Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) zedeRIP válasza #21346560 (#150) üzenetére


zedeRIP
tag

logitech extreme 3D pro nagyon is megteszi...És 5-8K az ára..Anno azzal IL2-ztem..

"Mindennek annyi az ára amennyit adnak érte" http://phmegbizhatosag.atw.hu/ A MEGBIZHATÓSÁGOM

(#152) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Valaki leírná a játék rövid lényegét, mert nem találtam semmit róla magyarul :)
Gondolok itt pl. olyanra, hogy milyen repülők vannak (mint tankban TD, heavy, arty stb..), és mit kell csinálni, foglalni, vagy csak lőni az ellenséget? Jelenleg valami 1-es repülőm van, de nem értek semmit csak úgy repkedek :)

(#153) SipiBcs válasza RAiN91 (#152) üzenetére


SipiBcs
őstag

ITT elég részletesen le vannak írva a dolgok.

Egyszerűsítve: lősz, XP-t kapsz és lion-t! Ez utóbbival fejlesztheted a meglévő gépek fegyverzetét és vásárolhatsz újakat, az XP-vel szintet lépsz és hozzájutsz a fejlettebb repülőkhöz. Két szintenként új csoportba rak, akkor "elvileg" az azonos szintű és tudású gépekkel csatázhatsz.

Eleinte az Arcade módot erőltesd. A Historic Battle életszerűbb és nehezebb.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#154) RAiN91 válasza SipiBcs (#153) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszi. Most látom, hogy ez nem is a Wargaming játéke, azt hittem ez a World of Warplanes csak új nevet kapott, ennek ellenére hasonlít a Wot-ra a felépítése, lemásolták?

(#155) myckey válasza RAiN91 (#154) üzenetére


myckey
veterán

nem ez nem a wégé játéka.
attól a röpcsistől véleményem szerint ez igényesebb,jobb.
másolni?hmm....kérdezd meg a fejlesztőket ;)

a wotos repcsisnek is van külön topic

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#156) RAiN91 válasza myckey (#155) üzenetére


RAiN91
őstag

Értem. És az mi, hogy 3 repülőt vihetek egy csatába? Vagy többet is? :)

(#157) SipiBcs válasza RAiN91 (#156) üzenetére


SipiBcs
őstag

Vásárolhatsz helyet... lionért plusz kettőt. A 6. már csak Eagle-ért vásárolható. Ez utóbbiból a tutorialok végigjátszásával 250-et kapsz, utána befizetéssel még vásárolhatsz továbbiakat.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#158) #21346560


#21346560
törölt tag

Én is az összes sast elnyomtam, most 6 repcsit tudok bevinni egy csatába.

(#159) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Szasztok! 1 kérdés! A prém repülőknek van értelme? most akciós az áruk is! De ahogy láttam T1-2-3-ast nem is nagyon érdemes erőltetni! Alacsony a kredit szorzójuk!

(#160) rollaz válasza GaburroSan (#159) üzenetére


rollaz
tag

Annak idején a "Fókát" vettem meg pakkban, a hozzá kapott goldból pedig a LA5-FN-t. Szerintem van értelmük, jókat farmoltam velük. Mondjuk HB-be már csak előbbivel megyek be.

(#161) RAiN91


RAiN91
őstag

Ha bombázóval megyek, és megnyomom az F6-ot, akkor miért nem én lövök a hátsó emberekkel, miért automatikusan lő? Tutorialban nem erről volt szó.

(#162) #21346560 válasza RAiN91 (#161) üzenetére


#21346560
törölt tag

Melyik géppuska fészekbe ülsz bele? Mert van mondjuk 5, akkor ha beülsz a 4-esbe, akkor a többiből automatikusan lőnek az emberek..

(#163) SipiBcs válasza RAiN91 (#161) üzenetére


SipiBcs
őstag

Próbáld meg a V betűvel! ;) Az első nyomásra a hátsó lövészhez rak be, utána végigültet a bombázó fülképe, belső nézetbe... Ha egyből vissza szeretnél kerülni a pilóta ülésbe, akkor az F3-al megteheted.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#164) RAiN91


RAiN91
őstag

Hmm köszi megpróbálom, amatőr vagyok még :)
Fegyvernek fighter esetén itt is olyan nagy jelentősége van mint Wot-ban?

