Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) D013 válasza Delta× (#192) üzenetére


D013
aktív tag

Válaszolva az eredeti kérdésre:
Én is gyakran találkozom ezzel a problémával, sajnos igazából ezen a téren a játék kicsit rosszul kiegyensúlyozott, de gondolom ez az ára a korhűségnek...Tehát vannak repcsik pl a Beaufighter ami gyakorlatilag 7-12 mm-es gépágyúval lőve (függetlenül hány db csőből szórjuk az áldást) sebezhetetlennek tűnnek, ők pedig 1 lövésből kettészakítanak. Ez ellen nem lehet sokat tenni, elsősorban a német oldalon érzékelem ezt, 7-es szintű vagyok, van 2 BF109-em, de ha mögém kerül egy P39 Cobra a 37mm-es ágyújával akkor végem van, ugyanez vonatkozik a többi gépemre is. Vannak még ilyen "kedves" jószágok pl a Yak-9T. Amit tehetsz hogy igyekszel te mögéjük kerülni :D VAGY te magad is kifejleszted ezen gépek valamelyikét (van több is de most nem jutnak eszembe)

(#202) Máté94


Máté94
addikt

Tankokról pár új kép.

Kíváncsi vagyok milyen lesz, mert egyelőre amikor néha lezuhanok és látom a földi egységeket, akkor azok még lánctalpmozgás nélkül, vektorirányban "gördülnek". :DDD

(#203) BoB válasza Máté94 (#202) üzenetére


BoB
veterán

Ha itt is lesz HB és FRB játékmód, az nagyon fasza lesz. Nem lesz hülye életerő :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#204) Kobe


Kobe
veterán

más is járt úgy hogy a legutóbbi leszedett frissítés után több antivírus is fertőzöttnek találta az aces.exe filet ?

(#205) BoB válasza Kobe (#204) üzenetére


BoB
veterán

Bitdefender nem látja annak nálam.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#206) #21346560 válasza Kobe (#204) üzenetére


#21346560
törölt tag

Konkrétan mire gondolsz? Milyen "több" antivírusra?

(#207) Kobe válasza #21346560 (#206) üzenetére


Kobe
veterán

Arra hogy a legujabb frissiteskor a letoltes kozben avira az aces.exe t trojaival fertozottnek latta, es elszarodtak a jatek filejai.
Uninstall, majd ujra telwpites, de mikor megint az aces.exe hez ert, akkor mar az avast is ugyanugy fertozottnek jelezte (kivancsisagbol leszedtem avirat es felraktam avastot a telepiteshez)

(#208) #21346560 válasza Kobe (#207) üzenetére


#21346560
törölt tag

Remélem levontad a konzekvenciát :)

(#209) Kobe válasza #21346560 (#208) üzenetére


Kobe
veterán

mmint mire gondolsz ? arra hogy egymástól függetlenül 2 antivírus is ugyanazt a filet jelezte ugyanazzal a trójaival fertőzöttnek? ha esetleg arra gondolsz hogy összeakadtak az antivírus progik, kizárt mert 1 időben csak 1 volt fent a gépen....

de ahogy nézem nem csak nálam jelent problémát: link

link2

[ Szerkesztve ]

(#210) BoB válasza Kobe (#209) üzenetére


BoB
veterán

Ha elolvastad amit linkeltél, írják hogy beküldték a mintát és vissza is jött a válasz hogy fals pozitív volt. Tehát nincs veszély :)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#211) #21346560 válasza Kobe (#209) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem, nem arra gondoltam. Arra gondoltam, hogy mind a 2 vírus írtó "túl érzékeny".
És ahogy elöttem írták, ha elolvastad amiről a fórumba szó volt, akkor nem kellett volna aggódnod ;)

(#212) Delta×


Delta×
senior tag

a crewen belül ha a repair-t bővítem illetve a repair speed-et akkor azt mikor tudom a játék közben aktiválni ? vagy hogy működik ez

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#213) SipiBcs válasza Delta× (#212) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha leszálsz a gépeddel a saját bázisodon vagy foglalt ponton, akkor csökken a javítás ideje. Nem a rommá lőtt gép javul a levegőben....

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#214) BoB válasza SipiBcs (#213) üzenetére


BoB
veterán

Nem a csata utáni (vagy azt is) javítási időt rövidíti? (ha valaki nem akar fizetni érte és már letelt a 10 ingyenes)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#215) Delta× válasza SipiBcs (#213) üzenetére


Delta×
senior tag

és akkor az ilyen repülő tankok hogy bírnak ki 4 tárat ? Vannak olyan bombázók amiket 3 szori ujratöltés után sem birom leszedni + még ugye 2 bajtársam is ott szenved... a bombázó meg velünk nem törődve csak irtja a lenti egységeket...
Továbbá azt szeretném még megkérdezni hogy a crew en belüli talentezésröl nincs valami leírás valahol ? hogy meik pontosan mit ad ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#216) BoB válasza Delta× (#215) üzenetére


BoB
veterán

Játsz HB módban, ott le lehet lőni a bombázókat :K

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#217) Imilenni válasza Delta× (#215) üzenetére


Imilenni
addikt

A motort kell lőni rajtuk :B

Press "F" to pay respects.

