Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Hali!

Ha valaki akar squadozni vegyen fel nyugodtan : JohnnyR ,4-es a legnagyobb gépem még.

Üdv.

Ui: Kormánnyal jobb? Bár még sose játszottam szimulátort kormánnyal,de ennek a kedvéért lehet rászánnám magam, ha annyival jobban lehet vele "osztani" .. :)

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

(#502) Stauffenberg válasza aNorganiK_ (#501) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Inkább maradjunk a joystick, illetve botkormány mellett. Amúgy igen, repülőgépes játékokat/szimulátorokat eredendően jobb azzal játszani.

Ha autó kormányra gondolsz, akkor meg talán rosszabb is, mint az egér+billentyűzet. :)

(#503) aNorganiK_ válasza Stauffenberg (#502) üzenetére


aNorganiK_
tag

Haha nyilván nem az autós kormányra gondoltam.. :D Akkor lehet veszek egyet,bár előtte sztem havertől elkérem és kipróbálom,mert igazából ezzel az egér+bill kombóval nincs bajom egyáltalán..

--- too weird to live too rare to die ---

(#504) raggg


raggg
senior tag

Azoktól kérdezném, akik főleg HB-t játszanak: Érdemes átnyargalni oda? Mostanában főleg arcade-t játszom, mert egy barátommal szoktunk repkedni és ő ezt a vonalat szereti. Viszont rendszeresek az olyan esetek, minthogy:
- csapattárs rommálő engem, mert killt szeretne és az útjában vagyok
- csapattárs hasonló okok miatt ledarálja a gépem
- ellenfél 540-nel belerongyol a gépembe, az a biztos

És hasonlók.. HB-ban ez ritkább?

ragklaatPS

(#505) Stauffenberg válasza raggg (#504) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A szándékos ütközéssel ritkábban találkozom, ott nagyobb tétje van a géped épségének. Viszont az ott sem ritkább, hogy baráti tűz által kapok sérülést, mert nem érdekli, hogy én már rá vagyok tapadva valakire, szépen beszáll vonatozni és persze én is kapok belőle.

Viszont amit eddig észrevettem:

- Többen hajlandók a kommunikációra. Arcade-ban hiába írok be a chatbe, sokszor nincs válasz. Könnyebb összehangolni a játékot.
- Jobban vigyáznak a játékosok a gépeikre.
- Sűrűn megesik, hogy egyszerűen megüresedik a légtér. Mindenkinek egyszerre fogy ki mindene és indulnak vissza a reptérre. Ilyenkor érdemes földi célokat támadni háborítatlanul.

Meg úgy általában jobb a hangulat. Kicsit jobban észnél kell lenni, ami tetszik. Arcade módban nem tudsz mit kezdeni azokkal akik nem értik a játék lényegét, nem akarják érteni és eszük ágában sincs csapatban összejátszani.

(#506) BoB válasza raggg (#504) üzenetére


BoB
veterán

Csak HB-t játszom, eddig egyszer fordult elő amit első körben írtál. Szerintem mindenképpen érdemes, őszintén szólva egyetlen csatára sem mennék már árkád módban (a legelején játszottam azokat amíg nem vettem észre hogy van más mód is.

Minden életszerűbb, köztük a terep is ami nevetséges az árkád módban.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#507) rollaz válasza raggg (#504) üzenetére


rollaz
tag

Csak a HB! :)
Tegnap haverok miatt kénytelen voltam arcadeben vitézkedni, katasztrófa. 6-szor lőttek ki a csapattársaim, elég durván elöntötte az agyamat az ideg.
HB-ben van csapatmunka, ha értelmes emberekkel hoz össze a játék, ami már félsiker.

