Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Kephamos válasza JackFeryll (#1050) üzenetére


Kephamos
addikt

Ez a "csomó idő" akár perceket is jelenthet. :P

(#1052) D1Rect válasza Kephamos (#1051) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért lássuk be elég ingerszegény az a pár perc. :)

Nekem valami olyan AB tetszene, hogy vihetsz 1 repülőt és a win condition az, hogy vagy lelövöd az összes ellenfelet vagy leszállsz a repterükre (nyilván ez azért, hogy ne lehessen elrontani a játékot azzal, hogy felrepülsz 6000000m-re és nem tudnak kilőni)

(#1053) Szőrös  válasza D1Rect (#1052) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ingerszegény ha nem tudod mit csinálj , mit nézz és hogyan helyezkedj. Egyébként meg nem véletlenül kapsz több xp-t HB-n ( FRB-n meg még inkább ).
No meg map függő is milyen hamar indul be az eksün.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1054) Fel


Fel
addikt

Találtam egy videót, amiben a soron következő patchben érkező gépeket lehet megnézni: [link]. 1.37 lesz majd az update verzió, de a dev szeró 1.36-os verzióval indult. Egész szép számban lesznek újdonságok.
Engem ami leginkább érdekel majd, az a F9F-2, és a HS-129B-3 lesz (7,5 cm-es löveggel.. ugyan elsősorban tankok ellen, de azért biztosan meg lehet ereszteni vele egy-két lövést repülők ellen is ;] ).
De lesz itt még La-9, I-185, Ki-84 (3 féle verzióban), B7A2 (bombázó/torpedó vető), prémium gépek, stb..

---------------------------------------------------

És it a legújabb feladat is:

War Thunder Ground Units - Task #6: Task for November 18th 2013

From 11:00 GMT November 18th to 11:00 GMT November 19th

While flying bombers destroy the following number of other bombers:
Arcade - 5
History - 2
Full Real - 1

Na ez azért már egy kicsit betegebb.. Érdekes lesz látni, hogy a népek bombázókkal kergetik majd a bombázókat. :)

[ Szerkesztve ]

(#1055) Szőrös  válasza Fel (#1054) üzenetére


Szőrös 
veterán

B-25 , Ju-87 D-5 , KI 45 trió bármelyikével könnyen teljesíthető a mai feladat.

HS-129B-3 AB-ban szerintem vadállat lesz .

Engem leginkább a 3 új japcsi vadász érdekel majd.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1056) Fel válasza Szőrös  (#1055) üzenetére


Fel
addikt

Ki-45-ösök mind vadászgépek, azok most nem jók. B-25-re, és a Tu-2-re gondoltam, hogy bevetem majd őket a cél érdekében.

Annyira nem vagyok oda a japán gépekért, bár a 3 Ki-84 biztosan érdekes lesz. A videóból úgy tűnt a legnagyobbnak 20 és 30 mm-es gépágyúi lesznek, úgyhogy tűzerőben nem lesz hiány (bár ezt azon a szinten már mindegyik gép tudja). Ha kap mellé egy Ki-43 szerű agilitást, akkor eléggé mókás lehet majd..

(#1057) Szőrös  válasza Fel (#1056) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pediglen jó volt ide a KI 45 mivel Én is azzal csináltam meg . :P

Itt egy lista mai task-ra alkalmas gépekről. Ne keress benne logikát.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1058) K3NZO


K3NZO
senior tag

Bombázómban, hogy lehet tornyot váltani? mindig azt írja, ki hogy a "target in the deadzone" holott mögöttem repül, és a gép farkában lévő löveggel tudnám lőni de nem lövi, mivel csak a gép tetején lévő löveggel tudok lőni. Miért? (a crew menüpontban már 4 lövészt is elértem... vagy nem itt kell lövészeket a gépre rakni?)

"Per aspera ad astra"

(#1059) MasterHUn válasza K3NZO (#1058) üzenetére


MasterHUn
senior tag

mert meghalt :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#1060) Fel válasza K3NZO (#1058) üzenetére


Fel
addikt

Egyenként a lövészeket nem irányíthatod. A körbeforgathatod a nézetet, célozhatsz, és mindig az a lövész (vagy lövészek) fog lőni, amelyik rálát a célra.
Amikor abban az esetben nem lőtt senki, az azért lehetett, mert vagy meghalt a lövész, vagy éppen kifogyott a lőszerből és táraz. Figyelni kell a jobb oldali üzeneteket.

