Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) PAtr0n válasza Djuree (#650) üzenetére


PAtr0n
addikt

Üdv a klubban! Csak szivárognak ide a WoT-ból egyre többen, ezt öröm látni ;)
Ahogy én tudom kezdőknek jelenleg csak annyi bónusz van, hogy kezdéskor kapsz valamennyi goldot (aranysas), meg egy alap prémium repcsit. Illetve ha valaki meghívott, akkor ő kap 30 aranysast.
Maga a játék messze nem annyira goldfüggő mint a wot, előnyhöz nem juttat, premium account persze itt is van. Rajtad áll, hogy veszel e még legénységet aranyból(garázshely helyett itt ez van), ami csak annyiban jó, hogy gépcserekor nem kell mindig újraképezni a legénységet az új madárra. A megvásárolt gépek (ezüstből, ezüstoroszlán) így mindig megmaradnak, csak ha újra elő akarod venni, akkor kellenek bele szabad bakák.
A játék 3 módból áll: Arcade, Historic battles, és Full real. Az elsőt nem kell magyarázni, csekély fizikával vannak megáldva a gépek, egy óvodás is elvezeti őket, akár a WoWP-ban, és kitalált pályákon megy a 15 vs. 15 repcsi, általában ki kell nyírni az összes földi egységet és/vagy repülőt, vagy kibombázni a bázist (ez a legnehezebb). Mindig annyi repülőt vihetsz magaddal a csatába amennyi legénységed van, de mindig csak egy nemzettől. Ha egyet lelőnek, beülsz a másikba, addig amíg vége a pályának, vagy ki nem lőtték alólad az összeset.
A második módban történelemhű pályákon eresztik össze a 15-15 gépet, itt fogy a lőszer, az irányítás hasonló az arcade-hoz, de itt csak 1 gépet vihetsz, ha lelőttek, számodra vége a pályának.
A full real mód ahogy a neve is mutatja, szimulátor mód, a gépre minden földi erő úgy hat ahogyan kell, itt már csak belső nézet van, célzássegítő nincs, és komolyabb missziókat lehet menni. A pilóta egy erősebb fordulótól elájulhat, nagy sebességű zuhanásnál/fordulásnál letörhet a szárny stb... A botkormány és pedálok kötelező, mással nem boldogulsz. :)
Nációnként gyűlik az xp, attól függően melyikkel játszol, és így léped szépen a szinteket, az újabb repcsik is így nyílnak meg. Ezen kívül, a saját profilod xp szintje külön gyűlik, ez alapján tesz egyre nehezebb ellenfelek közé az MM. Minden csata végén kap az adott repülő crew xp-t, ezt tudod a legényég képességeire költeni (célzás, pontosság, életerő, G-tolerancia). Annál többet kap, minél eredményesebb voltál vele. Aranysasból persze hamar fel lehet tápolni a legénységet. Illetve minden repülő külön fejlődik, és így nyílnak meg rajta a különböző feljlesztések (erősebb váz, jobb fegyver, jobb skuló, nagyobb bombák... stb) Később lehet kvalifikálni a legénységet (ha elég crew xp jött össze), ami bizonyos stat-okat megdob a legénységen, akár 30%-al.
Ajánlom először az arcade battles-t ott bele lehet jönni, aztán később a historical-t, de ha szimulációra vágysz, alkor csapj bele a full real-be.

Azt hiszem a fontosabb dolgokat leírtam, bár nem kérdezted, de jobb ha tudod :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#652) BoB válasza PAtr0n (#651) üzenetére


BoB
veterán

"Rajtad áll, hogy veszel e még legénységet aranyból(garázshely helyett itt ez van), ami csak annyiban jó, hogy gépcserekor nem kell mindig újraképezni a legénységet az új madárra."

Azt hittem ezt kitárgyaltuk a múltkor. Ez így eléggé érthetetlen számomra.
1. A 4. és 5.-ik legénység ezüstért van, csak a többi kerül aranyba
2. Gépcserekor: miután egy legénység megtanulja az adott gép kezelését, sosem felejti el, ehez semmiféle arany nem kell, hiába cserélgeted utána

Én nem vettem még legénységet mert felesleges HB módba, mégsem kell újraképezni senkit sem soha semmilyen gépre miután egyszer megvolt. A plussz legénység csak annyiban jó, hogy arcade csatában úgymond "több életed lesz".