(#218) Delta× válasza BoB (#216) üzenetére


Delta×
senior tag

lövök én mindent amit cska látok ..
Hogyha kapok egy újfajta lőszer-t akkor érdemes fejleszteni vagy mind máshoz jó ?

(#217) Imilenn : megpróbálom legközelebb o.O ha persze a turret ki nem szed hamarabb

[ Szerkesztve ]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#219) miresz


miresz
veterán

Hi!

Lenne egy kérdésem. XP-t konvertálni csak akkor tudok,ha van arany sasom? Mert van egy valag XP-m,de csak 13Ge-m van és így nem enged konvertálni. Arany sast,csak úgy tudok szerezni,ha veszek?

(#220) BoB válasza miresz (#219) üzenetére


BoB
veterán

Ez engem is érdekelne. Eddig egyszer valamiért kaptam 100 sast de már nem tudom mire.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#221) #21346560 válasza BoB (#220) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mert végig csináltad a Tutorial-t.

(#222) BoB válasza #21346560 (#221) üzenetére


BoB
veterán

Akkor azt gondolom nem lehet megismételni :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#223) SipiBcs válasza BoB (#220) üzenetére


SipiBcs
őstag

Az összes tutorialt csináld végig. Ad 250 eagle-t.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#224) miresz válasza SipiBcs (#223) üzenetére


miresz
veterán

Azokon kívül,sehogy máshogy nem lehet eagle-t szerezni csak venni? ( A tutorial-ok már megvoltak mind)

(#225) SipiBcs válasza miresz (#224) üzenetére


SipiBcs
őstag

Talan az 1.3-ban még van 100 eagle, de ez nem biztos, még nem csináltam meg.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#226) DarkFater válasza SipiBcs (#225) üzenetére


DarkFater
tag

A Fantec mint gyártó állt össze most a War Thunder csapattal és az új 7.1 fülesükben van valami 10 eurót érő liszensz. Azt hallottam ahhoz jár valami, (sas?) de ennél többet nem tudok.

Sajnos nem vagyok nagy repülő, csak 1-2 haver. :((

http://www.computermode.hu/shop/fejhallgat%C3%B3/fantec-ghs-u71-7.1-fejhallgat%C3%B3-fekete--kupon/160-2147

De ha gondolod rákérdezek a srácoknál, hogy mit is tud ez a "liszensz"

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#227) D013


D013
aktív tag

Hihetetlen mennyire összevissza vannak a játékban ezek a "tier"-ek, 8as vagyok németekkel, 2 db me410, 2 db bf109, meg papír olasz bombázó..nem mondom elvagyok, csak írtó gyengének érzem az 5ös szintű amcsi felhozatalomhoz képest, ahol egy A-20G-vel gyakorlatilag végigrepülöm a mission-t és levadásztok vele 2-3 olasz gépet. Nem is beszélve a Buffalo-ról ami 2es szintű és megállja a helyét simán 5-ös meccsen, illetve a Kittyhawk még a szivem csücske. Kellene még több balansz...

(#228) rollaz válasza D013 (#227) üzenetére


rollaz
tag

Me-410-zel simán kenterbe verheted tier10-ig az összes gépet a játékban. :)

(#229) Imilenni válasza rollaz (#228) üzenetére


Imilenni
addikt

Tudsz tanácsokat adni hogy hogy kellene használni?
Én még nem éreztem rájuk :B

Press "F" to pay respects.

(#230) D013 válasza rollaz (#228) üzenetére


D013
aktív tag

Ebben a heavy fighter témában én sem vagyok egy Ász..... :O

(#231) rollaz válasza Imilenni (#229) üzenetére


rollaz
tag

Ász én sem vagyok. Én úgy használom, hogy felkapaszkodok 3-4000 méterre és ott leaprítom a bombázókat. Utána a vadászok nyakára járok rá "boom and zoom" taktikával. Dogfight-ba nem kell belekeveredni, mert az szívás.

(#232) lovejoy1


lovejoy1
csendes tag

sziasztok
segítséget kérek ennél a játéknál Genius MaxFighter F-31U Vibration joystick-ot használna az ismerősöm, win7 felismeri a joy-t, ahogy játszani kezdene a gép össze-visszapörög, véleményem szerint beállítási problémák vannak. Ötlet, javaslat?

(#233) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy miért kapok csak 1 gépet egy HB csatában, mikor Arcade-ban mindig szerepel az összes alul látható? Új vagyok még...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#234) John_Doe válasza Tenken (#233) üzenetére


John_Doe
senior tag

Mert ez így van kitalálva. A historical az ugye próbál történelemhű lenni és hát ugye ha lelőnek akkor vége a dalnak. Az arcade meg inkább lövölde. Valahol azt is olvastam hogy még a repülési modell is más arcade módban vagyis a gépek sem ugyanúgy viselkednek.