(#165) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Bazzeg!!! Tegnap kaptam 1 gifted japcsi duplafedeles gépet!! De miért??? A kreditszorzója és érdekes! 30%+30%+30%!!!

(#166) #21346560 válasza GaburroSan (#165) üzenetére


#21346560
törölt tag

Csak kiírta amikor megkaptad nem?

(#167) GaburroSan válasza #21346560 (#166) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Vazze nem figyeltem!!Csak annyi volt mint amikor elértél 1 bizonyos xp+lvl akkor kidobja hogy ezt megveheted!!!S akkor néztem hogy ilyen nincs is!!Mert már ott áll a hangárban se szó se beszéd! Ha hazamegyek meglesem mi a neve!!

(#168) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Elég komoly patch érkezett ma.

- Grafika javítás
- Hang javítás
- Új repülők
- Új mappok
- Meghívottak után +50 Golden Eagle
- Új tutorial
- Bugfix

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#169) #21346560 válasza SipiBcs (#168) üzenetére


#21346560
törölt tag

Köszi!

(#170) rollaz


rollaz
tag

Az ingyenes premium repülőgépről nem is beszélve.

(#171) XenHai válasza rollaz (#170) üzenetére


XenHai
senior tag

ingyenes MELYIK HOL?

(#172) John_Doe válasza XenHai (#171) üzenetére


John_Doe
senior tag

We have added one premium plane of the Rank 1 for every country.

USA — Thach's F2A-1 Buffalo;
Germany — Marcolin's CR.42CN;
USSR — Zhukovsky's I-153-M62;
Britain — Tuch's Gladiator Mk.II;
Japan — Hagiri's A5M4.

You will automatically recieve only one of them after your first battle for the desired nation. Choose your first battle carefully!

Vagyis az első csata után az adott nemzetnek megfelelő 1es szintű gépet kapod a fenti listából, de csak 1et nem szerezheted meg mindet.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#173) XenHai válasza John_Doe (#172) üzenetére


XenHai
senior tag

Fasza már tegnap el basztam az amcsira .

(#174) Kobe


Kobe
veterán

Hali

nincs valakinek valami tippje mitol futhat borzaszo gyengen a jatek a notimon ? 2 gbos nvidia 540m 4 g memo, core i5 proci es 1366 medium-low beallitasok mellett 18-26 fps kozott ingadozik, ahhoz kepest hogy a jatek grafikaja baromi ronda.... A battlefield 3 meg ami igazi izmos grafika, rohogve megy 40+ fpssel jo beallitassal.

(#175) Plasticbomb válasza Kobe (#174) üzenetére


Plasticbomb
addikt

véletlen nem az intel igp-n fut?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#176) [CM]Crusher


[CM]Crusher
senior tag

Sziasztok!

Fantec gyártó a War Thunder-el kooperálva, most egy közös akciót hirdetett, miszerint most minden Fantec GHS-U71 7.1 fejhallgatóhoz ajándék kupon jár, 1,000 Golden Eagles értékben. Az információk szerint limitált darabszámban érhetők el a kuponnal ellátott fejhallgatók. Ha bárki, bárhol is venne ilyet, érdemes a rendelés megjegyzésében feltüntetni, hogy ezt a verziót szeretné.

Fantec fejhallgatót árusítók listája: [link]

(#177) Kobe válasza Plasticbomb (#175) üzenetére


Kobe
veterán

sajna hiába állítom be hogy az nvidian fusson, mindig az inellel indítja el

(#178) grex4


grex4
aktív tag

sziasztok.
2 napja tettem fel a játékot és nem nagyon értek pár dolgot.

Hogy kell lelőni egy gépet? Én 2000ből sem találom el ők meg egy sorozattal kiszednek.
Melyik lőszer tipus kell? Sima AP mért nem elég light-medium takokra? Hajókra mi kell?
Mi lesz ha az adott géppel megvan a sokszázezer xp? (végig ér a csík)
Ha 1-2 tierben akarok gyakorolni mielőtt feljebb lépek, akkor én azt hogy tudom kivitelezni? (hiába dugtam el a T3-4es gépem, bedobott attól még szerintem)

Nem igazán van használható leírás a játékról sehol sem, most a skillek leirása meg a lövedék leírása nem ér semmit, elkerülő technikákra, támadó technikákra, mire melyik lőszer kell ilyesmi leírás kéne. World of Tanks-ozom egy ideje ott érdekes mindenre van értelmes leírás.