"A megvásárolt gépek (ezüstből, ezüstoroszlán) így mindig megmaradnak, csak ha újra elő akarod venni, akkor kellenek bele szabad bakák."

Ismételten, a megvásárolt gépek mindenképpen megmaradnak, semmiféle arany nem kell hozzá.

Egyszerűbben fogalmazva a legénységek fixek, és a már meglévő repcsik közül lehet kiválasztani melyikkel menjenek..

A többi részt azzal egészíteném ki, hogy HB módban sincs célzás rásegítés, és már ott is letörnek a szárnyak.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#653) PAtr0n válasza BoB (#652) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszi a javítást, de rosszul értelmeztél sokmindent, mert kábé ugyan ezeket írtam, max félrérthetőbben. Plusz nem tértem ki arra, hogy +2 legénység ezüstért, a többi már aranyért van. Arra megint külön nem tértem ki, hogy átképzéskor ezüst a fizetőeszköz.
Illetve amikor a megvásárolt gépekről írtam, hogy "ezüstből" akkor egy szóval nem írtam, hogy arany kell hozzájuk ha újra elő akarjuk venni őket.
Javaslom olvasd el még párszor, de no offense, a te verziód pontosabb/érthetőbb, én túl sok mindet akartam egyszerre leírni :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#654) BoB válasza PAtr0n (#653) üzenetére


BoB
veterán

Nem hazudok ha azt mondom legalább 10-szer átolvastam. :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#655) PAtr0n válasza BoB (#654) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor nincs mit tennem, legközelebb mielőtt publikálok egy hosszú leírást, fél órával utána átolvasom, és ha értem, csak akkor teszem közzé :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#656) Djuree


Djuree
félisten

kösz a fejtágitást. :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#657) ng0ofy válasza PAtr0n (#651) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Steamről akartam letölteni, de ha a meghívás jár előnnyel a meghívónak valaki küldjön a forumos mail címemre egy meghívót, kipróbálom én a játékot, leírások alapján jobban tetszik, mint wot, amivel sokat játszok mostanában.

(#658) BoB válasza ng0ofy (#657) üzenetére


BoB
veterán

Mindketten kaptok bónuszt, a registráló 50 aranyat, a referáló (meghívó) pedig
50E ezüstöt amikor Te eléred az 5-ös szintet bármelyik nációnál (csak egyszer jár)
100 aranyat amikor 10-es szintet
500 aranyat 20-as szint elérésekor

Sajnos most nem vagyok otthoni gépnél hogy tudjak küldeni meghívót :(

Egyébként steam-en ettől még töltheted, a meghívó a regisztrációhoz kell ami említett progon keresztüli játszáskor is kell!

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#659) Stauffenberg válasza PAtr0n (#646) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nincs feljavitas, csak sok olyan tulajdonsag nincs megvalositva amik a valosagban nagyon is jelentosek voltak.

A Bf-109 egyik konstrukcios hibaja volt (sok mas mellett), hogy a futomuvek hajlamosak voltak osszecsuklani, igy leszallasnal kozel atesesi sebessegre kellett lassulni. Ez sok kezdo pilotat megolt, arrol nem beszelve, hogy egy ilyen baleset megbenithat egy repteret. Na ezt hogyan alkalmazod a jatekban? Sehogy. Igy ez a hatrany a jatekbeli Bf-109 eseteben egyszeruen nem jelentkezik.

Mashol viszont legiharcnal is jelentos hatrany veszik el mert nem lemodellezheto egy arkad jatekban. Igy a LaGG gepek koszonik, de stabilan repulnek, ami a valosagban nem igy volt. De a Bf-109 is konnyen kijatszhato volt a szuk hatotavolsaga miatt, de a zuhanorepulest sem birta a szerkezet. Ezek itt megintcsak a Messer elonyere valnak a jatekban.