(#508) MZsoltee


MZsoltee
veterán

A tankos verzió bétájáról van hír?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#509) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Üdvözletem mindenkinek!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ay játékban már benne van a Kyushu által megalkotott J7W1 "Shinden"? Esetleg ha nincs van infó róla, hogy mikor kerül be? A segítséget előre is köszönöm. :R

(#510) raggg válasza PR0JECTNR56 (#509) üzenetére


raggg
senior tag

Én nem láttam benne (bár a brit vonalon repülök), de összesen két darab prototípus készült belőle egyébként, így nem hiszem, hogy bele is fog kerülni mostanában.

ragklaatPS

(#511) PR0JECTNR56 válasza raggg (#510) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A típus történelmi hátterét jól ismerem, ezért is voltam benne bizonytalan, hogy benne van a játékban. Mindenesetre köszönöm mégegyszer a segítséget, így egyelőre kihagyon a játékot. :)

(#512) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Lenne egy kérdésem [link] <- ezt hol tudom a játékon belül beállítani?!! Mert kerestem de nem találtam ?

--- too weird to live too rare to die ---

(#513) rollaz válasza aNorganiK_ (#512) üzenetére


rollaz
tag

A csata előtt, amikor a gépet választod ki, ahol a fegyverzetet és az üzemanyag mennyiségét is lehet állítani.

(#514) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Ez az Indian Summer event 23.ig tart és amit addig ölök azt a rendszer összeadja folyamatosan?

--- too weird to live too rare to die ---

(#515) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

"Pilot knocked out..." ,de kib idegeítő... :/ és az a vicc ,hogy első hitre állandóan.. még akkor is ha hátulról alulról lő rám ez mi..

--- too weird to live too rare to die ---

(#516) raggg válasza aNorganiK_ (#515) üzenetére


raggg
senior tag

Azt hiszem ha pakolsz a staminára a pilótánál az javít. Vagy valamelyik másik attribútum.

ragklaatPS

(#517) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Ti hogy állítjátok a tűzerő öszpontosítást a vadászoknál?

--- too weird to live too rare to die ---

(#518) raggg válasza aNorganiK_ (#517) üzenetére


raggg
senior tag

Én őszintén szólva sehogy. :DDD

ragklaatPS

(#519) BoB válasza aNorganiK_ (#517) üzenetére


BoB
veterán

Én: attól függ milyen fegyver. 20mm és fölötte 600-ra szoktam mert van benne elég erő és jól jön ha szemtől szemben "kinek nagyobb a tűzereje" harc van.

Alatta 400-ra szoktam.

Földi egységet támadó csata gépen (pl. IL-2) meg 800-ra.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#520) aNorganiK_ válasza BoB (#519) üzenetére


aNorganiK_
tag

És ha "vegyesen" van 20mm és 12mm is?

--- too weird to live too rare to die ---

(#521) BoB válasza aNorganiK_ (#520) üzenetére


BoB
veterán

Csak nem Beaufighter X? Azon 400-on hagytam mert a 12,7-esek nagyon messze vannak egymástól.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#522) aNorganiK_ válasza BoB (#521) üzenetére


aNorganiK_
tag

Neem az ruszkiknál a Lagg-3,Yak-1B,Migeknél is ezek vannak.

Ui: Van olyan,hogy legjobb(vagy mik a legjobbak?) vadász a játékban?

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

(#523) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Ma nekem nagyon nem adja a játék...

Historical Battle alatt negyedik egymást követő körben játssza el, hogy repülök ezer évig, hogy végre csatába keveredjek, erre alig eresztek meg egy sorozatot, már rögtön "gun jammed" és fordulhatok vissza a reptérre, de rendszerint nem élek már sokáig, mert az ellenség pillanatok alatt szétkap, mivel teljesen harcképtelenné válok 2 másodperc alatt.

Az arcade meg... az olyan amilyen.

Meg azt hiszem túl jól sikerült levetkőznöm a szimulátoros énem, mert elkezdett zavarni, hogy az egyes gépek között hatalmas erőviszonybeli különbségek vannak. Tök idegesítő, mikor egy velem teljesen egy szintű vadászgép egy három lövéses sorozattal ripityára tud szakítani, én meg tunkolom tunkolom tunkolom a gépébe az ólmot, de semmi sem történik...

