyan fighterük ami darál. Ki kell próbálni minél többet ;)

bob.zxr:
Félreírtam. A gép megmarad, új legénységre kell költeni sast, mert mindig átképezni hülyeség.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#468) BoB válasza PAtr0n (#467) üzenetére


BoB
veterán

A legénység is megtartja kiképzettségét adott gépen, vagyis ha egyszer kiképezted őket egy gépre bármikor ingyen cserélheted :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#469) Stauffenberg válasza PAtr0n (#462) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Úgy értettem a saját reptér közelében folyó csatát, hogy mondjuk elválasztja például egy hegy. Átrepülöd, aztán már kezdheted is az ereszkedést a reptérre. De egyébként sokszor rámegyek a bombázókra is amik a saját repterünket támadják ha esetleg pont a közelben vagyok és olyankor megesik, hogy nagyokat harap a szárnyamba a lövészük. Öngyilkosság helyett inkább leszállok és megjavítom. :)

Persze lehet, hogy én vagyok hülye. :D De akkor is szeretem minél tovább húzni az adott géppel, persze csak ha nem vesz el feleslegesen sok időt a javítás. Ha HB miatt amúgy is ki van húzva a javítási sebesség skill, akkor meg főleg gyorsan megy.

(#470) raggg válasza Stauffenberg (#469) üzenetére


raggg
senior tag

Szimulátoros reflex, vigyázni kell a gépre. :) Én is ilyen esetekben szoktam hazavinni... van az a hegyes-völgyes pálya (nem tudom a nevét, de sok a felhő meg a hó :D) ott általában elég közel vagyok a reptérhez hogy hazavigyem a gépet. Na meg elég alacsony rankon vagyok, inkább a hurricane-nel nyomom végig, minthogy visszaálljak a kávédarálókra. :DDD

ragklaatPS

(#471) PAtr0n válasza BoB (#468) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az oké, de ha új gépet akarsz venni, akkor már inkább érdemes aranyér(t) toborozni új legénységet, mint mindig cserélgetni őket. Legalábbis szerintem, túlságosan rendmániás vagyok :D

Stauffenberg:
Aha értem. Az enemy bombázók érdekes állatok, néha nem értem milyen meggondolásból támadják ezer x méteren a repterünket mert borítékolható hogy pikk-pakk leszedjük. Én legalább 4km magasból szoktam csipegetni az AA-kat a repterüknél, mondjuk múltkor szopóroller volt, túlságosan lelassultam kábé 180km/h-ra, és két kibombázott AA után az egyik egy lövésre leszaggatta a jobbos szárnyat :)

Jut eszembe, sima arcade módban ugye általában egyszerű a feladat, de mit ért azalatt, hogy "destroy enemy base"? Mivel tudod legyakni teljesen a bázisukat? Mert múltkor kibombáztuk az összes légvédelmi ütegüket a kifutónál, még 1 gépünk le is szállt, de nem történt semmi.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#472) Stauffenberg válasza raggg (#470) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én arcade-ban igyekszem úgy összeválogatni a gépeket, hogy nagyjából egy szintben legyenek, mert az gáz ha ellövik az összes normálisat, te meg ott maradsz egy olyannal, amire elég ha ránéz az ellenség és rögtön lepottyan. :) Amikor Brit vonalon meglett a Spitfire azt inkább csak HB-ba vittem addig amíg fel nem hoztam arra a szintre még 2-3 másik vasat, mert arcade-ban ha lelövik szegényt, akkor csupa olyan géppel maradok ott, amivel semmi esélyem.