(#660) PAtr0n válasza Stauffenberg (#659) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze érthető amiket írsz. Csak fájó sokszor egyes gépek erőfölénye :)

ng0ofy:
Ha még nem regisztráltál, küldtem egy meghívót a mailcímedre ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#661) Ijk válasza PAtr0n (#660) üzenetére


Ijk
nagyúr

Engem inkább a tapasztalt, ügyes játékosok erőfölénye bosszant. ;]

Múltkor 6-7-es szinten a kis zero-val 7 gépet lőttem, aircobrákat, spitfire-oket, beaufighert. De volt hogy domination-ön 1-es chaikával 10 5-6 szintű gépet. Ma a 7-es Zeroval 8-9-esek közt lőttem le hat gépet úgy hogy meccs végén "survivor"-t kaptam.

Szinte minden meccsen van 3-4 ügyes, taktikus játékos a többi pulyka amit le lehet vadászni. 600-1000m-es távolságról már szórják az ellenfélre a golyókat ész nélkül, egyenesen berepülnek a tömegbe, egy gépre van hogy 5-en rátpadnak és össze is ütköznek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#662) Stauffenberg válasza Ijk (#661) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Engem az bosszant mikor egy ilyen puding bemákol engem. Belém jön de ő túléli vagy csak bevág egy ólomgolyót a pilótám koponyájába. :D

De azok is zavarnak, akik szembe jönnek veled, te kitérsz, de azért is rádhúzza a gépet és mindketten lezuhantok.

(#663) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

War Thunderrel kb még fél éve játszottam utoljára. Akkor magyaráztak valami olyasmiről, hogy lesz 1 tankos verziója is. Mostanában lehet látni 1-1 videót róla. Azzal mi a helyzet? Lehet már tudni valamit, hogy mikor lesz belőle béta verzió?

(#664) Fel válasza forras2 (#663) üzenetére


Fel
addikt

Most az Igromir orosz game expóra összedobtak egy már játszható "demó" verziót, és ebből lehet látni videókat. Azt ígérik hamarosan jönnek majd a földi egységek, talán decemberben.. (Amúgy még az egész WT béta)

@665: Korai kérdés... Ki tudja.. FR és HB módban gyanítom igen. Viszont arcade-ben elképzelhetőnek tartom, hogy nem...

Stauffenberg: "De azok is zavarnak, akik szembe jönnek veled, te kitérsz, de azért is rádhúzza a gépet és mindketten lezuhantok." - Szerintem ők általában azok, akik WoWp-n szocializálódtak.. Ott divat az ilyesmi kamikaze akció, mert jóváírják a killt (1-1), míg ugye WT-ben nem, csak ez nekik nem esik le..

[ Szerkesztve ]

(#665) forras2 válasza Fel (#664) üzenetére


forras2
őstag

És külön lesz tankos meg repcsis verzió, vagy egyben lesz, mint ahogy a videókban is van? :U
Már mint hogy, a tankok lövik egymást, közben felettük egymásra vadásznak a repcsik..

(#666) Máté94 válasza forras2 (#665) üzenetére


Máté94
addikt

Válaszható lesz.

(#667) donmackó válasza Máté94 (#666) üzenetére


donmackó
őstag

Remélem lesz egyben is. Adnék a Junkers-szel 2 darab 500 kilóst a lent bújkáló és bokorból tüzelő júzernek. ;]

Release the cable hounds!

(#668) miresz válasza donmackó (#667) üzenetére


miresz
veterán

Ebben reménykedem én is. ;] :DDD

(#669) Stauffenberg válasza forras2 (#665) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Amit eddig tudok róla, meg a videóból is így jön le, hogy teljesen egyben lesz (ehhez jön még a tengeri hadviselés is). Nem véletlenül lesz ground forces a játékmód neve, hiszen csak úgy van értelme ennek, ha nem csak harckocsik feszülnek egymásnak, hanem lesznek légvédelmi egységek is, hiszen a vadászoktól leszakadva néhány zuhanóbombázó szarrá verné a védekezésre képtelen földi haderőt. Itt már tényleg lesz jelentősége a légi fölénynek és a légtér uralmának.

Na meg talán jobban ösztönzi majd a játékosokat, hogy földi célokat is támadjanak. Szerintem tízből nyolc vereség azért következik be, mert nem tulajdonítanak jelentőséget a földi céloknak és csak egymást kergetik az égen, közben meg elfogynak a ticketek vagy a saját tankok (amiket ugyebár most még a gép irányít, de hamarosan azokat is, vagy egy részüket valódi játékosok fogják vezetni).