(#524) BoB válasza Stauffenberg (#523) üzenetére


BoB
veterán

Úgy látszik nagyon hozzászoktál az arcade-hez és a végtelen lőszerhez ha elakad a fegyver. Nekem nagyon ritka hogy előfordul, és olyankor is azért mert elvesztem a fejem :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#525) Ijk válasza Stauffenberg (#523) üzenetére


Ijk
nagyúr

60% taktika. Ha előtted van és csak a seggét látod, ráadásul nagy sebességgel haladtok cikázva akkor el lehet kergetőzni, szépen apránként lefaragod a gépét közben meg jó eséllyel egy bajtársa leszed.
Most 12-es vagyok a németekkel, többi nemzet 7-es. Mai napig a 109-esek a kedvenceim, igaz a brit vonalat nem fejlesztettem. Tökig rakva ágyúkkal az ellenséget hátul-oldalt megközelítve 30-40 fokos szögben elsütöm a fegyvereket és szinte bármit darabokra szaggat. De üldözni, forgolódni rohadtul utálok, azonnal célponttá válok.
Aircobrák is elég jók 6-os szinten, persze 400m-en túl hatástalanok.

Ja és ha elkezd feketévé változni a géped, akkor egy Beoufighter van mögötted. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#526) Stauffenberg válasza Ijk (#525) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Most a német vonalat erősítettem meg kicsit, mert ott leragadtam a hármas szinten. Kihasználtam a free XP váltási akciót (csak a németeknél van), szóval rögtön léptem a 6-os szintre. Megvan végre a Bf-109, ami elég fasza, bár szerintem pont azt hozza mint a Spitfire. Viszont még mindig azon morgolódom, hogy a szovjet vonalon meg már sokkal hamarabb az öledbe pottyan a LaGG-3 sorozat brutális tűzerővel, de a legalacsonyabb szinten is ott a Csajka, ami egy sorozattal széttépi a német, angol, stb gépeket és sokkal jobban manőverezhető is.

Viszont hatos német szint lévén meglettek a heavy fighter Dornierek (217 J-1 és J-2). Na az már jobban tetszik tűzerő tekintetében, bármit szétrág egy sorozatból, szárny letépéssel meg törzs szétszakadással együtt, öröm nézni és röhögni. Bár szegény elég lomhán fordul, így ha valaki rátapad, akkor nem egyszerű lerázni. Igyekszem inkább bombázókra rámenni vele és a lövészek holtterében maradni.

(#527) PAtr0n válasza Stauffenberg (#526) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nemrég lettem 6-os a németekkel meg a japókkal is, vannak már jó gépek, bár arcade-ban nekem is feltűnt, hogy pl. a spitfire-ek piszok fordulékonyak, a tűzerejük se utolsó, a Lagg-ok meg darálnak ha elkapnak, és nincs esélyem. A japó ágat nem húzza senki? Amit én szeretek bennük, az a sebesség, relatíve jó tűzerő, de a mások által taglalt rossz páncélzat nekem nem feltűnő. Viszont rohadt könnyen gyulladnak. Mindent összevetve szerintem az angol meg orosz ágat kicsit erősre csinálták. Valószínű ezért van az, hogy arcade-ban is alig látok németet meg japót.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#528) donmackó


donmackó
őstag

Nem tudom ma mi van! Minden fighter a bombázókra megy? Még jó hogy a bombázó a kedvencem (van belőle 4) :W

Release the cable hounds!