Brit ággal megyek és most lett meg a 4es Spitfire.

üdv

(#179) Máté94 válasza grex4 (#178) üzenetére


Máté94
addikt

Eléjük kell lőni, vagy ahogy a reticle mutatja, amikor elég közel érsz egy másik géphez. :DDD
Tankra, hajóra bombázó kell, meggymagköpködővel ezeket te nem fogod megsemmisíteni.
Ha kevesen vagytok a sorban így is, úgy is be fog dobni nagyobbak közé.

http://warthunder.hu/

(#180) olcsii


olcsii
aktív tag

Sziasztok. En is elkezdtem korabban jatszani! Aki wotozik mindenkepp ajanlom mert itt jol erezheti magat es lebyugodhat:) jo a jatekelmenye. 6. Szinten vagyok bar az alap repcsikkelszeretek menni a legjobban:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#181) grex4 válasza Máté94 (#179) üzenetére


grex4
aktív tag

köcce a választ.
Játszottam már ilyen arcade repcsis játékkal (Combat Flight 2002 talán) és a reticklét célzom és elég gyakran találok is de akkor is rengeteg lőszer kell mindenkibe, belém meg elég 3. Valszeg gyújtóval lőnek vagy ágyúval ami nekem még nincsen. Legénységnél mire kell pakolni? Vadásznál gondolom arcade stílus esetén magára a gépre de azon belül melyik a legfontosabb? Ha van turret akkor érdemes annak a legénységét tuningolni?

Nem tudtok valami OP gépet alacsony tierben vagy melyik class-t ajánljátok kezdőnek?

Brit ágon bohóckodok még mindig a T4-es Spitfire-el, próbáltam a bombázót is de azzal nem sokat lehet a csatához hozzáadni. Nomeg elkezdtem a Japán ágat, tetszik hogy van nekik saját lövészük és még bombát is vihetnek magukkal csupán ezt az ellenség is tudja így mindenki engem támad először. Nézegetek stream-et is, próbálok onnan el lesni pár fogást, ott látom hogy némely gépnek egy ágyúja/géppuskája van és gyorsan lő nagyon. Ezt csak azért hoztam fel hátha nem előnyös a több gépágyú és azért kell az ellenségbe jóval több skúló... :F

üdv

(#182) SipiBcs válasza grex4 (#181) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szia!

A MENÜ alatt találsz tutorial-okat, azokból sok mindenre fény derül.

Egy - egy gépet ahogy fejlesztesz, kapod hozzá a lehetőséget, hogy megvásárold a fejlettebb, erősebb lőszert. Ez olyan nagyon sok mindent nem változtat, de a gyújtó lőszer látványos! ;)

Létezik egy olyan lehetőség, hogy ha az egered középső gombjával kijelölsz egy célt, akkor a jobb klikket lenyomva ráközelít a kamera az ellenségre, bárhol is van hozzád képest. Ha ekkor pontosan rálősz, nagyon kevés vagy jóval kevesebb lőszer is elég bele, ha pontos vagy.

Forduló gépnél a jelző négyszög elé kell lőni egy picivel. Ilyenkor a legsérülékenyebbek a gépek. Egy sorozattal ki lehet szedni a pilótát. ;)

4-es alatti szinteken az USA és Angol gépek a legjobbak szerintem. 6-7-es kasztban a német gépek most kifejezetten zúzósra sikerültek. Az orosz repülő tankok meg nehezen esnek le és szerintem OP fegyverzetük van.

Sajnos a játék ballance rendszere néha hihetetlen dolgokat tud produkálni. Néha bedobál olyan játékban ahol sugárhajtóműves gépek ellen kell mennem 7-es szinttel, néha viszont a messer-ekkel zúzom a kétfedeles angol gépeket.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#183) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Másnak sem ment a játék és a warthunder fórum a késdélutáni és az esti órákban?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#184) #21346560 válasza SipiBcs (#183) üzenetére


#21346560
törölt tag

Már napok óta nem játszottam... passzolok...