(#670) Ijk válasza Stauffenberg (#669) üzenetére


Ijk
nagyúr

Persze, mert rohadt unalmas földiket bombázni. Pont az a lényeg hogy emberek ellen játszok. Persze sokszor bombáztam XP gyűjtés miatt, mert szerencsére ebben jól pontoz a játék, próbál ösztönözni.
Viszont az zavar hogy hogy a lelőtt gép mennyivel többet ér mint egy assist. Volt hogy szétforgácsoltam az ellenfelet, égett, zuhant, és valaki belepöttyitent még egyet és sokkal több XP-t osztott neki. Ennek az eredménye, hogy beállnak vonatozni még egy sérült, zuhanó gép után is, csak sikerüljön valahogy "ellopni".
Ezen változtatni kellene szerintem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#671) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Fú kipróbáltam ma joy-al a gamet, csúnyán lemészároltak, én meg senkit sem találtam el.. :)
Marad az egér, amíg nem lesz türelmem alszöszölni pár órát a beállításokkal.

Illetve helyesbítek nagyon nem mészároltak le, mert joy-al kifordulózni az egereseket nagyon jól lehet...de szerintem egyetlen lövésem sem talált el senkit :)

[ Szerkesztve ]

(#672) Stauffenberg válasza Malibutomi (#671) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Sokkal nehezebb manuálisan kezelni a vezérsíkokat és így rajta maradni valakin, mint az egeret ráhúzni és rajta tartani, hogy a számítógép csináljon minden mást. Szerintem nem lenne szabad összeereszteni az egérrel és joystickkal játszókat.

(#673) rollaz válasza Stauffenberg (#672) üzenetére


rollaz
tag

Mindenkinek a saját döntése, hogy mivel játszik.
Nyilván nem kell különösebb képzettség belátni, hogy arcade-ben bolondság, de még hb-ben is minimum öngyilkosság joy-t használni. FRB-ben persze fordul a kocka, ott egérrel már a levegőben maradni is kihívás. Látni kell azt, hogy ez a játék utolsósorban a szimulátorra vágyóknak készül.

(#674) Stauffenberg válasza rollaz (#673) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Épp ezért nem erőltetem a játékban a joystick használatát. Türelmesebb napokon amúgy is historicalban játszom, de csak akkor ha van kedvem 2-5 perceket várni míg végre besorsol egy játékba, ahol sok esetben nem is teljes a csapatlétszám. Türelmetlenebb napokon marad az arcade mód, meg a negyed óránként előtörő sírógörcs. :)

(#675) ng0ofy válasza Malibutomi (#671) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én is tegnap próbáltam ki, véleményem:

Kicsit talán túl van bonyolítva a játékossal, skillekkel, stb. foglalkozó rész, ráadásul a dizájn kicsit gyenge, de bevallom, nem néztem végig mindent, mert unalmasnak és feleslgesnek tartottam.

Az arcade módot túl könnyű irányítani. A historical battle mód volt, amit feküdt nekem, egérrel+billzettel, mert nem tudom egérrel irányítani, mintha joy lenne, azzal csak lövök (: Elég nehéz ezt célra tartani egérrel is, szóval nyugodtan játszhatnak egymással a felek (:

Várom a tankokat. Ha ilyen bonyolultnak tűnő (pedig nem az, csak átgondoltlan a GUI) marad, sok embert el fog ijeszteni!

(#676) Stauffenberg válasza ng0ofy (#675) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mi a bonyolult a kezelőfelületben?

Tuning: Fentről lefelé haladva nyílnak meg az elérhető fejlesztések. Mint bármilyen tucat MMO-ban a fejlődési ágak.

Repülőgépek: Fentről lefelé haladva nyílnak meg az elérhető új géptípusok. Mint bármilyen tucat MMO-ban a fejlődési ágak.

Skillek: Kapsz kiosztható pontokat és nyomkodod a + jelet a képességnél amit fejlesztenél. Mint bármilyen tucat MMO-ban.