Amúgy igen, szimulátoros reflex. Néha azon kapom magam, hogy túlságosan óvatoskodom, nehogy túlterheljem a szerkezetet, aztán rájövök, hogy ez egy arcade játék, ahol a gépeknek sokkal nagyobb a tűréshatáruk... :D

(#471) PAtr0n: Nálam meg a Beaufort járt úgy pár napja, hogy az egyik légelhárító lövedék ketté tépte az egész törzset a szárnyak mögött nem sokkal. Éppen a bombavetőben kémleltem, amikor elkezdett pörögni a világ körülöttem, mondom mi a tosz, átváltottam külső nézetben és azt látom, hogy a gép farokrésze versenyt fut velem a föld felé... :D

[ Szerkesztve ]

(#473) raggg válasza Stauffenberg (#472) üzenetére


raggg
senior tag

Amúgy igen, szimulátoros reflex. Néha azon kapom magam, hogy túlságosan óvatoskodom, nehogy túlterheljem a szerkezetet, aztán rájövök, hogy ez egy arcade játék, ahol a gépeknek sokkal nagyobb a tűréshatáruk... :D

Haha, dettó. :DDD

ragklaatPS

(#474) PAtr0n válasza Stauffenberg (#472) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen az is kellemes, eddig csak fighterrel téptek ketté. Azt utálom amúgy a legjobban, amikor a szűz repcsimről egy jól irányzott sorozattal leoperálják az egyik szárnyat, vagy éppen a farkat. A legszebb halál az amikor már annyira elvérzik a gép, hogy már nincs egy ép porcikája, és már fent se tudod tartani, olyankor stílusosan ki szoktam ugrani, és hagyom az örök vadászmezőkre süllyedni. :)
Jahh mondjuk a leggenyóbb halálok közé tartozik még a "pilot knocked out" :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#475) woryz


woryz
senior tag

Most akkor mi a helyzet a legénységgel? Ha sima vadászom van, gonolom, akkor abban egy ipse űcsörög, aki a pilóta, de ő akkor lövész skillt nem is tud szerezni? Vagy most mi? Ha növeletem egy ilyen gépen a gunner skillét akkor buktam a skill pontot?

Valamint mi értelme van, hogy maximalizálva van a gépen szerezhető xp? ha azt elérem akkor mi lesz? :) :Y

(#476) BoB válasza woryz (#475) üzenetére


BoB
veterán

1. Akkor buktad ha csak egyszemélyes géppel repülsz azon a garázshelyen -> még mindig adhatsz bombázót nekik
2. Akkor már nem szerzel azzal a géppel xp-t -> nem fejlődik az xp sem a fióknak (ami lényegtelen), sem a nemzetnek

(#471) PAtr0n: szerintem te kevered ezt a játékot a world of warplanes-el

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#477) woryz válasza BoB (#476) üzenetére


woryz
senior tag

1 - értem, akkor majd azt a legénységet képezem be bombázóba. :K
2 - legénység kap még xp-t? :)

(#478) BoB válasza woryz (#477) üzenetére


BoB
veterán

1. Majd arra figyelj hogy nem mindegy hány képzett lövész van és hány lövész kell ténylegesen a gépre mert alapból csak egy van, amíg nem lesz képzett amennyi kell sokkal szarabbul lőnek

2. nemtudom de nem is lényeges mert mire eljutsz odáig hogy a géppel már nem lehet xp-t szerezni már rég több szinttel feljebb vagy

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#479) woryz válasza BoB (#478) üzenetére


woryz
senior tag

Akkor nincsen értelme kimaxolni a gépet, nem ad semmi olyat amiért megérné. :)

Köszönöm a segítséget! :) :R

(#480) PAtr0n válasza BoB (#476) üzenetére


PAtr0n
addikt

Keveri a fene, azt nem szeretem, de ezt igen :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#481) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Tipp (esetleg) a kezdőknek:
Nem feltétlen így jó, de én ezt alkalmazom. Minden nemzetnél van 4 vadászom és egy bombázóm betéve a slotokba. Ha új gépet veszek, akkor az első négybe teszem a fighter és heavy fighter gépeket, az utolsóba a bombázókat. Így a fejlesztett legénységem nem vész kárba. Lásd: a bombázó gunnerjeit ha fejleszted, az a következő bombázónál is megmarad.