Személy szerint én nem sokat szoktam bajlódni a lövész nézettel. Az a baj, hogy közben még sebezhetőbb az ember, így sokszor többet kapok, mint adok... Ráadásul bizonyos esetekben a saját gépem takarja ki az ellent (pl. alattam van), így csak idegesít.

(#1061) MasterHUn válasza Fel (#1060) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Egyszer menj b25el nyomják f6 ot kattints,és rájössz h hülyeséget mondtál azzal h nem lehet vele lőni... Pár postal feljebb tettem be egy vidit 1:40 töl nézd ésrájössz mit mondok. Német gépeket ráaadásul a legnehezebb lelőni. Géppuskással

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#1062) JackFeryll válasza Kephamos (#1051) üzenetére


JackFeryll
őstag

Sok az főleg ha hozzátesszük a jóval hosszabb várakozási időket is.

(#1063) donmackó válasza K3NZO (#1058) üzenetére


donmackó
őstag

Amikor sárgának látod a célkeresztet akkor van a lövő pozícióban, ha fekete a kereszt akkor holt zónában van és nem tudsz lőni. Általában 4 felé néznek a lövegek és 45-45 fokban tudnak lőni (persze van kivétel ahol 360 fokos szögben forgatható a lövész).

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#1064) mimi93imi válasza Unbaised-Ben (#1) üzenetére


mimi93imi
csendes tag

Hali

War thunder nem indul el normálisan csak nagyon gagyi graffal. Eddig segített az hogy újra indítottam a gépet és egyből elindítottam úgy jó volt, de már ez sem segít.

1 hete van újra telepítve az op.rendszer ma tettem újra a wt-t videókarit frissítettem. nem tudom mit tegyek...

(#1065) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Első köröm a P-39K-1-el. 7 kill. Kegyetlen a 37mm :) Nincs többé 5 évig lőttem és csak a hiteket kapom.

(#1066) PAtr0n válasza mimi93imi (#1064) üzenetére


PAtr0n
addikt

Csak a WT csinálja, vagy más játék és érezhetően rondább?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1067) mimi93imi válasza PAtr0n (#1066) üzenetére


mimi93imi
csendes tag

csak ez a szerencsétlen WT más játék nem.

(#1068) PAtr0n válasza mimi93imi (#1067) üzenetére


PAtr0n
addikt

Érdekes, erre eddig senki nem panaszkodott, elég egydi a problémád. A Win újrahúzás előtt is csinálta? Valami hiányzik valahonnan, vagy a játékból, vagy a winből. Mi a konfig?

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1069) BemAnyó válasza Fel (#1060) üzenetére


BemAnyó
senior tag

nem értünk egyet, ha közel jön az ellen akkor te sokkal nagyobb kárt tudsz tenni benne sokkal gyorsabban még ha jó is a lövész. Nekem a legmagasabban képzett legénységű bombázóm a H6K, (utána a Ki49II expert -el) megvan az ace képzés rá és az összes lövész, így kb 80 on van az acc meg a fp és ugyan egész jók, de így is hatalmas a különbség ha én tüzelek, mintha ők, pláne közelről.

[ Szerkesztve ]

(#1070) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Gondolom a hajós játékra egy éven belül tuti nem lehet számítani. Pedig azt várom a legjobban. Eddig a témában talán csak egy játék él a Navyfield csak egy picit kőkorszaki már szegénykém.

Update: Navyfield meghalt, van Navyfield2.

[ Szerkesztve ]

(#1071) donmackó válasza JackFeryll (#1070) üzenetére


donmackó
őstag

A hajók még a jövő zenéje. Egyelőre csak a harckocsik jönnek. ;]

Release the cable hounds!

(#1072) D1Rect válasza JackFeryll (#1070) üzenetére


D1Rect
félisten

A hajókat én is nagyon várom, ha azt jól megcsinálják elképesztően jó lehet.