A design olyan amilyen, azon tényleg lehet javítani, hogy látványosabb legyen. De aki játszott már egy Diabloval, WoW-al vagy bármilyen más fejlesztésekre/skillekre épülő játékkal, az hamar felismeri, hogy mi a helyzet. Ennyi erővel minden ilyen játék túl bonyolult.

Csak ki kell ismerni a fejlődés menetét, ami itt más, mint a World of Tanks-ben. Ami azt illeti, a War Thunder fejlődési rendszere közelebb áll a klasszikushoz, mint a WoT.

[ Szerkesztve ]

(#677) ng0ofy válasza Stauffenberg (#676) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Igazából nekem a dizájn fáj a leginkább. A bonyolultság ott kezdődött, amikor a nevemre kattintva a sok fül közül választani kellett, hogy mit akarok beállítani. Ha érdekel a játék persze belejövök egy nap alatt. Viszont mivel egyelőre nem érdekel nem fog magával ragadni :D A WoT hatásvadász megjelenése ebben jobb. A csata olyan, amilyen a tutorial jó, tetszik, hogy ki lehet próbálni a járművet csata előtt teszt pályán egyszerűen. Ami aggaszt, hogy a sasok meg aranysasok közt elvesztem elsőre :DDD

Majd még próbálgatom, egyelőre maradok a WoTnál, mert a gépem sem igazán bírja, kevés az fps és a földön elszórakozik az ember, de a levegőben hamar földet érek, ha leesik az fps (sajnos 20 alá) és rosszul veszem a fordulót az erdő fölött pár méterrel (:

(#678) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Engem inkább az szokott zavarni, mikor két perce darálok valakit hátulről, szakadnak a darabok, olaj repül a pofámba de csak megy és megy tovább, az én pilótám pedig azonnal meghal ahogy lent a mezőn egy kóbor szamár elfingja magát, illetve az ellenfél első sorozatának elsó golyója leviszi az egész szárnyat :)
(Mondjuk a multkor a spitfire-el egy szárnnyal majdnem visszarepültem a saját reptérig...de minek :DDD

Persze ez ilyen deszar érzés, de hát a másik oldal is nyilván ezt éli meg. Hozzáteszem nem vagyok nagy profi, 6 szintű vagyok csak

[ Szerkesztve ]

(#679) Ijk válasza Malibutomi (#678) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért mert vagy felülről soroz meg, vagy éppen befordulsz előtte, és könnyen sebezhető nagy felületet nyújtasz, miközben hátulról a géptörzset és a függőleges vezérsíkot darálod csak, a törzs meg sokat elbír. Ha közelben van ellenség kerülni kell a fordulókat, főleg ha még lassú is vagy. Ha valaki rádtapad akkor padlógáz és nyílegyenesen pucolsz, kicsit rángatod a gépet hogy nehezebben találjon el. Ilyenkor semmit nem tudsz csinálni ha lassabb vagy, imádkozol hogy alaki levakarja rólad.
Volt már párszor hogy csúnyán káromkodtam, mert néha nem is egy gép loholt a nyomomban, persze már 0.80-ról elkezdett szórni az idióta, és vagy 2 percig húztam magammal a bázis felé. Ennyi idő alatt képtelen volt egyetlen csapattárs is leszedni rólam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#680) Malibutomi válasza Ijk (#679) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na ezt majd kipróbálom :)
Én általában orsózok egyet, aztán kifordulok előle mikor kikerültem a szórásból, ezzel általában le is rázom őket...vagy nem :)
Mondjuk ezt csapatban mondjuk ventriloval sokkal élvezetesebb lehet, mint magányosan.