(#529) PAtr0n válasza donmackó (#528) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ismerős szitu, főleg magasabb szinteken. Amikor kezdtem a játékot, és még csíra voltam, nagyon ritka volt, hogy feljöttek az én birodalmamba, és piszkáltak. Most meg már az is csoda, ha komolyabb egrecíroztatás nélkül eljutok a célpontig. :)
Múltkor ráadásul akkorát néztem, valami kis köcsög vadász 2 sorozatból leszaggatta a szárnyamat. Nem tudom már mivel volt, de tuti nem 12mm-essel lőtt.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#530) Ijk válasza Stauffenberg (#526) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajnos a németek 6-os szintig elég gyengék, de ott is csak egy szál E3-as 109-es van, illetve talán még a He112 ami jól használható. Én igazából a Ju88-al bombáztam össze egészen a 8-as szintig az XP-ket. Na ott van a két F4-es messer, igazából itt indul be a buli. Még most is a 11-esek között a két F4-essel gyűjöttem a legtöbb skalpot, nagyon jó gépek. Amolyan mindenesek, mert viszonylag jó a fordulékonyság, jó emelkedés és két ágyúval a tűzerő is. Ezen a szinten ha van is jobb gép, nincsenek nagy különbségek, a taktika számít, a jó helyezkedés és persze a szerencse.

PAtr0n: Nálam lassan 8-as a japán vonal. Sajnos itt is kicsit gyengébbek a gépek, a Ki61-esek (papírsárkánynak hívom :D ) gyorsak, de gyenge a tűzerejük és a fordulékonyság sem az igazi. Viszont a 3-s Zero brutális a szintjén, iszonyat sokat kaszáltam vele. Még a kedvencem az Otsu 20 és 37 millis ágyúkkal, volt hogy forgolódások közepette 6-ot fraggeltem 2 perc alatt. Aircobrán is ilyen ágyú van, imádom ahogy darabokra szaggatja a legnagyobb bombázókat is. Viszont kicsi a hatótávolságuk.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#531) BoB válasza Ijk (#530) üzenetére


BoB
veterán

He 112 nem talán jól használható, azzal alázni lehet a vele egy szinten lévő többi gépet. Az egyik kedvencem.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#532) donmackó válasza PAtr0n (#529) üzenetére


donmackó
őstag

8 HB-t játszottam ebből 2-t éltem túl. Az angliai csatás pályán például az ellen egyből a bombázókat szedték le pedig 3500 méteren repültünk már. a fightereink meg 1200 körül cikáztak, nem védett senki. Erre meg az egyik beköpi hogy "noob bombers". :W Nem kis szintű a junkers-88asom de hiába hiteltem a hátsó géppuskás helyén, azért 4 vadászt leszedése nem ment (1-et kiírtottam).A márik 3 meg egyszerre megsorozott balszárny + farok lapát leszakadt azt kiírja a saját vadász (aki 4 km-re volt tőlem és ahogy nézetem a játékát épp hajót lövöldözött meggymag köpővel) hogy noob.Na akkor hagytam abba a játékot :O

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#533) Stauffenberg válasza Ijk (#530) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"a taktika számít, a jó helyezkedés és persze a szerencse"

Meg a csapattársak... sajnos itt sem nagyobb a csapatszellem, mint a WoT-ban. Hiába kerülök bajba, soha senki nem segít. Ha rám ragad valaki, akinek esetleg még a fegyverzete sem szar, akkor garantálható, hogy ott vége a dalnak és 3 másodperc alatt lenyesi a szárnyaimat... már csak a rettenetesen óvodás szintű irányítás miatt is ami mellé mindegy milyen kitérő manővert dobsz be, csak annyi a játékos dolga, hogy egérrel egy kurzort rajtad tartson... a többit úgyis csinálja a számítógép...

Persze ez csak akkor vicces mikor te vagy ráragadva másokra. A joystickomat félre is toltam, nem kell az ide. Egy arcade játékhoz minek... csak magamat szívatnám vele. Egérrel bármilyen körülmények között, bárkire, tökéletesen levakarhatatlanul rá lehet ragadni különösebb erőfeszítés nélkül.