Ha olyan játékostársal játszom, aki alacsonyabb szintű, mint én, akkor a kisebb gépeket mindig ugyanoda teszem vissza, ahol régebben játszottam velük, mert így nem kerül pénzbe a be ill. a visszahelyezésük. Ha másik slotba teszed, akkor azt a legénységet is ki kell képezni rá, tehát fizetned kell érte.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#482) woryz


woryz
senior tag

Hogy kell zuhanóbombázóval játszani? :/

(#483) Doomgiver válasza woryz (#482) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Nézd meg az Ellenség a kapuknál c. filmet :K :D Azt hiszem rájössz magadtól is :)

[ Szerkesztve ]

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#484) woryz válasza Doomgiver (#483) üzenetére


woryz
senior tag

Köszi... :R Valszeg figyelmetlen voltam, és van róla tutorial... :C

(#485) BoB


BoB
veterán

Ma egy hülyegyerek azzal játszott felszállás után hogy minél közelebb repüljön hozzám. Persze letörte a szárnyamat. Eredmény: ez lett a duplázós csata, 0 pénz 160xp :(((

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#486) PAtr0n válasza SipiBcs (#481) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na ez az amit pontosan én sem tudtam, köszönjük az információt! :)
Az elrendezésed meg logikus, érdemes így rendezni őket!

A bázis kibombázós dolgot nem tudja valaki hogy működik pontosan? Mert olyat már láttam, hogy a bázis jel pl. már csak félig volt színes, tehát valahogy fogy az "élete", csak nem értem mivel kell ezt elérni? A kifutót kell bombázni? Vagy a melléképületeket?

bob.zxr:
És ezt mind HB módban? Idióta. Ha az alakzatban való repülést akarta gyakorolni, miért nem szól előtte?
Tegnapelőtt én is megköszöntem egy idióta csapattársnak, hogy összeakadtunk, mert üldöztem egy gépet heavyvel, ő mögöttem volt, az meg ugye evidens hogy nem látok hátra, szépen fordulás közben leszaggatta a szárnyamat :(((

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#487) SipiBcs válasza PAtr0n (#486) üzenetére


SipiBcs
őstag

Épületet. Bármilyen játékmódban játszol és elpusztítod az ellen bázisát, akkor azonnal véget ér a játék. A Wellingtonon pl van 4000 lbl-ás bomba. Abból 5-6 pontos találat és oda az enemy bázisa.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#488) BoB válasza PAtr0n (#486) üzenetére


BoB
veterán

Az volt, nem kötelékrepülni akart ő csak szórakozott én hülye meg bíztam benne hogy úgysem ütközik nekem.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#489) PAtr0n válasza SipiBcs (#487) üzenetére


PAtr0n
addikt

Értem! Akkor mostanában erre fogok utazni :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#490) raggg


raggg
senior tag

Kezd egy kicsit bosszantóvá válni hogy minden 3. halálom amiatt van, mert egy társam ledarálja a gép szárnyát. :-/ Volt egy 10 légigyőzelmes köröm Hurricane MKII-vel, annak is így lett vége..

ragklaatPS

(#491) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Játszik valaki laptopon? Most az asztali gépem mellé vennék egy laptopot és gondoltam megpróbálom belőni, hogy miként futhat majd.

Amúgy így nézne ki a gép:

Core i5-3337U
Radeon HD 8730M 2 GB
4 GB 1600 Mhz RAM

Azt már tudom, hogy az ajánlott meg minimum gépigényt felesleges nézni, szinte soha nem ér semmit. Ezért gondoltam aki játszik laptopon az leírhatná milyen részletesség mellett és milyen vason (meg persze, hogy mennyire folyamatosan fut).

(#492) PAtr0n válasza Stauffenberg (#491) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én notin még nem próbáltam, nekem egy ASUS N53SV van (i7 2.0Ghz, 8G RAM, NV GT540M), viszont azon a WoT full közeli grafikán fut átlag 23-28 fps-el.