(#681) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

A zenék viszont nagyon tetszenek, jó, hogy klasszikus darabokat tettek be, így én is élvezem (:

(#682) BoB válasza Stauffenberg (#674) üzenetére


BoB
veterán

Ezt a várás dolgot én elintézem egy alt+tab majd netezéssel. Kiad egy csippanó hangot a játék amikor indul a csata.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#683) PAtr0n válasza Ijk (#661) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen sokszor összekerül az ember Pro-kkal, aztán jön az idegbaj :)
Amúgy a patch óta számomra élvezetesebb a játék, nincs annyi leszakadó szárny, kilőtt pilóta, és kitartóbban kell sorozni az ellent, pont a taglalt hátulról sorozáson érződik, hogy nem ér vele sokat az ember. A bombázókon érzem még nagyon, hogy szemétláda repülő erődök lettek, tegnap 3x bírtam újra ráfordulni a földi célokra úgy, hogy 2, 3 gép próbált leszedni. A vége az lett, hogy a pilótát találták el, de még mindig repültem folyó üzemanyaggal, és ementáli sajt törzzsel :)
Egy szóval tartósabbak lettek a gépek, és nincs annyi random hirtelen halál mint előtte.
A Domination pályákon lehet a legtöbb gépet levadászni, ott már volt nekem is nem egyszer hogy 6-7 gépet szedtem le egy madárral.

ng0ofy:
A GUI nekem is furcsa volt először, nem annyira felhasználóbarát elsőre, de ha megtanulod mi mit csinál, hót egyszerűen használható. A zenék Isteniek, a grafika alázza a WoWP-t, és a WoT-ot, magasabb fps szám mellett. A tankos rész nagyon jó lesz szerintem, ami külön tetszik, hogy a célzásba és tüzelésbe csak egyetlen dolog szól majd bele, az pedig a tank himbálódzása. Nincs idióta összeszűkölő célkereszt, bekeretezett tankok, meg az a fogyatékos HP rendszer. Szeretem a WoT-ot is, de egyszerűen nem értek egyet a játékmenetet befolyásoló dolgokkal, a gold lőszerrel meg pláne.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#684) ng0ofy válasza PAtr0n (#683) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Az igazság valahol a kettő közt van, mert nem úgy van a lövés az ágyúval, hogy odahúzom a keresztet és lövök... A gold lőszer pedig egyszerűen nagyobb pen-ű lőszer, jobb és drágább, csak az erányok az árban vannak elrontve, persze direkt (:

Az aranysassal itt meg minden fejlesztés gyorsíthtó, aki vesz aranysast, az lényegében jöhet velem szemben a legfullosabb géppel, 0 óra játékkal. Kössz.

(#685) PAtr0n válasza ng0ofy (#684) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az se rossz amit te írsz, de jöhet veled szembe a legfullosabb géppel, ha az első sorozattal kiütöd a pilótáját :)
Azért a WoT rendszere szerintem pofátlanabb, mert a pont a lőszert buffolják.
A lövés meg nyilván a WT-ben sem így lesz a tankkal, az ágyúnak ott is idő kell mire célra megy, de nem fog szétugrálni a halálba a célkereszt, amit ismerjük már be, hülyeség egy mereven rögzített ágyúnál.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#686) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Üdv!

Na látom ennek is van fórumja :C Imádom a játékot. Jelenleg hidegen hagy a BF4 nekem most ez kell :DDD
5-ös szinten járok németekkel megyek leginkább :D

(#687) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Arcade módban sehogy sem tudom belőni az irányítást. Gyors mozdulatokra nem reagál a gép, gondolom direkt. Viszont így esélytelen felemelni sokszor...

(#688) Wans válasza Malibutomi (#680) üzenetére


Wans
aktív tag

Mondjuk ezt csapatban mondjuk ventriloval sokkal élvezetesebb lehet, mint magányosan.

Ventrilót nem, de ts3-at tudok mondani. Engem most vettek fel a Puma 101-es csapatba. Ott a ts3 szerverükön esténként olyan 35-40-en szoktak lenni és mindegyik játékmódhoz vannak különszobák, ahol az emberek nyomják együtt. Akit érdekel annak szívesen elküldöm PÜ-ben az adresst. (Vagy itt ph-n vannak mások is Pumások és én nemtok róla? xd)

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#689) Ijk válasza Wans (#688) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ma ismerőseimmel, 4-en sikerült összehozni láncban 7 vereséget, egyszer sem nyertünk. Mindig első 4 voltunk, nekem nem volt 15000XP alatt meccsem (mindig első lettem). Utolsóban direkt földikre mentem, 10 földi 5 repülő lelőve és úgy is kikaptunk.
Szóval most rage out, és 3 napig rá se nézek. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#690) Szőrös  válasza ng0ofy (#684) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Az aranysassal itt meg minden fejlesztés gyorsíthtó, aki vesz aranysast, az lényegében jöhet velem szemben a legfullosabb géppel, 0 óra játékkal. Kössz"