(#534) BoB válasza Stauffenberg (#533) üzenetére


BoB
veterán

Ha ez megnyugtat, én szoktam másoknak segíteni :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#535) Stauffenberg válasza BoB (#534) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Megnyugtat! :D Én is! :)

Ráadásul taktikailag is megéri segíteni, mert így egy olyan célpontra lehet tüzet nyitni, mely egy társaddal van elfoglalva és nem veled. Szóval van az önzőségnek is egy olyan megnyilvánulása amiből a társaid is profitálnak. Én mindig azt mondtam WoT-nál is, hogy persze a random csata csak rólad és a saját eredményedről szól, de ha egyszer neked is kifizetődik segíteni (nem azért mert érdekel a társad, hanem mert extra jutalom jár érte), akkor nem értem miért kell másokat a szarban hagyni...

Nem tudom már mi a neve a plecsninek ami azért jár ha elég sok ellenséget szedtél le a társaid nyakáról, de az egyik körben azért kaptam meg, mert 8 lelőtt gép volt a számlámon és mindegyiket egy társamról vakartam le. :)

(#536) BoB válasza Stauffenberg (#535) üzenetére


BoB
veterán

Plussz ha megmented a csapattársad nagyobb az esély a győzelemre hiszen az ellenfél nem kerül erőfölénybe.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#537) BoB


BoB
veterán

HB csata - Beaufighter X

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#538) Stauffenberg válasza BoB (#536) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az angliai csata német oldalon valami rettenetesen szar (HB persze). Az égvilágon senki sem védi a bombázókat... nincs is értelme a közelükbe sem menni, senki sem fedez, akkor sem ha kérem. Pedig ez az egyetlen teljesítendő cél... lebombázni az angol repteret, amihez persze meg kell védeni a gép által irányított HE-111 köteléket.

De ha oda megyek, akkor rögtön 10 vs 1 felállásban találom magam. Ha elkerülöm, akkor lecsipegetek 1-2 Spitfire-t, de a küldetést akkor sem lehet teljesíteni, mert védtelenek a bombázóink... mert ha még nem említettem volna elégszer, mindenki szarik bele megvédeni őket.

(#539) BoB válasza Stauffenberg (#538) üzenetére


BoB
veterán

HB-ban alapvető hibát vétesz ha egyedül mész. Teljesen mindegy hogy mi lenne jó vagy mi nem, ha senki sem megy arra Te se menjél mert nincs értelme.

Egyébként azon a pályán rendszerint a másik oldalon vagyok, és állandóan az van hogy a csapattársaim elkezdik lőni az AI bombázókat mert ugye azok csak repülnek egyenesen, könnyű célpont. Aztán a németek meg jól bedarálják őket egyesével amíg le vannak foglalva. Ok hogy ez a teljesítendő cél de semmi értelme ha aztán a németek mindenkit lelőnek...

Szóval nehogy azt hidd az éremnek csak egy oldala van!

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#540) Stauffenberg válasza BoB (#539) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is viszem az angol vonalat, szóval ismerem. Csak ma eddig ötször rakott be erre a mapra és mindig ez volt a forgatókönyv. Amúgy pont ezért mondtam, hogy inkább elkerülöm azt a tumultust ha nem jönnek a társak segíteni.

(#541) Ijk válasza Stauffenberg (#533) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálam pont az a taktika hogy megvárom míg rátapadnak valamelyik csapattársra, addig fent körözök. Majd rárepüök és leszedem. Ebben semmi segítőkészség nincs, csak passzívan, nekem így kényelmes. ;]
Volt hogy egy heavy fighter-ről négy gépet szedtem le sorban. Még cikázni sem szoktak annyira el vannak foglalva a lövéssel. :D

Ami viszont idegesít hogy rendre magasabb szintű gépek közé rak be mostanában.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#542) BoB


BoB
veterán

Kibaszott nagy bullshit hogy ezek a szar japán gépek jobban fordulnak holott papírforma szerint nem így kellene lennie...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#543) donmackó válasza BoB (#542) üzenetére


donmackó
őstag

Szvsz a japó gépek elég fordulékonyak és gyorsak voltak, cserébe nuku páncélzattal.De javítsatok ki ha tévedek

Release the cable hounds!