Itt lecsekkolhatod a HD 8730M grafikai eredményét, különböző játékoknál, így talán könnyebb lesz viszonytani:

Notebookcheck

Szerintem ha kötsz egy kis kompromisszumot, akkor is el fog futni 35 fps körül, és az már bőven játszható. Szerencsére a WoT-nál sokkal jobban optimalizált játék.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#493) Stauffenberg válasza PAtr0n (#492) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, én is ez alapján akarom összehasonlítani. Milyen i7-es CPU van a gépedben? Mert az sem mindegy. Meg az sem, hogy Turbo Boost mellett meddig megy el az órajel. :)

Meg szólj ha esetleg kipróbálod a WT-t a notidon. :)

Mondjuk a WoT is érdekelt, de az ugye inkább CPU-ra éhes, illetve az órajelre, mert csak egy szálon fut. Attól kicsit tartok, hogy sovány lesz neki a 2.8 Ghz maximális órajele amit az i5-3337U tud turbo boost mellett. A GPU viszont szerintem nem lesz annyira gáz, az még a GT640M-et is előzi egy hajszálnyit.

[ Szerkesztve ]

(#494) PAtr0n válasza Stauffenberg (#493) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na a te kedvedért ma mindent megteszek, hogy a végére járjunk ennek ;) Azt hiszem 3.0 Ghz-ig emeli a Torbo Boost... de majd ezt is megnézem.
Majd jelentkezek, ha megvannak az eredmények!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#495) rollaz válasza Stauffenberg (#491) üzenetére


rollaz
tag

Igen, én.
i5-3210M, GTX-660M, 6 GB RAM.

Maximum beállításon 55-65 FPS közötti értékekkel, proci terhelése 52-54% között.
Remélem sikerült támpontot adnom.

(#496) Stauffenberg válasza rollaz (#495) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A proci teljesítmény ahogy nézem az enyémnél kicsit gyengébb lesz, de nem sokkal. Viszont a tiédben lévő GPU messze megveri a 8730M-et (inkább a nagyobb tesó 8790M-mel van párban). Azért ha már közepes grafikára belőve elmenne a leendő vason, az már elégséges lenne. Amúgy is inkább asztalin játszom, csak ha utazgatok, nem vagyok otthon, akkor is jól jön esténként megpihenni és játszani kicsit. :)

Azért jöhetnek még ilyenek olyanoktól akik a korábban ismertetett vashoz közeli hardveren tolják. :)

(#497) PAtr0n válasza rollaz (#495) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nagyon nem egy kategória a GTX660M és a HD8730M :) De támpontnak nem rossz!

Stauffenberg:
Ezekkel a beállításokkal fut az asztalin, stabil 45-50fps-el. Notin az alább írt konfiggal még épp játszható, 22-26 fps-t produkál.

Esetleg még hasonlítsd össze az én iGPU-mmal, nekem úgy tűnik, azért a tied erősebb valamivel:
notebookcheck
Nem jósolok többet a fenti beállításokkal 28-30fps-nél. Azért az már játszható kategória szerintem! A CPU-d elég lesz, attól nem kell félni.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#498) Stauffenberg válasza PAtr0n (#497) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nálam a 28-30 fps még nem elég gyors, bár tény, hogy az már úgy alakul. Viszont kíváncsi lennék, hogy közepes beállítással, néhány spéci effekt kikapcsolásával mit hozna. :)

Asztalin nálam is ki van húzva maximumra a grafika és hozza a tempót (50-60 fps stabilan), pedig a World of Tanks közel sem megy ennyire jól, azzal közepes és max között van beállítva és úgy hozza a 40 fps körüli minimumot, de eléggé ugrál 40 és 60 fps között, látszik, hogy a WoT nem képes kihasználni a többmagos CPU-kat, ami így 2013-ban már nagyon gáz (de még 2010-ben a béta idején is enyhén vicces volt).

(#499) PAtr0n válasza Stauffenberg (#498) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mediumban meg merem kockáztatni, hogy hozna 40 körül ami azért már bőven jó, és nem is lenne randa a játék. Minden esetre, nem lesz rossz choice az a lapos ha megveszed ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#500) BoB


BoB
veterán

Akit érdekel DCS széria több tagja -70%-os steam-en.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.