Gyorsítani valóban lehet de azért a 0 óra játék csöppet túlzás . Főleg magasabb tierben pl 10nél meg a felett már elég sok xp-t bele kell tolni egy gépbe hogy fullos legyen.
Arról meg nem is beszélve hogy egy gépet ki is kell ismerni és tudni kell mire képes , hogy is kell vele játszani ahhoz meg azért sok sok repült óra kell. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#691) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na kipróbáltam joy-al egy full real-t
Majdnem eljutottam a felszállópálya végéig :)

(#692) Szőrös  válasza Malibutomi (#691) üzenetére


Szőrös 
veterán

:DDD felszállás nekem már nem gond . általában vagy az ellenfeleket nem találtam meg vagy nem találtam el rendesen ha sikerült valaki mögé beférkőznöm. de legtöbb esetben simán leszedtek.
nagyon kell hozzá track.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#693) Malibutomi válasza Szőrös  (#692) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na mentem mégegyet, lett egy killem :)
Viszont utána moziztam vagy 10 percig néztem hogy is megy ez :)

(#694) Djuree


Djuree
félisten

na eddig tetszik a gém, már 4-es szintű vagyok, hétvégén nem is wot-oztam. :D még szokni kell, de gyorsan tanulok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#695) XP NINJA válasza Malibutomi (#691) üzenetére


XP NINJA
őstag

Èn még addog se :DDD

(#696) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Én már 7-es szinten vagyok a németekkel és egyre jobban érzem a gépeket, bár még nem nagyon tudok hatékonyan bánni velük, de szép lassan javul ez. Bf109 E1 és az E3 nagyon bejön, de igazából a 8-as színtől lesznek igazán jók.
Én is nagyon várom már a tankos részt, kíváncsi vagyok, hogy-hogy oldják meg.

(#697) Wans válasza Farkas23 (#696) üzenetére


Wans
aktív tag

németeknél a magasabb szintű gépek sem hozzák meg az igazi megváltást. de az tény, h ameddig nincsenek feltúrbózva, addig csak szenvedés az egész. én mos bf109 g6-al vagyok így. kb 900E ezüstöt nyomtam bele (+ a nem olcsó fejlesztések), de még csak most kezdi el adni igazán, miután a 20mm-es gépágyúra is betettem az "airtargets" lövedéket. mondjuk kíváncsi leszek, mikor majd a 30mm-es lövedékét is alakítgathatom. sztem amire rálövök abból nem sok fog maradni. :DDD

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#698) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Valaki segítsen a beállításokkal. Bill. egérrel kell játszanom és sehogy sem akar menni a dolog. Fordulóhoz tul lassú ez egér, de finoman célra tartani nem tudok vele, mert nagyon apró mozdulatokra lenne szükség, érzékenységen a legalsó küszöbön. Valamit rosszul csinálok, ez tény, de mit? (:

[ Szerkesztve ]

(#699) Malibutomi válasza ng0ofy (#698) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fordulóhoz tenyerelsz gondolom az A-D gombon is?
Én semmit nem állitottam az egeres irányításhoz

[ Szerkesztve ]

(#700) ng0ofy válasza Malibutomi (#699) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Igen. Szórakoztam a megfelelő érzékenység eltalálásával is, de semmi eredménye, mert nem forgolódni kell, hanem lőni (: A teszt pályán a híd pillérjei között orsózok, csinálok mindenféle trükköt historical battle módban, de csatában kellene, hogy a célra tartsak és nem tudom eltalálni, hogy amikor ráfordulok a kis finom igazítást az egérrel helyesen végezzem, mert ahogy az egérrel is machinálnék megette a fene az egészet és össze-vissza megy a gép... Ha egeret, mint joy-t használom még rosszabb a helyzet. Velem lesz a gond egyébként, hagyom is az egészet, novemberben veszek egy joystickot, úgyis kell majd máshoz is (: Ezzel úgyis a tankos rész érdekelt inkább és a hajók (:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.