(#1073) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

a hajós része kb 1 év múlva érkezik :) kedves várakozók :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#1074) BemAnyó válasza MasterHUn (#1073) üzenetére


BemAnyó
senior tag

ha jól tudom a zárt teszt már nyáron elindult, szerintem jövőre biztos jön, max ugyan így karácsony előtt ;)

[ Szerkesztve ]

(#1075) BemAnyó válasza BemAnyó (#1074) üzenetére


BemAnyó
senior tag

mod: tévedtem, csak volt pár fotójuk a készülő hajó modellekről,

(#1076) JackFeryll


JackFeryll
őstag

(#1077) Fel válasza JackFeryll (#1076) üzenetére


Fel
addikt

Hmmm... Nekem nem tetszik..
Pont az tetszett a mostani megoldásban, hogy nem olyan, mint pl. a wot rendszere, nem kell minden gépet egyenként végiglépkedni, lehet alacsonyabbról is eljutni a top gépig.
Remélem még nem az 1.37-ben jön ez az új módi.

(#1078) JackFeryll válasza Fel (#1077) üzenetére


JackFeryll
őstag

Az a biztos, ha megvesztek minden gépet amit tudtok. :)

(#1079) DonElvis válasza K3NZO (#1024) üzenetére


DonElvis
tag

Szia,

Két tanácsom lenne számodra, mert nekem is borzasztóan elegem lett a pilot kill-ekből. Az egyik, hogy emelkedj 5000 fölé. Ezt ne gyorítót használva tedd, hanem ahogy a motor alapon tud húzni. Ez el fog tartani egy darabig, de megéri. Én a pilot kill-ek miatt majdnem kifogytam kreditekből, annyiszor kiszedték a bombázóimat. Hiába van az egyikben 2db képzett lövész is, semmit nem számít. Jönnek az orosz LaGG-ok és végem. A másik tanácsom ehez kapcsolódik. Válts orosz ágra, és ott a vadászokkal élmény lesz játszani. Én már nagyon sajnálom, hogy az USA ágat húztam, úgy néz ki teljesen hiábavaló fáradtság volt. Tegnap délután nulláról 4-es szintre húztam az orosz ágat, a bombázást messziről elkerűlve.

[ Szerkesztve ]

Ami nem számít, az nem érdekel

(#1080) miresz


miresz
veterán

Én nem tudom mi a bajotok a bombázókkal. Ha látom,hogy egy vadász rámrepül,már ülök is a t a lövész helyre,és ha közel jön,már esik is le. :)

(#1081) JackFeryll válasza DonElvis (#1079) üzenetére


JackFeryll
őstag

Alacsony szintű crew mellett játszhatatlanul gyakori a pilot knockout. 40/40 stamina/vitality mellett már sokkal ritkább. (bár én 95%-ban vadászokkal repülök)

(#1082) DonElvis válasza miresz (#1080) üzenetére


DonElvis
tag

Elmondom én, hogy mi a baj a bombázókkal.

Az átüléses technika kétségkívűl hatékony csak az a gond, hogy akkor jönnek a vadászok rád amikor a bombáidat dobnád. Két helyen nem tudsz ott lenni egyszerre. Arról nem is beszélve, amikor a vadász a bombázó hasát csiklandozza.
Ezenfelűl enyhén költséges a dolog, mondottam volt, majdnem nullára fogytam kredit téren, nem volt kellemes. Ha 10-es szinten bombázóval vagy, az egyszerűen öngyilkosság. A legtöbb esetben egyet hallod pukkanni az ellen ágyúját, és ott is a pilotkill.
A legnagyobb gond viszont az, hogy mire odáig elvergődsz valamilyen nagy szerencse okán, hogy bombát tudnál dobni, addigra a földi célokat már régen leszedték vagy szétugrasztották a csapattársak. Innentől sem kredit, sem aktivitás, így nincs előrelépés csak bosszúság.
Ami működött és élvezetes 5-ös 6-os szinten, az nagyon nem kellemes 10-esen.

[ Szerkesztve ]

Ami nem számít, az nem érdekel

(#1083) Szőrös  válasza DonElvis (#1082) üzenetére


Szőrös 
veterán

Milyen módban használod bombázókat ?

Szerintem azokat inkább HB/FRB módban kell használni. Ott elég jól lehet velük keresni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1084) miresz válasza DonElvis (#1082) üzenetére


miresz
veterán

11-es szinten vagyok. Szerintem te valamit nagyon nem jól csinálsz. :)

(#1085) DonElvis válasza Szőrös  (#1083) üzenetére


DonElvis
tag

Csak arcade.