(#185) rollaz válasza SipiBcs (#183) üzenetére


rollaz
tag

Javították a hibákat, a prémium felhasználók jóváírást, mindenki más pedig kitolt lejáratú ötszörös szorzót kapott.

http://warthunder.com/en/news/185/current/

[ Szerkesztve ]

(#186) olcsii


olcsii
aktív tag

Csökkent a gépek bevétele:(

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#187) SipiBcs válasza olcsii (#186) üzenetére


SipiBcs
őstag

No meg majdhogynem duplázódott a javítás....

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#188) GaburroSan válasza SipiBcs (#187) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Én is észrevettem hogy alig van nyereség...régebben simán össze szedtem 2-300k most meg a 50k is nehezen jön!!Mind1 gyúrok az angol és a német bombázóra! Az amcsi bombázókat csak lvl4-től kapjuk meg pedig azon az ágon van a kedvencem a B17 flying fortress!! :DD

(#189) lofagi


lofagi
addikt

Leszedtem én is ezt a játékot, illetve csak a klienst sikerült lehalásznom. Maga a program nem kezd el tölteni. Nem mennek a serverek vagy valamit be kellene állítanom? Esetleg a routeren forwardolni kell a klienst? 6,6 gigát le is kell tölteni, én meg itt csak húzom az időt! :( Valaki esetleg tudna segíteni?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#190) SipiBcs válasza lofagi (#189) üzenetére


SipiBcs
őstag

Elvileg a kliens indításával ellenőrzi a játékot és letölti ha nincs lent vagy ha talál hozzá frissítést.

Ékezetes mappában van esetleg? Próbáld meg valahová máshová újra felrakni a klienst. Esetleg még a tűzfal jöhet számításba. De hátha még másnak is lesz tippje.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#191) lofagi válasza SipiBcs (#190) üzenetére


lofagi
addikt

Az lesz az! :] Ezt az ékezetes dolgot mindig elfelejtem. A Game's nevű könyvtárat nem kedveli. :] Már hasít is lefelé a letöltés. :] Köszi.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#192) Delta×


Delta×
senior tag

Valaki tudna adni pár tippet ?
Aza aproblémám hogy körülbelül 2 sorozat és már szakad is szét a repcsim... holott volt hogy én 3 percen át lőttem egy rohadk bombázót de az nem is törődött velem mintha nem is sebeztem volna meg...
Mit kellene vennem ? Illetve mit érdemes a crew menüben bővíteni ? Vitality + stamina ad arra hogy tovább bírja a szerencsétlen gépem ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#193) Delta×


Delta×
senior tag

Továbbá lenne még 1 új kérdésem !! hogy tudom azt csinálni hogy a repülő pályáváltoztatás nélkül szétnézek a repülő körül ?

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#194) #21346560 válasza Delta× (#193) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nyomd a C betűt és úgy mozdíts az egéren. Legalábbis nálam a C.

(#195) Delta× válasza #21346560 (#194) üzenetére


Delta×
senior tag

köszönöm és azt még esetleg tudod hogy a bombázó nyilásba hogy nézek bele ? Vagy mi ennek a pontos neve ...

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#196) #21346560 válasza Delta× (#195) üzenetére


#21346560
törölt tag

Válts "nézetet". Vagy lövész pozíciót, vagy ki hogy hívja..

(#197) Delta× válasza #21346560 (#196) üzenetére


Delta×
senior tag

Hát akkor szereintem ezen a repcsin nincsen :/ mert megnéztem minden nézetet.. mind 1 majd egy késöbbi bombázón talán lesz!!

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#198) SipiBcs válasza Delta× (#197) üzenetére


SipiBcs
őstag

A V betűvel tudsz lövészt váltani. Bombázón próbáld ki, ott pl be tudsz ülni a hátsó lövész helyére és irányítani azt. Bár a legutolsó patch-al, azt is elcseszték. ;)

A numerikus billentyűzeten az 5-ös az alaphelyzet. A körülötte lévő számok értelemszerűen eltolják a cam-ot.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#199) Delta× válasza SipiBcs (#198) üzenetére


Delta×
senior tag

igen most beültem a hátsó lövész helyére de sajnos nem tudok olyan kamera nézetet váltani amit a videüban is láttam, vagyis hogy konkrétan a bombázó célzója kellene nekem :/

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#200) SipiBcs válasza Delta× (#199) üzenetére


SipiBcs
őstag

Az az utolsó nézet, ahogy a V-t nyomkodod. Akkor beültet a bombakezelő helyére (ha jól emlékszem)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.