(#544) Stauffenberg válasza Ijk (#541) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem tudom mi van velem meg a többiekkel ezen a hétvégén... de még nem sikerült egy igazán jóízűt csatázni...

Nem tudom hanyadik kör ez ami úgy ér véget (elég hamar), hogy az ellenség belém száguld. Azért (is) hanyagolom az arcade módot, mert ott ez megy folyton... erre már HB-ban is ez lépett elő a #1 taktikává.

Miért hiszi azt egy BF-110 hogy a helyes eljárás egy Spitfire leszedésére az, ha keresztül repül rajta? Mindketten beledöglünk...

Ha látom, hogy egy ellenség egyenesen szembe repül velem, akkor meg sem próbálok rálőni, rögtön kitérek és fordulóba kezdtek, hogy ráfordulhassak. De erre mit csinálnak? Mit? Hát persze, hogy hiába térek ki, akkor is rám manőverez és nekem jön.

Mi a bánatért élvezik ezt az emberek? Miért jó nekik, hogy egy HB csatából 90 másodperc után ki is léphetnek eredménytelenül?

Mintha sakkban valaki két lépésből mattot adna saját magának. Vagy pókerben rögtön egy all-in felkiáltással indítana és azzal a mozdulattal bukna mindent.

(#545) BoB válasza Stauffenberg (#544) üzenetére


BoB
veterán

Ez egy jó taktika nagy tűzerejű géppel. Ha ilyennel repülök keresem a szemtől-szemben csatát.

Fentebb posztolt képen látható 4 repülő lelövésből kettő darab így jött össze. 4x20mm + 6x12.7mm. Nincs igazán esélye a szembe jövőnek hacsak nincs valami hasonlóan komoly fegyverzete. A különbség az hogy én ki tudom kerülni a roncsot így én életben maradok :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#546) Stauffenberg válasza BoB (#545) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az oké, hogy szemből meg akar sorozni. De miért kell ehhez keresztül repülni rajtam? Ha sikerrel járna a bemutató, akkor is időben félre kell rántani a roncsok miatt.

(#547) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na most elkezdtem bíbelődni az oroszokkal is, mert azok mindig úgy szét tudják rúgni a seggem és nekem is kell az a tűzerő. Ez a LaGG-3 brutális egy jószág. Mivel csak lvl 3 ezért elég kedvezően sorol be a match making, pedig ez mehetne lvl 4-5 szintre is. Az első körben leszedtem vele 6 gépet a következőben meg nyolcat. Nagyon tud köpködni, de szegény aerodinamikai oldalról elég gyenge darab. A földközeli fordulóharcnál figyelni kell rá, mert extrém módon szeret magasságot veszíteni. De ha valakit célba veszel vele, akkor annak elég egy jól bevitt sorozat és már potyog is le. Az első találatom vele széttépett 3 lövedékkel egy Hurricane-t. :D

(#548) miresz válasza Stauffenberg (#547) üzenetére


miresz
veterán

Majd a Yak-9T,na az lesz brutál. 1 Hurrican 1 jól célzott lövés,és darabora hullik,de Beaufighterre is csak max 3 jól céltott lövés kell. :K

(#549) Stauffenberg válasza miresz (#548) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Viszont azt sérelmezem, hogy a LaGG-3 túl jól manőverezhető. Amikor benne ülök akkor nagy fun, hogy egy-egy sorozattal kapom szét a kicsiket, de ez a típus legendásan rosszul manőverezhető volt, mindenre megsértődött mint egy fürdős kurva és rögtön dugóhúzóba vitte magát. Itt maximum annyiban nyilvánul meg, hogy nagyon gyorsan veszít magasságot fordulóban. Vicces amikor ráragadok valakire, az szépen elhúz oldalra, én meg követem, de közben süllyedek veszettül, ha meg ellentartok neki, akkor a nagy állásszög miatt csökken a sebesség. De azért nem vészes, így is simán uralhatod vele a légteret.

(#550) miresz


miresz
veterán

Szép ez a gép! Az egyik nagy kedvencem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.