Mondjuk a poén kedvéért kipróbálnám, hogy realistic-en mit találnék el 5000 magasról...

Ami nem számít, az nem érdekel

(#1086) Szőrös  válasza DonElvis (#1085) üzenetére


Szőrös 
veterán

FRB-ben tarolnak a bomberek nem is kicsit , egyáltalán nem másznak fel 5k-ra , felesleges. Még HB-n is jól lehet velük keresni. Én pénteken vettem meg japó tehenet ( tier 13 G5N1 Shinzan ) és elég komoly amit lehet vele csinálni. Mondjuk nem egy kezes bárány .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1087) DonElvis válasza miresz (#1084) üzenetére


DonElvis
tag

Én 10-esen és én is arra a következtetésre jutottam mint te: Valami nagyon nem megy. Ezért váltottam oroszra.

No ott megy.

De ha gondolod, taníts mester, hátha valamit én nem tudok.

Te is USA bombázokat használsz ?

Torzonborz:

Sajnos annyit nem játszom, hoghy a japán ágat is fejleszteni tudjam.

[ Szerkesztve ]

Ami nem számít, az nem érdekel

(#1088) donmackó válasza DonElvis (#1087) üzenetére


donmackó
őstag

Valójában historical és full real-ban jobban használhatóak a bombázók géppuskái, és a sebzés is más arányú mint az árkádban. Én 12 kill-nél tartok a junkers-szel, ezt mind HB-ben értem el.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#1089) Szőrös  válasza DonElvis (#1087) üzenetére


Szőrös 
veterán

Amcsiknál a B-25 jól használható. Gyors , az orrában lévő 6x0.50-es géppuska elég keményet üt és a bombaterhelés is elegendő.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1090) K3NZO


K3NZO
senior tag

számít valamit, hogyha ki tudok ugrani a gépből mielőtt az lezuhanna? Gondolok itt valami plusz xp vagy valamire.

"Per aspera ad astra"

(#1091) JackFeryll válasza K3NZO (#1090) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem csak mondjuk 12 mp helyett 3-at kell a respawn-ra, vagy a kilépésre várni.

(#1092) Mark_o


Mark_o
tag

Nemrég kezdtem, nekem bejön.
A német vonal bejövős az orosz mellett.
Tankokat mikorra ígérik?

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#1093) D1Rect válasza Mark_o (#1092) üzenetére


D1Rect
félisten

2013 November. :DDD

(#1094) D1Rect


D1Rect
félisten

Jól elfelejtettem, ezért jöttem eredetileg:[link]

(#1095) DonElvis válasza D1Rect (#1094) üzenetére


DonElvis
tag

Dekemény.

5:19-nél pl.

Kell egy ilyen otthonra.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#1096) JackFeryll válasza DonElvis (#1095) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ilyen atomkockák ellen játszani ? :Y

(#1097) Malibutomi válasza D1Rect (#1094) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem erről mindíg az jut eszembe, hogy közben a házat meg kipakolják mögötte :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1098) DonElvis válasza JackFeryll (#1096) üzenetére


DonElvis
tag

Hol van ez még az atomkockától...
Azoknak mozog a cockpit, és 7.1-es fülesük van. Jah meg nem ilyen gagyi botkormányuk.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#1099) Cseri0058


Cseri0058
őstag

na kipróbáltam ezt a gémet....
hát nekem ez nagyon nem megy.
1. ha valakivel szembe megyek akkor az mért akar belém jönni mindig? még csak a kikerülési szándék sincs meg senkiben...
2. miért lőnek hátba a csapattársak kezdéskor?
3. miért van az, hogy elkezdek lőni egy gépet és csak sebezni tudom amikor meg engem kezdenek el lőni egyből vagy kilövik a pilótát vagy irányíthatatlan lesz a gép...

mindenesetre ez nem az én világom...egy lepkefingtól is meglehet itt halni...

4. mikor jön a tankos rész?

(#1100) Malibutomi válasza Cseri0058 (#1099) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Eleinte én is pont igy éreztem.
Menj az oroszokkal, náluk a kezdö gépek nem olyan jól manövereznek, de erösek a fegyvereik, és strapabiróak.
Ne menj a csata közepébe, a széléa maradva szedd le aa magányosa gépeket, és ne tapadj senkire túl sokáig.
Így több sikerélményed lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.