Shal'kek nem'ron!

(#235) rollaz válasza John_Doe (#234) üzenetére


rollaz
tag

Határozottan különböznek arcade és hb módokban a repülési tulajdonságok.

(#236) BoB válasza rollaz (#235) üzenetére


BoB
veterán

+ a lőszer és üzemanyag is véges.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#237) SipiBcs válasza BoB (#236) üzenetére


SipiBcs
őstag

Vissza kell repülni a bázisra és újratöltenek ha leszállsz. De természetese az is nehezebb, mint arcade módban!

A Historical Mode-nak a nevében is benne van. Próbálnak valós modellt és megtörtént csatákat ábrázolni. Ha pl team-ben repülsz, akkor nem engedi a csapatot csak azonos nemzettel repülni.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#238) BoB válasza SipiBcs (#237) üzenetére


BoB
veterán

Persze, tudom hogy visszatöltenek. Az egyetlen probléma akkor lehet ha tengeri csatába rak szárazföldi repülővel amin nincs hook hogy beakadjon :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#239) John_Doe válasza rollaz (#235) üzenetére


John_Doe
senior tag

Mondjuk én is észrevettem pedig csak 2 historicalt mentem 3as ju 87-ekkel bár az is igaz van már ennek pár hónapja.

Shal'kek nem'ron!

(#240) BoB válasza John_Doe (#239) üzenetére


BoB
veterán

Én arcade módban nem is megyek, mert úgy egy nagy trotty a játék.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#241) Tenken


Tenken
őstag

Fejleszteni, hogy érdemes? Menjek sokat az ajándék prém géppel és nézzem, ahogy kúszik a rang, vagy vegyem meg mindig a lehetséges gépeket és a azokkal próbálkozzak?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#242) John_Doe válasza BoB (#240) üzenetére


John_Doe
senior tag

Nekem meg egyenlőre nincs kedvem belemerülni annyira ebbe a játékba hogy az arcadeon kívül mást is csináljak. De pont ez a szép. Aki komolyabban akarja venni ott a full real aki nem az bemegy lövöldözni egy kicsit arcadeba. Ez egy hatalmas piros pont nálam.

Shal'kek nem'ron!

(#243) BoB válasza John_Doe (#242) üzenetére


BoB
veterán

Én sem merültem bele, néha lövöldözök egyet. A full real az amihez bele kell merülni jobban.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#244) SipiBcs válasza Tenken (#241) üzenetére


SipiBcs
őstag

Muszáj megvenned, különben nem jutsz hozzá a komolyabb gépekhez.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#245) Tenken válasza SipiBcs (#244) üzenetére


Tenken
őstag

Jó ez oké, de nem feltétlen leszek eredményesebb is egy jobb fejlettebb gépen, mert a konkurencia is erősebb lesz. Plussz arra a kapott 1-es prém gépre van +100% xp is. Nem tudom ez mennyire emelkedik a komolyabb gépeknél. Azt már észre vettem, hogy ha szintem feletti gépet lövök azért jóval jobban tejel.
Ti milyen típusú gépeken szerettek repülni egyébként?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#246) rollaz válasza Tenken (#245) üzenetére


rollaz
tag

Mindegy, csak német legyen. :)

Egyébként szoktam az amerikai ággal is bohóckodni arcade-ban, de ha zúzni szeretnék, akkor német vonal. Imádom azt a tűzerőt, amire képes. Elég megnézni a lvl10 Me-410-et.
Hozzáteszem, időhiány miatt az utóbbi hetekben alig 2-3 napot játszottam összesen. Majd télen bepótolom, remélem addigra már a tankok is elérhetőek lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#247) Tenken válasza rollaz (#246) üzenetére


Tenken
őstag

Nekem is most lett meg az első német nehézvadász a BF110. Azóta elő se vettem másikat kb... Ott van még a négyes HE112 vagy melyik mellette, de csak ha ne adj isten valamit elkúrok, kerül elő, mert levegőben még nem lőttek le a BF-el. :DDD
Szégyen szinte, hogy mit bír az a gép!

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#248) BoB


BoB
veterán

Azt mondja meg nekem valaki hogy a jó istenbe van az, hogy esélytelen amikor japán gépek ellen megyünk orosz gépekkel (HB csatáról van szó). A Yak-1B-m forduló ideje papír szerint 18.5 mp, míg az A6M2 japán gépnek 19.1 mp, mégis totálisan gyorsabban fordul, esélyem nincs fordulóharcban :F

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#249) BoB válasza BoB (#248) üzenetére


BoB
veterán

A másik, P-39 Airacobra, a 23-as idejével szintén jobban fordul, Kezdem azt hinni valamit én csinálok rosszul csak azt nem tudom mit...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#250) SipiBcs válasza BoB (#249) üzenetére


SipiBcs
őstag

Próbáld meg úgy, hogy bedöntöd a gépet az A vagy D gombbal és közben nyomd a CTRL-t. Akkor nem egérrel fordulsz. Szerintem így gyorsabb.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.